Týdenní partnerské horoskopy od 18.09.2017 do 25.09.2017

Beran - Beran: 

Představa, že se dokážete bez problémů domluvit, narazí na realitu. Možná by bylo lepší, kdybyste pozvali někoho třetího a požádali ho, aby vám dělal prostředníka.


Beran - Býk: 

Partnerovi z tohoto znamení se hned tak něco nelíbí. Zatím zvládáte jeho jedovaté poznámky tolerovat, ale sami přemýšlíte, kdy vás trpělivost přejde a kdy to bouchne.Beran - Blíženci: 

O jeho minulosti se s ním nebavte. Pokud se potřebujete něco důležitého dozvědět tak, že bez toho nedokážete žit, pokuste se raději rozpovídat jeho nejlepšího kamaráda.


Beran - Rak: 

Cesta k jeho srdci je otevřená, protože Rak je momentálně bez partnera. Musíte však reagovat rychle a postarat se, aby vás v nestřežené chvíli někdo nepředběhl.


Beran - Lev: 

Když mu něco nejde, nechte to bez poznámek. Týká se to zejména víkendu, kdy je váš Lev pod vlivem Luna ze Štíra, a tím enormně citlivý.


Beran - Panna: 

Když přijde s tím, že vůči němu máte povinnosti, hlavně nevybuchněte. Nejdříve se ho zeptejte, co svými slovy míní, a pak mu vysvětlete, že je to nesmysl.


Beran - Váhy: 

Jakmile mu dojde, že máte nějakou finanční rezervu, hned přijde na to, k čemu ji máte použít. Jeho nápad je sice rozumný, ale zároveň tak náročný, že vás o všechny rezervy připraví.


Beran - Štír: 

Přiznejte si, že jsou věci, které asi nepochopí. Když mu začnete povídat o něčem, co vás dojalo, můžete v lepším případě čekat nepochopení a v tom horším pár ironických poznámek.


Beran - Střelec: 

To, že o vás a o to, co děláte, jeví zájem, o citech bohužel nic nevypovídá. Střelce nezajímáte primárně vy, ale to, čím se v práci zabýváte a v čem jste opravdu dobří.


Beran - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají přirozenou autoritu. O to víc bude překvapený v momentě, kdy mu nahlas řeknete, že se vám jeho názory nelíbí a respektovat je nehodláte.


Beran - Vodnář: 

Když neví, co si má o čem myslet, měl by se obrátit na nejvyšší autoritu, která je v tomto ohledu k dispozici. S údivem zjistí, že mu zbývá jen vlastní hlava, protože jasné pokyny nedostane ani tam.


Beran - Ryby: 

Opravdu ho v životě nemáte na to, aby vám diktoval pravidla. To, co po vás chce, by vás navíc zbavilo veškeré odvahy a zbytečně by vás to zbrzdilo.


Býk - Beran: 

Než s ním někam vyrazíte, zajímejte se o to, co vás tam čeká. Beran sice podobné informace považuje za nedůležité, ale vy dobře víte, proč o žádná překvapení nestojíte.


Býk - Býk: 

Ve středu, kdy se Venuše dostane do Panny, se mezi vámi konečně vyjasní. Začnete spolu mluvit a bez problémů najdete společnou cestu i tam, kde mezi vámi ještě včera zela propast.


Býk - Blíženci: 

Ve vztahu raději neriskujte. Blíženec sice říká, že se žárlivostí žádné problémy nemá, ale když by vás viděl s někým, koho nezná, byl by následující výslech opravdu nepříjemný.


Býk - Rak: 

Měli byste si domluvit společný víkend. Váš miláček bude pod pozitivním vlivem Luny ze Štíra, a udělá pro vás daleko víc, než si vůbec dovolíte přát.


Býk - Lev: 

Hlavně si nemyslete, že jste na světě proto, abyste ho zachránili z nefunkčního vztahu! Lev sice nahlas tvrdí, že v něm trpí, ale ve skutečnosti ho opustit vůbec nehodlá.


Býk - Panna: 

Překvapí vás svou nechutí k jídlu. Nejde o to, že byste vy vařili špatně, ale o to, že je tak rozlítaný, že přes den nejí a večer už pak na jídlo nemá náladu.


Býk - Váhy: 

Představa dalšího partnerství narazí na jeho příbuzné. Rychle pochopili, že nepatříte k lidem, kterým by mohli beztrestně skákat po hlavě - a dělají, co mohou, aby vás rozeštvali. Dovolíte jim to?


Býk - Štír: 

Podívejte se na začátky svého vztahu! Když k sobě budete upřímní, budete muset uznat, že to, co vám nyní vadí, tam bylo už od začátku, ale vy jste to odmítali vnímat a vidět.


Býk - Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste s ním probírali svou minulost. O některých důležitých událostech ho sice informovat musíte, ale do podrobného svěřování by to zajít nemělo.


Býk - Kozoroh: 

I když to tak nastavené nemáte, bylo by rozumné, abyste si spolu promluvili na rovinu. Příjemné to nebude, ale když to neuděláte, z místa se nepohnete.


Býk - Vodnář: 

Když jste s ním, je najednou všechno krásné a neproblémové. Jestli budete váš vztah i v neděli večer vnímat stejně, můžete ho brát jako skutečný dar osudu.


Býk - Ryby: 

Vzhledem k náročně aspektovanému Neptunu ve svém znamení se chová naprosto nelogicky. Nekomentujte to, ale dohlédněte, aby toho nepokazil víc, než nutně musí!


Blíženci - Beran: 

Než se rozhodnete, že se rozejdete, protože to už opravdu nemá cenu, vydržte do víkendu. Slunce se dostane do Vah a vy uvidíte jeho i jeho jednání v daleko příznivějším světle.


Blíženci - Býk: 

Pokud má dojem, že byste se o něj měli starat, měli byste mu to rozmluvit. Váš Býk totiž vyžaduje všestranně špičkovou péči, a nechápe, že na ni nemáte ani čas, ani kapacity.


Blíženci - Blíženci: 

Když vás před něčím varuje, měli byste ho vyslechnout a poslechnout. Nahlas vám to sice nepřizná, ale patrně jde o záležitost, s níž má osobní zkušenosti...


Blíženci - Rak: 

Nadšení, které ve vás pohled na něj budí, moc nepřeháněje. Váš Rak má už tak pocit, že je osmým divem světa - a je zbytečné, abyste jeho sebevědomí v tomto směru ještě posilovali.


Blíženci - Lev: 

I když to zní podivně, semkne vás spíše to, co se vám dařit nebude. Musíte vymýšlet náhradní plány a rozdělit si kompetence tak, aby se negativní dopad situace co nejvíce zmírnil.


Blíženci - Panna: 

Když si myslí, že na vás může vydělat, měli byste ho zarazit. Jakmile mu dáte rázně najevo, že na jeho triky nenaletíte, hned couvne a bude se tvářit, jako by nic takového ani neměl v úmyslu.


Blíženci - Váhy: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, jde všechno bez problémů. Váha dokonce sama od sebe uzná, že máte pravdu, což se dá hodnotit skoro jako zázrak.


Blíženci - Štír: 

Když vám začne vysvětlovat, že utrácíte víc, než je zdrávo, měli byste ho zarazit. Je to možná pravda, ale měl by vědět, že se tím plete do věcí, do kterých mu vůbec nic není.


Blíženci - Střelec: 

O tom, že ho dostanete do úzkých, raději nepřemýšlejte. Střelec opravdu není z těch, kteří takovému tlaku podlehnou a budou si z něj něco dělat.


Blíženci - Kozoroh: 

Má pocit, že nic nemusíte a všechno můžete. Když mu začnete vysvětlovat, že to tak krásné opravdu není, a že své povinnosti máte i vy, můžete být sice přesvědčiví, ale on vám to věřit nebude.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud máte ještě nějakou dovolenou, zařiďte si na příští týden prodloužený víkend. Bude to odměna za náročné pracovní nasazení v minulosti, a možnost nabrat síly na to, co bude.


Blíženci - Ryby: 

Jeho řeči o tom, jak byste měli budovat kariéru, vám lezou na nervy. Marně mu vysvětlujete, že jste nikdy kariéru nebudovali, a přesto jste se vždycky dostali tam, kde jste být chtěli.


Rak - Beran: 

Mluvte spolu i o tom, co není tak úplně jednoduché a co vás nestaví do příznivého světla. Je to jediná cesta, kterou mu můžete dokázat, že ho berete opravdu vážně.


Rak - Býk: 

V jeho případě netlačte zbytečně na pilu. Býk sice už dávno ví, že vás chce, ale potřebuje hodně času na to, aby se rozhodl, kdy, kde a hlavně jak vám to sdělí.


Rak - Blíženci: 

Když ho uvidíte s lifestylovým časopisem v rukou, čekejte průšvih! Blíženec usoudí, že nutně potřebuje nějaké módní doplněk, a nechápe, že na něj v rodinném rozpočtu aktuálně není.


Rak - Rak: 

Vypadá to, že budete muset přikoupit zavařovací sklenice a další propriety. Kamarádi vás zásobují ovocem a zeleninou, a vy už nemáte nádoby, do nichž byste své zimní zásoby daly.


Rak - Lev: 

Kromě toho, co se o něm mluví nahlas, poslouchejte i to, co se o něm šeptá po koutech. Budou to velice zajímavé a poučné informace.


Rak - Panna: 

Patří k lidem, které byste na oběd zvát neměli. Musí sice uznat, že to, co vaříte, je opravdu vynikající, ale přesto nedokáže nepoznamenat, že on sám by to udělal lépe.


Rak - Váhy: 

Záležitosti, které se rozjíždí v jeho zaměstnání, jsou opravdu komplikované. Pokud se nehodlá zaplést do souboje mocných, ve kterém by mohl leda tak utrpět, plést se do nich nesmí.


Rak - Štír: 

Oba patříte k lidem, co se pracovně nezastaví. Právě proto, abyste měli víkend, kdy je Luna v jeho znamení, využít k odpočinku a opravdu důkladné relaxaci.


Rak - Střelec: 

Když zjistíte, kolik utrácí za kosmetiku a jiné podle vás nepodstatné maličkosti, nic mu neříkejte. Nic na tom nezměníte. Navíc riskujete, že Střelec usoudí, že mu nepřejete žádnou radost.


Rak - Kozoroh: 

Hádat se budete kvůli takové banalitě, jako je televizní program. Kdybyste místo hádek vyrazili do obchodu a koupili si ještě jednu televizi, bylo by to podstatně lepší.


Rak - Vodnář: 

Trocha lenosti vám neuškodí. Vodnář bude na koni, protože vám něco podobného už dávno radil, a nyní je spokojený, že na jeho slova a jeho doporučení konečně došlo.


Rak - Ryby: 

Své city nechte volně plynout. Čím méně ho budete o své lásce přesvědčovat, tím větší je pravděpodobnost, že o tom, co pro něj znamenáte, začne přemýšlet i on sám.


Lev - Beran: 

To, co vám ve vztahu připadalo jako neřešitelné, dopadne daleko lépe, než jste čekali. Je jen potřeba, abyste nechali všem věcem volný průběh.


Lev - Býk: 

Když vás začne o něčem hodně vášnivě přesvědčovat, zpozorněte. Kdyby šlo o opravdu tak nenáročnou a jednoduchou záležitost, jak se vám snaží namluvit, nemusel by na vás tak tlačit.


Lev - Blíženci: 

Raději mu neuhýbejte. Když Blíženec přijde s tím, že bude po jeho, musíte se zatnout a vysvětlit mu, že jsou věci, ve kterých se budete rozhodovat sami za sebe.


Lev - Rak: 

Když přijde na lámání chleba, musíte mu popřát hodně štěstí. Velice dobře si uvědomujete, že jde o záležitost, v níž mu poradit ani pomoci nedokážete, a je vám to trochu líto.


Lev - Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli ve vztahu ještě s něčím počkat, zpozorněte. Když přistoupíte na odklad, riskujete, že se vaše sny už nikdy neuskuteční.


Lev - Panna: 

Neustále máte pocit, že mluví jen o práci a o penězích. Není to tak náhodou proto, že má strach, že vy tyto důležité oblasti života neberete dost vážně a on vám to musí připomínat?


Lev - Váhy: 

Když vám něco odmítne, nepočítejte s tím, že se vám ho podaří zlomit. Hlavně ho zbytečně nepřemlouvejte, protože byste ho mohli jen zbytečně naštvat.


Lev - Štír: 

Romantický vztah se Štírem narazí na realitu. Štír na vás bude hlavně o víkendu žárlit, a vy mu budete marně vysvětlovat, že sice můžete flirtovat, ale nevěra vaší strany nehrozí.


Lev - Střelec: 

O tom, že byste si hledali někoho jiného, neuvažujte. Dopadlo by to tak, že byste našli člověka, který pozitiva vašeho Střelce postrádá, ale jeho vady má v míře minimálně dvojnásobné.


Lev - Kozoroh: 

Hlavně nedejte na to, co se o něm mluví. Když si o něm uděláte vlastní názor, bude to pro něj daleko lichotivější a pro vás a vaše další vztahy daleko prospěšnější.


Lev - Vodnář: 

Hlavně se nesnažte nic uspěchat! Když na něj budete tlačit, nebude přemýšlet, proč to děláte, ale usoudí, že ho chcete dostat někam, kam on nechce - a začnete se bránit.


Lev - Ryby: 

Opravdu nejste na světě proto, abyste spolu plnili to, co jeho rodičům nevyšlo. Upozorněte je na to laskavě, ale zároveň jim dejte najevo, svůj názor změnit nehodláte.


Panna - Beran: 

Lidi, kteří si neustále vymýšlejí nějaké katastrofy, oba odmítáte. Potíž je v tom, že s katastrofami přijdou jeho rodiče, které dost dobře vyhodit nedokážete.


Panna - Býk: 

Ve vašem životě hraje každé slovo roli. Když k tomu navíc přidáte vysoce vyvinutý instinkt vašeho miláčka, sami pochopíte, že bude lepší, když před ním nebudete na ožehavé záležitosti ani myslet.


Panna - Blíženci: 

Neustále vám dává najevo, že uvažuje o ještě jedné šanci, kterou by vám dal. Vy však nevíte, jak mu taktně, ale přitom rezolutně sdělit, že o nic takového vlastně ani nestojíte.


Panna - Rak: 

Važte si toho, co vám nabízí. Vždycky jste toužili po partnerovi, který se o vás bude starat, a když ho teď máte, s údivem zjišťujete, že vám jeho péče skoro až vadí.


Panna - Lev: 

O tom, že hledá novou práci, neustále mluví, ale skutky utíkají. Možná byste se měli přestat spoléhat na něj a vzít i tuto jeho záležitosti do svých rukou.


Panna - Panna: 

S partnerem ze stejného znamení budete mít náročný týden. Naštěstí oba víte, že takové týdny čas od času přicházejí, a ani vás nenapadne, abyste hledali toho, kdo za to může.


Panna - Váhy: 

Když přijde s tím, že nutně potřebujete nové auto, měli byste s tím souhlasit. To, co kterého neustále cpete peníze, vás na opravách vyjde dráž, než si můžete dovolit.


Panna - Štír: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Naštěstí se umíte ozvat tak, aby pochopil, že jsou chvíle, kdy se váš smysl pro humor ztrácí v nenávratnu.


Panna - Střelec: 

Když přijdete na to, že vám děti lžou, nedělejte kolem toho zbytečná drama. Ratolesti zkouší, co si mohou dovolit, a vy jim musíte dát najevo, že jim na to prostě neskočíte.


Panna - Kozoroh: 

Když se rozhodnete, že ho zaujmete, dá vám to dost práce. Hlavně to s tlakem na svůj dokonalý zevnějšek nepřehánějte. Méně bude v jeho případě opravdu více...


Panna - Vodnář: 

Pokud je to spolupracovník, bude se kolem vás motat. Až později pochopíte, že se kolem vás motá nikoliv z důvodů pracovních, ale z pouze a ryze soukromých.


Panna - Ryby: 

O tom, že byste spolu vedli hlubokomyslné filosofické debaty, neuvažujte. Ryba filosofuje velmi ochotně se všemi ostatními, ale ve vaší společnosti se nějak otevřít nedokáže.


Váhy - Beran: 

S projevy zájmu to raději moc nepřehánějte. Když Beran usoudí, že se mu nabízíte na podnose tak, že o vás nebude muset ani trochu bojovat, jeho zájem se okamžitě rapidně sníží.


Váhy - Býk: 

Hlavně nedejte na to, co vám říká. V jeho případě je důležitá především řeč těla - a ta může být s tím, co říká nahlas, v celkem zásadním rozporu.


Váhy - Blíženci: 

Je čas, abyste ho naučili novým věcem. Zkuste ho vzít třeba do wellnessu a ukázat mu, že i péče o tělo může být zábavná a všestranně příjemná.


Váhy - Rak: 

Když vám bude tvrdit, že dává přednost přirozené kráse, moc vážně to neberte. Pokud se seznámíte s jeho bývalými láskami, zjistíte, že názor změnil teprve nedávno a týká se jenom vás.


Váhy - Lev: 

Nejdříve jste přemýšleli, jak ho získat, teď dumáte, jak si ho udržet. Kdybyste mu však dali alespoň iluzi svobody, bylo by to pro další perspektivu vašeho vztahu daleko lepší.


Váhy - Panna: 

Společnou řeč najdete rychleji, než jste čekali. Je jenom potřeba, abyste si přiznali, že dosavadní stav, kdy se rozhodnout nedokážete, je totálně k ničemu.


Váhy - Váhy: 

Vaše děti vás nezapřou! S naprosto nevinným pohledem vám položí hodně ožehavé otázky, a ještě se budou ptát, proč se červenáte a proč tak koktáte.


Váhy - Štír: 

Na to, abyste o něj usilovali, nemáte nervy. Velice dobře si uvědomujete, že Štír právě na to čeká, protože by vám nejdříve dovolil, abyste se před ním otevřeli, a pak by se vám vysmál do očí.


Váhy - Střelec: 

Ve vašem případě se opravdu jedná o spojení protikladů. Navíc se dokážete bez problémů domluvit i tam, kde se většina vašich spřátelených párů nelítostně pohádá.


Váhy - Kozoroh: 

Hlavně si nenechte namluvit, že je na světě jediný. Kozoroh vám sice vysvětluje, že druhého takového nenajdete, ale vy si kvůli tomu opravdu nesmíte dělat vrásky.


Váhy - Vodnář: 

Naštve vás! S jinými lidmi je sám úsměv, zatímco na vás bez výčitek svědomí pořád jen vrčí. Nechcete mu navrhnout, že by to mohl prohodit tak, že by byl vlídný doma a nepříjemný za dveřmi?


Váhy - Ryby: 

Patří k lidem, kteří vždycky přehánějí. Když vám začne vysvětlovat, jaké štěstí vás po jeho boku čeká, dobře se to poslouchá, ale stavět byste na tom neměli...


Štír - Beran: 

Hlavně se nesnažte omlouvat jednání, které se omluvit prostě nedá. Když dáte Beranovi jasně najevo, že ho v tomto směru šetřit nehodláte, začne se chovat daleko rozumněji, než dosud.


Štír - Býk: 

Hlavně se před ním nepokoušejte zatajit nějaké peníze. Býk sice nahlas nic neříká, ale můžete si být jisti, že má přes vaše finance minimálně stejný přehled jako vy sami!


Štír - Blíženci: 

Než se rozčilíte, nechcete si od něj všechno ještě jednou vysvětlit. Jenom tak pochopíte motivy jeho jednání a rozhodnete se, co udělat, aby se propříště nic takového nestalo.


Štír - Rak: 

Úvahy o tom, jak zútulnit váš byt, nechte na svém Rakovi. Když mu odkýváte všechno, co vám předloží ke schválení, budete mít krásný domov a ušetřenou práci.


Štír - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení prožijete náročný víkend. Vy ho chcete přinutit k nějaké tělesné aktivitě, a on bude stále jen bublat, že jste měli zůstat doma, kde by vám bylo lépe.


Štír - Panna: 

Když vám začne připomínat vaše stará provinění, nechte ho mluvit. Pokud začnete situaci rozebírat, bude z toho zraňující diskuse, která ani jemu ani vám nic dobrého nepřinese.


Štír - Váhy: 

Počítejte s tím, že vám začne mluvit do života. Zatímco vy jste doufali, že letošní podzim zvládnete ve svém dosavadním oblečení, Váha vás honí po obchodech a obnovuje váš šatník.


Štír - Štír: 

Trochu ho brzděte. Váš miláček se snaží všechno dělat s maximálním možným rozmachem, a vy mu marně vysvětlíte, že byste kromě náročných investic měli i šetřit.


Štír - Střelec: 

Překvapí vás svou vstřícností. Když pochopí, že vám na něčem opravdu záleží, sám a dobrovolně vzdá své vlastní plány a závěry, a začne uskutečňovat ty vaše.


Štír - Kozoroh: 

Když se nabídne, že vám s něčím pomůže, bude s tím trochu problém. Když Kozoroh pomáhá, tak tomu chce zároveň šéfovat - a nechápe, že si poslední slovo chcete zachovat vy.


Štír - Vodnář: 

Jeho rady do života nejsou zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Vodnář je sice na rozdíl od vás povahou idealita, ale když přijde na to, co je opravdu důležité, má to v hlavě fakt dobře srovnané.


Štír - Ryby: 

Pozor si dávejte hlavně při laškování všeho druhu. Když na miláčka nešetrně sáhnete, začne se instinktivně bránit, a tím může poranit buď sebe nebo vás.


Střelec - Beran: 

Potíže jsou s jeho mladšími sourozenci. Mají pocit, že ho o něj chcete připravit, a dělají všechno pro to, abyste se nejdříve pohádali a pak rozešli.


Střelec - Býk: 

O své nezávislosti může sice skvěle mluvit, ale to je tak jediné, co udělá. Když přijde na věc, hned bude vědět, kde jste, a začne vás žádat o pomoc a podporu.


Střelec - Blíženci: 

Jde o dost náročný týden. Oba jste pod vlivem negativně aspektovaného Neptuna, a oba máte potíže s tím, abyste rychle a dobře odlišili pravdu od lži.


Střelec - Rak: 

Když se máte šanci něco naučit, měli byste toho taky využít. Rak se sice dívá skepticky a ptá se, k čemu vám to bude dobré, ale vy si přesto jdete svou cestou.


Střelec - Lev: 

Když se s vámi nechce bavit, vy ho do toho nenuťte. Situace se změní v pátek. Slunce se dostane do jeho sektoru komunikace a vy se konečně dozvíte, o čem v poslední době tak soustředěně přemýšlel.


Střelec - Panna: 

Jeho představa o vašem společném životě vás dost děsí. Panna se těší, že bude mít všechno pod kontrolou, a nechápe, že vy se naopak chcete veškeré kontroly zbavit.


Střelec - Váhy: 

Konečně vám dojde, co od partnera vlastně potřebujete. Naštěstí máte vedle sebe Váhu, která vám chce vyjít vstříc, a vaším návrhům se ani v nejmenším nebrání.


Střelec - Štír: 

Jakmile přijde s tím, že děláte všechno špatně, nebojte se a přejděte do protiútoku. Bude z toho tak překvapený, že nebude mocný slova a nakonec se vám snad i omluví.


Střelec - Střelec: 

To, co spolu zažijete, se pohybuje skoro až na pomezí mystiky. Oba tím budete velice překvapení a oba se navzájem budete ujišťovat, že se vám to nezdálo, ale že se to opravdu stalo.


Střelec - Kozoroh: 

Když se vám do něčeho nechce, prostě to nedělejte. Váš Kozoroh vám může pořád dokola říkat, že je to užitečné, ale vy to tak bohužel necítíte.


Střelec - Vodnář: 

Občas vám připadá, že dělá všechno pro to, aby utrácel víc, než si můžete dovolit. Nezdá se vám, že je čas, abyste začali uvažovat o rozdělení majetku?


Střelec - Ryby: 

Náročný bude zejména víkend. Oba jste pod tlakem opozice mezi Marsem a Neptunem, a oba máte sklon dělat věci, které vás spíše ohrožují, než aby mu byly k užitku.


Kozoroh - Beran: 

Čekejte spoustu zajímavých věcí. Týká se to hlavně pondělka, kdy je váš miláček pod vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem, a kdy vám dává lásku najevo způsobem vskutku ohnivým.


Kozoroh - Býk: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, na vás bude miláček doslova viset. Nevíte, proč vás tak hlídá, a vůbec už nechápete, proč se rozhodl, že vám nevěří.


Kozoroh - Blíženci: 

Jako milovník se vám ukáže v tom nejlepším světle. Člověk, který myslí i v intimních chvílích více na vás než na sebe, váš opravdu mile překvapí.


Kozoroh - Rak: 

Jsou věci, které se z očí do očí říkají velmi těžko. Vyhnout se tomu ale nemůžete, a proto bude lepší, když vsadíte na upřímnost a řeknete mu to, co chcete, s patřičným důrazem a nahlas.


Kozoroh - Lev: 

Sliby ohledně práce, které dostal, nedopadnou zdaleka tak, jak to ještě nedávno vypadalo. Když váš Lev řekne, že by tím nejraději praštil, moc mu to nerozmlouvejte.


Kozoroh - Panna: 

Kromě velkého daru, který jste mu dali k narozeninám, mu dejte ještě nějakou maličkost. Vám to nic neudělá a Pannu to ujistí o vaší skutečné lásce a pravých citech.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně nikde nepovídejte, co jste spolu měli. Váha by vám vaše dřívější pletky zapřela do očí, a ani vy na váš už dávno vyvanulý vztah nijak pyšní nejste.


Kozoroh - Štír: 

Když vám najednou zmizí láhev něčeho opravdu dobrého, nepodezírejte rovnou svého miláčka. Kdybyste spojili síly a zeptali se dorůstajících dětí, bylo by to prospěšnější.


Kozoroh - Střelec: 

To, jak probíhá váš vztah, je jen na vašem rozhodnutí. Je jenom potřeba, abyste si uvědomili, že při dalším pokračování vašeho vztahu musíte být odpovědní nejen za sebe, ale i za něj.


Kozoroh - Kozoroh: 

Ukažte, že v lásce dokážete být náležitě vynalézaví! Zatímco ostatní zvou svůj objev na večeři, vy projevte fantazii a pozvěte svého Kozoroha na nedělní snídani. Bude to nezapomenutelné.


Kozoroh - Vodnář: 

Finance s ním raději neřešte. Vy byste řvali, protože by vám bylo jasné, že nedělá nic z toho, na čem jste se domluvili, a on by se divil, že se vám to nelíbí.


Kozoroh - Ryby: 

V sobotu budete mít po jejím boku pocit, že jste v ráji. Ryba bude v roli partnera naprosto dokonalá a vy si budete vychutnávat každou společnou minutu.


Vodnář - Beran: 

On vás opravdu neprovokuje... On se na sebe jen snaží stáhnout vaši veškerou pozornost a dělá to způsobem, který vás spíše popuzuje, než těší.


Vodnář - Býk: 

Hlavně nic nenechávejte na víkend! Uvědomte si, že oba budete pod negativním vlivem Luny ze Štíra, a oba si toho můžete říct podstatně více, než je zdrávo.


Vodnář - Blíženci: 

Pokud si myslí, že mu budete všechno tolerovat, musíte mu dát najevo, že je to omyl. Bude mu sice chvíli trvat, než pochopí, že to myslíte vážně, ale nakonec mu to dojde.


Vodnář - Rak: 

Hlavně nedejte na lidi, kteří vám říkají, že se k sobě vy dva nehodíte. Je sice pravda, že jste pár sice nezvyklý, ale zase neobyčejně souladný a pohodový.


Vodnář - Lev: 

Když vám vysvětluje, že něco bude trvat hodně dlouho, raději mu nevěřte. Jemu by to možná dlouho trvalo, ale vy s tím budete hotoví daleko dřív, než by kdokoliv čekal.


Vodnář - Panna: 

To, že mezi vámi nejsou sympatie, je vám už dávno jasné. Když Panna znenadání změní názor, zpozorněte a hodně důkladně přemýšlejte, co se za touto náhlou změnou skrývá.


Vodnář - Váhy: 

Zajímavé bude rovnou pondělí. Váha se na vás podívá naprosto jinýma očima, a vy pochopíte, že to, čemu jste se tak dlouho vyhýbali, na vás spadne jako blesk z čistého nebe.


Vodnář - Štír: 

Když ho chcete získat, musíte nejdříve vymyslet účinnou strategii. Hlavně se ho však nepokoušejte balit o víkendu! Luna je v jeho znamení a on by vás prokoukl dřív, než byste řekli první slovo...


Vodnář - Střelec: 

Zázraky se pořád ještě dějí! Váš miláček přizná, že udělal chybu, a vy se moudře rozhodnete, že jeho slova necháte bez komentáře a nebudete se ho na nic ptát.


Vodnář - Kozoroh: 

Občas má co dělat, aby udržel své vzbouřené emoce na uzdě. Když řekne, že kdyby vás neměl po boku, tak by to nedokázal, berte to jako velmi upřímnou poklonu.


Vodnář - Vodnář: 

Když se hádáte, bude to kvůli dětem. Vysvětlit si to nepochybně musíte, ale přesto by bylo lepší, abyste to probírali někde, kde vás vaše ratolesti vidět nebudou.


Vodnář - Ryby: 

Neustále mluví o své skvělé intuici. Když však přijde na lámání chleba, uděláte lépe, když se budete soustředit spíše na svůj zdravý rozum, a jeho intuici vezmete jen jako poradní hlas.


Ryby - Beran: 

Potřebuje, abyste se mu věnovali opravdu naplno. Když s ním však chcete být, má neustále pocit, že vás jen zdržuje, a vysvětluje vám, že se máte věnovat spíše svým záležitostem.


Ryby - Býk: 

Když přijde s tím, že byste měli nakupovat z druhé ruky, protože tím ušetříte, měli byste mu to rozmluvit. Když koupíte v akci novou věc, bude kvalitnější a vydrží podstatně déle.


Ryby - Blíženci: 

Jde o týden, který je pro vás oba náročný. Měli byste si oba uvědomit, že ten druhý za vaše problémy nemůže, a nedělat ani doma ani ve vztahu zbytečné dusno.


Ryby - Rak: 

Kromě práce byste měli alespoň občas myslet i na zábavu. Když Rak přijde s tím, že byste o víkendu měli využít Luny ze Štíra a někam si spolu vyrazit, neříkejte, že to nejde, ale jděte.


Ryby - Lev: 

Návraty do minulosti jsou v případě vás dvou velice užitečné. Osvěžíte si to, co bylo, a ještě jednou si slíbíte, že chyby, které jste udělali, už nikdy opakovat nebudete.


Ryby - Panna: 

Jde o týden, který je pro vás oba náročný. Byla by však chyba, kdybyste napětí ještě zahustili tím, že budete zvyšovat nároky, které jeden na druhého máte.


Ryby - Váhy: 

Hlava mu jede naprosto skvěle. Když vám něco vysvětluje, musíte ho žádat, aby mluvil pomalu a tak, abyste jeho slova nejen slyšeli, ale taky jim i rozuměli.


Ryby - Štír: 

Na víkend nic neplánujte. Při Luně ve Štíru bude lepší, když všechno, co se týče organizace rodinného života, hodíte na něj. Alespoň bude vědět, že je to obtížnější, než se mu dosud zdálo.


Ryby - Střelec: 

Když se ve středu dostane Venuše do Panny, držte se od něj dál. Střelec bude vyloženě protivný, a vy budete přemýšlet, proč jste se s ním vlastně dali dohromady.


Ryby - Kozoroh: 

V sobotu, kdy bude Slunce už ve Vahách, se s ním moc nedomluvíte. Váš miláček se neustále baví jen o práci, a vůbec nechápe, jak vám svými neustálými úvahami leze na nervy.


Ryby - Vodnář: 

To, že před ostatními své city umí a dokáže skrývat, pro vás nic neznamená. Vy ho dokážete donutit, aby před vámi o svých emocích promluvil - a on najednou vidí, jak je to skvělé.


Ryby - Ryby: 

Týden je náročný, ale víkend vám všechno vynahradí. Kdyby se našel někdo, kdo si vezme na starosti vaše děti a vám tak dopřeje pár hodin ve dvou, poděkujte a berte!