Brahmi: Přírodní tajemství východní medicíny

Napsala | 28.12.2010

Staří Číňané ji označují jako zázračný elixír mládí. Brahmi je tisíci let využívaná drobná bylina, která má velice příznivé účinky na lidskou psychiku i mysl. Výtažky této rostliny působí k podpoře vitality, zahánějí depresi, stres, strach, negativní emoce, nedostatek koncentrace a podporují paměť. Číňané ujídali její lístky a užívali je i jako přísadu do kuchyně.

V dnešním světě se lidský organismus musí potýkat s řadou potíží, stresem a shonem nové doby. Denně naši nervovou soustavu napadají volné radikály, které nám škodí a způsobují různé nemoci a vznikají jako odpadní produkt lidského metabolismu. Naše tělo se proti těmto radikálům nedokáže správně bránit pod vlivem stresu a nepohody.

K úspěšnému boji s těmito neharmonickými problémy můžeme zkusit užít Brahmi bylinku. Naše tělo si z této bylinky vezme jen to, co uzná za vhodné. Složky Brahmi bylinky působí na nervovou soustavu. Pomáhá k její obnově a posiluje ji proti dalšímu poškození.

Účinky této vzácné bylinky lze pozorovat už po třech měsících jejího užívání. Její účinky nastupují tedy přirozenou cestou, postupně a nerozhodí vaše tělo z rovnováhy.

V dnešní době už nemusíte tuto bylinku shánět, abyste mohli ujídat její listy, na trhu je dnes řada čistých bioproduktu, ve kterých v rostlinné celulóze je ukryta sušená Brahmi bylinka. Kapsle se užívají většinou v počtu jedna až dvě denně spolu s jídlem. Doporučené užívání je obvykle minimálně jeden měsíc.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.