Chiron léčitel, každý ho máme v horoskopu

Napsala | 06.01.2011

Achilles_Chiron: ilustrační foto]Když se řekne Chiron, někdo si představí kentaura, kterým se Chiron značí, ale ve skutečnosti je to nebeské těleso, které prochází jednou za život naším horoskopem. Chiron je umístěný mezi Saturnem a Uranem. Není bezvýznamný, spíše moc významný. V životě nemocného nevyléčitelného člověka může zahrát roli zachránce. Také mění naši historii, ovlivňuje životy lidí apod. Chiron ovlivňuje naše životy podle toho do jakého Domu v horoskopu přijde.

Chiron se zobrazuje jako Kentaur, podle jedné pověsti.Chironovým otcem byl Saturn a jeho matkou Filyra. Podle pověsti přistihla Saturnova manželka Rhea svého manžela s Filyrou v choulostivé situaci. Aby mohl uniknout, proměnil se Saturn v hřebce a zmizel. Plodem tohoto spojení byl Chiron, první Kentaur napůl člověk a napůl zvíře. Když nám přijde Chiron do Domu, jsme vždy citlivý a velmi vztahovačný, ale máme dar léčit sebe i jiné. Chiron byl moudrým léčitelem. Jeho znalosti se však neomezovaly jenom na lékařství, ale studoval i hudbu, etiku, lov, bojové umění a astrologii. Říkalo se o něm, že vynalezl flétnu a kopí. Pro svou moudrost se stal pěstounem dětí různých bohů, ty ho milovali a byl vychovatelem Lásona, Herkula, Asklépia a Achillea. Byl moudrý a učil jak rány zasazovat a zároveň jak je hojit. Když se rozhodl zemřít, byl bohy odměněn tím, že se stal součástí souhvězdí, aby tak jeho památka byla uchována na věky. Chiron naznačoval lidem, že moudrými je udělají jen zážitky a prožitky, životní zkoušky, těžké etapy a nehody apod.

Dům v horoskopu s Chironem, také může naznačovat místo, kde jsme utrpěli zranění, nebo újmu a tím jsme získali citlivost a zkušenost, která nám umožňuje lépe chápat druhé a pomáhat jím. Chiron spojuje instinkt s rozumem: s vládou v našem domě můžeme uplatnit svou vynalézavost a intuici a přitom neztrácet spojení s „reálným životem“.

Nechte si vypočítat Chiron u nás v horoskopech, potřebujete k tomu datum zrození a čas. Projde vámi jednou za život a zůstává tam 8 let.

Volejte Věštce 906 70 01 02 kód 25
Tech. zaj. TopicPress s.r.o. – 70,- Kč/min.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Historie piva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..