Týdenní partnerské horoskopy od 21.11.2016 do 28.11.2016

Beran - Beran: 

Díky Venuši, která se hned v pondělí dostává do Střelce, si sednete bez problémů. Na všem podstatném se domluvíte, a to, co podstatné není, prostě neřešíte.


Beran - Býk: 

V pondělí a v úterý večer zbystřete! Váš miláček mluví hodně, ale v jeho řeči je zašifrováno poselství, které byste měli ve vlastním zájmu odhalit a využít.Beran - Blíženci: 

Když říká, že by bez vás nedokázal samostatně existovat, má pravdu. Snažte se mu poskytnout oporu, kterou od nikoho jiného než od vás nezíská.


Beran - Rak: 

Může se vám zdát, že utrácí za nesmysly. Nahlas mu to však neříkejte, protože byste se dozvěděli, že on se snaží o domácí pohodu, zatímco vy se flákáte.


Beran - Lev: 

Váš vztah utkvěl v mrtvém bodě. Pokud s tím chcete něco udělat, měli byste využít sobotní trigon mezi Merkurem a Uranem, který vás energicky posune kupředu.


Beran - Panna: 

Když se rozhodne, že vás získá, nemáte šanci odolat. Pochopíte to v pátek, kdy s pomocí konjunkce Neptuna s Plutem vytáhne argumenty, jimž se nedá odolat.


Beran - Váhy: 

Hlavně mu nedovolte, aby si myslel, že má ve všem pravdu. Když mu to povolíte, jeho sebevědomí stoupne a vy už s ním vůbec nevydržíte.


Beran - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení si moc neužijete. Neustále přemýšlí nad příležitostmi, které nevyužil, a nakonec vám vysvětlí, že za všechny jeho nezdary můžete vy!


Beran - Střelec: 

Prožívá opravdu krásné doby. Klidně si přiznejte, že mu závidíte samozřejmost, se kterou reaguje na všechno, co mu život nabídne, a s níž si z toho umí vybrat to nejlepší.


Beran - Kozoroh: 

Tlaky, které jsou na něj v práci, dokáže bez problémů ustát. Na začátku týdne je sice ještě trochu nervózní, ale pak se situace srovná a k vám domů se vrátí klid.


Beran - Vodnář: 

Oba byste si měli posilovat imunitu. Vodnáře pověřte výběrem toho nejvhodnějšího a neúčinnějšího potravinového doplňku, a sami ho pak spolu s ním pravidelně užívejte.


Beran - Ryby: 

Když se rozhodne, že vám pomůže, může to mít hodně sporný efekt. Pokud to jde, slušně mu za to poděkujte, ale ujistěte ho, že zatím vystačíte sami a vlastními silami.


Býk - Beran: 

V tom, co vám říká, se orientujete jen velice těžko. Nezbude, než abyste tok jeho řeči zarazili a přinutili ho, aby mluvil pomalu a tak, abyste mu rozuměli.


Býk - Býk: 

Vyrazte si na nákupní výlet do zahraničí! Nakoupíte toho méně, než jste čekali, ale společně prožitý den bude tak krásný, že to ani jednomu z vás vadit nebude.


Býk - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení je život plný překvapení. Občas máte sice pocit, že to přehání, ale v hloubi duše je vám jasné, že byste se bez něj nudili.


Býk - Rak: 

Žárlivé výstupy jsou luxusem, který byste si měli odpustit. Nade vší pochybnost by se zjistilo, že je váš miláček věrný a vy byste se mu nakonec museli omlouvat.


Býk - Lev: 

Kamarádi organizují vánoční večírek, na který se vám nechce. Když se s tím miláčkovi svěříte, určitě vymyslí něco, co vám pomůže komplikovanou situaci vyřešit.


Býk - Panna: 

Jeho nápady mu rozmlouváte, ale je vám to málo platné. Panna se zatne a dokáže vám, že ve chvíli, kdy se láme chleba, je po všech stránkách tvrdší, než byste dokázalo být vy.


Býk - Váhy: 

Neustále máte pocit, že nepřemýšlí. V tomto týdnu vám však vyrazí dech, protože dokáže, že na rozdíl od vás umí myslet jako vrcholový šachista na několik tahů kupředu.


Býk - Štír: 

Jeho smysl pro spravedlnost vás dostane. Udělá něco, čím dokáže, že opravdu patří k těm nejušlechtilejším lidem, kteří se ve vašem životě objevili.


Býk - Střelec: 

Měl by si pořídit pojištění proti škodám, které se mu mohou přihodit v rámci vykonávání pracovních povinností. On chtít nebude, ale vy ho musíte přesvědčit.


Býk - Kozoroh: 

Má pocit, že byste měli zvládat více věcí najednou. Klidně mu vysvětlete, že to dělat nebudete, protože to neumíte stejně, jako to neumí on.


Býk - Vodnář: 

Romantická idyla se nekoná. Váš miláček neustále mluví jenom o práci, ale když je vaše myšlení nasměrováno stejně, naprosto nelogicky vám to vyčítá.


Býk - Ryby: 

V práci by si měl jet po svém. Pokud mu dokážete dodat tolik sebevědomí, aby to dokázal, uděláte opravdu hodně jako pro jeho duševní pohodu, tak pro váš vztah.


Blíženci - Beran: 

Když říká, že vám už u něj něco neprojde, chvíli přemýšlejte. Pokud chce vás další vztah postavit na ultimátech, je skoro zbytečné, abyste v něm setrvávali.


Blíženci - Býk: 

Milujete ho způsobem, kterému vůbec nerozumí, Pokuste se naladit na jeho osobní vlnu a dávat mu svou lásku najevo způsobem, který dokáže pochopit a akceptovat.


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně si navzájem rozmlouvejte půjčky! Když přijde partner s tím, že byste si mohli půjčit na bohatého Ježíška, zakažte mu to, a jen doufejte, že on se bude ve vašem případě chovat stejně.


Blíženci - Rak: 

Vsaďte na jeho kontakty! Ve chvíli, kdy nebudete vědět odkud kam, otevře váš Rak svůj soukromý telefonní seznam, kde určitě najdete někoho, kdo vám poradí i pomůže.


Blíženci - Lev: 

Do peněz, které vydělal navíc, mu nemluvte. Navíc si můžete být jistí, že valnou část z nich věnuje na dárek, který posléze položí pod stromeček právě vám.


Blíženci - Panna: 

Na každé vaše slovo má dalších deset. Budete se s ním hádat, nebo uděláte to, co považujete za rozumné, a svého miláčka postavíte až před hotovou věc?


Blíženci - Váhy: 

Pracovní aktivitu mu nerozmlouvejte. Uvědomte si, že je ze stejného těsta, jako jste vy, což znamená, že ve chvíli, kdy dostane úkol, který ho opravdu zajímá, udělá všechno pro to, aby ho kvalitně zvládl.


Blíženci - Štír: 

Jeho žárlivost vás už netrápí, ale spíše baví. Počítejte však s tím, že Štír bude naštvaný a dá vám jasně najevo, že chce, abyste jeho pohnutky brali vážně a taky je řešili.


Blíženci - Střelec: 

Vy ho ženete do společnosti, zatímco on chce překvapivě zůstat doma. Naštěstí patříte k lidem, kteří se dokážou domluvit i ve chvíli, kdy by se to nikomu jinému nepodařilo.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho představa tepla rodinného krbu vás vyloženě děsí. Naštěstí mu dokážete vysvětlit, že vy pro svůj rozvoj potřebujete vztah, ve kterém budete moci především volně dýchat.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho rodiče vám nedopřejí klidu. Přijdou s nápadem, který zásadně mění finanční poměry celé rodiny, a vy máte co dělat, abyste jim to rozmluvili.


Blíženci - Ryby: 

Pokud ho znáte jen přes počítač, je čas, abyste se poznali osobně. Čím méně od tohoto setkání budete čekat, tím lepší perspektivy se pak před vámi začnou odvíjet.


Rak - Beran: 

Patří k lidem, kteří pokoušejí vaši trpělivost. Neustále mu něco vysvětlujete, a pak se musíte smířit s tím, že vás stejně neposlechl a jel si po svém.


Rak - Býk: 

Když utrácí, není to problém. V tomto týdnu se totiž naprosto překonává, protože za vás a za to, co se líbí a zamlouvá vám, utratí podstatně víc než za to, co se líbí jemu.


Rak - Blíženci: 

Pokud s ním někam jedete, měli byste na něj dohlížet. Pozor dávejte hlavně na místo, kde budete parkovat. Odtažené auto by moc příjemné nebylo.


Rak - Rak: 

Oba patříte k lidem, kterým se dá jenom závidět. Díky své spolupráci jste dokázali srazit dluhy tak, že budete konce roku trávit konečně jako svobodní lidé, kteří už nic platit nemusí.


Rak - Lev: 

Váš miláček ví naprosto všechno včetně toho, co by vědět zrovna nemusel. Naštěstí se o vás moc nezajímá, takže vaše tajemství jsou před ním alespoň zatím v bezpečí.


Rak - Panna: 

Když s vámi nechce mluvit, není to tím, že by si nechtěl povídat, ale tím, že mu komunikace s vámi zabírá hodně času. Když své hovory zkrátíte, bude s vámi mluvit častěji!


Rak - Váhy: 

Když začne vyhrožovat tím, že svůj a tím i váš život obrátí naruby, můžete se leda tak uchechtnout. Mluvit sice může, ale nakonec všechno zůstane při starém.


Rak - Štír: 

Patří k lidem, kterým slíbíte všechno na světě. Potíž je v tom, že Štír během hry zásadně změní pravidla a začne od vás vyžadovat něco, o čem původně vůbec nebyla řeč.


Rak - Střelec: 

Když se ve středu v jeho znamení setká Merkur se Saturnem, přinese vám to spoustu pozitivních překvapení. Konečně pochopí, že za váš vztah nejste odpovědní jen vy, ale i on.


Rak - Kozoroh: 

Jeho soukromí nekomentujte. Mohli byste se dozvědět, že jste sice skvělí kamarádi, ale to vám nedává právo mluvit o tom, po čem vám nic není.


Rak - Vodnář: 

Láska přijde ve chvíli, kdy ji nečekáte, a nabídne vám ji člověk, od něhož byste to nikdy nepředpokládali. Nabídku přijměte a odstartujte tak zásadní přelom svého života!


Rak - Ryby: 

Využijte pátku, kdy se věci konečně pohnou ve váš prospěch. Zaplatíte za to sice klidným večerem, který odpadne, ale to je cena, která se jeví naprosto přiměřeně.


Lev - Beran: 

Když přijde s tím, že se rozhodl, že pro rodinu něco přivydělá, budete překvapení. Neptejte se ho, co ho k tomu vedlo, a buďte rádi, že se v něm konečně probudila zodpovědnost.


Lev - Býk: 

To, co se vám dosud nepovedlo, se vám v tomto týdnu podaří na výbornou. Býk vám sice tvrdí, že je to jeho zásluha, a vy jste rozvojem situace tak nadšení, že se s ním ani nehádáte.


Lev - Blíženci: 

Boj o jeho srdce nevzdávejte. Když využijete středečního nebo čtvrtečního večera, kdy je Luna v jeho sektoru romantických lásek a pozvete ho do kina, všechno se rychle pohne kupředu.


Lev - Rak: 

Když se vám pochlubí něčím, na co není moc pyšný, vyslechněte ho, ale nechte to bez komentáře. Můžete ho ale ujistit, že podobné chvíle prožil v životě naprosto každý.


Lev - Lev: 

Pokud s ním někam jdete, měli byste si předem přesně zjistit, kde to vlastně bude. Předejdete tak zbytečným nervům a následně i možné hádce.


Lev - Panna: 

Když se pro něco rozhodnete, oznamte mu to větou holou. Když mu začnete své jednání vysvětlovat, on vám ho rozmluví a vrátí vás opět na začátek.


Lev - Váhy: 

Hlavně mu neustupujte! Ve chvíli, kdy usoudí, že má nad vámi navrch, se začne chovat tak, že se s ním budete muset začít hádat, i kdybyste nechtěli...


Lev - Štír: 

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, neotevírejte žádné kontroverzní téma. Pokud se v rámci práce na své duševní hygieně potřebujete pohádat, stačí, když budete reagovat na to, co říká on.


Lev - Střelec: 

Jeho smysl pro humor vás opět dostane. Původně jste se chtěli tvářit důstojně a možná i trochu naštvaně, ale stačí jedna jeho hláška a vy se upřímně rozesmějete.


Lev - Kozoroh: 

Nejdříve si s vámi radně domluví, pak ho zruší. Naštěstí kolem sebe máte dost lidí i bez něj, takže se samoty bát nemusíte.


Lev - Vodnář: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že by měl změnit zevnějšek. Bral by to jako zaobalené upozornění, že se vám už nelíbí, a začal by hledat toho, kdo ho ve vašem srdci vystřídal.


Lev - Ryby: 

Vaše finanční problémy se najednou vyřeší. Ryba přijde s tím, že prodá něco, co patří jen jí, a dluhy jednou provždy zlikviduje. Nevymlouvejte jí to, jiná cesta opravdu není!


Panna - Beran: 

Když je vám něco jasné, ještě to neznamená, že to bude jasné i jemu. Seberte veškerou svou trpělivost a pokuste se mu to vysvětlovat tak, aby to pochopil!


Panna - Býk: 

Jeho láska k vám je naprosto nezničitelná. Občas si říkáte, že to, co děláte vy jemu, byste na jeho místě nevydrželi, ani kdybyste za to měli milióny.


Panna - Blíženci: 

Od doby, kdy se objevil ve vašem životě, prožíváte samé zázraky. Váš miláček patří k lidem, kteří vás nutí, abyste se na život dívali jinak, a vám se to moc zamlouvá...


Panna - Rak: 

Jeho racionální myšlení vás dostane. Dosud jste ho považovali za hodně citového jedince, ale teď musíte zkonstatovat, že v kritických chvílích dovede být ještě tvrdší než vy.


Panna - Lev: 

Když přijde s tím, že láska je něco, co vás teprve čeká, zpozorněte. Vy jste váš vztah zatím za lásku považovali, a nechápete, že on by to mohl vnímat jinak.


Panna - Panna: 

Období, kdy je ve Střelci kromě Slunce i Venuše a Saturn, se vám moc nezamlouvá. Naštěstí se ze zmatků světa můžete vrátit domů, kde si navzájem poskytujete pohodu a klid.


Panna - Váhy: 

Sobotní trigon mezi Merkurem a Uranem ho spolehlivě rozpovídá. Když budete jen trochu chtít, dozvíte se od něj všechno včetně toho, co před vámi dosud úspěšně tajil.


Panna - Štír: 

Jde o týden, který byste měli brát jako oddechový. Kdybyste se přinutili a každý den šli spát o hodinku dříve než obvykle, byli byste na konci týdne se životem naprosto spokojení.


Panna - Střelec: 

To, že se pro něj po dlouhém váhání rozhodnete, už k ničemu není. Vy sice vyšlete nepřehlédnutelný signál, ale vzápětí pochopíte, že to bylo zbytečné, protože váš už někdo předešel.


Panna - Kozoroh: 

I když říkáte, že vám oběma fantazie chybí, v tomto týdnu to tak zcela neplatí. Vymyslete si způsob, kterým byste ho mohli okouzlit, a hned zjistěte, zda a jak funguje!


Panna - Vodnář: 

Jeho lásku nezkoušejte ani nijak netestujte. Když vám Vodnář řekne, že vás má rád takové, jací jste, berte to vážně a už se k tomuto tématu nevracejte.


Panna - Ryby: 

Když žebroní, abyste mu dali ještě jednu šanci, měli byste mu vyhovět. Nejpozději ve středu se stane něco, co rozhodne, zda a hlavně jak bude váš vztah pokračovat.


Váhy - Beran: 

Ve chvíli, kdy se ve středu večer do vašeho znamení dostane Luna, se můžete těšit na nové podněty. Miláček usoudí, že jste v poslední době až moc líní, a začne pracovat na změně!


Váhy - Býk: 

Uvědomte si, že to, co dělá, dělá především pro vás a pro vaši spokojenost. Můžete mít sice pocit, že to trochu přehání, ale přesto ho za to pochvalte.


Váhy - Blíženci: 

Laškování s ním není úplně bezpečné. On sám by proti němu nic neměl, ale vedle něj se pohybuje jeho partner, který vaší existencí není ani trochu nadšený.


Váhy - Rak: 

Občas vám připadá, že vaší společnou budoucnost vidí až příliš černě. Naštěstí se v tomto týdnu stane něco, co mu dokáže, že i vy se můžete ze života radovat bez obav.


Váhy - Lev: 

Patří k lidem, kteří myslí především na sebe. Když si v tomto týdnu potvrdíte, že jsou chvíle, kdy alespoň trochu myslí i na vás, berte to jako důkaz největší lásky, které je schopen.


Váhy - Panna: 

Hlavně v úterý je roztržitější, než by se vám líbilo. Pokud chcete, aby doma všechno klapalo a nikde nebyl problém, raději mu nic nesvěřujte a všechno si udělejte sami.


Váhy - Váhy: 

Když se k vám donese, že vás pomlouvá, můžete se leda tak zasmát. Dobře víte, že jeho jednání řídí závist, kterou vůči vám už dlouho cítí, a s níž nedokáže bojovat.


Váhy - Štír: 

Přiznejte si, že patří k lidem, kteří jsou pro vás silně inspirativní! Když mu to řeknete, dojmete ho tak, že vám dokonce odpustí nabořené auto nebo jiný smrtelný hřích.


Váhy - Střelec: 

Jeho nové zájmy se vám vyloženě zamlouvají. Konečně se věnuje něčemu, co baví i vás, a z čeho by se časem mohl stát i další zdroj nezanedbatelných příjmů.


Váhy - Kozoroh: 

Práce má sice hodně, ale váš vztah to ani v nejmenším neovlivní. Může sice přijít i hodně pozdě, ale přesto ho budete čekat v dobré náladě a s něčím chutným k snědku.


Váhy - Vodnář: 

Opravdu nevidíte důvod, proč ho nějak šetřit. V tomto týdnu mu předložíte seznam všeho, o co se vy staráte, a pak se ho zeptáte, zda si myslí, že je to v pořádku.


Váhy - Ryby: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno. Potíž je v tom, že vaše názory jsou naprosto odlišné, a možnost, že byste se sešli někde na polovině cesty, vysoce nepravděpodobná.


Štír - Beran: 

Partnerské krize řešte s rozumem. Ve chvíli, kdy do nich vstoupíte silou, zjistíte, že se vám dosud krotký partner bouří a odmítá i to, s čím dosud souhlasil.


Štír - Býk: 

Hlavně ve druhé polovině týdne se vám daří jedna radost. Dokonce se domluvíte i na dárku pro oboje rodiče, což se dá považovat za malý zázrak.


Štír - Blíženci: 

Upřímně mu vadí, že ho vnímáte jinak, než jste ho vnímali v dobách, kdy jste spolu začínali. Z vašeho úhlu pohledu je to sice posun naprosto logický, ale jemu to nevysvětlíte.


Štír - Rak: 

Neustále hledá romantiku, kterou mu vy neposkytujete. Pokuste se alespoň trochu změnit a přesvědčit ho, že ho máte rádi, i když o tom nahlas nemluvíte.


Štír - Lev: 

Přijde jako rytíř po vítězném boji! V práci si domluvil směny tak, aby byl doma jako o Vánocích, tak o Silvestru, a těší se z radosti, kterou vám tím udělal.


Štír - Panna: 

Pokud se rozhodnete, že první adventní víkend strávíte pečením, je to docela rozumný nápad. Když dáte dohromady svou nápaditost a jeho pracovitost, bude to velice úspěšná akce.


Štír - Váhy: 

Když mlčí, je ve vzduchu průšvih. Překonejte se a zeptejte se ho, co se děje, dřív, než vám na hlavu vylije plný kýbl své nespokojenosti, frustrace a negativních emocí.


Štír - Štír: 

Oba spolu skvěle vycházíte. Zajímavý bude zejména pátek, kdy se spontánně rozhodnete pro akci, na kterou jste zatím nedokázali vyčlenit ani peníze, ani čas.


Štír - Střelec: 

Když přijde s tím, že byste měli o víkendu jít třeba lozit na stěnu, neříkejte, že je to nesmysl. Domácí úklid počká a vy si alespoň pěkně protáhnete svaly...


Štír - Kozoroh: 

Na poslední chvíli zabráníte opravdu velkému průšvihu. Nejdříve vám půjde skoro až mráz po zádech, ale pak oba svorně usoudíte, že si zasloužíte bublinky na oslavu.


Štír - Vodnář: 

Na to, že vám mluví do života, jste si už zvykli. Teď se však začíná vyjadřovat i k tomu, co dosud bylo vaší výhradní doménou, a vám se to přestává líbit.


Štír - Ryby: 

Opravdu se na něj nedokážete naštvat. I když Ryba udělá to, co by vás u každého jiného spolehlivě vytočilo, mávnete rukou a ještě si řeknete, že to je vlastně docela roztomilé.


Střelec - Beran: 

Opravdu se o něj nemusíte bát. Pusu má sice plnou řečí o tom, jak by se bez vás obešel, ale kdyby přišlo na věc, vším praští a utíká co nejrychleji k vám.


Střelec - Býk: 

Celkem bez problémů vyřešíte dost složitý počítačový problém. Svému Býkovi se tím však raději nechlubte, protože by se začal bát, že ho už k ničemu nepotřebujete.


Střelec - Blíženci: 

Opravdu není důvod, abyste se vraceli do začátků vašeho vztahu. Chyby jste udělali oba - a to, že se k nim znovu vrátíte, minulost nezmění a budoucnost negativně ovlivní.


Střelec - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení je to naprosto jednoduché. Když ho každý den ujistíte o své lásce, udělá všechno, co vám jen na očích uvidí a vy budete mít doma ráj.


Střelec - Lev: 

Jeho nápady vás dost překvapí. O něčem podobném jste sice uvažovali taky, ale odložili jste to jen proto, že vás ani nenapadlo, že by mohl souhlasit.


Střelec - Panna: 

Neustále mu dodáváte sebevědomí a už vás to štve. Momentálně byste uvítali změnu jeho přístupu k vám, ale to je bohužel něco, o čem Panna nechce ani slyšet.


Střelec - Váhy: 

Nezdá se vám, že po něm chcete něco, co se splnit prostě nedá? Když v něm chcete mít v jedné osobě věrného partnera a současně lva či lvici salónů, asi se vám to nepodaří.


Střelec - Štír: 

Když ho požádáte o vysvětlení jeho naprosto nelogického jednání, asi vám ho neposkytne. Můžete si však vychutnat jeho rozpačité koktání, což taky nebude k zahození...


Střelec - Střelec: 

Okolí musí pochopit, že s vámi dvěma nejsou žerty. Naštěstí mají už dost předchozích zkušeností, takže stačí malé upozornění a oni pochopí, že vás musí brát vážně.


Střelec - Kozoroh: 

Na představu vyrovnaného vztahu s Kozorohem zapomeňte. Zejména ve druhé polovině týdne se budete bít o první místo a vůbec se za to nebudete stydět.


Střelec - Vodnář: 

Když začnete miláčka přemlouvat, aby s vámi někam vyrazil, bude to kupodivu dřina. Váš Vodnář přišel na chuť teplu domácího krbu a nikam se mu nechce!


Střelec - Ryby: 

Chyby, které jste na začátku vztahu udělali, zpátky už nevezmete. Můžete si ale slavnostně slíbit, že se oba postaráte, aby se už nikdy neopakovaly.


Kozoroh - Beran: 

Představa klidného předvánočního období bere za své. Oba přijdete z práce s tím, že vám toho spoustu naložili, a oba přemýšlíte, jak to udělat, abyste to zvládli.


Kozoroh - Býk: 

Momentálně s ním není moc řeč. Váš Býk neustále přemýšlí, že si na dárky vezme půjčku, a vy máte co dělat, abyste mu to rozmluvili.


Kozoroh - Blíženci: 

Pokud máte doma zvíře, o zábavu se nebojte! Chlupatec vám začne utíkat a vy máte co dělat, abyste ho vždycky v poslední chvíli chytili a vrátili na bezpečné místo.


Kozoroh - Rak: 

Opravdu se v něm nevyznáte. V jedné chvíli máte pocit, že vás samou láskou sní, a ve druhé se cítíte jako člověk, kterého ve svém životě s vypětím všech sil jen trpí.


Kozoroh - Lev: 

Z jeho velkolepých plánů moc nezbude. Váš miláček prožívá týden, kdy neustále někde poletuje, a kdy veškeré starosti o praktickou stránku života nechává s chutí na vás.


Kozoroh - Panna: 

Jeho společnost vám moc nevyhovuje. Panna má neustále pocit, že se na ní jenom přiživujete, a vy jí pořád dokola vysvětlujete, že užitek z vašeho vztahu má i ona.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně druhá polovina týdne je náročná. Kdybyste se dokázali vzdát teplých večeří a spokojili se s tím, co mrazák dá, byli byste ve větší pohodě a i nálada by byla lepší.


Kozoroh - Štír: 

Nedorozumění, která mezi vámi jsou, se dají lehce vyřešit. Je jenom potřeba, abyste si to uvědomili dřív, než se situace zbytečně zostří a zkomplikuje.


Kozoroh - Střelec: 

Chová se k vám kupodivu vstřícně. Až později zjistíte, že doufá, že se od ryze pracovní spolupráce lehce přesune k lásce, o kterou dosud marně usiloval.


Kozoroh - Kozoroh: 

I když je chalupa vaším snem, měli byste si její koupi rozmyslet. Situace se během zbytku roku může dramaticky změnit a vy byste pak na ni neměli čas ani energii.


Kozoroh - Vodnář: 

Originální se snaží být proto, abyste si ho konečně pořádně všimli. Dejte mu najevo, že ho registrujete, protože jinak napáchá podstatně víc hloupostí, než napáchal dosud.


Kozoroh - Ryby: 

Přiznejte si, že do vašeho života vnesl něhu! Kdybyste se ještě překonali natolik, že byste mu to dokázali říct nahlas, prožili byste spolu krásný nejen tento týden, ale i celý zbytek roku.


Vodnář - Beran: 

Investujte do něj to nejcennější, co máte, a tedy čas. Ve chvíli, kdy Beran pochopí, že se o něj opravdu zajímáte, zapomene na všechny ostatní a bude jenom váš!


Vodnář - Býk: 

Opravdu není důvod, abyste se hádali. Vy víte, že je pravda na vaší straně, a dokážete mu to naservírovat tak, aby i váš Býk pochopil, že jiná cesta není.


Vodnář - Blíženci: 

Když přijde s tím, že ho život nebaví, musíte na to reagovat. Problém není v životě, ale v tom, že se aktuálně cítí nedoceněný jak od šéfa v práci, tak doma od vás.


Vodnář - Rak: 

V poslední době podceňuje nebezpečí. Týká se to zejména jeho pracovních kolegů, kteří se ze všech sil snaží, aby ho vykousali a sami si sedli na jeho místo.


Vodnář - Lev: 

Oba byste si měli dávat pozor na prochladnutí. I těch pár dnů, které byste potřebovali na vykurýrování, by vám mohlo v tomto náročném období hodně chybět.


Vodnář - Panna: 

Pokud usoudíte, že se mu s něčím svěříte, raději se kousněte do jazyka. Panna by to sice neroznesla, ale začala by se na vás dívat jako na člověka, který si bez ní se životem poradit nedokáže.


Vodnář - Váhy: 

Konfliktům je potřeba předcházet. Vy dva to sice víte, ale zejména jeho příbuzným byste to měli alespoň čas od času důrazně připomenout.


Vodnář - Štír: 

Opravdu není rád, když mu připomínáte chyby z mladších let. Pokud byste to zvládli a v tomto týdnu si z něj legraci nedělali, bylo by to pro váš další vztah daleko přínosnější.


Vodnář - Střelec: 

Jeho rady vyslechněte, ale rozhodněte se tak, jak vám vlastní hlava velí. Na to, abyste se stali pokusným králíkem pro jeho teorie, jste až příliš cenní!


Vodnář - Kozoroh: 

Uvědomte si, že jste daleko rozdílnější, než se na první pohled zdá. Pokud se pak rozhodnete, že boj o jeho srdce vzdáte a nasměrujete se jinam, bude to velice rozumné.


Vodnář - Vodnář: 

Dostanete se do situace, kdy z vás budou chtít udělat předsedu nějaké občanské aktivity. Překvapí vás váš miláček, který je tím nadšený, a přemlouvá vás, abyste to bez obav vzali.


Vodnář - Ryby: 

Zkuste se trochu mírnit! Vaše hádky jsou sice zábavné, ale svému okolí budete jen těžko vysvětlovat, že to není signál rozchodu, ale naopak svérázný druh mentálního tréninku.


Ryby - Beran: 

Vyvedete ho z míry. Beran doufá, že budete jeho úlety pořád tolerovat, a nechápe, že přišla chvíle, kdy jich máte dost natolik, že uvažujete o rozchodu.


Ryby - Býk: 

Neustále přemýšlíte, jak ho k sobě víc připoutat. Možná by bylo lepší, kdybyste se konečně začali chovat tak, aby se připoutat chtěl on k vám.


Ryby - Blíženci: 

Neustále přemýšlí o nesmyslech, ale k úvahám o důležitých věcech ho nedostanete. Nezbude, než abyste všechno důležité rozhodli sami, a jeho postavili před hotovou věc.


Ryby - Rak: 

Patří k lidem, kteří vás neustále chtějí mít pod kontrolou, což váš štve. Dejte si jen pozor, abyste se od něj neosvobozovali tak vehementně, že byste tím uškodili i sami sobě.


Ryby - Lev: 

Zatímco vy přemýšlíte o práci, Lev shání zábavu. Měli byste ho za to ocenit, protože kdybyste ho neměli, budete celý advent trávit výhradně doma.


Ryby - Panna: 

V době, kdy Slunce prochází Střelcem, to máte oba těžké. Pokud si chcete život alespoň trochu ulehčit, přenechejte veškerou organizaci svému miláčkovi a sami jen plňte jeho pokyny.


Ryby - Váhy: 

K tomu, co se děje v jeho rodině, zaujměte neutrální postoj. Když se vás někdo přímo zeptá, co si o tom myslíte, vysvětlete, že na ucelený názor nemáte dost informací.


Ryby - Štír: 

Jeho život je plný překvapení. K vašemu oboustrannému údivu se ozve někdo, kdo mu už dlouho dluží, a začne mluvit o tom, že je čas, aby své dluhy začal splácet.


Ryby - Střelec: 

Pokud kupujete něco dražšího, vezměte s sebou člověka, který věci opravdu rozumí. Jeho rady vás sice budou něco stát, ale zase tím zamezíte zbytečným ztrátám.


Ryby - Kozoroh: 

Hlavně ve druhé polovině týdne bude váš vztah dost náročný. Kozoroh začne popírat to, co dosud hájil, a místo toho prosazovat něco, čemu dosud nemohl přijít na jméno.


Ryby - Vodnář: 

Vaše děti mají víc rozumu než vy dva. Pokud se pohádáte, ujmou se role negociátorů a vaše jednání zhodnotí tak, že se budete skoro až stydět.


Ryby - Ryby: 

S nákupy vánočních ozdob to nepřehánějte. Když si pořádně zkontrolujete všechno, co máte doma, s úlevou zjistíte, že nic nového kupovat nemusíte.