Týdenní partnerské horoskopy od 20.03.2017 do 27.03.2017

Beran - Beran: 

To, co vás při pohledu na něj zavalí, je skutečná vlna lásky. Uvědomte si to dřív, než začnete jemu i sobě tvrdit, že vás pojí jen kamarádství, v němž city nemají místo.


Beran - Býk: 

Pokud spolu někam jedete, vezměte to do ruky vy. Když to necháte na svém Býkovi, skončí to tím, že zabloudíte a ještě si budete ohnivě vyjasňovat, kdo za to může.Beran - Blíženci: 

Než získáte jeho souhlas ke spolupráci, budete mu muset dlouho a pracně vysvětlovat, na co ho potřebujete. Nakonec zkonstatujete, že by snad bylo lepší, kdybyste to zvládli sami.


Beran - Rak: 

Do vašeho života se doslova vecpe a navíc v něm zůstane navždy. Na začátku budete překvapení, ale pak vám dojde, že se o vás stará tak, jak to před ním nikdo nedělal.


Beran - Lev: 

Opravdu není nutné, abyste se sami pokoušeli o něco, co se dá v pohodě koupit. Nervy, které by vám to do života vneslo, by za to opravdu nestály.


Beran - Panna: 

Hlavně si dávejte pozor na to, co a jak před ním říkáte. Vy svými slovy sice nic nemyslíte, ale Panna o nich bude přemýšlet daleko intenzivněji, než si to zaslouží.


Beran - Váhy: 

Láska na první pohled opravdu existuje. Vy dva se o ní naštěstí nepřesvědčíte, ale můžete v přímém přenosu pozorovat, co dělá s vašimi kamarády.


Beran - Štír: 

Pokud se s ním nebavíte, je nejvyšší čas, abyste spolu znovu začali mluvit. Už o víkendu bude potřeba, abyste si stáli bok po boku a svorně hájili záležitosti, které se týkají vás obou.


Beran - Střelec: 

Někdo se ho pokusí vehnat do hodně nepříjemné situace. Naštěstí mu to, co se děje, dokážete vysvětlit tak, aby pochopil, že se musí ozvat dřív, než bude pozdě.


Beran - Kozoroh: 

Jeho rodinné záležitosti vás zajímat nemusí. Objektivně sice zajímavé jsou, ale pokud se jimi budete zabývat, bude to pro vás znamenat jenom starosti, bez nichž se klidně obejdete.


Beran - Vodnář: 

Zapomínáte na všechno, co jste mu kdy slíbili. Zatím je klid, protože na to nepřišel, ale pokud se to dozví, počítejte s průšvihem, který předčí všechno, co jste dosud zažili.


Beran - Ryby: 

Nezdá se vám, že jeho trpělivost testujete až příliš? Dosud mu Slunce v jeho znamení poskytovalo velkorysost, ale teď se přesunulo do vašeho znamení a nastala změna.


Býk - Beran: 

Na svůj majetek si dávejte pozor! Beran se sice tváří jako člověk, jehož nic takového nezajímá, ale když přijde na věc, dokáže z vás dostat víc, než na co má nárok.


Býk - Býk: 

Hlavně neriskujte! Jakmile se rozhodnete, že budete sílu jeho lásky testovat tím, že budete budit jeho žárlivost, říkáte si o průšvih, který převyšuje všechno, co jste dosud zažili.


Býk - Blíženci: 

Hádat se budete kvůli zařízení svého bytu. Vy byste moc rádi stylové a taky trochu starožitné, zatímco Blíženec se hádá a vysvětluje, že o domácí skanzen nestojí.


Býk - Rak: 

Dárek, který vám dává, vám napoví to, o čem jste spolu dosud nemluvili. Musíte se však bleskově rozhodnout, zda jeho tichou nabídku přijmete, nebo zda se budete stále tvářit nechápavě.


Býk - Lev: 

Překvapí vás ve chvíli, kdy si sám ze sebe začne dělat legraci. Zatím jste ho v takové podobě neznali, a musíte přiznat, že mu tento povahový rys silně dodal na přitažlivosti.


Býk - Panna: 

Hádky, které kolem panují, vás obloukem míjí. Oba patříte k lidem, jejichž čas je drahý, a vy ho nehodláte tratit na zbytečné hádky, které nemají řešení.


Býk - Váhy: 

Máte skvělou náladu a jeho přítomnost vám ji ještě posílí. Navíc se můžete těšit na víkend, kdy se sejdete s jeho přáteli, kteří budou stejné krevní skupiny jako vy...


Býk - Štír: 

Jeho úvahy o cyklistických výletech, které spolu záhy absolvujete, ve vás vyvolají skoro hrůzu. Není však potřeba, abyste ji dávali najevo, protože realita tak divoká zdaleka nebude.


Býk - Střelec: 

Jeho dojmy nejsou podloženy objektivní realitou. Vypadá to, že si nejdříve něco vymyslí, a potom hledá důkazy, jimiž by své názory podpořil.


Býk - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste si měli koupit dům, zavětřete. Hlavně ve druhé polovině týdne jsou veškeré podobné investice hodně riskantní a mnoho radosti vám nepřinesou.


Býk - Vodnář: 

Pokud jde na pracovní pohovor, měl by zapomenout na veškerou skromnost. Když využije Merkura, který prochází jeho sektorem komunikace, nemusí se bát, protože všechno dopadne dobře.


Býk - Ryby: 

V pondělí dopoledne, kdy je Slunce ještě v jeho znamení, ho raději neprovokujte. Když řeč odložíte na víkend, kdy je Luna v jeho znamení, bude to pro vás oba daleko lepší.


Blíženci - Beran: 

Pokud potřebuje někam odvézt, nabídněte se, že to pro něj uděláte. Beran bude nadšený a vy si společnou cestu užijete víc, než si vůbec umíte představit.


Blíženci - Býk: 

Když nevyužije podle vašeho názoru zajímavou příležitost, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Teď si dá pauzu, a tu další, kterou přinese vstup Slunce do jeho znamení, už určitě nepřehlédne.


Blíženci - Blíženci: 

Je zbytečné, abyste do vašich záležitosti zasvěcovali někoho třetího. Když si je vyřešíte vy dva, bude to pro současnosti i pro budoucnost daleko lepší.


Blíženci - Rak: 

Jeho smysl pro humor vás vyloženě dostává. Tak se jím sice nijak nechlubí, ale vy přesto přiznáváte, že se s ním bavíte podstatně lépe než s kýmkoliv jiným.


Blíženci - Lev: 

Pohádáte se kvůli problémům a kvůli tomu, jak je řešit. Potíž je v tom, že to, co vy považujete na podstatné, u něj vyvolá leda tak lehce jedovatý úsměšek.


Blíženci - Panna: 

Do jeho soukromých problémů se raději nepleťte. Pokud vás přímo požádá, abyste se vyjádřili, vymyslete si vhodnou výmluvu, která vám to nedovolí.


Blíženci - Váhy: 

Ve vztahu byste měli být trochu průbojnější. Přestaňte mu své city jen naznačovat, a jednoznačně mu řekněte, že s ním ve svém dalším životě počítáte.


Blíženci - Štír: 

Jeho neustálé přemýšlení o budoucnosti vás opravdu štve. Máte totiž pocit, že tím, že přemýšlí o budoucnosti, jenom ztrácí čas, který by mohl věnovat vylepšení přítomnosti.


Blíženci - Střelec: 

Slovo, které vám kdysi dal, taky dodrží. Váš to dost překvapí, protože jste s tím už přestali počítat a přemýšleli, že si v dané věci zařídíte jinak.


Blíženci - Kozoroh: 

Nad tím, co se ho dotkne, vy jenom mávnete rukou. Když vám řekne, že vám váš přístup k životu závidí a že by ho chtěl mít taky, mluví naprosto upřímně...


Blíženci - Vodnář: 

Patří k lidem, na které je opravdu spolehnutí. V tomto týdnu však bude potřebovat, aby se role prohodily, a vy mu pomohli stejně tak, jako on dosud pomáhal vám.


Blíženci - Ryby: 

Pokud se s ním opravdu potřebujete sejít, ještě jednou se ujistěte, zda schůzka doopravdy platí. Ryba patří k roztržitým zrozencům a zapomíná podstatně víc, než je zdrávo.


Rak - Beran: 

Když přestřelí, vznikne z toho průšvih. Vy se sice budete moc snažit, ale s odpuštěním to bude zlé, a s nalezením minulé důvěry, kterou jste k němu měli, snad ještě horší.


Rak - Býk: 

Pokud na něj leze nějaká nediagnostikovatelná choroba, bude dost protivný. Naštěstí vám dojde, co se děje, a budete se k němu chovat tak, aby ho podobné nálady rychle přešly.


Rak - Blíženci: 

Kvůli tomu, co vám povídá, se stresovat rozhodně nemusíte. Kdybyste si navíc připustili, že víc než polovinu si jednoduše vymyslel, ulehčilo by vám to život ještě víc.


Rak - Rak: 

Jeho sarkastické poznámky se vás silně dotknou. Když se to už stane, dejte mu to najevo, protože to, že přestřelil, mu jinak nedojde.


Rak - Lev: 

I když má placení složenek na starosti on, uděláte dobře, ho nenápadně zkontrolujte. Jeho roztržitost by se mohla na vaší finanční rovnováze negativně podepsat.


Rak - Panna: 

Zprávy, které přicházejí, jsou převážně příznivé. Je sice pravda, že z nich vyplývá i nějaká práce navíc, ale to tak akčním lidem, jako jste vy dva, ani trochu nevadí.


Rak - Váhy: 

Nabídku na cestu do Karibiku, kterou vám dá, neberte v žádném případě jako vtip. Zní to sice skoro jako pohádka, ale záhy se přesvědčíte, že to Váha myslí opravdu vážně.


Rak - Štír: 

Minulost neřešíte, o budoucnost se nezajímáte. Nehodláte ztrácet čas na podle vás nepodstatné zbytečnosti, protože vám naprosto stačí to, že jste spolu.


Rak - Střelec: 

Hlavně si od něj nenechte mluvit do oblečení! Střelec by na vás navlékl něco, co by sice objektivně bylo moderní a možná i sexy, ale vy byste se v tom necítili.


Rak - Kozoroh: 

Dětí z tohoto znamení se nezastávejte! Když něco provedou, musí na vlastní kůži zjistit, že se na to přijde a že za to sklidí stejný trest jako kdokoliv jiný.


Rak - Vodnář: 

Pozor by si měl dávat na drobné šperky. Náušnice, které nosí, nejsou sice cenné ani starožitné, ale kdyby o ně přišel, bylo by to pro něj opravdu bolestivé.


Rak - Ryby: 

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, si jeden druhého skvěle užijete. Pokud byste si ještě dokázali zařídit, abyste o víkendu mohli být jen spolu, bude to ještě o chlup lepší.


Lev - Beran: 

Nemá cenu, abyste ho přemlouvali k něčemu, do čeho se mu ani trochu nechce. Zkuste přijmout jeho úhel pohledu a jeho přání alespoň trochu respektovat.


Lev - Býk: 

Když se začne vymlouvat, raději mu nevěřte. Znáte ho a víte, že se vymlouvá zejména ve chvílích, kdy ví, že má máslo na hlavě, a hledá cestu z průšvihu.


Lev - Blíženci: 

V krizi nevyjednávejte, ale sáhněte k tvrdšímu přístupu. Jen tak Blíženec pochopí, že nejde o legraci, a začne se chovat rozumněji, než se chovat dosud.


Lev - Rak: 

Konfliktům se raději vyhněte. Nejde o to, že byste kvůli nim zbytečně ztráceli čas, ale o to, že byste jimi mezi vás vnesli nedůvěru, kterou opravdu nepotřebujete.


Lev - Lev: 

Veškeré úřední záležitosti probíhají jinak, než jste čekali. K vašemu překvapení proběhnou svižně a žádné další jednání už potřeba nebude.


Lev - Panna: 

Hlavně mu nedovolte, aby si myslel, že vám může mluvit do života. Může se o to sice pokusit, ale vy mu musíte vysvětlit, že vy celou situaci vnímáte jinak.


Lev - Váhy: 

Na to, co se děje, musíte zareagovat rychle a dobře. Kdybyste se navíc poradili se svou Váhou a domluvili se na společném postupu, byl by úspěch ještě pravděpodobnější!


Lev - Štír: 

Připadá vám, že k věcem, které jsou opravdu důležité, přistupuje bez respektu i bez rozmyslu. Zkuste mu to říct nahlas! Je jistá šance, že se nad sebou zamyslí a své jednání změní.


Lev - Střelec: 

Tím, že se ho snažíte pochopit, jenom zbytečně ztrácíte čas. Střelec své názory mění s rychlostí témě nadzvukovou, a to, co hlásal včera, dnes už neplatí.


Lev - Kozoroh: 

To, co vám řekne, si neberte osobně. Týká se to zejména pátku, kdy je Merkur z Berana pod hodně ostrými aspekty, a kdy s ním budou jenom samé problémy.


Lev - Vodnář: 

Na začátky své známosti vzpomínáte s láskou a dojetím. V tomto týdnu se však stane něco, co vás donutí, abyste svůj vztah přehodnotili, a pochopili, že to nejlepší vás dva teprve čeká...


Lev - Ryby: 

Hlavně si nekupujte oblečení, které se vám už od začátku nelíbí a v němž se necítíte. Rybě byste tím sice možná udělali radost, ale sobě byste tím spolehlivě zkazili nejen tento týden.


Panna - Beran: 

Bez mantinelů to s ním nepůjde. Musíte si vymezit místo, které bude jenom vaše a kam si můžete zalézt ve chvíli, kdy budete mít všeho včetně svého Berana dost...


Panna - Býk: 

Než se rozhodnete ke změnám, sami sebe se ptejte, zda o ně vůbec stojíte. Pokud ne, seberte odvahu a Býkovi vysvětlete, že se žádné posuny zatím nekonají.


Panna - Blíženci: 

Život s ním připomíná časovanou bombu. Zatím se sice Blíženec chová rozumně a je na něj spolehnutí, ale vy se děsíte chvíle, kdy ho to přejde a kdy dojde k výbuchu.


Panna - Rak: 

Vaše představy na sebe narazí. Průšvih je v tom, že Rak chce mít domov se spoustou dětí, zatímco vy o takové možnosti zatím neuvažujete.


Panna - Lev: 

Pokud si od něj půjčíte auto, připravte se na průšvih, protože se v něm něco pokazí. Nebylo by lepší, kdybyste celou záležitost zvládli bez jeho pomoci a účasti?


Panna - Panna: 

Jeho časem opravdu nemůžete disponovat. Než slíbíte, že ho požádáte, aby šel pomáhat někomu, koho vlastně vůbec nezná, měli byste mu nejdříve zavolat a získat si jeho souhlas.


Panna - Váhy: 

V práci by se neměl zbytečně hádat. Přijde tím o energii, kterou bude ještě moc potřebovat na boje, které jsou opravdu důležité, a které si zaslouží nasazení všech sil.


Panna - Štír: 

Shodou naprosto nepravděpodobných náhod zjistíte něco, co před vámi dosud tajil. Kupodivu vás to neznechutí, protože chybující Štír vám bude bližší než dosud.


Panna - Střelec: 

Problémy vzniknou kvůli penězům. Nejedná se však o to, že byste mu je nechtěli dát, ale naopak o to, že mu je dáváte, protože jste si jistí, že si je zaslouží, ale on je odmítá přijmout.


Panna - Kozoroh: 

Na jeho citové vydírání nedejte. Kozoroh se sice o něco podobného pokusí, ale jakmile zjistí, že to nezabere, velice rychle se vrátí ke svému obvyklému rozumnému chování.


Panna - Vodnář: 

Stačí vám naznačit, abyste chápali. Vodnář sice potřebuje vysvětlování trochu delší, ale když se do věci vložíte a pořádně mu to vysvětlíte, pochopí stejně dobře jako vy.


Panna - Ryby: 

S jeho rodiči je to těžké. Momentálně mají pocit, že jim ve vaší osobě přibylo ještě jedno dítě, o které se mohou starat, a nechápou, že vy to vnímáte trochu jinak.


Váhy - Beran: 

O tom, jaké má plány, se dozvíte dříve od cizích než od něj. Pokuste se ovládnout pochopitelné naštvání a počkat, až s hovorem ohledně vaší další budoucnosti začne sám.


Váhy - Býk: 

Když říká, že se mu na služební cesty vůbec nechce, můžete mu věřit. Býk opravdu patří k těm, kteří jsou nejspokojenější doma a se svým vlastním partnerem.


Váhy - Blíženci: 

Pochopit ho sice chcete, ale nějak se vám to nedaří. Blíženec se podle vašeho názoru chová naprosto nelogicky, a vy se s tím nedokážete smířit.


Váhy - Rak: 

Pokud potřebujete z někoho vydrat peníze, pošlete za ním Raka! Jakmile usoudí, že byste mohli o nějaké finance přijít, zafunguje naprosto bezvadně a domů donese celou částku!


Váhy - Lev: 

S anonymitou raději nepočítejte. Pokud si chcete dát tajné rande, počítejte s tím, že na známé narazíte na místech, kde se nikdo z nich nikdy nevyskytoval a hned tak vyskytovat nebude.


Váhy - Panna: 

Svěřte se mu se vším, co vás ve vašem vztahu trápí. Když k tomu zvolíte víkend, je pravděpodobné, že vás nejen vyslechne, ale že bude o vašich slovech i přemýšlet.


Váhy - Váhy: 

Opravdu vás neokouzlí. Může se o to sice snažit, ale vám je na první pohled jasné, že veškeré jeho projevy mají do upřímnosti opravdu hodně daleko.


Váhy - Štír: 

Jeho nadřízení mu dělají problémy. Stačí pár otázek, abyste pochopili, že se bojí nejen jeho inteligence, ale hlavně toho, že ho na firemním žebříčku rychle přeskočí.


Váhy - Střelec: 

Hovory o tom, co pro vás všechno hodlá udělat, vás pomalu začínají nudit. Zatím vám stačily, ale momentálně sílí pocit, že by měl od slov co nejrychleji přikročit k činům.


Váhy - Kozoroh: 

Pondělní vstup Slunce do Berana totálně naruší veškeré vaše plány. Situace se rychle rozběhne kupředu a vy se oba musíte hodně snažit, abyste se orientovali v tom, co se děje.


Váhy - Vodnář: 

Když ho přichytíte ve chvíli, kdy se hrabe ve vašem mobilu nebo v poště, nenechte to bez komentáře. Konečně máte šanci, abyste mu řekli všechno, co je potřeba!


Váhy - Ryby: 

Najednou si chce povídat o svých životních chybách. Můžete být rádi, protože vám tím dává najevo, že chce, aby mezi vámi bylo jasno!


Štír - Beran: 

Když si ho s sebou vezmete do společnosti, budete hodně naštvaní. Beran se vám nevěnuje a občas máte dokonce pocit, že se tváří, jako byste mu tak skoro až překáželi.


Štír - Býk: 

Konfrontacím se raději vyhýbejte. Nejde o to, že byste neměli pravdu, ale o to, že by se Býk postaral, abyste vypadali jako někdo, kdo ji nemá...


Štír - Blíženci: 

V poslední době se jeho míra atraktivnosti silně zvyšuje. Pokud však máte pocit, že byste na to měli reagovat žárlivostí, ve vlastním zájmu na to co nejrychleji zapomeňte.


Štír - Rak: 

To, že je do vás zamilovaný, je jasné každému včetně vás. Potíž je však v tom, že váš Rak vidí dynamiku a další vývoj vašeho vztahu zásadně jinak, než jak ho vnímáte vy.


Štír - Lev: 

Patří k lidem, kteří chtějí vždycky vědět, na čem jsou. Když s ním něco probíráte, mluvte pravdu, protože jen tak předejdete budoucím značným nepříjemnostem.


Štír - Panna: 

Váš vztah prochází zajímavým vývojem. Dokud jste Pannu nechtěli, nevěděla, jak na sebe upoutat pozornost - a když ji teď chcete, zase se tváří, jako by váhala.


Štír - Váhy: 

Už svou pouhou existencí vám dodává chuť do života. Váha o vás a vašich kvalitách ani v nejmenším nepochybuje, a upřímně se stará, abyste o sobě nepochybovali ani vy.


Štír - Štír: 

Potřebuje si s vámi povídat o svém životě. Kdyby se to náhodou vyvinulo tak, že by vám navrhl další spojení vašich životů, neváhejte ani chvíli a podejte mu ruku.


Štír - Střelec: 

Vypadá to na týden, kdy nebude ani jeden večer doma. Naštěstí se postará, abyste všude chodili s ním - takže nemusíte sedět doma a žárlivě přemýšlet o tom, kde je a co dělá.


Štír - Kozoroh: 

Hlavně by se neměl spoléhat na lidi, které dosud dobře nezná. Když se místo jejich vágních slibů spolehne pouze na vlastní síly, bude to pro něj i pro vás prospěšnější.


Štír - Vodnář: 

Jeho chápavost vám občas leze na nervy. Vodnář pochopí, že na něj nemáte čas, zatímco vy byste byli daleko spokojenější, kdyby se opravdu naštval a udělal vám žárlivou scénu.


Štír - Ryby: 

Ze všeho nejlépe se cítí doma. Kdybyste mu ale na víkend nabídli jarní romantickou procházku, zareagoval by tak bouřlivě, až by vám to skoro vehnalo slzy do očí.


Střelec - Beran: 

Pokud se dostanete do situace, kdy mu můžete nějak prospět, bez váhání to udělejte. Pro vás to bude hračka a on se díky vám konečně odrazí ode dna.


Střelec - Býk: 

Jeho štědrost má své limity. Když vám začne vysvětlovat, co všechno vám dá, uděláte dobře, když svá očekávání pro jistotu omezíte na minimum!


Střelec - Blíženci: 

Jste opravdu rádi, že ho máte. Ve chvíli, kdy byste se vy sami jenom hádali, se ujme slova a postará se, aby v hovoru konečně zazněl hlas zdravého rozumu.


Střelec - Rak: 

Pokud pro něj můžete něco udělat, hned se do toho pusťte. Kdybyste to navíc dokázali zvládnout tak, aby se o tom Rak alespoň zatím nedozvěděl, bylo by to vynikající!


Střelec - Lev: 

V kuchyni oba řádíte tak, že je na vás opravdu krásný pohled. Ve vaření najdete nový koníček, který je zajímavý tím, že vás jeho provozování oba moc baví a naplňuje.


Střelec - Panna: 

Když vás přemlouvá k větší aktivitě a tím i zvýšené odpovědnosti za svůj vlastní život, má pravdu. Zatím jste zvyklí nechávat všechno na něm - a jeho to pomalu přestává bavit.


Střelec - Váhy: 

Společný úhel pohledu sice potřebujete, ale s obtížemi se na něm domlouváte. Nechcete si ještě jednou sednout a ještě jednou všechno dostatečně a bez zbytečných emocí probrat?


Střelec - Štír: 

Ve chvíli, kdy vás začne přemlouvat ke společnému bydlení, zasvítí červená kontrolka. Zkusit to můžete, ale předem se domluvte na pravidlech, které budete oba přesně dodržovat.


Střelec - Střelec: 

Když vás něco bolí, klidně mu to řekněte. K vašemu překvapení si z vás nebude utahovat, ale podle svých možností se postará, aby se vám ulevilo.


Střelec - Kozoroh: 

Dejte si pozor, abyste ho zbytečně nenaštvali! Nahlas sice říká, že ze všeho nejvíce miluje pravdu, ale když mu ji předložíte, naštve se opravdu smrtelně.


Střelec - Vodnář: 

Hlavně mu musíte vysvětlit, že neutrácíte zbytečně. Sami sice tušíte, že to není tak úplně pravda, ale pokud chcete mít doma klid, musíte mu to opakovat tak dlouho, až to přijme.


Střelec - Ryby: 

O víkendu byste se s ním opravdu měli vidět. Luna je v jeho znamení a vaše Rybka potřebuje společnost člověka stejné krevní skupiny víc, než tu příslovečnou sůl...


Kozoroh - Beran: 

Hlavně by si měl zkontrolovat doklady. V tomto týdnu je bude poměrně často potřebovat, a pokud nebudou k dispozici, bude ho to zbytečně zdržovat.


Kozoroh - Býk: 

Na romantiku ho moc neužijete. Naštěstí patříte k lidem, kteří dávají přednost skutkům před řečmi - a pokud vám skutky vyhovují, řeči nevyžadujete.


Kozoroh - Blíženci: 

Kromě výdajů, na které jste připravení, přijde spoustu těch, na které připravení nejste. V žádném případě z nich však neobviňujte Blížence, protože ten za ně taky nemůže!


Kozoroh - Rak: 

S přicházejícím jarem by měl popracovat na své fyzické kondici. Vezměte ho o víkendu na delší procházku a důkladně prozkoumejte, jak na tom vlastně je!


Kozoroh - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení budete společnou řeč hledat dlouho, intenzivně a bohužel marně. Pokud se v tomto týdnu dokážete domluvit bez hádek, můžete to brát jako životní úspěch.


Kozoroh - Panna: 

O svých problémech se s ním raději nebavte. Nahlas sice říká, že pro vás má pochopení, ale když ho opravdu potřebujete, rozumného slova se od něj nedočkáte.


Kozoroh - Váhy: 

Když vám začne radit, co dělat se životem, budete mít co dělat, abyste se nezačali smát. Vaše Váha totiž přesně opakuje to, co jste jí před několika týdny říkali vy.


Kozoroh - Štír: 

I když jaro klepe na dveře, měl by se přesto oblékat s rozumem. Když přijde s tím, že ven půjde v tričku s krátkým rukávem, měli byste mu to rozmluvit.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho nápady na vylepšení vaší finanční situace nejsou zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Vyslechněte ho, přidejte k tomu své názory a pak se bez obav pusťte do realizace.


Kozoroh - Kozoroh: 

Vaše názory nebere. I když mu předložíte něco, co stoprocentně dokazuje, že se mýlí, zavře před tím oči a bude vám tvrdit, že je to naprosto jinak, než si myslíte.


Kozoroh - Vodnář: 

O své zdraví se musí starat. Sám se k tomu nějak moc nemá, ale když ho přimějete, aby se choval rozumně, vezme to jako nutnost, které se musíte podvolit.


Kozoroh - Ryby: 

Jediné, co od vás opravdu potřebuje, je čas. Když Rybě dáte dostatek času a doplníte ho svou pozorností, udělá vám ze života ráj na zemi, a navíc za to nebude nic chtít.


Vodnář - Beran: 

Na první pohled vypadá jako šťastný a hodně zamilovaný člověk. Pokud chcete váš vztah z nějakých důvodů utajovat, můžete se o to sice snažit, ale velký efekt to mít nebude.


Vodnář - Býk: 

Zatímco s ním najdete společnou řeč lehce a rychle, s jeho rodiči se sladit nemůžete. Pokud se vám to ve druhé polovině týdne podaří, berte to jako první signál lepších zítřků!


Vodnář - Blíženci: 

Váš vztah se zarazí na nárocích, které jeden na druhého máte. Kdybyste se oba dokázali smířit s tím, že se život nemusí vyvíjet přesně podle vašich představ, bylo by to lepší.


Vodnář - Rak: 

To, co jste si naplánovali, dopadne nakonec naprosto jinak. Vy se s tím smířit dokážete, ale Rak bude ještě po víkendu tiše poplakávat a přemýšlet o tom, co mohlo být a nebylo...


Vodnář - Lev: 

Setkání s jeho přáteli neodmítejte! Když spolu někam vyrazíte, uvidíte ho ve zcela jiném světle, než dosud. Navíc pochopíte, že vás opravdu miluje tak, jak vás dosud nikdo nemiloval.


Vodnář - Panna: 

Na kolegu z tohoto znamení v tomto týdnu spolehnutí není a nebude. O tom, co dělá, umí sice náramně dobře mluvit, ale realita tomu nějak neodpovídá.


Vodnář - Váhy: 

Na to, co se děje, musíte oba zareagovat rychle, pružně a hlavně v souladu. Pokud to dokážete, budete patřit k těm, kteří na nynějších zmatcích neztratí, ale vydělají.


Vodnář - Štír: 

Připravte se na chvíle, kdy vám bude mluvit do života. Naštěstí se mu dokážete bránit tak, aby pochopil, že jsou chvíle, kdy musí ve vlastním zájmu ustoupit - a taky to udělá.


Vodnář - Střelec: 

Jeho pozornost si cele přitáhnou nejrůznější zábavy. Když jste ve chvíli, kdy dává přednost počítačovým hrám před vámi, klidně mu to řekněte!


Vodnář - Kozoroh: 

To, čím prochází, se dá označit jako klasický konflikt zájmů. Když dáte hlavy dohromady, najdete oboustranně přijatelné řešení - ale připravte se na to, že ho lehké nebude.


Vodnář - Vodnář: 

Když tvrdí, že se kvůli vám od základů změní, může s tím být trochu problém. On to sice myslí upřímně, ale vy víte, že dospělý člověk se dokáže změnit jen málokdy.


Vodnář - Ryby: 

Člověk, který lže v maličkostech, může klamat i ve velkých věcech. Vás dvou se to naštěstí netýká, ale některých vašich společných přátel by se to týkat mohlo.


Ryby - Beran: 

Když se mu něco nepodaří, nechte to bez komentáře. To, co se děje, vám popíše velice podrobně sám ve chvíli, kdy bude toužit po vaší podpoře.


Ryby - Býk: 

Za tím, co mezi vámi bylo, udělejte tlustou čáru. Pokud chcete ve svém vztahu pokračovat, musíte začít na naprosto jiné úrovni a naprosto jinými prostředky.


Ryby - Blíženci: 

O víkendu to bude náročné. Vy potřebujete člověka, o kterého se můžete opřít, zatímco Blíženec si z vás dělá legraci, a tvrdí, že své reakce jako vždycky přeháníte.


Ryby - Rak: 

Momentálně toho má opravdu hodně. Berte to jako vysvětlení pro chvíle, kdy je opravdu nenaložený a kdy místo rozumné komunikace odpovídá na vaše otázky vrčením.


Ryby - Lev: 

Začne vás přemlouvat, abyste se rozešli s partnerem, s nímž docela ladíte. Nedejte se, protože by šlo o čin, kterého byste litovali vzápětí, upřímně a hlavně dlouho...


Ryby - Panna: 

I když nechcete, hlavu jí popletete. Zamilovaná Panna vám vyrazí dech svou cílevědomostí, se kterou usiluje o vaše srdce, ale které je podle vašeho názoru občas až příliš.


Ryby - Váhy: 

Průšvihy, které aktuálně prožíváte, jsou v případě vás dvou vyloženě blahodárné. Nutí vás, abyste spojili síly a na jejich likvidaci pracovali spolu.


Ryby - Štír: 

V jeho případě musíte nasadit diplomatický přístup. Když na něj začnete tlačit, nic tím nezískáte, ale když mu to podáte rozumně, mohl by pochopit a změnit směr.


Ryby - Střelec: 

Partner vám v tomto týdnu sklon naznačovat, což vy vyloženě nesnášíte. Vymyslete způsob, jak ho přimět, aby mluvil víc a hlavně tak, abyste si v celé situaci udělali konečně jasno.


Ryby - Kozoroh: 

Pokud o víkendu jedete k jeho příbuzným, nezapomeňte na dárek. Kdybyste jim navíc dokázali vlastní rukou vyrobit něco opravdu dobrého, otevře vám to dveře i srdce.


Ryby - Vodnář: 

Veškeré negativní úvahy, které se ho týkají, si hned teď zakažte. Braly by vám energii, kterou potřebujete na spoustu důležitějších věcí.


Ryby - Ryby: 

Nezdá se vám, že ohledně něj máte až příliš velká očekávání? Kdybyste se dokázali smířit s tím, že je to naprosto normální člověk, dýchalo by se vám podstatně lehčeji a lépe.