Tag Archives: zima

Čaje pro zimní období

Čajík]K podzimu a zimě patří také neodmyslitelně čaje. Bez něj si řada z nás nedokáže zimu představit. Teplý čaj zahřeje a posílí. Přidá dobrou náladu a v sychravém počasí přijde každému vhod. Jaké čaje mimo bylinných se dají doporučit, aby nám pořádně prohřáli tělo? Zkuste například čaj Pu-erh. Jde v současnosti o stále více oblíbený… Read More »

Dopřejte si zdravé bylinky i v zimě

Bylinky, Byliny]Zdravé bylinky nemusíte svému tělu dopřávat pouze v sezóně. Čerstvé si je můžete dopřát i zimě a zbavit tak tělo mnohých neduhů. Léčivou moc bylinek znaly už přeci naše babičky. Bylinky si proto dopřávejte v hojném množství i v zimním období. Dařit se jim bude na okenním parapetu ložnice či chodby. Vysoké teploty a… Read More »

Bylinky napraví škodu, kterou na pleti napáchal mráz

Krásná žena]Mrazivé zimní období nám může způsobit nemalé kosmetické trápení. Zná to jistě každá žena. Pokožka na tvářích se mění ve struhadlo nebo za začnou objevovat nepěkné červené skvrny. Není nic jednoduššího než sáhnout po krému, ale zapomeňte na chemickou kosmetiku, pomoc hledejte v bylinkách. Hrstka bylinek a vaše pleť bude opět zdravá a krásná.… Read More »