Týdenní partnerské horoskopy od 19.12.2016 do 26.12.2016

Beran - Beran: 

Hlavně vy neměl brát vážně všechno, co uslyší. Týká se to zejména začátku týdne, kdy je pod vlivem stacionárního Merkura a kdy slyší trávu růst i tam, kde žádná není.


Beran - Býk: 

Když nenápadně mluví o vůni, která ho v poslední době oslovila, opravdu vám to neříká jen tak. Zjistěte si, kde se dotyčná vůně dá koupit a pak vyrazte najisto!Beran - Blíženci: 

Neustále si vám stěžuje na svého partnera. Kdybyste mu však uvěřili a na místo jeho životního partnera nastoupili vy, počítejte s tím, že si začne stěžovat zase na vás.


Beran - Rak: 

Patří k těm, kteří mají ve všem, co se týká svátků, naprosto jasno. Pokud chcete do jejich průběhu vnést nějakou změnu, bude vás to stát spoustu energie a stejně se vám to nepodaří.


Beran - Lev: 

Než se mu rozhodnete otevřít oči, hodně přemýšlejte. Nezapomeňte, že Lev je znamení královské, a králové nechávali posly špatných zpráv dost často popravovat.


Beran - Panna: 

Když přijde s tím, že se vám s něčím svěří, udělejte si na to čas. Záležitost sice zpočátku vypadá jednoduše, ale v průběhu hovoru zjistíte, že je to daleko složitější.


Beran - Váhy: 

Vaše kontakty jsou neobyčejně složité. Vidíte se sice moc rádi, ale přesto vás hovor začne jedovatostmi, které jsou zraňující a zbytečné.


Beran - Štír: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že vy víte něco, co on ne. Štír nese podobné náznaky velice nelibě, a pokud si nedáte pozor, stane se vaším zavilým nepřítelem.


Beran - Střelec: 

Ve středu nebo ve čtvrtek se k vám nahrnou jeho kamarádi. Nejdříve budete překvapení, ale pak pochopíte, že společnost veselých lidí je přesně to, co potřebujete.


Beran - Kozoroh: 

Jste z něj v šoku. Nahlas promluví o tom, co k vám kdysi cítil, a vy jen přemýšlíte, proč to říká až teď, kdy to bohužel už není aktuální.


Beran - Vodnář: 

Přiměje vás k jednání, o kterém jste dosud neuvažovali. Pak ale musíte přemýšlet, zda si to přejete opravdu vy, nebo zda ho vedou spíše jeho vlastní a trochu sobecké zájmy.


Beran - Ryby: 

Mars, který se v pondělí dostává do Ryb, z něj činí bojovníka, kterého se je proč bát. Pokud to jenom trochu jde, veškerým sporům se raději vyhněte!


Býk - Beran: 

Problémy přijdou ze strany, odkud jste je nečekali. Je docela možné, že vás přinutí, abyste se ještě před svátky vydali někam, kam jste letos už jet nechtěli.


Býk - Býk: 

Stacionární Merkur v Kozorohu je pro vás dva vyloženě inspirativní. Pokud se rozhodnete, že si kromě ostatních dárků pod stromeček nadělíte i nějakou společnou aktivitu, je to skvělé!


Býk - Blíženci: 

Nikdo vás neohrožuje! Kolem vašeho miláčka se sice mohou motat lidé, kteří se ho snaží dostat na svou stranu, ale když přijde na věc, dokáže se jim ubránit.


Býk - Rak: 

Průšvihy, které se se svátky neoddělitelně pojí, zvládnete. Musíte však překonat touhu po jedovatých poznámkách a svému Rakovi vysvětlit, že je to sice nepříjemné, ale svět se kvůli tomu neboří.


Býk - Lev: 

Jeho aféry ze starých časů vás opravdu zajímat nemusí. Když říká, že pro něj platí jen to, co je tady a teď, říká pravdu a vy byste mu měli věřit.


Býk - Panna: 

S upřímností pomalu! Panna vás sice přesvědčuje, že chce znát váš názor na všechno, co se kolem vás a s vámi děje, ale když jí to řeknete, celkem spolehlivě se naštve.


Býk - Váhy: 

Když někde nechce být, vy jeho názor nezměníte. Můžete ho ale přesvědčit, aby se nad svým rozhodnutím ještě jednou zamyslel a zvážil i jeho případné dopady.


Býk - Štír: 

Pokud vás začne přesvědčovat, že je vina za všechno negativní, co mezi vámi je, na vaší straně, nehádejte se, ale taky mu nedovolte, aby toto téma otevíral pod stromečkem.


Býk - Střelec: 

Život vznese požadavky, na které nejste připravení. Kdybyste se ale zeptali jeho rodičů, poradili by vám, jak na to jít, abyste všechno zvládli a ani později ničeho nelitovali.


Býk - Kozoroh: 

Vzhledem k Merkuru, který je vám oběma víc než příznivý, se nezastavíte. Za svou námahu však budete mít nečekané příjmy, které veškeré vaše odříkání vyváží.


Býk - Vodnář: 

To, že vám dal k Vánocům kuchařku, vůbec neznamená, že si myslí, že neumíte vařit. Dárek vybíral tak, aby vám udělal radost, a vy byste ho taky tam měli přijmout.


Býk - Ryby: 

Postará se vám o opravdu krásné Vánoce. Kdybyste se překonali a v neděli večer mu řekli, že jste mu za tyto krásné dny vděční, bude to vynikající.


Blíženci - Beran: 

Se svými tajemstvími se mu raději nesvěřujte. Beran vám sice slavnostně slíbí, že si všechno nechá pro sebe, ale kdyby přišlo pokušení, odolat by nedokázal.


Blíženci - Býk: 

Váš vztah se nenápadně mění. Berte to jako svou výhru, protože lidí, kteří by se mohli chlubit tím, že je Býk bere vážně, se ve vesmíru moc nevyskytuje.


Blíženci - Blíženci: 

V pondělí a v úterý bude neustále v trapu. Nezlobte se a ani se zbytečně nevyptávejte. To, o co šlo, vám popíše ve středu, a opravdu vám tím vyrazí dech!


Blíženci - Rak: 

Máte se na co těšit! Hned na začátku týdne se dozvíte, že pozitivní změny, na které jste už dlouho čekali, se odehrají podstatně rychleji - tedy tak, aby už na jaře bylo všechno v pořádku.


Blíženci - Lev: 

Když na vás někdo začne křičet, musíte v první řadě zpacifikovat svého Lva. Obvykle je vzorem slušného chování, ale když někdo zaútočí na vás, tak se nezná!


Blíženci - Panna: 

Překvapí vás svým impulsivním jednáním. Ještě víc vás překvapí reakce vašich společných známých, kteří se s ním nehádají, ale velice rychle ho poslechnou.


Blíženci - Váhy: 

Když přijde s tím, že si k Vánocům mimo jiné darujete letní dovolenou, musíte ho zbrzdit. Takový nápad je sice dobrý, ale vám na něj momentálně chybí nutné peníze.


Blíženci - Štír: 

Jeho zdravotní stav se téměř zázračně vylepší. Užijete si to hlavně o svátcích, kdy bude váš Štír v dobré náladě a kdy si potvrdíte, že se všechno konečně obrátilo k lepšímu.


Blíženci - Střelec: 

Musíte ho brzdit! Týká se to hlavně začátku týdne, kdy si zvyká na energii Marse z Ryb, a kdy hrozí, že se složí dřív, než se na stromečku rozsvítí první svíčka.


Blíženci - Kozoroh: 

Drobné problémy se zdravím by měl řešit dřív, než z nich budou problémy velké. Pokud ho na začátku týdne začne zlobit zub, nesmí čekat, ale musí hned vyrazit k lékaři!


Blíženci - Vodnář: 

Nezdá se vám, že se hádáte naprosto zbytečně? Kdybyste se místo hádek dokázali všemu upřímně zasmát, bylo by to prospěšnější jak pro vás, tak pro všechny kolem.


Blíženci - Ryby: 

To, že se naštve v práci, ještě neznamená, že má proč být naštvaný doma. Jakmile takové pokusy zaregistrujete, hned mu dejte najevo, že jste mu na to přišli!


Rak - Beran: 

Jeho příbuzní vás právem štvou. Neustále vám vysvětlují, co máte dělat, a ani na chvíli je nenapadne, že se pletou do věcí, po kterých jim opravdu nic není.


Rak - Býk: 

Oba jste pod pozitivním vlivem velmi výrazného Merkura z Kozoroha. Pokud se dokážete přimět k vyrovnané spolupráci, můžete se přihlásit do soutěže o pár roku!


Rak - Blíženci: 

Jeho představa ničím nerušených Vánoc narazí na realitu. Naštěstí celou záležitost vezmete do rukou, a zmatek zažehnáte a postaráte se o hezké svátky.


Rak - Rak: 

Hlavně necouvejte! Když se rozhodnete, že si zaslouží, abyste mu vynadali, nesmíte po první větě couvnout a začít mu vysvětlovat, že jste to tak nemysleli.


Rak - Lev: 

Jeho sny se mění ve skutečnost, což je skvělé. Přesto uděláte moc dobře, když mu nenápadně připomenete, že jeho úspěch je vlastně i zásluhou vaší a vaší lásky.


Rak - Panna: 

Stále častěji vás napadá, že si život bez něj nedokážete představit. Nechcete změnit přístup ke svatbám a rovnou pod stromečkem ho požádat o ruku?


Rak - Váhy: 

Měl by si dávat pozor na alkohol. Nejde o to, že by pod jeho vlivem dělal ostudu, ale o to, že by mohl slíbit něco, co by jemu a tím pádem i vám v budoucnu silně zkomplikovalo život.


Rak - Štír: 

Hlavně by se neměl spoléhat na to, co mu kdo slíbil. Pokud bude mít u všeho důležitého ještě i záložní variantu, proběhne týden v pohodě a v klidu.


Rak - Střelec: 

V pondělí a v úterý bude život s ním velice náročný. Váš miláček je pod silným marsickým tlakem, a to, co dělá, má do rozumného jednání opravdu hodně daleko.


Rak - Kozoroh: 

Když jednou vaše rozumné a objektivně skvělé nápady odmítne, nic to neznamená! Během času změní názor a do konce týdne sám přijde s tím, že se mu vaše záměry zamlouvají.


Rak - Vodnář: 

Jeho partnerskou krizi raději neřešte. Mohli byste se dozvědět, že jeho vztah jenom rozbíjíte s tím, že čekáte, až bude sám, a potom po něm s chutí sáhnete!


Rak - Ryby: 

Na to, abyste pro něj objednávali oblečení na dobírku, rychle zapomeňte. Vaší Rybě by to nesedlo, a přímo by se zeptala, zda jste to náhodou nevybírali pro někoho jiného...


Lev - Beran: 

Počítejte s tím, že vás na konci týdne bude pěkně štvát. Když si však uvědomíte, že je to důsledek Luny, která je o svátcích ve Štíru, zvládnete to bez hádky a s grácií.


Lev - Býk: 

Když si myslí, že vám může radit nebo dokonce rozkazovat, měli byste mu dát jasně najevo, že mu to budete tolerovat. Řekněte mu to jasně a tak, aby to konečně pochopil!


Lev - Blíženci: 

Když ho varujete, aby zbrzdil, sice vás vyslechne, ale tím to taky skončí. I když je to těžké, nezbude, než abyste mávli rukou a nechali ho svému osudu.


Lev - Rak: 

Když mu nevěříte, nedávejte to najevo. Konec týdne potvrdí, že jste se mýlili, a vy byste se dostali do situace, kdy byste se museli buď stydět nebo omlouvat.


Lev - Lev: 

Svátky budou vyloženě pohádkové. Konečně prožijete Vánoce, kdy se nebudete bát toho, co přijde, ale naopak se budete těšit každou minutou společně prožívaného štěstí.


Lev - Panna: 

Když se mu něco nepovede, nechte to bez poznámek. Mohl by zareagovat tak, že by začal nahlas počítat všechno, co se nepovedlo vám - a tím by rozbil veškerou harmonii.


Lev - Váhy: 

Hlavně se nepochechtávejte nadšení, s nímž zdobí stromek a balí poslední dárky. Pohled, který by na vás vrhnul, by byl horší než jakékoliv ostré slovo.


Lev - Štír: 

Naučte se odmítat! Když na začátku týdne přijde kolega z tohoto znamení s nápadem, který je pro vás zdánlivě výhodný, musíte ho odmítnout dřív, než dopoví poslední větu.


Lev - Střelec: 

Neustále chce, abyste mu se vším radili. Obvykle vám tento jeho přístup lichotí, ale teď si říkáte, že by mohl alespoň občas prokázat určitou samostatnost.


Lev - Kozoroh: 

Pod stromečkem se těšte na překvapení. Váš miláček kromě jiného obstaral dárky i pro vaše domácí zvířata - a to i přesto, že dosud o něčem takovém nechtěl ani slyšet.


Lev - Vodnář: 

Když zjistíte, že je až po uši vnořený do kulinářského časopisu, máte se na co těšit. Miláček se rozhodl, že vaše svátky obohatí dosud neznámým jídlem, a vy můžete vzít jed na to, že se mu to podaří.


Lev - Ryby: 

Svátky nechte zcela v jeho režii. Luna je až do nedělní noci ve Štíru a vaše Rybka odhadne to, co je aktuálně potřeba udělat, podstatně lépe než vy.


Panna - Beran: 

Pokud máte pocit, že na vás tlačí, měli byste se ozvat. Jen tak máte šanci zjistit, že Beran si dopad svých slov i neverbálních náznaků ani trochu neuvědomuje.


Panna - Býk: 

S dárky pro děti to nepřehánějte. Když Býk přijde s tím, že byste měli ještě něco přikoupit, musíte mu vysvětlit, že by to z výchovného hlediska bylo nerozumné.


Panna - Blíženci: 

O jeho budoucnost se nezajímejte. To, co je důležité, vám přijde říct sám, a kvůli tomu, co důležité není, byste si jen dělali zbytečné starosti.


Panna - Rak: 

Svátky proběhnou v klidu a v pohodě. Rak sice bude skučet, že během nic zase zbytečně přibral, ale to je už jeho každoroční tradice, kvůli níž se nestresujete.


Panna - Lev: 

Skvělý bude zejména v neděli. Když si dá pár skleniček, bude vás chválit tak upřímně, že se budete skoro až červenat a všem vysvětlovat, že tak skvělí opravdu nejste.


Panna - Panna: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, zmírněte tempo. Práce je sice hodně, ale to ještě neznamená, že všechno, co je potřeba udělat, musíte zvládnout jenom vy dva!


Panna - Váhy: 

Jeho zásadní životní přání se plní skoro zázračně. Občas můžete mít dokonce až pocit, že jemu štěstí přeje na každém kroku, zatímco na vás v tomto směru trochu zapomíná.


Panna - Štír: 

Funguje jako spolehlivý magnet na průšvihy. Když se v práci stane něco problematického, může počítat s výslechem - a to i v případě, kdy s tím nemá vůbec nic společného.


Panna - Střelec: 

Rande, které si domluvíte, proběhne naprosto jinak, než jste předpokládali. Zároveň si však přiznáte, že jste se tak jako s ním, už dlouho nebavili, a hned si operativně domluvíte další schůzku.


Panna - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy se pustíte do něčeho, co vyžaduje trpělivost, povolejte ku pomoci Kozoroha. Na rozdíl od vás se nerozčilí ani ve chvíli, která k tomu vyloženě vybízí.


Panna - Vodnář: 

Ve vaší péči jenom kvete. To, že je s vámi, navíc podporuje jeho rozumný přístup ke všemu, co mu život v tomto týdnu přinese, a čeho rozhodně není málo.


Panna - Ryby: 

To, že jste na něj naštvaní, je přirozené. Měli byste mu však vysvětlit, co se stalo, a zbytečně ho svým mlčením nestresovat.


Váhy - Beran: 

Hlavně nedovolte, aby dělal drama z něčeho, co si to nezaslouží. Když se vám podaří posílit jeho realistický přístup k životu, bude to všestranně rozumné.


Váhy - Býk: 

Oba jste romantičtí, což je dobře, a oba si ji umíte vychutnat, což je ještě lepší. Navíc se vám podaří Vánoce prožít u pohádek, aniž byste museli vystrčit noc, což je další letošní plus!


Váhy - Blíženci: 

Na klid v partnerství můžete zapomenout. Váš Blíženec řeší rodinné problémy, a nenechá si vysvětlit, že je to zbytečné, protože je už stejně rozhodnuto.


Váhy - Rak: 

To, že společná aktivita upevňuje vztah, je v případě vás dvou mýtus. Pokud to jen trochu jde, vyhněte se hádkám tím, že budete každý fungovat zvlášť.


Váhy - Lev: 

To, že jste si rozuměli beze slova, je dávná minulost. V tomto týdnu si musíte všechno dlouze vysvětlovat, a stejně není jisté, že dokážete najít společné stanovisko.


Váhy - Panna: 

V práci padne nabídka, za kterou by jindy dal modré z nebe. Momentálně má však spoustu práce se svátky a nabídku pravděpodobně nepřijme.


Váhy - Váhy: 

Na to, co si vás mysli jeho rodina, se můžete vykašlat. V případě vás dvou platí, že spolu budete žít vy dva a zbytek světa vám do toho opravdu nemá co mluvit.


Váhy - Štír: 

Nenápadně se vyptejte, zda nemá nějakou potravní alergii. Kdyby k vám přišel na božíhodový oběd a nic nemohl jíst, zkazilo by to náladu jak vám, tak jemu.


Váhy - Střelec: 

Než se rozhodnete pro něco zásadního, měli byste se s ním poradit. Obvykle fungujete jako ten rozumnější z páru vy, ale tentokrát se karta obrátí.


Váhy - Kozoroh: 

Pokud vám připadá, že se vyhýbá jakémukoliv rozhovoru, je to tak. Kozoroh ví, že musíte probrat něco náročnějšího a ani trochu se mu do toho nechce...


Váhy - Vodnář: 

Jeho energie a rozhodnost vás překvapují. Kdyby bylo na vás, nechali byste všechny podobné záležitosti plavat a řešili byste pouze to, co si to opravdu zaslouží.


Váhy - Ryby: 

Pokud mu chcete k Vánocům pořídit nějakou elektroniku, požádejte o radu skutečného odborníka. Když budete vybírat sami, bude to drahé a navíc riskujete, že mu to nebude vyhovovat.


Štír - Beran: 

Váš vztah se konečně dá do pohybu. Oba pochopíte, že stagnace, na kterou jste v poslední době vsadili, je skoro až zhoubná, a společně jste se rozhodli pro akci.


Štír - Býk: 

Dech vám vyrazí svým vlastnoručně vyrobeným dárkem. Dojde vám, že na něm musel začít pracovat už v době, kdy vy jste na to, že nějaké Vánoce budou, ještě ani nevzdechli.


Štír - Blíženci: 

Když o něm chcete něco zjistit, klidně se ho zeptejte. Blíženec o sobě moc rád vypráví, a během řeči vám na sebe prozradí víc, než sám původně chtěl.


Štír - Rak: 

Když přijde s tím, že si na pondělí nebo úterý vezmete dovolenou a vyrazíte na nějaké větší adventní trhy, souhlaste bez výhrad. Odpočinek už oba dva moc potřebujete.


Štír - Lev: 

Když vás varuje, abyste se v práci raději vystříhali alkoholu, má pravdu. Týká se to zejména vašeho šéfa, který vám nejdříve nalije pár panáků a pak z vás začne tahat rozumy.


Štír - Panna: 

Nedokáže se prosadit tam, kde dosud vždycky vítězil. Musíte mu vysvětlit, že to není ani tak otázka jeho kvalit, ale spíše tvrdého tlaku lidí, kteří mají méně zábran než on.


Štír - Váhy: 

S jeho nervozitou nic nenaděláte. Můžete ho ale přesvědčovat, že jste všechno připravili tak, aby svátky proběhly skvěle, a že to taky tak dopadne.


Štír - Štír: 

Začne si s vámi povídat o své budoucnosti? Pokud ano, berte to nejen jako projev důvěry, ale jako důkaz toho, že s vámi je nejen teď, ale že s vámi počítá i do budoucna.


Štír - Střelec: 

Jakmile přijde s tím, že bude chovat nějaké exotické zvíře, nepropadejte panice. Když mu vysvětlíte, co to všechno obnáší, sám pochopí, že by vám to přineslo jen komplikace.


Štír - Kozoroh: 

S rodičem z tohoto znamení se budete domlouvat jen těžko. Když mu však přímo řeknete, jak si to představujete, nebude k vašemu velkému překvapení nic namítat!


Štír - Vodnář: 

Když vás začne lákat na skleničku, raději odmítněte. Aspekty jsou dost náročné a vy byste si u ní mohli říct leccos, co by vás sice později mrzelo, ale zpátky byste to už nevzali.


Štír - Ryby: 

Sváteční harmonii vám lze jenom závidět. S přehledem dokonce zvládnete jeho rodiče, kteří jako každý rok přijdou s tím, že je to sice dobré, ale mohlo by to být lepší....


Střelec - Beran: 

Hlavně k němu nebuďte zbytečně tvrdí. I když víte, že tím, co prožívá, pouze pyká za špatné rozhodnutí z minulosti, mějte rozum a nahlas to nekomentujte.


Střelec - Býk: 

Když zjistíte, že si na svátky nese domů práci, zbytečně se nerozčilujte. Je to něco, co je nutné udělat, a s čím si nikdo jiný kromě něj není schopen poradit.


Střelec - Blíženci: 

Jeho proměnlivé nálady jste zvládli. Přestali jste se jimi stresovat a berete je jen jako zajímavost, která dodává jinak obyčejným předvánočním dnům tu pravou šťávu.


Střelec - Rak: 

Váš vztah začíná od nuly, ale o to je to lepší. Ani jeden z vás za sebou netáhne břemeno minulosti, která může mít na další průběh nového vztahu negativní vliv.


Střelec - Lev: 

Dobrou náladou opravdu nehýří. Potíž je v tom, že vy mu momentálně nemůžete říct nic, co by jeho obavy zahnalo a vám vrátilo dobré rozpoložení.


Střelec - Panna: 

Když vám začne radit, musíte vydržet. V tomto týdnu toho naštěstí má tolik, že vaši výchovu odbude jen několika větami a hned potom se vrhne na něco důležitějšího.


Střelec - Váhy: 

Je naprosto jiný, než byly všechny vaše dosavadní lásky. Definitivně vám to dojde pod vánočním stromečkem, kde vás od něj čeká skutečné překvapení!


Střelec - Štír: 

Udělejte si čas na to, abyste ho namasírovali. Odborníci v tomto ohledu sice nejste, ale i přesto každý váš dotek funguje vyloženě léčivě.


Střelec - Střelec: 

To, že je nevlídný, neberte vážně. Když mu dovolíte, aby se v noci z pátku na sobotu pořádně vyspal, dobrá nálada se jemu a tím pádem i vám vrátí jako kouzlem...


Střelec - Kozoroh: 

Když se dozvíte, že se mu stalo něco opravdu nepříjemného, zavolejte mu jako první. Potřebuje někoho, kdo mu vysvětlí, že život není jen zlý - a nikdo jiný než vy to nedokáže.


Střelec - Vodnář: 

Když se vám jeho humor, který navíc směruje jen na vás, nezamlouvá, nebojte se mu to říct. Bude překvapený, protože ho vůbec nenapadlo, že by se vás tím mohl dotknout.


Střelec - Ryby: 

O veškerých investicích byste se měli domluvit. Předejdete tak situaci, kdy byste nejdříve peníze do něčeho nacpali, a až potom začali přemýšlet, zda je to dostatečně bezpečné.


Kozoroh - Beran: 

Vůbec mu nerozumíte. Když se ho ale přímo zeptáte, co by chtěl změnit a kam by chtěl váš vztah posunout, rozumnou informaci s nějakou výpovědní hodnotou z něj nedostanete.


Kozoroh - Býk: 

Zaskočí vás reakcí, kterou jste vůbec nečekali. Po prvotním překvapení se však vzpamatujete a zjistíte, že tím za vás vlastně vyřešil něco, s čím byste měli opravdu hodně starostí.


Kozoroh - Blíženci: 

Když vám říká, že to s přípravami na svátky přeháníte, má pravdu. Zkuste poněkud zmírnit tempo a čas, který tím ušetříte, věnovat péči o něj a tím i o váš vztah.


Kozoroh - Rak: 

S úklidem to nepřehánějte. Když Rakovi budete stále dokola opakovat, že o Vánocích jsou důležité i jiné věci, máte velkou naději, že to pochopí a dokonce bude i akceptovat.


Kozoroh - Lev: 

Počítejte s týdnem plných zmatků. Rozpis práce a úkolů máte sice promyšlený, ale vždycky se najde něco, co se ukáže jako důležitější a co váš pečlivě vystavěný harmonogram rozbourá.


Kozoroh - Panna: 

Pokud chce jako dárek potravinové doplňky, klidně jí je dejte. U těch máte alespoň jistotu, že je přijme s nadšením, což vám u ostatních dárků nikdo nezaručí.


Kozoroh - Váhy: 

Jeho tvrdohlavost vám doslova vyrazí dech. Pokud jste si až dosud mysleli, že jste ve vašem vztahu ten silnější, pochopíte, že jste se v odhadu situace silně mýlili


Kozoroh - Štír: 

Jeho upřímnost vám vyrazí dech. Navíc zjistíte, že říká přesně to, co byste řekli vy, kdybyste k tomu měli dostatek otevřenosti a odvahy.


Kozoroh - Střelec: 

Představa, že všechno proběhne v pořádku a bez zádrhelů, se ukáže jako silně nereálná. Váš miláček je mistrem ve vyrábění zmatků, které vy budete celý týden řešit.


Kozoroh - Kozoroh: 

Drobné problémy mohou být s jeho rodiči. Pokud onemocní, nejde sice o nic zásadního, ale přesto s tím budete mít víc starostí, než by vám bylo milé.


Kozoroh - Vodnář: 

Myslete pozitivně! Když Vodnář říká, že se není čeho bát, neberte to pouze jako chlácholení, ale důvěřujte mu tak, jak jste mu dosud důvěřovali ve všem.


Kozoroh - Ryby: 

S partnerem z tohoto znamení se nudit nebudete. Minimálně jednou přijde s tím, že se musíte účastnit nějaké charitativní akce, a mluví tak přesvědčivě, že vás tam stáhne s sebou.


Vodnář - Beran: 

O tom, že život není jednoduchý, víte už dávno. V tomto týdnu však na sebe budete pyšní, protože všechno zvládnete a ani o dobrou náladu se připravit nenecháte.


Vodnář - Býk: 

Když si myslíte, že máte doma už úplně všechno, přinese vám Býk ještě jeden velký nákup. Budete se rozčilovat, nebo ho pochválíte, že se stará, abyste nestrádali?


Vodnář - Blíženci: 

S kolegy z tohoto znamení musíte mít svatou trpělivost. Týká se to hlavně začátku týdne, kdy je musíte hlídat jako malé děti, protože mají sklon zkazit všechno, co se jen dá.


Vodnář - Rak: 

Vánoce s Rakem jsou opravdu skvělé. Občas si sice pomyslíte, že by těch tradic a sentimentu nemuselo být tolik, ale pak si řeknete, že je to přesto o řád lepší než všechno, co jste prožili dosud.


Vodnář - Lev: 

Partner z tohoto znamení patří momentálně k těm komplikovanějším. Když usoudíte, že je zadumaný, neptejte se ho, co se děje, ale počkejte, až vám to řekne sám.


Vodnář - Panna: 

Než ji přemluvíte k výrobě vaječného koňaku nebo jiné podobné dobroty, dá vám to spoustu práce. Její přístup se však změní a o svátcích se budete tvářit, jako by to byl jen její nápad!


Vodnář - Váhy: 

Veškeré investice, které do vašeho vztahu na začátku týdne učiníte, se vám mnohokrát vrátí. Hlavně si neříkejte, že na slovech nezáleží a že projevy lásky jsou směšné...


Vodnář - Štír: 

Patří k lidem, kteří myslí hodně dopředu. Pokud usoudí, že byste měli do konce roku ještě uzavřít pojistku navíc, neváhejte a hned to udělejte.


Vodnář - Střelec: 

Zázračný efekt má hodina, na kterou se spolu zašijete někam do kavárny. Nemusíte ani mluvit, protože stačí vědomí, že jste spolu a že vůbec nic nemusíte.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně mu nedovolte, aby zpochybňoval vaše rozhodnutí. To, co chcete udělat, je sice na první pohled riskantní, ale vám to vyjde podstatně lépe, než si umí představit.


Vodnář - Vodnář: 

Dlouhodobé problémy se řeší naprosto jinak, než jste čekali, a daleko rychleji, než je podle vás vůbec možné. Počítejte s tím, že pod stromečkem už budete v pohodě a v klidu!


Vodnář - Ryby: 

Když přijde s tím, že byste si mohli půjčit a koupit ještě pár dárků, zarazte tuto myšlenku hned vzápětí. Lidí, kteří podobného rozhodnutí litují, je i bez vás dost!


Ryby - Beran: 

I když je těsně před svátky, musíte vyřizovat něco, co nepočká. Naštěstí i na úřadech panuje sváteční nálada, takže všechno půjde rychle a daleko lépe, než jste čekali.


Ryby - Býk: 

Lehké problémy mohou být s dárky, které jste pro něj už dost dávno nakoupili. Je docela možné, že jste zapomněli, kam jste je schovali, a teď je musíte hledat.


Ryby - Blíženci: 

Když ho napadne, že byste ještě do svátků mohli vymalovat nebo vyměnit nábytek, rozmluvte mu to! Zmatky, které by to s sebou neslo, opravdu nepotřebujete.


Ryby - Rak: 

Opět se přesvědčíte, že na vás myslí. Konečně pochopil, že se na vztahu musí pracovat, a rozhodl se, že pro to začne dělat něco, co oceníte.


Ryby - Lev: 

Když přijde s tím, že pro vás má na ochutnání cukroví, zpozorněte. Je docela možné, že se pustil do milostné magie a právě darované cukroví vás k němu má připoutat.


Ryby - Panna: 

Musíte ho donutit, aby s vámi mluvil. Jedině tak máte šanci zjistit, že to, co ho opravdu trápí, s vámi nemá nic společného a vy s tím nic nenaděláte.


Ryby - Váhy: 

Schůzka po letech ve vás otevře něco, co jste považovali za dávno zvládnuté. Až dosud jste přísloví o staré lásce, která nerezaví, moc nevěřili, ale teď už si tak jistí nejste...


Ryby - Štír: 

Má pocit, že byste na něj neustále měli mít čas, a když ho nemáte, jen se rozčiluje. Pokud mu dokážete vysvětlit, že máte kromě něj na starosti i jiné věci, bude se vám rázem dýchat volněji.


Ryby - Střelec: 

Kdybyste mu v pondělí nebo v úterý dali ještě jeden dáreček k narozeninám, bylo by to skvělé. Vám to nic neudělá a vašemu Střelci tím zajistíte dobrou náladu na celý zbytek roku!


Ryby - Kozoroh: 

Hlavně mu nic nevysvětlujte! Ve chvíli, kdy začnete, se do toho zamotáte tak, že na sebe prozradíte i to, o čem sami víte, že to je vrcholně netaktické.


Ryby - Vodnář: 

Počítejte s tím, že se postará, aby předvánočního vzruchu bylo podstatně víc, než jste čekali. V pátek odpoledne se někde zasekne a vy tam pro něj pak budete muset jet.


Ryby - Ryby: 

Hlavně nikoho nenuťte, aby jedl něco, co nemá rád. Když si představíte na jeho místě sami sebe, a před sebou něco, co opravdu nemusíte, sami pochopíte, že se to prostě nedělá...