Bylinou k lepšímu zdraví: Cistus Incanus

Napsala | 27.07.2016

Cistus Incanus]Spousta respiračních onemocnění se v poslední době stává vleklejšími a komplikovanějšími. Viry a bakterie totiž stále více mutují a tak roste jejich odolnost vůči naší dobře známé léčbě. Tím také stoupá větší rezistence na antibiotika.

Výborným řešením v době, kdy je naše obranyschopnost snížena je právě bylina Cistus incanus. Dnes se dá sehnat v mnoha různých doplňcích stravy. Tato bylina se velmi dobře osvědčila při různých onemocněních.


Právě tato rostlinka cistus incanus je ceněna pro své schopnosti účinně bojovat s infekcí. Má unikátní složení a mechanismu. Obsahuje polyfenoly a fenoly a třísloviny. Zabraňuje virům v pronikání do buněk a tím eliminuje jejich množení. Jde tak o účinnou chemicko-fyzikální ochranu při onemocnění i prevenci. Nejčastěji se tato bylinka užívá při nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích. Ať už jde o onemocnění virové, bakteriální nebo plísňové.

Počínající problémy dokáže rostlina cistus zastavit bez podávání dalších přípravků a léků. U již probíhajícího onemocnění zkracuje dobu uzdravování a neobjevují se ani doznívající komplikace. Přesvědčivě dokáže zvrátit stav při dlouhotrvajících a opakujících se problémech, kde dosavadní léčebné prostředky nepomohly.

Bylinka cistus incanus neutralizuje volné radikály a účinně vylučuje toxiny z patogenů z organismu.

Cistus Incanus zabraňuje toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a zatížení obranyschopnosti. Tato bylinka je vhodná při problémech s chlamydiemi i se svrabem. Je to silný antioxidant, silnější než zelený čaj, citron nebo červené víno.

Tato bylinka je vhodná při několika typech onemocnění. Pomáhá i na gynekologické problémy. Zejména při problémech s chlamydiemi je tato bylinka doslova zázračná.

Chlamydie jsou bakterie, které se obtížně léčí, chovají se totiž jako viry. Rozmnožují se jako viry po vniknutí do živočišné buňky a v těle dělají problémy. Většina doktorů na chlamydie předepisuje antibiotika, které však ne vždy zcela zaberou. Právě kvůli podobnosti s viry se nedaří chlamydie z těla zcela odstranit. Citus Incanus, malá bylinka, však v sobě má protivirový mechanismus, který pomáhá chlamydie z těla dostat ven.

Cistus Incanus je růže skalní, aromatický vonící keř, který může dorůstat až metr výšky.

Pochází ze Středomoří, kde se používá v lidovém léčitelství.

Z této byliny nejsou jen různé doplňky stravy, ale také ji lze zakoupit ve formě čaje, který se dá popíjet dle nálady a potřeby a to i v období nemoci.

Pěstovat ji lze také venku, třeba na zahrádce, kde bývá velkou okrasou skalek nebo ji také můžeme vidět v parcích a okrasných zahradách.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.