Týdenní partnerské horoskopy od 12.12.2016 do 19.12.2016

Beran - Beran: 

Jeho milujete, jeho blízké upřímně nesnášíte. Dobře víte, že tento stav dlouho nevydrží, a přemýšlíte, jak to udělat, aby se vztahy vylepšily, ale vy zase nemuseli moc ustupovat.


Beran - Býk: 

S láskou je to v tomto týdnu zajímavé. Zatímco vy, kteří obvykle city vyjadřujete neradi, o trochu něhy vyloženě usilujete, miláček se vymlouvá, že na nic takového nemá čas!Beran - Blíženci: 

V pondělí a v úterý večer, kdy je Luna v jeho znamení, vás vyloženě překvapí. Sám od sebe vám nabídne pomoc při nejrůznějších domácích pracích a navíc u nich i vydrží!


Beran - Rak: 

Hlavně mu nedovolte, aby bilancoval! Ve chvíli, kdy usoudí, že všechno dopadne špatně, ztratí veškerou chuť do života a vy mu marně budete vysvětlovat, že to vůbec není tak zlé!


Beran - Lev: 

Pro jistotu s nikým neflirtujte. Kdyby se o tom dozvěděl Lev, usoudil by, že si hledáte nového partnera, a vy byste mu marně vysvětlovali, že to vidí příliš černě.


Beran - Panna: 

Když se rozhodne, že vám otevře oči, bude to průšvih. Vůbec nechápe, že vy o nic takového nestojíte, a že raději než nepříjemnou pravdu máte svou dosavadní nevědomost.


Beran - Váhy: 

Je to sice zajímavý člověk, ale vy s ním svůj život spojovat nehodláte. Neměli byste mu to však říkat nahlas, protože byste ho tím opravdu rozlítostnili.


Beran - Štír: 

Když se potřebujete poradit, je na to Štír ten pravý. To, co vám řekne, se vám sice moc zamlouvat nebude, ale taky můžete vzít jed na to, že si všechno nechá pro sebe...


Beran - Střelec: 

Nápady vašeho miláčka patří k těm opravdu štěpným. Průšvih nastane až ve chvíli, kdy si definitivně potvrdíte, že nežertuje, ale že to s vámi myslí vážně.


Beran - Kozoroh: 

Hlavně jej musíte správně motivovat. Když přijde na to, že život s vámi je pro něj po všech stránkách příjemnější než život bez vás, bude to pak už naprosto jednoduché.


Beran - Vodnář: 

Platební karty nechávejte pro jistotu doma. Nejde o to, že by váš miláček utrácel za nesmysly (protože to neudělá), ale o to, že byste přišli o peníze, které budete záhy potřebovat.


Beran - Ryby: 

Když mu to sluší, je to i vaše vítězství! Vytáhněte svou Rybu někam, kde se předvedete jako všestranně dokonalý pár, a kde vám budou všichni závidět.


Býk - Beran: 

Počítejte s tím, že se před vámi bude chtít převádět. Když to přežene, bez obav ho zastavte a požádejte, aby vám své myšlenky sdělil ještě jednou a srozumitelnou formou.


Býk - Býk: 

Objektivně je to člověk, který plní všechny požadavky, které na partnera máte. Sami nechápete, proč se vám při pohledu na něj netetelí srdce a proč zůstáváte ve stavu blízkém lhostejnosti.


Býk - Blíženci: 

U kolegy z tohoto znamení počítejte s tím, že se pokusí vydávat to, co jste udělali vy, za svou vlastní práci. Dokážete se ubránit a vysvětlit, jak to doopravdy je?


Býk - Rak: 

Svět je malý a vy se na to musíte představit. Pokud před ním někoho opravdu nevlídně hodnotíte, měli byste předem zjistit, zda to náhodou není jeho vzdálenější příbuzný.


Býk - Lev: 

Po jeho sporech vám nic není. Když se o nich začne bavit sám, v klidu ho vyslechněte, ale pečlivě važte každé slovo, kterým budete na jeho řeč reagovat.


Býk - Panna: 

Těšte se na nedělní večer! S údivem zjistíte, že vaše Panna, kterou jste považovali za absolutně neromantickou, může mít ve dni, kdy má Lunu ve svém znamení, docela romantické nálady...


Býk - Váhy: 

Jeho nápady mu nerozmlouvejte ani ve chvíli, kdy je považujete za nerozumné. Jen tak ho přinutíte, aby nad nimi přemýšlel, a sám uznal, že by je měl korigovat.


Býk - Štír: 

Veškeré firemní akce by měl brát s rezervou. Účastnit se jich sice musí, ale měl by mít tolik rozumu, aby si své skutečné názory, postřehy a připomínky nechal pro sebe.


Býk - Střelec: 

Pro jistotu s ním nikam nejezděte. Na místo byste sice dorazili v pořádku, ale jeho řidičské neumění byste odnesli minimálně silnou bolestí hlavy.


Býk - Kozoroh: 

Je opravdu nenápadný! Skoro naplno se vás zeptá, co byste chtěli pod stromeček, a pak se bude tvářit jako člověk, který právě vyřešil nejsložitější záhadu svého života.


Býk - Vodnář: 

Partner z tohoto znamení je momentálně v naprosto skvělém rozmaru. Daří se mu všechno, do čeho se pustí a má tolik energie, že z ní můžete bez problémů čerpat i vy.


Býk - Ryby: 

Hlavně v úterý a ve středu se s ním nehádejte. Luna v Blížencích by ho mohla rozpovídat a vy byste se dozvěděli, že za všechny jeho životní průšvihy můžete stejně jen vy!


Blíženci - Beran: 

Když si stěžuje na bolesti hlavy, opravdu si nevymýšlí. Zkuste ho každý večer vytáhnout na alespoň krátkou procházku, a uvidíte, že se jeho stav záhy vylepší.


Blíženci - Býk: 

Využijte nestřeženého okamžiku a vyzkoušejte naprosto nové vánoční cukroví! Zatím o něm nechtěl ani slyšet, ale když ho ochutná, nezbude mu, než aby ho pochválil.


Blíženci - Blíženci: 

Letošní přípravu na Vánoce zvládáte skvěle. V tomto týdnu dokonce dokážete nutné změny, které je provázejí, rodičům vysvětlit tak, aby se ani nenaštvali, ani neurazili.


Blíženci - Rak: 

Když podle něj něčemu nerozumíte, nezačněte ho hned přesvědčovat, že se plete. Pokud mu necháte dostatek času, přijde na to, že se pletl, sám a bez vaší pomoci.


Blíženci - Lev: 

Když s ním nebudete souhlasit, počítejte s tím, že se naštve. Naštěstí na něj zapůsobí středeční úplněk a on pochopí, že zase jednou došlo k situaci, při jejímž hodnocení se na celé čáře spletl.


Blíženci - Panna: 

Nad tím, co vám řekl v afektu, raději nepřemýšlejte. Kdybyste přemýšleli, museli byste dospět k závěru, že celý váš dosavadní život byl omyl - a to by byla škoda.


Blíženci - Váhy: 

To, co mělo zůstat jako vaše rodinné tajemství, se díky jeho povídavosti probírá v celém okolí. Pro vás je to však výhra, protože se alespoň nemusíte bát, kdy se to provalí...


Blíženci - Štír: 

Když se mu něco nepovede, tvařte se, že jste si toho nevšimli. Přijdete sice o příležitost k vtipkování na jeho účet, ale zase na celý týden zachráníte rodinnou atmosféru.


Blíženci - Střelec: 

O tom, že patří k lidem, kteří rádi provokují, už dávno víte. V tomto týdnu se však pokusí vyprovokovat i vás, a to se bohužel obrátí proti němu.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho vztahy skončí snad ještě dřív, než začaly. Pokud ho chcete dostat, využijte středy, kdy je Luna v Raku, a kdy Kozoroh ze všeho nejvíc touží po někom, koho by mohl obejmout.


Blíženci - Vodnář: 

Představa, že mu jednou ustoupíte a všechno bude rázem v pořádku, se ukáže jako dost naivní. Jakmile mu ustoupíte, posune hranice a bude hned chtít víc.


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s tím, že omezí alkohol, budete hodně překvapení. Nepřemýšlejte, co ho k tomuto rozhodnutí vedlo, a buďte rádi, že k němu konečně dospěl.


Rak - Beran: 

Neustále vám opakuje, že moudřejší ustoupí, ale vy mu na to nesmíte naletět. Představuje si to tak, že vy jako moudřejší ustoupíte, a on pak bez boje získá cenné vítězství.


Rak - Býk: 

Kamarád z tohoto znamení vás dostane do obtížné situace. Chce, abyste mu půjčili na vánoční dárky, ale nedovede vám vysvětlit, kdy a hlavně z čeho vám dluhy vrátí.


Rak - Blíženci: 

Nechce si to přiznat, ale má už všeho až nad hlavu. Kdyby se vám ho podařilo přimět, aby alespoň kousek víkendu věnoval odpočinku, pomohli byste jemu i sobě.


Rak - Rak: 

Máte toho hodně, a proto není důvod, abyste si práce ještě přidávali. Pokud za vámi někdo přijde s tím, že by na poslední chvíli potřeboval dopéct vánoční cukroví, měli byste ho dokázat odmítnout.


Rak - Lev: 

Do Nového roku je sice ještě daleko, ale pokud chcete začít s plněním nějakého předsevzetí, je čas víc než vhodný. Když začnete ve středu, zcela jistě vydržíte!


Rak - Panna: 

Vaše nápady uznává jako skvělé. Jde o náhlou změnu v jeho obvyklém hodnocení vašich aktivit, takže musíte přemýšlet, co se za tím vlastně skrývá.


Rak - Váhy: 

Když něco potřebujete, s jeho chápavostí nepočítejte. Nezbude, než abyste překonali svůj ostych, a jasně a nahlas mu řekli, co chcete a potřebujete, a co by měl pro vás udělat.


Rak - Štír: 

Jako kolega je dokonce i milý, ale jako partner by vám naprosto nevyhovoval. Uvědomte si to dřív, než se zapletete do vztahu, který vám přinese jen stres a nepříjemnosti.


Rak - Střelec: 

To, co se před ním pokusíte tajit, stejně vyjde na světlo. Naštěstí má váš Střelec dost rozumu, a sám vás ujistí, že celou záležitost nikde ventilovat nebude.


Rak - Kozoroh: 

O tom, že miluje předvídatelnost, víte za dobu, kdy společně žijete, své. V tomto měsíci však předloží dokonalý soupis všech vánočních aktivit, a vy skoro odpadnete.


Rak - Vodnář: 

Promluvte si s ním přesně o tom, o čem se obvykle nemluví. Nahlas pak uzná, že jedině vy jste měli odvahu otevřít téma, které sice není příjemné, ale které je pro něj velice důležité.


Rak - Ryby: 

Neustále chce doma něco vylepšovat. Měli byste ho zbrzdit, protože jinak hrozí, že vaši dokonalou vánoční výzdobu bude vylepšovat tak dlouho, až tím všechno zkazí.


Lev - Beran: 

Vašemu vztahu se velice daří. I když si neustále říkáte, že to, že jste se našli, je skoro zázrak, který si nezasloužíte, měli byste mít dostatek prozíravosti a Beranovi to nahlas neříkat.


Lev - Býk: 

Má pocit, že by vás měl vychovávat. Potíž je v tom, že vy jste na veškeré takové pokusy alergičtí a na lidi, kteří se o něco podobného snaží, se díváte s nedůvěrou.


Lev - Blíženci: 

Jeho chování vám neimponuje zdaleka tak, jak si představoval. Myslíte si, že se chová zbytečně lehkomyslně a taky mu to naplno řeknete.


Lev - Rak: 

Patří k lidem, kteří umí využít všech četných kontaktů, které mají. V tomto týdnu s jejich pomocí rychle a dobře vyřídí něco, na co byste jinak museli hodně dlouho čekat.


Lev - Lev: 

To, co mu navrhnou v pondělí ráno, je hodně pracné a pro vás oba navíc velice nevýhodné. Odmítnout by měl slušně, ale tak, aby bylo jasné, že názor nezmění.


Lev - Panna: 

Jeho chladné uvažování vás povede podstatně lépe, než vaše horká hlava. Jde o týden, kdy budete moc rádi, že ho máte, protože vás zachrání před unáhleným rozhodnutím.


Lev - Váhy: 

To, co děláte pro něj, byste pro nikoho jiného nedělali. Vaše Váha si to naštěstí uvědomuje, a je vám za to svým nenápadným způsobem upřímně vděčná.


Lev - Štír: 

Když má chuť zkoušet něco nového, musíte ho v tom povzbuzovat. Když se váš Štír do něčeho pustí a když mu to i půjde, projeví se to na vašem vztahu velice pozitivně.


Lev - Střelec: 

Jeho smysl pro humor vás opět dostane. Na někoho jiného byste se v této situaci asi zlobili, ale když se na vás podívá Střelec, nejdříve vás hněv přejde a pak se začnete smát.


Lev - Kozoroh: 

Vaše situace se otočila k lepšímu. Domácí klid si však udržíte jen tehdy, když sami rezignujete na všechny své zásluhy a budete oslavovat pouze to, co udělal Kozoroh.


Lev - Vodnář: 

Moc mu nerozumíte. Moc rádi byste si s ním sice od srdce pohovořili, ale veškerá vaše komunikace se vždycky obrátí tak, abyste z toho vyšli jako ten, kdo ničemu nerozumí.


Lev - Ryby: 

Jeho představa krásného víkendu kupodivu ladí s tou vaší. Kdybyste alespoň jeden den zůstali v pyžamu a životní tempo silně zvolnili, prospělo by to vám oběma.


Panna - Beran: 

Jeho problémy neřešte, protože by to nebylo k ničemu. Nakonec byste se dozvěděli, že on všechno zvládnul i přesto, že jste se mu pořád pletli pod nohy a bránili mu v práci.


Panna - Býk: 

Když řekne, že na vás nezapomene, můžete tomu věřit. Potíž je v tom, že vy jste se v uplynulé době trochu změnili a Býk vám do vašeho života už nezapadá.


Panna - Blíženci: 

To, že ho moc nemusíte, momentálně nehraje roli. Když přijde s nabídkou ke spolupráci, neváhejte ani chvíli a slibte mu, že s ním budete spolupracovat.


Panna - Rak: 

O jeho chybách si s ním promluvte, ale měli byste to udělat mezi čtyřma očima. Jde o laskavost, která vás nic nestojí, ale která mu o skutečné povaze vašeho vztahu vypoví víc, než tisíc slov.


Panna - Lev: 

Na to, abyste si na něj udělali definitivní názor, je ještě brzy. Pozorujte, važte, ale na to, abyste své názory pronášeli nahlas a s patřičným důrazem, je ještě čas.


Panna - Panna: 

Zvláště na starší zrozence musíte dohlédnout. Předejdete tím situaci, kdy nepromyšleně podepíšou nějakou smlouvu a vy pak budete mít plno práce s jejím zrušením.


Panna - Váhy: 

Jeho životní strategii nerozumíte, ale obdivujete nasazení, se kterým se prosazuje. Občas dokonce začínáte přemýšlet, zda jeho jednání není lepší, než váš odpovědný a vyrovnaný přístup.


Panna - Štír: 

Když vás před ním intuice varuje, měli byste ji poslouchat. Týká se to zvláště víkendu, kdy je Luna ve Lvu, a kdy vám může do života vnést nepříliš příjemné překvapení.


Panna - Střelec: 

To, co je pro něj absolutní priorita, je pro vás záležitost, bez níž se klidně obejdete. Potíže budou jen v penězích, které on chce na realizaci své priority obětovat, a které vy nechcete uvolnit.


Panna - Kozoroh: 

Jde o týden, který si v diáři zvlášť označíte! Kozoroh se dopustí lehkomyslnosti a vy mu konečně budete moci vytknout to, co obvykle s takovou chutí vytýká on vám.


Panna - Vodnář: 

Nálady střídá tak rychle, že se v nich přes veškerou snahu nedokážete orientovat. Naštěstí se během týdne srovná tak, aby víkend proběhl v naprosté pohodě.


Panna - Ryby: 

Překvapí vás svou spolehlivostí. Když vám něco slíbí, vy na to možná zapomenete, ale on to bude mít v hlavě i v srdci až do konce svých dnů.


Váhy - Beran: 

Žádné potíže mu v práci nehrozí. Jeho šéf si totiž velice dobře uvědomuje, že by bez něj zůstal stát na místě, a proto dělá všechno pro to, aby byl spokojený.


Váhy - Býk: 

S jeho příbuznými to nebude jednoduché. Narazíte na sebe ve chvíli, kdy přijdou se svou představou ohledně svátků, a vůbec nechápou, že vy jste si už plány udělali.


Váhy - Blíženci: 

Během krátké chvíle pochopí, čím se trápíte, a nalezne řešení. To, co se děje, odhadne tak přesně, až si pomyslíte, že vám snad umí číst myšlenky.


Váhy - Rak: 

Kompromisy, které vám navrhne, se vám ani trochu nelíbí. To, že byste předstírali něco, co není pravda, jemu nevadí, ale vy to nedokážete.


Váhy - Lev: 

V rámci svých pracovních povinností musí projevit odvahu. Naštěstí má chápavého nadřízeného, který pochopí, že se hraje i o jeho postavení, a proto ho podpoří.


Váhy - Panna: 

Zaskočí vás návrhem, který se totálně vymyká všemu, co jste s ním dosud zažili. Přijměte ho, protože jím do vašeho vztahu vnesete tolik potřebné uvolnění!


Váhy - Váhy: 

Vaši kamarádi mají pocit, že jim v poslední době nevěnujete dostatek pozornosti. Vy máte zase dojem, že nemají co dělat, a proto vás zahlcují maličkostmi, které klidně mohou počkat.


Váhy - Štír: 

Když vám vysvětluje, že se nic vážného neděje, můžete vzít jed na to, že něco vážného opravdu je. Zatněte se a ptejte se tak dlouho, až získáte rozumnou odpověď!


Váhy - Střelec: 

Když se začne hádat o to, kdo má pravdu, stáhněte se. Znáte ho už dlouho a víte, že je nejdříve potřeba, aby vychladnul, a až potom se k dané záležitosti ještě jednou vrátit.


Váhy - Kozoroh: 

Zatímco vy byste uvítali akci, váš Kozoroh stále čeká, že se stane zázrak. Vy nechcete ztrácet cenný čas, a proto se nejdříve rozhodnete, uděláte první krok a až potom o tom informujete svůj protějšek.


Váhy - Vodnář: 

Jeho žárlivost propukla znenadání, ale o to silněji. Vůbec nechápete, co ho k takovému jednání vede, a přemýšlíte, jak dlouho to ještě vydržíte, protože cítíte, že vaší trpělivosti pomalu ubývá.


Váhy - Ryby: 

Když něco získáte, Rybě se s tím raději nesvěřujte. Na její mlčenlivost byste se spoléhat nemohli, a to, že se o vás mluvilo mezi všemi kamarády, by se vám nezamlouvalo.


Štír - Beran: 

Zapojte zdravý rozum! Jedině ten vás zachrání ve chvíli, kdy budete mít pocit, že ho opět musíte založit - a to i přesto, že předešlé dluhy, které u vás má, ještě splácet nezačal.


Štír - Býk: 

Těšte se na hádku, která vypukne z naprosto malicherné příčiny. Patří však k těm, které vám umožní, abyste mu zase jednou upřímně řekli všechno, o čem jste dosud mlčeli.


Štír - Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste měli šetřit, budete velice překvapení. Máte sice pocit, že ho to mohlo napadnout dříve, ale jste moudří a víte, že lepší pozdě než nikdy.


Štír - Rak: 

O tom, že by vám ustoupil bez boje, můžete leda snít. Když se v tomto týdnu Rak rozhodne, neuhne ani o krok, a vám nezbude, než abyste to vzali na vědomí.


Štír - Lev: 

Když chce, abyste s ním vyrazili na velký víkendový nákup, měli byste to udělat. Zaprvé bude potřebovat vaši radu, a zadruhé ohlídáte, aby zbytečně nekupoval to, co nepotřebujete.


Štír - Panna: 

Velké projevy lásky nečekejte, protože k nim není disponovaný. Můžete se ale těšit na návrhy, kterými nahlas říká to, o čem vy teprve jen ve skrytu duše přemýšlíte.


Štír - Váhy: 

Jeho kamarádi vás rádi nemají, ale zato si vás upřímně váží. V tomto týdnu jim poradíte s něčím, co sami nezvládli, a pak už si jen vychutnáte chvíli, kdy vás zahrnou obdivem.


Štír - Štír: 

Oba byste se měli smířit s víkendem, který bude pracovní. Dejte si však pozor na vliv Luny ze Štíra a na hádky, které by v případě vás dvou mohly mít následky opravdu fatální.


Štír - Střelec: 

Když přijde s tím, že byste kromě toho, co na svátky vaříte a pečete obvykle, měli připravit i něco nového, klidně mu to dovolte. Vy si ušetříte práci a on bude spokojený.


Štír - Kozoroh: 

Nenápadně mu naznačte, že byste neměli nic proti jeho návštěvě kadeřníka, který ho zvelebí na svátky. Když ho tam rovnou objednáte, bude to vynikající!


Štír - Vodnář: 

Kdyby se vaším novým večerním zvykem staly společné procházky, bude to vynikající. Spoustu věcí na nich vyřešíte daleko rychleji a efektivněji, než by se vám to podařilo doma.


Štír - Ryby: 

Když o něčem nechce mluvit, vy ho do toho nenuťte. Situace se zlomí nejpozději v neděli večer. Luna se dostane do jeho partnerského sektoru a on mlčet nevydrží.


Střelec - Beran: 

Když se vám snaží vysvětlit, že mu na vítězství vůbec nezáleží, protože prostě není takový, nezačněte se smát nahlas a vysvětlovat mu, že jste větší nesmysl už dlouho neslyšeli.


Střelec - Býk: 

To, co musíte udělat, neodkládejte. Býk vám sice vysvětluje, že se zbytečně honíte, ale když práce nebude hotová, stejně řekne, že za všechno můžete vy.


Střelec - Blíženci: 

Oba toužíte po změnách a ani jeden z vás neví, odkud začít. Kdybyste však nechali celou záležitost volnému průběhu, rozhodl by osud záhy za vás.


Střelec - Rak: 

Jste jím nadšení, ale přesto máte pocit, že svou aktivitu občas přehání. Na jedné straně si stěžuje, že nemá na nic čas, a na druhé vymýšlí stále něco nového, co se musí udělat.


Střelec - Lev: 

Když přijde s tím, že je v průšvihu, nepropadejte panice. Lev momentálně přehání a to, co se stalo, hodnotí jako záležitost daleko většího dopadu, než skutečně je.


Střelec - Panna: 

Ke konfliktům se sice občas schyluje, ale nikdy k nim nedojde. Pár jedovatých slov sice padne, ale než se hádka stačí pořádně rozvinout, začnete se oba svorně smát.


Střelec - Váhy: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že vás za zády kritizuje, ho požádejte, aby vám to řekl do očí a přímo. Pohled na partnera, který se kroutí a neví, co by řekl, je k nezaplacení.


Střelec - Štír: 

Když přijde s tím, že by pod stromečkem moc rád našel nějakou náročnější počítačovou hru, nic neslibujte. Můžete se ale domluvit s jeho rodiči a potřebnou částku dát dohromady spolu.


Střelec - Střelec: 

Čím méně s ním budete mluvit nebo si telefonovat, tím to bude lepší. Zatnete tak tipec řečem, které o vás kolují a které by mohly ohrozit jak váš tak jeho vztah.


Střelec - Kozoroh: 

Když se kolem vás začne motat, moc radosti vám to nepřinese. Kozoroh má dojem, že navázání vztahu mezi vámi je jen otázkou času, a vůbec nechápe, že vy to vidíte jinak.


Střelec - Vodnář: 

I když mluví jako kniha a velice dobře se to poslouchá, zatím nic neměňte! Když pár dní počkáte a pak si jeho informace ověříte ještě i z jiných zdrojů, bude to lepší.


Střelec - Ryby: 

Do aktivit, které ji nebaví, ji prostě nenuťte. Možná by se jich kvůli vám i zúčastnila, ale tvářila by se při tom tak, že by vás spolehlivě připravila o veškerou náladu.


Kozoroh - Beran: 

Klidně se pusťte do nové pracovní akce. Když Beranovi vysvětlíte, že z toho budou pro oba velice příjemné peníze, odpustí vám i to, že budete domů chodit později, než by se mu líbilo.


Kozoroh - Býk: 

Nezapomínejte na doby, kdy jste spolu teprve začínali. Kdybyste se dokázali vrátit ke snům, které jste spolu tehdy sdíleli, vašemu vztahu by to moc pomohlo.


Kozoroh - Blíženci: 

V jisté kritické záležitosti vás zaskočí svým postojem. Až dosud jste si mysleli, že z vád dvou jste ten tvrdší vy, ale nyní zjišťujete, že svůj názor musíte přehodnotit.


Kozoroh - Rak: 

Krizi se nevyhnete. Když však jeho názory nejdříve soustředěně vyslechnete, a až potom na ně budete reagovat, snížíte její negativní následky na minimum.


Kozoroh - Lev: 

Problém je při výběru vánočních dárků. Pokud vyberete něco, co se líbí vám, může to být sice drahé a kvalitní, ale přesto je téměř jisté, že jej to nijak neosloví.


Kozoroh - Panna: 

Váš vztah začne fungovat až ve chvíli, kdy se o to oba přestanete snažit. Pak začnete svobodně dýchat a užívat si života tak, jak jste to spolu zatím nedovedli.


Kozoroh - Váhy: 

Kamarád z tohoto znamení vám ukáže, kde děláte zásadní vztahové chyby. Zpočátku se vám jeho řeči zamlouvat nebudou, ale když nad nimi začnete přemýšlet, pochopíte, že mu musíte dát za pravdu.


Kozoroh - Štír: 

S kolegou z tohoto znamení se dejte bez váhání dohromady! Když budete táhnout za jeden provaz, podaří se vám uskutečnit něco, o čem spolupracovníci mohou jen snít.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále přemýšlíte, co a jak dělat, aby byl s vámi spokojený. Až koncem týdne vám dojde, že nemusíte dělat nic, protože Střelci stačí, když ho necháte volně dýchat.


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlídejte si ho nenápadně, ale důkladně. Váš životní souputník si toho sice všimne, ale můžete si být jistí, že mu vaše jednání spíše polichotí, než aby ho naštvalo.


Kozoroh - Vodnář: 

Velmi rád mluví o své a vaší společné budoucnosti. Neusmívejte se, že jenom sní, protože jeho sny mají ke skutečnosti daleko blíž, než si umíte představit.


Kozoroh - Ryby: 

Neustále má pocit, že byste ho měli povzbuzovat, a nechápe, že se vám do toho nechce. Občas totiž máte dojem, že vás jeho neustálá motivace unavuje víc, než kdybyste to udělali sami.


Vodnář - Beran: 

Neustále má pocit, že byste o něj měli pečovat víc, než pečujete nyní. Vy na podobné hýčkání však nemáte čas ani náladu - a klidně mu to řeknete!


Vodnář - Býk: 

Nápady, které máte, jsou vynikající, ale vy je musíte uskutečnit sami. Ve chvíli, kdy ho požádáte o součinnost, se dozvíte, vás sice chápe, ale jemu samotnému chybí odvaha.


Vodnář - Blíženci: 

Mluvíte s ním vyloženě neradi. Blíženec si momentálně střílí ze všeho, co je pro vás důležité, a ještě se podivuje, že vás jeho jednání rozčiluje, a že se kvůli němu zlobíte.


Vodnář - Rak: 

S jeho názory nepohnete. Když se dostanete do přímé konfrontace, zjistíte, že sice přiznává, že můžete mít svým způsobem pravdu, ale přesto s tím nic dělat nehodlá a ani nebude.


Vodnář - Lev: 

Oba se nejlépe cítíte doma. Pokud se někam dobrovolně vypravíte, bude to o víkendu, kdy se spolu a s hrdými prarodiči vydáte na adventní koncert vašich dětí.


Vodnář - Panna: 

Ve chvíli, kdy pochopíte, že chce, abyste kvůli němu změnili od základů svůj život, přijde problém. Vy nic takového dělat nechcete, a nechápete, jak ho něco takového mohlo vůbec napadnout.


Vodnář - Váhy: 

Dožene vás něco, co jste považovali za dávno zapomenuté. Neřešte Váhu, která se vaší obtížnou situací vyloženě baví, a snažte se, abyste to co nejdříve zvládli.


Vodnář - Štír: 

V práci počítejte minimálně s jedním přesčasem. Váš Štír se pak ukáže jako partner k pohledání! Po návratu domů vás přivítá jako vítězného bojovníka a taky tak o vás bude pečovat.


Vodnář - Střelec: 

Na to, abyste ho získali, potřebujete především trpělivost. Na podobný přístup není zvyklý, protože těm před vámi stačilo jeho jediné odmítnutí, aby se stáhli a veškeré usilování o jeho srdce vzdali.


Vodnář - Kozoroh: 

Když vám říká, že se máte věnovat tomu, co je podstatné, má pravdu. Vyberte si dvě nebo tři důležité věci, a na to ostatní se bez výčitek svědomí vykašlete.


Vodnář - Vodnář: 

Když přijde s tím, že některou svou věc dá k soudu, budete na jeho rozhodnost skoro pyšní. Přesto byste si měli uvědomit, že to bude dlouhodobá záležitost.


Vodnář - Ryby: 

Když řekne, že vás obdivuje, myslí to vážně. Potíž je v tom, že by moc chtěl podobná slova slyšet od vás, zatímco vy víte, že něco takového z pusy vypustit nedokážete.


Ryby - Beran: 

Tím, co si myslí, se netrápíte, to, co říká, neřešíte. Navíc to funguje naprosto paradoxně! Tím, že si ho zdánlivě nevšímáte, ho k sobě připoutáváte pevněji, než si vůbec umíte představit.


Ryby - Býk: 

Jako tým na výrobu vánočního cukroví jste skvělí. Pokud vás kolegové požádají, abyste jim část své produkce prodali, neříkejte, že je to nesmysl, ale pečlivě vykalkulujte cenu.


Ryby - Blíženci: 

Kdyby najednou chytil nějakou virózu, v žádném případě mu nedovolte, aby ji přecházel. I přes jeho odpor ho nažeňte do postele a uvařte mu horký čaj!


Ryby - Rak: 

Jeho názory jsou momentálně silně vyhraněné. Pokud ho přesvědčíte, aby vás poslouchal a vzal v úvahu to, co děláte, zasloužíte si za to obdiv!


Ryby - Lev: 

Uděláte dobře, když do svátků doma zavedete osvícenou diktaturu. Lev má sice pocit, že by měl vládnout sám, ale záhy pochopí, že budete rodinu řídit lépe, než by to dokázal on.


Ryby - Panna: 

Některé věci odkládá daleko déle, než je rozumné. Vám je to sice v podstatě jedno, ale pokud se jeho otálení týká pojistek nebo jiných plateb, měli byste zasáhnout.


Ryby - Váhy: 

Přiznejte, že na vás působí vyloženě charismaticky! Až dosud jste nic takového nepoznali, takže nyní nevíte, zda ho s tím seznámit, nebo zda si své zjištění zatím nechat pro sebe.


Ryby - Štír: 

Když s ním začnete flirtovat, bude z toho jen problém. Štír totiž usoudí, že tím dáváte najevo svou nestálou povahu, a začne přemýšlet, zda má cenu, aby s vámi vůbec byl.


Ryby - Střelec: 

Je sice temperamentní, ale vy z toho mnoho nemáte. Momentálně máte totiž dojem, že svůj temperament vyčerpává na večírcích a v práci, zatímco na doma mu ho příliš nezbývá.


Ryby - Kozoroh: 

Je vám jasné zejména to, co se před vámi snaží aktivně, nicméně neúspěšně skrýt. Sdělíte mu, na co jste přišli, nebo dovolíte, aby si myslel, že jeho taktika vyšla?


Ryby - Vodnář: 

Nepříjemnostem se nevyhne, ale k vašemu i svému překvapení je vyřeší rychle a dobře. Když vám celou záležitost popíše, nezbude, než abyste zkonstatovali, že vy byste to tak dobře nedokázali.


Ryby - Ryby: 

Oba byste si měli dávat pozor na podvodníky všeho druhu. Ty, kteří vám přijdou domů nabídnout levnější elektriku, bez milosti vyhoďte, a s těmi, co žebrají na ulici, se nebavte vůbec.