Týdenní partnerské horoskopy od 26.09.2016 do 03.10.2016

Beran - Beran: 

Občas vám může připadat, že vás potřebuje jen proto, aby nebyl zbytečně sám. Naštěstí patříte k lidem, kteří na podobné triky záhy přijdou a jasně mu dají najevo, že takové hry nehrají.


Beran - Býk: 

Práce má tolik, že si ji nosí i domů. Naštěstí vás hned na začátku týdne upozorní, že z toho budou navíc peníze, za které si pořídíte už dlouho plánovanou zimní dovolenou.Beran - Blíženci: 

Váš vztah připomíná buď romantický film nebo pohádku. V každém případě jste překvapení tím, jak moc vás má Blíženec rád a jak své city umí projevit.


Beran - Rak: 

Patří k lidem, kteří jsou hodně vnímaví na dotyk. Zkuste mu třeba namasírovat ramena a vychutnejte si chvíle, kdy vám bude pod rukama doslova tát!


Beran - Lev: 

Překvapí vás svým rozumným myšlením. Uvidí něco, co by opravdu hodně chtěl, ale nahlas a logicky usoudí, že na to momentálně není a že se bez toho dokáže obejít.


Beran - Panna: 

Hádat se budete kvůli dětem. Váš miláček má pocit, že byste jim měli dopřát daleko víc, než jim dáváte nyní, a vy máte pocit, že to se svou štědrostí už opravdu přehání.


Beran - Váhy: 

Pokud přijde s tím, že by chtěl vyrazit do ciziny, zeptejte se, jak konkrétně si to představuje. Jen tak přijdete na to, že žádný plán vlastně nemá a mluví jen proto, aby řeč nestála.


Beran - Štír: 

Váš vztah stojí na opravdu stabilních základech. Pohádat se sice můžete, ale to, že byste mohli dál jít životem bez něj nebo s někým úplně jiným, vám ani na vteřinu na mysl nepřijde.


Beran - Střelec: 

Patří k lidem, kteří vás neustále uvádí do rozpaků. Opravdu nevíte, zda ho máte brát vážně nebo zda máte jeho nabídky a poznámky vnímat jako něco, co žádný význam nemá.


Beran - Kozoroh: 

Neustále mluví o tom, jak vás má rád, ale realita je naprosto jiná. Pokud ho opravdu potřebujete, počítejte s tím, že si najde vhodnou výmluvu, aby pro vás nemusel nic dělat.


Beran - Vodnář: 

Životní zkušenosti, které v tomto týdnu získá, jsou opravdu draze zaplacené. Na jedné straně víte, že je opravdu potřeboval, ale na druhé je vám ho upřímně líto.


Beran - Ryby: 

To, co do vztahu v tomto týdnu dáte, se vám později v dobrém vrátí. Věnujte se miláčkovi i ve chvíli, kdy máte pocit, že by vás cokoliv jiného bavilo víc!


Býk - Beran: 

Jeho otevřenost vám leze na nervy. Obvykle sice dáváte otevřené komunikaci přednost, ale tentokrát si myslíte, že by trocha předstírání vůbec neuškodila.


Býk - Býk: 

Počítejte s tím, že ho nezastavíte. Pokud se váš miláček pro něco rozhodne, vysvětlí vám, že musíte jít s ním - a vy mu podlehnete, i když jste to v počátku v úmyslu neměli.


Býk - Blíženci: 

Ať navrhnete cokoliv, bude kolem toho mít řeči. Nervy si ušetříte tím, že vy sami nic navrhovat nebudete, a veškerá rozhodnutí necháte jenom a pouze na něm!


Býk - Rak: 

To, že vás někam pozve, nic neznamená. Budete spolu sedět sotva deset minut, a vám dojde, že se spíše než o rande jedná o docela normální pracovní schůzku.


Býk - Lev: 

Kde je psáno, že Lev má reprezentovat, zatímco na vás se může šetřit? Snažte se, abyste v tomto týdnu za svou krásu utratili minimálně dvakrát tolik než váš miláček!


Býk - Panna: 

Když vám začne povídat, kde jste udělali chybu, budete mít co dělat, abyste nevyletěli. To, kdo se stala chyba, víte i bez něj a jeho neustálé rozebírání situace vám život ani v nejmenším neulehčí.


Býk - Váhy: 

Nenápadně (nebo i nápadně) mu naznačte, že je dospělý a tím pádem i za sebe odpovědný. Může sice čekat, že ho opět budete vytahovat z průšvihů, ale asi se nedočká.


Býk - Štír: 

Jeho myšlení je pro vás záhadou. Zvláště v pondělí a v úterý máte dojem, že hledá problémy tam, kde nejsou, zatímco ty, které by řešit měl, ani nevnímá...


Býk - Střelec: 

Velice vás překvapí. Usoudí, že Vánoce se kvapem blíží a začne nakupovat dárky s tím, že si tak na konci listopadu a v prosinci alespoň ušetří stresy.


Býk - Kozoroh: 

Postará se, abyste vsadili na upřímnost. Bude to překvapení, protože jste se až dosud domnívali, že se v jeho společnosti nikdy otevřít nedokážete.


Býk - Vodnář: 

Oba potřebujete večery, kdy ten druhý bude sice na dosah, ale dopřeje vám soukromí. Pokud to dokážete, budete patřit mezi velice vyrovnané a šťastné lidi.


Býk - Ryby: 

Ve chvíli, kdy Mars v úterý vstoupí do Kozoroha, změní svůj přístup k životu. Zapomene na to, že byste za něj měli fungovat a konečně projeví chvályhodnou aktivitu.


Blíženci - Beran: 

Patří k lidem, kteří využijí každé příležitosti, aby vám připomněli to, na co byste vy nejradši zapomněli. Tvařte se, jako byste si ničeho nevšimli, protože jinak vás bude provokovat čím dál intenzivněji!


Blíženci - Býk: 

O svých životních plánech si s ním raději nepovídejte. Dozvěděli byste se, že pořád jenom sníte, a všechno, co je v životě opravdu důležité, necháváte jenom na něm.


Blíženci - Blíženci: 

Hovory o možné svatbě jsou mezi vámi čím dál častější. Využijte pondělí konjunkce Slunce s Jupiterem a konečně toto důležité téma rozeberte jak náleží...


Blíženci - Rak: 

Když o něčem nechce mluvit, zbytečně se ho nevyptávejte. Když vydržíte do středy, Rak sám od sebe a dobrovolně rozváže tak, že vám z toho půjde hlava kolem.


Blíženci - Lev: 

Patří k lidem, které nelze prosit, ale jimž musíte přikazovat. Milé vám to být nemusí, ale jiným způsobem si u něj autoritu nezískáte.


Blíženci - Panna: 

Pokud chce vyrazit na sraz spolužáků, vůbec mu to nevymlouvejte. Vy víte, že se vrátí jako vždycky naštvaný, ale on si musí nos natlouct sám.


Blíženci - Váhy: 

Občas vám připadá, že se umí zamilovat skoro na povel. Nedávno se rozešel, a místo toho, aby náležitě truchlil, začal projevovat nepřehlédnutelný zájem o vás!


Blíženci - Štír: 

Do hovorů o financích se s ním raději nepouštějte. Dozvěděli byste se, že potíže máte proto, že neumíte pořádně hospodařit, a to dobře víte i bez něj...


Blíženci - Střelec: 

Vyloženě si užíváte planetární pohody. V tomto týdnu se dokonce dokážete domluvit na něčem, co vás dosud rozdělovalo, což dá vašemu vztahu novou naději.


Blíženci - Kozoroh: 

Na jeho otázky mu neodpovídejte. Nejde o to, že byste to nedokázali, ale o to, že byste buď lhali nebo ho svými odpověďmi vyloženě zranili.


Blíženci - Vodnář: 

V poslední době na vás má velice málo času. Neustále přemýšlíte, zda je to opravdu tak, nebo je to jen výmluva, protože se s vámi sejít prostě nechce.


Blíženci - Ryby: 

Konečně se všechno srovnalo. Ryba přestala každý váš vtípek vnímat jako útok, a vy jste ji přestali provokovat, protože chcete mít doma pohodu a klid.


Rak - Beran: 

To, co mu nevysvětlíte vy, neudělá nikdo. Využijte středy nebo čtvrtka, kdy Luna prochází vaším komunikačním sektorem, a promluvte s ním o všem, co je důležité.


Rak - Býk: 

Hlavně nedovolte stále stejné debaty! Býk v nich sice může mít zalíbení, ale vy mu musíte vysvětlit, že jimi jen ztrácíte čas a zbytečně jitříte staré rány.


Rak - Blíženci: 

Konfliktům se nevyhne. Lidé z jeho okolí mají na rozdíl od něj dobrou paměť, a neopomenou mu připomenout chyby, jimiž jim na jaře a v létě zbytečně zkomplikoval život.


Rak - Rak: 

Na středu, kdy je svátek, si nic neplánujte. Rozhodněte se, že je čas, abyste si užili pohody, klidu a hlavně pocitu, že můžete dělat jenom to, co sami chcete.


Rak - Lev: 

Hlavně si nemyslete, že mu musíte všechno vysvětlovat! Stačí, když mu řeknete, jak jste se rozhodli, a jeho necháte, aby si to v hlavě srovnal a pak se s tím vyrovnal.


Rak - Panna: 

Ostře na sebe narazí vaše představy o bydlení. Pokud se v tomto týdnu dokážete alespoň rámcově domluvit, složili jste partnerskou maturitu na výbornou!


Rak - Váhy: 

Slibte si, že vás nic z toho, co vám řekne, nevyvede z míry. V nitru sice můžete mít zemětřesení, ale přece nedopustíte, aby pochopil, že nevíte, a aby se tím kochal...


Rak - Štír: 

Pokud se chová jinak, než obvykle, nepropadejte panice. Když vydržíte do nedělního večera, dozvíte se všechno, co potřebujete, a sami usoudíte, že jinak jednat nemohl.


Rak - Střelec: 

Když o víkendu vyrazíte do společnosti, bude to průšvih. Zatímco vy po desáté zatoužíte po domácím klidu a po posteli, Střelec se bude chtít bavit nejlépe až do bílého rána.


Rak - Kozoroh: 

To, že se vám nedaří, berte jako něco, co se stává. Kozoroh si pořád ještě nemůže zvyknout, že mu Jupiter nepřeje tak, jako vloni, a ze svých nezdarů neviní sebe, ale vás...


Rak - Vodnář: 

Dopřejte mu více svobody, než míváte ve zvyku! Když bude vědět, že může vyletět, kdy chce, nebude ho to lákat, takže ho doma budete mít víc, než ho máte dosud.


Rak - Ryby: 

Pokud ho chcete získat, musíte být především důslední a vytrvalí. Ryba se stabilního a stálého vztahu z neznámých důvodů trochu bojí, a vy ji musíte přesvědčit, že jí to nijak neublíží.


Lev - Beran: 

Na jeho upřímnost není nikdo zvědavý! Pokud začne mluvit, zarazte ho dřív, než slabší povahy donutí svými výroky k pláči, a zbytek upřímně naštve.


Lev - Býk: 

Opravdu nemusíte mít všechno, co se vašemu Býkovi líbí. Kdybyste mu dokázali vysvětlit, že jsou věci, které se dají půjčit, udělali byste pro něj opravdu hodně.


Lev - Blíženci: 

V pondělí bude opravdu pod tlakem. Pokud se s ním nechcete pohádat, což by bylo zbytečné, nechte ho mluvit a sami se omezte na nic neříkající souhlasné zamručení.


Lev - Rak: 

Hlavně mu nedovolte, aby všechno řešil a vyjednával sám. Když mu vnutíte svůj diskrétní dohled, bude efekt jeho snažení daleko lepší a vy budete mít klid.


Lev - Lev: 

Prožíváte dny, kdy i vy dva potřebujete ze všeho nejvíce pohodu a klid. Kdybyste využili volného dne a zase jednou si dopřáli prodloužený víkend, moc byste si tím prospěli.


Lev - Panna: 

Na nezájem opačného pohlaví si stěžovat nemůže. Problém je v tom, že nemá zájem o nikoho jiného než o vás, a nechápe, že vy jeho lásku opětovat nemůžete.


Lev - Váhy: 

Výběru dárku k narozeninám musíte věnovat patřičnou a hlavně soustředěnou pozornost. Když mu dáte něco praktického, nedá na sobě sice nic znát, ale dlouho vám to neodpustí.


Lev - Štír: 

V neděli večer s ním raději nediskutujte. Luna bude v jeho znamení a váš Štír bude zavírat oči i před tím, co ostatní berou jako naprosto jasné a neoddiskutovatelné.


Lev - Střelec: 

Jeho touha po změnách je opravdu neovladatelná. Snažte se s ním držet krok, protože hrozí, že se ani nenadějete a on začne přemýšlet, že nakonec vymění i vás.


Lev - Kozoroh: 

Rady, které vám dává, se snažte prodýchat. Říká vám sice jen to, co vy už dávno víte, ale vy máte rozum a nahlas mu to raději nesdělujete.


Lev - Vodnář: 

Když řídí auto, vy mu do toho nemluvte. Vodnář se pak začne dohadovat s vámi a logicky pak přestane věnovat pozornost tomu, co se děje na silnici.


Lev - Ryby: 

Práce ho opravdu neděsí. Váš miláček totiž dokáže v potřebné chvíli zapnout tak, že se brzy bude moci pochlubit opravdu skvělým výsledkem.


Panna - Beran: 

Řekne vám leccos, ale to podstatné si nechává pro sebe. Když se dozvíte, co se opravdu děje, budete na něj dost naštvaní, protože jste se na to nestihli připravit.


Panna - Býk: 

Rodina vás nepodepře. Když na to přijde, prozradí mu na vás něco, co je sice naprosto nedůležité, ale vy byste byli přesto rádi, kdyby to miláček nevěděl.


Panna - Blíženci: 

Musíte překonat jeho nechuť a vyrazit s ním na nákup zimních bot a podobných nezbytností. Líbit se mu to nebude, ale nakonec sám uzná, že to jinak nejde.


Panna - Rak: 

Váš partner patří k lidem, kteří mají hned ve všem jasno. Pokud ho budete poslouchat, ušetříte čas i nervy, protože váš miláček má za všech okolností pravdu.


Panna - Lev: 

Obdivuje vás způsobem, který vám neobyčejně lichotí. Poprvé v životě prožíváte pocit člověka, kterého partner zbožňuje, a velice se vám to líbí.


Panna - Panna: 

Oba se musíte soustředit na pracovní záležitosti. Může váš však uklidnit, že do úterý bude všechno důležitého hotovo a vy se konečně budete moci věnovat jeden druhému.


Panna - Váhy: 

Přestaňte sami sobě namlouvat, že vám na něm záleží! Pokud se dokážete od vztahu, který už dávno ztratil veškeré kvality, osvobodit, bude to jenom dobře.


Panna - Štír: 

S jeho ambicemi musíte počítat! Čím dřív si uvědomíte, že ve chvíli, kdy půjde o všechno, jim dá přednost před vámi, tím to pro vás bude lepší.


Panna - Střelec: 

Jeho nový objev se vám ani trochu nezamlouvá. Střelec je jím však naprosto nadšený a vy usoudíte, že bude moudřejší, když si své pochybnosti necháte pro sebe.


Panna - Kozoroh: 

Ve vztahu neriskujte! Pokud nechcete, aby se Kozoroh dostal k vaší korespondenci, papírovou spalte a tu internetovou důsledně mažte.


Panna - Vodnář: 

Jste si podobnější, než byste řekli. V poslední době jste oba línější než obvykle, ale naštěstí ani jednoho nenapadne, aby to tomu druhému vyčítal.


Panna - Ryby: 

Pokud chce, abyste mu ustoupili, raději to nedělejte. Když mu teď uhnete, usoudí, že na to má nárok a příště po vás bude chtít ústupky, které by pro vás byly daleko bolestivější.


Váhy - Beran: 

Čas na zábavu si musíte najít, ať se děje cokoliv! Každá chvíle, kterou spolu trávíte v pohodě a dobré shodě, má pro budoucnost vašeho vztahu velký význam.


Váhy - Býk: 

Slibem opravdu nezarmoutí. Počítejte s tím, že vám slíbí všechno, co chcete a potřebujete slyšet, ale to, zda to nakonec splní, je opravdu ve hvězdách.


Váhy - Blíženci: 

Neustále vám vysvětluje, že byste měli jíst podstatně méně, než jíte. Problém je v tom, že je to právě on, kvůli komu vaříte, protože on si bez vašeho jídla neumí život představit.


Váhy - Rak: 

Ať děláte cokoliv, počítejte s tím, že to bude kritizovat. Naštěstí je Slunce ve vašem znamení a vy mu už dokážete dát najevo, že si dovoluje příliš.


Váhy - Lev: 

Získáte ho daleko rychleji, než jste čekali. Je jenom logické, že pak budete uvažovat, zda jste získávali vy jeho, nebo zda prvotní impuls nevyšel od něj.


Váhy - Panna: 

Když ho uvidíte, jak se ničí tvrdou fyzickou prací, můžete vzít jed na to, že se něco děje. Měli byste ale mít dost rozumu a čekat, až se vám s tím svěří sám.


Váhy - Váhy: 

Neopětovaná láska není sice příjemná, ale není to ani důvod k zoufalství. Pokud vás něco takového potká, berte to jako životní lekci, ze které vyjdete moudřejší a silnější.


Váhy - Štír: 

Do rozporu se můžete dostat kvůli dětem. Vy máte pocit, že jim před vámi dává přednost, zatímco on má dojem, že na ně zcela zbytečně žárlíte.


Váhy - Střelec: 

Pokud přijde s tím, že by se chtěl jmenovat jinak a že si jméno změní, hlavně se nezačněte smát. Vám to může připadat jako naprostý nesmysl, ale pro něj je to velice důležité.


Váhy - Kozoroh: 

Pokud šéfuje, musí se rozloučit s jedním z podřízených. Když to udělá ve středu nebo ve čtvrtek, mohl by to zvládnout celkem s přehledem a bez zbytečného stresu.


Váhy - Vodnář: 

Ve vztahu přebíráte iniciativu. Dosud jste mlčky trpěli, když vás zasypával pokyny, a teď zjišťujete, že je docela příjemné, když alespoň občas dáváte příkazy vy jemu.


Váhy - Ryby: 

Novoluní by mohl využít k definitivnímu zvládnutí svých zlozvyků. Pokud v pátek přestane kouřit, je velká naděje, že se k cigaretě už nevrátí.


Štír - Beran: 

S tím, že vás moc neuznává, se ani trochu netají. Vy si můžete vybrat, zda budete o jeho uznání zápasit, nebo zda ho necháte, aby si šel tam, kam ho srdce táhne.


Štír - Býk: 

Jeho projevy lásky by se vám zamlouvaly, kdyby k nim neoddělitelně nepatřila jeho žárlivost. Pokuste se mu vysvětlit, jak moc vás svými záchvaty nedůvěry ničí.


Štír - Blíženci: 

Na to, že je povídavý, jste si zvyklí a nijak zvlášť vám to nevadí. Naštvete se až ve chvíli, kdy zjistíte, že kamarády baví historkami z vašeho partnerského života...


Štír - Rak: 

Z přátelství se ve vašem případě lehce vyvine láska tak silná, že se občas dokonce musíte štípnout do prstu a přesvědčit se, že to, co prožíváte, se vám jen nezdá...


Štír - Lev: 

Náhodou přijdete na úmysly, které před vámi dosud tajil. Uděláte dobře, když si své poznatky alespoň zatím necháte pro sebe, a počkáte, až na další vývoj událostí.


Štír - Panna: 

Váš náhled na svět je kupodivu stejný. Oba si proto vychutnáváte pocit, že jste v tom druhém konečně objevili člověka, s nímž se díváte na život stejně.


Štír - Váhy: 

Životem musíte jít sami. To, co chcete dělat, můžete sice se svou Váhou konzultovat, ale definitivní rozhodnutí bude jenom a pouze na vás.


Štír - Štír: 

Na to, že jste něco podcenili, přijdete sami. Naštěstí dokážete využít Luny v analytické Panně, která vám pomůže najít cestu, vedoucí k záchraně.


Štír - Střelec: 

Pokud se vám něco nepovede, s miláčkem se o tom nebavte. S ničím by vám nepomohl a bez zbytečných poznámek na vaši adresu se bez problémů obejdete.


Štír - Kozoroh: 

Nechte věci tak, jak jsou. Čas a energie, které byste věnovali přemlouvání svého Kozoroha, můžete dát něčemu, co je pro vás dva a vaši budoucnost daleko užitečnější.


Štír - Vodnář: 

O víkendu se nehádejte. Luna se nachází ve Vahách, a pokud je váš miláček o něčem přesvědčený, vy se sice můžete snažit, ale pravděpodobně s ním nepohnete.


Štír - Ryby: 

Velké díky od něj nečekejte ani v případě, že byste si je opravdu zasloužili. Opět se přesvědčíte, že vaše Ryba, považuje to, co pro ni děláte, za něco naprosto přirozeného.


Střelec - Beran: 

Se svými životními plány se mu raději nesvěřujte. Nejde o to, že by vám je nepřál, ale o to, že by je náhodou mohl sdělit někomu, komu po nich opravdu nic není.


Střelec - Býk: 

Podmínky, které vám dává, jsou pro vás naprosto nepřijatelné. Naštěstí jste se ho už dávno přestali bát, takže mu to, že to nepůjde, řeknete rovnou a natvrdo.


Střelec - Blíženci: 

Oba patříte k lidem, kteří si čas od času moc rádi vyletí do oblak. V tomto týdnu však zjistíte, že sny, které jste v oblacích našli, se dají uskutečnit i zde na zemi.


Střelec - Rak: 

Dejte si pozor, ať mu nevyhodíte něco, co je spojeno s jeho mládím! Vy to sice považujete za naprostou zbytečnost, ale on by kolem toho rozpoutal skandál století!


Střelec - Lev: 

Jsou věci, ze kterých neustoupí. Na jedné straně byste byli moc rádi, kdyby názor změnil, ale na druhé nemůžete zapřít, že vám jeho tvrdohlavost hlavně imponuje.


Střelec - Panna: 

Když říká, že byste se měli naučit žít bez něj, nemyslí to ani trochu vážně. Chce jenom slyšet, že si svůj život bez něj představit nedovedete a představovat nechcete.


Střelec - Váhy: 

Budete překvapeni, protože vaše dosud opatrná Váha přejímá ve vztahu iniciativu. Nejdříve koukáte, ale pak si sami přiznáte, že se vám život s dominantním partnerem vlastně docela líbí.


Střelec - Štír: 

Nápady, s nimiž přijde, si zaslouží důkladné promyšlení. Stačí, abyste je jen trochu učesali a přizpůsobili realitě, a úspěch je zaručený...


Střelec - Střelec: 

Musíte mu vyjít alespoň trochu vstříc. Pokud necháte všechno na něm, usoudí, že vám na vašem vztahu vlastně vůbec nezáleží, a začne přemýšlet, zda v něm má stále zůstávat.


Střelec - Kozoroh: 

Opravdu není důvod, abyste ho uháněli. Když Kozoroh řekne, že se na něj můžete a máte spolehnout, oddejte se klidnému nicnedělání, protože je jasné, že všechno zařídí...


Střelec - Vodnář: 

Pokud patří k lidem, kteří jsou plní sebevědomí, čekejte jeho zásadní proměnu. Najednou pochopí, že nemá patent na pravdu, a uzná, že by to alespoň občas měl řídit tím, co říkáte vy.


Střelec - Ryby: 

Hlavně o víkendu by si měl dávat pozor na alkohol. Pokud nechcete řešit zcela zbytečné problémy, uděláte dobře, když ho budete sledovat a občas i hlídat...


Kozoroh - Beran: 

Získáte ho přesně ve chvíli, kdy budete chtít boj o jeho srdce definitivně vzdát. Nepřemýšlejte, co za změnou jeho názoru stojí, a buďte rádi, že k němu konečně došlo!.


Kozoroh - Býk: 

Jeho vkus nechte bez poznámek. Seriály, které s takovou vášní sleduje, se vám sice líbit nemusí, ale když se zamlouvají jemu, vám nezbude, než mávnout rukou.


Kozoroh - Blíženci: 

Když se s nezvyklou energií vrhne do domácích prací, na nic se nevyptávejte. Pravděpodobně potřebuje vypustit přebytečnou páru, a našel si k tomu ten nejlepší ventil.


Kozoroh - Rak: 

O víkendu, kdy je Luna ve Vahách, do něj zbytečně nerýpejte. Obvykle klidný a vstřícný Rak by vám odpověděl tak, že by vám tím vehnal slzy do očí...


Kozoroh - Lev: 

Patří k lidem, kteří sebevědomím opravdu hýří. Pokud ho chcete upozornit, že by měl být opatrnější, volte výrazové prostředky, které ho nenaštvou, ale naopak přimějí k přemýšlení.


Kozoroh - Panna: 

Vyrazí vám dech! Bez vašeho vědomí se přihlásí do prestižní televizní soutěže - a vy se o tom dozvíte až ve chvíli, kdy vás požádá, abyste ho doprovodili na natáčení.


Kozoroh - Váhy: 

Pokud vás začne kritizovat, zapomeňte na slušné vychování. Svůj názor mu musíte podat tak, aby pochopil, že bude daleko bezpečnější, když se stáhne a přestane se vůči vám vymezovat.


Kozoroh - Štír: 

Jeho partnerovi se vyhýbejte obloukem. Pokud si ho pustíte blíž, začne se vám svěřovat, a zanedlouho přizná, že jste mu podstatně bližší než jeho žárlivý partner...


Kozoroh - Střelec: 

Patří k lidem s opravdu bujnou fantazií. Jakmile se v jeho okolí začne mluvit o nějaké chorobě, hned přijde s tím, že jí určitě trpí, a začne hledat odborníka, který by ho vyléčil.


Kozoroh - Kozoroh: 

Románkem s tímto člověkem můžete víc ztratit než získat. Dobývá vás sice velice aktivně, ale přesně ve chvíli, kdy vás definitivně získá, ho přestanete bavit.


Kozoroh - Vodnář: 

V práci se musí pustit do něčeho, s čím dosud nemá ani ty nejmenší zkušenosti. Naštěstí se mu to povede způsobem, který mu v práci vyslouží pochvalu a doma od vás velkou pusu!


Kozoroh - Ryby: 

Když vám chce starší člověk z tohoto znamení dát něco cennějšího, může s tím být problém. Jeho potenciální dědicové se o tom dozvědí a výčitkám na vaši adresu nebude konce.


Vodnář - Beran: 

Držte se ho! O tom, že jednáte správně, se přesvědčíte hned v pondělí, kdy je pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Jupiterem, a kdy si jeho úspěch vychutnáte i vy.


Vodnář - Býk: 

Překvapí vás svým pozitivním myšlením. Obvykle vidí svět jen v těch nejtemnějších barvách, ale teď zjišťuje, že i na vás dva se štěstí široce usmívá...


Vodnář - Blíženci: 

Když mu padne šťastná karta, není důvod, aby čekal na ještě lepší. Příležitosti, které v pondělí přijdou, nejsou sice dokonalé, ale přesto je to to nejlepší, co mu týden skýtá.


Vodnář - Rak: 

Když si k němu chcete najít cestu, musíte si v první řadě ochočit jeho domácí zvířata a získat děti. Když se vám podaří tento krok, bude všechno ostatní hračkou!


Vodnář - Lev: 

Jde o týden, kdy byste měli mít při ruce neustále nabitý mobil. Ve chvíli, kdy by se vybil, mu začnou chodit nabídky, na které musí reagovat rychle a bez váhání.


Vodnář - Panna: 

Jakmile začne přemýšlet o vylepšení vašeho bydlení, máte po klidu. Naštěstí máte dostatek životních zkušenosti a víte, že je zbytečné, abyste se jeho nápadům bránili...


Vodnář - Váhy: 

Získá ve chvíli, kdy se přestane řídit radami ostatních a spolehne se na svou vlastní hlavu. Nápady, které v tomto týdnu má, patří k těm opravdu vynikajícím!


Vodnář - Štír: 

Když přijde s tím, že byste měli mít doma psa, opravdu si nedělá legraci. Možná konečně pochopil, že vy zvíře potřebujete, a rozhodl se, že vám usnadní život.


Vodnář - Střelec: 

Přiznejte si, že vám už leze na nervy! Neustále vzpomíná na své bývalé lásky a nechápe, že vás jejích neustálým ožíváním upřímně rozčiluje.


Vodnář - Kozoroh: 

Nic mu nevysvětlujte, protože to stejně nepochopí. Kozoroh se momentálně drží vlastních názorů, a ani ho nenapadne, že nastal čas, kdy by je měl změnit.


Vodnář - Vodnář: 

Pomluvy, které o vás jeho známí šíří, vás nemají proč vzrušovat. V případě vás dvou opravdu funguje staré přísloví, které praví, že psi štěkají a karavana jde dál.


Vodnář - Ryby: 

Máte šanci napravit chyby, které jste ve vztahu udělali. Kdybyste si navíc slíbili, že je nebudete už nikdy opakovat, byl by to dokonalý nový začátek!


Ryby - Beran: 

Každé volné chvíle využije k tomu, abyste spolu vyrazili do přírody. Přírodní scenérie se vašeho miláčka dotknou natolik, že vám konečně vyzná lásku způsobem, po němž jste dosud toužili marně.


Ryby - Býk: 

Neustále vás popohání a nutí ke zvýšené aktivitě. Dosud jste ho tolerovali a nad jeho poznámkami mávli rukou, ale teď je vám jasné, že nastal čas, kdy se musíte ozvat.


Ryby - Blíženci: 

Jeho ani vašim rodičům se nelíbí, jak hospodaříte. Vy si můžete vybrat, zda se s nimi budete hádat, nebo zda nepopřemýšlíte, zda náhodou nemají kousek pravdy.


Ryby - Rak: 

Mine ho šance, se kterou napevno počítal. V takové chvíli musíte zasáhnout a vysvětlit, že je to sice nemilé, ale že to není důvod, aby všechno vzdával.


Ryby - Lev: 

Novinky, které k vám přijdou o víkendu, patří k těm opravdu skvostným. Pokud jste potřebovali pozitivní životní posun, budete ho mít víc, než si dokážete představit.


Ryby - Panna: 

Sám přizná, že měl v minulosti myslet méně na práci a víc na váš vztah. Naštěstí má ještě dost času, kdy může svá minulá pochybení opravdu účinně napravit!


Ryby - Váhy: 

Jsou věci, které nemáte šanci změnit. Pokud nechcete, aby miláček každý večer myl nádobí, zatímco vy na něj v posteli roztouženě čekáte, nezbude, než abyste koupili myčku.


Ryby - Štír: 

Neustále všem vysvětluje, že je tolerantní a že má pro všechny pochopení. Potíž vznikne ve chvíli, kdy od něj podobné pochopení začnete vyžadovat vy...


Ryby - Střelec: 

Kvůli svému smyslu pro humor bolestivě narazí. Na jedné straně vám ho bude sice líto, ale na druhé je vám jasné, že se něco takového dalo čekat spíše dříve než později.


Ryby - Kozoroh: 

Urazí se přesně ve chvíli, kdy se vy začnete upřímně smát. Kozoroh pak bude naštvaný dvakrát - nejdříve na člověka, který ho rozčilil, a pak na vás, protože jste ho nepochopili.


Ryby - Vodnář: 

Má pocit, že od něj vyžadujete podstatně víc, než je zdrávo. Stáhnete své požadavky na minimum, nebo si začnete hledat někoho, kdo v projevech přízně tak skoupý nebude?


Ryby - Ryby: 

Když vám vysvětluje, že byste na sebe měli být opatrnější, má pravdu. Když vám ale začne navlékat na ruce rukavice a kolem krku motat šálu, dejte mu najevo, že svou péči přehání.