Andělské karty – jak z nich věštit?

Napsala | 18.09.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Andělské karty jsou jedním ze způsobů, jak můžete věštit svůj osud a zjistit, jak to s vámi vlastně celé bude. Můžete se ptát na určité otázky a získávat odpovědi. Přinášíme základní informace o tom, jak je možno s andělskými kartami věštit. Nemusíte trénovat měsíce, s těmito kartami je to poměrně jednoduché. Pokud nechcete profesionální výklad, můžete si pořídit domů andělské karty i vy.

Pomoc karet

Někdy se prostě a jednoduše trápíte otázkou, která vám nedá a nedá spát. Neustále se ptáte sami sebe i okolí, co bude lepší? Ať už se to jedná rodiny, práce, zdraví, partnerských vztahů i budoucnosti. Otázky se prostě rojí poměrně často, a když je jich mnoho, na které nemáte pořádnou odpověď, pak můžete sáhnout po kartách. Ty umí odpovědět nebo vám alespoň dát malé nahlédnutí do budoucna a toho, co vás asi může čekat.

Potřebujete „nakopnutí“, možná také odlišný pohled na věc? Andělské karty jsou na rozdíl od klasických výkladů jednoduché a nepotřebují dlouhou přípravu nebo trénink. Balíček obsahuje 44 karet a vy si vyberte takové, které vám padnou do oka, je jich několik typů. Výklad se začíná obvykle tím, že poprosíte své anděly o radu nebo o odpověď na to, co vás v životě trápí.

Zamíchejte balíček karet, vyberte si tři, které vás jako první napadnou či nějak zaujmou. Nevybírejte pečlivě, nijak se nad výběrem nepozastavujte, prostě jen intuitivně sáhněte a bude to! První karta, kterou otočíte, se váže k nedávné minulosti. Karty ukážou její proměnlivost. Druhá karta ukazuje na současnost a výklad v širších souvislostech. Třetí a poslední karta se váže k blízké budoucnosti. Karty se vám snaží naznačit, kam je třeba upírat pozornost, co vás může pojit s budoucností a minulostí, na co je dobré si dát pozor.

Přečíst  Kartářky – řeknou vám pravdu nebo lžou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..