Týdenní partnerské horoskopy od 29.08.2016 do 05.09.2016

Beran - Beran: 

To, že vás lidé kolem něj nemají moc rádi, vám může být celkem jedno. Potvrdíte si, že Beran vás rád má, a pochopíte, že to je pro vás přece to hlavní.


Beran - Býk: 

Přiznejte si, že vás neustálé návštěvy, které za ním chodí, už pěkně štvou. Zatím je sice vydýcháváte a dokonce se na ně i usmíváte, ale sami přemýšlíte, jak dlouho vám to vydrží.Beran - Blíženci: 

Jeho partneři mu do života vnášejí jeden problém za druhým. Dobře víte, že s vámi by žádné problémy neměl, ale taky víte, že o něčem takovém nechce ani slyšet.


Beran - Rak: 

Hlavně si nelžete, že ho milujete. Sobě byste to možná namluvit dokázali, ale Raka s jeho vnímavostí by se vám přes veškerou snahu ošálit nepodařilo.


Beran - Lev: 

Využijte víkendu, kdy je Luna ve Vahách, a vyrazte spolu někam sami dva. Vaše děti se u prarodičů budou cítit skvěle a vám s miláčkem bude jednoduše dobře.


Beran - Panna: 

Konečně pochopíte, co potřebuje od svého životního partnera. Problém je v tom, že od partnera chce přesně to, co vám není vlastní, a co mu přes veškerou snahu nedáte.


Beran - Váhy: 

S romantikou si na něj nepřijdete. To, co mu chcete říct, sice pozorně vyslechne a dokonce na to i zareaguje, ale vzápětí se vytasí se svými vlastními požadavky.


Beran - Štír: 

Považuje vás za člověka, který by se bez jeho rad neobešel. Zvládnete to, nebo mu vysvětlíte, že jste už dávno dospělí a že ho nepotřebujete?


Beran - Střelec: 

Když přijde s tím, že byste měli váš vztah změnit, přímo se ho zeptejte, jak si to vlastně představuje. Patrně vám neodpoví a vy pochopíte, že mluvil jen proto, aby řeč nestála.


Beran - Kozoroh: 

S tím, jak to mezi vámi vypadá, opravdu nemusíte seznamovat každého, kdo vám přijde pod ruku. Chovejte se alespoň trochu diskrétně a doufejte, že váš miláček učiní totéž...


Beran - Vodnář: 

Patří k realistům, což byste měli ocenit. Když se vás zeptá, co chcete jako dárek k vašemu soukromému výročí, nevyčítejte mu, že není romantik, ale honem si něco vymyslete.


Beran - Ryby: 

Jeho trpělivost je opravdu pod tlakem. Vaše Ryba se učí zacházet s nějakým přístrojem, což jí moc nejde - ale vy se jí nesmíte posmívat ani ve chvíli, kdy vám koutky opravdu cukají.


Býk - Beran: 

Váš vztah je kupodivu stabilní. Beran přestal vznášet neustále nové požadavky, a vy mu docela rádi splníte některé z těch, které na vás měl už dřív.


Býk - Býk: 

Nad dotazy, které vám dává, přemýšlejte. Je docela možné, že si vás jimi testuje, protože potřebuje vědět, co ve vás skutečně je.


Býk - Blíženci: 

O vašem vztahu se mluví podstatně víc, než se vám líbí. Naštěstí se mezi vámi v poslední době nic zajímavého nepřihodilo, takže mluvit v podstatě není o čem...


Býk - Rak: 

V jeho případě vsaďte na konvenční metody dobývání. Pokud byste ho svým ucházením šokovali, Rak si vás sice navždy zapamatuje, ale nebude s vámi chtít nic mít.


Býk - Lev: 

Nad jeho choutkami přimhuřte oči. Vy sice další parfém můžete považovat za zbytečné vyhazování, ale Lev to tak nevnímá a vy kvůli tomu nezchudnete.


Býk - Panna: 

Doma vládne pohoda. Panna sice občas zavrčí, že život stojí za houby, protože je zase o rok starší, ale vy víte, že je to jen folklór, kterým vlastně nic nemyslí.


Býk - Váhy: 

Měli byste mu jít poděkovat! Díky jeho aktivitě jste se rozhodli udělat něco, co vám podstatně vylepší budoucnost, a k čemu byste se sami nikdy neodhodlali.


Býk - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení si ještě užijete. Neustále má pocit, že stojí na místě vašich rodičů a vychovává vás tak, jak by si to rodiče nikdy nedovolili.


Býk - Střelec: 

Týden je plný nových začátků. Pokud chcete, dokážete se během něj bez problémů zbavit všeho, co vás dosud rozčilovalo, a nastoupit na novou životní cestu.


Býk - Kozoroh: 

Hlavně se kvůli němu zbytečně nestresujte! Když se mu něco nelíbí, nechte ho vrčet a počkejte si, až se zklidní a přizná se, že jeho mizernou náladu vyvolalo něco úplně jiného.


Býk - Vodnář: 

Všechno probíhá pomaleji, než by se vám líbilo. Vodnář neustále odkládá svá definitivní rozhodnutí, a nechápe, že vás tím drží v šachu a brání vám v dalších aktivitách.


Býk - Ryby: 

Pozor si na něj dávejte zejména koncem týdne. Aspekty, které na něj působí, jsou náročné a on vám může říct daleko víc, než by bylo vašemu vztahu prospěšné.


Blíženci - Beran: 

Dokážete pro něj udělat opravdu hodně. Měli byste se však zamyslet, zda ho svým jednáním zbytečně nepřipravujete o aktivitu, která je přece jen jeho silnou stránkou.


Blíženci - Býk: 

Momentálně je naprosto skvělý. Lásku vám dává najevo tak vynalézavým způsobem, že až přemýšlíte, kam se poděl člověk, kterého jste dosud vnímali jako mrzouta, s nímž se nedá mluvit.


Blíženci - Blíženci: 

Ve druhé polovině týdne vsaďte na opatrnost. To, že vám něco připadá jako naprosto skvělý vtip, ještě neznamená, že to váš miláček musí a bude vnímat stejně.


Blíženci - Rak: 

Víte o něm daleko méně, než by se vám líbilo. Pokud ho chcete poznat, je potřeba, abyste se ho méně vyptávali (protože vám stejně nic neřekne), ale o to více ho pozorovali.


Blíženci - Lev: 

Neustále tvrdí, že nemá na nic čas, ale to vás nesmí odradit. Když budete dostatečně dlouho naléhat a chvílemi až otravovat, podlehne a udělá všechno, co chcete a potřebujete.


Blíženci - Panna: 

Když vás chválí, měli byste zpozornět. V jeho případě to totiž vypadá tak, že vás nejdříve pochválí a potom vyleze na světlo s požadavkem, který nemůžete akceptovat.


Blíženci - Váhy: 

Jeho velkolepé plány se nedaří zdaleka tak, jak by se mu líbilo. Snažte se ho přímět, ať ještě chvíli vydrží, protože už v příštím týdnu to vypadá na zásadní změnu k lepšímu.


Blíženci - Štír: 

S jeho city nehazardujte. Ve chvíli, kdy Štír usoudí, že jeho a jeho city neberete dostatečně vážně, se zatne a vy můžete na to, jak vám spolu bylo dobře, leda tak vzpomínat.


Blíženci - Střelec: 

S nostalgií vzpomíná na doby, kdy jste neměli žádné starosti. Pokuste se mu vysvětlit, že se není čeho bát, protože starosti, které nyní máte, rychle pominou a radost se k vám vrátí.


Blíženci - Kozoroh: 

Na to, aby byl totálně rozstřelený, stačí, když musí jít na poštu pro doporučený dopis. Naštěstí to bude naprosto banální záležitost, která si podobné nervy ani nezaslouží.


Blíženci - Vodnář: 

Jsou věci, za které byste platili víc, než je zdrávo a než je vám příjemné. Uvědomte si to zejména ve chvíli, kdy máte chuť rozjet Vodnáři za zády nějaký románek.


Blíženci - Ryby: 

Jde o týden, kdy toho máte opravdu hodně. Naštěstí se dokážete domluvit a rozvrhnout si dny tak, abyste stihli všechno, co je potřeba, a ještě si našli čas i sami na sebe.


Rak - Beran: 

Hlavně mu nenaleťte! Společná budoucnost, kterou vám maluje, by dojela na spoustu jeho ctitelů, kterých se ani kvůli vám vzdát nehodlá a taky nevzdá.


Rak - Býk: 

Dělá toho podstatně méně, než by se vám zamlouvalo. Pokuste se mu vysvětlit, že do práce chodíte oba, ale zatímco on odpočívá, vás čeká po návratu domů ještě spousta jiné práce.


Rak - Blíženci: 

Neustále mluví o něčem, co vás nezajímá. Potíž je v tom, že neustále hlídá, zda ho posloucháte, a pokud zjistí, že ne, dává otevřeně najevo svou nelibost.


Rak - Rak: 

Když se vám do něčeho nechce, klidně mu to řekněte. S údivem zjistíte, že je na tom stejně - a na původních plánech trval jen proto, že měl strach, že vás tím zklame.


Rak - Lev: 

Využijte posledních dnů, kdy Jupiter ještě pobývá v jeho sektoru majetku vlastního, a donuťte ho, aby poplatil veškeré dluhy. Pokud to zvládnete, konečně se svobodně nadechnete...


Rak - Panna: 

Jeho rady do života vám nic neříkají a u vás nezaberou. Museli byste být tvrdí ke všem, včetně jeho, což je to, co vám nikdy nešlo a asi ani nikdy nepůjde.


Rak - Váhy: 

Hlavně ho zbytečně neprovokujte! Až dosud jste mohli mít pocit, že ho dokážete za všech okolností ovládat, ale o víkendu byste mohli zjistit, že jste se v odhadu situace zásadně spletli.


Rak - Štír: 

Pokud to jde, snažte se ho odradit od každého hazardu. Kdyby mu to v tomto týdnu vyšlo, měl by dojem, že patří k těm, co mají štěstí a začal by riskovat ještě víc.


Rak - Střelec: 

To, že to u něj v práci není fér, není podezření, ale smutný fakt. Pokud se chce vyhnout dalším stresům, musí se s tím buď smířit, nebo si urychleně začít hledat něco jiného.


Rak - Kozoroh: 

Pomalu se smiřuje s vašimi koníčky. To, že se ledy definitivně prolomily, pochopíte ve chvíli, kdy se zeptá, zda byste ho alespoň jednou nevzali s sebou...


Rak - Vodnář: 

Šetří způsobem, který se vám ani trochu nelíbí. Vezměte si papír a tužku a spočítejte mu, že v prvním kole sice pár korun ušetří, ale ve druhém minimálně dvakrát tolik utratí.


Rak - Ryby: 

Na rozdíl od těch, kteří se s ním hádají, s ním vycházíte skvěle. Své připomínky umíte totiž vyjádřit tak, že se nenaštve, ale naopak začne o vašich slovech přemýšlet.


Lev - Beran: 

Vaše kouzlo osobnosti ho naprosto vyvede z míry. Pokud vám říká, že se vámi prožívá něco, co dosud nikdy nezažil, můžete si být jistí, že mluví naprostou pravdu!


Lev - Býk: 

S dětmi z tohoto znamení je to těžké. Vy jim vysvětlujete, že se jim ve škole bude líbit, a ony se na vás dívají jako na člověka, který to v hlavě opravdu nemá v pořádku.


Lev - Blíženci: 

Na minulost máte oba zásadně rozdílný názor. Dokážete se však domluvit na tom, že její přínos je nakonec pozitivní, protože jste se díky ní vy dva našli...


Lev - Rak: 

Nezapomínejte na něj! Když váš Rak od vás denně nedostane porci něhy a obdivu, bez které se neobejde, hrozí nebezpečí, že jinde hledat nejenže bude, ale i najde.


Lev - Lev: 

Od úterý vám bude daleko lépe. Venuše se dostává do Vah a postará se, aby dosavadní debaty o penězích vystřídaly rozhovory o daleko zajímavějších věcech.


Lev - Panna: 

Natrénujte si pozitivní výraz! Budete ho potřebovat vždycky, kdy se vás na něj někdo zeptá a kdy vy budete vysvětlovat, že se mají ptát jinde, protože vy už spolu nejste.


Lev - Váhy: 

Od začátku jste věděli, že váš vztah dlouho nevydrží. Potíž je v tom, že jste mysleli, že ho ukončíte vy, a teď jste překvapení, protože je vám jasné, že vás předběhl.


Lev - Štír: 

Když mu chcete něco vyčítat, dělejte to opatrně. Momentálně prožívá období, kdy má pocit, že mu ve všem pravdu a kdy mu budete jen obtížně vysvětlovat, že se i on může mýlit.


Lev - Střelec: 

Opravdu si nemusíte dělat starosti! Váš Střelec na to sice nevypadá, ale ve skutečnosti se ve všem, co se ho týká, skvěle orientuje a chybný krok neudělá.


Lev - Kozoroh: 

Tím, že jste sami, se nestresujte. Když si představíte, že byste mohli mít po boku věčně nespokojeného Kozoroha, dojde vám, že jste vlastně dopadli docela dobře.


Lev - Vodnář: 

Společná práce vám neobyčejně prospěje. Pokud budete myslet na zdar společného projektu, nezbude vám kapacita na podezírání a jiné aktivity, které by váš vztah jen ohrozily.


Lev - Ryby: 

Využijte šance, abyste ho poznali i z jiné stránky. Následně ale musíte přehodnotit názor, který na něj máte, a uznat, že jeho názory je potřeba respektovat.


Panna - Beran: 

Veškeré společenské akce byste měli buď odpískat nebo na ně vyrazit každý zvlášť. Váš Beran se tam bude nudit a bude se chovat tak, že se budete červenat místo něj...


Panna - Býk: 

V pondělí se připravte na hovor o lásce. Býk má pocit, že vám už dlouho neřekl nic romantického a hezkého a bude tuto svou chybu velice intenzivně napravovat.


Panna - Blíženci: 

Má talenty, o kterých jste až dosud neměli ani tušení. Pokuste se s ním promluvit a zeptat se ho, zda nepřemýšlí, že by je mohl využit tak, abyste z nich měli oba prospěch.


Panna - Rak: 

Když vám začne vypočítávat to, co pro vás kdy udělal, zatněte zuby. Pokud by došlo k diskusi, museli byste mu stejný seznam předložit i vy, a to byste asi nedokázali.


Panna - Lev: 

Čekají vás dny plné pohody. Lev se snaží, abyste byli opravdu spokojení, a vy musíte přiznat, že se mu to daří podstatně víc, než se mu to dařilo dosud.


Panna - Panna: 

Musíte být zajedno. Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy jsou planetární energie náročné a kdy si musíte vycházet vstříc jen proto, abyste zvládli všechno, co zvládnout musíte.


Panna - Váhy: 

To, že se na něj spoléháte, se ukáže jako velice nemoudré jednání. Váha vám slíbí v podstatě naprosto všechno, ale ve skutečnosti neudělá celkem nic.


Panna - Štír: 

Ke kartářce s ním opravdu nechoďte. Po návštěvě byste mu museli vysvětlovat, že všechno špatně pochopil a že to s ním opravdu není tak zlé, jak si myslí.


Panna - Střelec: 

Když začne mluvit o tom, že by vám chtěl ulehčit život, měli byste zpozornět. Na jedné straně by vám ho sice opravdu ulehčil, ale zároveň by vám ho nesmírně zkomplikoval.


Panna - Kozoroh: 

Potíže můžete mít pozemky a s jinými nemovitostmi. Pokud chcete předejít chybám a z nich vyplývajícím ztrátám, měli byste veškerá definitivní rozhodnutí zatím odložit.


Panna - Vodnář: 

Přiznejte si, že vás přitahuje! Jakmile si to přiznáte, sami pochopíte, co musíte dělat, aby z něj konečně vypadla slova, která byste tak rádi slyšeli...


Panna - Ryby: 

Na víkend si odpusťte veškeré adrenalinové zážitky. Když to domlouváte, může vám to připadat jako skvělý nápad, ale když přijde na věc, pochopíte, že by to bylo neúměrné riziko.


Váhy - Beran: 

Jeho zdravotní problémy naštěstí nejsou zdaleka tak zásadní. Když mu na víkend naordinujete odpočinek od práce tělesné i duševní, bude to naprosto stačit.


Váhy - Býk: 

Pokud usoudíte, že si s vámi hodlá jen pohrávat, dejte mu najevo, že mu na to nenaletíte. Nejdříve bude naštvaný, pak překvapený, a nakonec si vás začne vážit...


Váhy - Blíženci: 

To, že s ním nudu nepoznáte, víte už dávno. Teď si však snad poprvé povzdechnete s tím, že vzrušení je už dost a že byste si taky rádi užili alespoň chvíli klidu.


Váhy - Rak: 

Na jedné straně si stěžuje, že je unavený, na druhé neví, do čeho by se ještě pustil. Možná byste ho měli upozornit, že jeho mizernou náladou, která z únavy vyplývá, trpíte především vy a děti.


Váhy - Lev: 

V úterý se mu vrátí dobrá nálada. Navíc vás pozve na akci, kterou pořádají jeho kamarádi, a na níž ho poznáte z nové a docela sympatické stránky.


Váhy - Panna: 

Pokud jste na dovolené, nedovolte, aby vám ji kazily hádky. Bude to docela snadné, protože si obě uvědomujete, že byste hádkami jen bavili ostatní...


Váhy - Váhy: 

V zásadních věcech tápe. Obvykle chcete, aby na řešení přišel sám, a necháváte mu dost času na rozmyšlenou, ale tentokrát na takovou velkorysost není čas.


Váhy - Štír: 

Musí řešit problémy, s nimiž určitě nepočítal. Navíc by se měl obávat lidí, kteří jsou na něj naštvaní a kteří nepominou jedinou příležitost, kdy mu to mohou dát najevo.


Váhy - Střelec: 

Opravdu nejste všemocní. Před jedním velkým průšvihem ho zachráníte, ale ten další, který přijde ve druhé polovině týdne, už odvrátit nedokážete.


Váhy - Kozoroh: 

Čím víc mu něco rozmlouváte, tím víc na tom trvá. Možná by bylo lepší, kdybyste jeho jednání nechali bez komentáře a čekali, až na to přijde sám.


Váhy - Vodnář: 

Kontakt s ním navažte jako první. Nemusí to sice vyjít, ale alespoň si později nebudete vyčítat, že jste nic neudělali a vydali se zcela a úplně na pospas osudu.


Váhy - Ryby: 

Náročným situacím se nevyhnete. Pokud se ale rozhodnete, že jim budete čelit společně, je velká naděje, že je zvládnete a že se vám vrátí pohoda a klid.


Štír - Beran: 

Nepřehánějte! To, co označujete jako krizi, je jenom řetízek neshod, které se při troše chtění z obou stran dají bez většího úsilí vyřešit.


Štír - Býk: 

Dívejte se a učte se, jak se má hospodařit s časem. Váš Býk kvalitně dělá několik věcí najednou a ještě si s vámi přitom stihne povídat o zajímavých věcech.


Štír - Blíženci: 

Uvědomte si, že je pod tlakem. Moc by chtěl, aby vaše rodina byla jako ze žurnálu, a obtížně snáší, když zjistí, že vy jeho sny vůbec nepovažujete za důležité.


Štír - Rak: 

Na úřady choďte raději s ním. Hrozí nebezpečí, že Rak ve své otevřenosti řekne něco, co mělo dotyčnému úředníkovi ještě chvíli zůstat utajeno.


Štír - Lev: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že je na něco starý! Udělat to můžete jen v případě, kdy potřebujete, aby se naučil něco, do čeho se mu ani trochu nechce.


Štír - Panna: 

Neobyčejně vás překvapí. Snad poprvé za dobu, co se znáte, řekne, že o žádný víkend nestojí, protože raději zůstane doma, kde si v klidu odpočine a něco hezkého si přečte...


Štír - Váhy: 

Hlavně si dávejte pozor, abyste mu rovnou nepadli kolem krku! Váš miláček patří k lidem, kteří si toho, co získají levně nebo zadarmo, ani trochu neváží...


Štír - Štír: 

Na jedovaté poznámky, které vám adresuje, odpovídejte ještě jedovatěji. Je nejvyšší čas, aby váš drahoušek zjistil, že ani vy neprodáváte svou kůži lacino.


Štír - Střelec: 

V jeho společnosti se spoří opravdu těžko. Střelec si v rámci babího léta hodlá užívat života, a tváří se tak spokojeně, že vám nezbude, než abyste se k němu přidali.


Štír - Kozoroh: 

Oba musíte bojovat. Ve vašem případě je to jednoduché, protože boj je vám naprosto přirozený, ale Kozorohovi budete jen těžko vysvětlovat, že to jinak nejde.


Štír - Vodnář: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. Vy si musíte vybrat, zda ho necháte mluvit, nebo zda mu budete skákat do řeči tak, že se nakonec stejně pohádáte.


Štír - Ryby: 

Neustále vám vysvětluje, že je na všechno čas. Zpočátku to sice zvládáte, ale nejpozději ve středu musíte zvednout hlas a vysvětlit mu, že na všechno čas opravdu není.


Střelec - Beran: 

Sami sebe překvapujete. Na rozdíl od jiných týdnů, kdy se oba svorně díváte jen kupředu, se tentokrát rádi ponoříte do vzpomínek a moc si to užijete.


Střelec - Býk: 

Když se rozhodne pro něco nového, snažte se potlačit úsměv. Záhy zjistíte, že je to přesně to, co jste vy navrhovali začátkem léta a co tehdy odsoudil jako neproveditelný nesmysl.


Střelec - Blíženci: 

Na kamaráda z tohoto znamení neplýtvejte soucitem. Nahlas pláče a stěžuje si, že se mu nedaří, ale ve skutečnosti dělá sám všechno pro to, aby v ničem neuspěl.


Střelec - Rak: 

V práci má problémy. Šéfové ho nutí, aby chodil ve firemní uniformě, a vůbec nechápou, že tím snižují jeho pracovní výkony, protože se v ní necítí dobře.


Střelec - Lev: 

Když přijde s tím, že potřebuje nový mobil, usoudíte, že mu ho můžete dopřát. Průšvih nastane až ve chvíli, kdy pochopíte, že si ho pořizoval jen proto, aby měl lepší přístup k počítačovým hrám...


Střelec - Panna: 

Období, kdy usoudil, že potřebujete dovychovat, stále ještě nekončí. Jeho vládce Merkur se v úterý točí do zpětného chodu a vaše Panna vidí spoustu věcí, které by se na vás ještě daly vylepšit.


Střelec - Váhy: 

To, co se o něm dozvíte, nejsou klepy, ale naprosto reálný fakt. Když usoudíte, že to s ním nebudete mít lehké, je to jen slabý odvar toho, co vás v dalším společném životě čeká.


Střelec - Štír: 

K tomu, že se vám nechce pracovat, se raději nepřiznávejte. Vzápětí byste se o sobě dozvěděli opravdu hodně věcí, a většina by vás ani trochu nepotěšila.


Střelec - Střelec: 

Slibuje, ale kupodivu ne naplano. Když vám slíbil, že pro vás něco sežene nebo vám něco zařídí, udělá to rychlostí světla a v kvalitě, o které můžete jenom snít.


Střelec - Kozoroh: 

Jeho poznámky k vašemu šatníku sice vnímejte, ale okamžitě je pusťte druhým uchem ven. Pokud byste ho poslechli, začali byste se strojit jako svůj vlastní prarodič, a to by byla škoda.


Střelec - Vodnář: 

Jeho příbuzní konečně dojedou na aktivity, které se vám už dlouho nelíbily. Navíc vám bude váš Vodnář vděčný, protože přizná, že jenom díky vám se do nich nezapletl taky.


Střelec - Ryby: 

Hlavně mu nevěřte! Když se tváří, jako by o vás vlastně ani nestál, dělá to jen proto, aby zastřel intenzitu toho, co k vám cítí a s čím si moc neví rady.


Kozoroh - Beran: 

Když přijde s tím, že byste se měli dát na staročeská tradiční jídla, protože těch moderních má dost, zatněte rty. Následně mu doporučte, aby se je naučil vařit sám, protože vy na to nemáte čas.


Kozoroh - Býk: 

Byli byste moc rádi, kdyby projevoval alespoň o trochu více iniciativy. Potíž je v tom, že on by totéž chtěl od vás, ale stejně jako vy se o svých požadavcích ostýchá mluvit nahlas.


Kozoroh - Blíženci: 

Hlavně v úterý se s ním nehádejte. Je pod tlakem stacionárního Merkura, takže hrozí, že vám vytkne i to, co se nezakládá na pravdě a s vaším vztahem to navíc nemá nic společného.


Kozoroh - Rak: 

Na jeho rodiče si pomalu zvykáte. Když ale k sobě budete upřímní, přiznáte, že Raka obdivujete, že jejich výchovu vydržel, protože vy byste to asi nezvládli.


Kozoroh - Lev: 

S kouzlem jeho osobnosti to vypadá bledě. Týká se to zvláště práce, kde kouzlo nikoho nezajímá, protože každý se orientuje jen na jeho pracovní výsledky.


Kozoroh - Panna: 

Naštěstí víte, jak na ni. Vaše Panna je sice v pátek trochu přetažená a hodně naštvaná, ale díky vaší péči roztaje a vám i sobě se postará o krásný víkend.


Kozoroh - Váhy: 

Opravdu není potřeba, abyste stupňovali požadavky, které na něj máte. Můžete mít sice pocit, že má ještě rezervy, ale měli byste mít dost rozumu a nechat si toto zjištění pro sebe.


Kozoroh - Štír: 

Ve všem, co se týká peněz, dejte na jeho rady. Štír dobře ví, jak z minima vyčarovat maximum, a pokud budete chtít, naučí tomuto umění i vás...


Kozoroh - Střelec: 

V krizové chvíli dojde k rozmluvě a následné domluvě. Je vidět, že se v rámci všedních dnů sice můžete hádat, ale když přijde na důležitou věc, táhnete za jeden provaz.


Kozoroh - Kozoroh: 

Povinností máte fůru, ale to ve vašem případě nic neznamená. Zvládnete je skvěle a ještě si vychutnáte pátek, kdy si opět vychutnáte pocit, že jste tady jeden pro druhého.


Kozoroh - Vodnář: 

Všechno, do čeho se spolu pustíte, vám přinese úspěch. Následovat bude i obdiv jeho části rodiny, což je něco, co jste si opravdu přáli a na co jste dosud čekali marně.


Kozoroh - Ryby: 

Pokud se učí zacházet s něčím novým, jsou to nervy. Naštěstí se umíte ovládat tak, že ani ve chvílích, kdy je situace opravdu vyostřená, neztrácíte dobrou vůli a nadhled.


Vodnář - Beran: 

O tom, co si přejete, mluvte v jeho společnosti klidně nahlas. Bude vám za to vděčný, protože zatím v oblasti vašich přání, tužeb a požadavků docela tápal.


Vodnář - Býk: 

Když něco splete, mávněte nad tím rukou. Znáte ho dost dobře a víte, že o tom uvažuje a udělá všechno pro to, aby se to už nikdy neopakovalo.


Vodnář - Blíženci: 

Vysloví nahlas něco, o čem jste dlouho uvažovali jako o jedné z možností, která by řešila vaše potíže. Další důkaz vašeho mentálního spojení opravdu nepotřebujete...


Vodnář - Rak: 

Konečně pochopíte, co mu na vašich společných známých vlastně vadí. Má pocit, že pouhá jejich přítomnost ohrožuje stabilitu vašeho vztahu, a nechápe, že to tak vůbec není.


Vodnář - Lev: 

V práci se mu vede. V úterý mu navíc šéf předá buď nový platový výměr nebo mu podepíše prémie, které jemu i vám vrátí úsměv na tvář.


Vodnář - Panna: 

V krizi můžete vsadit na její zdravý rozum. Panna umí skvěle využít pomalého Merkura ve svém znamení a najít rozumné řešení i tam, kde ho nikdo jiný nevidí.


Vodnář - Váhy: 

To, že se do vás zamiluje, je celkem jisté. Stačí, když se kolem něj budete neustále motat a dávat mu najevo, že život, ve kterém by vám nebyl nablízku, by pro vás ztratil cenu.


Vodnář - Štír: 

Nový školní rok začnete velkolepě. Spojenými silami zkrášlíte svým dětem vstup do nové životní etapy tak, že na něj budou hodně dlouho vzpomínat a hodnotit ho jako nejkrásnější den svého života.


Vodnář - Střelec: 

Pozor by si měl dávat na veškerá krční onemocnění. Pokud má angínu, musíte ho přesvědčit, že ji nesmí přecházet, protože si tím mohl sobě i vám zásadně zkomplikovat život.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho úvahy o zvýšení kvalifikace podporujte. Čím víc bude mít Kozoroh starostí, tím méně času bude mít na to, aby vás hlídal a aby vám radil, jak máte správně žít.


Vodnář - Vodnář: 

To, že se pohádáte, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Nejpozději o víkendu spolu znovu navážete kontakt a domluvíte se, že tuto neshodu navždy sprovodíte ze světa.


Vodnář - Ryby: 

Jeho touhu po lásce uspokojit nemůžete. Ryba vás sice může lákat, ale na druhé straně si uvědomujete, že vztah mezi vámi by vám do života vnesl více negativ než pozitiv.


Ryby - Beran: 

Práci, do které se mu nechtělo, nakonec opravdu nemusí dělat. Berte to jako něco, co vám zajistí domácí pohodu, a úvahy o tom, zda si to zaslouží nebo nezaslouží, si raději odpusťte.


Ryby - Býk: 

Do života vám vnáší nové zkušenosti. Najednou zjišťujete, že díky němu získáváte informace, ke kterým jste zatím neměli přístup a s nimiž jste se dosud nesetkali.


Ryby - Blíženci: 

V práci si ho konečně všimnou a náležitě ho ocení. Peněz bude sice podstatně méně, než čekal a než si zaslouží, ale to bude rozčilovat spíše vás než jeho.


Ryby - Rak: 

Nuda vám s ním nehrozí. Rak má neustále pocit, že by měl na vašem vztahu pracovat a měnit ho k lepšímu, a vy máte dost rozumu, takže mu v tom nebráníte.


Ryby - Lev: 

Jeho psychika je daleko křehčí, než by se na první pohled zdálo. Momentálně by bylo lepší, kdybyste se překonali a o ničem, co se ho týká, raději nežertovali.


Ryby - Panna: 

Připravte se na týden, kdy budete hrát druhé housle. Vašemu miláčkovi se daří všechno, na co jenom pomyslí, a vy máte dost rozumu, takže ho v tom podporujete.


Ryby - Váhy: 

Pokud je šance na další setkání, neváhejte. Jen tak se můžete domluvit na dalším setkání, které bude základem docela zajímavého a oboustranně přínosného vztahu.


Ryby - Štír: 

Pokud má pocit, že byste se měli řídit tím, co vám poradí, měli byste mu vysvětlit, že se mýlí. Udělejte to v úterý, kdy mu to podáte tak, aby věděl, že máte pravdu.


Ryby - Střelec: 

Lidé jsou jím nadšení a nechápou, proč se na něj díváte kriticky. Nesnažte se jim to vysvětlovat, protože by si stejně mysleli, že z vás mluví jenom závist.


Ryby - Kozoroh: 

Když po něm něco chcete, mluvte tak, aby vám rozuměl. Květnaté vyjadřování je sice krásné, ale k ničemu pozitivnímu nevede, protože to jen znemožní rozumnou domluvu.


Ryby - Vodnář: 

To, že jste se kdysi dávno pohádali, ještě neznamená, že v neshodách musíte pokračovat. Kdybyste se dokázali domluvit, sobě byste pomohli a ještě byste dali dobrý přiklad dětem.


Ryby - Ryby: 

Když přijde s tím, že byste mohli hrát ochotnické divadlo nebo se věnovat jinému druhu umění, měli byste souhlasit. Budete se skvěle bavit a navíc svou Rybu poznáte i z jiných stránek než dosud.