Čínský měsíční horoskop od 1.9.2018 do 1.10.2018

Napsala | 08.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Musíte se chovat takticky! Když se v práci hned na začátku měsíce vrhnete po práci, kterou nikdo nechce dělat, posílíte tak své postavení. Navíc si to, co chcete dělat, zvolíte do jisté míry sami. Když se pak budou rozdávat úkoly těm, kteří vaši prozíravost neměli, vás si už nikdo nedovolí oslovit. Navíc vás budou dávat za vzor jako člověka, kterého není potřeba nutit do práce, protože si ji dovede najít sám.

Býk

Se soukromými partnery včetně rodičů svého životního druha vycházíte dobře a nic od nich nepotřebujete. Problémy vám dělají partneři pracovní. Mají pocit, že jim moc utíkáte. Dělají všechno pro to, aby vás zbavili sebedůvěry a chuti do života. Když vám začnou vysvětlovat, že jim vaše přehnaná ctižádost vyloženě vadí, začnete přemýšlet o změně zaměstnání.

Blíženec

Do bojů se neženete, ale taky se jim nevyhýbáte. Když pochopíte, že to bez nich nejde, bez váhání začnete na osudu i na lidech ze svého okolí vymáhat to, na co máte podle svého názoru nárok. Neskutečně vás potěší reakce vašich dětí. Nahlas vám řeknou, že vás za vaše jednání obdivují. Můžete se dokonce dozvědět, že jste se právě stali jejich životním vzorem.

Rak

Když vám někdo začne vyhrožovat soudy, můžete se leda tak zasmát. To, že se celá záležitost dostane před senát, je vaším vroucím přáním. Dobře víte, že právo je na vaší straně. Vzápětí pochopíte, že druhé straně je to jasné taky. Svými hrozbami vás chtěla jen donutit, abyste ustoupili. Když zjistí, že se jí to nepodaří, změní přístup a začne usilovat o dohodu a následný smír.

Lev

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.06.2017 do 01.07.2017

To, co jste nestihli v létě, můžete s klidným svědomím a bez zbytečného časového tlaku dohánět teď. Na dovolené si budete užívat pohody a ničím nerušeného klidu. Navíc se můžete těšit na spoustu dozrálého ovoce a vynikající zeleniny. Z takového výletu se vrátíte nejen odpočatí a v pohodě, ale i o pěkných pár kilo lehčí. Dalším bonusem bude posílená imunita.

Panna

Rozpory mezi vámi a sourozenci jsou, ale vy si s nimi musíte poradit. Nedovolte, aby vám přerostly přes hlavu. Z dosud příjemných rodinných setkání by se tak staly regulérní bitvy, v nichž by navíc nikdo nedodržoval pravidla. Trvejte na tom, že jste se sešli proto, abyste si popovídali a jeden druhého si taky užili. K dlouhodobým sporům se nevracejte. Stejně byste je nevyřešili.

Váhy

Prázdniny vám přinesly nejedno překvapení. Navíc váš přinutily, abyste se na spoustu věcí začali dívat jinak, než dosud. To, že jste si slibovali, že s vámi život nikdy nebude sdílet žádné domácí zvíře, že ukáže jako omyl, šalba a klam. Z prázdnin si dovezete chlupaté klubíčko, které se vám stane jak zdrojem pozitivních emocí, tak náročným šéfem. Nabídku, že ho můžete poslat dál, sice dostanete, ale už to nedokážete…

štír

Možnost dlouhodobého pobytu v cizině, kde byste mohli pracovat nebo studovat, se rýsuje velice zřetelně. Je jen potřeba, abyste si zajistili veškerá povolení, která k takové akci potřebujete. Není vyloučeno, že na některý úřad budete muset vyrazit několikrát. Buďte však trpěliví. Do konce měsíce budete mít všechno pohromadě a můžete se začít těšit na nový život.

Střelec

Všechno, na co čekáte, se má tendenci zdržovat a z nejrůznějších důvodů protahovat, se taky zdrží. V takové chvíli se musíte obrnit trpělivostí a počkat, až se všechno pohne z místa. Kdyby se náhodou do poloviny měsíce nic nedělo, na příslušné místo zavolejte. Jen tak zjistíte, že je potřeba, abyste doplnili některé údaje, které jste v původních materiálech nedodali a bez kterých se věc kupředu neposune.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.12.2017 do 01.01.2018

Kozoroh

Představa, že se vám podaří vrátit se do minulosti a plynule navázat na to, co už jednou bylo, se ukáže jako neskutečně naivní. Situace se zásadně změnila a vy se jí musíte přizpůsobit. O návrat do minulosti se sice můžete snažit, ale počítejte s tím, že to podle vašich představ nedopadne. Když se rozhodnete od minulosti odříznout a začít znovu, bude sice náročnější, ale výsledek vás pozitivně překvapí.

Vodnář

To, že se najde spousta lidí, kteří vás budou kritizovat, je naprosto normální. Nervy si kvůli tomu nedělejte. Zároveň si uvědomte, že svá rozhodnutí nemusíte nikomu zdůvodňovat. Jak doma tak v práci se musíte chovat sebevědomě a dávat najevo, že o kvalitě svých rozhodnutí nepochybujete. Jakmile vaše okolí zjistí, že o sobě nepochybujete vy, nedovolí si to ani nikdo jiný.

Ryby

Pokud jste si během dovolené slíbili, že vydržíte v nastoupeném trendu a budete se o sebe víc starat, bylo by rozumné, abyste v tom pokračovali. Hned na začátku měsíce si slibte, že minimálně dvakrát týdně půjdete cvičit a jednou týdně si půjdete zaplavat nebo do sauny. Na cvičení si pro jistotu kupte permanentku. Vaše šetrnost vám nedovolí, abyste do ní investovali a pak cvičit nechodili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..