Co vše prozradí váš rukopis ?

Napsala | 05.01.2014

Rukopis]Lidé si myslí, že je nemožné, aby někdo poznal něco z jejich podpisu, nebo jejich rukopisu. Tito lidé se bohužel šeredně pletou a mílí. Specialisté, kteří se tímto oborem několik let pilně zabývají dokáží z vašeho rukopisu poznat prakticky všechno o vaši osobě. Dokáží odhadnout váš věk, vaše schopnosti, ale také spíše detaily vaši psychiky a celkové vyrovnanosti člověka. I samotný podpis toho o vás může hodně prozradit, což jste možná ještě nevěděli.

Každý člověk na planetě má svůj osobitý rukopis a je doslova vyloučeno, aby ho měli lidé stejný. V mnohých případech se může jednat například o velice podobný rukopis, nicméně každý bude mít svoje základní charakteristické rysy, které specialisté na rukopisy rozeznají a vyvodí z nich patřičné závěry.

Pokud se například určuje psychická stránka člověka – musí vyplnit několik stovek otázek, kreslit obrázky, odpovídat možná pro něj na stupidní otázky a opisovat věty + překreslovat již hotové obrázky. Pro nás jako pro laiky se to může zdát jako naprostá hloupost, která prakticky k ničemu nevede. Nicméně pro specialisty na rukopis a psychiky člověka se jedná o předem jasné “noty”, které jim otevřou úplně jiné brány myšlení a vnímání svého okolí.

Díky tomuto dokumentu specialisté z vašeho rukopisu poznají jak jste vyrovnaný člověk, jaký máte pohled na danou věc, jak moc jste pečlivý a celkově toho o vás tyto nesmyslné otázky, na které odpovídáte a překreslujete obrázky napoví.

Specialisté na písmo vyhodnocují například jaký máte sklon písma, jaký máte charakter písma, hranatost písma, mezery mezi písmeny a slovy, okraje a celková úprava a úhlednost textu, ale i například drobnost jako je tlak psaní.

Tyto drobnosti toho o vás mnohé napoví a v jistých stresových situacích se jedná o podložené důkazy, které mohou například pomoci při různém vyšetřování a ulehčit tak poměrně hodně práce.

Váš rukopis je tedy jedinečný a nikdo jiný na světě ho nemá stejný, možná podobný ano, ale zcela stejný rozhodně ne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.