Týdenní partnerské horoskopy od 24.04.2017 do 01.05.2017

Beran - Beran: 

Když řekne A. přesvědčte ho, aby řekl i B. Než ho k tomu přesvědčíte, dá vám to fůru práce, ale nakonec pochopí, že pro něj i pro vás bude lepší, když vám informace poskytne.


Beran - Býk: 

Hlavně nepodceňujte jeho příbuzné! Navenek se sice tváří naprosto nevinně, ale na vašeho miláčka mají podstatně větší vliv, než vám sám přiznává.



Beran - Blíženci: 

Do práce se zaberte tak, že ho doma skoro nevidíte. Pohání ho vidina přislíbené odměny, kterou mu jeho nadřízený za splnění úkolu ještě v tomto týdnu slíbil.


Beran - Rak: 

Když vám slíbí, že si to, co se od vás dozvěděl, nikomu neřekne, nebuďte si zase tak moc jistí. Když svou upřímnost ve vztahu k němu omezíte, bude to podstatně bezpečnější.


Beran - Lev: 

Jde o vztah, který balancuje na hraně. Na jedné straně si říkáte, že byste bez něj byli svobodnější, na druhé je vám jasné, že by vám bez něj bylo na světě opravdu smutno.


Beran - Panna: 

Sílu k zásadní životní změně jste našli, což je dobře. Teď je jen potřeba, abyste našli odvahu a sdělili to obojím rodičům, což zase tak jednoduché nebude.


Beran - Váhy: 

Na rande s ním sice jdete, ale žádné pozitivní zážitky vám to nepřinese. Váha o vás chce vědět co nejvíc, takže se občas cítíte jako u policejného výslechu.


Beran - Štír: 

Urputně jde za něčím, co si to podle vás vůbec nezaslouží. Naštěstí máte rozum a nic mu nevysvětlujete, protože ze zkušeností víte, že by to stejně nezabralo.


Beran - Střelec: 

Věnujte mu veškerý volný čas, který máte. Pokud to v tomto týdnu nezvládnete, může se stát, že ve chvíli, kdy mu ho příště nabídnete, už o něj nebude mít zájem.


Beran - Kozoroh: 

Hlavně si dejte pozor, aby se nezamíchal do nějaké strkanice. Kozorozi jsou bez rozdílu pohlaví v tomto týdnu neobyčejně bojovní a chovají se nepředvídaně.


Beran - Vodnář: 

O mnohá překvapení se postarají zcela neznámí lidé. V případě, kdy nebudete vědět, odkud kam, narazíte na kouzelného dědečka, který vám poradí, co dělat.


Beran - Ryby: 

Hlavně na jeho účet nežertujte. Ryba je sice obvykle trpělivá, ale tentokrát by každý vtípek na svou adresu brala jako jedovatost, která si říká o pomstu.


Býk - Beran: 

Když začne mluvit o tom, že byte měli prodat akcie nebo jinak změnit rodinné finanční hospodaření, měli byste to promyslet. Je to opravdu dobrý nápad.


Býk - Býk: 

Jde o týden, kdy může uplatnit své talenty, ale kdy taky oba budete mít štěstí. V každém případě budete na konci týdne ve všech směrech bohatší, než jste byli na jeho začátku.


Býk - Blíženci: 

Šance na nové začátky je poměrně značná. Potíž je v tom, že vy máte pocit, že to bude zbytečně moc práce, která přes veškerou snahu vytoužený efekt nepřinese.


Býk - Rak: 

Veškeré nabídky na slevu odmítejte! Když si trochu pojezdíte po netu, určitě najdete stejné zboží za ceny daleko přívětivější.


Býk - Lev: 

Na to, proč se s vámi najednou přestal bavit, se ho neptejte. Zaprvé by vám pravdu stejně neřekl, a zadruhé se vám bez jeho stálé přítomnosti žije podstatně lépe, než s ní.


Býk - Panna: 

Kombinace nároků, které na vás má on a zároveň i práce, je opravdu vražedná. Pokud přijde ještě s tím, že prodlouženého víkendu využijete k malování nebo k něčemu podobnému, musíte protestovat!


Býk - Váhy: 

Ani ho nepadne, aby se řídil tím, co mu radíte. Bedlivě vás sice vyposlechne, dokonce odkývá, že s vámi souhlasí, ale nakonec si stejně všechno udělá po svém...


Býk - Štír: 

Stresovat se nenechejte. Kdybyste se navíc překonali, a na jeho jedovatosti dokázali stejně jedovatě odpovědět, bylo by to vynikající!


Býk - Střelec: 

Pokud si u něj chcete šplhnout, oceňte jeho nápadité oblečení. Sami byste sice byli spokojenější s něčím klidnějším a méně nápadným, ale to mu raději neříkejte.


Býk - Kozoroh: 

Pokud má do konce měsíce dotáhnout nějaký větší pracovní projekt, choďte kolem něj po špičkách. Dusno, které kolem své práce dělá, je v tomto týdnu naprosto opodstatněné.


Býk - Vodnář: 

Nezdá se vám, že je čas, abyste konečně začali myslet víc na sebe, než na něj? Pokud se rozhodnete pro změnu, využijte k ní středu, kdy je ve vašem znamení novoluní.


Býk - Ryby: 

Pokud vám kamarádi radí, co mu máte dát jako dárek, raději je neposlouchejte. Tím, co byste mu přinesli, byste ho nejdříve rozhodili a potom naštvali.


Blíženci - Beran: 

Jde o týden, kdy bude velice úspěšný ve všech typech internetových dražeb. Pokud chcete něco koupit, sami se přihazování vzdejte a spolehněte se výhradně na něj!


Blíženci - Býk: 

To, že vám něco nevyjde, opravdu není jeho chyba. Je sice možné, že by se vám ve chvíli, kdy byste mu vynadali, ulevilo, ale raději to nedělejte...


Blíženci - Blíženci: 

Zejména v pondělí s ním bude velice rozumná řeč. Oba si uvědomíte, že další budoucnost vašeho vztahu je jenom na vás, a taky na něm začnete usilovně pracovat.


Blíženci - Rak: 

Když řekne, že odchází, překonejte se a pokuste se ho nezdržovat. Rak velice rychle zjistí, že přestřelil, a moc rád se k vám ještě vrátí.


Blíženci - Lev: 

O jeho životě se dozvíte víc, než chcete vědět. V každém případě byste si však měli uvědomit, že nejméně polovina řečí, které o něm kolují, nemá s pravdou vůbec nic společného.


Blíženci - Panna: 

Hlavně mu nevěřte! Panna vás sice může přesvědčovat, že něčemu vůbec nerozumí, ale ve skutečnosti tím chce jenom testovat vaše znalosti daného oboru.


Blíženci - Váhy: 

Nabídku na koupi nemovitosti neodmítejte. Ve chvíli, kdy se tam spolu zajedete podívat, vysoce pravděpodobně zjistíte, že jste právě našli to, co jste celý život hledali.


Blíženci - Štír: 

K vašemu velkému překvapení se domluvíte naprosto bez problémů. Štír přijde s tak rozumným nápadem, že vůbec nevidíte důvod, proč se hádat.


Blíženci - Střelec: 

Ještě se s ním nerozcházejte! Ve chvíli, kdy se v pátek odpoledne vrátí Venuše do Berana, proběhne zásadní změna, a vy budete mít pocit, že vám Střelce vyměnili.


Blíženci - Kozoroh: 

Jsou věci, které opravdu ještě počkají. Týká se to třeba návštěvy jeho rodičů. Pokud se vám tam nechce, klidně to řekněte. Pak zjistíte, že se tam nechce ani jemu.


Blíženci - Vodnář: 

Když se vám rozhodne zpříjemnit den, berte to jako pozitivní znamení. Rozhodně mu nemusíte připomínat, že vám přinesl čokoládu právě ve chvíli, kdy jste se rozhodli držet dietu.


Blíženci - Ryby: 

Venuše je do pátečního odpoledne v jeho znamení a vy se v jeho společnosti cítíte jako v ráji. O víkendu však musíte převzít láskyplnou štafetu vy!


Rak - Beran: 

Dodejte mu sebevědomí! Když mu vysvětlíte, že se musí tvářit jako člověk, který vždycky vítězí a nic pro něj není problém, získá i to, co by bez vaší intervence vzdal.


Rak - Býk: 

Pokud vás chce využít k nějakému kouzlení s daněmi, předem se ho vyptejte na všechny podrobnosti, a hlavně se ujistěte, že vám z toho nehrozí žádný průšvih.


Rak - Blíženci: 

Jste si jistí, že patří k lidem, kteří si zaslouží vaši důvěru? Pokud o tom pochybujete, zapomeňte na všechno, co jste spolu zažili, a vycouvejte z toho co nejrychleji.


Rak - Rak: 

Pokud usoudí, že potřebuje povzbudit, dělá to mimo jiné proto, abyste i vy v kritické chvíli povzbudili jeho. Neváhejte a udělejte to, protože dobré slovo vás nic nestojí...


Rak - Lev: 

Svou životní chybu na vás nehodí. Může se o to sice pokusit, ale vy máte dobrou paměť a s chutí mu připomenete, že jste ho před následky své nerozvážnosti varovali.


Rak - Panna: 

Před jeho nároky se utéct nedá. Můžete se ale zastavit, postavit se mu a důrazně mu vysvětlit, že pokud není sebevrah, musí jednání k vám co nejrychleji změnit.


Rak - Váhy: 

Ve chvíli, kdy přijdou peníze, přijde i něco, do čeho je musíte bez rozmýšlení investovat. Není to ani trochu příjemné, ale vy oba chápete, že to jinak nejde.


Rak - Štír: 

Jeho nápady vás dostanou. Až dosud jste svého životního druha považovali za člověka bez zbytečné fantazie, ale teď je vám jasné, že svůj názor musíte od základů změnit.


Rak - Střelec: 

Když přijde s tím, že nutně potřebuje kožich, neťukejte si na čelo. Váš hospodárný partner má skvělý odhad a dobře ví, že na nákup zimních věcí je teď ta nejlepší doba.


Rak - Kozoroh: 

Když se vám svěří, že se mu o víkendu vlastně nikam nechce, vy ho nenuťte. Vzhledem k planetárnímu postavení se dá čekat, že vám doma bude opravdu dobře.


Rak - Vodnář: 

Ve vaší péči mu nic nechybí. Přesto by bylo dobré, abyste ji poněkud omezili. Jinak nemá šanci poznat, jaké to je, když se o všechno, co v životě potřebuje, musí starat sám.


Rak - Ryby: 

Když přijde s tím, že by si chtěl vyzkoušet sprejerství, opravdu nežertuje. Pokrčte rameny, protože ho znáte a víte, že čím víc mu to budete rozmlouvat, tím víc bude na svém nápadu lpět.


Lev - Beran: 

Instinkt vás před ním sice varuje, ale vy mu přesto nevěříte. Dobrodružství s Beranem vás láká, a vy nedáte pokoj, dokud si pořádně nenarýpáte nos.


Lev - Býk: 

Kolega z tohoto znamení se projeví jako velice výkonný spojenec. Díky jeho aktivitě získáte informace, ke kterým byste se vy sami nikdy nedostali.


Lev - Blíženci: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se k němu chovat zbytečně velkoryse. Můžete k tomu mít sice sklon, ale stačí pár vzpomínek a vy se vrátíte k předešlému přístupu.


Lev - Rak: 

To, že se vám něco nepovede, opravdu není důvod k lítosti. Bude lepší, když to vezmete jako poučení, které není ani trochu příjemné, ale které si zapamatujete hodně dlouho.


Lev - Lev: 

Když přijde s tím, že byste mohli i potraviny nakupovat po internetu, opravdu to není nesmysl. Nákup vám donesou až do kuchyně a ještě ušetříte, protože nic zbytečného nekoupíte.


Lev - Panna: 

Snad poprvé ho vidíte ve chvíli, kdy je opravdu bezradný. Dobře víte, co má dělat, ale máte taky dost rozumu, takže mu neradíte a čekáte, až vás o názor požádá sám.


Lev - Váhy: 

Trigon mezi Merkurem a Saturnem ho obdaří moudrostí. To, že v každé situaci najde to nejlepší řešení, přiznají dokonce i vaši rodiče a sourozenci!


Lev - Štír: 

Neustále přemýšlí o nákupu nového nádobí nebo něčeho podobného. Vy byste byli sice spokojenější, kdyby si koupil něco hezkého na sebe, ale máte rozum a nic mu nerozmlouváte.


Lev - Střelec: 

Jsou věci, které si k vám dovolit nesmí. Může se o to sice pokusit, ale vy byste ho měli v takové chvíli energicky zarazit, a vysvětlit mu, že to tak dál nepůjde.


Lev - Kozoroh: 

Vaše vnímavost se obrací proti vám. Zbytečně komplikovaně si pak vykládáte něco, co je naprosto jednoduché a navíc přesně tak, jak vám to Kozoroh vysvětluje.


Lev - Vodnář: 

Měl by být opatrný. Když se mu do nějaké akce nechce, neměl by sám sebe vinit ze zbabělosti, ale měl by svůj vnitřní hlas poslechnout a jednat opatrně.


Lev - Ryby: 

Jeho zhoubou jsou antikvariáty, bleší trhy a bazary všeho druhu. Přijde odtamtud obtížený jako velbloud, ale tak šťastný, že mu nedokážete říct ani jedno jedovaté slovo.


Panna - Beran: 

Postavíte se mezi svého mladšího příbuzného a jeho naštvané rodiče. Beran jim zabrání ve výbuchu, a vy je přinutíte, aby konečně začali myslet logicky.


Panna - Býk: 

Když si umane, že si něco pořídí, mávněte rukou. Bude to rozhodně lepší, než kdybyste mu to rozmlouvali, a pak se dozvěděli, že mu nepřejete žádnou radost.


Panna - Blíženci: 

O jeho věrnost se bát nemusíte. Má spoustu práce, která ho opravdu baví, což je zárukou, že na nic jiného, než na to, co musí udělat, opravdu nemyslí.


Panna - Rak: 

Měl by se naučit dělat trochu drahoty. Když bude všem dávat najevo, že to, do čeho se pouští, zvládne levou zadní, snižuje tím jak svou prestiž, tak výši budoucího honoráře.


Panna - Lev: 

Jeho smysl pro humor vás opět dostane. Původně jste na něj chtěli být sice naštvaní, ale když uslyšíte jeho hlášky, začnete se smát nahlas a velice upřímně.


Panna - Panna: 

Když se mu podaří rozbít váš oblíbený šáleček nebo něco podobného, nepropadejte panice. Vypadá to sice jako přehánění, ale on je z toho nešťastný víc než vy.


Panna - Váhy: 

Hlavně se nenechte strhnout k neuváženým výrokům. Ostatní jsou na to zvyklí, a ví, že to tak nemyslíte, ale Váhu byste jimi mohli zbytečně rozhodit.


Panna - Štír: 

To, že ho nikdo nemá rád, ještě neznamená, že ho nemůžete mít rádi vy. Vy v něm jako jediní dokážete objevit kvality, jichž si nikdo jiný nevšimne.


Panna - Střelec: 

Pokud jde na úřad nebo k lékaři, musí se především vybavit knížkou nebo časopisem. Čekání bude dlouhé, a četba ho odvrátí od výbuchu, který by jinak neodvratně přišel.


Panna - Kozoroh: 

Jeho zájmy se v poslední době od základů mění. Naštěstí jde o něco, co stejně tak intenzivně baví i vás, a co můžete tedy provozovat spolu.


Panna - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se Venuše vrátí v pátek do Berana, se vztah mezi vámi uvolní. Vodnář se opět začne chovat jako milující partner a vy ho přestanete podezírat ze záletů.


Panna - Ryby: 

Novoluní v Býku na něj působí vyloženě zázračně. Ryba znovu objeví svůj zapomenutý smysl pro humor a dokáže vám, že život je daleko zábavnější, než jste si dosud mysleli.


Váhy - Beran: 

O tom, že vás opravdu miluje, nepochybujte. V pátek, kdy se v jeho znamení setkává Merkur s Uranem, to sice dává najevo zajímavým způsobem, ale to dokážete vydýchat.


Váhy - Býk: 

Jeho sebevědomí byste neměli srážet, ale naopak povzbuzovat. Když ho projevuje doma, poleze vám to na nervy, ale v práci mu větší sebevědomí udělá moc dobře.


Váhy - Blíženci: 

Pokud je vám na první pohled jasné, že je pod vaši úroveň, nepřesvědčujte se, že to nehraje roli. Teď byste to možná zvládli, ale v budoucnu by to byl opravdu velký průšvih.


Váhy - Rak: 

Náhody se opět postaví na vaši stranu. Když necháte věcem volný průběh, s překvapením zjistíte, že všechno dopadlo daleko lépe, než jste si vůbec dovedli představit.


Váhy - Lev: 

Člověka, který vám vysvětluje, že Lev pro vás není, neberte vážně. Partnera pro vás si představoval naprosto jinak a s realitou se tvrdošíjně odmítá smířit.


Váhy - Panna: 

Nudným záležitostem se nevyhnete. Naštěstí máte vedle sebe Pannu, která vám je pomůže vyřešit způsobem, který zaručí, že všechno bude naprosté bezchybné.


Váhy - Váhy: 

O svých plánech s ním dosud nemohl. Neodolal by a vyslepičil by je někomu, kdo to opravdu nemusí vědět - a tím by vám moc nepomohl.


Váhy - Štír: 

Funguje jako typický generál po bitvě. Velice dobře ví, co jste měli v jisté krizové situaci dělat, a přitom zapomíná, že jste jednali přesně tak, jak vám doporučil on.


Váhy - Střelec: 

S láskou z tohoto znamení trávíte daleko víc času. Střelec si totiž uvědomil, že se vám v poslední době moc nevěnoval, a podle svých možností se z toho náležitě kaje.


Váhy - Kozoroh: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Beranu, je dost rozhozený. Až později vám dojde, že se pustil do něčeho, na co sám nestačí, ale požádat o pomoc se ostýchá.


Váhy - Vodnář: 

Hlavně nesmí ztrácet čas s lidmi, kteří umí sice mluvit, ale jinak jsou k ničemu. Čas, který jim v tomto týdnu věnuje, mu nikdo nikdy nenahradí.


Váhy - Ryby: 

Pokud se kolem vás bude v rámci čarodějnic někdo točit, budete překvapení energií, se kterou ho Ryba odpálkuje. Jeho jednání vám ale lichotí, takže ho necháte bez komentářů...


Štír - Beran: 

Na hovory o společné budoucnosti je ještě brzo. Můžete spolu snít spoustu vzrušujících snů, ale zároveň byste si měli uvědomovat, že se na nich život stavět nedá.


Štír - Býk: 

Pokud vám chce něco vnutit, měli byste se umět bránit. Zejména ve středu mu můžete připomenout, že jste ho nedávno poslechli a nějak zvlášť skvěle to nedopadlo.


Štír - Blíženci: 

V jeho očích se můžete ztrapnit jedině tím, že budete předstírat něco, co nejste. Naštěstí nepatříte k lidem, kteří by si na něco dokázali hrát, takže váš vztah nic neohrožuje.


Štír - Rak: 

Když přijde s tím, co sám označí za výzvu, měli byste to přijmout. Nemusíte mu ale vysvětlovat, že to, co je pro něj výzva, je pro váš nenáročné zpestření jinak nudného života.


Štír - Lev: 

Moc dobře vám udělají víkendové procházky lesem. Když budete mít štěstí, může se dokonce stát, že zaspíte plánovanou večerní party - a ani jednomu z vás to vadit nebude.


Štír - Panna: 

Když je krize, hledejte v něm bez obav oporu. Hlavně na začátku týdne mohou být jeho reakce trochu jedovaté, ale když to překonáte, pomůže vám se vším, co zvládne.


Štír - Váhy: 

Nepřemýšlejte, proč něco dělá, ale nahlas se ho zeptejte. Budete překvapení, protože logickou odpovědí spolehlivě rozptýlí všechny pochybnosti, které jste ohledně něj a jeho věrnosti měli.


Štír - Štír: 

Ve středu, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává novoluní, byste si měli promluvit o další společné budoucnosti. Vaše plány jsou uskutečnitelné a práce na nich vás spojí ještě víc!


Štír - Střelec: 

V pátek, kdy je pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Uranem, si hlídejte, co mu říkáte. Střelec může vypálit tak, že z toho budete mít v očích pravé a nefalšované slzy.


Štír - Kozoroh: 

Z toho, co o něm slyšíte, si přes veškerou snahu nevyberete. Bude lepší, když se na třídění protichůdných informací vykašlete, a názor si uděláte jako vždycky sami.


Štír - Vodnář: 

Jeho veřejné vystoupení sklidí samou chválu. Budete na něj pyšní, ale zároveň si přiznáte, že se pomalu začínáte bát, aby vám moc nešlapal na paty.


Štír - Ryby: 

jeho sliby znějí rajsky a navíc jsou naprosto podložené. Můžete si gratulovat, protože se právě ukázalo, že patříte k těm nemnohým, s nimiž si v žádném smyslu nepohrává.


Střelec - Beran: 

Najednou vypadá jako odborník v oblasti, které v podstatě vůbec nerozumí. Vy to víte, ale protože vás celá situace baví, nahlas to pro jistotu nekomentujete.


Střelec - Býk: 

Jeho postoj k vám je arogantní jen zdánlivě. Když se ho přímo zeptáte, co ho k až nepřátelskému jednání vůči vám žene, doslova se rozsype a začne vysvětlovat, že to tak nemyslel.


Střelec - Blíženci: 

V sobotu ho pro jistotu nepouštějte ani na zahradu. Luna v jeho znamení je pod náročnými aspekty, takže hrozí, že strhne zahradní sekačku, nabourá traktůrek nebo rozbije polovinu pařeništních oken.


Střelec - Rak: 

Když se vám něco nepovede, hned se mu omluvte. Seberete mu tím vítr z plachet, a zároveň se vyhnete výchovnému pohovoru, v jehož produkci je Rak hotový mistr.


Střelec - Lev: 

Vysoce hodnotí jednání, které vy považujete za naprosto normální. Na jedné straně vám to dělá moc dobře; na druhé si uvědomujete, že jeho životní stereotypy se budou jen těžko zvládat.


Střelec - Panna: 

Znovu k sobě hledáte cestu. Občas máte sice dojem, že to váš miláček láme až moc přes koleno, ale na druhou stranu si přiznáváte, že vám jeho zájem dělá velice dobře.


Střelec - Váhy: 

Váš vztah sice prochází hodně bouřlivým obdobím, ale finále to zatím ještě není. Pokuste se situaci trochu zbrzdit, protože právě to od vás Váha očekává...


Střelec - Štír: 

Jeho chápavost vám leze na nervy. Štír je k vám totiž vlídný a laskavý v situaci, kdy byste uvítali spíše třísknutí do stolu, následované pořádnou scénou.


Střelec - Střelec: 

O svých talentech byste oba měli mluvit nahlas a sebevědomě. Jenom tak přesvědčíte člověka, který se o nich s vámi baví, že jste pro něj ti praví!


Střelec - Kozoroh: 

Váš vztah v dosavadní podobě končí, ale to ani jednomu z vás nevadí. Oběma je vám jasné, že je potřeba, abyste k sobě našli co nejrychleji novou cestu a taky po ní vykročili.


Střelec - Vodnář: 

Kouzelní princové se ve Vodnáři prostě nerodí! Uvědomte si to zejména ve chvíli, kdy se na něj budete mít sklon dívat jako na jediného tvora, který vás vytáhne z vašich aktuálních potíží.


Střelec - Ryby: 

Jeho pochopení vám leze na nervy. Máte pocit, že vám odpouští hlavně proto, že mu na vás přestalo záležet, a že tedy nevidí důvod, proč se s vámi hádat.


Kozoroh - Beran: 

Nejdříve chtěl, abyste se líbili, teď je nešťastný, protože se vám to povedlo. Zkuste se ho přímo zeptat, co máte vlastně dělat, protože máte dojem, že nikdy spokojený nebude.


Kozoroh - Býk: 

Můžete ho sice milovat, ale na vztah to nevypadá. Býk by totiž nejdříve musel udělat tlustou čáru za vším, co dosud v jeho životě bylo - a do toho se mu nechce.


Kozoroh - Blíženci: 

Budete rádi, že ho máte. Když zjistíte, za co a jaké částky utrácejí partneři vašich kamarádů, budete moc rádi, že váš Blíženec dává peníze většinou do knížek a do výstav.


Kozoroh - Rak: 

Na svých názorech trvá vyloženě sveřepě. Občas se s ním sice pokusíte diskutovat, ale pak sami uznáte, že to nemá smysl, protože vaše argumenty prostě neposlouchá.


Kozoroh - Lev: 

Pokud musí ze zdravotních důvodů dodržovat nějakou dietu, je to dost drama. Má pocit, že mu mizí poslední životní radosti a vy mu nedokážete vysvětlit, že to tak zlé není.


Kozoroh - Panna: 

Do vzpomínek na společné známé se nepouštějte. Určitě byste narazili na lidi, které on má rád a vy je nemusíte (nebo naopak), což by docela logicky vedlo k hádce.


Kozoroh - Váhy: 

Pro jeho potřeby a nároky máte víc pochopení než pro své vlastní. Kdybyste ale alespoň občas mysleli i na sebe, bylo by to daleko výchovnější.


Kozoroh - Štír: 

Pokud máte pocit, že před vámi něco tají, neobviňujte, ale pozorujte. Záhy budete moc rádi, protože zjistíte, že jste ho podezírali k něčemu, co je ve skutečnosti úplně jinak.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho zbrklost vám přinese nejednu těžkou chvíli. Obvykle se do věci vložíte a snažíte se situaci nějak zvládnout, ale teď se vám do ničeho takového nechce.


Kozoroh - Kozoroh: 

Občas na sebe narážíte přesně tam, kde byste si měli vycházet vstříc. Týká se to hlavně pátku, kdy jste pod vlivem konjunkce Merkura s Uranem, a kdy máte do rozumného uvažování daleko.


Kozoroh - Vodnář: 

Na to, abyste ho vychovávali, vám chybí energie. Dosud jste si mysleli, že ho při troše chtění dokážete změnit, ale teď si musíte přiznat, že by to byla jen marná námaha.


Kozoroh - Ryby: 

Do vašeho vztahu mluví spousta lidí, kterých po něm nic není. Vaše Ryba si tento stav vyloženě užívá, ale vy přemýšlíte, zda byste se v méně sledovaném vztahu necítili volněji.


Vodnář - Beran: 

Nějak se s ním necítíte. Jeho potřeba konfliktů za každou cenu stoupá, a vás už nebaví neustálé hašení ohňů, které váš miláček se stále větší chutí zapaluje.


Vodnář - Býk: 

Když usoudí, že potřebujete nový byt nebo dokonce dům, vám nezbude, než se s tím smířit. Udělejte to, protože na novém zbude kousek soukromí i pro vás!


Vodnář - Blíženci: 

Jeho pracovní tempo vás dostává. Když si na prodloužený víkend přitáhne domů práci navíc, opravdu se do ní ponoří a bude jasné, že se jí věnuje naplno.


Vodnář - Rak: 

S bývalou láskou z tohoto znamení kontakty neudržujete. Vy byste možná i rádi věděli, co dělá, ale když si představíte jeho výčitky, usoudíte, že se bez těchto informací rádi obejdete.


Vodnář - Lev: 

Nenavrhujte mu kompromisy, které se nedají uskutečnit. Lev by si myslel, že si z něj děláte legraci, a vy byste mu nedokázali vysvětlit, že jste to tak nemysleli.


Vodnář - Panna: 

zkuste vymyslet nedělní večer, který strávíte jinak, než obvykle. Dá vám to sice trochu práce, ale když uvidíte miláčkovo nadšení, budete moc rádi, že jste to udělali.


Vodnář - Váhy: 

To, že nemůžete za rozpad jeho předchozího vztahu, nikomu nevysvětlíte. Můžete se o to sice pokusit, ale bude to spousta zbytečné námahy a efekt téměř nulový...


Vodnář - Štír: 

Nebezpečí, že bouchnou emoce, je poměrně značné. Když budete zejména ve středu, kdy je novoluní v Býku, na svého Štíra nenápadně dohlížet, bude to moc dobře.


Vodnář - Střelec: 

Čarodějnice dopadnou naprosto jinak, než jste čekali. Kamarádi budou ve velice krotké náladě a Střelec usoudí, že jste mohli zůstat doma, kde by byla zábava lepší.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho rodina si ho pro sebe usurpuje daleko víc, než se vám líbí. Situace vygraduje o víkendu, kdy se čeká, že vyrazíte pracovat na rodinné pozemky, a kdy se nikdo ani nezeptá, zda se vám to vůbec hodí.


Vodnář - Vodnář: 

Čarodějnice si vyžadují zvýšený rozpočet. Naštěstí padnete na akce, díky kterým nakoupíte všechno, co potřebujete, a přitom se finančně nezruinujete.


Vodnář - Ryby: 

Když se vám začne cpát do života, sami sebe se zeptejte, zda o to opravdu stojíte. Možná by bylo lepší, kdybyste si po předchozím citovém debaklu dali na chvíli pohov.


Ryby - Beran: 

Snad poprvé v životě se vám přizná, že bilancuje. Bude vám ho skoro až líto, protože musí přemýšlet nad věcmi, o kterých jindy neuvažuje ani omylem.


Ryby - Býk: 

V práci to má dost náročné. Když navíc přijdou s tím, že by měl alespoň dočasně přejít na jiné pracoviště a tam to dát do pořádku, bude z míry vyvedený už úplně.


Ryby - Blíženci: 

Jeho optimismus vás podrží ve chvíli, kdy to budete mít opravdu těžké. Pokud jste až dosud přemýšleli, zda mu máte dát ve svém životě trvalé místo, teď o tom už uvažovat nemusíte.


Ryby - Rak: 

Neustále mluví o tom, že by moc rád vyzkoušel pečení kváskového chleba a podobné věci. Pořiďte mu základní vybavení a pak se už jen těšte, že se mu daří!


Ryby - Lev: 

Jeho touhu po plastické operaci sice moc nechápete, ale zase si říkáte, že mu do toho nemáte co mluvit. Když mu však předložíte částku, kterou to bude stát, mohl by názor změnit.


Ryby - Panna: 

Jaro vítá způsobem, který je vám velice sympatický. Partner změní šatník, moc mu to sluší, a konečně vypadá tak, jak jste si vždycky přáli.


Ryby - Váhy: 

Když přijde s tím, že vyzkouší nějaké extrémní cvičení, klidně mu to dovolte. Budete si ho tam však muset vyzvednout, protože bude tak unavený, že sám domů nedojde.


Ryby - Štír: 

Opravdu se vám k němu nechce hledat cesta. Pokusili jste se o to už několikrát, a pořád máte dojem, že to z vaší strany nebere jako projev dobré vůle, ale jako zbytečné obtěžování.


Ryby - Střelec: 

Během pracovní části týdne bude kupodivu klidný a spolehlivý. Situace se změní až v pátek večer. Venuše se vrátí do Berana a váš miláček usoudí, že je čas, abyste si začali užívat života.


Ryby - Kozoroh: 

To, co vám říká, moc vážně neberte. Kozoroh má totiž potřebu neustále někoho vychovávat - a pokud jsou všichni ostatní podle jeho mínění v pořádku, vezme zavděk i vámi.


Ryby - Vodnář: 

V pondělí byste ho měli bedlivě poslouchat. Trigon mezi Merkurem a Saturnem je mu neobyčejně příznivý, a o nápadech, s nimiž přijde, byste měli alespoň přemýšlet.


Ryby - Ryby: 

Do pátku, kdy je Venuše ve vašem znamení, si užívejte nezávazného příjemného vztahu. Potom se vás kamarádi začnou ptát, jak to spolu vlastně máte - a vy nad tím budete muset přemýšlet.