Aura Soma

Napsala | 09.05.2012

S pomocí barev k lepšímu zdraví

Barvy]Možná jste o této metodě dosud neslyšeli, nebo jen zběžně, pravdou je, že tato metoda není u nás moc známá, ale to neznamená, že není načase ji představit světu. Metoda Aura soma může být nejen užitečná, ale také je projevem i starých tradic, které věřily, že barvy samotné nám nesou určitá poselství.

Metoda aura soma je v podstatě léčba pomocí barev. Jde o druh metody, kde dochází k syntéze minerálů, kamenů, barevné terapie a energie rostlin.

Metodu Aura soma založila Vicky Wallová. Tato metoda patří k celostní novodobé terapii.

Aura soma je vhodná metoda jak zharmonizovat své mentální, fyzické, duchovní i emocionální roviny nás samotných. Ti, kteří tuto metodu provozují a věří jí, zastávají názor, že fyzická nemoc vzniká jako poslední projev nějaké disharmonie v nás, která se nejdříve projevovala mírnějšími úrovněmi.

V této metodě se pracuje se speciálními lahvičkami, které napomáhají k nalezení příčiny problému a poté pomohou rozpustit negativní emoce a naopak posílit pozitivní přístup člověka.

V této metodě se hlavně užívají dvoubarevné lahvičky zvané Equilibrium a ty tvoří dvě části a těmi jsou olej a voda. Poměr těchto dvou tekutin je jedna ku jedné. Tyto dvě části se smíchají protřepáním a poté se nanáší na tělo.

Přípravků nabízí aura soma mnohem víc. Patří sem i voňavé energetické esence a ty se nazývají Pomandery. Jejich hlavním úkolem je posílit a harmonizovat auru a zlepšit energetickou ochranu. Dalším prostředkem jsou i Kvintesence. Mezi dalšími produkty najdete Motýlí, Sluneční a Mořské esence a mnohé další.

Aura soma – Barvami k lásce

Láska v přírodě]Metoda aura soma se dá nazývat i léčbou duše.

Esence Pomandery se skládají z devětačtyřiceti bylin. Jejich poměr závisí na oblasti působení. Kvintesence napomáhají ke spojení s tzv. mistrovskými energiemi. Měla by se užívat před meditacemi.

Věří se, že každá barva přenáší vlastní informaci, princip a kvalitu. Lahvičky s barvami si člověk vybírá sám intuitivně. Jeho léčbu si pod sebe vezme průvodce, který člověka celým procesem léčby provází. Díky nanášení lahviček na kůži si do své aury nanášíme věci, které je zapotřebí si uvědomit a se kterými jsme si dřív nevěděli rady. Díky vtíráním barevných lahviček si tyto věci uvědomujeme a můžeme tyto problémy řešit. Esence, které na sebe nanášíme, nám také dodají energii dělat skutečně to, po čem toužíme a v čem nám bránil dříve strach, či nejistota. Celá léčba aura soma by nás měla směřovat k lásce. Léčba nás také pomáhá přijmout takové, jací jsme.

Není žádné tajemství, že některé barvy nás přitahují a jiné nikoliv. Je to dáno tím, že barvy nás obklopují od narození a ovlivňují naši náladu, energii, napomáhají nám se učit a koncentrovat, relaxovat a povzbuzovat. Barvy lidi ovlivňují jak psychicky, tak i fyzicky a spirituálně.

Je to jako ve feng shui, pokud nějakou barvu rádi nemáme, stejně jako květinu, znamená to, že nám chybí některé její prvky, které ve skutečnosti potřebujeme. Proto bychom tuto barvu měli zahrnout do svého života, jak v barvě oblečení, doplňku, nebo stěny.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.