Anděl strážný – jak jej oslovit? 2

Napsala | 03.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znáte to, když se vám něco hodně povede, vyjde vám to. Říkáte si, že máte z pekla štěstí! Občas se stane něco, co na první pohled vypadá velmi nebezpečně, ale vy se tomu vyhnete. To potom prohlásíte, že vás jistě ochraňoval nebo při vás stál anděl strážný. Jsou síly, které se okolo vás mohou točit a jsou připraveny lidem pomoci. Možná v to nevěříte, možná vidíte jen náhodu. Anděla strážného může mít každý, i ten, kdo na něj nevěří.

Oslovit anděla strážného

Anděla strážného má každý člověk. Ne všichni na něj věří. Když však věříte, můžete je oslovit a požádat o pomoc. Vstoupí vám do cesty a do života, pomůže ve věcech, ve kterých potřebujete pomoc. Chce to jen pár jednoduchých kroků, které mohou pomoci. Jak oslovit svého anděla strážného a poprosit jej, aby vám pomohl?

Odevzdejte své problémy

Lidé v životě prožívají šťastnější a smutnější období. Je to přirozené, někdy se objevují jen samé radosti, jindy zase jedna starost za druhou. A kdo vám pomůže? Ano, andělé! Není pro ně totiž nic nemožné, takže když jim předáte svůj problém a trápení, umějí vám s ním pomoci. Lidé obecně lpí na problémech a tak možná i nevědomky brání vyřešení daného problémů. To je určitě škoda, protože vyřešení by trvalo asi jen chvíli.

Poproste

Andělé jsou lidem nablízku, takže mají přehled o jejich problémech a starostech. Fungují však na prosbu, jinak do života nezasahují (pokud nejde o kritické chvíle). Pokud i vy potřebujete pomoc andělů, jednoduše si o ni řekněte. Stačí vyslaná myšlenka, modlitba nebo jednoduchá slova prosby. Popište někde v soukromí svůj problém a oddejte se do jejich rukou. Pomohou víc, než si myslíte. Stačí jen požádat, aby při vás stáli a pomohli vám. Udělají to.

Přečíst  Výlet po východních Čechách
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..