Týdenní partnerské horoskopy od 15.05.2017 do 22.05.2017

Beran - Beran: 

Nezdá se vám, že byste měli poněkud ubrat na tempu? Týká se to zejména práce, kde oba podáváte takové výkony, že pak nemáte na toho druhého čas, náladu ani nervy.


Beran - Býk: 

Patří k těm, kteří mají vždycky ve všem jasno. Obvykle se mu kvůli tomu pochechtáváte, ale v tomto týdnu byste jeho slova měli brát velmi vážně.Beran - Blíženci: 

Oba narazíte na lidi, kteří dělají dusno kolem něčeho, co si to nezaslouží. Zatněte zuby a myslete si svoje, protože se s tím alespoň v tomto týdnu nic udělat nedá.


Beran - Rak: 

Hlavně by si neměli nechat mluvit do života od někoho, kdo si s ním evidentně neví rady. Když váš vztah ovlivní jeho dvakrát rozvedená sestřenice, je něco špatně.


Beran - Lev: 

V poslední době je silně roztržitý. Dosud mu to v práci promíjeli, ale teď, kdy bude pod vlivem Merkura z Býka, by mohl velmi nepříjemně narazit.


Beran - Panna: 

Když vám říká, že byste měli mít doma pořádek, měli byste poslouchat. V tomto týdnu se objeví minimálně jedna nečekaná návštěva, kvůli které je třeba mít uklizeno.


Beran - Váhy: 

S rozhodováním si dejte na čas. To, co ráno vypadá jako totální propadák, se může během dnes změnit v příležitost, která si zaslouží váš spojený zájem.


Beran - Štír: 

Když něco neudělá, každý si toho všimne. Jde o týden, kdy by se měl tvářit hodně zaneprázdněně a všem vysvětlovat, že má práce tolik, že na nic jiného nemá čas.


Beran - Střelec: 

Opět budete rádi, že ho máte. Veškeré nezdary dokáže okomentovat tak, že se začnete spolu s ním smát a usoudíte, že život vlastně vůbec není zlý...


Beran - Kozoroh: 

Vaše představa o vyrovnaném partnerském vztahu narazí na realitu. Kozoroh soudí, že má ve vztahu právo hrát první housle, a vy mu zatím marně vysvětlujete, že to tak není.


Beran - Vodnář: 

Když udělá chybu, měl by ji hned přiznat. Předejde tak jedovatým poznámkám, které by navíc pronášeli hlavně lidé, kteří mu nesahají ani ke kotníkům.


Beran - Ryby: 

Vaše zájmy se vám postarají o pěknou paseku! Oba byste o víkendu rádi vyrazili na nějakou akci, ale nevíte, jako to vysvětlit rodičům, kteří by vás taky moc rádi viděli.


Býk - Beran: 

Když mu přehodíte podstatnou část domácích prací, je to sice nečestné a nesportovní, ale zato taktické. Váš Beran to zvládne a vaše pochvala mu jako odměna bude stačit...


Býk - Býk: 

V pondělí si oba dejte oddech. Veškeré akce, na jejich výsledku vám opravdu záleží, spusťte až v úterý. Merkur se dostane do vašeho znamení a vy vymyslíte něco, na co budete právem pyšní!


Býk - Blíženci: 

Opravdu mu chcete ve všem ustupovat? Je to sice pohodlnější, ale měli byste si uvědomit, že v neděli, kdy mu Slunce v jeho znamení dodá sílu, s ním pak nevydržíte.


Býk - Rak: 

Neustále přemýšlí, jak vás potěšit a tím vás k sobě i pevněji připoutat. Pokud s ním souhlasíte, napovězte mu a postarejte se, aby se dál zbytečně netrápil.


Býk - Lev: 

Když si na vás jeho výbušný sourozenec otevře pusu, nemusíte vůbec nic dělat. Váš Lev se za vás postaví tak, že vám nad takovým důkazem jeho lásky až vhrknou slzy do očí...


Býk - Panna: 

V jeho práci to vypadá na generační výměnu. Pokud nechce odcházet s tím, že do mladého dynamického kolektivu nezapadá, musí si co nejrychleji začít sám hledat nové místo.


Býk - Váhy: 

Jeho nápady vám vyrážejí dech. Nejdříve si pomyslíte, že žertuje, a až potom vám dojde, že byste se měli začít klepat hrůzou, protože to myslí naprosto vážně.


Býk - Štír: 

Jeho myšlenkové pochody jsou vám zatím záhadou. Naštěstí se Luna v pátek dostane do Ryb a váš miláček pochopí, že vám je musí sdělit tak, abyste jim rozuměli.


Býk - Střelec: 

Když si spočítá své zisky za poslední období, moc radosti mu to neudělá. Vy pak budete mít co dělat, abyste se nesmáli nahlas, protože přesně před tím jste ho varovali.


Býk - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří dokážou všem svým blízkým zdůvodnit skoro cokoliv. U vás se však s touto taktikou nechytá a proto si vás váží podstatně víc, než kohokoliv jiného...


Býk - Vodnář: 

Pokud ho chcete o víkendu někam pozvat, stůl objednejte hned v úterý. V jeho očích budete vypadat jako kouzelník, který ho usadí v podniku, kam se hned tak někdo nedostane.


Býk - Ryby: 

To, že jste se jistým svým rozhodnutím zklamali, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Kdybyste ho udržovali v klamu, byly by následky daleko horší.


Blíženci - Beran: 

Jeho zásady vám silně lezou na nervy. Máte totiž oprávněný dojem, že je využívá jen v době, kdy se mu hodí, zatímco jindy o nich mlčí a tváří se, jako by ani neexistovaly.


Blíženci - Býk: 

Ohledně jeho povahy docházíte k opravdu zajímavým závěrům. Hlavně to neříkejte kamarádům, protože byste se dozvěděli, že vás přesně před tím varovali.


Blíženci - Blíženci: 

S jeho sebevědomím je to těžké. Na jedné straně chápete, že by ho potřeboval trochu víc, ale na druhé se zase bojíte, že bude mít sebevědomí moc a váš vztah to negativně ovlivní.


Blíženci - Rak: 

Chyby, které dělá, se mu podaří zatušovat. Vy si můžete myslet, že má víc štěstí než rozumu, ale znáte ho natolik, že je vám jasné, že si z toho, co se stalo, vezme poučení a už to nikdy nezopakuje.


Blíženci - Lev: 

Překvapí vás svou pozorností. Když přijde s tím, že byste si měli v létě vyrazit někam do lázní, kde dají dohromady vaši tělesnou schránku, myslí to vážně a vy byste mu měli poděkovat.


Blíženci - Panna: 

Když v práci přijde s tím, že byste se měli dát dohromady, protože budete skvělý tým, berte! Začne to sice společnou prací, ale velice rychle z toho bude o hodně víc.


Blíženci - Váhy: 

Váš vztah se vám už déle utajit nepodaří. Ve středu vás spolu uvidí někdo, kdo nedokáže udržet pusu zavřenou, a velice rychle o tom, co viděl, informuje všechny vaše známé.


Blíženci - Štír: 

Některé záležitosti další otálení nesnesou. Popožeňte Štíra a sami udělejte všechno, co se dá, aby se tyto věci vyřešily ještě do konce tohoto měsíce.


Blíženci - Střelec: 

Když vás nezajímá, nahlas to neříkejte. Ve chvíli, kdy byste to řekli, by se na vás vrhla smečka jeho ctitelů, kteří by nepochopili, proč nechcete někoho, kdo je pro ně ztělesněním dokonalosti.


Blíženci - Kozoroh: 

Oba jste zadaní, a přesto přeletěla jiskra. Pro vás to není nic nového, protože v podobných záležitostech umíte chodit a potíže vám nedělají, ale Kozoroh vás má plnou hlavu...


Blíženci - Vodnář: 

Jeho projevy lásky vás vyloženě překvapí. Až dosud jste měli pocit, že pro něj nic neznamenáte - a občas dokonce dojem, že jste mu vyloženě protivní.


Blíženci - Ryby: 

Jde o týden, kdy se s ním žije vyloženě krásně. Ryba je spokojená se vším, co navrhnete, a vy marně přemýšlíte, co se s ním stalo, že se chová tak rozumně.


Rak - Beran: 

Hlavně nedovolte, aby se vám pletl do toho, čemu ani trochu nerozumí. Zejména v pondělí je Beran velmi přesvědčivý, a mohl by vás přimět k něčemu, co by mnoho užitku nepřineslo.


Rak - Býk: 

I když nabízená práce nesplňuje jeho finanční požadavky, měli by ji brát. Když využije Merkura, který v úterý vstupuje do jeho znamení, záhy si vydobude lepší podmínky.


Rak - Blíženci: 

Má spoustu řečí a ještě víc poznámek ke všemu, co děláte, říkáte, nebo co si myslíte. Naštěstí se dokážete ozvat a ukázat mu, že jedovaté poznámky dokážete vyslovit i vy!


Rak - Rak: 

Hlavně se spolu nehádejte! Na začátku týdne byste možná měli navrch, ale o víkendu by vám to spočítal tak, že byste měli co dělat, abyste se nerozplakali.


Rak - Lev: 

Ve chvíli, kdy se v úterý Merkur dostane do Býka, usoudí, že je čas, aby začal usilovněji pracovat na své kariéře. Může sice vypadat, jako by žertoval, ale myslí to naprosto vážně.


Rak - Panna: 

Hlavně s ním nekomunikujte automaticky! Když usoudí, že mu odpovídáte na to, na co se neptá, rozpoutá doma kravál, který bude skoro totožný s výbuchem sopky.


Rak - Váhy: 

Představa, že si spolu budete užívat, je dost naivní. Váha má za to, že byste se měli věnovat spíše práci a vy nemáte dost protiargumentů, abyste jí to rozmluvili.


Rak - Štír: 

Když najdete něco, co váš milovaný Štír už dlouho hledal, hlavně mu to neříkejte. On si to mezitím už koupil znovu a byl by jenom zbytečně naštvaný.


Rak - Střelec: 

Měl by si pořídit šestý smysl, s jehož pomocí by ve své blízkosti odhaloval neupřímné a falešné lidi. Zatím ho zastupujete vy, ale v poslední době se vám to nějak nedaří...


Rak - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy ho začnete vnímat jako problém, se zamyslete. Není to lehké, protože musíte přiznat, že jde o stav, který je všem lidem kolem vás jasný, zatímco vy jste před ním dosud jen zavírali oči.


Rak - Vodnář: 

Sliby, které vám kdysi dal, pečlivě dodržuje. Vám to připadá samozřejmé, ale když narazíte na lidi, kteří vám vysvětlí, že to tak zdaleka být nemusí, rychle změníte názor.


Rak - Ryby: 

Jeho postřehy ohledně investic do nemovitostí a jiných podobných záležitostí berte vážně. Když mu jeho instinkt říká, že něco není v pořádku, měli byste ho poslechnout.


Lev - Beran: 

Patří k lidem, kterým podáte prst a oni budou chtít ruku až po loket. Naučte se ho odmítat dřív, než budete toho, co jste pro něj udělali a co jste mu dali, opravdu upřímně litovat.


Lev - Býk: 

Prošlapaným cestám by se měl vyhýbat v doslovném i prošlapaném slova smyslu. Všechno, co začne v tomto týdnu samostatně, přinese efekt více než pozitivní!


Lev - Blíženci: 

Chápavý přístup od něj nečekejte. Váš miláček o tom sice umí velice pěkně mluvit, ale když přijde na věc, není ničeho takového vůbec schopen.


Lev - Rak: 

Debaty o dovolené nabírají na obrátkách. Rak by byl moc rád, kdybyste zůstali doma, a vy začínáte chápat, že by to vlastně vůbec nemuselo být špatné...


Lev - Lev: 

Dalo by se říct, že konečně začínáte šetřit. V tomto týdnu pochopíte, že nemusíte mít všechno, co vidíte, a toto zjištění vás neobyčejně potěší.


Lev - Panna: 

Takže - klid. Když vás Panna srovnává s partnery kamarádů s tím, že jsou lepší, dělá to proto, aby vás vyprovokovala k akci, a vy ji začali přesvědčovat, že to, co zvládnou oni, zvládnete vy taky...


Lev - Váhy: 

Když usoudí, že jediné, co mu v kuchyni chybí, je pomalý hrnec nebo něco podobného, co vy považujete za zbytečnost, neváhejte a kupujte. Těch pár korun vám za klid rodině přece stojí!


Lev - Štír: 

Hlavně si dávejte pozor, abyste mu neposlali zprávu, která je určena někomu jinému. Mohli byste si sice vymyslet nenapadnutelné vysvětlení, ale on by vám stejně neuvěřil.


Lev - Střelec: 

Padne vám do oka na první pohled. Pokud jste dosud ještě nezažili chvíli, kdy jste cítili, že jste hříčkou v rukou osudu, máte v neděli odpoledne neopakovatelnou šanci!


Lev - Kozoroh: 

Jako autorita docela zklame. Ve chvíli, kdy potřebujete, aby srovnal vaše děti a vysvětlil jim, že jsou pravidla, která musí respektovat, si vymyslí výmluvu, zmizí a nechá vás v tom samotné...


Lev - Vodnář: 

Pokud přijde s tím, že musíte vyklidit byt po jeho příbuzných, raději tam běžte. Když nic jiného, postaráte se, aby nevyhodil něco, co má opravdu značnou cenu.


Lev - Ryby: 

Když vás pozve na kulturu, moc vám to neřekne. Všechno vám však vynahradí pohled na vašeho miláčka, který bude nadšený, a který své nadšení rychle přenese i na vás.


Panna - Beran: 

Po jeho boku zvládnete neskutečné věci. Občas vás může napadnout, že kdybyste ho měli po boku dřív, mohli byste si žít daleko lépe, než si žijete teď.


Panna - Býk: 

Když vám začne naznačovat, že někam nepatříte, ozvěte se nahlas a důrazně. Kdybyste mu to v tomto týdnu dovolili, bude vás tím otravovat ještě hodně dlouho.


Panna - Blíženci: 

Přemýšlíte, zda doma nemáte nepřátelsky naladěné strašidlo. Dumat začnete ve chvíli, kdy něco najdete na místě, které jste už předtím mnohokrát prohledali, a rozhodně to tam nebylo.


Panna - Rak: 

Chce, abyste ho stále přesvědčovali, že ho máte pořád rádi. Vám se do toho sice nechce, protože to považujete za zbytečnou námahu, ale nakonec povolíte a taky to uděláte.


Panna - Lev: 

I když si upřímně myslíte, že život není fér, před ním to nahlas neříkejte. Váš miláček má pocit, že mu život dal víc, než si zaslouží, právě ve vaší podobě...


Panna - Panna: 

Když vám začne něco vysvětlovat, pozorně poslouchejte. Svůj poučovací a vysvětlovací tón sice neopustí, ale vy jste už dost rozumní, a víte, že jeho slova za zapamatování opravdu stojí.


Panna - Váhy: 

Ve chvíli, kdy propadne pesimismu, mu nic nevysvětlujte. Když počká do neděle, sám zjistí, že se bál něčeho, co buď vůbec není hrozivé, nebo dokonce v reálu ani neexistuje.


Panna - Štír: 

Samotu potřebuje ne k tomu, aby byl bez vás, ale k tomu, aby si uspořádal myšlenky. Dopřejte mu ji a uvidíte, že se k vám vrátí ve skvělé náladě a plný plánu do budoucna.


Panna - Střelec: 

Když přijde s tím, že hodlá některému svému kamarádovi otevřít oči, měli byste mu to rozmluvit. Ve středověku posly špatných zpráv popravovali, a on by mohl dopadnout podobně.


Panna - Kozoroh: 

Když v jeho životě něco drhne, vy to nenapravujte. Neznáte veškeré podrobnosti, takže hrozí, že máte sice dobrou vůli, ale přesto napácháte víc škody než užitku.


Panna - Vodnář: 

Hledáte šanci na další a delší vztah? Pokud ano, Vodnářovi se vyhýbejte obloukem. To, co by vám poskytl, by bylo sice vášnivé, ale moc dlouho by vám to nevydrželo.


Panna - Ryby: 

Jako nadřízený se může chovat neobyčejně mstivě. Když však dáte najevo, že se ho ani trochu nebojíte, couvne a začne vysvětlovat, že to tak vůbec nemyslel.


Váhy - Beran: 

Někteří jeho kamarádi vám připadají vyloženě podivní. Naštěstí má Beran rozum, a ve chvíli, kdy zjistí, že se vám nezamlouvají, vás přestane nutit, abyste se s nimi stýkali.


Váhy - Býk: 

Dejte na něj! Když vám vysvětluje, že v práci nemusíte všechno vymýšlet znovu, protože stačí, když obšlehnete to, co jste už kdysi dělali, má pravdu.


Váhy - Blíženci: 

Jste dost inteligentní, takže pochopíte, že bude lepší, když budete místo partnerů jen kamarádi. Pro kamarády by Blíženec dýchal, zatímco partneři ho zase tak moc nezajímají.


Váhy - Rak: 

Pokud něco prodává, mohl by vyzkoušet internetový prodejní portál. Pomozte mu věci nafotit a oba budete překvapeni rychlostí, s níž se kupující začnou hlásit!


Váhy - Lev: 

I když úkoly, které dostává, jdou až na samou hranici jeho sil, měl by se do nich dát. Na to, aby řekl, že je nezvládá, je času víc než dost.


Váhy - Panna: 

Jeho sympatie jsou jako na houpačce. Pokud vám v pondělí vysvětluje, že vás miluje, moc se neradujte, protože v příštím týdnu může být všechno naopak...


Váhy - Váhy: 

Neustále říká, že máte právo dělat chyby. Pokud ji však uděláte, bude kolem toho mít spoustu řečí, a dokonce může říct, že si to tak nepředstavoval.


Váhy - Štír: 

Jeho zdravotní stav se rapidně vylepšuje. Vašeho miláčka přestávají bolet kolena a on si začíná užívat života způsobem, který jste si vždycky představovali.


Váhy - Střelec: 

Stane se pro vás zásadní autoritou. Najednou zjistíte, že umí přímo pojmenovat to, co vás trápí, a kolem čeho všichni vaši ostatní známí jen bezmocně a bezradně přešlapují.


Váhy - Kozoroh: 

To, co se stalo před tím, než jste se seznámili, vás opravdu nemusí zajímat. Kozoroh je v tomto směru zdrželivý, a vy byste měli být rádi, že vám zbytečně nepřidělává starosti.


Váhy - Vodnář: 

Když neví, co by měl dělat, měl by hrát vabank. Kdyby dokázal definitivní rozhodnutí odložit na neděli, zjistil by, že se rozhodovat nemusí, protože všechno se vyřešilo samo od sebe.


Váhy - Ryby: 

Neustále má pocit, že má na vaši lásku nárok. Dobrovolně byste mu ji poskytli v jakékoliv dávce, ale citové vydírání se vám ani trochu nezamlouvá...


Štír - Beran: 

Hlavně mu neustupujte! Ve chvíli, kdy zjistí, že se ho nebojíte, a že na vás jeho řev žádný velký dojem, nedělá, se jako zázrakem zklidní a začne se chovat rozumně.


Štír - Býk: 

Od úterka ho berte vážně. Merkur bude v jeho znamení a Býk bude mluvit tak, že byste se jeho slova dala bez jakékoliv úpravy rovnou tesat do mramoru.


Štír - Blíženci: 

V neděli, kdy bude Slunce v jeho znamení, vás překvapí svými nápady. Pokud se domluvíte na tom, jak je uskutečnit, budete za chvíli nejen spokojení, ale i bohatí.


Štír - Rak: 

Os úterý se těšte na pohodu. Rak přestane být zbytečně jedovatý, a dokonce se překoná natolik, že vás ujistí, že vás miluje, a že na tom ani čas nic nezměnil a nezmění...


Štír - Lev: 

Opět na něj budete pyšní. Když si z vás o víkendu někdo začne dělat legraci, utře dotyčného tak, že bude mít co dělat, aby se rovnou před vámi nerozplakal.


Štír - Panna: 

Využijte šance a poznejte ho z jiné strany, než ho znáte dosud. Jenom tak pochopíte, že patří k lidem, kteří mají svůj specifický smysl pro humor - a ten skvěle harmonuje s tím, co máte vy.


Štír - Váhy: 

Jeho přání plníte, na svá vlastní zapomínáte. V důsledku toho máte mezi jeho kamarády vysoké hodnocení, ale vy sami se cítíte pod psa...


Štír - Štír: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že byste ho z něčeho podezírali. Váš miláček by se toho hned chytil, a veškerou energii Merkura ve vašem partnerském sektoru by otočil proti vám.


Štír - Střelec: 

Jeho pracovní skandály opravdu neřešte. Osobně vám ho sice může být líto, ale zdravý rozum vám říká, že si za všechno může sám - a vy musíte přiznat, že má pravdu.


Štír - Kozoroh: 

Na novou životní cestu mu popřejte hodně štěstí, ale nechte ho jít samotného. Vy sami jste pro něj udělali už dost, a teď je řada na něm samotném.


Štír - Vodnář: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je pod vlivem Luny ve svém znamení, se obrňte trpělivostí. Pokud bude něco špatně, můžete vzít jed na to, že za to v jeho očích můžete právě vy!


Štír - Ryby: 

Do svého života si ho raději netahejte. Ryba sice zpovzdálí vypadá jako partner snů, ale ve skutečnosti by v něm obnovila jen chaos, kterého jste se ke své velké radosti právě zbavili...


Střelec - Beran: 

Naučte se ho odmítat vlídně, ale důrazně! Pokud to neuděláte, usoudí, že k sobě patříte, a postará se, aby vás jako pár nerozlučných milenců začalo vnímat i vaše okolí.


Střelec - Býk: 

Velice se podivuje něčemu, co vy považujete za samozřejmé až skoro nudné. Možná byste měli popřemýšlet a dělat tomu, co umíte, alespoň o fous větší reklamu.


Střelec - Blíženci: 

V tomto týdnu je kupodivu klidný. Dokonce vás překvapí, protože vám velice rozumnými argumenty rozmluví i to, co jste i vy považovali za riskantní, a do čeho se vám nechtělo.


Střelec - Rak: 

Po bitvě je každý generál. Rak je však v tomto ohledu velice protivný, protože neustále opakuje, že stačilo, abyste ho vyslechli, a žádné problémy byste neměli.


Střelec - Lev: 

Pokud si myslí, že na vás hodí něco, do čeho se mu nechce, a pak vám za to jen poděkuje, vyveďte ho z omylu. Předem se zeptejte, co vám za to zaplatí, a domluvte si přesnou částku!


Střelec - Panna: 

Jeho nápady na společnou prázdninovou akci berte s rezervou. Panna by vám hodila na hlavu veškerou organizaci, a ještě by se rozčilovala, že je to jinak, než si představovala.


Střelec - Váhy: 

Týden je skvělý, ale pátek všechno překonává. Daří se vám naprosto všechno, na co sáhnete, a ještě si vychutnáváte upřímné projevy lásky svého miláčka.


Střelec - Štír: 

Hodláte se s ním hádat, nebo ho necháte, ať si povídá, co chce? Druhá možnost bude časově i energeticky daleko méně náročná - a navíc vám ušetří jak čas, tak nervy.


Střelec - Střelec: 

Ať uvaříte cokoliv, usoudí, že by to on sám zvládnul daleko lépe. Vypadá to, že v neděli vyletíte, předáte mu vládu nad kuchyní, a sami zmizíte někam, kam na vás nedosáhne.


Střelec - Kozoroh: 

S Kozorohem to opravdu není snadné. Uvědomíte si to v momentě, kdy se začne tvářit jako mistr světa, který levou zadní řeší to, co vy a vám podobní neschopní nezvládají.


Střelec - Vodnář: 

Kromě jiného musíte zaplatit nějaké pravidelné roční poplatky. Udělejte to do konce tohoto týdne, kdy na to ještě máte na účtu dost peněz.


Střelec - Ryby: 

Hlavně nedovolte, aby o sobě pochyboval! Když nebude mít dostatek sebedůvěry, bude v práci neúspěšný a doma protivný tak, že to i vy jen těžko vydýcháte.


Kozoroh - Beran: 

Týden probíhá ve znamení boje o první místo. Nenechávejte nic náhodě a hned v pondělí dejte jasně najevo, že se k vám Beran buď bude chovat slušně - nebo dokážete žít i bez něj.


Kozoroh - Býk: 

Vaši harmonii nic nenaruší. Společně dokážete dokonce čelit i problémům, které mají ve škole vaše děti, které vyžadují opravdu důvtipné řešení.


Kozoroh - Blíženci: 

Když vám začne vysvětlovat, že se mu něco nedaří, protože na to nemá buňky, nenechte se zmást. Pokud by fungoval alespoň trochu soustředěněji, byl by efekt jeho snahy daleko lepší!


Kozoroh - Rak: 

Jde o týden, kdy je kupodivu v pohodě. V úterý vám navíc přinese malý dárek, který vám dokáže, že na vás myslí i v době, kdy spolu fyzicky nejste.


Kozoroh - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení je to nelehké. Utratí za sebe víc, než si aktuálně může dovolit, ale vy mu to přesto nevytknete, protože jste nadšení, že mu to sluší.


Kozoroh - Panna: 

Chce se vrátit ke koníčkům, které měl, když jste spolu začínali. Neberte jeho přání jako důvod k záchvatům žárlivosti, ale přemýšlejte, jak mu to umožnit.


Kozoroh - Váhy: 

S tím, že vývojově zamrzl někde těsně po pubertě, nic nenaděláte. Měli byste si však uvědomit, že pokud zůstane ve vašem životě, budete mít starosti o jedno dítě navíc..


Kozoroh - Štír: 

Jeho program je opravdu náročný. Musíte se o něj starat, protože když na to, aby alespoň trochu pravidelně jedl, nedohlédnete vy, neudělá to nikdo.


Kozoroh - Střelec: 

Jde o člověka, který má vždycky ve všem jasno. Když v tomto týdnu bude muset přiznat, že se mýlil a že jste měli pravdu, alespoň ho nenuťte, ať to říká nahlas...


Kozoroh - Kozoroh: 

Když s vámi mluví na rovinu, měli byste si toho vážit. Lidí, kteří mluví v hádankách, a vy vůbec nevíte, co si myslí a co od vás vlastně chtějí, je ve vašem životě přece dost!


Kozoroh - Vodnář: 

To, že se vám o něm zdá, vnímejte jako zásadní signál. Od chvíle, kdy se probudíte, si už nemůžete namlouvat, že je vám skoro lhostejný a že jste jenom kamarádi.


Kozoroh - Ryby: 

V jeho případě dejte na intuici. Pokud ho budete balit stejným způsobem, jaký jste používali na jeho předchůdce, je skoro jisté, že to nedopadne.


Vodnář - Beran: 

Vaše představa o životě narazí na to, co chtěli vaši i jeho rodiče. Naštěstí umíte držet spolu a předkům dokázat, že jste se ve volně své vlastní společné cesty nezmýlili.


Vodnář - Býk: 

Neustále všem vysvětluje, že není na peníze. Kdyby o tom možná tak stále dokola nemluvil, mohl by se najít někdo, kdo by na jeho řeči skočil a kdo by jim uvěřil.


Vodnář - Blíženci: 

V pondělí ho pošlete, aby mluvil a vyjednával. Merkur je poslední den v jeho sektoru přátel, a on určitě objeví lidi, kteří pomůžou i tam, kde by vůbec nemuseli.


Vodnář - Rak: 

Když říká, že se nic neděje a že si ho nemáte všímat, nevěřte! Když to uděláte, bude to sice pohodlné, ale časem se z toho vyvine vaše zásadní životní chyba.


Vodnář - Lev: 

Debaty, které se týkají zdraví, jsou v případě vás dvou neobyčejně ohnivé. Až později pochopíte, že s nimi začínáte hlavně proto, abyste měli důvod k hádce, která ve vašem případě čistí vzduch.


Vodnář - Panna: 

S údivem zjistíte, že zvládnete daleko víc práce, než je tak, kterou vám Panna naplánovala. Před ní to však raději neříkejte, protože by z toho byl leda tak průšvih.


Vodnář - Váhy: 

Když vám sdělí, že ho přitahujete daleko méně, než dřív, nepropadejte panice. Můžete jedovatě poznamenat, že jeho sice přitahovat nemusíte, ale fůru dalších ano...


Vodnář - Štír: 

Vaše znalosti ocení způsobem, který vám vyloženě lichotí. Když potom přizná, že jste ho donutili, aby si vás vážil, budete na vrcholu blaha.


Vodnář - Střelec: 

Za životem s ním neuděláte tlustou čáru ani v případě, kdy byste o to opravdu stáli. Po prvním pokusu zjistíte, že se vám vryl pod kůži, a než se ho zbavíte, bude to dlouho trvat...


Vodnář - Kozoroh: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, přijde z práce opravdu unavený. Udělejte mu čaj a hlavně počkejte, až se mu vrátí nálada a až začne mluvit sám.


Vodnář - Vodnář: 

Nabídku, kterou dostanete, musíte zvážit. Když ji přijmete, musíte se smířit s ukončením nynějšího života a vykročením zcela novým směrem, což jednoduché nebude...


Vodnář - Ryby: 

Pokud se dá do pletení, šití patchworkových dek nebo něčeho podobného, měli byste ho v tom podporovat. Nový koníček ho pohltí a on nebudete mít ani čas ani energii na vaši výchovu.


Ryby - Beran: 

Neustále chce, abyste mu něco vysvětlovali. Váš miláček má totiž dojem, že slova všechno vyřeší, a nechápe, že se bojíte, že mezi vás vnesou ještě větší zmatek.


Ryby - Býk: 

O vzruch se vám postarají jeho sourozenci. Na rozdíl od něj jeho zdravý rozum a realistické myšlení nemají, takže provedou něco, co vás oba vyvede z míry.


Ryby - Blíženci: 

Jsou věci, které by měl rozumně odmítnout. Pokud po něm někdo chce, aby jezdil s něčím, na co nemá oprávnění, a s čím nemá ani zkušenosti, měl by mít dost odvahy, aby odmítnul.


Ryby - Rak: 

S překvapeními zacházejte v jeho případě opatrně. Rak je v jejich vymýšlení mistrem, a určitě přijde na něco, co by vás ani ve snu nenapadlo!


Ryby - Lev: 

S tím, co se s ním a hlavně kolem něj děje, si sám neporadí. Pomoc mu nenabízejte, ale hleďte, abyste mu byli ve chvíli, kdy vás bude potřebovat, k dispozici.


Ryby - Panna: 

Asi byste měli omezit vstřícnost, kterou k němu projevujete. Dokud jí využíval on, bylo to přijatelné, ale teď jí začínají využívat jeho kamarádi, což je na vás moc.


Ryby - Váhy: 

Diskuse vznikne kolem nákupu pračky či jiného podobného stroje. Přiznejte, že ani jeden z vás není technický typ, a při výběru si nechte poradit někým, kdo dokáže myslet praktičtěji.


Ryby - Štír: 

Jeho obava o vaši věrnost je skoro zbytečná. Měli byste mu vysvětlit, že vám jeho strachy sice lichotí, ale taky vám zbytečně otravují život.


Ryby - Střelec: 

V hlavě nosí spoustu věcí - některé z nich jsou podle vašeho názoru zbytečné. Když pak zapomene na něco, co je pro vás důležité, bude z toho pěkný kravál!


Ryby - Kozoroh: 

Udělejte si čas na luštění jeho náznaků! Kdybyste ho dokázali přimět k upřímné a otevřené řeči, bylo by to lepší, ale k tomu ho asi nedokopete.


Ryby - Vodnář: 

Patří k lidem, kteří si pro vás vždycky umí vymyslet nějaké zajímavé překvapení. Tentokrát se to sice tak úplně nepodaří, ale vy máte rozum, a víte, že i snaha se počítá.


Ryby - Ryby: 

Hlavně mu neříkejte, že jste na všechno sami. Může to být sice pravda, ale vaše Ryba to vezme jako výtku i v případě, že jste to tak nemysleli, a vůbec vás to nenapadlo...