Týdenní partnerské horoskopy od 27.03.2017 do 03.04.2017

Beran - Beran: 

Marně přemýšlíte, co vás spolu drží. V tomto týdnu však zkonstatujete, že je to neobyčejně silné a že ani neuvažujete o tom, že byste svůj vztah mohli zrušit.


Beran - Býk: 

Láska na první pohled opravdu existuje. Netýká se sice vás dvou, ale citu, kterým oba najednou zaplanete ke zvířeti, které by bez vás nemělo ani jídlo, ani domov.Beran - Blíženci: 

Ve středu počítejte s jeho komunikativní náladou. Začne vám vysvětlovat, co udělal, a vy si opět potvrdíte, že jste díky němu ušetřili značnou finanční částku.


Beran - Rak: 

Nutí vás, abyste se naučili něco, čemu ani trochu nerozumíte a co se vám nelíbí. Kdybyste se však rozhodli, že se do toho zahryznete, byl by výsledek naprosto dokonalý!


Beran - Lev: 

Když vám řekne, že vám bude držet palce, moc upřímně to nemyslí. Ve skutečnosti by byl daleko spokojenější, kdybyste vy prohráli a on vás mohl utěšovat.


Beran - Panna: 

Když si nejste stoprocentně jistí, nemluvte. Kdyby se Panna o tom, co o ní povídáte, dozvěděla, mír mezi vámi by se rázem změnil ve skutečně nelítostný boj.


Beran - Váhy: 

Když mu nerozumíte, zeptejte se. Potíž je v tom, že vaše Váha není na podobné dotazy připravená a rozumnou odpověď vám přes veškerou snahu nedá.


Beran - Štír: 

Pokud usoudíte, že se vámi snaží manipulovat, máte pravdu. Bohužel si to uvědomíte až ve chvíli, kdy bude celá záležitost rozjetá natolik, že se vám z ní vystoupit nepodaří.


Beran - Střelec: 

Musíte mu pomáhat, i když máte svých vlastních záležitostí až nad hlavu. Naštěstí patří váš Střelec k lidem, kteří to dokážou ocenit a kteří ocení i vaši roli ve svém životě.


Beran - Kozoroh: 

Jeho koníčky s ním sdílet nemusíte. Když mu poskytnete dost času na jejich provozování a nebudete mu je zakazovat jako zbytečné plýtvání času, udělali jste pro něj dost.


Beran - Vodnář: 

Než si domluvíte rande, bude to náročná logistická záležitost. Pokud se vám to podaří, berte to jako dobré znamení pro celý váš další společný život.


Beran - Ryby: 

Kdy říká, že mu vadí samota, měli byste to vzít vážně. Kdybyste si na něj udělali víc času, ničemu byste tím neublížili, a vašemu vztahu byste tím výrazně prospěli.


Býk - Beran: 

Můžete ho sice milovat, ale nikdy mu do detailu neporozumíte. Důkladně si to uvědomte, a pokud usoudíte, že něco takového nepřekousnete, ze vztahu rychle vycouvejte.


Býk - Býk: 

Dosud jste ho brali jako nejlepšího kamaráda, ale teď je čas, abyste se posunuli dál. Využijte nedělního večera s jeho Lunou v Raku a pokuste se přátelství nahradit láskou.


Býk - Blíženci: 

Když se v psychicky náročné chvíli rozesměje, opravdu si z vás nedělá legraci. Kdyby se něco takového stalo, snažte se to přejít velkoryse a bez poznámek.


Býk - Rak: 

Neustále přemýšlí, jak porušovat pravidla. Ta domácí mu odpustíte, protože je vám jasné, že se občas posunout musí, ale porušení těch pracovních byste mu měli rozmluvit.


Býk - Lev: 

Než mu dáte nějaký jedlý dárek, měli byste si především udělat jasno v jeho chutích. Pro vás to zní sice nezvykle, ale on má opravdu jiné chuťové preference, než jsou ty vaše.


Býk - Panna: 

Když se už hodlá stresovat, je to jeho problém. Vy byste mu však měli dokázat vysvětlit, že vám na vašem vnitřním klidu záleží a že se stresovat nebudete.


Býk - Váhy: 

Jeho úvahy o tom, že byste letos mohli ještě jednou vyrazit na hory, musíte energicky zarazit. Vydali byste na to peníze, které budete brzy potřebovat na něco jiného.


Býk - Štír: 

K akci ho nemusíte nijak sáhodlouze přemlouvat. Stačí, když naznačíte, že chápete, že něco nezvládne, a uvidíte, jak rychle se jeho pracovní tempo změní k lepšímu!


Býk - Střelec: 

Když přijde s tím, že někam pojedete vlakem, berte to jako nabídku skvělého dobrodružství. Není se čeho bát, protože to nakonec dopadne podstatně lépe, než jste čekali.


Býk - Kozoroh: 

Jeho smysl pro humor vás vyloženě překvapí. Kozoroh, který si dokáže dělat legraci sám ze sebe, vám bude podstatně sympatičtější než ten dosavadní vážný zachmuřený partner.


Býk - Vodnář: 

Neustále si vám stěžuje na zdraví. Naštěstí máte dost rozumu a vysvětlíte mu, že vy mu sice můžete poradit, ale pro rozumnou a fundovanou radu si stejně musí zajít k lékaři.


Býk - Ryby: 

Veškerá jeho vystoupení před veřejností dopadnou skvěle. Ryba na sebe bude právem pyšná, a vy se po jejím boku ponesete jako její hrdý partner.


Blíženci - Beran: 

Nabídka knížek, která vám přistane v poště, pěkně pohne vaším rodinným rozpočtem. Oba jste sice nejdříve chtěli odolat, ale oběma se vám to nepodařilo.


Blíženci - Býk: 

Oba úspěšně omezujete množství jídla, které konzumujete. Oba s radostí konstatujete, že vypadáte podstatně lépe, než dříve, a moc se těšíte na pořádné jaro, kdy vám to bude slušet ještě víc.


Blíženci - Blíženci: 

V rámci péče o zdraví vyzkoušejte i nabízené alternativní metody. Pokud se po nich budete cítit lépe, můžete je po tomto týdnu do svého repertoáru zařadit natrvalo.


Blíženci - Rak: 

Pokud se kolem vás začne motat, zbystřete! Agentur, které mají otestovat věrnost partnerů, v poslední době přibývá - a váš Rak může být zaměstnancem jedné z nich.


Blíženci - Lev: 

O jeho láskách se s ním raději nebavte. Mohli byste se dozvědět, že některého vašeho předchůdce miloval víc, než vás - a to je něco, co by vám náladu opravdu nepovzneslo.


Blíženci - Panna: 

Kdyby svou energii alespoň občas věnoval vašemu vztahu, bylo by to skvělé. Panna se však naplno věnuje především práci, a vás bere jako něco, o čem se přemýšlet nemusí.


Blíženci - Váhy: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že jejich vkus je ten nejlepší. Když vám začne mluvit do toho, jak se oblékáte, musíte ho zarazit a vysvětlit mu, že o svém šatníku budete rozhodovat sami.


Blíženci - Štír: 

Trocha tance vám udělá vyloženě dobře. Kdybyste se domluvili, že v pátek nebo v sobotu vyrazíte na ples, kde si pořádně užijete, bylo by to vynikající.


Blíženci - Střelec: 

Když na něco nemáte, berte to jako fakt. Když si kvůli požadavkům svého Střelce půjčíte, je to sice láskyplné, ale rozhodně ne rozumné.


Blíženci - Kozoroh: 

Značné debaty mohou být ohledně žehlení. Zkuste navrhnout, že si můžete najít někoho, kdo vám je bude za drobný peníz žehlit - a vy se nebudete muset hádat.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho vášeň pro jistý televizní seriál vás vyloženě dostává. Občas máte dokonce pocit, že společnosti filmových hrdinů dává přednost před tím, co mu nabízíte vy!


Blíženci - Ryby: 

Když vám říkají, že mu nemáte věřit, mávněte rukou. Ostatním možná vaše Rybka lhát mohla, ale ve vašem případě stačí, když se na ni podíváte, a hned je vám všechno jasné.


Rak - Beran: 

Značné potíže může mít s krkem. Když usoudí, že to je něco, co už sám nezvládne, a objedná se na nejbližší rehabilitaci, je to to nejlepší, co může udělat.


Rak - Býk: 

S chutí se vám pochlubí nejen tím, co dokázal sám, ale i tím, co zvládly jeho děti. Naštěstí patříte k lidem, kteří mu jeho úspěch přejí, a kteří se s ním upřímně radují.


Rak - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří se ve zmatcích a chaosu vyloženě vyžívají. Pokud se ho však pokusí vnést do vašeho života, dokážete ho zastavit tak, aby pochopil, že se u vás nechytá.


Rak - Rak: 

Logické jednání od něj nečekejte. Naštěstí chápete, jak jeho myšlení pracuje, a dokážete zareagovat tak, aby to vašemu vztahu po všech stránkách prospělo.


Rak - Lev: 

Hlavně si od něj nenechte mluvit do života! Když se vybírá auto, kterým budete jezdit většinou vy, měli byste o značce a vybavení rozhodovat také jenom vy!


Rak - Panna: 

V pondělí se mu raději vyhýbejte obloukem. Jeho poznámky jsou sice vtipné, ale pokud je nasměruje na vás, nebudete vědět, zda se máte rozesmát, nebo zaslzet.


Rak - Váhy: 

Je nejvyšší čas, abyste si vyjasnili vzájemné vztahy. Pokud se necháte pasovat do role člověka, který se v ničem nevyzná, budete později jen těžko dokazovat, že pravda je někde jinde.


Rak - Štír: 

Když přijde s tím, že nechá své dosavadní práce a půjde někam, kde ho zaplatí lépe, podpořte ho. Jeho rozhodnutí přinese plody a oba na tom budete lépe.


Rak - Střelec: 

Na jeho rady nedejte. Když se Střelec rozhodne, že daně jsou až moc vysoké, a usoudí, že zaplatí méně, nic se mu nestane - ale vám by se podobná taktika silně vymstila.


Rak - Kozoroh: 

Než s ním někam vyrazíte, nastudujte si pravidla slušeného chování. Kozoroh o tom sice nahlas nemluví, ale podobným věcem věnuje značnou pozornost.


Rak - Vodnář: 

Jakmile dá najevo, že se ve vašem životě ocitl proto, aby vás vychoval, zarazte ho třeba i v půli věty. Pokud mu podobné jednání dovolíte, k předešlému jednání se už nevrátí.


Rak - Ryby: 

Seznámení s jeho příbuznými probíhá skvěle. V neděli večer se navíc dozvíte, že dojem, který jste na ně udělali, je opravdu vynikající a oni jsou vámi nadšení!


Lev - Beran: 

Jeho nedochvilnost vás opravdu rozčiluje. Zkuste na ni zareagovat tím, že na něj prostě nebudete čekat a půjdete domů, ale ani taková ostrá léčba zabrat nemusí...


Lev - Býk: 

Hádáte se kvůli jeho nejlepšímu kamarádovi. Zatímco vy máte dojem, že vám zbytečně mluví do života, Býk vnímá jeho rady jako ta nejlepší doporučení.


Lev - Blíženci: 

V jeho případě jde všechno rychle. Dokonce i lékaři usoudí, že spojí několik plánovaných zákroků jeden a tím vám i jemu ušetří čas, energii a hlavně nervy.


Lev - Rak: 

Patří k lidem, kteří zapomenou jen na to, na co zapomenout chtějí. Když v tomto týdnu přijde s tím, že zapomněli, můžete si být jistí, že to není nedopatření, ale úmysl.


Lev - Lev: 

Zatímco si ostatní stěžují na samotu, vy toužíte po klidných chvílích ve dvou. Naštěstí svá přání miláčkovi dokážete podat tak, že pochopí, že vám na tom opravdu záleží, a vaše přání splní.


Lev - Panna: 

Děti z tohoto znamení si musíte hlídat. Když to neuděláte, už ve středu zjistíte, že vám přerostly přes hlavu, a pochopíte, že tancujete, jak pískají...


Lev - Váhy: 

Z toho, že jste se v jedné Váze zklamali, si nic nedělejte. Ta, kterou vám do cesty přistrčí osud v tomto týdnu, vás za všechno to negativní velice účinně odškodní.


Lev - Štír: 

Pokud chcete váš vztah založit na rozumu, bude v tom problém. Vy sice říkáte, že se necháte řídit a vést rozumem, ale ve skutečnosti je to naprosto jinak.


Lev - Střelec: 

Úvahy o životě v zahraničí nabývají na obrátkách. Zatím jste o tom nechtěli ani slyšet, ale teď začínáte na nabídce svého Střelce hledat i lepší stránky.


Lev - Kozoroh: 

O víkendu ho nepoznáváte. Merkur se dostal do Býka a Kozoroh překypuje porozuměním, o kterém většinou v jeho případě nemůže být řeč.


Lev - Vodnář: 

Pokud se dostanete do problémů, s jeho pomocí nepočítejte. O tom, co prožíváte, nechce slyšet, a když si s ním budete o tom chtít sami promluvit, vždycky vám vysvětlí, že nemá čas.


Lev - Ryby: 

Hlavně ho moc nerozmazlujte. Ve chvíli, kdy pochopí, že pro něj uděláte skoro všechno, se přestane snažit a bez výčitek svědomí nechá řešení všech každodenních starostí na vás...


Panna - Beran: 

Jeho kontakty jsou vám na houby. Neustále vám vysvětluje, jak kvůli vám zapojí všechny známé a oni vám pomůžou - a když ho požádáte, aby to udělal, najednou přijde s tím, že to nějak nejde.


Panna - Býk: 

Vztah s ním vyžaduje především trpělivost. Jsou věci, které mu musíte vysvětlovat stále dokola a stejně máte pocit, že to tak zcela nepochopil.


Panna - Blíženci: 

Když začne mít zdravotní problémy, které přizná, neděste se, ale spíše se zamyslete. Je docela možné, že mu v podstatě nic není, ale svým jednáním vás jen prosí o pozornost.


Panna - Rak: 

Některé záležitosti dořešíte až ve chvíli, kdy už bude skoro pozdě. Tentokrát to ještě dokážete, ale oba byste si měli uvědomit, že příště takové štěstí mít nemusíte.


Panna - Lev: 

Vaše ctižádostivé plány vám rozmlouvá ne proto, že by vám nevěřil, ale proto, že má strach, abyste ho nepředčili a neodsunuli na druhé místo.


Panna - Panna: 

Starý přítel z tohoto znamení se opět ozve. Prožijete spolu docela hezký večer, ale když padne nabídka na společnou noc, s díky odmítnete.


Panna - Váhy: 

V provizorních podmínkách se cítí jako ryba ve vodě. Vy byste si však měli uvědomit, že vaše pohoda pramení mimo jiné z toho, že Váha na sebe vezme veškerou improvizaci a vám dopřeje klid.


Panna - Štír: 

V jeho společnosti se v poslední době necítíte moc svobodně. Máte pocit, že Štír kontroluje každé vaše slovo a to, co jste řekli, si navíc velice dobře pamatuje.


Panna - Střelec: 

Pokud čekáte, až něco skončí, je to zatím marné. I záležitosti, které se dosud vyvíjely skvěle, utkví v místě a vy budete muset čekat, až se znovu rozběhnou.


Panna - Kozoroh: 

Hlavně si nenechte namluvit, že si musíte vybírat mezi ním a svým nejlepším kamarádem. V tomto týdnu jim dokážete vysvětlit, že každý z nich má ve vašem životě nezastupitelné místo.


Panna - Vodnář: 

Právní záležitosti se konečně vyřeší. Nedopadne to sice přesně tak, jak jste si oba představovali i zasloužili, ale vy jste momentálně ve stavu, kdy nad tím dokážete mávnout rukou.


Panna - Ryby: 

Jeho představa zdravé výživy narazí na tu vaši. Pokud Ryba tvrdí, že ke své spokojenosti potřebuje něco, co vy považujete za nezdravé, zdržte se poznámek a pochutinu jí dopřejte.


Váhy - Beran: 

Věřte mu i ve chvíli, kdy vám říká něco, co se vám poslouchá opravdu nedobře. Pokud dokážete vzít jeho slova v potaz a taky se podle nich zařídit, litovat rozhodně nebudete.


Váhy - Býk: 

Spí daleko víc, než obvykle. Nekomentujte to, ale berte to jako přirozenou jarní únavu, s kterou se toho přes veškerou snahu moc dělat nedá.


Váhy - Blíženci: 

Když chce, abyste domluvili jeho skoro dospělým dětem, měli byste se této cti raději vzdát. Vždycky hrozí, že se potom s dětmi domluví a spolu s nimi vyrazí proti vám.


Váhy - Rak: 

Zaskočí vás svou rychlou reakcí na něco, s čím si vy nevíte rady. Když necháte v tomto týdnu Raka rozhodovat, ušetříte si spoustu zbytečných nervů a následujících starostí.


Váhy - Lev: 

Jeho názor byste měli nejen vyslechnout, ale taky byste se jím měli řídit. Zapomeňte na veškerá zklamání, která vám způsobil, a rozhodněte se, že podle jeho přání začnete znovu a jinak.


Váhy - Panna: 

Jeho nápady jsou vyloženě skvělé. Jejich realizace sice vyžaduje souladné nasazení sil vás obou, ale to přece dva tak skvělí lidé, jako jste vy, bez problémů zvládnou.


Váhy - Váhy: 

Hlavně se nebojte toho, co bude. Jde o týden, kdy hvězdy garantují, že se budete rozhodovat rychle a dobře - a je jen na vás, zda jejich energie dokážete využít.


Váhy - Štír: 

Počítejte s tím, že se vám začne plést do života. Dokud ovlivňuje jen vás, dokážete to zvládnout, ale ve chvíli, kdy začne působit i na vaše děti, se ozvete důrazně a nahlas.


Váhy - Střelec: 

Pokud jste sami, počítejte s tím, že už dlouho nebudete. Střelec využije Merkura ve svém sektoru romantických lásek a sbalí vás tak rychle, že budete jenom koukat.


Váhy - Kozoroh: 

Když vám svůj úlet začne vysvětlovat s tím, že to myslí dobře, měli byste zpozornět. S podobnými situacemi máte zkušenosti a víte, že to většinou dopadne jinak, než chtěl.


Váhy - Vodnář: 

Jeho intuici nepodceňujte. Když vám řekne, že byste měli být v jisté situaci opatrní, nedělejte si legraci, ale jeho slova vezměte tak vážně, jak si zaslouží.


Váhy - Ryby: 

Neustále mu radíte, co by měl podle vašeho názoru dělat. Nebylo by pro něj i pro vás jednodušší, kdybyste ho nechali volně dýchat a nechali ho, aby se rozhodoval sám?


Štír - Beran: 

Navrhne zábavu, na kterou nemáte náladu. Naštěstí ale chápete, že mu na tom záleží, a rozhodnete se, že pro tentokrát ze svých požadavků ustoupíte.


Štír - Býk: 

Na bouřlivé city to sice nevypadá, ale stabilní a rozumný vztah by z toho být mohl. Vy jste s takovou podobnou vzájemných relací velice spokojení, ale u Býka to není tak jisté.


Štír - Blíženci: 

To, co se mezi vámi děje, rozhodně není krize. Občas se sice pohádáte, ale přesto byste svého Blížence za nic na světě nevyměnili.


Štír - Rak: 

Má pocit, že se zdaleka nevěnujete tak, jak by si zasloužil. Vy mu sice nahlas a energicky oponujete, ale přesto byste měli přemýšlet, zda náhodou nemá pravdu.


Štír - Lev: 

Občas máte pocit, že ho má vaše rodina ráda víc, než vás. O víkendu dokonce nevydržíte, a jejich chování jim dost ostře vytknete.


Štír - Panna: 

Když něco nevíte, zeptejte se své Panny. Opět se ukáže, že spoustu věcí ví, a o těch, které zatím nezdá, dokáže zjistit i velmi podrobné informace.


Štír - Váhy: 

Nenápadně prohlédněte ledničku a vyhoďte všechny prošlé potraviny. Pokud byste to nechali na miláčkovi, bude z toho zbytečná scéna s neskutečným kraválem.


Štír - Štír: 

Musíte mu připomenout sliby, které vám dal, a které zatím neplní. Nebude to příjemné, ale kdybyste nechali záležitost otevřenou, bude to ještě horší.


Štír - Střelec: 

Veškeré námitky, které máte vůči jeho jednání, podejte tak, aby viděl, že to myslíte vážně. Pokud se vaše slova pokusí obrátit v žert, musíte ho energicky zarazit!


Štír - Kozoroh: 

S Kozorohem se diplomaticky nedomluvíte. Je potřeba, abyste mu všechno řekli na rovinu a hlavně tak, aby pochopil, že to, co říkáte, myslíte taky vážně.


Štír - Vodnář: 

S jeho rodiči to máte opravdu těžké. Vodnáře to, co mu říkají, skoro nezajímá, a vám je jasné, že veškerou svou pozornost upřou na vás.


Štír - Ryby: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se tvářit, jako by vám jeho jednání vůbec nevadilo. Kdybyste se dokázali ozvat, vašemu vztahu by to velice prospělo.


Střelec - Beran: 

O tom, že by vás mohl podvádět, vůbec neuvažuje. Pokud ho z toho obviníte, v lepším případě se naštve a v horším urazí a dlouho vám to neodpustí.


Střelec - Býk: 

Podmínky, které jsou podle jeho názoru garancí šťastného vztahu, dodržovat nehodláte. Sdělte mu to tak, aby pochopil, že v žádném případě nežertujete!


Střelec - Blíženci: 

Jde o týden, kdy z oslav nevyjdete. Potíž není v tom, že byste po nich byli unavení, ale v dárcích, které se od vás očekávají, a které vám udělají v peněžence průvan.


Střelec - Rak: 

Když začne vrčet, že nejste pořád doma, měli byste se zamyslet. Rak momentálně není v rozmaru, a pokud mu dovolíte, aby začal vyčítat, bude po domácí pohodě veta.


Střelec - Lev: 

V práci přijdou problémy ze strany, odkud je nečekal. Naštěstí se může opřít o to, co zatím dokázal, takže se o místo ani o plat bát nemusí.


Střelec - Panna: 

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Před svou Pannou to však raději nahlas neříkejte, protože by jedovatým poznámkám nebylo konce.


Střelec - Váhy: 

Neustále mění pravidla, která jste si kdysi spolu nastavili. Zatím jste nad tím mávli rukou, ale v tomto týdnu se stane něco, co vás donutí, abyste ostře zareagovali.


Střelec - Štír: 

Jde o týden, kdy by se neměl moc parádit. Pokud jeho nadřízený usoudí, že si dopřává víc, než je zdrávo, bude to mít negativní dopad na výši jeho odměn.


Střelec - Střelec: 

S partnerem z tohoto znamení to vypadá na hádky. Naštěstí se oba můžete hádat v práci tak, že se domů vrátíte naprosto vyčerpaní a o podobné zábavy nebudete mít zájem.


Střelec - Kozoroh: 

Neustále vám radí, co máte dělat. Pusu mu spolehlivě zavřete tím, že přehodíte výhybku a hned ráno začnete rady se stejnou intenzitou rozdávat vy!


Střelec - Vodnář: 

Představa, že byste spolu někam jeli, vás neobyčejně láká. Zkuste mu navrhnout společné Velikonoce a uvidíte, co z toho vzejde.


Střelec - Ryby: 

Než se začnete rozčilovat, dejte s ním rozumnou řeč. Následně zjistíte, že se rozčilovat nemusíte, protože všechno je v tom nejlepším pořádku.


Kozoroh - Beran: 

Z dlouho plánované schůzky nic nebude. Vy si pak můžete vybrat, zda to vzdáte, nebo zda zatnete zuby a vymyslíte další termín, který snad konečně vyjde.


Kozoroh - Býk: 

Občas vám připadá, že šetří až moc. V tomto týdnu se role obrátí, protože vy ho budete přemlouvat, ať si trochu dopřeje, a on vám bude vysvětlovat, že to nepotřebuje.


Kozoroh - Blíženci: 

Hlavně se mu zbytečně nesvěřujte. Blíženec má momentálně bujnou fantazii, a to, co je pro vás lehce zvládnutelná nepříjemnost, vnímá jako tragédii století.


Kozoroh - Rak: 

Jeho únavu berte jako fakt, s nímž nic nenaděláte. Kdybyste si oba dokázali naplánovat odpočinkový víkend, kdy nebudete nic dělat, situace by se zásadně vylepšila.


Kozoroh - Lev: 

Když se pohádáte, natáhněte ruku ke smíru jako první. Lev bude tak překvapený, že v další debatě dokonce sám přizná, že by se měl vlastně omlouvat on, protože pravdu jste měli vy.


Kozoroh - Panna: 

Atmosféra, která mezi vámi panuje, je naprosto skvělá. Konečně máte pocit, že vás nepojí jen povinnosti a závazky, ale že mezi vámi konečně vznikla láska.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně si na víkend naplánujte úklid půdy nebo sklepa. Do práce byste se dali, ale akce by skončila ve chvíli, kdy byste se pohádali o něco, co vy chcete vyhodit, zatímco Váha to chce nechat.


Kozoroh - Štír: 

Neztrácejte čas ani energii tím, že budete všechno, co se vás dvou týká, logicky vysvětlovat. Když pochopíte, že jsou věci, které je lepší nechat otevřené, bude to super.


Kozoroh - Střelec: 

Když usoudí, že si koupí novou navigaci, vyjádřete souhlas. V opačném případě riskujete bloudění, kterým vám bude dokazovat, že si nevymýšlí a že ji opravdu potřebuje.


Kozoroh - Kozoroh: 

Nechte se navzájem volně dýchat. Když pochopíte, že toho máte oba v práci až nad hlavu, a dojde vám, že doma oba potřebujete především ticho a klid, bude to skvělé.


Kozoroh - Vodnář: 

Hlavně se spolu před kamarády nehádejte. Vy sami byste podobným sporem nic nevyřešili, a kamarádům byste zadarmo poskytli opravdu kvalitní kabaret.


Kozoroh - Ryby: 

Opravdu ho nemusíte podezírat ze všeho nejhoršího. To, že jste si kdysi s jednou Rybou nesedli, ještě neznamená, že to s ním musí dopadnout stejně.


Vodnář - Beran: 

Hlavně nepočítejte s tím, že všechno půjde hladce. Ve čtvrtek se ke slovu dostane kvadratura Jupitera s Plutem a přinese překvapení opravdu nečekaná...


Vodnář - Býk: 

Jako partner se projevuje tak trochu nerozumně. Neustále na vás tlačí a nedokáže pochopit, že jde o taktiku, která žene vaši dobrou vůli a tím i váš vztah do záhuby.


Vodnář - Blíženci: 

Dárky, které vám dává, vám vyrazí dech. Nejde ani tak o jejich cenu, ale o to, že dokazují, že vás má přečtené tak, jak vás dosud nikdo přečtené neměl.


Vodnář - Rak: 

V pátek večer, kdy se Merkur dostane do Raka, očekávejte projev. Naštěstí Rak neřekne nic, co byste nevěděli a na co byste nedokázali správně a přiměřeně zareagovat.


Vodnář - Lev: 

Když přijde s tím, že byste si jeden od druhého měli odpočinout, protože to zvýší vaši vzájemnou atraktivitu, zavětřete. Opravdu si to myslí, nebo je za tím něco naprosto jiného?


Vodnář - Panna: 

podezírat ho nemusíte, ale lehce pod kontrolou byste ho mít měli. Momentálně Panna patří k lidem, kteří absenci žárlivosti vnímají jako nedostatek lásky...


Vodnář - Váhy: 

Váš vztah zajímá spoustu lidí. Nechápou, jak se dva tak rozdílní lidé dokázali jeden druhému přizpůsobit, a přiznají, že by to chtěli zvládnout taky tak.


Vodnář - Štír: 

O nějakou svobodu nestojí. Pokud zjistí, že by měl jít někam sám, buď vás bude přesvědčovat tak dlouho, až vás vytáhne s sebou, nebo se rozhodne, že s vámi zůstane doma.


Vodnář - Střelec: 

Všechno, co máte v plánu, dopadne jinak, než jste čekali. Nejdříve budete překvapení, pak nadšení a následně se budete vším, co se děje, trochu ironicky bavit.


Vodnář - Kozoroh: 

V jeho případě přijdete k hotovému, což je i není dobře. Se zařizováním bytu nebudete mít sice žádné starosti, ale zase přijdete o radost z práce na společném bydlení.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně neříkejte, že váš vztah potřebuje zkoušku. Je pevný, a když ho nebudete vystavovat zbytečnému tlaku, bude pevný a neohrozitelný ještě hodně dlouho.


Vodnář - Ryby: 

Když říká, že vám bude oporou, neusmívejte se. Ryba je sice zdánlivě slabá, ale pro lidi, které miluje, je schopna udělat podstatně víc, než ti, co jsou zdánlivě o hodně silnější.


Ryby - Beran: 

Jeho kroky jsou opravdu nepromyšlené. Můžete ho na to sice upozorňovat, ale když zjistíte, že to nezabírá, nezbude, než abyste mávli rukou a všechno nechali běžet.


Ryby - Býk: 

Úvahy o koupi chalupy nabírají na obrátkách. Pokud vám v tomto týdnu něco zajímavého padne do oka, neváhejte a jeďte se na to podívat!


Ryby - Blíženci: 

Události, které se dosud vlekly, nabírají na obrátkách. Na jedné straně je to stres, ale na druhé jste rádi, že se tížívá věc konečně blíží ke konci.


Ryby - Rak: 

Bojujete s jeho rodinou. Jeho blízcí mají dojem, že je jeho přítomnost ve vašem životě pro vás výjimečné štěstí, za kterou pořád nejste dostatečně vděčný.


Ryby - Lev: 

Jeho stresy na sebe nepřetahujte. Navíc to vůbec není potřeba, protože váš Lev jako obvykle dělá z komára velblouda a stresuje se i tím, co za to vůbec nestojí.


Ryby - Panna: 

Neustále mluví o tom, že vás má rád, což je v pořádku. Následně vás však začne přesvědčovat, že ho máte poslouchat, což už tak úplně v pořádku není...


Ryby - Váhy: 

Jeho a váš vkus se v tomto týdnu nesejdou. Pokud se nechcete zcela zbytečně pohádat, bude dobře, když vyrazíte do kina nebo do divadla každý zvlášť.


Ryby - Štír: 

Občas na něj musíte dohlédnout. Štír se sice chlubí svou samostatností, ale pokud na něj nedohlédnete, své léky si pravidelně brát prostě nedokáže.


Ryby - Střelec: 

Jeho kouzlo osobnosti vás dostane. Kolem vás se sice točí spousta jiných lidí, ale když je srovnáte se Střelcem, působí na vás poněkud nudně a bezbarvě...


Ryby - Kozoroh: 

To, co se dozvíte o jeho minulosti, je opravdu nedůležité. Čím méně o tom budete teď i v budoucnu přemýšlet, tím to pro vás bude lepší...


Ryby - Vodnář: 

Se svými pochybnosti se mu nesvěřujte. Mohli byste se dozvědět, že zbytečně děláte z komára velblouda, což by vám náladu moc nevylepšilo.


Ryby - Ryby: 

Než se rozhodnete, že mu ustoupíte, měli byste chvíli přemýšlet. Na první pohled to sice vypadá jako dobrý nápad, ale do vašeho vztahu to vnáší komplikace, které opravdu nepotřebujete.