Andělé, kteří jsou okolo nás

Napsala | 23.10.2013

Andělská pomoc, obraz]Mnozí lidé si myslí, že oni strážného Anděla rozhodně nemají, že si ho nezaslouží. Možná se budete divit, ale každý žijící člověk na světě má svého Anděla, který danou osobo ochraňuje na každém jeho kroku. Sice je to v mnohých případech zcestné, když člověk nevede zrovna moc šťastný život, ale i s tím se bohužel musí počítat.

Andělé jsou na každém našem kroku, všude nás pronásledují. Andělé nám pomáhají, když se dostaneme do svízelných situacích a nikdo z okolí nám nemůže pomoci.

Možná se vám to zdá jako bláznění nebo nesmyslnosti, ale věřte nebo ne – je to pravda. Andělé jsou všudypřítomní, laskaví a jejich ochota a pozitivní myšlení jsou bezedné. Andělé nevnímají ani čas, ani své okolí a pouze se soustředí na vás, na vaši osobnost a hlavně vaše vnímání.

Andělé jsou nám vždy nápomocni a vždy se na ně můžeme obrátit – za každého dne, za každé hodiny a hlavně za každé situace. Jejich primárním a hlavním úkolem je ochrana našeho života a získání pocitu našeho bezpečí.

Lidé nejsou stejní a to samé tvrzení platí i o Andělech. Žádní andělé nejsou stejní ani si podobní. Když člověk umře, jeho anděl se tím pádem považuje za takzvaného padlého anděle. Všichni andělé jsou si vždy rovni a to za každé okolnosti, která je ovlivňuje a postaví se jim do cesty.

Andělé – nebeská stvoření

Andělé jsou tedy důležitou součástí našeho života – paradox je v tom, že Anděle vůbec nevnímáme, nebereme je v potaz a oni stále vytrvávají a pronásledují nás na každém kroku. Každý člověk na světě má svého osobního anděle, který chrání svého v uvozovkách majitele jako oko v hlavě.

Andělé hrají tedy v našem životě nesmírně důležitou roli, která je nenahraditelná. Andělé jsou všudy-přítomní a hlavně schopni nám za každé situace pomoci.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.