Čtení budoucnosti z kávových sedlin – jak si jí správně připravit?

By | 27.09.2020

Kávu si dnes vaří denně spousta lidí. Bez ní si mnozí nedovedou představit život a ráno. Co takhle vyzkoušet věštění z kávové sedliny? Můžete se pobavit s přáteli nebo dokonce nacházet jednotlivá znamení a budete vědět, co vás čeká a co vás v životě nemine. Jak z takové kávové sedliny věštit?

Správná kávová sedlina

Mnoho lidí dnes pije překapávanou kávu, ale pro věštění budete potřebovat klasickou sedlinu. Je tedy nejlepší uvařit si toho „pravého“ českého turka. Vychutnejte si třeba nějakou oblíbenou příchuť kávy. V klidu si jí vypijte a na dně nechejte pár kapek. Poté uchopte hrneček do dvou prstů a jemně s ním, celkem třikrát, zakružte po směru hodinových ručiček. Je nutno co nejvíc namočit všechny vnitřní stěny šálku. Následně jej rychle, ale přesto jemně a opatrně překlopte na talířek. Počkejte pár minut a šálek následně opatrně obraťte. Máte hotový obrazec a nyní se doporučuje moc s obrazcem nehýbat.

Jak vytvořit tu správnou kávovou sedlinu?

Ne všechny šálky se přirozeně hodí na věštění z kávové sedliny. Když si chcete užít tuto zábavu, pak vezměte šálek, který je čistě bílý a také kulatý. Nejsou vhodné úzké nebo pestrobarevné uvnitř. Na přípravu potřebujete klasickou mletou kávu a uvařit si turka, protože jinak nebude mít z čeho věštit. Pozor na silnou tureckou kávu, ta může následující kroky zhoršit a věštění se nemusí úplně povést.

Opatrně překlopit

Kávovou sedlinu po dopití překlopte, jak jsme popisovali výše. Následně zvedněte šálek a máte před sebou sedlinu, ze které můžete věštit a zjišťovat, kam se bude ubírat váš život a další životní kroky. V jednom z dalších článků se dozvíte, jaké významy mají jednotlivé symboly, které v kávové sedlině můžete vidět.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Hipoterapie: Zázrační koně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..