Týdenní partnerské horoskopy od 30.01.2017 do 06.02.2017

Beran - Beran: 

Investice do vztahu se vyplatí! Pokud váš miláček pochopí, že jste pro něj na světě první a nejdůležitější, bude dělat všechno pro to, aby vám dokázal, že on sám to má stejně.


Beran - Býk: 

S tím, že vám padne kolem krku, nepočítejte. Vyslechne vás, na vaše návrhy dokonce i vstřícně zareaguje, ale na to, abyste si promluvili o lásce, nějak nedojde.Beran - Blíženci: 

Jste na světě pro to, abyste mu ukázali, jak jednat, aby mohl být sám se sebou spokojený. Pokud to dokážete, můžete si být jistí jeho láskou i jeho úctou.


Beran - Rak: 

Když vám navrhne, abyste se něčeho vzdali, skončí to docela slušnou hádkou. On nic takového udělat nehodlá a taky vám dá najevo, že v tomto směru nevyhoví ani vám.


Beran - Lev: 

Když přijde s tím, že se zdokonalí v angličtině nebo v jiném jazyce, měli byste ho podporovat. Pokud díky svým novým dovednostem získá lépe placenou práci, vyděláte na tom i vy.


Beran - Panna: 

Konečně se můžete podívat do kina nebo jinam za kulturou. Větší kumšt je však výběr filmu, na který půjdete, a který by měl vyhovět vkusu vás obou.


Beran - Váhy: 

Na rozhodování nemáte dostatek času. V kritické situaci nezbude, než abyste se řídili instinktem a doufali, že to dopadne tak, abyste na tom příliš netratili.


Beran - Štír: 

Hned na začátku týdne mu musíte vysvětlit, že jsou věci, které si k vám ani on dovolovat nesmí. Bude vám to ku prospěchu, protože jeho úcta k vám po takovém prohlášení značně stoupne.


Beran - Střelec: 

Přiznejte si, že vám na něj chybí trpělivost. Pokud si s ním chcete promluvit o něčem důležitém, počkejte na víkend, kdy bude Venuše v Beranu a kdy si budete vzájemně naslouchat.


Beran - Kozoroh: 

S jeho láskou raději nehazardujte. Vy byste mu sice vysvětlovali, že jste svým jednáním nic zlého nemysleli, ale on by měl stejně pocit, že si s ním jen pohráváte.


Beran - Vodnář: 

Má výhrady ke všemu, co navrhnete. Vychutnejte si chvíli, kdy mu doporučíte, aby něco navrhl on, a on nebudete vědět, co říct a jak zareagovat.


Beran - Ryby: 

Vypadá to, že jste konečně splnili úkol, který jste v jeho životě měli. Když se setkáte, nemáte si co říct, a po několika zdvořilostních větách se v míru rozejdete.


Býk - Beran: 

Jeho charisma na vás nepůsobí. Beran se ze všech sil snaží, aby si vás získal, a vy si říkáte, že někomu takovému přece svůj život nesvěříte.


Býk - Býk: 

Informace, které se dozvíte, jsou nečekané, ale vyloženě pozitivní. Váš život se konečně otáčí k lepšímu, a vy si ho spolu začínáte užívat tak, jak jste si vždycky představovali.


Býk - Blíženci: 

Veškeré spory s jeho rodiči probíhají netypicky. On se totiž se svými předky hádá, zatímco vy s nimi stojíte v jednom šiku a říkáte mu, že nemá jednat nesmyslně.


Býk - Rak: 

Když přijde s tím, že nutně potřebujete novou televizi, sklopte uši a jednejte podle jeho pokynů. Znáte ho dost dobře a víte, že jsou chvíle, kdy bojovat nemá cenu.


Býk - Lev: 

Když si něco koupí, bude s tím problém. Hned po návratu domů přijde na to, že to vlastně nepotřebuje, a začne vás přemlouvat, abyste to s ním šli vrátit.


Býk - Panna: 

Jeho samostatnost vám leze na nervy. Dosud jste měli partnery, kteří bez vás nic neudělali, ale teď zjišťujete, že to s velmi akční Pannou není o moc lepší.


Býk - Váhy: 

Jeho emotivní přístup k životu vás dojímá. Občas si říkáte, že můžete být vlastně rádi, že vedle sebe máte člověka, který vám znovu ukazuje to, co jste vy už dávno zapomněli.


Býk - Štír: 

Když se proti vám postaví, nechte ho, ať se vypovídá. Argumenty mu záhy dojdou a on se dokonce překoná tak, že se vám za své pochybení dokonce omluví.


Býk - Střelec: 

Každá legrace něco stojí! Váš miláček si to uvědomí - a vy budete mít trochu zlomyslnou radost, protože se situace vyvíjí přesně tak, jak jste předpokládali a před čím jste ho taky varovali.


Býk - Kozoroh: 

Jeho nápady musíte zabrzdit dřív, než bude pozdě. Váš miláček totiž přijde s něčím, co by vás stálo fůru peněz a výsledek by přesto byl ve hvězdách...


Býk - Vodnář: 

Skvěle se s ním budete cítit zejména v neděli. Luna prochází Blíženci a vy dokážete najít společnou řeč i tam, kde vám to dosud dělalo značné potíže.


Býk - Ryby: 

Oba se objevíte tam, kde jste potřeba, a kde můžete pomoci radou i skutkem. Celá věc sice na první pohled vypadá jako náhoda, ale vám oběma je jasné, že to jenom náhoda nebyla.


Blíženci - Beran: 

Dělá na vás naprosto skvělý dojem. Ještě si sice nejste jistí, jaké místo mu ve svém životě dáte, ale už teď je vám jasné, že jste zase jednou narazili na člověka, s nímž se nenudíte.


Blíženci - Býk: 

Jeho šetrnost vám leze na nervy. Pokud ho však nechcete zbytečně naštvat, vyberte rozumné argumenty a vysvětlete mu, že podle vašeho názoru tudy cesta nevede.


Blíženci - Blíženci: 

To, že sportuje, je jeho věc. Potíž je v tom, že se vás všemožně snaží přesvědčit, abyste sportovali spolu s ním, a nechápe, že vás podobné aktivity nepřitahují.


Blíženci - Rak: 

Vztahové problémy, které s ním máte, řešte sami. Pokud se svěříte kamarádům, dozvíte se, že si nevážíte štěstí, které v něm máte, a pořád si vymýšlíte něco, co nemá opodstatnění.


Blíženci - Lev: 

Na to, aby na vás žárlil, nemá žádné právo - ale přesto to dělá. Uvědomte si, že to s ním budete muset probrat a vysvětlit mu, že jsou věci, které ani jemu nedovolíte.


Blíženci - Panna: 

Váš vztah se obrací tak, jak jste si vždycky přáli. Panna dokonce uzná, že jste něco vyřešili tak, jak by to ona nikdy nedokázala. Vychutnejte si to!


Blíženci - Váhy: 

Pokud má o víkendu vyrazit na teambuilding nebo jinou podobnou akci, dělejte všechno pro to, aby zůstal doma. Venuše vstupuje do jeho partnerského sektoru a on pokušení neodolá...


Blíženci - Štír: 

Prozradí vám na sebe víc, než sám původně chtěl. Vy si můžete vybrat, zda se budete tvářit, jako by vám to ani nedošlo, nebo zda ho na rovinu ujistíte, že si jeho tajemství necháte pro sebe.


Blíženci - Střelec: 

To, co se o něm dozvíte, zní sice naprosto nepravděpodobně, ale pravda to přesto je. V důsledku toho, co se o něm dozvíte, musíte od základů změnit názor, který na něj máte.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho nápady byste mu měli rozmluvit hned, jak s nimi poprvé přijde. Je pod vlivem silně neharmonického Merkura ve svém znamení a nápady podle toho taky vypadají.


Blíženci - Vodnář: 

Nepočítejte s tím, že si pamatuje všechno, co si podle vás pamatovat má. Pro jistotu bude lepší, když nenápadně prosondujete terén a ujistíte se, že nezapomněl.


Blíženci - Ryby: 

O tom, že by se vás vzdal dobrovolně, nemůžete ani snít. Ryba je s vámi šťastná a spokojená a ke změně názoru ji nepřimějete ani v případě, kdy byste opravdu hodně tlačili.


Rak - Beran: 

Opět jednou budete moc rádi, že má svou původní rodinu. Bude se naplno věnovat jí a na vás bude dohlížet jen symbolicky a tak, aby se neřeklo...


Rak - Býk: 

Děti vás opravdu potěší. Vysvědčení překoná vaše nejsmělejší představy a vy se jimi a jejich školními výsledky budete chlubit tak, že vás samy upozorní, že to přeháníte.


Rak - Blíženci: 

S jeho emocemi nic nenaděláte. Můžete ho ale upozornit, že vybuchuje zejména ve chvílích, kdy by bylo naopak potřeba, aby zapnul veškeré své racionální myšlení, na které je tak pyšný.


Rak - Rak: 

Na to, abyste bilancovali, není zdaleka vhodná doba. Momentálně je čas, abyste se spíše rozhodli pro něco nového, co váš dosavadní život ještě trochu obohatí.


Rak - Lev: 

Jeho dluhy neřešte. Udělal je bez toho, aby se s vámi poradil, a stejně samostatně a bez ohledu na cokoliv by je taky měl splácet.


Rak - Panna: 

Jeho záležitostmi se zabývejte jen ve chvíli, kdy vás o to přímo požádá. Práce se obávat nemusíte, protože Panna si spíše ukousne jazyk, než aby přiznala, že na něco nestačí...


Rak - Váhy: 

To, že tvrdí, že se mu nedaří, nemůžete brát moc vážně. Vypadá to, že je to z jeho strany spíše taktika jako získat vás soucit a přinutit vás, abyste mu sami a dobrovolně nabídli pomoc.


Rak - Štír: 

Když přijde s něčím, co odporuje vaším dosavadním životním zkušenostem, nehádejte se, ale všechno důkladně proberte. Je docela možné, že pravda je někde uprostřed.


Rak - Střelec: 

Pokud jste sami a Střelec vám nabízí, že si spolu někam vyrazíte, běžte. Střelec se vám postará o zážitky, o nichž jste si až dosud mysleli, že patří do říše snů...


Rak - Kozoroh: 

Bude vám mluvit do věcí, do kterých mu nic není. Naštěstí si neuvědomuje, že Merkur v jeho znamení je pod tlakem, a s chutí vám poskytne spoustu argumentů, které proti němu můžete použít.


Rak - Vodnář: 

Opravdu se v něm nevyznáte. Najednou mění názory na něco, na čem jste spolu byli už dávno domluvení - a vy vůbec nechápete, co ho k takovému jednání vede.


Rak - Ryby: 

Váš vztah prochází překvapivým vývojem. Dosud jste ho brali jako příjemnou oddechovou záležitost, a teď se musíte srovnat s tím, že je to něco daleko vážnějšího.


Lev - Beran: 

Neustále vám vysvětluje, co a jak máte dělat. Dosud jste byli trpěliví, ale teď hrozí, že vybuchnete a řeknete mu to, co jste mu už hodně dlouho říct chtěli a na co vám chyběla odvaha.


Lev - Býk: 

Pro jistotu se ho moc nedotýkejte. Veškeré aktivity tohoto druhu si vyloží jako skryté vyznání, a vy mu budete marně vysvětlovat, že jste to tak vůbec nemysleli.


Lev - Blíženci: 

Víkend v přírodě vám udělá moc dobře. Do jara je sice ještě hodně daleko, ale vy se nadechnete čerstvého vzduchu a ucítíte, že jaro přichází i pro vás vztah.


Lev - Rak: 

O svých plánech mluvte tak, aby bylo jasné, že je hodláte realizovat spolu s Rakem. Rak se přestane obávat o svou budoucnost a mezi vámi se konečně rozjasní.


Lev - Lev: 

Veškeré společenské akce dopadnou jinak, než jste čekali. Budete se bavit podstatně méně a při první jen trochu vhodné příležitosti zmizíte do bezpečí svého společného domova.


Lev - Panna: 

Jako milenec bude dost problematický. Neustále medituje o tom, zda svým jednáním někomu neubližujete, a nechápe, že vy o něčem takovém vůbec neuvažujete.


Lev - Váhy: 

To, že jste se do něj zamilovali, je sice nerozumné, ale vy s tím nic nenaděláte. Jste rádi, že ho máte, a těšíte se, že jste konečně narazili na někoho, kdo má rád vás.


Lev - Štír: 

To, co nechce, vám řekne taktně, ale tak, že vám z toho proběhne po zádech husí kůže. Vy ale jeho názory respektujete, protože vám nic jiného nezbývá...


Lev - Střelec: 

Stačí jeden pohled, aby bylo všechno jasné. Při druhém pohledu vám sice dojde, že s ním budou samé potíže, ale to první dojem a z něj vyplývající intenzivní city nepřebije...


Lev - Kozoroh: 

Vaše ambice rostou. Problém je v tom, že Kozoroh se na podobné snahy dívá nelibě, a pokud vám nohy rovnou nepodráží, alespoň se vás snaží všemi možnými způsoby zabrzdit.


Lev - Vodnář: 

To, že má hodně práce, váš vztah naštěstí nijak negativně neovlivní. Vodnář dává každým gestem najevo, že se na vás domů těší - a vy ho tam moc rádi čekáte.


Lev - Ryby: 

Doma neseďte! Ryba sice vysvětluje, že po žádných procházkách netouží, ale když ji i přes její odpor na nějakou vytáhnete, bude nakonec moc ráda, že s vámi šla.


Panna - Beran: 

Naprostou náhodou se o něm dozvíte něco, o čem jste dosud neměli ani tušení a co vám imponuje. Když se ho zeptáte, proč vám to neřekl, dozvíte se, že to nepovažoval za důležité.


Panna - Býk: 

Na úvahy o kvalitě vašeho vztahu není dost času. Neztrácejte čas tím, že budete rozebírat něco, co už stejně nezměníte, a dohodněte se, že debaty na toto téma odložíte na vhodnější dobu.


Panna - Blíženci: 

Veškeré oslavy dopadnou dobře. Váš miláček se dokonce rozhodne, že nebude zbytečně provokovat, čímž zajistí dobrou náladu, kdy budou všichni spokojení.


Panna - Rak: 

Když si nenecháte mluvit do rodinné ekonomiky, finanční krize nehrozí. Musíte však na miláčka dohlédnout, protože má sklon rozdat na charitu víc, než si můžete dovolit.


Panna - Lev: 

Jsou věci, které mu nevysvětlíte. Když si váš tvrdohlavý Lev usmyslí, že po vás někdo pokukuje, marně mu budete vysvětlovat, že vy jste k tomu důvod nezavdali.


Panna - Panna: 

Ohledně zdraví byste se měli přece jenom spolehnout na odborníky. Když se vaše názory sejdou, je to skvělé - a když ne, řiďte se tím, co vám doporučí!


Panna - Váhy: 

Překvapí vás svou povídavostí a příjemnou náladou. Až dosud jste měli pocit, že se podobně projevuje jen ve společnosti cizích lidí - a teď si užíváte čas, kdy se dostalo i na vás.


Panna - Štír: 

K tomu, co se děje v jeho rodině, se nevyjadřujte. Kdybyste předestřeli svůj názor, musel by Štír uznat, že máte stoprocentní pravdu, ale v životě by vám to neodpustil.


Panna - Střelec: 

Náročná bude zejména neděle. Váš miláček usoudí, že vás s pomocí Luny ve svém partnerském sektoru přiměje k něčemu, o čem jste dosud nechtěli ani slyšet!


Panna - Kozoroh: 

Pokud máte v rodině staršího Kozoroha, přimějte ho, aby vzpomínal na mládí. Pro vás to bude zábava a pro vaše děti neoficiální, ale o to zajímavější hodina dějepisu.


Panna - Vodnář: 

Je to opravdu zajímavý člověk. Zpočátku jste si říkali, že není důvod, abyste mu dávali šanci, ale čím častěji s ním jste, tím víc chápete, že byste svůj názor měli změnit.


Panna - Ryby: 

Jeho náladovost vás opravdu rozčiluje. Mnohokrát jste mu vysvětlovali, že by bylo lepší, kdyby vsadil na zdrženlivější přístup, ale je zřejmé, že vaše výchovné řeči nezabraly....


Váhy - Beran: 

Šance na nové začátky je nesmírně vysoká. Když vám Beran slibuje, že zapomene na všechno, co bylo, a začne se soustředit jen na to, co bude, myslí to opravdu vážně.


Váhy - Býk: 

Kolegovi z tohoto znamení se nesmějte! Když vám ho začnou dávat za vzor, tvařte se pokud možno normálně a hlavně si z něj potom nedělejte legraci.


Váhy - Blíženci: 

Celý týden se doma budete vyskytovat jenom sporadicky. Když se však nějakým zázrakem skutečně potkáte, přinese to zážitky vpravdě nezapomenutelné.


Váhy - Rak: 

Váš vztah se konečně posune do klidnějších vod, což se vám zamlouvá. Rak se chová předvídatelně a vy si všemi smysly vychutnáváte vyrovnanou pohodu.


Váhy - Lev: 

Jsou nabídky, které musí odmítnout. Může však naznačit, že kdyby se podobná situace opakovala ještě jednou, zařídil by se tak, aby nabídku přijmout mohl.


Váhy - Panna: 

Samota vám ani trochu nevadí. Panna sice naznačuje, že by se vám ráda postavila po bok, ale vy si život pod jejím neustálým komandem nedovedete představit...


Váhy - Váhy: 

Nedostatku půvabu se bát nemusíte. Ve vašem případě stačí jen jeden úsměv a každý včetně vaší Váhy udělá všechno pro to, abyste se na něj usmáli ještě jednou...


Váhy - Štír: 

Pokud vás podezírá z nějakých nepravostí, nic mu nevysvětlujte. Čím víc mu to budete vysvětlovat, tím víc se do toho budete zaplétat a tím větší je nebezpečí, že prozradíte něco, co byste neměli.


Váhy - Střelec: 

Jeho upovídanost vás vyloženě baví. Dejte si jen pozor, aby mu nedošlo, že zatímco on mluví, vy přemýšlíte o něčem, co s ním a s tím, co vám povídá, nemá vůbec nic společného.


Váhy - Kozoroh: 

Jeho aktivity začínají přinášet první malé zisky. Když navrhne, abyste si za první z nich pořídili nějaký nezapomenutelný zážitek, měli byste vehementně souhlasit!


Váhy - Vodnář: 

Nudit se s ním nebudete. Občas si dokonce řeknete, že byste všechny pozitivní zážitky, o které se vám stará, s chutí vyměnili za pár hodin klidu a obyčejné domácí pohody.


Váhy - Ryby: 

Neustále vám vysvětluje, že máte dělat jen to, co sami chcete. On sám se však ve vaší situaci zachová přesně tak, jak byste se na jeho místě zachovali vy.


Štír - Beran: 

Hlavně mu nic nerozmlouvejte! Ve chvíli, kdy začnete, se Beran zapře a hrdě odmítne i to, co by jindy považoval za rozumné a po všech stránkách dokonalé.


Štír - Býk: 

Netají se tím, že na vás toho ví opravdu hodně. Vy máte na rozdíl od něj rozum a to, co o něm víte, si pro jistotu necháváte pro sebe.


Štír - Blíženci: 

Hlavně ho zbytečně neprovokujte! Na vaše poznámky, které každého jiného minimálně vyvedou z míry, odpoví tak, že budete z míry vyvedení zase vy!


Štír - Rak: 

Patří k lidem, kteří na rozdíl od vás umí využít všech svých dosavadních životních zkušeností. Zeptejte se, jak to dělat, abyste stále nevylamovali dokořán otevřené dveře!


Štír - Lev: 

Nepátrejte po tom, proč se vám líbí, a buďte rádi, že jste někoho takového konečně objevili. Kdybyste na to přišli, celá láska by rázem praskla jako mýdlová bublina.


Štír - Panna: 

Nabídky na lázeňský pobyt se neodmítají. Když pojedete s Pannou, můžete si být jisti, že pobyt využijete k všestranné péči o svou tělesnou schránku, která to už hodně potřebuje.


Štír - Váhy: 

Musíte řešit to, co vám nadrobil, a proto nemáte čas pro sebe. Vůbec vám to nevadí, protože alespoň nepřemýšlíte, zda a jak jste tomu, co se stalo, nemohli nějak zabránit.


Štír - Štír: 

Hlavně ho moc neposlouchejte. Když vám říká, že se k něčemu nehodíte, dělá to jenom proto, že má strach, abyste mu nedokázali, že jste podstatně lepší než on.


Štír - Střelec: 

O tom, že by měli jít pracovat do zahraničí, nemůže být aktuálně řeč. Pokud s takovým nápadem sám přijde, měli byste využít všech svých kvalit, abyste mu to rozmluvili.


Štír - Kozoroh: 

O založení vlastní firmy by měl přestat jen mluvit. Když využije páteční Luny z Býka a začne v tomto směru něco dělat, mělo by to na vás oba velice pozitivní dopad.


Štír - Vodnář: 

Nikdy nedovolíte, aby si s vámi jen pohrával. Vodnář se o to sice může pokusit, ale vy se postaráte, aby ho takové nápady přešly rychle a hlavně na hodně dlouho.


Štír - Ryby: 

Na kajícné obličeje vás moc neužije. V nitru duše sice víte, že byste si touto taktikou silně usnadnili další život, ale nějak se k tomu nedokážete odhodlat.


Střelec - Beran: 

Z toho, pro co jste se rozhodli, by uhýbat neměl. Týká se to hlavně jeho rodičů, kteří mu mluví do života a nechápou, že všechno je ve skutečnosti hodně jinak.


Střelec - Býk: 

Než začnete hledat nové bydlení, měli byste chvíli uvažovat, zda jste momentálně v situaci, kdy si můžete dovolit platit hypotéku, která rozhodně nebude z nejnižších.


Střelec - Blíženci: 

Snažte se jeho rodiče motivovat k jiným aktivitám. Když je přesvědčíte, že je na světě spousta zajímavějších věcí, než je dohled na vás a na váš vztah, prospěje to všem.


Střelec - Rak: 

Konečně ho uvidíte takového, jaký skutečně je. Následně začnete přemýšlet, jak je možné, že si člověk s jeho kvalitami vybral zrovna vás, kteří jích máte pomálu.


Střelec - Lev: 

Když má problém, přijde s ním za vámi. Potíž je však v tom, že na vás hodí všechny své starosti a nechá vás, ať si s nimi poradíte, jak umíte...


Střelec - Panna: 

Než se pro něco rozhodnete, měli byste to s ním důkladně probrat. Na rozdíl od vás má chladnou hlavu a vezme v úvahu i to, co by vás nikdy nenapadlo.


Střelec - Váhy: 

Neustále vymýšlí něco, co vám uvaří nebo upeče. Občas můžete mít dokonce dojem, že se vás tímto způsobem snaží udržet doma a zabránit vám všem vnějším kontaktům.


Střelec - Štír: 

V práci musí předat projekt, na kterém mu hodně záleželo. Propad nálady, který z toho vyplývá, je pochopitelná, a vy pro něj musíte mít pochopení.


Střelec - Střelec: 

Peníze navíc vám hlavu nepopletou. Na tom, do čeho je investovat, se dokážete domluvit tak, že budete oba spokojení a svým rozhodnutím skoro až nadšení.


Střelec - Kozoroh: 

Chápe rychleji, než si vůbec dokážete představit. Pokud potřebujete něco vysvětlit, neváhejte ani chvíli a požádejte ho, ať se stane vaším mentorem.


Střelec - Vodnář: 

Přiznejte si, že ho potřebujete. Už pouhou svou existencí vám dodává sebevědomí, jehož máte v poslední době podstatně méně, než by se vám líbilo.


Střelec - Ryby: 

Odbourejte všechno, co je zbytečné, a věnujte se pouze své Rybě. Nahlas to sice nepřizná, ale ve skutečnosti jí vaše pozornost a možná i péče opravdu chybí.


Kozoroh - Beran: 

Pokud má před vámi nějaké tajemství, dlouho ho neudrží. Nemusíte se ani ptát, a prozradí vám na sebe ještě daleko víc, než jste vůbec chtěli vědět.


Kozoroh - Býk: 

Větší pozornost věnujte dětem. Jenom tak máte šanci přijít na to, že si dělají zcela zbytečné starosti kvůli něčemu, co v jejich životě nehraje žádnou roli.


Kozoroh - Blíženci: 

Tomu, s čím přijde, nemusíte věřit. Vypadá to, že si z něj někdo vystřelil, a jako obrovské tajemství mu uši nakrmil něčím, co není v žádném případě pravda.


Kozoroh - Rak: 

Jste k němu laskavější, než by si zasloužil. Pokud mu máte možnost pomoci, uděláte to a ani vás nenapadne, abyste mu to říkali. Své dobré skutky si v tomto týdnu necháváte pro sebe.


Kozoroh - Lev: 

Neustále někam pospíchá a chce, abyste s ním drželi tempo. Uděláte to, nebo mu přímo řeknete, že potřebujete mít čas nejen na práci, ale i na odpočinek?


Kozoroh - Panna: 

Když vybíráte nějaký dražší spotřebič, bude to zábava. Vy dáváte přednost nižší ceně, Panna zase vyžaduje kvalitu a než dospějete k dohodě, bude to dost náročné.


Kozoroh - Váhy: 

Jeho přednášky o tom, jak se máte chovat, vám vyloženě lezou na nervy. Od někoho jiného byste je možná vyslechli a třeba nad nimi i přemýšleli, ale jeho poslouchat nehodláte.


Kozoroh - Štír: 

Do čtvrtka mluvte o lásce, po zbytek týdne o praktických věcech. Venuše se postará, abyste v obou těchto oblastech spojenými silami získali všechno, co se jenom dá.


Kozoroh - Střelec: 

Na lyžích to nepřehánějte. Střelec vám sice může vyčítat, že jste až příliš opatrní, ale vy byste se měli řídit zdravým rozumem, který na rozdíl od něj nepostrádáte.


Kozoroh - Kozoroh: 

Pokuste se mu věnovat víc času než věnujete svým sociálním sítím. Jen tak zjistíte, že spolu umíte mluvit i o věcech, které jsou zdánlivě nedůležité, ale ve skutečnosti hrají hlavní roli.


Kozoroh - Vodnář: 

Bez zábavy se tento týden neobejde. Pokud někam vyrazíte, bude to akce, na kterou budete vy i váš miláček vzpomínat ještě hodně dlouho jako něco, co se vám opravdu podařilo.


Kozoroh - Ryby: 

Veškerou konkurenci nechává za sebou. Najednou zjišťujete, že máte vedle sebe člověka, který je v jistém směru daleko tvrdší a ctižádostivější než vy.


Vodnář - Beran: 

Neustále vám vysvětluje, že máte štěstí, že jste ho vůbec objevili. Vy si sice nejste v tomto ohledu tak moc jistí, ale nechcete provokovat, a proto nahlas nic neříkáte.


Vodnář - Býk: 

Když kolega z tohoto znamení udělá chybu, mějte rozum a hned ho na ni upozorněte. Pokud zvítězí vaše zlomyslnost a vy mu nic neřeknete, budete toho záhy litovat.


Vodnář - Blíženci: 

Jeho rodinu si sice neberete, ale přesto byste je měli vzít v úvahu. Váš Blíženec je bere vážněji, než je zdrávo, a s tím, že by se vaším vztahem něco změnilo, počítat nemůžete.


Vodnář - Rak: 

Máte ho rádi, ale přesto ho musíte brzdit. Rak se momentálně projevuje dost hlučně a vám tím bere klid, který nutně potřebujete k přemýšlení o svém i jeho dalším životě.


Vodnář - Lev: 

Nahlas se sice chlubí tím, že se na jeho názorech dá stavět, ale skutečnost není zdaleka tak růžová. V tomto týdnu své názory několikrát změní, a ještě se diví, že se vám to nezamlouvá.


Vodnář - Panna: 

Peníze do něj investovat nemusíte, protože o ně nestojí. Stojí však o váš čas, což v konečné sumě přijde daleko dráž, než kdybyste mu nějaké peníze dali.


Vodnář - Váhy: 

Když se někdo rozhodne, že vás získá, má smůlu. Váha jeho tendence odhalí hned při prvním pokusu, a postará se, aby na skutky nedošlo ani v případě, kdy by opravdu moc chtěl.


Vodnář - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užijete. Stará se, abyste si v žádném směru nemohli stěžovat na nedostatek jeho péče - a dlužno říct, že se mu to neobyčejně daří.


Vodnář - Střelec: 

Práce mu jde od ruky jedna radost. Pokud máte pocit, že se jí věnuje i ve chvílích, kdy by se měli věnovat vám, není to dojem, ale fakt, s nímž nic nenaděláte.


Vodnář - Kozoroh: 

Neustále se vám plete do cesty. Navíc se tváří tak, abyste měli dojem, že je to všechno jenom náhoda, a nechápe, že vy jste už dávno pochopili, že to má dokonale promyšlené.


Vodnář - Vodnář: 

Některé věci jsou pouze v jeho rukou. Navíc by měl počítat s týdnem, kdy se dost naběhá, protože na spoustu věcí musí dohlédnout osobně a vlastníma očima.


Vodnář - Ryby: 

Na víkend si raději nic neplánujte. Ryba přijde s plány, které se vám sice moc nezamlouvají, ale máte rozum a víte, že na každý pokus o změnu by zareagoval strohým odmítnutím.


Ryby - Beran: 

Veškeré záležitosti, které v tomto týdnu odstartujete, zaberou spoustu času. Nebylo by lepší, kdybyste počkali do dubna, kdy všechno půjde podstatně rychleji?


Ryby - Býk: 

Chovejte se k sobě upřímně! Když přiznáte, že se občas cítíte unaveně, Býk pochopí, že se před vámi nemá za co stydět, a mírnější režim navrhne sám.


Ryby - Blíženci: 

Pokud jdete o víkendu někam s dětmi, musíte je mít neustále pod dohledem. Vaše ratolesti jsou neobyčejně akční a mohou se vám ztratit rychleji, než byste považovali za možné.


Ryby - Rak: 

Pokud máte potíže, běžte se poradit s Rakem. Na rozdíl od vás umí odlišit zrno od plev, a to, co je pravděpodobné, od toho, co je jen zbožné přání toho, kdo vám to říká.


Ryby - Lev: 

To, že mu nerozumíte, není v žádném případě vaše chyba. Zamyslet by se měl spíše Lev, který si jede po svém a je mu naprosto jedno, co to s lidmi v jeho okolí dělá.


Ryby - Panna: 

Když začne nahlas uvažovat o jarní dovolené někde v teple, je to pro vás překvapení. Až dosud šlo o vaše přání, které považoval za nesmysl a odmítal o něm byť jen uvažovat.


Ryby - Váhy: 

Jakmile se začne tvářit jako člověk, který vás moc dobře zná, musíte ho zastavit - nejlépe tím, že uděláte něco, co mu dokáže, že vás vlastně vůbec nezná.


Ryby - Štír: 

Bouřce, která se hned v pondělí objeví na obzoru, se nevyhýbejte. Stoprocentně patří k těm, které vyčistí vzduch a vnesou do vašeho vztahu něco nového a pozitivního.


Ryby - Střelec: 

Jeho příbuzní mají pocit, že patrně nemáte co dělat. V pátek vám zavolají a hned vám vysvětlí, že se rozhodli, že se k vám zítra zastaví a zůstanou až do neděle.


Ryby - Kozoroh: 

Ve středu ho hlídejte! Je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Uranem, takže hrozí, že může podepsat smlouvu, která se sice tváří výhodně, ale ve skutečnosti mu nic dobrého nepřinese.


Ryby - Vodnář: 

Jeho vyznání lásky jsou opravdu netuctová. Na začátku nebudete vědět, zda to, co vám říká, máte brát jako poklonu nebo se pro jistotu urazit a přestat s ním mluvit.


Ryby - Ryby: 

Na začátku týdne, kdy Venuše prochází vaším znamením, si věnujte co nejvíce času. Uvědomte si, že tím svému vztahu dáváte základy, na nichž můžete stavět svou další budoucnost!