Týdenní partnerské horoskopy od 25.07.2016 do 01.08.2016

Beran - Beran: 

Hlavně nikomu nedovolte, aby vám mluvil do života. Když někomu dáte šanci, nakonec zjistíte, že vás dva bez skrupulí diriguje a vy jenom plníte jeho různorodá přání.


Beran - Býk: 

Pokud nechce ustoupit dobrovolně, musíte přitlačit. Jenom tak se vyhnete situaci, kdy se kvůli jeho tvrdohlavosti zamotáte do něčeho, bez čeho byste se docela dobře obešli.Beran - Blíženci: 

Některé jeho věci se mají sklon skrývat na naprosto nepravděpodobných místech. Pokud se balíte na dovolenou, vezměte to v úvahu a začněte se připravovat s předstihem!


Beran - Rak: 

Měli byste se soustředit na to, co chcete a považujete za důležité. Pokud jste se však rozhodli, že chcete Raka, počítejte s tím, že to lehké, snadné a veselé nebude...


Beran - Lev: 

Než ho získáte, bude vás to stát dost nervů i času. Naštěstí víte, že je rozhodnutý, že vám vyhoví, a jeho strádání hodnotíte jako hru, která má ve vašich očích zvýšit jeho přitažlivost.


Beran - Panna: 

Šetří i tam, kde to vůbec není potřeba a navíc je to kontraproduktivní. Pokud chcete, aby měl pořádný parfém, musíte vyrazit mezi lidi a pořídit mu ho sami.


Beran - Váhy: 

Nechte ho alespoň trochu nahlédnout do svého soukromí. Jenom tak pochopí, že to, že něco nechcete a ani o tom neuvažujete, není váš rozmar, ale zkušenostmi podložený názor.


Beran - Štír: 

S rizikem to nepřehánějte! Oba sice patříte k lidem, kteří si zvýšenou hladinu adrenalinu vyloženě vychutnávají, ale v tomto týdnu se musíte držet na uzdě.


Beran - Střelec: 

Dávejte si pozor, abyste ve vztahu k němu nepřekročili hranici. Teď ještě můžete nahlas říkat, že jste jenom kamarádi, ale stačí opravdu málo, aby to bylo jinak.


Beran - Kozoroh: 

Oba si musíte vybrat, co je pro vás důležité. Přesto byste si měli uvědomit, že nejdůležitější byste si měli být vzájemně a až pak začít uvažovat o zbytku světa.


Beran - Vodnář: 

Ve středu dejte hlavy dohromady! Oba jste pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Uranem, což znamená, že dohromady vymyslíte něco, co pro vás bude zásadně prospěšné.


Beran - Ryby: 

Neustále vás zklidňuje a nechápe, že se vám to nezamlouvá. Možná by pomohlo, kdybyste mu vysvětlili, že aktuálně patříte k lidem, které život v klidu vyloženě ničí.


Býk - Beran: 

Nové věci můžete zkoušet v kuchyni, ale ne ve vztahu. Pokud partner navrhuje něco, co by vás spolehlivě připravilo o duševní rovnováhu, klidně mu řekněte, že to v úvahu nepřipadá.


Býk - Býk: 

Vsaďte na pohodu a na klid. Když si konečně dopřejete týden, kdy budete dělat to, co chcete, a omezíte to, co dělat musíte, bude to pro vás oba velice přínosné.


Býk - Blíženci: 

Občas se vám může zdát, že vás nevnímá. Měli byste si však uvědomit, že to není nedostatkem lásky, ale tím, že intenzivně přemýšlí o něčem, co je pro něj aktuálně důležitější.


Býk - Rak: 

Konečně má šanci najít práci, která mu bude ve všech směrech vyhovovat. Je ale potřeba, aby pochopil, že ve chvíli, kdy ji najde, pro něj léto skončí, protože musí ihned nastoupit.


Býk - Lev: 

Když se chce předvádět, je to jeho věc. Měli byste ho ale vlídně upozornit, že před vámi se předvádět nemusí, protože ho už dlouho znáte a víte, co je zač.


Býk - Panna: 

Partner z tohoto znamení se nezvykle rozpovídá. Neustále si s vámi povídá o svých životních plánech a nechápe, že vy mu v jejich realizaci nijak bránit nehodláte.


Býk - Váhy: 

Pozor si dávejte na lidi, kteří přijdou s tím, že vám pomůžou ze všech problémů. Je daleko pravděpodobnější, že ty, co máte, zůstanou a nové vám za jejich asistence přibudou...


Býk - Štír: 

Překvapí vás svým smyslem pro diplomacii. Zajistí si, aby dostal to, co chce a potřebuje, ale navíc se chová tak, aby mu to všichni poskytli rádi a s chutí...


Býk - Střelec: 

Jeho půvaby vás vyloženě dostávají. Občas si sice říkáte, že byste se měli ve vztahu k němu chovat zdrženlivěji, ale nakonec to stejně nedokážete...


Býk - Kozoroh: 

Pokud vám hodlá otevřít srdce, měli byste být zticha. Nevybere si sice nejvhodnější chvíli, ale pokud ho zarazíte, budete na další podobný moment čekat hodně dlouho...


Býk - Vodnář: 

Pokud chcete trvalý vztah, do kterého hodláte investovat, sáhněte po Vodnáři. Momentálně má Slunce v partnerském sektoru a ulovit se nechá rád a s chutí.


Býk - Ryby: 

S jeho rodinnou větví se snažte vycházet co nejlépe. Pokud se s nimi o víkendu pohádáte, riskujete dlouhodobou zákopovou válku, která se potáhne až do podzimu.


Blíženci - Beran: 

Hlavně v pátek si ho trochu hlídejte. V jeho znamení se zastavil Uran, a váš miláček má sklon hnát věci do krajnosti i tam, kde to vůbec není potřeba.


Blíženci - Býk: 

Občas si říkáte, že byste rádi měli jeho starosti. Podle vás se intenzivně zabývá něčím, co si to nezaslouží, a to, co by si to zasloužilo, přehlíží jak krajinu...


Blíženci - Blíženci: 

Na rozjíždění samostatného podnikání není vhodný čas. Teď si shromažďujte myšlenky, dolaďujte koncept a připravujte se na druhou polovinu září, kdy to spustíte.


Blíženci - Rak: 

S jeho jinak vynikající pamětí nepočítejte. Pokud nechcete něco zapomenout, neříkejte to svému Rakovi, ale hned si udělejte vlastní patřičnou poznámku.


Blíženci - Lev: 

Návrh na obnovení partnerského vztahu raději zamítněte. Teď to sice vypadá jako skvělý nápad, ale záhy můžete zjistit, že je to celé daleko složitější.


Blíženci - Panna: 

Patří k lidem, kteří si myslí, že mají vždycky pravdu. Pokud mu chcete dokázat, že se zásadně mýlí, musíte to mít podložené opravdu nezpochybnitelnými důkazy!


Blíženci - Váhy: 

Patříte k lidem, kteří veškeré problematické záležitosti řeší tak, že to vzbuzuje oprávněný obdiv celého okolí. Jediný, kdo si toho nevšímá, je váš partner, který to považuje za samozřejmé.


Blíženci - Štír: 

Sny, které ohledně vaší společné budoucnosti máte, byste měli důkladně probrat. Zatím hrozí, že ty jeho se budou uskutečňovat za každou cenu, zatímco na ty vaše se tiše zapomene...


Blíženci - Střelec: 

Kritická bude neděle. Merkur se přesune do Panny a hrozí, že se začnete bavit o tom, jak jste si navzájem zkazili život a jak jste se měli kdysi dávno rozejít.


Blíženci - Kozoroh: 

Když se stane a on prorazí na autě gumu nebo spáchá něco podobného, nic mu neříkejte. To, co byste mu řekli, je jen slabým odvarem toho, co si o sobě myslí on sám.


Blíženci - Vodnář: 

Jsou věci, ve kterých byste neměli jít na hranu. Vodnář vám možná tvrdí, že se to dá s oboustranným nasazením zvládnout, ale vy byste se měli zapřít a podobné riziko nedovolit.


Blíženci - Ryby: 

Opravdu mu nemáte být za co vděční. Na tom, že jste spolu, získal ještě víc, než jste na vašem vztahu získali vy, takže si nemá na co stěžovat.


Rak - Beran: 

Jeho pomoc vlídně, nicméně důrazně odmítněte. Když ji přijmete, riskujete, že celou věc jen rozvrtá, ale protože si dál nebude vědět rady, rychle zmizí a vás nechá bez pomoci.


Rak - Býk: 

Jako partner je v tomto týdnu naprosto vzorový. Neustále sedí doma, pomáhá vám se vším, co potřebujete, a ještě vám vysvětluje, že si život bez vás nedovede představit.


Rak - Blíženci: 

Jeho další průšvih je jen otázkou času. Vy se však musíte zachovat jako rozumný člověk, nic mu nevysvětlovat a čekat, až sám pochopí, kde dělá pořád tu stejnou chybu...


Rak - Rak: 

Partner ze stejného znamení se ukáže jako pravé požehnání. Nemusíte spolu zbytečně mluvit, protože stačí jen pohled, který vydá za spoustu dlouhých vět.


Rak - Lev: 

Když přijde s tím, že má opravdu smůlu, musíte s ním souhlasit. Nedávno dostal práci, kterou sám označil jako zaměstnání snů, a teď zjistil, že ve firmě proběhne reorganizace.


Rak - Panna: 

Pokud vás hodlá stále opravovat, musíte ho zarazit. Když to neuděláte, riskujete stav, kdy on bude mluvit, a vy budete mlčet, protože se budete jednoduše bát.


Rak - Váhy: 

Máte v sobě docela slušný zmatek. Na jedné straně je vám jasné, že to mezi vámi pořádně jiskří, na druhé chápete, že byste si vztahem s ním jenom zavařili...


Rak - Štír: 

Všechno, pro co se spolu rozhodnete, se dá hodnotit jako velice moudré řešení. Vaši rodiče si to sice nemyslí, ale naštěstí mají rozum a nijak zásadně vás od toho nezrazují.


Rak - Střelec: 

Využijte šanci na nový život! Když se rozhodnete, že se do něj pustíte se Střelcem, už nikdy se nestane, že byste se nudili nebo si říkali, že s někým jiným by bylo zábavy víc...


Rak - Kozoroh: 

Šance na nové začátky se nezříkejte. Zatím vám to sice může připadat jako něco absolutně nemožného, ale vy máte zkušenosti, a víte, že nikdy se nemá říkat nikdy...


Rak - Vodnář: 

Utrácí za sebe víc, než je zdrávo. Vy ale chápete, že ve dnech, kdy je Slunce v jeho partnerském sektoru, je to silnější než on, a nijak se s ním nehádáte.


Rak - Ryby: 

Nevytýkejte mu to, za co nemůže. Máte dost životních zkušeností a víte, že jsou chvíle, kdy se věci přes veškerou snahu zamotají daleko víc, než jste si vůbec dokázali představit.


Lev - Beran: 

Nezlobte se na něj! Váš Beránek toho sice občas řekne víc, než je zdrávo, ale zase si můžete být jistí, že tím nic zlého nemyslí a ani myslet nehodlá...


Lev - Býk: 

Když vám kamarádi začnou doporučovat Býka, pošlete je rovnou do háje. Každý Býk by vás jenom brzdil v rozletu a měl by strach, abyste mu nepřerostli přes hlavu.


Lev - Blíženci: 

Když mu vysvětlujete, že se nemůžete sejít ve chvíli, kdy se to hodí jen jemu, ale musíte počkat do momentu, kdy se to bude hodit vám oběma, má dojem, že si z něj děláte legraci.


Lev - Rak: 

Máte dojem, že všechno je mezi vámi v pořádku, a o to víc váš překvapí, když Rak vybuchne, a začne vám vyčítat, že se jeho narozeniny skoro neslavily, zatímco ty vaše se rýsují velkolepě...


Lev - Lev: 

To, že se vám líbí, ještě nic neznamená. V tomto týdnu pochopíte, že jeho povaha je daleko složitější, než jste si dosud mysleli, a začnete přemýšlet, zda ji dokážete zvládnout.


Lev - Panna: 

Občas přemýšlíte, na co ho vlastně máte. Podobné úvahy budou zvlášť intenzivní v pátek a v sobotu, kdy vám bude jen dávat úkoly a jinak se s vámi bavit nebude...


Lev - Váhy: 

Neustále přemýšlí, na čem by se dalo ušetřit. Vám sice jeho snaha připadá komická, protože je vám jasné, že to stejně nezvládne, ale naštěstí máte rozum a neříkáte to nahlas.


Lev - Štír: 

Pokud se rozhodne, že stihne deset věcí najednou, bude s tím problém. On je možná stihne, ale zároveň nepochopí, že vy stejné výkonnosti nikdy nedosáhnete.


Lev - Střelec: 

Nezlobí se na vás ani ve chvíli, kdy by se na vás podle všech obvyklých kritérií zlobit měl. Vy pak můžete přemýšlet, zda se tak chová proto, že vás má rád, nebo proto, že jste mu totálně lhostejní.


Lev - Kozoroh: 

O tom, co dělá, víte daleko víc, než by mu bylo milé. Máte kolem sebe spoustu lidí, kteří nepoví jen to, co neví, a ti vám o něm rádi a s chutí podávají reference.


Lev - Vodnář: 

Konečně pochopíte, proč se chová tak, jak se chová. Nedá se říct, že byste mu hned padli kolem krku a všechno mu rázem odpustili, ale váš přistup k němu získá na vlídnosti.


Lev - Ryby: 

Přiznejte si, že jste mu naletěli! Nebude to sice příjemné, ale kdybyste před tím zavírali oči stejně jako doposud, cítili byste se posléze daleko hůře.


Panna - Beran: 

Neustále vám vysvětluje, že byste se měli víc hýbat. Objektivně uznáváte, že má pravdu, ale subjektivně cítíte po každé takové přednášce nezvladatelný záchvat lenosti...


Panna - Býk: 

Stůjte si pevně na svém! Je docela možné, že se najde někdo, kdo se pokusí mezi něj a vás vrazit klín, a vy tomuto člověku musíte dát jasně najevo, že se mu to nepodaří.


Panna - Blíženci: 

Pokud chce někomu pomáhat, měli byste mu to rozmluvit. Je docela možné, že některého ze svých kolegů z průšvihu vytáhne, a vzápětí se v něm začne topit sám.


Panna - Rak: 

Když přinese lístky do divadla, neváhejte a běžte. Z jeho reakcí na to, co se na jevišti děje, se dozvíte daleko víc, než by vám o sobě i ve chvíli největší upřímnosti prozradil sám.


Panna - Lev: 

Když se vám něco nepovede, on za to opravdu nemůže. Můžete se sice rozčilovat, ale přesto by bylo lepší, kdybyste vsadili na sebeovládání a zbytečně situaci nezahušťovali.


Panna - Panna: 

Cesta k jeho srdci je opravdu spletitá. Na začátku týdne vám dává najevo, že o vás jako o partnerovi ani v nejmenším neuvažuje, ale už v neděli svůj názor zásadně změní.


Panna - Váhy: 

Na život si nestěžujete. Vaše Váha se rozhodla, že se přestane rozčilovat a konečně si začne užívat, a vám se jeho změněný přístup k realitě převelice zamlouvá.


Panna - Štír: 

Měl by se snažit o nadhled. To, co se u něj v práci aktuálně děje, není moc příjemné, ale pokud vydrží, všechno se přes víkend změní a příští týden bude už v pořádku.


Panna - Střelec: 

Neustále opakuje, že to s vámi myslí dobře. Potíž je v tom, že to, co za dobro považuje on, se ani v nejmenším neztotožňuje s tím, co by se zamlouvalo vám.


Panna - Kozoroh: 

Velice příznivé to bude ve středu a ve čtvrtek. Oba jste pod tlakem, takže se domů vracíte unavení a jste moc rádi, že vás tam čeká partner, který má pro vás pochopení.


Panna - Vodnář: 

Připadá vám, jako by ani nebyl z tohoto světa. Vaše starosti vůbec nevnímá, a vůbec nechápe, že je potřeba, aby alespoň na chvíli odložil své sny a věnoval se reálnému životu.


Panna - Ryby: 

Neustále chce, abyste byli tolerantnější. Problém je v tom, že si to představuje tak, že vy budete tolerovat jeho životní styl a on si pojede po svém bez ohledu na cokoliv.


Váhy - Beran: 

Ustupujete mu i ve chvílích, kdy byste opravdu neměli. Uvědomte si to a hned v pondělí si slibte, že se budete držet výhradně toho, co vyhovuje vám.


Váhy - Býk: 

Úvahy o novém zařízení bytu nebo domu narazí na šetrnost vašeho partnera. Kdybyste mu však své plány předložili i s rozpočtem a dokázali mu, že to zase tak moc stát nebude, mohli byste ho přemluvit.


Váhy - Blíženci: 

Všichni vám vysvětlují, že máte štěstí, protože si vás vybral. Možná by bylo dobré, kdybyste sebrali odvahu a nahlas řekli, že je to sice pravda, ale že to platí i naopak!


Váhy - Rak: 

V práci musí dělat i to, co ho zrovna nebaví. Je to pro něj problém, protože nemá při ruce nikoho, kdo by se na něj usmál a od nepříjemné práce ho odsunul přesně tak, jak to děláte vy...


Váhy - Lev: 

Z toho, že má milence, ho nepodezírejte. Když něco takového řeknete nahlas, váš partner se právem urazí a pohádá se s vámi tak, že budete mít skoro až slzy v očích.


Váhy - Panna: 

S jeho smyslem pro humor nepočítejte. Když mu začnete popisovat situaci, která vás rozesmála, dozvíte se, že si děláte legraci z vážných věcí a to se přece nesluší...


Váhy - Váhy: 

Nikdo jiný se vám nelíbí. Vaše Váha vás sice může z touhy po záletech obviňovat, ale vy jí musíte stále dokola vysvětlovat, že něco takového ve vašem případě nepřipadá v úvahu.


Váhy - Štír: 

Jeho představa spokojeného života se od té vaší dost liší. Naštěstí se hned na začátku týdne domluvíte o tom, jak bude probíhat zbytek prázdnin, což atmosféru alespoň trochu uklidní.


Váhy - Střelec: 

Když začne mluvit o tom, že jistý váš návrh znamená je zbytečnou ztrátu času a peněz, neklesejte na mysli. Když mu svůj požadavek zopakujete v sobotu ráno, svůj přístup zásadně změní!


Váhy - Kozoroh: 

Bez obav mu navrhněte romantické chvíle! Když posléze budete o jeho reakci přemýšlet, dojde vám, že na podobný návrh z vaší strany už dávno čekal a dočkat se nemohl.


Váhy - Vodnář: 

Je vidět, že důsledně bojuje se svými špatnými návyky. Pokroky jsou sice pomalejší, než by se vám zamlouvalo, ale vy dobře víte, že máte být vděční i za ně.


Váhy - Ryby: 

Přijde s něčím, co vám oběma zásadně ulehčí život. Zapomeňte na to, že jste říkali, že něco takového nikdy nepřipustíte, a za to, co vymyslel, mu upřímně poděkujte.


Štír - Beran: 

Když se náhodou setkáte s kamarádem nebo se spolupracovníkem opačného pohlaví, řekněte mu to hned, když přijdete domů. Předejdete tak jeho žárlivému výslechu a zbytečnému podezírání.


Štír - Býk: 

S jeho upřímností nepočítejte. Když je s vámi, na všechno kývá a se vším souhlasí, ale hned ve chvíli, kdy na něj přestanete mít přímý vliv, se jeho názory zásadně změní.


Štír - Blíženci: 

Ještě jednou se musíte vrátit do doby, kdy jste spolu začínali. Dojde vám, že jste právě tam udělali zásadní chybu, jejíž následky za sebou taháte dodnes.


Štír - Rak: 

Konečně se dozvíte, proč se vlastně rozešel se svým minulým partnerem. Hluboce si oddechnete, protože usoudíte, že to to, co je mezi vámi, nijak negativně neovlivňuje a neovlivní.


Štír - Lev: 

Váš vztah se konečně vrací k normálu. Zásadní pozitivní zlom nastane ve druhé polovině týdne, kdy sami usoudíte, že krize skončila a všechno je zase na dobré cestě.


Štír - Panna: 

Váš vztah má ideální podmínky pro další rozvoj. Pokud se chcete rozhodnout pro nové začátky, nezatížené chybami minulosti, máte k tomu neopakovatelnou šanci!


Štír - Váhy: 

Když vám začne vysvětlovat, že něco dělá jen pro vaše dobro, můžete se jen zasmát. Znáte ho dost dobře a stejně tak dobře víte, že věci, které mu nejsou ku prospěchu, prostě nedělá.


Štír - Štír: 

Představa, že vy dva někomu ustoupíte, se ukáže jako dost naivní. Pokud taková situace nastane, naopak vás to semkne a vy se oba takovému tlaku svorně postavíte!


Štír - Střelec: 

Na lidi, kteří hodnotí váš vztah jako úlet, jste oba právem naštvaní. Naštěstí rychle pochopí, co se děje, a ještě se vám přijdou omluvit.


Štír - Kozoroh: 

Oslavami toho, co bylo, ho zbytečně naštvete. Bude to brát jako důkaz toho, že nejlepší období svého života už má dávno za sebou a spolehlivě se naštve.


Štír - Vodnář: 

Na otázky, které vám dává, jednoduché odpovědi nejsou. Pokud je začnete rozebírat, bude vás to stát spoustu času a k nějakému zásadnímu rozhodnutí stejně nedospějete.


Štír - Ryby: 

Ve chvíli, kdy usoudí, že vás chce znovu, se nemáte šanci ubránit. Ryba je ve všem, co se vás týče, neskutečně aktivní, takže se dá čekat, že vás dříve nebo později získá...


Střelec - Beran: 

Počítejte s jeho aktivitou. Naštěstí se vybije během pracovního týdne, což znamená, že víkend proběhne v přesně takové pohodě, jakou máte rádi.


Střelec - Býk: 

Ve sporech mu ustupte, protože další boj nemá cenu. Zároveň si tak vychutnáte chvíli, kdy bude přemýšlet, co vás k tomu vlastně vedlo, a kdy bude vyloženě vidět, jak mu šrotuje mozek...


Střelec - Blíženci: 

Počítejte s týdnem, kdy dá spoustu peněz do své krásy. Vy máte sice pocit, že minimálně polovinu vyhodil zbytečně, ale máte rozum a nahlas to raději neříkáte.


Střelec - Rak: 

Opravdu nemusí kamarádům sdělovat všechno, co mezi vámi je. Ještě lepší by bylo, kdyby se ovládl a alespoň chvíli nedával vaše fotky na sociální sítě.


Střelec - Lev: 

Jeho vliv na vás je podstatně větší, než si sami připouštíte. Pokud vás před ním kamarádi varují, nemusíte nic dělat, ale měli byste nad tím alespoň přemýšlet.


Střelec - Panna: 

Jako partner funguje dosti podivně. Neustále mluví o tom, že vás respektuje, ale zároveň dělá všechno pro to, aby vás donutil přijmout opustit vlastní úhel pohledu a přijmout ten jeho.


Střelec - Váhy: 

Před dovolenou doplňte výbavu nejen sobě, ale i autu. Váha sice vrčí, že je to zbytečné vyhazování peněz, ale vy se nesmíte nechat odradit.


Střelec - Štír: 

To, že jste se v něm zklamali, si nechte alespoň zatím pro sebe. Vyhnete se tak jedovatým pohledům lidí, kteří vás před ním varovali, a kteří by si nyní vychutnávali svůj triumf.


Střelec - Střelec: 

Středeční trigon mezi Merkurem a Uranem je vám oběma příznivý. Pod jeho vlivem se rozhodujete sice rychle, ale přesto tak, abyste toho nikdy nemuseli litovat.


Střelec - Kozoroh: 

Hra, do které se zapletl, se ukázala nad jeho síly. Pokud máte možnost, zasáhněte a pokuste se ho z ní vytáhnout dřív, než ho kolotoč událostí naprosto semele.


Střelec - Vodnář: 

Vaše představa společného života narazí na vaši touhu po svobodě. Pokud vám Vodnář jasně řekne, že vám ji nedopřeje, měli byste se sami zamyslet, zda jí nechcete až příliš.


Střelec - Ryby: 

Partner z tohoto znamení se opět projeví jako nevyzpytatelný. Dosud jste se mohli domnívat, že ho docela dobře znáte, ale teď si musíte přiznat, že jste v jeho poznávání zase na začátku.


Kozoroh - Beran: 

Mezi ním a jeho bývalým partnerem to mohlo být naprosto jinak, než jste si až dosud mysleli. Na nic se neptejte, ale pozorujte a sami si informace skládejte do smysluplného celku.


Kozoroh - Býk: 

To, co dělá, dělá pro další stabilizaci vašeho vztahu. Pomáhat mu nemusíte, protože to vlastně ani nepotřebuje, ale taky byste se mu neměli zbytečně plést pod ruce a komplikovat mu život.


Kozoroh - Blíženci: 

Vliv jeho rodičů není zdaleka tak průrazný, jak jste se báli. Blíženec je sice vyslechne, rozumně si s nimi popovídá, ale nakonec se stejně rozhodne podle své hlavy.


Kozoroh - Rak: 

Neustále mluví o tom, že by měl něco dělat. Zatím jste mu jeho řeči tolerovali, ale teď vybuchnete a doporučíte mu, aby si přestal stěžovat a konečně projevil alespoň trochu aktivity.


Kozoroh - Lev: 

Všechno, do čeho se pustíte, bude komplikovanější, než by se na první pohled zdálo. Kdybyste tento týden věnovali odpočinku, bylo by to daleko rozumnější a zároveň i prozíravější.


Kozoroh - Panna: 

V neděli prožijete v jeho společnosti pravý ráj. Porozumíte si beze slova a zároveň se rozhodnete, že spolu budete pokračovat i přes všechny nynější i budoucí potíže dál.


Kozoroh - Váhy: 

Udělejte si na něj víc času, než jste měli původně v plánu. Než se rozpovídá, bude to chvíli trvat, ale pak vám toho řekne tolik, že vám z toho půjde hlava kolem.


Kozoroh - Štír: 

Pokud je to dítě, není to jednoduché. Nejdříve se pro něco rozhodlo, teď by moc rádo vzalo své rozhodnutí zpátky, a nějak nechápe, že to nejde a ani v budoucnu nepůjde.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho poučování opravdu nemusíte brát vážně. Vyslechněte, co vám říká, moudře pokývejte hlavou, ale nakonec udělejte to, co pro sebe považujete za nejprospěšnější.


Kozoroh - Kozoroh: 

Překvapujete se navzájem. Oba dospějete k závěru, že některá práce může klidně počkat, protože to, že si chcete a hlavně potřebujete odpočinout, je pro vás oba důležitější.


Kozoroh - Vodnář: 

K jeho návrhům přistupujte racionálně. Když je spolu důkladně proberete a po společné úvaze z nich vyberete ty nejlepší, dokážete spolu opravdu mnoho.


Kozoroh - Ryby: 

Ve vašem vztahu probíhají zvraty. Pokud jste si dosud pohrávali s myšlenkou rozchodu, dospějete k názoru, že to vlastně není tak zlé a že se vyplatí pokračovat.


Vodnář - Beran: 

Jeho jednání opravdu nemůžete omlouvat mladickou nerozvážností. Zapůsobte výchovně a chovejte se tak, aby pochopil, že je za své činy zodpovědný a bude za ně taky platit.


Vodnář - Býk: 

O tom, že byste se mu měli za to, co udělal, mstít, ani neuvažujte. Zbytečně byste se tím připravili o duševní rovnováhu, kterou jste v poslední době klopotně dali dohromady.


Vodnář - Blíženci: 

Od čtvrtka do sobotního večera si žijete jako v ráji. Pokud máte nějaké problémy, vyřešíte je rychle, elegantně a hlavně tak, aby se už nikdy nevrátily.


Vodnář - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení ladíte zejména v neděli. Luna je v jeho znamení, Slunce ve vašem partnerském sektoru a vy spokojení tak, jak jste už dlouho nebyli.


Vodnář - Lev: 

To, co je pro vás důležité, on za důležité nepovažuje. Zkuste mu vysvětlit, že dělá chybu, protože vás žene na cestu samostatného rozhodování, které pro něj může skončit nepříznivě.


Vodnář - Panna: 

Překvapuje vás svou utrácivou náladou. Obvykle mluví o tom, jak je potřeba šetřit, zatímco teď neustále zdůrazňuje, že přece vydělává a proto si může občas udělat radost!


Vodnář - Váhy: 

Zjistíte, že své plány musíte opravdu změnit. S údivem však oba zjistíte, že to, co přichází, je podstatně lepší než to, co jste kvůli zásahu vyšší moci museli opustit.


Vodnář - Štír: 

Počítá s tím, že nemáte dobrou paměť. Ve chvíli, kdy vám začne připomínat svůj náhled na minulost, která se podle vašeho názoru odehrála úplně jinak, na nic nečekejte a vytáhněte své i své vzpomínky.


Vodnář - Střelec: 

Zásadní obrat k lepšímu bohužel nehrozí. Může vás však utěšit, že si spolu užijete pěkný týden, do kterého vám nikdo nebude mluvit a kdy si spolu můžete bez výčitek svědomí užívat.


Vodnář - Kozoroh: 

Čím víc vás přesvědčuje, že se nic neděje, tím jste si jistější, že nemluví pravdu. O tom, co se opravdu děje, se dozvíte od společných kamarádů, kteří se rozhodnou, že je vám potřeba nalít čistého vína.


Vodnář - Vodnář: 

To, že on něco zvládá bez problémů a bez jakéhokoliv návodu, ještě neznamená, že vy to musíte zvládnout stejně. Uhajte si právo na svou vlastní cestu!


Vodnář - Ryby: 

V jeho společnosti jste tak trochu vykolejení. Váš miláček sice nic neříká, ale vám je jasné, že vám vidí až do žaludku, a že se mu to, co tam vidí, ani trochu nezamlouvá.


Ryby - Beran: 

Je potřeba, abyste spolu byli co nejčastěji. Prožíváte mimořádné dny, kdy máte šanci váš vztah posílit a posunout je minimálně o jeden level výše.


Ryby - Býk: 

Resty, které vůči němu máte, se vám podaří odstranit. Měli byste však spěchat pomalu, protože jejich odstraněním přijdete i o záminku, proč mu volat a proč se s ním stýkat.


Ryby - Blíženci: 

Když vám něco nechce říct sám, nepátrejte. Vám sice může připadat, že se jedná o něco opravdu důležitého, ale ve skutečnosti jde o maličkost, kterou vědět opravdu nemusíte.


Ryby - Rak: 

Neustále si stěžuje, že na něj nemáte čas. Potíž je v tom, že když si čas s vynaložením poměrně značné námahy uděláte, s úsměvem vám sdělí, že má jiné plány.


Ryby - Lev: 

Veškeré krize jsou za vámi. Jediné, kvůli čemu mohou momentálně vzniknout problémy, jsou detailní plány na dovolenou, v nichž se nějak shodnout nedokážete.


Ryby - Panna: 

Ve chvíli, kdy se v sobotu Merkur dostane do jeho znamení, mu kývejte na každý jeho nápad. Není to sice moc příjemné, ale pro vás je to rozhodně bezpečnější.


Ryby - Váhy: 

Je zvědavější, než by se vám líbilo. Za ruku ho sice nechytíte, ale přesto máte dojem, že se vám v době vaší nepřítomnosti bez skrupulí hrabe ve věcech...


Ryby - Štír: 

Soulad, na který jste si zvykli tak, že ho berete jako něco automatického, je v ohrožení. Jeho rodina jde do útoku a vám nezbude, než abyste se připravili k boji.


Ryby - Střelec: 

Když přijde s tím, že konečně našel způsob, jak oba zbohatnete, hlavně se nezačněte smát. Jeho návrh vyslechněte a teprve potom mu ho začněte pomalu rozmlouvat.


Ryby - Kozoroh: 

Konečně vás potěší! Až dosud mluvil neustále jen o práci a o tom, jak jí musíte všechno podřídit, zatímco teď konečně přišel na chuť odpočinku a připustil, že ho oba občas potřebujete.


Ryby - Vodnář: 

Výsledek vašeho prvního setkání je naprosto dokonalý. Vodnář se vám na první pohled zamlouvá, a navíc je jasné, že jste stejně intenzivně zaujali i vy jeho.


Ryby - Ryby: 

Láska vám do života vnese jenom to krásné. Nenechte si namluvit, že jsou s ní jen potíže, a s plným nasazením se vrhněte do vytváření nového vztahu!