Andělé a jiní pomocníci

Napsala | 19.05.2014

Skleněný Anděl] Lidé, kteří věří v Boha si myslí, že nad každým věřícím člověkem je někdo, buď samotný anděl nebo nějaká vyšší moc, která ho denně a na každém sleduje a hlavně opatruje. Jedná se o poměrně hodně zajímavé tvrzení, nicméně zda-li je pravdivé nikdo neví a zatím to také nikdo jen tak nezjistí. Nicméně ze samotné praxe je zde několik poznatků, o které se s vámi chceme v tomto článku podělit.

Pokud tedy věříte v Boha, říká se, že je nad vámi strážný anděl, který vás na každém vašem kroku opatruje, pomáhá vám při stresových nebo vypjatých situací a celkově se v každé situaci stará o váš spokojený život, což je rozhodně příjemné zjištění, nicméně není úplně do detailu jasné, zda tyto předpovědi fungují a zda se nějakým způsobem také vyplňují.


Ovšem, pokud by to byla pravda, bylo by to celkově rozhodně dobré zjištění, díky kterému by se změnil život poměrně hodně lidem a to většinou lidem ve starším věku. Starší lidé totiž v Boha věří, denně se k němu několik hodin usilovně modlí, ale to je dáno stylem jejich života a to hlavně díky tomu, v jaké době vyrůstali a k čemu je jejich rodiče celkově vedli.

Andělé a jiní pomocníci jsou tedy pomyslní ochránci určitých lidí, kteří žijí spokojené a spořádané životy, které jsou plné lásky, smyslnosti a dalších nezbytných věcí, které do sebe zapadají. Pokud tedy i vy chcete, aby při každém vašem kroku nad vámi někdo stál a nějakým způsobem vás celkově ochraňoval, musíte celkově změnit svoje životy, změnit svoji osobnost od samotného základu a také věřit v Boha.

Pokud i vy chcete kompletně změnit svůj život a to rozhodně k lepšímu – nyní k tomu máte jak se říká hezky nakročeno a následné další kroky závisí pouze a jenom na vás.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.