Týdenní partnerské horoskopy od 12.09.2016 do 19.09.2016

Beran - Beran: 

Seznámení proběhne naprosto klasicky, ale další průběh vašeho vztahu bude neskutečně zajímavý. Kdyby vás už o víkendu požádal o ruku, není se čemu divit.


Beran - Býk: 

V pracovním souboji vyřadí dosavadního favorita. Pokud nemá nejvyšší nadřízený v rukávu svého favorita, kterého prosadí za každou cenu, je jeho vítězství jisté.Beran - Blíženci: 

Děláte deset věcí najednou a všechno se vám daří. Když ke stejnému tempu přemluvíte Blížence, zvládnete toho během tohoto týdne víc, než jindy za čtvrt roku!


Beran - Rak: 

Občas vám připadá, že ho vůbec nezajímáte, protože se s vámi ani moc nebaví. To, že před vámi tímto jednáním skrývá své starosti, zjistíte bohužel až na konci týdne.


Beran - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení máte opravdu štěstí. Ve chvíli, kdy by vám každý jiný vynadal, se Lev zatváří laskavě, řekne, že chápe, co se s vámi děje, a začne o vás pečovat.


Beran - Panna: 

I když nikdo moc nevěřil, že váš vztah může vydržet, vy to zvládáte naprosto skvěle. O víkendu se navíc dostanete do společnosti, kde vaše láska budí nepředstíranou závist.


Beran - Váhy: 

Patří k lidem, na které se můžete za každých okolností spolehnout. To mu však nebrání, aby všechno, co v tomto týdnu uděláte, nekomentoval tak, že tím ve vás budí upřímný vztek.


Beran - Štír: 

Když přijde s tím, že byste o víkendu měli v rámci práce na svém duchovnu vyrazit na nějaké zázračné místo, měli byste souhlasit. Zázraky se sice dít nebudou, ale zase poznáte daleko lépe svého Štíra.


Beran - Střelec: 

Může být sice středem vašeho života, ale vědět to nemusí. Jeho sebevědomí je už tak dost nezvladatelné, a kdybyste zjistil, jak vám na něm záleží, bylo by to ještě daleko horší.


Beran - Kozoroh: 

Je nejvyšší čas, aby se naučil zvládat boje, v nichž se zvítězit prostě nedá. Vy mu v tom však nemůžete radit, protože sami víte, že tuto disciplínu neovládáte.


Beran - Vodnář: 

Bývalá láska vás osloví a požádá vás o schůzku. Když o tom svého Vodnáře budete informovat klidě a bez emocí, ani ho nenapadne, že by vlastně měl žárlit.


Beran - Ryby: 

O tom, co vám říká, trochu víc přemýšlejte. V hledání informací mezi řádky obvykle moc nevynikáte, ale pokud mu chcete porozumět, nic jiného vám nezbude.


Býk - Beran: 

Jeho rodiče vám do vztahu budou mluvit i v případě, že jsou s vámi docela spokojení. Nic zásadního proti vám sice nemají, ale jedovaté poznámky si odpustit nedokážou.


Býk - Býk: 

Oba patříte k lidem, kteří spoří ne proto, že by to potřebovali, ale proto, že jim to dělá radost. Nechcete však spoření nechat a alespoň na chvilku zkusit normálně žít?


Býk - Blíženci: 

Když říká, že vás nechce obtěžovat, musíte ho ujistit, že mu rádi pomůžete. Pro jistotu však neříkejte, že pro něj rádi uděláte cokoliv, protože by si to mohl vyložit jinak.


Býk - Rak: 

Trpí dojmem, že pro vás jako partner vůbec není zajímavý. Pokud nechcete, aby se úplně stáhl, musíte ho přesvědčit, že jeho úsudek nefunguje a on se na celé čáře mýlí.


Býk - Lev: 

Vůbec nechápete, co se děje. Zatímco jeho i vaši kamarádi řeší vztahové krize, z nichž se nedokážou přes veškerou snahu vymotat, vy dva prožíváte druhé líbánky...


Býk - Panna: 

Když říká, že nesmíte duševně zakrnět, má pravdu. Pro jistotu si vyberte nějaké doplňkové vzdělávání dřív, než vám ho vybere bez ohledu na to, co vás baví, váš miláček sám.


Býk - Váhy: 

V práci je to kupodivu v pohodě. Všichni se vrátili z dovolené, práce a tím i nervů ubylo, a vaše Váha se dokonce nahlas přizná, že se do práce občas dokonce i těší.


Býk - Štír: 

Jeho starosti vám připadají skoro až komické. Naštěstí máte dost rozumu, takže vás ani nenapadne, abyste před ním něco takového říkali nahlas.


Býk - Střelec: 

Držíte ho v neustálém napětí. Možná byste měli zvážit, zda není čas, abyste snížili tlak a dali mu najevo, že je pro vás opravdu tím nejlepším a jediným.


Býk - Kozoroh: 

Tím, že mu budete stále jen ustupovat, nezískáte nic a jeho úctu už vůbec ne. V jeho společnosti stůjte v každém případě na svém a dávejte najevo, že ustupovat nehodláte a nebudete!


Býk - Vodnář: 

Dokonale vás spojí jakákoliv společná práce. Vodnář bude šéfovat, vy ho budete bez zbytečného remcání poslouchat a výsledek bude naprosto dokonalý.


Býk - Ryby: 

Neustále má dojem, že na něj máte málo času. Budete mu vysvětlovat, že jste opravdu vytížení, nebo alespoň sami sobě přiznáte, že má v podstatě pravdu?


Blíženci - Beran: 

Hlavně se na něj nespoléhejte! Zejména ve druhé polovině týdne vám slíbí naprosto všechno, co po něm budete chtít, ale s uskutečněním už tak pospíchat nebude.


Blíženci - Býk: 

V jeho případě se řiďte jen tím, co vám radí intuice. Pokud k němu přistoupíte s promyšleným plánem, odmítne vás rychleji, než stačíte dopovědět poslední větu.


Blíženci - Blíženci: 

Patří k lidem, s nimiž se cítíte naprosto volně. Navíc před ním nemusíte předstírat, že jste v pohodě, ve chvíli, kdy máte pocit, že vám celý svět letí na hlavu.


Blíženci - Rak: 

Měli byste ho podporovat v samostatnosti. Pokud usoudíte, že je až příliš závislý na rodičích, nahlas nic neříkejte, ale jednejte tak, aby na to co nejrychleji přišel sám.


Blíženci - Lev: 

Zatím všechno vychází tak, jak jste si představovali. To, že jste došli k vytouženému zlomu, pochopíte ve chvíli, kdy Lev sám od sebe začne nahlas uvažovat o vašem společném životě.


Blíženci - Panna: 

Hlavně v pondělí to bude dost náročné. Pokud zvládnete večer bez hádky nebo bez toho, abyste po něm něco hodili, můžete si gratulovat k výdrži i k lásce.


Blíženci - Váhy: 

Dusno, které mezi vámi panovalo, se začíná pomalu rozpouštět. Koncem týdne se dokonce od své Váhy můžete dočkat velice ohnivých projevů lásky...


Blíženci - Štír: 

Patří k těm, kteří si na své koníčky najdou vždycky prostor i peníze. Obvykle se ho snažíte kontrolovat, ale v tomto týdnu nad ním mávnete rukou a jeho radosti mu dopřejete.


Blíženci - Střelec: 

Pokud vás o víkendu někam vytáhne, připravte se na zážitek! Váš Střelec má energie na rozdávání a nechápe, že vy jeho nadšení pro fyzický pohyb tak úplně nesdílíte.


Blíženci - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste si měli na Vánoce někam vyrazit, padnete mu kolem krku. Kozoroh to sice ještě neví, ale právě splnil jeden z vašich opravdu velkých snů.


Blíženci - Vodnář: 

Naprosto si sedíte. Navíc vám dochází, že jste v něm konečně našli partnera, kterému nemusíte nic dlouze vysvětlovat, protože všechno chápe ještě dřív, než to vyslovíte.


Blíženci - Ryby: 

S bývalým partnerem z tohoto znamení se moc nebavte. Kdybyste mu řekli pravdu, museli byste mu říct, že jste moc rádi, že jste se ho konečně zbavili - a to by bylo naprosto zbytečné.


Rak - Beran: 

To, co aktuálně prožívá, se dá bez přehánění označit jako vnitřní boje. Potíž je v tom, že mu nemůžete pomoci, a že veškerá vaše aktivita spočívá leda v držení palců.


Rak - Býk: 

Dopřejte mu čas na rozhodnutí! Pokud na něj budete tlačit a náhodou to nevyjde, dozvíte se, že za jeho neúspěch můžete vy, protože jste ho zbytečně stresovali.


Rak - Blíženci: 

Jeho kamarádi vám právem lezou na nervy. Neustále se kolem něj motají tak, že vy můžete považovat za úspěch deset minut, ve kterých se vám soustředěně věnuje.


Rak - Rak: 

Hlavně mu nerozmlouvejte jeho rozhodnutí. Uvědomte si, že je to stejná povaha, jako jste vy, takže čím víc na něj vy tlačíte, tím víc si on trvá na svém.


Rak - Lev: 

Pořádně vás naštve. Nejdříve udělá něco, o čem bezpečně ví, že byste s tím nesouhlasili, a pak vám to předestře jako hotovou věc, se kterou se nedá nic dělat.


Rak - Panna: 

Jeho představa víkendu narazí na realitu. Měl za to, že se celou rodinou vyrazíte někam, kde načerpáte nové poznatky, a nechápe, že se to dětem ani trochu nezamlouvá.


Rak - Váhy: 

Když usoudí, že se něco naučí, taky se mu to podaří. Budete překvapení, protože jste od něj takové soustředění a zaměření na cíl opravdu nečekali.


Rak - Štír: 

Čím déle něco odkládá, tím hůře se mu to bude řešit. Snažte se na něj tlačit a vysvětlovat mu, že to, co je v tomto týdnu nepříjemné, bude za měsíc ještě daleko horší.


Rak - Střelec: 

Opravdu mu chcete dát druhou šanci? Pokud ano, měli byste se zamyslet, zda jste ještě jednou schopni vydržet to, co jste s ním už zažili, a o čem jste si mysleli, že je to už definitivně za vámi.


Rak - Kozoroh: 

Konečně se dočkáte chvíle, kdy uzná, že pravdu máte vy a ne on. Následně si datum, kdy se to stane, zapište do diáře, protože v dalších desíti letech něco podobného čekat nemůžete.


Rak - Vodnář: 

Jeho smysl pro humor vás vyloženě dostává. Původně jste na něj sice chtěli být naštvaní, ale stačí, aby řekl pár prvních vět, a vy se začnete smát.


Rak - Ryby: 

Trvejte na tom, aby s sebou stále nosil mobil. Nejdříve bude vrčet, že je to nesmysl, ale už koncem týdne uzná, že jste ho svým požadavkem zachránili v hodně obtížné situaci.


Lev - Beran: 

Nepřestáváte se divit! Bujaré večírky, které dosud vašeho miláčka vábily, ztrácejí na kráse. Když si může vybrat, je ze všeho nejradši v klidu s vámi doma.


Lev - Býk: 

Svěřte se mu se svými starostmi! Na rozdíl od ostatních nebude mluvit naplano, ale bude přemýšlet tak dlouho, až vymyslí řešení, které bude efektivní a zároveň rozumné.


Lev - Blíženci: 

Když přijde s tím, že má možnost skvěle investovat, pozorně ho poslouchejte. To, s čím přijde, není zdaleka tak riskantní, jak se vám to na první pohled jeví.


Lev - Rak: 

Jeho požadavky jsou opravdu přehnané. Když je na vás vybalí, budete mít nejdříve pocit, že si z vás dělá legraci - a pak přijde šok, když zjistíte, že si legraci nedělá.


Lev - Lev: 

Jako partneři fungujete naprosto skvěle. Týká se to hlavně víkendu, kdy je Luna v Beranu a kdy oba prožíváte pravou a nefalšovanou radost ze života.


Lev - Panna: 

O to, že by po vašem boku neprožíval dostatečnou radost ze života, se nebojte. Už to, že se nevzteká, přece dokazuje, že je s vámi naprosto spokojený!


Lev - Váhy: 

Do domácích prací se musíte pustit spolu. Neváhejte, protože tak máte šanci podstatně vylepšit váš vztah - a navíc si popovídat o spoustě zajímavých věcí.


Lev - Štír: 

Do života se vám cpe způsobem, který se vám zdá vyloženě přehnaný. Když si uvědomíte, že po lásce, vztahu a společném bydlení opravdu touží, začnete se na něj dívat vlídněji.


Lev - Střelec: 

Ve chvíli, kdy si z vás začne dělat legraci, se musíte energicky ozvat. Pokud mu jeho jednání projde, počítejte s tím, že v následujícím kole silně přitvrdí.


Lev - Kozoroh: 

Se starostlivostí to nepřehánějte. Pokud mu dáte najevo, že víte, v jaké je situaci, ale zároveň ho ujistíte, že věříte, že to zvládne, prospějete mu daleko víc.


Lev - Vodnář: 

Počítejte s tím, že vám domů bude tahat nejrůznější kamarády. Naštěstí půjde o zajímavé lidi, s nimiž si sednete a s nimiž si dokonce budete mít co říct.


Lev - Ryby: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno dost času. Hlavně na začátku týdne ho budete muset pobídnout, protože jakékoliv zpoždění by mohlo mít hodně nepříjemné následky.


Panna - Beran: 

Asi byste měli zmírnit výchovný tlak, který na něj vyvíjíte. Ve chvíli, kdy se najde někdo, kdo má větší pochopení, se vaše pozice v jeho srdci otřese v základech...


Panna - Býk: 

Alespoň jednou byste si měli sednout někam na zahrádku. Nemusíte spolu mluvit, protože láskyplným mlčením si toho dokážete sdělit daleko více.


Panna - Blíženci: 

Počítejte s tím, že se nevyzná sám v sobě. Pokud mu pomůžete, aby se alespoň trochu orientoval v tom, co chce a co nechce, uděláte hodně pro něj i pro sebe.


Panna - Rak: 

To, že se o vás stará, je dvojsečné. Na jedné straně o vás pečuje, ale na druhé vám vyloženě vnucuje životní styl, který se vám ani trochu nezamlouvá.


Panna - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení je to těžké. Asi byste mu v rámci péče o klid v rodině měli povolit nějako maličkost k doplnění podzimní garderoby, protože jinak pohoda nebude.


Panna - Panna: 

Své záležitosti normální domluvou nevyřeší. Chtít se mu sice nemusí, ale nakonec sám usoudí, že nezbude, než aby celou záležitost dal k soudu a doufal v rychlé jednání.


Panna - Váhy: 

Trvejte na tom, že se problémy řeší hned, jak se vyskytnou. Váš miláček bude sice mít pocit, že mu zbytečně přiděláváte práci, ale doma konečně zavládne klid.


Panna - Štír: 

Nemile vás překvapí ve druhé polovině týdne, kdy začne hájit stejné názory jako vaši protivníci. Nedělá to však proto, že by vás chtěl provokovat, ale proto, že si to opravdu myslí.


Panna - Střelec: 

Děti z tohoto znamení musíte mít neustále pod kontrolou. Obvykle jste na jejich vynalézavost zvyklí a dokonce i pyšní, ale tentokrát by mohly vymyslet něco opravdu ničivého.


Panna - Kozoroh: 

Neustále přemýšlí, jak by se dalo vaše bydlení vylepšit. Obvykle jeho nápady odmítáte, ale ten, s nímž přijde v pondělí, vám sedne tak, že na něm začnete pracovat spolu s ním.


Panna - Vodnář: 

Lásku od něj nečekejte. Při trochu důvěrnějším hovoru sám přizná, že se k vám chodí vypovídat a načerpat životní moudrost, která jemu samotnému aktuálně chybí.


Panna - Ryby: 

To, čeho se v práci tak bál, se konečně stane. Oba však budete překvapení, protože všechno proběhne rychle a jeho se to v podstatě ani nedotkne.


Váhy - Beran: 

Neustále říká, že má málo času. Až koncem týdne vám dojde, že to dělá proto, abyste nevrčeli, že s ním denně netrávíte hodiny, ale sotva minuty.


Váhy - Býk: 

Jeho nápady se mu daří jen těžko prosazovat. Doma je zvyklý, že zavelí a všechno lítá, ale v práci se tato taktika používat bohužel nedá.


Váhy - Blíženci: 

Se ctitelem z tohoto znamení je to opravdu těžké. Neustále vám vysvětluje, že vám s ním bude dobře, a nechápe, že jde o věc, do které byste rádi mluvili i vy.


Váhy - Rak: 

Když přízná, že má problém, měli byste si uvědomit, že je to opravdu vážné. Až dosud o svých problémech nemluvil, protože byl pyšný na to, že je dokáže vyřešit sám.


Váhy - Lev: 

Když přijde s nápadem, který nelze označit jinak než jako hloupý, nic neříkejte. Když mu necháte dostatečný čas k přemýšlení, přijde na to ještě do konce týden sám.


Váhy - Panna: 

Pokud je to člověk, který rozhoduje o vašich penězích, máte smůlu. Panna má pocit, že by každý měl být tak skromný jako je ona, a vaše požadavky považuje za přehnané.


Váhy - Váhy: 

Jedno z toho, co v tomto týdnu opravdu potřebujete, je mobil. Musíte ho mít neustále s sebou, protože Váha bude volat a vy musíte být na příjmu.


Váhy - Štír: 

Ještě nedávno dával najevo, že na vás vyloženě kašle, ale teď změnil taktiku. Budete velkorysí, nebo to nevydržíte a jeho minulé jednání mu připomenete?


Váhy - Střelec: 

Když přijde s tím, že ho bolí hlava, nedělejte si z něj legraci, ale zažeňte ho do postele. Je pravděpodobné, že bolestí hlavy reaguje na stresy, kterých má v tomto týdnu opravdu požehnaně.


Váhy - Kozoroh: 

Na jeho provokace raději nereagujte. Ve chvíli, kdy se rozčilíte, se dozvíte, že jste člověk, který nerozumí žertu, a že se s vámi nedá vyjít.


Váhy - Vodnář: 

Stačí pár chvil, které strávíte v jeho společnosti, a vrátí se vám energie. Vzhledem k tomu, že Vodnář je na tom stejně, bude podobných chvilek stále víc a víc...


Váhy - Ryby: 

Všechno se vyřeší i bez vašeho přičínění. Ryby to bude považovat za zázrak, zatímco vy usoudíte, že se konečně ke slovu dostalo dávno zasloužené štěstí.


Štír - Beran: 

Zapomeňte na všechna předchozí zklamání! Začínáte nový vztah a Beran si opravdu zaslouží, abyste do něj šli s čistým stolem, čistou myslí a otevřeným srdcem.


Štír - Býk: 

Hlavně na něj nepospíchejte! Ve chvíli, kdy zvýšíte tlak, se Býk vzepře a dokonale skrečuje i to, co by mohlo být jemu i vám ku prospěchu.


Štír - Blíženci: 

Měl by si dávat pozor na prochladnutí. Týká se to zejména víkendu, kdy má sklon pracovat nebo sportovat bez únavy, a pak skučet, protože ho budou bolet záda.


Štír - Rak: 

Ať se děje cokoliv, vy dva si musíte zachovat chladnou hlavu. Platí to zejména o víkendu, kdy jsou rodinné akce plné překvapení, která nikdo kromě vás nezvládne.


Štír - Lev: 

Než mu uvěříte, ověřte si kvalitu jeho informací z několika dalších zdrojů. Nejde o to, že byste mu nevěřili, ale o to, že o jeho fantazii víte už hodně dávno své.


Štír - Panna: 

Konečně jste se dožili chvíle, kdy jeho energie překoná tu vaši. Zejména ve čtvrtek nebo v pátek si vychutnáte chvíli, kdy vám Panna řekne, že vy máte odpočívat, protože všechno udělá sama.


Štír - Váhy: 

Pokud máte šanci, jděte si zatančit. Ke svému údivu zjistíte, že jste během života někde našli smysl pro rytmus a že vás tanec vlastně docela baví...


Štír - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste ho přesvědčovali o něčem, o čem nechce ani slyšet. Svou nabídku mu řekněte jednou, a pokud nebude reagovat, zařiďte se jinak.


Štír - Střelec: 

Prioritou by měla být dobrá komunikace s jeho dětmi. Týká se to hlavně druhé poloviny týdně, kdy se mezi vámi hraje o hodně - nebo možná o všechno.


Štír - Kozoroh: 

Nezdá se vám, že se k němu ve vzpomínkách vracíte podstatně častěji, než je zdrávo? Uvědomte si, že jde o sen, který může být sice krásný, ale s realitou nic společného nemá.


Štír - Vodnář: 

I když jste si jistí, že máte pravdu, na jeho názory mu nesahejte. Vy s nimi sice souhlasit nemusíte, ale on k nim sám dospěl a připravit se o ně nedá.


Štír - Ryby: 

V jeho společnosti si musíte zvyknout na spoustu nových věcí a překvapivé chování. Vaše Ryba vám i na veřejnosti s chutí padá kolem krku, a diví se, že se divíte...


Střelec - Beran: 

Neustále zdůrazňuje zásluhy, které má na vašem povznesení. Dosud jste to brali jako jeho libůstku, ale teď vám jeho poznámky začínají lézt na nervy.


Střelec - Býk: 

Do nových věcí se pouští s nadšením, to, co umí, ho naproti tomu vůbec neláká. Přesto by měl rutinní práci věnovat plnou pozornost!


Střelec - Blíženci: 

V úterý to mezi vámi bude jiskřit. Uvědomte si, že se máte sklon hádat kvůli nesmyslům a místo repliky, kterou hodláte na Blížencovy poznámky reagovat, se raději kousněte do jazyka.


Střelec - Rak: 

Problémy s ním nemáte, ale musíte si přiznat, že je s ním dost nuda. Zároveň si uvědomujete, že se o vás skvěle stará, a usoudíte, že o rozchodu zatím neuvažujete.


Střelec - Lev: 

Když ho něco bolí, kupodivu kolem toho nedělá drama. K lékaři si zajde sám a s tím, že tam vůbec byl, se vám svěří až o víkendu, kdy už bude všechno za vámi.


Střelec - Panna: 

Jde o vztah, v němž se musíte chovat důsledně. Když dovolíte, aby vás Panna převálcovala, budete nejdříve naštvaní a potom nad celým vztahem mávnete rukou.


Střelec - Váhy: 

S utrácením pomalu. Je sice pravda, že se vám i vaší Váze leccos líbí, ale peníze na to nemáte, a dělání jakýchkoliv dluhů by bylo velice nerozumné.


Střelec - Štír: 

V nepodstatných záležitostech mu ustupujte, v zásadních trvejte na svém. Možná to povede k bouřlivější výměně názorů, ale to nevadí, protože se alespoň vyčistí vzduch.


Střelec - Střelec: 

Určité kruhy se uzavřou, určité záležitosti se konečně dokončí. O víkendu budete sice oba unavení, ale zase šťastní, že máte všechno za sebou a že je klid.


Střelec - Kozoroh: 

Jeho nápady vás dost překvapí. Až dosud jste si mysleli, že hazardovat snad ani neumí - a teď zjišťujete, že zariskoval tak, jak byste to vy nikdy nedokázali.


Střelec - Vodnář: 

Udělá pro vás něco, co vás skoro rozlítostní. Obvykle na sobě citové pohnutí znát nenecháváte, protože to považujete za nedůstojné, ale tentokrát byste se za své city stydět neměli.


Střelec - Ryby: 

Vymyslíte něco, co by vás mohlo opravdu bavit. Rybě se do toho zprvu sice nechce, ale pak ji to chytne a záhy dokáže, že je v tom lepší než vy.


Kozoroh - Beran: 

Zatím se míjíte, což je dobře. Vyřešte všechno, co se dá, popovídejte si o dosud sporných tématech. Hovory neodkládejte, protože příští týden bude daleko bouřlivější.


Kozoroh - Býk: 

Od první chvíle vás přitahuje, ale tím to taky končí. Představa, že byste s ním měli trávit víc než pár chvil, které trávíte dosud, vás ani náhodou nepřitahuje.


Kozoroh - Blíženci: 

Jeho upovídanost vás dostane do obtížné situace. Budete muset vysvětlovat, jak jste mysleli něco, co mělo zůstat mezi vámi a co nikdo jiný neměl vědět.


Kozoroh - Rak: 

Neustále má za to, že byste mu měli ustupovat. Když se zeptáte proč, dozvíte se, že mu jde jen o nepodstatné záležitosti, na kterých vám přece nemusí záležet.


Kozoroh - Lev: 

Překážky, které před sebou máte, zvládnete na výbornou. Můžete tím trochu zklamat svého Lva. Doufal, že ho požádáte o pomoc, a teď se nedokáže srovnat s tím, že jste to zvládli sami.


Kozoroh - Panna: 

K hádce se důvod vždycky najde. Vy dva se však hádáte o věci, nad kterými by každý jiný mávl rukou jako nad něčím, co je naprosto nepodstatné a čemu je zbytečné věnovat pozornost.


Kozoroh - Váhy: 

Tvrdohlavost je vám v jeho případě k ničemu. Když budete oba trvat na svém, veškerá komunikace se zarazí a vy budete místo krásného podzimu prožívat poziční válku.


Kozoroh - Štír: 

I když byste trošičku žárlení možná uvítali, zbytečně ho neprovokujte. Jsou věci, ve kterých Štír nezná bratra - a partnerská věrnost k nim nepochybně patří.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále mluví o své zásadovosti. Až ve druhé polovině týdne přijdete na to, že patří k lidem, kteří jsou zásadoví jenom tam, kde se jim to hodí a kde z toho něco mají.


Kozoroh - Kozoroh: 

Oba patříte k lidem, kteří mohou být spokojeni nejen se svou prací, ale i s odměnou, kterou za ni dostávají. Užívejte si velice úspěšného týdne!


Kozoroh - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se na vás pokusí hodit něco, za co opravdu nemůžete, se začněte bránit. Když zjistí, že se ho nebojíte, rychle pochopí, že nemá šanci a vycouvá sám.


Kozoroh - Ryby: 

V pátek ho raději moc neprovokujte. V jeho znamení probíhá zatmění a on může reagovat tak, že opravdu nebudete vědět, co říct a co udělat.


Vodnář - Beran: 

Větší pozornost by měl věnovat svému zdraví. Potíž je v tom, že vy mu sice podobné informace můžete dávat, ale jeho ani nenapadne, aby se podle nich zařídil.


Vodnář - Býk: 

Sám uzná, že na něj máte pozitivní vliv. Dokonce vám sdělí, že se už dlouho nezasmál tak, jako ve chvílích, kdy je s vámi a kdy se může naprosto uvolnit.


Vodnář - Blíženci: 

Přijdete na to, že je vám s ním podstatně lépe, než s kýmkoliv jiným. Protože ke stejným závěrům ve stejné době dospěje i on, opravdu není co řešit.


Vodnář - Rak: 

Dobrá nálady se mu vrací, komunikace se skvěle vyvíjí. Navíc se můžete těšit na víkend, kdy se chce sejít s kamarády, a kdy svobodu dopřeje i vám.


Vodnář - Lev: 

Na radovánky máte možná peníze, ale chybí vám čas. Specielně Lvovi to rve srdce, ale přesto je mu jasné, že musíte pozvání na víkendové oslavy odmítnout.


Vodnář - Panna: 

Když přízná, že udělal chybu, měli byste zpozornět. Napadá vás, že to je z jeho strany naprosto nová taktika, protože až dosud mu byl podobný nadhled bytostně cizí.


Vodnář - Váhy: 

Když vám začne vytýkat, že nejste dostatečně systematičtí, mávněte leda rukou. Když bude tlačit dál, můžete poznamenat, že on systematický je, ale stejně mu to k ničemu není.


Vodnář - Štír: 

Vaši námahu sice zaznamená, ale neocení. Když se mu vy sami zmíníte o tom, co všechno děláte a zvládáte, dozvíte se, že je to v pořádku, protože je to přece vaše povinnost.


Vodnář - Střelec: 

Hlavně mu nevysvětlujte, jak se má chovat! Střelec by usoudil, že jste se podobnými poznámkami právě zařadili po bok jeho rodičů a jiných protivných lidí.


Vodnář - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že se zastaví, ale nic nechce, měli byste zpozornět. Ze skutečností víte, že podobná slova jsou pokaždé prologem k požadavkům silně nadměrným.


Vodnář - Vodnář: 

Jupiter vás nastartoval a vy nyní jdete od úspěchu k úspěchu. Pokud se vás někdo zeptá, jak to děláte, nemyslí svou otázku ironicky, ale vážně doufá, že mu poradíte.


Vodnář - Ryby: 

Pozor by si měl dávat zejména na písemnosti. Pro jistotu by se měl na konci týdne zastavit na poště a zeptat se, zda ho tam nečeká nějaká doručenka.


Ryby - Beran: 

Získá si vás svým smyslem pro humor. Využijete ho zejména v pátek, kdy budete mít pod vlivem zatmění samé negativní pocity, a kdy vás přesvědčí, že bude lépe.


Ryby - Býk: 

Když se na vás naštve, popřemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu. Pokud usoudíte, že má, začnete tím, že se mu pokusíte situaci vysvětlit ze svého úhlu pohledu.


Ryby - Blíženci: 

Jakmile začnete mít dojem, že se vámi pokouší manipulovat, dejte najevo, že jste si toho všimli. Blíženec je dost inteligentní a sám pochopí, že mu taktika ve vašem případě nevyšla.


Ryby - Rak: 

Čím víc mu něco rozmlouváte, tím intenzivněji se do toho žene. Uvědomte si to a raději se k tomu, co zamýšlí a co dělá nebo dělat hodlá, nevyjadřujte.


Ryby - Lev: 

Když si koupí mobil, vyděláte na tom vy. On vzápětí vyhraje nebo získá jako bonus ještě lepší, a ten, který si původně koupil, předá vám.


Ryby - Panna: 

Podnikání s kamarády byste si měli rozmyslet. Zatím to vypadá neobyčejně pozitivně, ale situace by se záhy mohla zhoupnout k horšímu.


Ryby - Váhy: 

Potíže si sice nevymýšlí, ale ty, které má, zbytečně zveličuje. Když je začne podrobně popisovat, vysvětlete mu, že byste ho sice rádi poslouchali, ale že máte na práci důležitější věci.


Ryby - Štír: 

Jeho i vaše touha po klidném období se konečně splnila. Naštve vás ve chvíli, kdy začne nahlas mluvit o tom, že mu klid leze na nervy a že by rád zase prožíval nějakou akci.


Ryby - Střelec: 

To, co vám říká v hádce, vážně neberte. Platí to zejména o víkendu, kdy Střelec nejdříve vyletí, vzápětí pochopí, že to přehnal, a začne se k vám doslova lísat.


Ryby - Kozoroh: 

Jeho charisma vás opět dostane. Zpočátku jste sice přesvědčení, že se tentokrát zlomit nenecháte, ale rychle pochopíte, že vaše předsevzetí zase nevyjde.


Ryby - Vodnář: 

Změny, které jste plánovali, se poněkud opozdí. Naštěstí oba víte, že je to pro vás výhodné, a ani vás nenapadne, abyste se kvůli tomu zlobili.


Ryby - Ryby: 

Jde o týden, kdy byste měli oba ze všeho nejvíce usilovat o pohodu a klid. V práci budou panovat zmatky a do klidného domova se budete oba rádi vracet...