Týdenní partnerské horoskopy od 17.10.2016 do 24.10.2016

Beran - Beran: 

To, že se mu kromě vás líbí i někdo jiný, není důvod k obavám. Dotyčný může sice povzbuzovat jeho představy, ale toho, že by vás dostal z jeho života nebo z jeho srdce, se bát nemusíte.


Beran - Býk: 

Jeho pracovitost vám už leze na nervy. Neustále mluví o tom, co máte dělat, a to, že byste si oba zasloužili odpočinek a čas, který můžete věnovat jen sami sobě, ho ani nenapadne.Beran - Blíženci: 

Přiznejte si, že vás zaskočil! Až dosud jste ho považovali za člověka, který skoro nemyslí, a teď musíte přiznat, že je v jistém směru podstatně prozíravější, než vy.


Beran - Rak: 

Zatímco ostatní utrácejí za nesmysly, váš miláček investuje peníze do samých užitečných věcí. Potíž je v tom, že díra ve vašem účtu je stejná a naděje na její doplnění mizivá.


Beran - Lev: 

Ujišťoval vás, že vás vždycky podpoří, ale najednou je všechno jinak. Diktují jeho jednání objektivní okolností, nebo najednou změnil názor a zároveň i taktiku?


Beran - Panna: 

Dárky, které od něj dostáváte, přijímejte zdvořile. Hned po přijetí je vám sice jasné, že vám k ničemu nebudou, ale to je to poslední, co byste mu měli říkat nahlas.


Beran - Váhy: 

Vás miláček patří k lidem, kteří vás občas bez příčiny štvou. Pokud v tomto týdnu podobné emoce pocítíte, musíte je ovládnout dřív, než dojde ke zbytečné hádce.


Beran - Štír: 

Skvělý je zejména v pátek a v sobotu. Pokud chcete, můžete nechat všechno jenom na něm a sami si užívat zaslouženého odpočinku, kdy můžete přemýšlet o svých věcech.


Beran - Střelec: 

Jeho příbuzní se na vás obrátí s tím, že byste jim měli půjčit. Naštěstí žádné peníze k dispozici nemáte, a proto je můžete bez výčitek svědomí odmítnout.


Beran - Kozoroh: 

Neustupujte mu ani ve chvíli, kdy vás všichni budou přesvědčovat, že je to jediná cesta. Kozorohovi byste tím jen zbytečně posílili sebevědomí, kterého má i bez vás dost.


Beran - Vodnář: 

Jako člověk vás láká, jako partner moc nevíte, co s ním. Dopřejte si ještě chvíli na rozmyšlenou, a o vaší další budoucnosti rozhodněte až v příštích týdnech.


Beran - Ryby: 

Když mění chování, nepodceňujte ani to, co se vám zdá jako nepodstatná maličkost. Tyto maličkosti mohou totiž hlavně o víkendu hrát rozhodující roli!


Býk - Beran: 

Jeho přístup ke všem láskám byl až dosud univerzální. Potíž je v tom, že jeho obvyklá taktika na vás nezabírá, a on tím k vašemu překvapení ztrácí veškerou sebejistotu.


Býk - Býk: 

Ve chvíli, kdy se v neděli Slunce dostane do Štíra, se musíte začít chovat jako tým. Na hádky a spory není čas, protože se musíte věnovat opravdu důležitým věcem.


Býk - Blíženci: 

Jeho poznámky vás právem rozčilují. Nezbude, než abyste mu v úterý večer řekli, že má buď mluvit jasně a konkrétně, nebo má držet pusu.


Býk - Rak: 

Když přijde s tím, že byste se měli usadit, přímo se ho zeptejte, jak si to představuje. Jenom tak pochopíte, že vlastně žádnou představu nemá a mluví jen proto, aby řeč nestála.


Býk - Lev: 

Neustále mluví o tom, jak potřebujete peníze, což vás rozčiluje. Nakonec nevydržíte a jemně mu připomenete, že nepotřebujete víc peněz, ale spíše to, aby váš Lev méně utrácel.


Býk - Panna: 

O jeho lásku se obávat nemusíte. Nedává vám ji sice najevo zvlášť romantickým způsobem, ale zase patří k lidem, jejichž city jsou stálé a dá se na nich stavět.


Býk - Váhy: 

Veškeré problematické záležitosti se během tohoto týdne vyřeší. Občas budete mít až dojem, že za to může váš miláček, kterému tak vesmír gratuluje k narozeninám.


Býk - Štír: 

Svými poznámkami opravdu nic nemyslí. Prohodí je jen tak, aby řeč nestála, a vůbec ho nenapadne, že vy byste nad nimi mohli přemýšlet, nebo se jimi dokonce i trápit.


Býk - Střelec: 

Potíže s trávením, které má, nevyžadují ani tak návštěvu lékaře jako nasazení zdravějšího životního stylu. Když celý den nejí a nacpe se až večer doma, zdraví to opravdu neprospívá.


Býk - Kozoroh: 

Ví o vás daleko víc, než jste mu řekli. Můžete si vybrat, zda na to přišel sám, nebo zda má nějakou soukromou výzvědnou službu, kterou na vás nasadil.


Býk - Vodnář: 

Jsou věci, které sami dělat nedokážete, a proto ho musíte požádat o pomoc. Naštěstí máte partnera, který má pochopení. Bude sice vrčet, ale nakonec vám vyhoví.


Býk - Ryby: 

O lásce se s ním bavte v pondělí. Venuše bude ještě ve Štíru a váš miláček se bude chovat tak, že ho jeho lásce a její síle ani na vteřinu nezapochybujete.


Blíženci - Beran: 

Je to člověk, který si vaše pochopení nezaslouží. Za to, co vám v posledních dnech dělal, jste na něj právem naštvaní, a dáte mu to dost zřetelně pocítit!


Blíženci - Býk: 

Neustále má pocit, že by vás měl vodit za ruku. Zatím vám tyto jeho ochranářské sklony dělaly dobře, ale situace se změnila a vy začínáte přemýšlet, jak se od něj osvobodit.


Blíženci - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří neustále něco ztrácí. Obvykle se nad jeho drobné nehody dokážete povznést, ale teď nevydržíte a naplno se ho zeptáte, zda vám to náhodou nedělá schválně.


Blíženci - Rak: 

Jsou rozhodnutí, která byste dál už odkládat neměli. Pokud chcete a potřebujete od základů změnit svůj život, udělejte si v neděli čas a se svým Rakem si o tom promluvte.


Blíženci - Lev: 

Když vás nechválí, nedělá to proto, že by na vás nebyl hrdý, ale proto, že má strach, abyste příliš nezpychli. Jeho obavy nejsou sice opodstatněné, ale to mu nevysvětlíte.


Blíženci - Panna: 

Trochu na něj dohlédněte! Když přijde s tím, že budete péct vánoční cukroví a tak si přivyděláte, přímo se ho zeptejte, kde najde čas, v němž by se taková akce dala stihnout.


Blíženci - Váhy: 

Hlavně před ním nic netajte. Pokud mu potřebné informace neposkytnete sami, začne pracovat jeho fantazie a napovídá mu věci, které s pravdou nemají lautr nic společného.


Blíženci - Štír: 

V pondělí ho nepoznáváte! Venuše je poslední den v jeho znamení, a váš miláček dělá všechno pro to, abyste pochopili, že je pro vás tím nejlepším, co vám život mohl dát.


Blíženci - Střelec: 

Nevymýšlejte originální způsoby jak ho získat. V jeho případě bude lepší, když ho pozvete na naprosto staromódní rande a tam mu všechno z očí do očí řeknete...


Blíženci - Kozoroh: 

Jakmile zjistí, že je ve špatný čas na špatném místě, měl by odtamtud co nejrychleji vypadnout. Bude kolem toho sice trochu řečí, ale to jemu i vám může být jedno!


Blíženci - Vodnář: 

Jeho a vaše představy o společné budoucnosti kupodivu ladí. Pokud usoudíte, že nastal čas, kdy máte od představ přejít k realitě, je to jenom dobře.


Blíženci - Ryby: 

Ve vztazích s jeho příbuznými dochází k uklidnění. Pokud by však využili příznivé atmosféry a chtěli od vás něco, co jim nemůžete dát, musíte se hned ozvat!


Rak - Beran: 

Ve vztahu byste si měli dopřát krátký oddech. Nejde o to, že byste laškovali s rozchodem, ale o to, že byste si mohli naplánovat víkend, který si budete každý užívat po svém.


Rak - Býk: 

Hlavně si od něj nenechte namluvit, že jste zbytečně pyšní! Vy nejste pyšní, ale sebevědomí, což je něco, na co máte po sečtení svých výsledků nepochybný nárok.


Rak - Blíženci: 

Hlavně neprovokujte jeho žárlivost. Až dosud tvrdil, že jeho se žárlivost netýká, ale situace se mění a on by mohl velice rychle změnit názor.


Rak - Rak: 

S jeho jednáním nesouhlasíte. Máte sice pochopení, ale přesto vám připadá, že je až příliš vlídný tam, kde by podle vašeho názoru měl spíše přitlačit.


Rak - Lev: 

Opravdu nevíte, na co si stěžuje. Nejdříve vás odmítne vyslechnout s tím, že si děláte zbytečné starosti, a pak začne přemýšlet, zda ho máte rádi, když mu nic neříkáte...


Rak - Panna: 

Jde o vztah, v němž se musíte chovat vyloženě takticky. Někdo by to možná nazval manipulací, ale vy dobře víte, že vaše Panna patří k lidem, s nimiž se na rovinu jednat prostě nedá...


Rak - Váhy: 

Ve středu a ve čtvrtek si dejte pozor na zbytečné hádky. Mohly by skončit s tím, že byste práskli dveřmi, ale k vašemu překvapení by se nenašel nikdo, kdo by vás volal zpátky.


Rak - Štír: 

Když vám začne radit, co byste měli dělat, naštve vás už první větou. A naštvaní budete tak, že vás ani nenapadne, že byste mohli uvažovat, zda náhodou nemá pravdu.


Rak - Střelec: 

Pozor si dávejte na všechno, co vyřknete v afektu. Vy sami byste tím sice nic zásadního nemysleli, ale on by si vaše slova mohl vyložit jinak a navíc ve váš neprospěch.


Rak - Kozoroh: 

S jeho city si neporadíte. Můžete mu stokrát vysvětlovat, že vy je vnímáte jinak, ale on vám bude stále vysvětlovat, že ho musíte vyslyšet, protože on je pro vás ten pravý.


Rak - Vodnář: 

Lehké ironii se v komunikaci s ním nevyhnete. Zbytečně se kvůli tomu nestresujte, protože to, co mu říkáte, je jen slabý odvar toho, jak se k vám chová on.


Rak - Ryby: 

Vztah je plný pohody. Dejte si však pozor, abyste i když jen mimochodem nenarazili na nějakou jeho nectnost nebo chybu. Pak by šla pohoda rázem a rychle do háje.


Lev - Beran: 

Změny jsou obtížné, ale bez změn to nepůjde. Naštěstí oba patříte k lidem, kteří si dobře uvědomují, že občas nastane chvíle, kdy je potřeba překročit i vlastní stín.


Lev - Býk: 

Některé věci byste měli ve vlastním zájmu vzdát. Pokud jste se domnívali, že ho přimějete, aby vás na zbytek života zajistil, smiřte se s tím, že vám to nevyjde.


Lev - Blíženci: 

To, že po něm toužíte, je naprosto přirozené. Když se pak situace začne rýsovat a vy si uvědomíte, že se vaše touha brzy splní, považujete se za nejšťastnějšího člověka na světě!


Lev - Rak: 

Cestu k jeho srdci vám otevře malý dárek. Nejde o to, že byste si ho jím chtěli koupit nebo podplatit, ale o to, abyste mu dokázali, že na něj myslíte i ve chvíli, kdy s ním nejste.


Lev - Lev: 

Představa vyrovnaného partnerského života bere za své. Úvahy o rozchodu vás však ani nenapadnou, protože je vám jasné, že se s tímto člověkem nudit nebudete!


Lev - Panna: 

Kamarádi z tohoto znamení na vás mají pozitivní vliv. Vysvětlí vám, protože se nemáte čeho bát, protože vám v případě potřeby přijdou bez další žádosti na pomoc.


Lev - Váhy: 

Pokud ho chcete někam dostat, musíte to udělat nenápadně. Ve chvíli, kdy usoudí, že na něj tlačíte, zapomene na veškerou svou vyrovnanost a energicky vás pošle do háje.


Lev - Štír: 

Opravdu nemusí všechno dostat hned. Týká se to zejména mladší generace, která musí na vlastní kůži zjistit, že jsou věci, které pro ni musí zůstat nedostižným snem.


Lev - Střelec: 

V úterý, kdy se Venuše dostává do jeho znamení, se máte na co těšit. Váš miláček si uvědomí, že vás vedle sebe má, a postará se, abyste si to uvědomovali i vy...


Lev - Kozoroh: 

Taktní jednání od něj nečekejte. Ve chvíli, kdy pochopí, že vám nějaký rozhovor nedělá dobře, se v tomto tématu s chutí šťourat a ještě se bude divit, že se vám to nelíbí.


Lev - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy vám začne něco rozmlouvat s tím, že by to pro vás byl zbytečný stres, se zamyslete. Neříká vám to proto, že má strach, abyste ho nepředběhli?


Lev - Ryby: 

Když se vám na jeho jednání něco nelíbí, řekněte to rovnou. Předejdete tak situaci, kdy to udělá a pak vám vysvětlí, že vám to přece říkal a vy jste nic nenamítali...


Panna - Beran: 

O tom, že váš vztah krachuje, má vaše okolí daleko víc informací než vy dva. Budete věci uvádět na pravou míru, nebo se vykašlete na zbytečnou námahu a necháte to být?


Panna - Býk: 

Dalo by se říct, že děláte první kroky na cestě k přátelství. Váš vztah jste si sice představovali trochu jinak, ale v reálu jste rádi, že máte alespoň něco.


Panna - Blíženci: 

Jeho poznámky vás upřímně rozčilují. Máte totiž dojem, že zbytečně komentuje něco, nad čím by každý jen trochu taktní člověk mávl rukou, a tvářil se, že si ničeho nevšiml.


Panna - Rak: 

Když nemá chuť do práce, k ničemu ho nenuťte. Spočítejte všechno, co v posledních týdnech udělal, a zjistíte, že si trochu odpočinku a relaxace opravdu zaslouží.


Panna - Lev: 

Sluší mu to a vy jste na to pyšní. Navíc zjistíte, že vaše výchovné lekce měly pozitivní dopad, protože letos za svou parádu utratil daleko méně než v předešlých letech.


Panna - Panna: 

Nepřidělávejte si zbytečně problémy tím, že mu budete dávat informace, které ještě nemá. Pokud má být někdo poslem špatných zpráv, opravdu to nemusíte být vy!


Panna - Váhy: 

Nezdá se vám, že ho zbytečně podezíráte? Když má vaše Váha dobrou náladu a směje se, měli byste se přidat a ne ji podezírat, že se stejně směje jen vám.


Panna - Štír: 

Neustále těká od ničeho k ničemu a nic nedotáhne do konce. Snažte se ho přesvědčit, že tím, že zmírní tempo, nic nezkazí, ale naopak získá.


Panna - Střelec: 

Pokud vám řekne, že vám věří, je to dost závazné. Se spoustou lidí je sice kamarád, ale ty, kterým věří, byste bez problémů spočítali na prstech jedné ruky...


Panna - Kozoroh: 

Se svými plány se pro jistotu nesvěřujte ani lidem, kterým jinak věříte. I když to tak nevypadá, mohli by vás vyšachovat a sami realizovat to, co jste vymysleli vy.


Panna - Vodnář: 

Partner z tohoto znamení patří k zajímavým lidem. Když jste s ním však trochu déle, uvažujete, zda by nebylo lepší, kdyby byl trochu méně zajímavý a místo toho trochu spolehlivější.


Panna - Ryby: 

Těšte se na neděli, kterou si spolu krásně užijete. Slunce bude ve Štíru a vy konečně prožijete den, kdy na všechno zapomenete a budete se věnovat jenom sami sobě.


Váhy - Beran: 

Vyhrajte ten, kdo prokáže větší rozhodnost a silnější vůli. Nepochybujte o tom, že to budete vy, a bez obav si sáhněte pro vítězství a pro úspěch.


Váhy - Býk: 

Tomu, co se o něm povídá, nevěřte. Kdybyste chtěli vědět, jak to bylo doopravdy, museli byste se zeptat jeho - ale na to momentálně nemáte dost odvahy.


Váhy - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás opět dostane. Dobře víte, že byste na něj vlastně měli být naštvaní, ale stačí jen jeden jeho vtípek a vy mu hned všechno odpustíte.


Váhy - Rak: 

Za všech okolností mu říkejte pravdu. Kdybyste mu - i když v dobré vůli - řekli něco, co se skutečností neladí, nahlas by sice nic neřekl, ale nikdy by vám to neodpustil.


Váhy - Lev: 

Hlavně si od něj nenechte nic rozmlouvat! Vaše plány se mu nelíbí hlavně proto, že má strach, aby vám náhodou nevyšly, a vy jste pak nezjistili, že ho vlastně nepotřebujete.


Váhy - Panna: 

Zkuste k němu být vlídnější! Když si představíte podmínky, ve kterých musí pracovat, sami pochopíte, proč se domů pokaždé nevrací s dobrou náladou a širokým úsměvem.


Váhy - Váhy: 

Zázraky ani kvůli němu dělat nedokážete. Můžete mu však dávat najevo, že se ze všech sil snažíte, aby díky vám alespoň občas poznal, jak zázrak může chutnat...


Váhy - Štír: 

Musíte zmobilizovat veškerou sílu vůle. Budete ji potřebovat ve chvíli, kdy se Štír rozhodne, že si na vás vytrucuje něco, co mu dobrovolně dát nechcete.


Váhy - Střelec: 

Ve čtvrtek dopoledne se chovejte rozumně. Jeho nápady vás sice mohou rozhodit, ale to ještě neznamená, že se o jeho inteligenci můžete vyjadřovat ironicky.


Váhy - Kozoroh: 

Jeho nadšení pro něco, co se vám nezamlouvá, vás překvapuje. Obvykle před důsledky riskantních akcí chrání on vás, ale tentokrát to vypadá, že se role otočily.


Váhy - Vodnář: 

O jeho lásku se nebojte. Může mít sice nabídky na lecjaké dobrodružství, ale když přijde na věc, stejně vycouvá a moc rád se vrátí domů a do vaší náruče.


Váhy - Ryby: 

Pokud jste sami, nebude to trvat dlouho. Podívejte se kolem! Pokud se v blízkosti pohybuje nezadaná Ryba, neváhejte a zkuste ji někam pozvat.


Štír - Beran: 

Hlavně v první polovině týdne se vám ze všech sil snaží připravit nějaké příjemné překvapení. Moc se mu to sice nedaří, ale vy chápete, že i snaha se počítá...


Štír - Býk: 

Neustále vás žádá, abyste mu svým jednáním a svými názory nedělali ostudu. Zatím jste jeho řeči nechávali bez komentářů, ale teď je vám jasné, že se ozvat prostě musíte.


Štír - Blíženci: 

Hlavně nezapomeňte na nějaké vaše soukromé výročí! Blíženec sice nahlas tvrdí, že takové věci v hlavě nenosí, ale realita je naprosto jiná...


Štír - Rak: 

Přiznejte si, že se vám líbí, ale zároveň si uvědomte, že je jako partner silně riskantní. Rak totiž bude chtít klasickou svatbu a ještě klasičtější rodinu, a to s vašimi plány moc neladí.


Štír - Lev: 

V neděli se připravte na zásadní vyjasňování názorů. Zároveň si uvědomte, že Lev má na své straně emoce a intuici, takže je pravděpodobné, že ve vašem souboji zvítězí.


Štír - Panna: 

Užívejte si všech darů, které vám život štědrou rukou poskytuje. Můžete sice trochu žehrat, že vám je nedal dřív, ale taky víte, že je lepší pozdě, než nikdy.


Štír - Váhy: 

Vyvarujte se všech demonstrativních odchodů. Vzápětí byste sami pochopili, že to bylo zbytečné, ale zpátky by se to už vzít nedalo.


Štír - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste si od něj nechali všechno líbit. Když přijde s nápadem, který se vám nelíbí, vyslechněte, ale zdvořile odmítněte s tím, že máte dost vlastních.


Štír - Střelec: 

Oba se nadšeně vrháte do všeho, co jen trochu zavání fyzickou námahou. Občas dokonce začínáte přemýšlet, zda na tělesné aktivitě nezačínáte být tak trochu závislí...


Štír - Kozoroh: 

O milostném životě svého bývalého partnera z tohoto znamení víte víc, než se vám líbí. Když se vám začne svěřovat, měli byste ho zarazit s tím, že o další informace nestojíte.


Štír - Vodnář: 

Rozumně vedenou komunikací předcházíte zbytečným sporům. Pokud přesvědčíte partnera, aby se choval stejně, prožijete spolu krásný a vyrovnaný týden.


Štír - Ryby: 

Vaše sblížení probíhalo sice opravdu rychle, ale vám to vůbec nevadí. Potlačili jste své zásady a zjistili, že jste na tom získali víc, než jste si dokázali představit.


Střelec - Beran: 

Míra vaší trpělivosti přetéká. Až dosud jste jeho jednání brali jako projev jeho nezkrotné vitality, ale teď vám připadá, že stále častěji riskuje až příliš.


Střelec - Býk: 

Velice příjemně vás překvapí. Kvůli vám se dobrovolně vzdá šance, o kterou už opravdu dlouho usiloval, a kompletně ji přenechá vám.


Střelec - Blíženci: 

Přiznejte si, že vaše povahy jsou zásadně rozdílné. Můžete si však vybrat, zda to vezmete jako důvod k boji, nebo jako cestu ke vzájemnému obohacení.


Střelec - Rak: 

Když o víkendu přijde s tím, že byste měli společně umýt rodinný porcelán, musíte mu to rozmluvit. Zejména v sobotu je pravděpodobnost, že byste něco rozbili, poměrně vysoká.


Střelec - Lev: 

Na životní stereotyp si nestýskejte. Pokud byste do svého uspořádaného života pustili dobrodružství, riskujete, že to trvalost vašeho vztahu ohrozí.


Střelec - Panna: 

Neustále na něco nadává. Neztrácejte čas tím, že mu budete vysvětlovat, že je to kontraproduktivní, a sami mu ukažte, jak k životu přistupovat pozitivně.


Střelec - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste ještě do Vánoc měli vylepšit bydlení, jen kývněte hlavou. Musíte mu ale sdělit, že je to na něm, protože vy na zařizování nebudete mít čas.


Střelec - Štír: 

Pokud začíná novou životní kapitolu, pošlete mu zprávičku s přáním hodně štěstí. Obvykle na takové projevy důraz neklade, ale tentokrát ho to potěší a dodá mu to sebedůvěry.


Střelec - Střelec: 

Oba musíte zkonstatovat, že jsou věci, které jste nenávratně projeli. Naštěstí se před vámi rýsují nové perspektivy, které vaše myšlenky převedou k zajímavějším věcem.


Střelec - Kozoroh: 

Jako sok v lásce pro vás není ani trochu nebezpečný. Vašeho miláčka může sice trochu otravovat, ale bude ho nudit tak, že se mu bude vyhýbat jako moru.


Střelec - Vodnář: 

Jeho bouřlivé období pomalu končí. Najednou je mu jasné, že doma hledá především klid, a ze všech sil se snaží, aby pohodu mezi vámi zbytečně neohrožoval.


Střelec - Ryby: 

Když říká, že pro sebe potřebuje trochu víc času, snažte se mu vyhovět. Pozitivní dopad pocítíte už o víkendu, který díky vaší změně přístupu proběhne naprosto skvostně.


Kozoroh - Beran: 

Hlavně mu nepřipomínejte, že vám má za co být vděčný. Beran to sice ví stejně dobře jako vy, ale je velice nerad, když se o tom zmíníte nahlas.


Kozoroh - Býk: 

Pokud se hádáte, je to kvůli dětem. Hrozí situace, kdy jim vy něco zakážete a partner jim to povolí jenom proto, aby vás tím provokoval a naštval.


Kozoroh - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vám ukazuje život z jiného úhlu. Občas si dokonce říkáte, že byste mohli následovat jeho příkladu a zbytečně se nestresovat kvůli něčemu, co za to nestojí.


Kozoroh - Rak: 

Když se s někým začne hádat, vy se do toho nepleťte. Rak je zvláště o víkendu v ráži, a když si nedáte pozor, zapomene, že za nic nemůžete, a na závěr vynadá i vám.


Kozoroh - Lev: 

Dopřejte mu větší samostatnost! Je sice pravda, že máte víc životních zkušeností, ale na druhé straně byste mu měli dovolit, aby si konečně nasbíral i nějaké vlastní.


Kozoroh - Panna: 

Když se před ním chcete předvádět, riskujete. Panna má sloní paměť a to, co se ne tak zcela shoduje s pravdou, si velice dobře zapamatuje.


Kozoroh - Váhy: 

Překvapí vás svou vynalézavostí. Pokud se doma něco pokazí, sám přijde na to, jak věc funguje, a vzápětí vymyslí, jak ji spravit.


Kozoroh - Štír: 

V pondělí, kdy je Venuše ještě v jeho znamení, si na něj udělejte čas. Předejdete tak úterní scéně, kdy by vám Štír vyčítal, že vám na něm už vůbec nezáleží.


Kozoroh - Střelec: 

Je daleko bystřejší a vnímavější, než se vám dosud zdálo. Ve chvíli, kdy se ocitnete v problémech, nahlas sice nic neřekne, ale bude se chovat tak, aby vám život co nejvíce ulehčil.


Kozoroh - Kozoroh: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v Raku, si udělejte čas na rodinu. Týká se to zejména starších příbuzných, kteří nedostatkem komunikace vyloženě strádají.


Kozoroh - Vodnář: 

Pracovním útokům by se měl postavit čelem. Když ukáže, že se jich nebojí, jeho protivníci sami pochopí, že by přímý střet prohráli a velice rychle se stáhnou.


Kozoroh - Ryby: 

To, co rozhodne o další podobě vašeho vztahu, s ním proberte v neděli. Planety vám jsou příznivé, a vůle najít přijatelné řešení je oboustranná...


Vodnář - Beran: 

Můžete si sice slibovat, že se na něj ani nepodíváte, ale určitě se vám to nepodaří. Beran prostě patří k lidem, k nimž nemůžete být lhostejní, ani kdybyste moc chtěli.


Vodnář - Býk: 

Pokud se chce vyhnout zbytečným pracovním průšvihům a ještě zbytečnějším nervům, musí pravidelně zálohovat. Opakujte mu to tak dlouho, až pochopí, že máte pravdu.


Vodnář - Blíženci: 

Když zjistí, že o něj kvůli věku nemají zájem, nesmí propadnout panice. V tomto týdnu to sice tak vypadá, ale situace se velice rychle obrátí k lepšímu!


Vodnář - Rak: 

Budete na něj naštvaní, protože se neustále vrací k tomu, na co byste vy velice rádi zapomněli. Počkáte, až to pochopí sám, nebo se naštvete a vpálíte mu to přímo mezi oči?


Vodnář - Lev: 

Neustále tvrdí, že je se svým životem naprosto spokojený, ale skutečnost není zdaleka tak zářivá. Nedávejte mu najevo, že jste si toho všimli, protože by vám to nikdy neodpustil.


Vodnář - Panna: 

Zejména v úterý, kdy se Venuše dostává do Střelce, ho nepoznáváte. Neustále si něco vymýšlí, a když mu jeho přání splníte, začne si vymýšlet něco jiného.


Vodnář - Váhy: 

Na novém pracovním místě se mu velice líbí. Jeho nadšení přivítáte s úlevou, protože jste se už báli, že se opět dozvíte, že za všechny jeho neúspěchy můžete vlastně vy.


Vodnář - Štír: 

Hlavně se s ním nebavte o všem, co umíte. Pokud to na sebe prozradíte, hned přijde s tím, že byste mu vlastně mohli pomáhat, a přehodí na vás to, do čeho se mu nechce.


Vodnář - Střelec: 

Způsob, kterým dává najevo své city, vám připadá přehnaný. Střelec si myslí, že si vás tím získá, a ani ho nenapadne, že vás rozčiluje stále víc.


Vodnář - Kozoroh: 

Poděkujte mu i za to, co si podle vás nějaké zvláštní díky nezaslouží. Vy učiníte zdvořilostní gesto a Kozoroh alespoň nebudete mít důvod, aby vám vyčítal, že ho neoceníte.


Vodnář - Vodnář: 

Peníze dává s chutí do věcí, které vy považujete za nepodstatné. Když však vidíte, jakou radost má třeba z nového povlečení nebo z ručníků, nic mu neřeknete.


Vodnář - Ryby: 

Jeho povaha je na vás až příliš komplikovaná. Moc rádi byste mu rozuměli, ale aktuálně máte dojem, že se přes veškerou snahu spíše míjíte.


Ryby - Beran: 

Neustále utíká před hovorem, který se týká vaší společné budoucnosti. Nezbude, než abyste vzali věci do svých rukou a ke komunikaci ho tak trochu donutili.


Ryby - Býk: 

Pokud jste se pohádali, nečekejte, že přijde jako první. Potíž je v tom, že vám se život s mlčícím Býkem celkem zamlouvá a do nějakého velkého smiřování se vám nechce.


Ryby - Blíženci: 

Od úterý přidá na projevech lásky. Za jiných okolností byste tím byli nadšení, ale teď jen přemýšlíte, co za to od vás bude chtít.


Ryby - Rak: 

Zavolá vám jen tehdy, když si potřebuje na něco postěžovat. Vyslechnete ho jako obvykle, nebo si vymyslíte něco, co vám brání, abyste na něj měli čas?


Ryby - Lev: 

Opět se ukáže, že patří k lidem, kteří umí všechno využít ve svůj prospěch. Neříkejte, že je to nespravedlivé, ale snažte se na jeho úspěchu taky přiživit.


Ryby - Panna: 

S kolegou z tohoto znamení sice vycházíte, ale už čekáte na chvíli, kdy se ho definitivně zbavíte. Nebojte se, tato vytoužená chvíle je blíž, než si dovedete představit!


Ryby - Váhy: 

Všechno podstatné o něm už víte. Pokud přijdou jiné informace, můžete je vyslechnout, ale není důvod, abyste je brali nějak enormně vážně.


Ryby - Štír: 

Skvělý bude pátek a sobota, kdy je Luna v Raku. Bez dlouhých debat se rozhodne, že se vykašlete na všechno nepodstatné a budete se věnovat jen sami sobě.


Ryby - Střelec: 

Podmínky, které vám dává, jsou pro vás nepřijatelné. Řekněte mu to natvrdo dřív, než usoudí, že mlčíte proto, že s ním ve všem souhlasíte.


Ryby - Kozoroh: 

Váš vztah vyvolává stále nové otázky. Nikdo nechápe, jak je možné, že se Kozoroh, který byl vždycky pyšně nezávislý, s takovou intenzitou zamiloval.


Ryby - Vodnář: 

Partner z tohoto znamení nikdy nezklame. Přestaňte se o tom pořád dokola přesvědčovat, a konečně mu slibte, že s ním chcete zestárnout.


Ryby - Ryby: 

Toho, že mezi vámi něco je, si už všimli i lidé, kteří vás moc neznají. Nechcete přestat předstírat a konečně nahlas přiznat, že už dávno fungujete jako pár?