Čínský horoskop na rok 2015: Rok Dřevěné Kozy

Napsala | 21.12.2014

Čínský horoskop 2015] Jaký bude nadcházející rok podle čínského horoskopu? Ten bude dle všech dostupných informací rokem Dřevěné Kozy (Ovce). Nový čínský rok nastane dne 19. února 2015. A trvat bude až do 7. února roku 2016. Skončí tak rychlý rok koně a nastane pro nás klidnější období v roce kozy. Koza je v čínské mytologii symbolem mateřství, klidu, pokoje a harmonie. Rok dřevěné kozy je zároveň nejpříznivějším rokem k početí a narození dítěte. Děti, které se v tomto období narodí, budou obdařeny uměleckými schopnostmi a budou mít střízlivý náhled na svět i na život. Zrozenci ve znamení kozy se nejlépe uplatní v politice, herectví nebo v podnikání.

Rok kozy by měl do našich domovů vnést klid vytouženou harmonii a mírumilovnost. Nebude třeba tvrdě ani namáhavě pracovat, bude důležité umět nechat věci plynout v bezpečném sepětí s časem. Tvrdohlavost kozy zase poukazuje na to, že konflikty, které dříve vznikly, pravděpodobně jen tak neskončí. Koza je symbolem nejen zatvrzelosti, ale je také známá svou neochotou ke kompromisům.


Prvek dřeva, který bude v nadcházejícím čínském roce vládnout, bude zaručovat v roce kozy úspěchy pracujícím lidem a to v oblasti věd a uměleckých směrů. V tomto roce také mohou vzniknout jedinečná umělecká díla a také věda může zaznamenat velké vědecké objevy, které by mohly vést k pokroku celého lidstva a to v oblasti chemie a lékařství.

Rok pohody

Dřevo je také symbolem růstu, rozvoje, vytrvalosti a síly. Symbol stromu má znázorňovat zakořeněnost, ale také ctění k tradicím a úctu k hodnotám.

S příchodem nového roku ve znamení kozy dojde také k mnohým pozitivním změnám a to u mnoha zástupců znamení zvěrokruhu. Z kozy bude vyzařovat spokojenost a pohoda. A to i bez ohledu na rizika, nebezpečí nebo starosti bude rok kozy ve znamení pohody a štěstí. Její dobrá nálada bude mít tendenci ovlivnit celý rok, který bude v jejím znamení. Nastávající doba bude slibovat mnohá překvapení a také příchod zajímavých možností a příležitostí k novým zážitkům. Dřevěná koza s sebou přinese mnoho inovativních nápadů a to zejména v podnikání. Pro ty, kteří se chtějí hnout kupředu, bude rok dřevěné kozy jako stvořený. Ti, kteří budou během roku tvrdě pracovat, dostanou velkou možnost se rozvíjet a šplhat na vyšší místa a to zejména v kariéře. Budou mít možnost si výrazně polepšit.

Nadcházející rok kozy bude dobrým obdobím zejména pro výtvarníky, literární tvůrce a skladatele. Mnozí z nich mohou během roku získat slávu i uznání.

Rok kozy bude zaměřovat svou pozornost také na mezilidské vztahy. Půjde o rok nadějí a nových možností. Rok dřevěné kozy bude vhodný k navazování nových milostných vztahů a také seznamování s novými lidmi. Bezstarostnost kozy může některé lidi nabádat k tomu, užívat si a příliš nehledět na peníze. Na to je potřeba dát si dobrý pozor. Nový rok také nebude příliš přát hazardu, risku a velkým akcím a nákupům.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 07.11.2016 do 14.11.2016

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..