Týdenní partnerské horoskopy od 19.09.2016 do 26.09.2016

Beran - Beran: 

Všechno, co se bezprostředně netýká vaší existence, berte jako nepodstatné drobnosti. Vy takový přístup sice obvykle neuznáváte, ale v tomto týdnu to jinak nejde.


Beran - Býk: 

Přijde s kadeřníkem nebo jinou podobnou aktivitou, na kterou musí jít. Potíž je v tom, že chce, abyste následovali jeho příkladu a nechali se zkrášlit taky...Beran - Blíženci: 

Nad jeho jedovatostmi mávněte rukou. Životních zkušeností po jeho boku máte dostatek a dobře víte, že váš drahoušek jiný nebyl, není a ani nikdy nebude.


Beran - Rak: 

Upozorní vás na poměrně zásadní chybu. Navíc si k tomu vybere způsob, který vás naštve, protože vás jím přinutí, abyste se nad sebou opravdu zamysleli a přiznali, že jste fakt ujeli.


Beran - Lev: 

Když ho o něco prosíte, má vždycky na všechno času dost. Pokud chcete, aby vás opravdu vnímal, odložte veškeré slušné vychování a jednoduše na něj zařvěte.


Beran - Panna: 

Když vás nutí, abyste dodržovali technologické postupy, má pravdu. Zvláště v první polovině týdne je potřeba, abyste se drželi návodů a na jakoukoliv improvizaci zapomněli.


Beran - Váhy: 

Ujedete v záležitosti, v níž jste si vždycky věřili a považovali se za odborníka. Naštěstí všechno dopadne dobře a vy budete mít prostor, abyste všechno dali do pořádku.


Beran - Štír: 

Jeho žárlivost se opět aktivuje. Počítejte s bouřlivým víkendem! Venuše už bude v jeho znamení a on vás bude podezírat i z toho, co by vám samotným na mysl nikdy nepřišlo.


Beran - Střelec: 

Pustí se do něčeho, s čím nemá moc zkušeností a čemu podle svého vlastního přiznání ani moc nerozumí. Dokáže se ale tvářit jako odborník, a vy ho za to obdivujete.


Beran - Kozoroh: 

Překvapí vás svou chápavostí. Dá najevo, že rozumí důvodu, který vás rozhodil, a ještě vás neverbálně ujistí, že udělá všechno pro to, aby vám situaci pomohl zvládnout.


Beran - Vodnář: 

K vašemu překvapení změnil zásadně vztah ke kamarádům. Zůstávají sice pořád důležití, ale když se jedná o něco opravdu zásadního, přijde se prvně poradit s vámi.


Beran - Ryby: 

S partnerem z tohoto znamení musíte zacházet opatrně. Zejména o víkendu bude mít sklon všechno, co vy považujete za dobrý vtip, považovat za skvěle maskovanou urážku.


Býk - Beran: 

Budete na něj pyšní! V dost široké společnosti dá jasně najevo, že vás považuje za svou životní výhru, na kterou navíc může být po všech stránkách pyšný.


Býk - Býk: 

Pozor si dejte o víkendu. Venuše se dostala do Štíra a vy můžete vzájemně žárlit tak, že si tím spolehlivě otrávíte nejen sobotu a nedělí, ale i celý další týden.


Býk - Blíženci: 

Bylo by dobré, abyste spolu trávili co nejvíce volného času. Váš vztah se v poslední době trochu uvolnil, a bylo by dobře, kdybyste vazby mezi vámi trochu posílili.


Býk - Rak: 

Je potřeba, abyste se konečně rozhodli. Je v podstatně jedno, jak se rozhodnete. Musíte to však udělat rychle a zbavili se nynější vztahové agónie, která ničí jeho i vás.


Býk - Lev: 

Než mu padnete kolem krku, přemýšlejte. Uvědomte si, že jdete do vztahu, ve kterém chce být spokojený především Lev, jemuž na vás zase tak moc nezáleží...


Býk - Panna: 

Pokud jste ještě pořádně neoslavili jeho narozeniny, musíte to dohnat. Miláček vám sice bude vysvětlovat, že to v podstatě není potřeba, ale vy ve vlastním zájmu trvejte na svém.


Býk - Váhy: 

Ve čtvrtek, kdy Slunce vstupuje do jeho znamení, se připravte na zajímavou debatu. Váha má potřebu bilancovat svůj život a taky chce, abyste i vy věděli, k čemu dospěla.


Býk - Štír: 

Všechny životní zkoušky zvládá skvěle. Navíc vás přesvědčuje, že mu záleží především na vás - a pokud nepřijde o vás, nic zásadního se vlastně ani neděje.


Býk - Střelec: 

Patří k lidem, kteří jsou momentálně hodně pod tlakem. Nechcete projevit velkorysost, a hlavně na začátku týdne se tvářit, jako byste jeho jedovaté poznámky vůbec neslyšeli?


Býk - Kozoroh: 

Skrývá v sobě nebývalý potenciál vášně. Když dokážete v pondělí a v úterý využít všeho, co vám Venuše ve vašem vlastním znamení poskytuje, čeká vás příjemné překvapení!


Býk - Vodnář: 

Hlavně nevěřte všemu, čím se vás jeho známí a příbuzní snaží vyděsit. Vodnář možná až dosud byl trochu problémový partner, ale ve vašich rukou bude fungovat bezvadně.


Býk - Ryby: 

Jeho smysl pro humor vás dostane. Budete moc rádi, protože konečně máte vedle sebe člověka, který umí správně zareagovat i ve chvíli, kdy by jiní bezmocně kleli.


Blíženci - Beran: 

Zapomeňte na hrdost, jděte po výhodách! Když se oba domluvíte na prioritách, dokážete osud otočit tak, abyste v dalších měsících a rocích měli podstatně ulehčenou pozici.


Blíženci - Býk: 

S partnerem z tohoto znamení si užijete až o víkendu. Konečně sám pochopí, že je potřeba, aby se na život díval pozitivněji, a k vašemu údivu to začne i dělat.


Blíženci - Blíženci: 

To, že s vámi pohrává, si vyloženě užíváte. On to totiž ani náhodou netuší, ale vy máte situaci v rukou a jeho jednání je vám jasné na nejméně dva tahy kupředu.


Blíženci - Rak: 

Radost vám udělá i úřední jednání. Vezměte s sebou svého Raka a pak se už jen těšte ze slevy, kterou na vašem dodavateli energií jen tak mimochodem vymámí.


Blíženci - Lev: 

Konfliktům se nevyhnete. Měli byste si je však vyřídit hned na začátku týdne, kdy je velká naděje, že proběhnou v pohodě a skončí všeobecným smíchem.


Blíženci - Panna: 

Jeho starosti na vaši hlavu! Občas vám připadá, že Panna se naprosto nelogicky stresuje tím, co za to nestojí, zatímco to, co by ji mělo nutit k úvahám, je jí lhostejné.


Blíženci - Váhy: 

V práci toho má hodně a bude mít ještě víc. Pokud chcete mít doma klid, zacházejte s ním jako s drahocenným porcelánem a pro jistotu po něm nic nechtějte...


Blíženci - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení se velice dobře bavíte. Vzájemně si adresujete nejrůznější jedovatosti, ale ani jednoho z vás nenapadne, aby to, co ten druhý říká, bral vážně.


Blíženci - Střelec: 

Počítejte s tím, že si k vám přijde stěžovat na partnerskou krizi. Vyslechněte ho, ale raději mu neraďte, protože by se pak naštval ještě i na vás.


Blíženci - Kozoroh: 

Strach, že vás opustí, odbourejte co nejrychleji. Kdyby došlo na opravdu upřímný hovor, zjistili byste, že Kozoroh sice nahlas nic neřekne, ale bojí se od vás téhož.


Blíženci - Vodnář: 

O jeho minulosti víte víc, než je zdrávo. Problém je v tom, že s vámi nehodlá mluvit o budoucnosti, což je téma, které by vás zajímalo podstatně víc.


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s tím, že začne konečně pořádně řídit, neklepte si na čelo. Měli byste ho naopak podporovat, protože jeho služby budete ještě nejednou potřebovat.


Rak - Beran: 

V kritické chvíli vás překvapí nedostatkem odvahy. Pokud chcete a potřebujete, aby se věci pohnuly kupředu, musíte se zhluboka nadechnout a převzít veškerou iniciativu.


Rak - Býk: 

Vážně bere věci, nad nimiž vy mávnete rukou, protože víte, že za stres nestojí. Pokuste se mu svůj názor vysvětlit, ale počítejte s tím, že vás vnímat stejně nebude.


Rak - Blíženci: 

Na to, abyste ho udrželi doma, musíte obětovat větší námahu než obvykle. Není tedy divu, že o víkendu mávnete rukou, zařídíte si vlastní program a jeho necháte svému osudu.


Rak - Rak: 

Neustále zdůrazňuje, že vztah mezi vámi vážně nebere. Potlačte slzy a chovejte se tak, aby co nejrychleji sám pochopil, že právě dělá největší chybu svého života.


Rak - Lev: 

Vždycky najde něco, na co se může těšit. Přestaňte si myslet, že se chová nerozumně a tak trochu dětinsky a v zájmu své vlastní vyrovnanosti následujte jeho příklad.


Rak - Panna: 

Patří k lidem, kteří vás postaví před hotovou věc a čekají, že se s tím smíříte. Obvykle hádky moc rádi nemáte, ale tentokrát vám nic jiného nezbývá.


Rak - Váhy: 

Velice dobře vám udělá naprosto jednoduchá manuální činnost. Při zazimovávání zahrady se vám myšlenky srovnají a vy se opět začnete těšit na to, co bude.


Rak - Štír: 

Ve chvíli, kdy se v pátek odpoledne Venuše dostane do jeho znamení, změní přístup. Konečně se přestane za své city stydět a projeví se tak, jak jste si už dlouho přáli.


Rak - Střelec: 

Jeho rychlá rozhodnutí vnímáte jako vysoce pozitivní. Střelec v tomto týdnu rozhoduje za vás oba, a tím vás zbavuje zbytečného a nic pozitivního nepřinášejícího stresu.


Rak - Kozoroh: 

Váš vztah nabírá na obrátkách. Až dosud jste oba nahlas tvrdili, že je to jenom letní flirt, ale teď přišel čas, kdy už dál nemůžete lhát ani jemu, ani sobě.


Rak - Vodnář: 

Pokud se rozhodne, že vás získá, nemáte šanci. S Vodnářem se totiž nikdy nenudíte - a to je něco, co ve společnosti opačného pohlaví zažíváte jenom zřídka.


Rak - Ryby: 

Ať vymyslíte cokoliv, jeho příbuzní budou mít dojem, že jste měli vymyslet něco lepšího. Opakujte si, že psi štěkají a karavana jde dál a hlavně se tím nestresujte.


Lev - Beran: 

Hlavně mluvte tak, abyste si rozuměli. Ve chvíli, kdy začnete mít pochybnosti o tom, zda vás miláček správně pochopil, na nic nečekejte a co nejrychleji věc uveďte do pořádku.


Lev - Býk: 

V pátek večer s ním raději moc nedebatujte. Po pracovním týdnu jste oba unavení a mohli byste si říct něco, co by pohodovou víkendovou atmosféru spolehlivě zaplašilo.


Lev - Blíženci: 

Je potřeba, abyste se oba rychle rozhodovali. O kvalitu svého rozhodnutí se bát nemusíte, protože si z nabízených možností instinktivně vyberete tu nejlepší.


Lev - Rak: 

Jeho požadavky jsou opravdu přehnané. Když je na vás vybalí, budete mít nejdříve pocit, že si z vás dělá legraci - a pak přijde šok, když zjistíte, že si legraci nedělá.


Lev - Lev: 

Patří k lidem, před kterými se utéct nedá. Když se rozhodne, že vás o víkendu vyvede mezi své kamarády, kteří jsou prý na vás zvědaví, připravte se na to, že tam půjdete.


Lev - Panna: 

Neustále mluví o odpovědné práci, bez které to prý nejde. Potíž je v tom, že veškerou práci hodlá hodit na vás a sám se jen dívat a eventuelně vám radit.


Lev - Váhy: 

Do domácích prací se musíte pustit spolu. Neváhejte, protože tak máte šanci podstatně vylepšit váš vztah - a navíc si popovídat o spoustě zajímavých věcí.


Lev - Štír: 

Změn se nebojte a jděte do nich s chutí a rozhodně! Váš miláček vám sice může vysvětlovat, že až příliš riskujete, ale vy se ve vlastním zájmu držte svého.


Lev - Střelec: 

Připusťte si, že o vás opravdu stojí. Zatím o něm a stálosti jeho citů pochybujete, a tím se zbytečně připravujete o krásné chvíle, které byste spolu mohli zažít.


Lev - Kozoroh: 

Všechno se opravdu nedá svádět na osud! Kdybyste k sobě byli upřímní, museli byste přiznat, že vás jeho jednání mnohokrát varovalo, ale vy jste před tím zavírali oči.


Lev - Vodnář: 

Když vás přemlouvá ke změnám, nechte se zlomit. Nejdříve začněte zkoušet nová jídla a pak už jen se zájmem čekejte, kam se to posune dál.


Lev - Ryby: 

Připravte se na to, že vás rozčilí. Nejdříve má na všechno dost času, a pak propadne hysterii, protože má pocit, že všechno důležité právě uteklo pod rukama.


Panna - Beran: 

Patří k těm šťastným, kterým v tomto týdnu vychází i veškeré riziko. V duchu mu asi budete upřímně závidět, ale máte rozum, takže si pocity necháte jen pro sebe.


Panna - Býk: 

Jeho práce mu konečně přinese zaslouženou odměnu. Sám od sebe se vám sice se svými úspěchy nepochlubí, ale zase vám koupí překvapivě drahý dárek.


Panna - Blíženci: 

Problémy řeší ruky mávnutím. Občas ho sice najdete, jak přemýšlí a má při tom slzy v očích, ale naštěstí jste dost ohleduplní a zbytečně to s ním nerozebíráte.


Panna - Rak: 

Když vám říká, že jsou věci, s nimiž moc pospícháte a v nichž zbytečně tlačíte na pilu, má pravdu. Když necháte věci plynout volněji, bude to daleko příjemnější.


Panna - Lev: 

O harmonický vztah se nebojte. Potíže začnou až těsně před víkendem. Ve vašem Lvovi se projeví žárlivost a vy mu budete muset dost komplikovaně vysvětlovat, že není ničím podložená.


Panna - Panna: 

Využijte příznivého vztahu Merkura a Pluta. Dobře propočítané a promyšlené plány padnou, ale zase získáte prostor pro něco nového a velice překvapivého.


Panna - Váhy: 

Mohli jste si sice říkat, že nebudete navazovat žádný vztah, ale všechno je najednou jinak. Váha se na vás jen jednou podívala a vy víte, že jste opět totálně ztracení.


Panna - Štír: 

Když vás začne přemlouvat ke sportu, který se vám nelíbí, pošlete ho do háje. Volný čas, který byste trávili ve zbytečném stresu, by vám žádnou radost nepřinesl.


Panna - Střelec: 

Nabídku na zimu v teple neodmítejte. Může se sice najít škarohlíd, který říká, že je to nepřirozené a že to škodí zdraví, ale to jsou řečí, které opravdu nemusíte brát vážně.


Panna - Kozoroh: 

Láska přijde ve chvíli, kdy ji nečekáte. Než si však připustíte to, že je do vás Kozoroh opravdu zamilovaný, čeká vás pár neprospaných nocí, kdy o tom budete přemýšlet.


Panna - Vodnář: 

Jeho bývalé lásky vám lezou na nervy. Neustále se vám cpou do života a nechápou, že k nim přátelský vztah nemáte a ani nikdy mít nebudete.


Panna - Ryby: 

Překvapí vás svou cílevědomostí. Když jde o něco, na čem mu opravdu záleží, zjišťujete, že musíte svůj názor o nepraktické Rybě, která si bez vás s životem neporadí, podstatně změnit.


Váhy - Beran: 

Na to, abyste poznali sami sebe, nic moc nepotřebujete. Stačí, když se zeptáte svého Berana a dozvíte se i to, co by vás o sobě ani ve snu nenapadlo.


Váhy - Býk: 

Pracovní tlak zvládá na výbornou. Když vám řekne, že se tím občas dokonce i baví, nemusíte mu sice věřit, ale tak to doopravdy je.


Váhy - Blíženci: 

Pokud chce, abyste ho někam doprovodili, udělejte si čas, i když se vám to ani trochu nehodí. Nahlas vám za to sice sotva poděkuje, ale jinak si vaši pomoc bude velice dobře pamatovat.


Váhy - Rak: 

V rodině to opravdu nemá jednoduché. Jeho sourozenci a příbuzní vůbec nic nedělají, ale když něco udělá on, mají kolem toho spoustu řečí a jedovatých poznámek.


Váhy - Lev: 

Když je z vašeho úhlu pohledu bezdůvodně naštvaný, klidně se ho zeptejte, co se děje. Když ho vyslechnete, nezbude, než abyste nahlas přiznali, že na jeho místě byste byli naštvaní taky.


Váhy - Panna: 

Pokud s ním chcete najít společnou řeč, odložte veškeré emoce. Panna je momentálně pod vlivem silného Merkura ve svém znamení a na nic jiného než na logické argumenty neslyší.


Váhy - Váhy: 

Jeho hovory o samotě, kterou trpí, jsou dobře maskovanou koketérií. Když ho poznáte blíž, zjistíte, že je se životem naprosto spokojený a o žádnou změnu ve skutečnosti nestojí.


Váhy - Štír: 

Znovu se vám vrátí záležitost, kterou jste považovali za vyřízenou a odloženou. Dejte ji na starost svému partnerovi, který si s ní dokáže poradit lépe než vy.


Váhy - Střelec: 

To, že je o generaci jinde, vám těžkou hlavu nedělá. Problém je v tom, že si s tím dělají hlavu lidé, kterým po vás vlastně vůbec nic není a zajímat je to nemá proč.


Váhy - Kozoroh: 

Představa společného prodlouženého víkendu se vám moc nezamlouvá. Máte oprávněný strach, že se Kozoroh začne chovat jako rodič a bude vás chtít vychovávat.


Váhy - Vodnář: 

Kruhy se uzavírají. Teď je jen na vás, zda dokážete vztah přesunout na vyšší úroveň, nebo zda ho odpískáte a začnete s někým jiným někde jinde...


Váhy - Ryby: 

Když nevíte, ptejte se. Může se sice stát, že se Ryba bude vykrucovat a kloudné slovo z ní nedostanete, ale takovým jednáním vám vlastně dává odpověď.


Štír - Beran: 

S technikou všeho druhu zápasíte sice s plným nasazením, ale přesto prohráváte na body. Beranovi se však raději nesvěřujte, protože by si z vás stejně dělal legraci.


Štír - Býk: 

Patří k čestným výjimkám. Zatímco ostatní na úspěchy svého partnera žárlí, váš Býk je na to, co jste dokázali, vyloženě pyšný, a nepokrytě se tím chlubí.


Štír - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy zakopnete, bude při ruce. Nedá se říct, že by vám vaše jednání schválil, ale bude se ze všech sil snažit, abyste z toho vybředli bez dalších negativních následků.


Štír - Rak: 

Pokud je naštvaný, přímo se ho zeptejte, co se děje. Jen tak se máte šanci dozvědět, že je naštvaný kvůli něčemu, čemu vy zase tak velký význam nepřiznáváte.


Štír - Lev: 

Je jen otázkou času, kdy mu přestanete věřit a začnete se ptát. Pokud vás odpovědi, které dostanete, neuspokojí, na všechno zapomeňte a ptejte se dál!


Štír - Panna: 

Pokud to jen trochu jde, o vážných záležitostech se s ním nebavte. Zatímco vy hledáte všemi způsoby východisko, on by jen střídavě upadal do mdlob a do deprese.


Štír - Váhy: 

Pracovní záležitosti by měl řešit hned a bez váhání. Nebude to sice úplně jednoduché, ale pokud by nechal situaci dále vlastnímu rozvoji, bylo by to ještě horší.


Štír - Štír: 

Hlavně o něm moc nepřemýšlejte. Ve chvíli, kdy začnete vážit všechna pro a proti, opravdu nebudete vědět, zda ve vztahu zůstat nebo jít o dům dál.


Štír - Střelec: 

Jeho nedostatek ekonomického myšlení vás dostává. Pokud nechcete záhy řešit důsledky jeho nedomyšleného jednání, měli byste uvažovat o oddělených financích.


Štír - Kozoroh: 

Když říká, že na nabídky, které padnou v bance, nemáte reagovat, má pravdu. Momentálně nedokážete správně odhadnout riziko a mohli byste si vzít úvěry, které nestačíte splácet.


Štír - Vodnář: 

Hlavně si nemyslete, že musí plnit veškeré požadavky, které na partnera máte. Vyberte si ty, které považujete za nezbytné, a nad tím ostatním klidně mávněte rukou.


Štír - Ryby: 

Soulad, který mezi vámi panuje, vám lze jenom závidět. Pokud by se vám nynější smírnou atmosféru podařilo protáhnout i do dalších týdnů, bude to vynikající!


Střelec - Beran: 

Ve chvíli, kdy přijde s tím, že byste spolu měli být častěji, přemýšlejte. Jako člověk, který si váží svobody, si uvědomujete, že by ji to mohlo zásadně ohrozit!


Střelec - Býk: 

To, že mu chcete pomáhat, je sice chvályhodné, ale nejdříve se přesvědčte, zda o to vůbec stojí. Pokud řekne, že ne, omluvte se a veškeré akce zarazte!


Střelec - Blíženci: 

Pohádat se můžete kvůli výchově dětí. Zatímco on má pocit, že byste měli dětem život co nejvíce ulehčovat, vy si myslíte, že byste naopak měli svou pomoc omezit na nezbytné minimum.


Střelec - Rak: 

Pochválíte ho, ale spolupráci s ním byste se měli raději vyhýbat. Rak si všechno představuje zásadně jinak, než vy. V případě, že byste spolupracovali, by hádkám nebylo konce.


Střelec - Lev: 

Při pořizování bytu nebo domu se bez půjčky neobejdete. Měli byste ale mít rozum a nečerpat ji do plné výše - a to ani v případě, kdy to po vás Lev vyžaduje.


Střelec - Panna: 

Když se potřebuje poradit, měl by širokým obloukem obejít kamarády a známé. Obrátit by se měl na odborníka a to i v případě že by jeho rady musel zaplatit.


Střelec - Váhy: 

Hlavně na začátku týdne se mu práce doslova lepí na prsty. Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek Slunce dostane do jeho znamení, se situace obrátí a on začne sbírat úspěch za úspěchem.


Střelec - Štír: 

Kupodivu nechce nikoho rozčilovat. Pokud by přišlo na přímý střet, dokáže se usmát tak, že i vy uznáte, že v podstatě není důvod, abyste se na něj zlobili.


Střelec - Střelec: 

Pokud ho nechcete stresovat, nevzpomínejte na to, co bylo. Povídejte si s ním o tom krásném, co vás oba čeká, a budoucnost si malujte v těch nejzářivějších barvách.


Střelec - Kozoroh: 

Potíže bude mít s veškerou technikou. Pokud nechcete mít zbytečné nervy, odložte techniku a všechno, co se jen dá, dělejte vlastníma rukama s jeho pomocí.


Střelec - Vodnář: 

Na planetární přízeň se oba můžete bez obav spolehnout. Pozor byste si však měli dávat v pátek večer, kdy může pod vlivem Venuše ze Štíra říct něco, co si snad ani nemyslí.


Střelec - Ryby: 

Klidný pracovní týden ho nečeká ani omylem. Kolega onemocní a on se kromě práce bude muset poprat i s tím, co měl na starosti původně on.


Kozoroh - Beran: 

Hlavně se neřiďte jeho příkladem! On sám sice může dělat deset věcí najednou a ještě se přitom usmívat, ale vám takové jednání přinese leda tak stres a mizernou náladu.


Kozoroh - Býk: 

S výhrou nějakého zásadního jackpotu nepočítejte. Pár korun sice získat můžete, ale budete rádi, když to bude stačit na trochu lepší večeři.


Kozoroh - Blíženci: 

Pokud máte pocit, že jeho rodina hledá záminky, aby si mohla rýpnout, není to dojem, ale fakt. Naštěstí máte oba všech pět pohromadě a rozhodit se nenecháte.


Kozoroh - Rak: 

Pokud jste měli pocit, že moc rozhazujete, těšte se na chvíli, kdy vás opustí. Zatímco vy utrácíte za maličkosti, váš miláček má v tomto týdnu sklon kupovat opravdu velké věci.


Kozoroh - Lev: 

Se sousedy se nehádejte. Pokud je s nimi potřeba něco projednat, vyšlete miláčka, který s nimi bez problémů naváže kontakt a získá od nich všechno, co potřebujete.


Kozoroh - Panna: 

Je zbytečné, abyste předstírali soulad tam, kde není. V tomto týdnu berte jako výhru už jen to, že jste spolu schopni normálně komunikovat a nemáte zbytečný stres.


Kozoroh - Váhy: 

K informacím, které v práci získá, by měl přistupovat opatrně. Nejde o to, že by pravdivé nebyly, ale potíž může být v tom, že naopak pravdivé jsou...


Kozoroh - Štír: 

Všechno, co až dosud probíhalo naprosto bez problémů, se najednou zkomplikuje. Naštěstí umíte objevit podstatu náhle vzniklých potíží a hned se s nimi taky vyrovnat.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále vás přesvědčuje o prospěšnosti sportu. Necháte se o víkendu přesvědčit, nebo v rámci boje o své pohodlí budete radši riskovat opravdu pořádnou hádku?


Kozoroh - Kozoroh: 

Od středy do pátku, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Plutem, vymýšlejte plány pro budoucnost. Na ty, na které přijdete, můžete být oba právem hrdí!


Kozoroh - Vodnář: 

Když říká, že se máte vykašlat na práci a alespoň občas dát přednost zábavě, má pravdu. Co kdybyste to o víkendu vyzkoušeli a zjistili, jak je to příjemné?


Kozoroh - Ryby: 

V pátek, kdy se Venuše dostane do Štíra, budete mít pocit, že vám ho někdo vyměnil. O lásku nemusíte žebrat, protože vám ji v hojném množství poskytuje sám!


Vodnář - Beran: 

Když se začnete něco nového učit spolu, mělo by vám to jít skvěle od ruky. Navíc je možné, že tím najdete něco, co by vám mohlo dost slušně vylepšit život.


Vodnář - Býk: 

Když zavolá, že přijede na návštěvu, dělejte všechno pro to, aby se u vás cítil dobře. Pokud se bude dobře, je vysoká pravděpodobnost, že u vás už zůstane.


Vodnář - Blíženci: 

Jeho nápady musíte brzdit. Obvykle všichni považují za toho lehkomyslnějšího vás, ale tentokrát vás váš Blíženec po všech stránkách překoná...


Vodnář - Rak: 

Pokud na něco zapomene, nic mu neříkejte. V tomto týdnu máte štěstí, takže je docela možné, že se vám to podaří zvládnout tak, aby si toho ani nevšiml.


Vodnář - Lev: 

Počítejte s tím, že v práci musí být víc, než se vám líbí. Odpusťte si všechny jedovaté poznámky, protože by opravdu byl daleko spokojenější doma a s vámi.


Vodnář - Panna: 

Na to, že má neustále nějaké poznámky, jste si už zvykli. V tomto týdnu jich však má tolik, že tím naštve i daleko klidnější a vyrovnanější lidi, než jste vy...


Vodnář - Váhy: 

Budete žít dál stejný způsobem, jak dosud, nebo se rozhodnete, že začnete znovu? Pokud toto důležité rozhodnutí učiníte hned na začátku týdne, mohla by změna vyjít!


Vodnář - Štír: 

Jeho talenty vám vyrazí dech. Zatím jste si vůbec nemysleli, že by se mohl umělecky projevovat, a teď moc nevíte, jak se k tomu postavit.


Vodnář - Střelec: 

Velké změny děláte nepromyšleně. Když se pro ně ale rozhodnete v noci z pátku na sobotu, vyjdou podstatně lépe než sebedůkladněji promyšlené plány...


Vodnář - Kozoroh: 

I když moc času nemáte, na sebe si ho najít prostě musíte. Nechcete vstát o pár chvilek dřív a začít den společně vypitou kávou?


Vodnář - Vodnář: 

Stereotypy, na které lidé obvykle nadávají, ve vašem případě fungují blahodárně. Týká se to zejména víkendu, kdy byste se jich měli držet, protože se pak nebudete mít čas hádat.


Vodnář - Ryby: 

Když přijde s tím, že od vás potřebuje radu, měli byste zpozornět. Je daleko pravděpodobnější, že se k vám snaží přilísat, a každá záminka je mu k tomu dobrá.


Ryby - Beran: 

Pokud se rozhodne, že vás získá, nic ho nezastaví. Když se nad tím ale zamyslíte, zjistíte, že to vlastně není vůbec zlé a že byste mohli dopadnout podstatně hůře.


Ryby - Býk: 

Starejte se, abyste byli co nejvíce v pohodě. Když budete v pohodě vy, změní svůj přístup k životu i on, a doma konečně zavládne tolik postrádaný soulad.


Ryby - Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste o víkendu měli vyrazit na pouť nebo nějakou jinou duchovně motivovanou akci, měli byste jít. Boha tam sice neobjevíte, ale zase daleko lépe poznáte svého miláčka!


Ryby - Rak: 

Na jeho kolísavou náladu jste zvyklí. Naštěstí pro vás i pro něj se Venuše v pátek odpoledne dostane do Štíra a postará se o soulad a pohodu.


Ryby - Lev: 

Jeho vtipy vám připadají naprosto pubertální. S údivem zjišťujete, že celé vaše okolí je jimi nadšeno a na rozdíl od vás se v jeho společnosti skvěle baví.


Ryby - Panna: 

Když přijde s tím, že v příštím týdnu využijete volného dne a vyrazíte si do nejbližšího zahraničí, měli byste souhlasit. Den bude skvělý a váš miláček neobyčejně štědrý.


Ryby - Váhy: 

Oba byste měli změnit své chování. Zatím oba spíše naznačujete, než mluvíte konkrétně, a pak se divíte, že se míjíte i tam, kde byste si za jiných okolností rozuměli.


Ryby - Štír: 

Bez problémů se domluvíte od středy do pátku. Všechno, co navrhnete, přijme miláček v naprostém klidu a dokonce vás za vaše nápady i pochválí.


Ryby - Střelec: 

To, co jste plánovali, nevyjde. Zbytečně se však kvůli tomu nestresujte, protože náhrada, kterou vám osud nabízí, bude podstatně lepší, kvalitnější i příjemnější!


Ryby - Kozoroh: 

Adrenalin opravdu nepotřebujete. Pokud se vás někdo pokusí přemluvit k adrenalinové akci, odpálí ho váš miláček ještě dřív, než vám dojde, o co se vlastně jedná.


Ryby - Vodnář: 

Potíže můžete mít kvůli jeho práci. Jeho zaměstnavatel se totiž trochu zpozdil s výplatou, a Vodnář teď přemýšlí, zda se na něj má vykašlat, nebo mu přece jen dát ještě jednu šanci.


Ryby - Ryby: 

Připravte se na krásný víkend. Miláček na vás zbytečně netlačí, ale přesto vás velice nenápadným způsobem dostane tam, kde vás chce mít. Naštěstí se vám to líbí, takže nic nenamítáte.