Týdenní partnerské horoskopy od 18.07.2016 do 25.07.2016

Beran - Beran: 

Svou žárlivost se snažte alespoň trochu ovládnout. Ve chvíli, kdy si ji necháte přerůst přes hlavu, zkomplikujete život jak svému miláčkovi, tak sobě - a navíc to bude zbytečné.


Beran - Býk: 

Znáte ho a víte, že ho ani nenapadne, aby vám ustupoval. Můžete mu sice vysvětlit, že by to pro vás oba bylo daleko prospěšnější, ale počítejte s tím, že to nezabere.Beran - Blíženci: 

Jeho pracovní krize stále pokračuje. Pokud usoudí, že v takovém zaměstnání už dál pokračovat nemůže, nebudete mít dost síly a argumentů, abyste mu to rozmluvili.


Beran - Rak: 

Jeho příbuzní se předvedou jako lidé na svém místě. Ostatní vás zásobují ovocem, zatímco jeho příbuzní vám rovnou na stůl postaví kompoty, zavařeniny a jiné dobroty.


Beran - Lev: 

Když něco neviděl na vlastní oči, měl by o tom raději mlčet. Celá věc je daleko komplikovanější, než se mu zdá, a on by se tím, že o ní něco ví, mohl dostat do zbytečných potíží.


Beran - Panna: 

Když dítě z tohoto znamení usoudí, že začne jinde a znovu, měli byste souhlasit. Život znáte a víte, že takovýto restart je občas pro další budoucnost velice prospěšný.


Beran - Váhy: 

Jeho tvrdohlavost vás vyloženě dostane. Obvykle se ukáže, že silnější vůli máte vy, ale v tomto týdnu nezbude, než abyste se před ním sklonili a udělali všechno tak, jak Váha chce.


Beran - Štír: 

Trocha romantiky ani jednomu z vás neuškodí. Kdybyste si alespoň občas řekli něžným jménem, které jste už dávno ze svého slovníku vypustili jako něco infantilního, byl by svět rázem lepší.


Beran - Střelec: 

Hádat se spolu budete kvůli tomu, co ani jeden z vás nedokáže ovlivnit. Berte to jako vhodný způsob, jak vypustit páru, a žádné další závěry z toho nevyvozujte.


Beran - Kozoroh: 

Konečně zvládnete dokonale přípravu jídla, s nímž jste až dosud měli potíže. Šok však nastane ve chvíli, kdy vám Kozoroh sdělí, že jste to uvařili lépe než jeho matka...


Beran - Vodnář: 

Neustále přemýšlí, co dělat, aby se vám dostal víc pod kůži. Vy však nevidíte důvod, proč se otevírat člověku, který ve vás po celou dobu, co se znáte, žádnou zvláštní důvěru nebudí.


Beran - Ryby: 

Jde o člověka, který říká, že má ve všem jasno. Když se však dostane do krizového momentu, počítejte s tím, že přijde k vám s tím, že si sám poradit neumí.


Býk - Beran: 

Z toho, co vypadá jako jeden velký průšvih, se časem vyvine jeho životní zisk. Momentálně však musíte povzbuzovat jeho trpělivost a vysvětlovat mu, že si na úspěch musí ještě chvíli počkat.


Býk - Býk: 

Až do pátku jste v pohodě. Pokud se musíte na něčem zásadním domluvit, udělejte to v době, kdy je Slunce ještě v Raku a kdy vám to, že tomu druhému ustoupíte, zásadně nevadí.


Býk - Blíženci: 

Partnerské záležitosti probíhají kupodivu klidně. Když se Blíženec chová rozumně, v pohodě s ním vyjdete, a když usoudíte, že se chová nerozumně, energicky s ním vyběhnete.


Býk - Rak: 

Pokud se hodlá chovat jako mimoň, je to jeho věc. Vy byste mu však měli dát najevo, že ho sice můžete mít rádi, ale jsou věci, které ani jemu tolerovat nebudete.


Býk - Lev: 

Na to, že se před vámi předvádí, jste si už zvykli, a dokonce je vám to i milé. Zbystříte až ve chvíli, kdy zjistíte, že začal svá pírka natřásat před někým naprosto jiným!


Býk - Panna: 

Rozešli jste se už dávno, ale přesto je na vás závislý. Naplno si to uvědomíte ve chvíli, kdy vám přijde představit svůj nový objev a bude chtít, abyste mu ho schválili.


Býk - Váhy: 

Potíže může přinést vaše rozdílná fyzická výkonnost. Zatímco vy máte dojem, že byste klidně zvládli ještě jednou takový náklad, Váha má pocit, že za chvíli vyčerpáním padne.


Býk - Štír: 

Vůbec si nepřipouští, že byste se o něm mohli bát. Když se překonáte a nahlas mu to řeknete, sdělí vám, že to přeháníte, protože ke svým obavám vůbec nemáte důvod.


Býk - Střelec: 

To, že se kvůli vám trápí, se přímo od něj nedozvíte. Váš Střelec chce ve vašich očích vypadat jako mistr světa a udělá všechno pro to, abyste ho tak taky brali.


Býk - Kozoroh: 

S vaším majetkem to není zdaleka tak jednoznačné, jak se doposud zdálo. Jeho rodiče změnili názor a ani je nenapadne, že vás tím dostali do obtížné situace.


Býk - Vodnář: 

Jako partner patří k těm opravdu spolehlivým. Pokud jste o něm až dosud v nějakém směru pochybovali, teď si potvrdíte, že se na něj můžete spolehnout pokaždé a ve všem.


Býk - Ryby: 

O soulad se nemusíte bát zejména o víkendu. Díky Luně, která prochází jeho znamením, fungujete tak, až se zdá, že slova ani nepotřebujete, protože komunikujete myšlenkami...


Blíženci - Beran: 

|Představa, že mu ustoupíte a tím se všechno vyřeší, se ukáže jako neskutečně naivní. Čím víc mu budete ustupovat, tím víc se bude tvářit jako člověk, který má nárok na víc.


Blíženci - Býk: 

I když máte rádi svižné tempo, tento týden probíhá i na vás až moc rychle. Neustále se snažíte najít čas, v němž byste se mohli setkat se svým Býkem, a neustále se vám to nedaří.


Blíženci - Blíženci: 

Jeho i vaše představa o společném životě narazí na realitu. Je vám jasné, že nejdříve musíte vyřešit jedno, abyste mohli otevřít druhé, ale to nic nemění na tom, že se vám do řešení nechce.


Blíženci - Rak: 

Neustále odkládáte něco, co se dál už odložit nedá. Překonejte se a udělejte první rozhodující krok, po kterém ty další budou už podstatně lehčí a snazší.


Blíženci - Lev: 

Oba máte svou vlastní pravdu. Potíž nastane ve chvíli, kdy se tyto pravdy postaví proti sobě a kdy budete muset najit kompromis, což lehké nebude.


Blíženci - Panna: 

Nedokáže přemýšlet vlastním rozumem. Neustále vám vysvětluje, co by na místě vás dvou dělali kamarádi nebo příbuzní, a nechápe, že vy se musíte rozhodovat sami.


Blíženci - Váhy: 

Jako tým pracujete bezvadně. Navíc spolu nemusíte ani mluvit, protože stačí, že na sebe jenom mrknete, a hned je vám jasné, co si ten druhý myslí a co chce, abyste udělali.


Blíženci - Štír: 

Šlápněte do pedálů! Je potřeba, abyste svého Štíra přesvědčili, že každý kousek aktivity, který v tomto týdnu vloží do vylepšení vašeho i svého života, bude tou nejlepší investicí do budoucnosti.


Blíženci - Střelec: 

Pokud ho napadne něco, co se týká práce, měl by o tom okamžitě promluvit se šéfem. Jde o nápad, který vizí takříkajíc ve vzduchu a čeká, kdo ho utrhne jako první.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho životní styl vám sice imponuje, ale zároveň je vám jasné, že vy sami se pro nic takového nerozhodnete. Velice dobře si uvědomujete, že vám k tomu chybí dispozice.


Blíženci - Vodnář: 

Zajímavé jednání ho čeká na celnici či jiném podobném úřadu. Se zprvu nepříjemným úředníkem se domluví tak, že to nakonec dopadne podstatně lépe než předpokládal.


Blíženci - Ryby: 

Můžete přemýšlet, že si s ním začnete, ale s realizací byste měli ještě chvíli počkat. Je docela možné, že se vám ukáže ve světle, které podobné nápady velice rychle zažene.


Rak - Beran: 

Půjdete kvůli němu do konfliktu nebo necháte všechno tak, aby se to vyřešilo samospádem? Udělejte to první, jemu i vám to zajistí podstatně lepší výsledek.


Rak - Býk: 

Z rozumné domluvy, na kterou jste spoléhali, nic nebude. Býk se po vašich prvních slovech zapře a žádné argumenty, které mu předestřete, poslouchat nebude.


Rak - Blíženci: 

Má nárok na vlastní názory, ale měl by se chovat tak, aby vás jimi zbytečně nepopuzoval. Zatím to nedělá, a vy máte občas dojem, že vám to dělá vyloženě schválně.


Rak - Rak: 

To, že jste ho odmítli, nic neznamená. V tomto týdnu k vám pošle svého vyslance, který mu začne vysvětlovat, že je skvělý a že byste mu měli dát šanci.


Rak - Lev: 

Pokud o něm chcete zjistit něco navíc, využijte sociálních sítí. Dozvíte se o něm daleko víc, než jste vědět chtěli, a budou to opravdu hodně výživné informace.


Rak - Panna: 

To, že jste ho vytáhli na rande, ještě nic neznamená. Oba se budete pěkně nudit a shodnete se jedině na tom, že to byl první a zároveň poslední pokus.


Rak - Váhy: 

Řešení rodinných záležitostí, na kterém vám tak záleží, se odkládá. Partner vám vysvětluje, že máte být rozumní, ale vy jste si jistí, že vám mnoho trpělivosti už nezbývá.


Rak - Štír: 

Představa taneční školy, kterou budete oba svorně navštěvovat, není zdaleka tak nemožná, jak se vám zdá. Když svůj nápad sdělíte Štírovi, bude nepředstíraně nadšený!


Rak - Střelec: 

O nečekané výdaje se mu postará elektronika. Když mu mobil spadne do vody, zachránit se mu ho nepodaří, takže ho čeká investice do dalšího komunikačního prostředku.


Rak - Kozoroh: 

S alkoholem je to v jeho případě těžké. Nejde o to, že by byl pod jeho vlivem protivný, ale o tom, že bude mluvit sice pravdu, ale podá ji způsobem, který se tolerovat nedá.


Rak - Vodnář: 

O některých věcech z jeho minulosti se dozvíte podstatně víc, než je vám příjemné. Naštěstí máte rozum a záhy pochopíte, že skutečná pravda je někde naprosto jinde.


Rak - Ryby: 

Rozhodne se něco, co v případě vás dvou fungovalo jako silný stresový faktor. Zpočátku budete mít sice dojem, že se skoro nudíte, protože nemáte žádný problém, ale rychle si na to zvyknete.


Lev - Beran: 

Je daleko uzavřenější, než jste si při prvním kontaktu mysleli. Pokud se vám ho podaří rozpovídat, berte to jako velké vítězství, na které můžete být pyšní.


Lev - Býk: 

Jeho úlety mu nepřipomínejte. Mohl sice udělat něco, čím sobě i vám zbytečně zkomplikoval život, ale tím, že o tom budete neustále mluvit, situaci nijak nevylepšíte.


Lev - Blíženci: 

Když začne vyhrožovat, že u něj máte utrum, je to vlastně docela dobrá zpráva. Zatím vám do života vnášel jen samé zmatky a na žádnou změnu k lepšímu to zatím nevypadá.


Lev - Rak: 

Jeho mstivost vás překvapí. Na jedné straně jste překvapení nápaditostí, s jakou své msti vymýšlí, na druhé se upřímně děsíte chvíle, kdy by se na vás naštval a mstil se právě vám.


Lev - Lev: 

Padněte si kolem krku! Když se nad svým životem rozumně zamyslíte, pochopíte, že svými spory jen ztrácíte energii, kterou byste mohli s úspěchem využít jinde.


Lev - Panna: 

Vůbec ho nepoznáváte! Vaše jindy tak pracovitá Panna odkládá na později všechno, co se jen dá, zdravím jen kypí a ani ji nenapadne, že by ji kvůli tomu mělo hryzat svědomí.


Lev - Váhy: 

Hlavně se kvůli němu nerozčilujte! Ať budete dělat cokoliv, bude vám jasné, že vy sice můžete mluvit a argumentovat, ale on si nakonec stejně udělá svoje.


Lev - Štír: 

Od prací, které vyžadují jistou odbornost, ho raději nenápadně odvolejte. Váš miláček není sice úplně nešikovný, ale do elektriky ani do vody by zasazovat neměl.


Lev - Střelec: 

Jeho rodiče se vás pokusí přemluvit k něčemu, co považujete za hodně riskantní. Vysvětlete jim, že je máte sice rádi a rádi byste jim pomohli, ale to ještě neznamená, že přitom zničíte i sebe.


Lev - Kozoroh: 

Když se vám něco nezdá, klidně ho na to upozorněte. Prožíváte totiž týden, kdy jste podstatně prozíravější, než váš Kozoroh, a kdy ho jen vy dokážete zachránit před průšvihem.


Lev - Vodnář: 

Na dovolenou byste si kromě jiného měli přibalit prášky na nejrůznější bolesti, obvazy a náplasti. Berte to jako pojistku proti osudu podle pravidla, že to, co máte, potřebovat nebudete...


Lev - Ryby: 

Jeho nálady berete daleko vážněji, než si objektivně zaslouží. Kdybyste nad nimi mávli rukou, vy byste měli klid a on by neměl pocit, že opět dělá něco špatně.


Panna - Beran: 

Když vám vysvětluje, že je v jisté oblasti specialista, pěkně se to poslouchá, ale tím by to taky mělo skončit. Než mu projevíte důvěru, měli byste si ho ještě pořádně otestovat!


Panna - Býk: 

Když přijde s tím, že se přihlásí co časopisové proměny, kde z něj udělají někoho naprosto nového, raději mu to nerozmlouvejte. Je to jeho akce a vy byste mu měli držet palce!


Panna - Blíženci: 

Opravdu nepatří k malicherným lidem. Ve chvíli, kdy byste vy vybuchli a začali vyčítat, se usměje a hovor bez problémů převede do klidnějších vod.


Panna - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení nikdy nevíte, na čem s ním zrovna jste. Na začátku týdne vás bude kritizovat a kárat, a o víkendu se o vás zase bude naprosto vzorně starat.


Panna - Lev: 

Neustále opakuje, jak vás má rád, ale přesto vás s chutí provokuje. Nedejte se přinutit k výrokům, jichž byste vy litovali, a které by jemu sloužili jako zdroj skvělé zábavy!


Panna - Panna: 

Pokud ho chcete pomlouvat, dobře se dívejte kolem. Jeho přátelé mají dlouhé uši, a všechno, co na jeho adresu pronesete, se k němu dostane dřív, než se vy vrátíte domů.


Panna - Váhy: 

Veškeré akce, na které vás pozve, proběhnou v silně adrenalinovém duchu. Jednou to zvládnete, ale pak se domluvíte, že se bez něčeho podobného pro příště docela rádi obejdete.


Panna - Štír: 

Každého jiného naštve, ale vy v jeho společnosti zůstáváte v klidu. Je to tím, že ho znáte, víte, s čím se vytasí a už dopředu jste se na to stihli psychicky připravit.


Panna - Střelec: 

Napětí, které mezi vámi panuje, se zatím jen zvyšuje. Pokud si nechcete o víkendu vjet do vlasů, bylo by lepší, kdybyste si každý zařídili svůj vlastní program a sešli se až v neděli večer.


Panna - Kozoroh: 

Je nejvyšší čas, abyste se naučili chápat, jak přemýšlí. Pokud se následně dokážete naladit na jeho vlnu, domluvíte se i v případě, kdy jsou vaše názory opravdu hodně odlišné.


Panna - Vodnář: 

Nepočítejte s tím, že mu něco rozmluvíte. Měli byste se však připravit na situaci, kdy bude mluvit tak přesvědčivě, že ke změně názorů nakonec přiměje i on vás.


Panna - Ryby: 

Napětí, které mezi vámi o víkendu panuje, je naprosto zbytečné. Kdybyste si spolu místo grimas, obličejů a jedovatých výrazů dokázali promluvit, bylo by to podstatně lepší.


Váhy - Beran: 

Za vašimi zády se pouští do aktivit, které se vám ani trochu nelíbí. Naštěstí se najde někdo, kdo se na to nemůže dívat a na jeho aktivity vás včas upozorní.


Váhy - Býk: 

Pokud s ním jdete na svatbu, oslavu nebo jinou podobnou akci, bude to opravdu veliké. Býk se chová bezvadně a vy jste moc rádi, že jste konečně narazili na člověka, který se umí chovat.


Váhy - Blíženci: 

Čím víc se líbí vašim kamarádům, tím méně se líbí vám. Na konci týdne dokonce uvažujete, zda to, že jste se s ním dali dohromady, nebylo až příliš riskantní.


Váhy - Rak: 

Život opravdu nejsou jen starosti o rodinu. Pokud svého Raka vytáhnete někam, kde budete sami a bez dětí, udělá to jemu i vám velice dobře.


Váhy - Lev: 

Na opačné pohlaví působí jako magnet. Vám sice přesvědčivě vysvětluje, že to není jeho vina a že se o to vůbec nesnaží, ale vy máte pocit, že to není tak zcela pravda.


Váhy - Panna: 

Jako nezadaní to nemáte lehké. Pokud na vás Panna zaměří svou pozornost, začne se chovat, jako byste byli její partner, a vy nemáte šanci vysvětlit, že to zdaleka není pravda.


Váhy - Váhy: 

Opravdu není důvod, abyste se kvůli svému miláčkovi rozčilovali. Nechte ho, ať si dělá, co uzná za vhodné, a sami se držte toho, co uznáváte za vhodné vy.


Váhy - Štír: 

Když přijde s tím, že málo pijete, a začne vás zásobovat ovocnými čaji a podobnými nápoji, měli byste poslechnout. Ledviny jsou vaším cílovým orgánem a musíte se o ně starat!


Váhy - Střelec: 

Počítejte s debatami ohledně peněz, které utrácíte za benzín. Vám připadá, že jezdíte zbytečně moc, zatímco Střelec má za to, že byste si mohli dopřát daleko víc.


Váhy - Kozoroh: 

Pokud jste na dovolené, bude to opravdu zábavné. Vy si chcete užívat života, a Kozoroh dumá, jak to udělat, abyste toho za co nejméně peněz prožili a viděli co nejvíce.


Váhy - Vodnář: 

Jeho láska vás vyloženě baví. Do vašeho trochu nudného života vnáší radost, pochopení a navíc značnou porci legrace, bez které byste se jenom nudili.


Váhy - Ryby: 

Chcete udělat všechno, abyste ho získali. Než se však pustíte do akce, sami sebe se zeptejte, zda cena, kterou chcete za jeho získání zaplatit, není až moc vysoká...


Štír - Beran: 

Neustále vám dává najevo, že by se bez vás obešel. Kdyby však taková možnost reálně nastala, sám by byl překvapený rychlostí a energií, s jakou by se vás snažil získat zpátky.


Štír - Býk: 

Na jeho kamarády nežárlete. Může vám sice připadat, že se na něj podívají zálibněji, než se vám líbí, ale přesto si můžete být jisti, že mezi nimi víc než právě jen kamarádství není.


Štír - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás dostává. Občas sice přemýšlíte, zda byste se na něj neměli naštvat, ale většinou nahlas říkáte, že kdyby ho nebylo, ani se nezasmějete.


Štír - Rak: 

Jeho příbuzní vám zamotají hlavu! Pozvou vás na svatbu, která se odehrává v době, kdy jste měli v plánu dovolenou, a o tom, že byste tam nebyli, nechtějí ani slyšet.


Štír - Lev: 

Jeho potřeba nového auta je čím dál intenzivnější. Můžete mu sice vysvětlovat, že dobrá ojetina by byla levnější a ekonomičtější, ale on na to slyšet nebude.


Štír - Panna: 

Naplánujte si rande někde, kde jste spolu ještě nebyli. Kdybyste si navíc dokázali hrát na lidi, kteří se vidí poprvé a teprve se oťukávají, bylo by to vynikající.


Štír - Váhy: 

Jeho život je opravdu těžký. Za každou cenu chce vyniknout v oblasti, pro kterou nemá ani ten nejmenší talent, a pak se zlobí, že mu to přes veškerou snahu nevychází.


Štír - Štír: 

Patříte k těm málo lidem, kteří se dokážou o financích vždycky domluvit. Potíž nastane ve chvíli, kdy se Slunce dostane do Lva a kdy jeden z vás začne mít sklon k většímu utrácení.


Štír - Střelec: 

Prožijete týden, v němž se nebudete ani hodinu mluvit. Váš miláček vás neustále vodí někam, kam byste se sami nikdy nevypravili, a jemu se tam vyloženě líbí.


Štír - Kozoroh: 

Jde o vztah, který konečně vyjde. Kozoroh vám dává jasně najevo, že nic jiného než hluboký vztah mezi vámi nepřipadá v úvahu, a vy s ním rádi souhlasíte.


Štír - Vodnář: 

To, že se mu vaše nápady nelíbí, je v jeho případě skoro přirozené. Lišíte se od sebe jako den a noc a než jeden druhého pochopíte, bude to chvíli trvat.


Štír - Ryby: 

Dejte mu šanci a vyslechněte ho. Než se vaše Ryba vymáčkne, bude to sice déle trvat, ale to, co vám nakonec sdělí, vám zvedne sebevědomí a naplní vás to značnou dávkou optimismu.


Střelec - Beran: 

Rodinná tajemství vyplouvají na povrch. Dozvíte se o nich proto, že Beran usoudí, že si s nimi sám neporadí a přijde se vám se vším svěřit.


Střelec - Býk: 

Moc energie nemá, protože v práci zastupuje za dovolené a padá na pusu. Ve chvíli, kdy ho budete chtít obvinit z lenosti, se raději kousněte do jazyka!


Střelec - Blíženci: 

Nutně ho potřebujete. Patří k lidem, kteří se na život umí podívat naprosto jinak, než vy, a v jehož společnosti vnímáte všechno, co se kolem děje, daleko intenzivněji.


Střelec - Rak: 

Když mluví o nové práci, nechte ho. Momentálně je naštvaný, ale ve chvíli, kdy se vyskytne reálná šance na zásadní změnu, sám couvne a řekne, že o to vlastně nestojí.


Střelec - Lev: 

Ve chvíli, kdy pochopíte, že bojuje sám se sebou, nic neříkejte. Jde o záležitost, kterou si musí vyřídit sám, a vás potom seznámit s výsledkem, k němuž došel.


Střelec - Panna: 

V rodině se cítíte naprosto skvěle. Je vám jasné, že jste konečně vytvořili smečku, která za všech okolností drží spolu, a náležitě si svého štěstí vážíte.


Střelec - Váhy: 

Když říká, že si chce na dovolené především odpočívat, měli byste mu to dopřát. Vám se sice takový způsob může zdát nudný, ale měli byste to respektovat.


Střelec - Štír: 

Zprávy, které přijdou, jsou z valné části příznivé. O tom, že takové jsou, však musíte přesvědčit svého Štíra, který je maximalista a chtěl by podstatně víc, než dostáváte.


Střelec - Střelec: 

To, že mezi vámi panuje napětí, je vám jasné. Naštěstí se Slunce v pátek přesune do Lva, ve vás se projeví velkorysost, a nad tím, co berete jako nepodstatné, mávnete rukou.


Střelec - Kozoroh: 

Pokud přijde na nějaký nápad, který se týká konce roku, měl by na něm začít hned pracovat. Čas neskutečně letí a to, co teď udělá, se mu v listopadu a v prosinci mnohokrát zúročí.


Střelec - Vodnář: 

Můžete klidně otevřít bublinky na oslavu! Pokud jste se až dosud v rámci rodiny na potomka těšili marně, teď se situace změnila a miminko je už opravdu na cestě.


Střelec - Ryby: 

Jeho hovory o tom, jak by chtěl, abyste měli svůj vlastní dům, vás dost rozčilují. Znáte ho a víte, že ve chvíli, kdy mu na to kývnete, se veškerá práce sveze na vás.


Kozoroh - Beran: 

Neustále odkládáte hovor, o kterém víte, že se mu stejně nevyhnete. Co kdybyste tak využili Luny, která je v pondělí a v úterý ve vašem znamení, a hned do toho šlápli?


Kozoroh - Býk: 

Stabilita, kterou vám poskytuje, je sice příjemná, ale vás už začíná nudit. Popřemýšlejte, jak nudu zahnat, a potom mu navrhněte víkend, který vás oba vytrhne z letargie.


Kozoroh - Blíženci: 

Neustále mluví o tom, že byste měli mít rozum a netlačit zbytečně na pilu. Potíž je v tom, že on sám na pilu tlačí a ještě vám vysvětluje, že na to má přece nárok.


Kozoroh - Rak: 

Projeví neskutečně bojovnou náladu. Pokud jste ještě nikdy neviděli svého Raka opravdu naštvaného, musíte zkonstatovat, že jste konečně zažili moment, kdy z něj šla hrůza.


Kozoroh - Lev: 

Jste neobyčejně vnímaví k jeho potřebám. Když však přijde na lámání chleba, měli byste se chovat tak, aby pochopil, že jeho zájmy sice ctíte, ale nezapomenete se starat ani o sebe.


Kozoroh - Panna: 

V době, kdy je Slunce v Raku, fungujete oba naplno. V důsledku byste však měli počítat s víkendem, kdy uděláte jenom to, co opravdu hoří, a jinak budete intenzivně odpočívat.


Kozoroh - Váhy: 

Ve chvíli, kdy oba budete mít pocit, že vám celý svět jen letí na hlavu, se vám vylepší nálada. Věci se samy od sebe dají do pohybu, a vy budete naprosto spokojení.


Kozoroh - Štír: 

V jeho společnosti se cítíte naprosto skvěle. Štír se chová jako ten nejroztomilejší partner, a vy si vychutnáváte pocit lásky, kterou nejen dáváte, ale i dostáváte.


Kozoroh - Střelec: 

Asi na sebe narazíte. Střelec má pocit, že je jen logické, když se jeho bývalé lásky stanou vašimi společnými kamarády, a nechápe, že se vám to vůbec nelíbí.


Kozoroh - Kozoroh: 

Pokud se rozhodne, že vaše partnerství je tím, co celý život chtěl, nemáte se mu šanci vytrhnout. Je však potřeba říct, že vám se podobná myšlenka zamlouvá stejně jako jemu.


Kozoroh - Vodnář: 

Pokud se rozhodne, že půjde k astrologovi nebo ke kartářce, na nic se ho neptejte. Nemusíte, protože váš miláček přijde plný informací a hned je na vás vychrlí.


Kozoroh - Ryby: 

Jeho lásku neberte jako samozřejmost. Když mu dáte najevo, že vám do života vnesl něco opravdu výjimečného, postaráte se o týden, na který ani jeden z vás nezapomene.


Vodnář - Beran: 

Ve chvíli, kdy uvidíte, že se chystá jít spát, vyrazte do ložnice taky. Je to jediný moment, kdy si spolu můžete promluvit, probrat to, co bylo, a připravit se na to, co bude.


Vodnář - Býk: 

S kamarády být můžete, ale to, co dělá váš Býk, s nimi neprobírejte. To, co byste na jeho adresu pronesli, by se k němu dříve nebo později dostalo ve značně zveličené podobě.


Vodnář - Blíženci: 

Jeho pracovitost vám vyrazí dech. Dělá sice jen to, co ho baví, ale nad objemem jeho práce zůstanete stát v údivu a za to, co udělá, ho budete muset pochválit.


Vodnář - Rak: 

Změny, o které tak usiluje, nejsou zdaleka tak nemožné, jak se vám až dosud zdálo. Zamyslete se nad nimi a hledejte možnost, jak je co nejrychleji uskutečnit!


Vodnář - Lev: 

Netvařte se, jako by to byl jasnovidec, ale mluvte s ním jasně a jednoznačně. Když vám bude odpovídat stejně, přidáte se ke šťastným lidem, kteří si rozumí a táhnou za jeden provaz.


Vodnář - Panna: 

Patří k lidem, kteří dovedou slovem pohladit, ale i zranit. Naštěstí spolu v tomto týdnu vycházíte, takže pochval a něžností je podstatně víc, než jedovatých poznámek.


Vodnář - Váhy: 

Pokud vás pozve na kávu, bude to trapas. Na závěr zjistí, že si zapomněl kartu a vy budete marně přemýšlet, zda to byl trik, abyste zaplatili vy, nebo zda to byla opravdu jen nehoda.


Vodnář - Štír: 

Jde o týden, kdy byste si měli vyjít vstříc. Pokud víte, že Štíra to, co baví vás, ani trochu nezajímá, netrvejte na tom, že budete spolu, ale dopřejte jemu i sobě samostatný program.


Vodnář - Střelec: 

Když nevíte, jak k jeho srdci, zkuste začít tím, že mu ráno uděláte kávu. Vám podobné gesto nic neudělá, a vy mu tím svou lásku dokážete skutkem.


Vodnář - Kozoroh: 

Alespoň jednou denně mu zavolejte, i když mu nic důležitého nechcete. Hovor nemusí být dlouhý, protože všechno, co si chcete říct, bude řečeno beze slova...


Vodnář - Vodnář: 

Když vám připraví něco k jídlu, bude to vynikající. Pokud jste až dosud o správnosti svého výběru pochybovali, teď pochopíte, že jste sáhli správně!


Vodnář - Ryby: 

Ustupujete mu v případě, kdy o nic nejde. Jemu to ale neříkáte a navíc se tváříte tak, aby měl dojem, že jste mu právě obětovali něco, na čem vám opravdu hodně záleželo.


Ryby - Beran: 

Rady, které vám dává do života, pouštíte jedním uchem tam a druhým ven. Když jich už máte dost, zeptáte se ho, proč se jimi taky neřídí, on se urazí a vy budete mít klid.


Ryby - Býk: 

Hádejte se přes den, ale noci si užívejte v pohodě. Pokud půjdete spát pohádání, odbouráte tím veškerou erotiku a zbytečně přijdete o chvíle plné lásky.


Ryby - Blíženci: 

Pravidla, na kterých jste se kdysi dávno domluvili, si musíte oprášit. S údivem pochopíte, že vy dva jste sice trochu zestárli, ale váš partnerský itinerář je stále aktuální.


Ryby - Rak: 

Opravdu není důvod, abyste mu dávali naději, kterou nemáte chuť splnit. Chovejte se k němu jako dobrý kamarád, a veškeré jiné tendence důsledně potlačujte.


Ryby - Lev: 

Soustřeďte se na to, co dělá dobře. Týká se to hlavně víkendu, kdy už Slunce bude v jeho znamení, a kdy se Lev opravdu snaží, abyste si na něj neměli proč stěžovat.


Ryby - Panna: 

Když se stane něco, co vás nutí, abyste ho kritizovali, kousněte se raději do jazyka. Panna snáší těžko jakoukoliv kritiku, a pro tu vaši to platí dvojnásob.


Ryby - Váhy: 

Nenechte si ho přebrat! Ve chvíli, kdy se kolem něj začne točit někdo, koho vyhodnotíte jako nebezpečného, dejte jasně najevo, že ho nedáte!


Ryby - Štír: 

Mluvte, mluvte a mluvte. Štír se sice tváří jako někdo, kdo mluví nerad a s nechutí, ale ve skutečnosti na to, s čím zase přijdete, téměř lačně čeká.


Ryby - Střelec: 

Neustále říká, že vám nechce dělat starosti. Je to paradoxní, protože pokaždé po takovémto prohlášení provede něco, co vás na pěkných pár dnů připraví o spánek.


Ryby - Kozoroh: 

Hlavně neztrácejte čas vzpomínáním na to, co bylo, a úvahami o tom, co jste měli udělat jinak. Bude daleko lepší, když se soustředíte na to, co je teď a co musíte ruku v ruce udělat.


Ryby - Vodnář: 

Přišla chvíle, kdy musíte vašemu vztahu něco obětovat. Udělejte to co nejrychleji, protože jen tak máte šanci zjistit, že to, co prospělo jemu, prospívá zároveň i vám.


Ryby - Ryby: 

Ve vašem případě opravdu platí, že rutina je nepřítelem vztahu. Vneste do něj alespoň trochu vzrušení a uvidíte, jak pozitivně se to na náladě vás obou odrazí.