Víme, co se vám nejčastěji zdá

Napsala | 06.09.2010

Spící dítě]Máte živé sny, které si pamatujete. Pokud ano, pak jste tu na správném místě. Sny a jejich podvědomá otázka? Co z toho bude? Nedávno mi volala žena, které se zdálo, že před ní je mnoho malých ryb asi tisíce rybek. Paní se dozvěděla, že jí někdo bude chtít ošálit, či oklamat. Za týden mi zavolala, že vpustila do domu falešného plynaře, který ji vybral důchod. Sen, nebo skutečnost? To nechám na vás.

Spící dítě]Máte živé sny, které si pamatujete. Pokud ano, pak jste tu na správném místě. Sny a jejich podvědomá otázka? Co z toho bude? Nedávno mi volala žena, které se zdálo, že před ní je mnoho malých ryb asi tisíce rybek. Paní se dozvěděla, že jí někdo bude chtít ošálit, či oklamat. Za týden mi zavolala, že vpustila do domu falešného plynaře, který ji vybral důchod. Sen, nebo skutečnost? To nechám na vás. Je plno z vás, který se přičiníte a píšete nám své sny. Voláte nám, co to znamená? Nejčastější otázky jsou o sexu. Milujete se s někým jiným –

ANO, pak je to podvědomá touha a své erotické sny máte ještě neuskutečněné a je na čas s nimi něco dělat. Vidíte dítě ve snu, znamená mnoho věcí. Pokud je malé, čeká vás velká starost. Pokud si hraje, budete bohatí, rozšíříte majetek. Pokud ho krmíte, přijde starost s domovem. Smrt, bojíte se jí? Vidíte se mrtví, pak se nebojte, brzy skončí špatné období v životě a vás se zase podaří. Pokud však vidíte smrt před sebou je to špatné a dejte si pozor na nemoc, či osobní prohru. Těhotenství znamená časový úsek, který vás čeká a je nový. Svatba pokud jí vidíte znamená , že žárlíte a pokud však o ní sníte, jako o vlastní, budete brzy čekat přírůstek do rodiny. Mrtvola věští dobré časy, pokud je zvířete. Pokud s ní zápasíte a vyhrajete, vyhrajete i nad životem. Pokud jí však následujete a jdete za ní, je to vaše smrt!

Ve snech se vám také často zobrazují hadi. Pokud jich vidíte mnoho, dejte si pozor na nepřátele. Pokud ho jen vidíte, chystá se vás někdo svést. Pokud vás uštkne, věští nemoc. Pokud má had korunku, nabudete velkého jmění. Tak krásné sny přeji.

Nepřehlédněte:

Nejčastější sny:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.