Týdenní partnerské horoskopy od 27.02.2017 do 06.03.2017

Beran - Beran: 

Nabídky na novou práci jen prší. Pokud se nebudete držet, nabere váš život takové obrátky, že z něj k vaší velké spokojenosti nezůstane kámen na kameni.


Beran - Býk: 

Jeho dobré vychování vám zásadně usnadní život. V krizové situaci uděláte dobře, když se sami stáhnete do pozadí a necháte jednat svého rozvážného Býka.Beran - Blíženci: 

S pomluvami je to v tomto týdnu dost ošidné. Ve chvíli, kdy je Blíženec přinese domů, musíte aktivně zasáhnout a vysvětlit mu, že je to riziko, které mu projít nemusí.


Beran - Rak: 

Jeho žádosti o vaše bližší spojení by vás měly nutit k přemýšlení. Na první pohled je to skvělý nápad, ale na druhý by vám to do života mohlo vnést nezáviděníhodné komplikace.


Beran - Lev: 

Jste na něj opravdu zvědaví. Na jedné straně vás přitahuje, ale na druhé si uvědomíte, že v krizových chvílích byste mu museli být oporou, protože on sám by je zvládnout nedokázalo.


Beran - Panna: 

Než mu něco dáte nebo půjčíte, předem se domluvte, jak to chápe. Chvíle, kdy byste po něm vyžadovali vrácení něčeho, co on považoval za dar, by byla opravdu nepříjemná.


Beran - Váhy: 

Chvíle, kdy se budete muset rozhodovat ohledně své budoucnosti, se nezadržitelně blíží. Zatím ještě máte šanci na útěk, ale to už moc dlouho trvat nebude...


Beran - Štír: 

Uděláte pro něj mnoho, ale zázraky pořád ještě nezvládáte. Průšvih začne ve chvíli, kdy Štír usoudí, že toho děláte málo, a začne vás ponoukat, abyste přidali.


Beran - Střelec: 

Když přijde s tím, že spolu půjdete na mejdan, klidně přislibte účast. Akce, které proběhne v sobotu večer pod vlivem Luny v Blížencích, vás v žádném směru nezklame!


Beran - Kozoroh: 

Neustále se vás snaž nasměrovat tak, aby to vyhovovalo jemu. Zatím jste sice dokázali odolávat, ale teď už cítíte, že vám síly ubývají, a vy se stáváte hříčkou v jeho rukou. Co s tím uděláte?


Beran - Vodnář: 

Na jeho život máte podstatně větší vliv, než byste si mysleli. Vodnář se sice rád deklaruje jako nezávislý myslitel, ale když přijde na věc, řídí se tím, co mu doporučíte vy.


Beran - Ryby: 

Jeho vnímavost se postaví proti vám. Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy vám vidí až do žaludku, a kdy odhaluje přesně to, co byste před ním rádi skryli.


Býk - Beran: 

Snažte se vcítit do jeho duše. Jen tak pochopíte to, co vám na začátku týdne připadá naprosto nelogické, a co podle vás staví na hlavu všechno, co až dosud hájil.


Býk - Býk: 

Do toho, zda má či nemá přestat kouřit, mu raději nemluvte. Pokud by ale začal rovnou o Popeleční středě, je šance, že konečně uspěje, opravdu vysoká.


Býk - Blíženci: 

Důvody svého jednání mu sice vysvětlovat nemusíte, ale udělat byste to přesto měli. Stručně mu vysvětlete, o co jde, a požádejte ho, aby vám držel palce.


Býk - Rak: 

Pokud máte pocit, že vás vaše známost omezuje, měli byste se nad ní zamyslet. Jenom tak pochopíte, že známost je v pořádku, ale problémy máte jenom a pouze vy.


Býk - Lev: 

Má pocit, že byste mu měli být v každé chvíli i dispozici. Zatím jste to ještě tolerovali, ale teď už podvědomě cítíte, že brzy přijde chvíle, kdy se budete muset důrazně ozvat.


Býk - Panna: 

O tom, že by vás někam pozval, můžete jenom snít. Daleko pravděpodobnější je scénář, kdy se bude tvářit tak, že ho pozvete vy, a budete mít co dělat, abyste mu nevnutili i něco na cestu...


Býk - Váhy: 

Společenskému životu se přes veškerou snahu nevyhnete. Naštěstí máte vedle sebe Váhu, která je v tomto prostředí jako ryba ve vodě, a která se postará, aby to bavilo i vás.


Býk - Štír: 

Najednou si nenecháte nic namlouvat. Štír z toho bude sice tumpachový, ale nakonec usoudí, že vás nesmí příliš dráždit a smíří se se svou porážkou.


Býk - Střelec: 

Pokud přijdou hosté, bude průšvih. Váš miláček by jim nejradši rozdal všechno, co máte doma k jídlu, a nechápe, že vám se taková štědrost ani trochu nezamlouvá.


Býk - Kozoroh: 

Na jeho jedovatosti si nezvykejte, protože k tomu opravdu není důvod. Jasně mu řekněte, že se tak s vámi bavit nebude, a pak jenom čekejte, co to s ním udělá.


Býk - Vodnář: 

Na svých zásadách trvejte i ve chvílích, kdy se zdánlivě obrátí proti vám. Kromě jiného na tom získáte i jeho úctu, což vůbec není k zahození.


Býk - Ryby: 

O svých předchozích láskách vám dobrovolně nic neprozradí. Naštěstí má spoustu povídavých kamarádů, od nichž se dozvíte všechno, co jen chcete vědět.


Blíženci - Beran: 

Nerozhodnost mu opravdu nehrozí. Beran se rozhodl, že vás získá, a pro to, aby se mu to podařilo, udělá daleko víc, než si vůbec dokážete představit.


Blíženci - Býk: 

Finance uspěchat nesmíte. Pokud se rozhodujete k větší investici, měli byste počkat až na jaro, kdy bude spousta věcí daleko jasnější.


Blíženci - Blíženci: 

Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem konjunkce Slunce s Neptunem, se raději pro nic nerozhodujte. Informací pro rozhodování je spousta, ale ta nejdůležitější mezi nimi chybí...


Blíženci - Rak: 

Na všechno, co mu navrhnete, reaguje negativně. Kdybyste se však překonali a o své pravdě dokázali přesvědčit jeho rodiče, bylo by rázem všechno lehčí.


Blíženci - Lev: 

Hádat se s vámi nebude. Lev je v tomto týdnu o své pravdě přesvědčený tak, že ho ani nenapadne, že by se mohl dostat do situace, kdy by musel oprávněnost svých názorů dokazovat.


Blíženci - Panna: 

Dotazy, které vám dává, jsou - mírně řečeno - netaktní. Vy si však můžete svobodně vybrat, zda mu na ně začnete odpovídat, nebo mu jasně řeknete, že mu po tom nic není.


Blíženci - Váhy: 

Když se na něj naštvete, taky mu řekněte, co vás k tomu vedlo. Vám se touto dlouhou řečí uleví, a vás miláček nebude alespoň přemýšlet, co vám zase přeletělo přes nos.


Blíženci - Štír: 

Jsou dotazy, na které mu odpovídat nemusíte. On vám je sice může položit, ale vy mu můžete vysvětlit, že se vás ptá na něco, na co mu vy odpovídat nemusíte.


Blíženci - Střelec: 

Drobné domácí opravy čekat nebudou, ale Střelec se do nich sám a dobrovolně nepustí. Pokuste se oslovit hodinového manžela, který bude daleko užitečnější!


Blíženci - Kozoroh: 

Než ho zasypete požadavky, měli byste si nejdříve jasně definovat, co po něm vlastně chcete. Týká se to hlavně podřízených, kteří toho mají momentálně spoustu a na zbytečné řeči jim chybí čas.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho popularita vám vadit nemusí. Když se nad vším zamyslíte, zjistíte, že vás v žádném případě neohrožuje, ale naopak všestranně podporuje.


Blíženci - Ryby: 

O víkendu si dávejte pozor! Při sobotní konjunkci Merkura s Neptunem hrozí, že se budete hádat, ale kromě několika slz z toho nic rozumného nevzejde.


Rak - Beran: 

Neustále vás ujišťuje, že bude dobré něco, co se vám ani trochu nezamlouvá. Pokuste se mu to vysvětlit tak, aby pochopil, že ke své nedůvěře máte rozumné důvody.


Rak - Býk: 

Když vám začne vyprávět, co se mu zdálo, poslouchejte velice pozorně. I když to zní divně, v jeho snech se skrývá nápověda, které vám radí, co dělat dál.


Rak - Blíženci: 

Patří k lidem, k nimž byste se měli chovat velkoryse. Pro začátek stačí, když mu zbytečně nebudete připomínat chyby, jichž se někdy v šerém dávnověku dopustil.


Rak - Rak: 

Oba byste si v práci měli dávat pozor. Týká se to zejména druhé poloviny týdně, kdy může kolega z práce změnit své dosavadní tiché zbožňování ve zcela jasnou dotěrnost.


Rak - Lev: 

Jeho koketní jednání vám začíná lézt na nervy. Lev sice tvrdí, že si vymýšlíte, protože on se přece chová naprosto normálně, ale vy máte v tomto ohledu jasno.


Rak - Panna: 

Na další váhání už není čas. I když se vám nechce, musíte se rozhodnout, zda zůstanete tam, kde jste, nebo zda vyzkoušíte štěstí někde za hranicemi.


Rak - Váhy: 

Patří k lidem, kteří nikdy nemluví o tom, o čem by měli. Průšvih nastane, pokud se dozvíte, že má dítě, o kterém jste až dosud neměli tušení, a o kterém vám dobrovolně říci nehodlal.


Rak - Štír: 

Jeho vkus je naprosto skvělý. Srazíte se však ve chvíli, kdy usoudí, že si zaslouží daleko kvalitnější oblečení, než je to, které dosud nosil, a bude chtít, abyste mu to vy platili.


Rak - Střelec: 

Konvencí se nedržte. Pokud se neodhodláte a nenabídnete mu tykání jako první, zmrzne vaše relace ve vztahu, který nedá nic dobrého a přínosného ani jemu, ani vám.


Rak - Kozoroh: 

Opět se přesvědčíte, že se nic neutají. Zatímco vy o tom, co jste se dozvěděli, mlčíte, Kozoroh o tom začne vyprávět s tím, že taky slíbil, že to neřekne, ale že to prostě nedokáže...


Rak - Vodnář: 

Na některé věci čeká marně. Pokud jsou to balíky, měl by počkat na poště, pokud jsou to peníze, může klidně zavolat tomu, kdo je měl poslat, a zeptat se, zda to skutečně udělal.


Rak - Ryby: 

V jeho případě bude rozumnější, když ustoupíte. Mohli byste se sice držet svého původního názoru, ale to by jen ohrozilo vztah, který se rýsuje docela slibně.


Lev - Beran: 

Občas máte pocit, že všichni jen kašlou na to, co je pro vás zásadní životní otázkou. Pokuste se od nich odstřihnout a spolehnout se výhradně na své vlastní síly.


Lev - Býk: 

Pokud máte pocit, že pro něj znamenáte něco víc, nechte si ho zatím pro sebe. Býk patří k lidem, kteří nemají rádi, když je někdo předbíhá, a moc rád by vám to řekl sám.


Lev - Blíženci: 

Vztah, který vám nabízí, je značně netypický. Nejdříve si myslíte, že si z vás dělá legraci - a skutečně se naštvete až ve chvíli, kdy pochopíte, že to myslí naprosto vážně.


Lev - Rak: 

I když nechce, musí improvizovat. Naštěstí se mu všechno povede tak, že věci přijde na chuť a usoudí, že čas od času to vlastně vůbec není špatné...


Lev - Lev: 

Hned na začátku týdne si oba důkladně prohlédněte diáře! Je možné, že tam najdete něco, co musíte ještě do středy udělat nebo odevzdat, a na co jste málem zapomněli.


Lev - Panna: 

Zájem, který o vás projevuje, je sice upřímný, ale nepříliš patrný. Pokud chcete, aby se situace hnula kupředu, musíte aktivně zasáhnout vy sami.


Lev - Váhy: 

Nejdříve vám něco slíbí, potom to narychlo odvolá. Vy sice chápete, že jiný být neumí, ale to neznamená, že vám situace nepoleze na nervy.


Lev - Štír: 

V jeho životě se toho v poslední době děje opravdu hodně. Štír se vám se vším svěřuje především proto, že ví, že umíte mlčet, a je si jistý, že se vám dá věřit.


Lev - Střelec: 

Překvapí vás rozhodností, s níž se pustí do vylepšování svého šatníku. Navíc musíte přiznat, že má vkus, protože si vybere přesně to, co byste mu vybrali vy sami.


Lev - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení se hádat opravdu nedá. Vy se rozčilujete, až se z vás kouří, a on se na vás jenom pobaveně a bez jediného slůvka komentáře dívá...


Lev - Vodnář: 

Když si s něčím nevíte rady, Vodnáře se neptejte. Momentálně je ve stavu, kdy by jenom všechno rozvrtal, a vzápětí zkonstatoval, že je na tom naprosto stejně jako vy...


Lev - Ryby: 

Když vás přesvědčuje, že byste s ním měli držet předvelikonoční půst, měli byste mu vyhovět. Sami uvidíte, jak nový výživový trend zabere a jak se hned začnete cítit lépe.


Panna - Beran: 

Jsou věci, kterým se nevyhne, ale do kterých se mu ani trochu nechce. Musíte být rozhodní místo něj a vysvětlit mu, že stačí udělat první krok a ty ostatní pak půjdou samy...


Panna - Býk: 

Jeho nadšení pro vás nepomíjí, ale naopak vzrůstá. Vychutnejte si jeho nepředstírané zbožňování, a hlavně se ho neptejte, proč to vlastně dělá...


Panna - Blíženci: 

Jako partner patří momentálně k těm opravdu zábavným. Moc rádi byste se na něj dokázali upřímně zlobit, ale když přijde na věc, nedá vám to a začnete se smát...


Panna - Rak: 

Moc dobře vám udělají společné výpravy za kulturou. Obvykle máte pocit, že to, co Rak vybere, je až příliš sentimentální, ale tentokrát vybral něco, co se vám zaručeně bude líbit.


Panna - Lev: 

Jeho projevy lásky vás trochu vyvádějí z míry. Je sice pravda, že jsou na vás občas až příliš bouřlivé, ale měli byste si uvědomit, že váš Lev to jinak prostě neumí...


Panna - Panna: 

Ani vy nemusíte stihnout všechno. Pokud hned na začátku týdne pochopíte, že jsou věci, které do víkendu nezvládnete, neváhejte a druhé straně hned podejte příslušné informace.


Panna - Váhy: 

Jde o to, abyste konečně do konce dotáhli to, na čem jste se dohodli. Vzhledem k tomu, že Váze se do ničeho nechce, nezbude, než abyste se celé záležitosti ujali vy sami.


Panna - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení se alespoň dobře pobavíte. Navíc zjistíte, že je spousta věcí, které nemusíte řešit sami, protože on to zvládne daleko lépe a navíc i rychleji.


Panna - Střelec: 

Nezdá se vám, že vám památky na něj a vaše bývalé vztahy zabírají doma až příliš mnoho místa? Pokud usoudíte, že ano, je nejvyšší čas, abyste si vykasali rukávy a začali je vyhazovat.


Panna - Kozoroh: 

Momentálně oba patříte k naprosto ideálním párům. Nehádáte se, spolupráce funguje na výbornou, a dokonce i váš erotický život vám mohou všichni ostatní jenom závidět.


Panna - Vodnář: 

V neděli, kdy je Luna v Blížencích, čekejte z jeho strany několik nezvykle intenzivních poklon. Hlavně se ho neptejte, co po vás chce, protože potom by se skutečně urazil.


Panna - Ryby: 

Alespoň občas můžete něco nechat na ostatních! Pokud máte akční děti, které chtějí změnit dětské pokojíčky podle svého vkusu, buďte rádi, že vám ušetří práci, a v ničem jim nebraňte.


Váhy - Beran: 

Mile ho překvapíte. Vy nevidíte důvod, proč utrácet, když vás něco doslova nechytilo za srdce, a on je s vaším šetrným přístupem k životu velice spokojený.


Váhy - Býk: 

Náročné bude hned pondělí. Vy pod vlivem konjunkce Marse s Uranem v partnerském sektoru vybuchujete, a Býk má pocit, že to tentokrát opravdu přeháníte.


Váhy - Blíženci: 

Má na vás podstatně méně času, než by se vám líbilo. Může váš však potěšit, že ten čas, který má, vám věnuje beze zbytku dokonce do té míry, že si při schůzce s vámi dobrovolně vypne mobil.


Váhy - Rak: 

V pondělí, kdy je Luna v Rybách, si na něj musíte udělat čas. Rak má v poslední době pocit, že je zbytečně často sám, a vy mu musíte dokázat, že to není vaše vina.


Váhy - Lev: 

Ve středu s ním budou trochu potíže. Váš Lev finguje jako maximalista, a nechápe, že kolem jsou lidé, kteří jeho pracovní tempo sice obdivují, ale sami ho prostě nevydrží.


Váhy - Panna: 

Uznejte, že oba potřebujete trochu zvolnit. Navíc můžete Pannu potěšit tím, že ji o víkendu vytáhnete na farmářský trh, kde si nakoupí spoustu dobrých a ekologických dobrůtek...


Váhy - Váhy: 

Počítejte se záležitostmi, které se v tomto týdnu zlomí. Nemáte se však čeho bát, protože váš miláček chápe, že jste nemohli jednat jinak, a ještě vás za to i pochválí.


Váhy - Štír: 

Když se rozhodne, že vás někam zaveze, hezky mu za to poděkujte. V nitru můžete mít sice pocit, že vás tam veze proto, aby vás mohl lépe hlídat, ale nahlas mu to raději neříkejte.


Váhy - Střelec: 

Nedělní trigon mezi Marsem a Saturnem ho změní k nepoznání. Konečně zažijete chvíli, kdy přesně ví, co chce, a taky je mu jasné, co všechno pro to musí udělat.


Váhy - Kozoroh: 

Jeho životní cesty jsou opravdu nevyzpytatelné. Váš Kozoroh udělá něco, co je podle všech nelogické až nebezpečné, a přesto na tom získá víc, než si vůbec dokážete představit.


Váhy - Vodnář: 

Neustále se ptá, co svými slovy vlastně míníte. Využijte nedělní Luny v Blížencích a vysvětlete mu, že ve vašich slovech skrytý význam hledat nemusí, protože tam prostě žádný není...


Váhy - Ryby: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem konjunkce Slunce s Neptunem, mu v žádném případě nelžete. Přišel by na to velice rychle a opravdu upřímně by se na vás naštval.


Štír - Beran: 

Pondělí je náročné, ale on ho zvládne. Kdybyste se však překonali a po návratu domů mu sami od sebe přinesli čaj, uděláte tím pro budoucí podobu vašeho vztahu opravdu hodně.


Štír - Býk: 

Když ječí, je to v podstatě v pořádku. Pokud vás v pohnutí mysli začne vyhazovat z domu, mávněte nad tím rukou, protože to tak opravdu nemyslí.


Štír - Blíženci: 

Kvůli několika hodinám, které spolu můžete strávit, rozbouráte celý pracovní týden, abyste se pak dozvěděli, že dal přednost něčemu naprosto jinému. Budete se zlobit, nebo nad tím mávnete rukou?


Štír - Rak: 

Vlastně se ani nerozčilujete. Rak něco provede, vy suše zkonstatujete, že se to přece dalo čekat, a přidáte, že si kvůli tomu náladu kazit nehodláte.


Štír - Lev: 

Jsou věci, do kterých byste mu mluvit neměli. To, jak zachází se svým soukromým majetkem, se vám sice líbit nemusí, ale na komentáře nemáte právo.


Štír - Panna: 

Z aktivity, do které se vás snaží zatáhnout, koukají jen starosti a žádné příjmy. Vy sice chápete, že někdo charitu dělat musí, ale přesto máte dojem, že to vaše Panna v tomto směru trochu přehání.


Štír - Váhy: 

Dost náročný bude pátek. Váha pod vlivem opozice mezi Jupiterem a Uranem zvyšuje své požadavky, a nějak nechápe, že vy je rychlostí blesku neplníte...


Štír - Štír: 

V sobotu, kdy jste oba pod vlivem konjunkce Merkura s Neptunem, nic neslibujte. Na to, že nemáte dostatek informací, se nemusíte vymlouvat, protože je to pravda...


Štír - Střelec: 

V sobotu, kdy na něj působí stacionární Venuše, se vám s ním vychází kupodivu dobře. Střelec se rozhodl, že byste se měli zase jednou věnovat jeden druhému, a vy proti tomu nic nemáte.


Štír - Kozoroh: 

Na kolegu z tohoto znamení si dávejte pozor! Zejména v pondělí se pokusí všechny své nedostatky a chyby svést na někoho jiného - a vy budete na ráně jako první.


Štír - Vodnář: 

Partnerské záležitosti se ve vašem případě tak trochu zadrhly. Pokud vám instinkt říká, že za to mohou jeho rodiče, kteří vás proti sobě popuzují, není bohužel příliš daleko od pravdy.


Štír - Ryby: 

Patří k lidem, s nimiž musíte mít svatou trpělivost. Tím, že jste v tomto týdnu nevybuchli, ale poctivě jste mu všechno vysvětlovali, se budete chlubit ještě za půl roku.


Střelec - Beran: 

Hlavně se zbytečně nerozčilujte! Hrozí stav, kdy vy budete rozpálení doběla a Beran si z vás bude kvůli tomu dobromyslně utahovat...


Střelec - Býk: 

Když vám vaří, buďte rádi a nezapomeňte ho za to taky pořádně pochválit! Jde o způsob, jímž vám Býk dává najevo svou lásku a potvrzuje, že jste pro něj jedineční.


Střelec - Blíženci: 

Neustále vám něco vytýká. Problém je v tom, že vy mu kromě nedochvilnosti nic vyčítat nemůžete, protože vy sami v tomto ohledu vzorem přesnosti taky nejste.


Střelec - Rak: 

Pokud ho chcete získat, dá vám to spoustu práce. Váš Rak si neustále myslí, že si z něj jenom utahujete, a vám dá hodně práce, abyste ho přesvědčili, že to tak opravdu není.


Střelec - Lev: 

Když vás chce získat, přistupuje k tomu opravdu královsky. Počítejte s dárky, které vám vyrazí dech ne svou cenou, ale tím, jak dobře vás zná a jak přesně se vám trefil do vkusu.


Střelec - Panna: 

Miláček z tohoto znamení vás chce mít neustále pod dohledem. Překonejte své touhy, které vás nutí, abyste mu udělali nějaký naschvál, a pro tento týden se mu raději podvolte.


Střelec - Váhy: 

To, na čem jste se dohodli, v žádném případě neplatí. Váha vám však vysvětlí, proč vaši dohodu zrušila a vy pochopíte, že v dané situaci nemohla jednat jinak.


Střelec - Štír: 

Dávejte si pozor na baterku v autě! Pokud by Štír zjistil, že jste ji vybili a jeho na to dopředu a dostatečně důrazně neupozornili, byl by to opravdu kravál.


Střelec - Střelec: 

Najednou pochopíte, v čem jste po celou dobu, co váš vztah trval, dělali chybu. Teď už s tím nic nenaděláte, ale můžete to brát jako důrazné varování do budoucna.


Střelec - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení se docela dobře domluvíte. Stačí, když mu dáte najevo, že jste dostatečně zmoudřeli a že si z jeho rad už nebudete dělat legraci.


Střelec - Vodnář: 

Zjistíte, že na vás opravdu myslí. Navíc vám dokáže, že ve vztahu, který k vám má, nejde o prchavé zalíbení, ale o něco, na čem se opravdu dá stavět.


Střelec - Ryby: 

Pokud mu chcete něco dát k narozeninám, volte dárek, který vytvoříte vlastníma rukama. Pro vás to zajímavé být nemusí, ale váš miláček z toho bude naprosto vedle...


Kozoroh - Beran: 

Váš vztah nabírá nečekaně na obrátkách. Zatím jste ještě miláčka s rodinou neseznámili, ale počítejte s tím, že se tato velká chvíle nezadržitelně blíží...


Kozoroh - Býk: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky a na všechno odpověď. V tomto týdnu ho tak můžete utřít tak, aby pochopil, že se vámi žertovat nemůže a ani nebude!


Kozoroh - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vám dá opravdu zabrat. Nejdříve mu naletíte a celí se rozklepete, pak pochopíte, že to z jeho strany byl jenom žert a pořádně se na něj naštvete.


Kozoroh - Rak: 

Dobré potíže vás mohou čekat s dětmi z tohoto znamení. Neustále prosazují svou, a nechápou, že vy jim jejich přání neplníte proto, že byste je rádi neměli, ale naopak proto, že je rádi máte.


Kozoroh - Lev: 

Váš vztah se pomalu rovná. Nevíte, zda je to tím, že jste uhnuli vy, nebo tím, zda Lev konečně dostal rozum, ale výsledkem jste oba nepředstíraně nadšení.


Kozoroh - Panna: 

Ve chvíli, kdy usoudí, že je na všechno času dost, musíte zpozornět. Panna se právě dostala do stavu, kdy popírá všechny principy, na nichž její dosavadní život stál, a vy musíte zjistit, proč to tak je...


Kozoroh - Váhy: 

O jeho pomoc nestojíte. Objektivně byste ji sice moc potřebovali, ale představa, že o tom, co vás trápí, poreferuje všem svým přátelům a známým, vás vyloženě děsí.


Kozoroh - Štír: 

Překvapí vás svou chápavostí! Hlavně v Pondělí, kdy je Luna v Rybách, stačí, když jen naznačíte, a Štír vzápětí začne pracovat na tom, aby vám snesl modré z nebe...


Kozoroh - Střelec: 

Stacionární Venuše patří k těm opravdu náročným. Neustále máte pocit, že byste měli svůj soukromý život nějak posunout kupředu, ale zároveň ani netušíte, jak byste to měli dělat...


Kozoroh - Kozoroh: 

S bývalou láskou z tohoto znamení se bez problémů domluvíte. Navíc oba zkonstatujete, že je zajímavé, že teď spolu dokážete komunikovat na rozdíl od doby, kdy jste spolu chodili, bez problémů...


Kozoroh - Vodnář: 

Na diplomatická řešení ho moc neužije. Vy byste se na jeho místě chovali naprosto jinak, a nechápete, že vaše rady neposlouchá a tvrdohlavě si jede po svém.


Kozoroh - Ryby: 

Když už se hádáte, hádejte se kvůli tomu, co za to opravdu stojí. Když se v pondělí pohádáte kvůli dědictví, které možná bude a možná nebude, je opravdu nerozumné.


Vodnář - Beran: 

Skvělý vztah navazujete s jeho dětmi. O vašem Beranovi vám dokonce prozradí i to, co se považuje za rodinné tajemství, o kterém se s cizími lidmi nikdy nemluví!


Vodnář - Býk: 

Jste naštvaní a občas to dáváte až zbytečně ostře najevo. Naštěstí máte Býka, který ví, jak se život točí, a který vám to zatím nikterak nevyčítá.


Vodnář - Blíženci: 

Týden proběhne v klidu, ale rozpory přijdou až v neděli. Luna je v jeho znamení, Blíženec má pocit, že má patent na rozum, a nechápe, že vy si můžete myslet něco, co je s jeho názorem v rozporu.


Vodnář - Rak: 

Ví o vás víc, než byste si mysleli. V tomto týdnu vás navíc překvapí vzpomínkou na něco, na co vy jste už dávno zapomněli, a co od základů utvářelo váš vztah.


Vodnář - Lev: 

Překvapí vás tak, že nebudete mocni slova. Občas budete dokonce mít dojem, že vám čte myšlenky, a moc se snaží, aby každé vaše přání splnil dřív, než ho vy vůbec vyslovíte.


Vodnář - Panna: 

O tom, že to s ním nebudete mít jednoduché, jste věděli a skoro s tím i počítali. V tomto týdnu se však vytasí s něčím, co bude zcela nové a co i vás překvapí.


Vodnář - Váhy: 

O tom, že potřebuje nový počítač nebo mobil, není pochyb. Výběr byste však měli nechat na někom, kdo na něm sice nebude šetřit, ale ani nevybere nic zbytečně drahého a složitého.


Vodnář - Štír: 

Připravte se na ostré diskuse o jeho zdraví. Zatímco vy tvrdíte, že by měl zajít k lékaři, on vás všemi možnými argumenty přesvědčuje, že je v pořádku, a vy si jenom vymýšlíte.


Vodnář - Střelec: 

Rodinný hlavolam se vyřeší rychle a jednou provždy. Můžete slavit, protože konečně oba přesně víte, na čem se svými příbuznými vlastně jste.


Vodnář - Kozoroh: 

O tom, že spolu něco máte, si už povídají vrabci na střeše. Hlavně nikomu nevysvětlujte, že jsou to jen neopodstatněné drby, protože by vám to stejně nikdo neuvěřil.


Vodnář - Vodnář: 

Nedělní večerní trigon mezi Marsem a Saturnem vytváří v případě vás dvou neobyčejně tvůrčí atmosféru. Bez problémů vytvoříte nástin další společné budoucnosti a hned na něm začnete pracovat.


Vodnář - Ryby: 

Všechno je v naprostém pořádku. Ryba vás dokonce pochopí a omluví ve chvíli, kdy od vás všichni, které jste považovali za kamarády, dají ruce pryč a ani se u toho nezačervenají.


Ryby - Beran: 

Když přijde z práce naštvaný, ničemu se nedivte. Váš Beran se ne svou vinou musel ještě jednou vrátit k něčemu, co už jednou dělat, a on se potom právem naštval.


Ryby - Býk: 

V práci bude mít neshody s nadřízeným. Počítejte s tím, že tak kvalitní, že začne velice rozumně uvažovat o tom, že dá výpověď a půjde někam jinam.


Ryby - Blíženci: 

Může mít zásadní problémy s krevním tlakem. Naštěstí jde o přechodnou záležitost, po které na konci týdne nebude už ani památky.


Ryby - Rak: 

Vezměte v úvahu, že je plnoletý a svéprávný. V této situaci ho můžete nutit, aby o tom, co udělá, přemýšlel, ale nemůžete ho nutit, aby to, pro co se rozhodl, změnil.


Ryby - Lev: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno času dost. Vy mu jeho zpoždění nejenže s úsměvem nerozmluvíte, ale pěkně ho za ně setřete, což ho nejdříve překvapí a potom nadchne.


Ryby - Panna: 

Z malého nedorozumění může být velký průšvih. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který včas zaregistruje první signály a hned učiní náležitá protiopatření.


Ryby - Váhy: 

Opravdu nevíte, kam dřív skočit. Naštěstí máte vedle sebe Váhu, která velice rychle odhadne situaci a bez velkých řečí se pustí do toho, co vy nezvládáte.


Ryby - Štír: 

Neustále dává všem najevo, jak je váš vztah pevný. Potíž je v tom, že to začal dělat přesně v období, kdy o tom vy začínáte velmi intenzivně pochybovat.


Ryby - Střelec: 

V sobotu a v neděli, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, je naprosto skvělý. Myslí na vás víc, než na sebe, a ještě vypadá, že ho tento vývoj situace těší.


Ryby - Kozoroh: 

Nejdříve naplánuje víkend, ve kterém není volná ani minuta, a pak si stěžuje, že je unavený. Naštěstí po náročné sobotě následuje klidnější neděle, kdy se oba dáte do pořádku.


Ryby - Vodnář: 

Zajímá vás všechno, co se ho týká. Bude sice chvíli trvat, než Vodnář pochopí, že to myslíte upřímně, ale pak vám o sobě poví leccos, co je opravdu zajímavé.


Ryby - Ryby: 

Vaším dnem je sobota. K Neptunu ve vašem znamení se přidává Merkur, a vy se domluvíte s rodiči, kteří dají konečně zelenou všem vašim společným plánům.