Týdenní partnerské horoskopy od 13.03.2017 do 20.03.2017

Beran - Beran: 

V práci toho máte oba až nad hlavu. Naštěstí dokážete domů přijít v relativně dobré náladě a navzájem se utěšit s tím, že i náročný březen někdy skončí...


Beran - Býk: 

Na zmeškané hovory mu odpovídejte pokud možno ihned. Znáte jeho odporu ke zbytečným hovorům a víte, že by vás kvůli nějaké nepodstatné maličkosti neobtěžoval.Beran - Blíženci: 

Prohra, kterou v tomto týdnu prožívá, a jejíž důsledky musí řešit, je v jeho případě neobyčejně výchovná. Vy byste však měli mít rozum a pro jistotu mu to neříkat nahlas.


Beran - Rak: 

V práci bude v tomto týdnu podstatně déle, než obvykle. Termíny se posunuly a on musí pracovat na něčem, na čem dosud neudělal ani čárku, protože si myslel, že na to má čas.


Beran - Lev: 

Když v pondělí přijde domů s dortem, na nic se neptejte. Důvod oslavy vám vysvětlí sám a bude při tom tak pyšný, že budete jeho radost moc rádi sdílet spolu s ním.


Beran - Panna: 

Pokud se u něj v práci chystá stávka, měl by se aktivně pustit do akce. Když nedokáže lepší podmínky svým kolegům vyhádat on, nedokáže to nikdo!


Beran - Váhy: 

Odborníky z tohoto znamení vážně neberte. Když z neskutečného množství řečí vypreparujete podstatu, zjistíte, že vám řekli jenom to, co jste vy sami stejně už dávno věděli.


Beran - Štír: 

Starší Štíry byste si měli hýčkat. Pokud musí k lékaři, uděláte moc dobře, když je tam buď sami dovezete, nebo jim objednáte taxíka, který je na místo určení dopraví.


Beran - Střelec: 

Na nedostatek zkušeností by se v krizové chvíli vymlouvat neměl. Může to sice zkusit, ale nesmí se divit, když místo pochopení sklidí spíše nepříliš dobře maskovaný posměch.


Beran - Kozoroh: 

O víkendu se o citech, které vás dva spojují, raději ani nebavte. Při konjunkci Merkura s Venuší ve vašem znamení by nebylo moc jasné, zda si z něj tím, co říkáte, neděláte spíše legraci.


Beran - Vodnář: 

Vaše bývalá láska z tohoto znamení se projeví jako pěkný neřád! Nezbude, než abyste ho upozornili, že i vy víte leccos, co byste o něm v případě potřeby mohli zveřejnit.


Beran - Ryby: 

Ze všech stran slyšíte, že to mezi ním a jeho partnerem vůbec neklape. Seberete odvahu a naznačíte mu to, co k němu cítíte, dřív, než to udělá někdo jiný?


Býk - Beran: 

Jeho příbuzní vám opravdu vyrazí dech. Když přijdou na návštěvu, přinesou vám i dětem tak bohaté dary, že ani nebudete vědět, jak na to správně zareagovat.


Býk - Býk: 

Některé záležitosti jsou obtížnější, než jste si dosud mysleli. Když sami ohledně jejich řešení dobré nápady nemáte, překonejte se a poraďte se s jeho i se svými rodiči.


Býk - Blíženci: 

Neustále se před vámi chlubí svou štědrostí a vysvětluje vám, že byste se s nikým jiným tak dobře neměli. Zatím to zvládáte, ale sami přemýšlíte, kdy vás trpělivost přejde.


Býk - Rak: 

Neustále nahlíží do kočárků a vysvětluje vám, jak by bylo hezké, kdybyste takový kočárek mohli vozit spolu. Zatím ještě odoláváte, ale už je vám jasné, že vám vaše odhodlání dlouho nevydrží.


Býk - Lev: 

O víkendu byste mu měli stát za všech okolností po boku. Luna je ve Střelci a hrozí, že Lev v záchvatu velkorysosti slíbí nebo dokonce poskytne finance lidem, kteří je vůbec nepotřebují.


Býk - Panna: 

Když si chcete dopřát něčeho dobrého a tedy nezdravého, musíte to udělat ve chvíli, kdy u toho Panna není. O tom, že by vám miláček připravil třeba klobásu, ani nesněte, protože se to nestane.


Býk - Váhy: 

Pokud jste ještě nevyzkoušeli bylinkovou saunu nebo jinou podobnou aktivitu, využijte víkendu. Dopřejte si relaxaci, která vás uvolní a navíc vás nabije energií na celý další týden!


Býk - Štír: 

Je vidět, že vás ani trochu nezná. Kdyby vás znal, nikdy by neusoudil, že s ním nechcete mluvit proto, že se na něj zlobíte, protože by věděl, že to, že se zlobíte, vám jazyk naopak rozvazuje.


Býk - Střelec: 

Když řekne, že vás podpoří, musíte si to správně přeložit. Střelec tím říká, že vám ve vaší aktivitě sice nebude bránit, ale nějakou aktivní pomoc od něj očekávat nemůžete.


Býk - Kozoroh: 

Hlavně nevěřte všemu, co vám povídá! Kozoroh sice nahlas říká, že mluví vždycky pravdu, ale vy ho znáte a víte, že jsou chvíle, kdy si to, co je pravda, ohýbá podle svých aktuálních potřeb.


Býk - Vodnář: 

Pokud s ním potřebujete něco dojednat, měli byste se sejít už v pondělí. Jeho rozvrh je dost nabitý, a kdybyste otáleli, mohli byste zjistit, že v termínu, kdy ho potřebujete, bohužel nemá čas.


Býk - Ryby: 

Vaše osobní vztahy jsou pod tlakem okolí. Týká se to hlavně obojích rodičů, kteří by byli moc rádi, kdyby se váš vztah posunul nějak zásadně kupředu - a nechápou, že vám se do ničeho takového nechce.


Blíženci - Beran: 

Stres vám nehrozí. Je sice pravda, že Slunce z Ryb vám na dobrém rozmaru nepřidá, ale vy už cítíte ve vzduchu jaro a rozhodnete se, že si náladu nenecháte nikým a ničím kazit.


Blíženci - Býk: 

Kamkoliv přijde, najde někoho, koho zná a kdo pro něj udělá víc, než by musel. Když ho přemluvíte, aby všechny nepříjemnosti vyřizoval on, na konci týdne žádné nepříjemnosti mít nebudete...


Blíženci - Blíženci: 

V pátek se k ničemu nezavazujte. Nabídku na hypotéku, které se vám v tomto týdnu zdá jako naprosto skvělá, přebije v příštím týdnu ještě lepší a výhodnější.


Blíženci - Rak: 

Musíte si sednout a přesvědčit ho, že nastal čas, aby jednal. Je potřeba, abyste kus svého majetku prodali a spolu s tím, co jste ušetřili, koupili něco jiného - a to se bez jeho souhlasu neobejde.


Blíženci - Lev: 

Když se začne mluvit o tom, že vám zahýbá, neptejte se, ale pozorujte. Záhy zjistíte, že situace není zdaleka tak dramatická, jak se vám zdálo, a upřímně si oddechnete.


Blíženci - Panna: 

Vztahu se zatím raději vyhýbejte. Sám neví, jestli je zadaný nebo nezadaný, což je stav, který by vám ani vaší budoucí lásce nic dobrého nepřinesl.


Blíženci - Váhy: 

Pletou se mezi vás lidé, kteří na to, aby vám mluvili do života, nemají žádné právo. Dejte jim oba rázně najevo, že je sice vyslechnete, ale rozhodnutí si vzít nenecháte!


Blíženci - Štír: 

Neustále všem vysvětluje, jak je se svým novým životem neobyčejně spokojený. Na to, že by však přímo řekl, že je spokojený především s vámi, však zatím čekáte marně...


Blíženci - Střelec: 

Jeho zdraví se poměrně dramaticky obrací k lepšímu. Smysl pro humor se mu vrací, a navíc se rozhodne, že znovu začne spolu s vámi plánovat vaši další společnou budoucnost.


Blíženci - Kozoroh: 

Sedněte si a o budoucnosti vašeho vztahu popřemýšlejte s chladnou hlavou. Jen tak pochopíte, že se s nasazením veškerých sil bijete za něco, co vlastně už ani neexistuje.


Blíženci - Vodnář: 

Když se vám začne svěřovat s tím, co ho formovalo, buďte zticha. Cokoliv, co byste řekli, by znělo neobyčejně banálně a spíše by ho to naštvalo.


Blíženci - Ryby: 

Ve financích je zbytečně velkorysý. Obvykle si sice myslíte, že hospodařit neumíte, ale tentokrát sami usoudíte, že nezbude, než abyste se financí tvrdou rukou ujali právě vy!


Rak - Beran: 

Chce vám udělat radost, ale prostředky, které k tomu volí, jsou mírně řečeno sporné. Naštěstí planety aktivovaly váš smysl pro humor tak, abyste se místo rozčilení rozesmáli!


Rak - Býk: 

Když řekne, že vás opravdu potřebuje vidět, vyčleňte si na něj dost času. Záležitost, s níž přijde, opravdu není jednoduchá a vyžaduje si vaše plné nasazení.


Rak - Blíženci: 

Kupte mu nějaké zajímavé společenské oblečení. Rýsuje se jaro, kdy spolu budete hodně chodit mezi lidi, a kdy bude zajímavé a slušivé roucho opravdu potřebovat.


Rak - Rak: 

Dny, kdy je Slunce v Rybách, jsou pro vás opravdu příznivé. Dokážete si vyjít vstříc tak, aby na tom ani jeden z vás neprodělal, což lze považovat za skutečné partnerské mistrovství.


Rak - Lev: 

Ve vztahu jste hodně drsní. Dávejte si pozor, abyste to nepřehnali, a nevytvořili atmosféru, kdy mu bude s kýmkoliv jiným lépe než doma s vámi...


Rak - Panna: 

V kritické chvíli vás nepodpoří, ale to vám nijak zásadně nevadí. Znáte ho a víte, že pokrokem je z jeho strany už to, že vás nepodráží a zbytečně vás nepřipravuje o sebevědomí.


Rak - Váhy: 

V poslední době je opravdu hodně spavý. Vy sice potřebujete spánku daleko méně, ale jste vůči němu tolerantní a jeho neustálou únavu necháváte bez komentáře.


Rak - Štír: 

Zeď, která mezi vámi v poslední době vznikla, musíte zbořit sami a v součinnosti. Využijte k tomu čtvrtek a pátek! Luna je v jeho znamení a on pochopí, že to jinak nejde.


Rak - Střelec: 

Jeho jedovaté poznámky lehce vydýcháte. O víkendu pak na něj dokážete reagovat ještě jedovatěji, a tím si konečně získáte jeho úctu a uznání!


Rak - Kozoroh: 

Možná byste měli být jeden druhému vzácnější. Když vás nebude mít neustále k dispozici, pochopí, že jste pro něj daleko důležitější, než si až dosud myslel.


Rak - Vodnář: 

V jeho společnosti se raději vyhýbejte alkoholu. Nejde o to, že byste pod jeho vlivem byli přespříliš odvázaní, ale o to, že byste mluvili o tom, o čem je lepší mlčet.


Rak - Ryby: 

Veškeré oslavy, na které vás pozve, dopadnou trochu jinak, než jste čekali. Ryba bude naštvaná, protože se veškerá pozornost věnuje vám a ona se odsune do pozadí.


Lev - Beran: 

K jeho bývalým láskám se chovejte korektně. Když jim ale dáte najevo, že jim zasahování do toho, co teď mezi vámi je, nedovolíte, bude to velice prozíravé.


Lev - Býk: 

hlavně při sportu si uvědomte, že ani jeden z vás nemá energie na rozdávání. Když sport rozumně proložíte odpočinkem, bude to pro vás oba daleko přínosnější.


Lev - Blíženci: 

Když s někým flirtuje, nepropadejte zbytečnému podezírání. Jde o člověka, jehož Blíženec potřebuje na svou stranu, a používá pro to všech prostředků, které má k dispozici.


Lev - Rak: 

Ve chvíli, kdy čekáte, že vaše láska nabude na obrátkách, zažijete šok. Váš miláček se vrhne na vaše domácí zvíře a to, že byste ho zajímali vy, ani nepředstírá...


Lev - Lev: 

Nové zážitky si zajistíte společnou návštěvou secondhandu nebo bazaru. Zjistíte, že i tak náročný pár jako vy dva tam může najít něco, co skvěle doplní váš šatník.


Lev - Panna: 

Občas máte pocit, že vás odsouvá na vedlejší kolej. V tomto týdnu si však potvrdíte, že s vámi sice mluví méně, než dřív, ale přesto vás vnímá jako nejdůležitější osobu svého života.


Lev - Váhy: 

Návštěvu u kartářky mu nerozmlouvejte. Půjde o moudrou ženu, která mu řekne v podstatě totéž, co mu říkáte vy - ale kterou bude na rozdíl od vás poslouchat.


Lev - Štír: 

Počítačovým online hrám se věnuje s podstatně větším nadšením, než vám. Dejte si však pozor, aby vás nezlákal k tomu, že to vyzkoušíte, protože jeho závislost přejde i na vás!


Lev - Střelec: 

Jeho nápady ohledně letní dovolené berte vážně. Můžete mu však říct, že on tam vyrazit může, ale protože pro vás by to žádný odpočinek nebyl, vy s ním nepojedete.


Lev - Kozoroh: 

Opět se ukáže, že v krizových chvílích má víc štěstí, než si zaslouží. Na poslední chvíli zvládne něco, co jemu i vám v budoucnu značně ulehčí život!


Lev - Vodnář: 

Hlavně mu neustále zdůrazňujte, že je pro vás tím nejdůležitějším člověkem na světě. Vodnář sice vypadá chladně, ale vaše ujišťování o síle vašich citů mu dělá moc dobře.


Lev - Ryby: 

Když vám padne kolem krku a rozpláče se, značně se vám uleví. Konečně zjistíte, že vás nemusí hryzat svědomí, protože se potvrdí, že je zamilovaný do někoho jiného a vás bere jen jako kamaráda.


Panna - Beran: 

Klepy, které se týkají jeho rychlého pracovního růstu, berte vážně. Jeho růst bude vskutku raketový, a vy uděláte moc dobře, když se ho budete držet.


Panna - Býk: 

Prozradí vám jeden ze svých fíglů, které stojí za jeho vysokou pracovní výkonností. Když chce, abyste mu slíbili, že jeho trik dále nepustíte, moc rádi mu to slíbíte.


Panna - Blíženci: 

Je vidět, že k vám má blíž, než jste si mysleli. Pochopíte to ve chvíli, kdy vás poprosí, abyste ho doprovázeli do útulku, kde si chce vybrat nového mazlíka.


Panna - Rak: 

Sny, ve kterých hraje hlavní roli, byste si měli nejen pamatovat, ale měli byste o nich i přemýšlet. Díky nim dostanete odpověď na otázky, které jste si ještě ani nepoložili.


Panna - Lev: 

Klidně se vyjádřete k tomu, jak se stará (či spíše nestará) o své zdraví. Lev bude sice nejdříve naštvaný, ale pak neochotně přizná, že máte ve všem vlastně pravdu.


Panna - Panna: 

Plány, které jste dosud měli, musíte přizpůsobit aktuální situaci. Půjde to lehce, protože štěstí stojí na vaší straně a vy se můžete rozmáchnout víc, než jste si původně mysleli.


Panna - Váhy: 

Na skandál, který proběhl v jeho rodině, se ho nevyptávejte. Když budete trpěliví a vydržíte do víkendu, všechno včetně pikantních podrobností vám sdělí sám.


Panna - Štír: 

Pokud usoudí, že dort na oslavu, kam jste pozvaní, nebudete vytvářet sami, ale objednáte ho v renomované cukrárně, měli byste s ním souhlasit. Ušetříte si čas, námahu i nervy!


Panna - Střelec: 

Problémy, které jste s ním měli, se rychle vyřeší. Střelec konečně pochopí, že jste to nejlepší, co ho v životě potkalo, a taky se podle toho začne chovat.


Panna - Kozoroh: 

I když se považuje za člověka, který názory nemění, vy je změnit dokážete. Musíte se ale chovat trpělivě a stále dokola mu vysvětlovat to, co je vám už dlouho naprosto jasné.


Panna - Vodnář: 

Když přijde s tím, že by chtěl investovat na burze, berete to jako dobrý vtip. Pravý šok nastane ve chvíli, kdy zjistíte, že své nápady myslí naprosto vážně.


Panna - Ryby: 

Jeho uzavřenost překonáte poměrně lehce. O víkendu se však rozpovídá tak, až usoudíte, že doba, kdy jste z něj museli každé slovo páčit, měla přece jen něco do sebe...


Váhy - Beran: 

Důležitá životní rozhodnutí zvládáte levou zadní. Potíž je v maličkostech, ve kterých trváte každý na svém a kvůli nimž se nedokážete hnout z místa.


Váhy - Býk: 

Když řekne, že vám nevěří, jen pokrčte rameny. Tím, že mu budete dokazovat, že se mýlí, jen ztrácíte čas, který můžete využít pro něco daleko užitečnějšího.


Váhy - Blíženci: 

Sami nevíte, na co vás jeho rodina má. Obvykle na vás kašle, ale když vznikne problém, najednou o vás ví a žadoní o konzultaci.


Váhy - Rak: 

Hlavně si z něj nedělejte legraci! Chvíle, kdy se rozplývá nad romantickým seriálem, k tomu sice vyloženě vybízí, ale vy svému impulsu nesmíte podlehnout.


Váhy - Lev: 

Na šéfa z tohoto znamení reagujte zdrženlivě. Počítejte s tím, že vám nejdříve vytkne něco, za co v žádném případě nemůžete, a pak se vám za svou unáhlenost přijde omluvit.


Váhy - Panna: 

Pokud to chcete doma vylepšit, s Pannou se o tom nebavte. Uděláte lépe, když ji rovnou postavíte před hotovou věc, a necháte ji, ať se s tím srovná, jak umí...


Váhy - Váhy: 

Za to, co zvládnul, si zaslouží odměnu! Naštěstí stačí, když se cestou z práce zastavíte u cukráře a domů donesete pro sebe i pro něj balíček dortíků.


Váhy - Štír: 

S tím, že by dokázal sám od sebe ocenit vaše kvality, raději nepočítejte. To, že si opravdu zasloužíte obdiv, si uvědomí až ve chvíli, kdy mu vás začnou závidět jeho kamarádi.


Váhy - Střelec: 

Jako člověk, který se umí spřátelit s každým, to v tomto týdnu nemá lehké. Dostane se mezi dva mlýnské kameny a nebude vědět, na kterou stranu se má přiklonit.


Váhy - Kozoroh: 

Potíž je v jeho pedagogické povaze. Kozoroh vám vysvětluje to, co je vám už dávno jasné, a ještě se diví, že při jeho školometné přednášce nejásáte a nekladete mu dotazy.


Váhy - Vodnář: 

Kdyby se stalo a váš Vodnář přišel domů okradený, hlavně si z něj nedělejte legraci. Vyřiďte všechno, co je potřeba, a jeho ujistěte, že jsou lidé, kteří dopadli ještě hůře než on.


Váhy - Ryby: 

Jeho fantazie jsou opravdu bezbřehé. To, co vám vypráví a navrhuje, se sice krásně poslouchá, ale vy byste měli mít rozum a na jeho nápadech alespoň prozatím nestavět.


Štír - Beran: 

Když se něco nepovede, opravdu nemusíte hledat chyby jen v sobě. I kdybyste si vinu rozdělili přesně napůl, bude to vůči vašemu miláčkovi pořád ještě hodně ohleduplné.


Štír - Býk: 

Jeho svérázná povaha vás silně rozčiluje. Prozatím jste v něm vždycky po takovém incidentu hledali a nalézalo dobré stránky, ale teď vás to už pomalu přestává bavit.


Štír - Blíženci: 

Překonejte se a alespoň občas myslete nejdříve na sebe a až potom na něj. Když Blíženec zjistí, že i vy máte své oprávněné zájmy, které hodláte hájit, bude to pro něj velice poučné,


Štír - Rak: 

Hlavně mu moc podrobně nevyprávějte o svých plánech! Rak se do celé záležitosti okamžitě vloží a začne vám vysvětlovat, co máte dělat, aby výsledek byl naprosto dokonalý.


Štír - Lev: 

Nových začátku se nebojte. Opět se potvrdí, že to, z čeho jste měli největší obavy, nakonec dopadne daleko lépe, než jste si vůbec uměli představit.


Štír - Panna: 

Patří k lidem, kteří na všech hledají především problémy. To, že vás bere jako člověka, který mu problémy naopak pomáhá řešit, je naprostá výjimka, která navíc dokazuje, že vás bere vážně.


Štír - Váhy: 

Jeho společnost je pro vás opravdu náročná. Máte pocit, že vás pořád jenom provokuje, a pak toho, co mu v emocích řeknete, využívá a zneužívá proti vám.


Štír - Štír: 

Když přijde s tím, že budete oba přispívat na charitu, mávněte rukou. Vás miláček jasně ví, co si můžete dovolit, a neutratí ani o korunu víc, než je potřeba.


Štír - Střelec: 

Neobyčejně se vám líbí. Na náznaky, jimiž mu dáváte najevo svou přízeň, však nereaguje - a vy jenom přemýšlíte, zda je opravdu tak nechápavý, nebo vás jednoduše jenom nechce.


Štír - Kozoroh: 

Než ho přemluvíte, aby vám podepsal něco, na čem vám opravdu záleží, vyžádá si to spoustu námahy. Nakonec vám vyhoví, ale vy budete přesto přemýšlet, zda bude efekt vynaložené námaze odpovídat.


Štír - Vodnář: 

Vyjde vám vstříc, ale hned taky naznačí, že to zcela nezištně nedělá. Navrhněte mu odměnu v dolních hranicích toho, co jste ochotni dát - a uvidíte, že bude spokojený.


Štír - Ryby: 

Když vás přemlouvá, neztrácejte chladnou hlavu a svůj obvyklý ostrý úsudek. Jenom tak správně odlišíte to, v čem mu můžete vyhovět, od toho, co odmítnout prostě musíte.


Střelec - Beran: 

Při výběrových řízeních by se měl držet zpátky. Když své finanční požadavky trochu přizpůsobí aktuální životní realitě, mohlo by se konečně domluvit.


Střelec - Býk: 

Pokud si myslí, že z vás dostane všechno, co chce, musíte mu vysvětlit, že to je jinak. To, že ho milujete, přece neznamená, že mu musíte přizpůsobit veškerý svůj život.


Střelec - Blíženci: 

Když se pohádáte, vsaďte na trpělivost. Pokud dostatečně dlouho vydržíte, přijde za vámi sám a začne vám vysvětlovat, že jste jeho osud a že pro vás udělá naprosto cokoliv.


Střelec - Rak: 

Kontakt s policií vás nemine. Pokud přijde na vysvětlování toho, co se stalo, pověřte tím svého Raka, který je přece jen klidnější a situaci popíše objektivně.


Střelec - Lev: 

I když sliboval, že se změní, nějak na to zatím nedošlo. Ve chvíli, kdy pochopíte, že své výroky sice může myslet vážně, ale změnit se nedokáže, jste na dobré cestě, abyste ho začali vnímat objektivně.


Střelec - Panna: 

Hlavně nepřemýšlejte o tom, co z vašeho vztahu máte. Zejména o víkendu byste museli přiznat, že do vztahu investujete daleko víc, než si váš protějšek vůbec zaslouží.


Střelec - Váhy: 

O tom, zda je či není zadaný, přemýšlet nemusíte. Ve chvíli, kdy se v jeho životě objevíte vy, zapomene naprosto na všechno a vrhne se vám k nohám!


Střelec - Štír: 

Změnil taktiku. Dosud se vás snažil získat s tím, že vám poskytne neskutečné erotické zážitky, ale když pochopil, že to nestačí, postavil se k plotně a začal pro vás vařit.


Střelec - Střelec: 

Z toho, že se chováte sobecky, se obviňovat nenechávejte. Když nebudete v jeho společnosti brát na své vlastní zájmy sami, on to za vás v žádném případě dělat nebude.


Střelec - Kozoroh: 

Jste moc rádi, že umí mlčet. Můžete si být jistí, že to, co mezi vámi je, zůstane opravdu jen mezi vámi dvěma - a to vám dává jak suverenitu, tak jistotu.


Střelec - Vodnář: 

Když přijde s tím, že byste v létě měli zavařovat daleko víc, než dosud, klidně souhlaste. Vypadá to, že pro vás vymyslel nového koníčka, který bude bavit jak vás, tak jeho.


Střelec - Ryby: 

Potřebuje daleko víc spánku než vy. Vy to sice nechápete, ale protože vám život dal moudrost a vyrovnanost, nekomentujete to, ale přijmete to tak, jak to je.


Kozoroh - Beran: 

Představa znovunavázaného vztahu je sice krásná, ale naprosto nereálná. Pokud chcete vrátit to, co mezi vámi bylo, dá vám to spoustu práce a ještě není jisté, zda se vám to podaří.


Kozoroh - Býk: 

Když po něm něco potřebujete, klidně mu to řekněte. Bude kolem toho sice docela dost řečí, ale nakonec vám vyjde vstříc v opravdu velkorysém měřítku.


Kozoroh - Blíženci: 

Nepříjemnosti zvládáte levou zadní. Kdyby kolem všeho, co se děje, neměl Blíženec spoustu zbytečných řečí, zvládali byste všechno ještě daleko lépe.


Kozoroh - Rak: 

Do svého soukromí vás zatím nepouští. Obvykle na to nejste ani trochu zvědaví, ale teď byste moc rádi věděli, proč se s vámi o tom, co ho formovalo, nechce bavit.


Kozoroh - Lev: 

Jeho nadřízený po něm vyloženě jede. Naštěstí to Lev včas pochopil a chová se tak, aby jeho nadřízenému došlo, že se jeho přání v tomto životě nesplní.


Kozoroh - Panna: 

Překvapí vás sérií pikantních vtipů, jimiž bude o víkendu bavit vaše hosty. Občas budete mít sice pocit, že to přehání, ale on přitom bude tak roztomilý, že se na něj zlobit prostě nedokážete.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně ho nezlobte tím, že budete předstírat něco, o čem už dopředu víte, že to nemá rád. Zkažená nálada, která by následovala, by za to opravdu nestála.


Kozoroh - Štír: 

Když vás v práci šéf požádá o rozhovor, klidně jděte. Nakonec se ukáže, že potřebuje poradit v něčem naprosto soukromém, a vás si vybral jako někoho, kdo je dostatečně zkušený i diskrétní.


Kozoroh - Střelec: 

V tom, co se ho týká, ztraťte veškeré zábrany. Pokud je mezi vámi ještě nějaký nevyřešený majetek, trvejte na tom, že se celá záležitost bude řešit přesně v mezích zákona.


Kozoroh - Kozoroh: 

Obvykle kontakty lehce nenavazujete, ale tento týden je výjimkou. Uvidíte se sice poprvé, ale oba budete mít dojem, že se znáte už hodně dlouho a jenom pokračujete v dávno započatém rozhovoru.


Kozoroh - Vodnář: 

Náročné budou veškeré společenské akce, které se týkají vašich dětí. Musíte se na nich tvářit nadšeně a předstírat, že se bavíte i ve chvíli, kdy byste ze všeho nejradši byli v klidu doma.


Kozoroh - Ryby: 

O lásce sice mluví jako kniha, ale ve chvíli, kdy má něco reálného udělat, nemá buď náladu nebo čas. Zatím to sice dokážete tolerovat, ale sami nevíte, jak dlouho vám to ještě vydrží.


Vodnář - Beran: 

Rady, které vám dá ohledně péče o zdraví, byste měli poslechnout. Vypadají sice naprosto nevědecky a nevědecké taky jsou, ale zaberou podstatně lépe než to, co vám radí lékař.


Vodnář - Býk: 

Když přijde s tím, že byste měli využít sezónních slev a pořídit si lyže, je to docela rozumný nápad. Vyjděte mu vstříc a z rodinného rozpočtu uvolněte příslušnou částku!


Vodnář - Blíženci: 

O víkendu, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, to nemá jednoduché. Vy se konečně odhodláte, řeknete mu, co si o něm doopravdy myslíte, a necháte ho, ať se s tím srovná, jak umí.


Vodnář - Rak: 

Bedlivě poslouchejte to, co vám povídá o vaší další společné budoucnosti. Zatímco vy to berete jako nezávazné řeči, on to myslí vážně a taky to bude uskutečňovat.


Vodnář - Lev: 

V debatách musí mít vždycky poslední slovo. Zatím jste mu to tolerovali, ale teď je vám jasné, že se musíte moc snažit, abyste si doma udrželi alespoň poradní hlas.


Vodnář - Panna: 

Jedovaté poznámky na jeho adresu si odpusťte. Teď by vám Panna nic neřekla, ale mohli byste vzít jed na to, že by na vaše slova nikdy nezapomněla.


Vodnář - Váhy: 

Iluze o jeho rodině vás velice rychle přejdou. V tomto týdnu se přesvědčíte, že jim jde jen o to, abyste na ně pracovali, ale ani je nenapadne, že by se trochu snažit mohli i sami.


Vodnář - Štír: 

Hovory s bývalou láskou z tohoto znamení vás nabíjejí energií. To, co mezi vámi je, je už jenom skvělé přátelství - a vy se v něm cítíte moc dobře.


Vodnář - Střelec: 

Jeho názory vás dost vytáčejí. Občas dokonce přemýšlíte, zda si takové nesmysly opravdu myslí, nebo zda je hlásá jenom proto, že ví, že vás jimi spolehlivě rozčilí a naštve.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho neustálé hovory o kariéře vám lezou na nervy. Kozoroh sní o ředitelském nebo manažerském postu, ale to, že ho doma čekají povinnosti, nějak nevnímá.


Vodnář - Vodnář: 

Najednou ho uvidíte v naprosto jiném světle. Přesvědčíte se, že svou lhostejnost jenom předstírá a pochopíte, že vás ve skutečnosti velice vášnivě miluje.


Vodnář - Ryby: 

Když se v něm zklamete, kamarádům se raději nesvěřujte. Brali by to jako důvod k veselí a jedovatým poznámkám by nebylo konce...


Ryby - Beran: 

Hlavně nevěřte všemu, co vám o sobě povídá. Je sice opravdu dobrý, ale tak skvělý, jak by se chtěl ve vašich očích jevit, není ani Superman!


Ryby - Býk: 

Hlavně se nějak projevte! Ve chvíli, kdy usoudí, že o něj nemáte zájem, se přes veškerou lásku, kterou k vám cítí, vrhne do náruče prvnímu zajímavějšímu člověku, který půjde kolem.


Ryby - Blíženci: 

Začínáte? Bude to opravdu zajímavé! Blíženec ustoupit nehodlá a vy máte dojem, že ve chvíli, kdy ustoupíte, ztratíte veškeré sebevědomí, které jste si dosud vybudovali.


Ryby - Rak: 

Máte pocit, že můžete počítat s jeho podporou i v době, kdy ji vlastně ani nepotřebujete? Pokud ano, je nejvyšší čas, abyste své požadavky co nejrychleji seškrtali na rozumnou míru.


Ryby - Lev: 

Nového partnera nehledáte. Po tom, co jste zažili se Lvem, si vyloženě užíváte chvíle, kdy si můžete dělat, co chcete, a nikomu se nemusíte zpovídat.


Ryby - Panna: 

V práci by se měl odstřihnout od všech pletich. Není to proto, že by se v nich nevyznal a nedokázal orientovat, ale o to, že by se mu v nich mohlo zalíbit až moc.


Ryby - Váhy: 

Každodenní starosti spolu dokážete sdílet. Když se spolu naučíte sdílet i veškeré radosti, na které tento týden není v žádném směru skoupý, bude vám ještě lépe.


Ryby - Štír: 

Pozor by si měl dávat na novou kosmetiku. To, že je drahá, ještě neznamená, že na ni nemůže reagovat alergicky a dost si tím znepříjemnit život.


Ryby - Střelec: 

Stačí, když mu jenom naznačíte, a on si všechno ostatní hbitě domyslí. Kdybyste ještě dohlédli, aby si nedomýšlel zbytečně moc, bylo by to vynikající!


Ryby - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste měli péct svůj vlastní domácí chleba, vyslovte souhlas. Kromě skvělého chleba budete mít i koníčka, který vás bude oba bavit.


Ryby - Vodnář: 

Jeho zájem o vás je intenzivnější, než se vám líbí. V tomto týdnu mu musíte vysvětlit, že jsou věci, po kterých mu nic není a o nichž se s ním bavit nebudete.


Ryby - Ryby: 

To, co spolu prožíváte, je sice lákavé, ale taky velice riskantní. Je sice pravda, že se oba snažíte, aby vám na váš flirt nikdo nepřišel, ale náhoda je obzvláštní prevít...