Týdenní partnerské horoskopy od 12.06.2017 do 19.06.2017

Beran - Beran: 

Když ujedete, není to sice příjemné, ale přesto se to občas stává. Hlavně potlačte hlas svědomí, který vám říká, že byste si měli s miláčkem sednout a všechno s ním důkladně a do podrobností probrat.


Beran - Býk: 

Trému před ním mít opravdu nemusíte. Býk se sice tváří neobyčejně přísně, ale sám přizná, že má pro vás slabost a odpustí vám podstatně víc, než ostatním.Beran - Blíženci: 

Opět se opakuje situace, kdy nejdříve do něčeho vletí po hlavě a pak toho lituje. Když to zjistíte, hlavně si z něj nedělejte legraci, protože to by už opravdu nevydýchal...


Beran - Rak: 

To, co se mezi vámi děje, klidně vnímejte jako signál shůry. První popud je sice nepříjemný, ale zase se díky tomu rozhodnete pro cestu, na kterou byste se jinak nikdy nevydali.


Beran - Lev: 

To, co ve vztahu aktuálně prožíváte, berte jako odměnu za čas a energii, kterou jste do něj na začátku investovali. Miláček vás potěší, protože to vnímá stejně.


Beran - Panna: 

Neustále se snaží, abyste mentálně nekrněli a sbírali stále nové vědomosti. Překvapte ho tím, že ho o víkendu pozvete na komentovanou prohlídku hradu či jiné pamětihodnosti!


Beran - Váhy: 

Patří k lidem, kteří mají pořád pocit, že jim svět něco dluží. Pokud s takovou řečí vystartuje na vás, přímo se zeptejte, co chce a co můžete udělat pro to, abyste se cítili lépe.


Beran - Štír: 

Hlavně si dávejte pozor na to, co mu dáváte! Je docela možné, že jde o věc, kterou byste záhy zatoužili mít zpátky - ale Štír ji už z rukou nepustí.


Beran - Střelec: 

Jeho představa vašeho vztahu se vám ani trochu nezamlouvá. Sami sice nechcete uzavřený vztah, v němž byste si dívali jen jeden na druhého, ale míra volnosti, kterou vyžaduje Střelec, je na vás moc.


Beran - Kozoroh: 

Jde o týden, kdy se toho kolem něj děje opravdu hodně, ale on do toho pro jistotu nezasahuje. Vás však může potěšit, že vám věří natolik, že se vám i svěří a bude chtít znát váš názor.


Beran - Vodnář: 

Do svého vztahu můžete vnést spoustu nového. Je jenom potřeba, abyste oba svorně pochopili, že to nové je potřeba, a že s tím, co bylo dosud, už nevystačíte.


Beran - Ryby: 

Náročný bude zejména víkend. Ryba vás pod vlivem konjunkce Merkura se Saturnem vnímá jako oponenta a vůbec nechápe, že ve skutečnosti jste na její straně.


Býk - Beran: 

Když přijde s tím, že má výčitky svědomí, hlavně se nesmějte. To, co Beran aktuálně řeší, je pro něj velice důležité - a vy to jako jeho životní druh musíte brát vážně.


Býk - Býk: 

Jde o týden, kdy si můžete bez výčitek svědomí užívat. Staré úkoly máte splněné, a o těch nových, kterým se budete muset s plným nasazením věnovat, máte zatím naštěstí jen mlhavou představu.


Býk - Blíženci: 

V jeho společnosti vyloženě ožijete. Konečně pochopíte, že je zbytečné, abyste se pořád jenom starali, a po jeho boku si začnete života užívat tak, jak si zasloužíte.


Býk - Rak: 

Když Rak tvrdí, že se to doma bez rekonstrukce neobejde, má bohužel pravdu. Naštěstí prožíváte týden, kdy se domluvíte jak na tom, co je potřeba udělat, tak na tom, z čeho to zaplatíte.


Býk - Lev: 

Hádat byste se s ním neměli. Merkur aktuálně prochází jeho sektorem přátel, což zaručí, že se vždycky najde někdo, kdo se za něj proti vám postaví.


Býk - Panna: 

I když se brání, měli byste mu pořídit tablet nebo čtečku. V každém případě to bude lepší, než tahat na dovolené spousty knih, jež Panna momentálně pohlcuje v neskutečném množství.


Býk - Váhy: 

Ve chvíli, kdy mu v práci začne někdo mluvit do toho, co a jak to dělá, se pochopitelně naštve. Problém je v tom, že vztek nenechá v práci, ale v neztenčené míře ho přinese i domů.


Býk - Štír: 

Žádné převraty nenastanou. Štír bude pořád trochu protivný a hodně šetrný, ale vám konečně dojde, že si život s někým jiným nedokážete vůbec představit.


Býk - Střelec: 

Hlavně ve druhé polovině týdne ho nepoznáváte. Mluví zejména tam, kde by bylo lepší, kdyby mlčel, a naopak mluví tam, kde si tím podává doporučenou žádost o pěkný průšvih.


Býk - Kozoroh: 

Partner z tohoto znamení vás mile překvapí! Když se děje něco důležitého, zapomene na své obvyklé zvyky, přestane rozhodovat sám, a dokonce vás čas od času požádá o radu.


Býk - Vodnář: 

To, že je vám blízký, se ukáže jako nezvyklý dar. Díky jeho vysvětlení pochopíte jednání lidí, kterým on rozumí, ale s nimiž se vy v myšlenkách poněkud míjíte.


Býk - Ryby: 

Je čas, abyste své kamarády rukou společnou a nerozdílnou vyvedli z iluze. Dosud si mysleli, že se nedokážete pořádně pohádat, a je čas, abyste ji vysvětlili, že to jde...


Blíženci - Beran: 

Když nezamkne nebo neudělá něco podobného, je to nepříjemné, ale důvod ke kraválu to není. Je opravdu jen náhoda, že se to podařilo jemu a nikoliv vám...


Blíženci - Býk: 

Ať děláte cokoliv, bude se vám plést pod ruce. Až po delším přemýšlení pochopíte, že mu jde hlavně o to, aby mohl být s vámi a že pro to použije každou záminku.


Blíženci - Blíženci: 

Najednou pochopíte, co jste až dosud ve vašem vztahu dělali špatně. Pokud na tom bude stejně dobře i váš miláček, stanou se z vás velice rychle opravdu šťastní lidé!


Blíženci - Rak: 

když se něco rozbije, dokáže kolem toho udělat opravdu značné drama. Vy mu sice můžete vysvětlovat, že jste to opravdu neudělali schválně, ale stejně máte dojem, že vám tam moc nevěří.


Blíženci - Lev: 

Zejména o víkendu se začnete navzájem překvapovat. Váš miláček i vy jste se rozhodli, že začnete k vašemu vztahu přistupovat zodpovědněji a hned to tomu druhému taky řeknete.


Blíženci - Panna: 

Kolega z tohoto znamení je na vás jako med. Došlo mu, že máte spoustu důvodů, abyste na něj byli naštvaní, a je moc rád, že se k němu zatím chováte korektně.


Blíženci - Váhy: 

Opravdu není důvod, abyste vy dva dělali něco, co spolehlivá najatá firma zvládne rychleji a podstatně lépe. Pokud to svému miláčkovi dokážete vysvětlit, zachráníte si klidný víkend!


Blíženci - Štír: 

Šance na urovnání sporů, které řádí v jeho rodině, je opravdu vysoká. Je jen potřeba, aby Štír pochopil, že se to bez jeho účasti neobejde, a rozhodl se, že to vyřeší.


Blíženci - Střelec: 

Jeho návrh na zvládnutí problémů nic nezvládne, ale maximálně je leda tak posune v čase. Když mu to řeknete, rád nebude, ale nakonec uzná, že máte ve všem pravdu!


Blíženci - Kozoroh: 

Pokud ho někdo požádá o záskok při manipulaci s hotovými penězi, musí ho zdvořile, nicméně rozhodně odmítnout. Jde o práci, s níž nemá zkušenosti, a jíž by se měl vyhýbat.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud sami sebe hodnotíte jako šťastně zadané, jeho společnosti se vyhýbejte. Pokušení, které mu svítí očí, byste těžko odolávali a stejně byste neodolali.


Blíženci - Ryby: 

V práci toho má až nad hlavu. Opravdu naštvaný však bude ve čtvrtek, kdy se Slunce dostane do opozice se Saturnem a kdy zjistí, že značnou část toho, co udělal, musí přepracovat.


Rak - Beran: 

Když vám začne vysvětlovat, že jsou věci, které by na rozdíl od vás nezvládl, hlavně mu neděkujte. Záhy zjistíte, že jeho lichotky jsou jen předehra k žádosti, která se vám ani trochu nelíbí.


Rak - Býk: 

O tom, že je pro něj práce na prvním místě, už dávno víte. V tomto týdnu se však potvrdí, že jí dává přednost i před vámi - a to se vám ani trochu nelíbí.


Rak - Blíženci: 

Kde se pracuje, tam nepřekážejte. Když se dá Blíženec do akce, bude kolem něj všechno lítat tak, že byste mohli docela rychle přijít k úrazu.


Rak - Rak: 

Jeho hospodárnost vás opět dostane. Zase si potvrdíte, že jsou věci, v nichž se vám život o žádné velké štěstí nepostaral, ale partnera jste si vybrali opravdu skvělého!


Rak - Lev: 

Před otázkami, které vám dává, nikam neutečete. Navíc si uvědomujete, že vám je sice položil on, ale že byla jen otázka času, kdy si je položíte sami.


Rak - Panna: 

To, že jeho ambice ohrožují alespoň dosavadní podobu vašeho vztahu, není pocit, ale fakt. Domluvte se na rozdělení rolí dřív, než bude na rozumnou domluvu pozdě!


Rak - Váhy: 

Životní cesty jsou opravdu spletité. Když vám Váha začne vyprávět, co se jí stalo, bude se vám vzdor nezpochybnitelným důkazům, které vám předloží, zdát, že si vymýšlí...


Rak - Štír: 

Bez něj by váš život byl někde naprosto jinde. Hlavně ve čtvrtek a v pátek si uvědomíte, že byste si možná žili jednodušeji, ale rozhodně byste se tak nenasmáli.


Rak - Střelec: 

Když vás jeho smysl pro humor rozčiluje, klidně mu to řekněte. Váš Střelec to sice nepochopí, ale protože vás zná a konflikt nechce riskovat, bude to respektovat.


Rak - Kozoroh: 

Hlavně si od něj nenechte vysvětlovat, jak se máte oblékat. Když vám do šatníku začne mluvit Kozoroh, můžete vzít jed na to, že budete vypadat minimálně o dvacet let starší, než ve skutečnosti jste.


Rak - Vodnář: 

Když začne mluvit o investici, kterou byste spolu měli uskutečnit, důkladně ho vyslechněte. To, že si pak půjdete údaje, které vám dal, ověřit ještě k někomu jinému, však vědět nemusí.


Rak - Ryby: 

Ve chvíli, kdy se vám snaží namluvit, že jste asi špatně slyšeli, protože on něco takového nikdy říct nemohl, se nerozčilujte. O jeho charakteru jste už dávno věděli své - a teď se vám to jen potvrdilo.


Lev - Beran: 

Pokud zapomenete na něco, co Beran považuje za důležité, připravte se na zemětřesení. Váš miláček usoudí, že jste se na něj skutečně vykašlali, a vaše vysvětlování odmítá.


Lev - Býk: 

Z míry ho vyvede kamarád, který vás přijde navštívit se štěnětem. Býk usoudí, že to je to poslední, co vám ještě chybělo ke štěstí, a nechce si nechat vysvětlit, že je to riziko.


Lev - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy se dostane do problémů, o tom budete vědět jako první. Když však bude mít úspěch, sdělí vám to jen tak mezi řečí a ještě se bude tvářit, jako by o tom ani mluvit nechtěl.


Lev - Rak: 

To, co se o něm říká, je bohužel pravda. Věřte tomu dřív, než se rozhodnete, že mu dáte šanci a pak si budete jen bezmocně ošetřovat nos, který jste si na něm nabili.


Lev - Lev: 

Vztah, který s ním hodláte navázat, se rýsuje neobyčejně zajímavě. Konečně zjistíte, že vedle sebe máte člověka, kterému nemusíte ustupovat, protože to po vás nechce.


Lev - Panna: 

Pokud čeká, že mu ustoupíte bez boje, je to omyl. Na rozdíl od něj se na konfrontaci vyloženě těšíte, a to, že byste měli předem hodit flintu do žita, vás ani nenapadne.


Lev - Váhy: 

Popovídejte si o své minulosti! Jenom tak zjistíte, jak složitě se musel životem motat, aby skončil právě tam, kde je, a ve vaší náruči, kam patří.


Lev - Štír: 

Spousta věcí mu jde daleko lépe, než jste čekali. Když uvidíte, jak se třese na pochvalu, měli byste se překonat a ujistit ho, že je opravdu dobrý a že si ho vážíte.


Lev - Střelec: 

Hlavně ho stále dokola ujišťujte, že jste navázali vztah s ním a ne s jeho rodiči. Bude moc rád, protože má často pocit, že je celý život v jejich stínu.


Lev - Kozoroh: 

Cesta ke společnému životu se začíná komplikovat. Naštěstí dokážete využít nabídky, která přijde v úterý, a která vám ukáže cestu z vašich problémů.


Lev - Vodnář: 

Jeho hovory o dovolené vás dost vyloženě baví. Je vám jasné, že byste museli mít dovolenou dvakrát tak dlouhou a kapesné třikrát tak velké, abyste to, co má v plánu, alespoň částečně stihli.


Lev - Ryby: 

Partner z tohoto znamení se momentálně chová naprosto nepředvídatelně. Hlavně se nerozčilujte kvůli jeho nelogickým výrokům, a nevyžadujte, aby vám vysvětlil, co jimi vlastně myslí.


Panna - Beran: 

Příbuzní z jeho strany jsou vámi nadšení! Domluvíte se, že jim nabídnete práci, kterou jim zaplatíte jako každému jinému - a oni budou překvapení, protože tak korektní jednání nečekali.


Panna - Býk: 

Jeho představa o štěstí v zásadních obrysech souhlasí s tím, jak si štěstí představujete vy. Ideální partner to sice není, ale v tom nejdůležitějším si ladit budete.


Panna - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy si uvědomí, že o něj máte zájem, se stáhne a začne předstírat, že ho nezajímáte. Když budete ve stejném jednání pokračovat, s předstíráním přestane a přízná, že máte zájem taky!


Panna - Rak: 

Konečně pochopíte, že jeho vztah není zdaleka tak ideální, jak se vám dosud zdálo. Korunu tomu dá sám Rak, který nahlas přizná, že s vámi by mu bylo daleko lépe, než je mu teď.


Panna - Lev: 

Když se mu něco nepodaří včas a v pořádku zvládnout, nechte to bez komentáře. Když vám popíše, jak celá věc probíhala, sám uzná, že on by to nezvládl taky.


Panna - Panna: 

O tom, že se máte rádi, nepochybujete. Trochu negativní vliv mají na váš vztah děti vašeho miláčka, které mají dojem, že byste měli žít ne pro sebe, ale pro ně.


Panna - Váhy: 

Když se o něčem nechce bavit, má smůlu. Jiným by možná uhýbat dokázal, ale vaše otázky jsou položeny tak sofistikovaně, že na ně musí odpovídat, i když se mu nechce.


Panna - Štír: 

Jsou věci, které byste měli řešit radikálně. Někteří budou mít za to, že jste bezohlední, ale vám dvěma je jasné, že jsou chvíle, kdy to jinak nejde.


Panna - Střelec: 

Když se Střelec žene za volant, raději se mu vyhýbejte. Hlavně ve druhé polovině týdne byste ho tak v zájmu finanční stability vaší rodiny pouštět neměli.


Panna - Kozoroh: 

S jeho kolegy jsou zásadní problémy. Neustále by na něj rádi přehazovali služební cesty, na které se jim samotným nechce, a velice se diví, že se nechce ani jemu.


Panna - Vodnář: 

V jeho případě opravdu platí, že líná huba je holé neštěstí. Když se dokáže ve chvíli, kdy má pocit, že mu celý svět křivdí, pořádně ozvat, všechno se rychle a hlavně navždy srovná.


Panna - Ryby: 

Jako spolupracovník se moc neosvědčí. Věnuje pozornost naprosto nepodstatným detailům, zatímco o tom, co vy považujete za důležité a na co se ptáte, nemá evidentně ani páru.


Váhy - Beran: 

Váš vztah se trochu komplikuje. Miláček přišel s nápadem, který vy vnímáte jako silně riskantní, zatímco vy si jeho nebezpečí na rozdíl od něj velice dobře uvědomujete.


Váhy - Býk: 

Když požádá o odpuštění, budete skoro až dojatí. Je vám jasné, kolik sebepřemáhání ho podobné gesto stálo, a moc rádi jeho omluvu přijmete.


Váhy - Blíženci: 

Jeho ambice vás vyloženě baví. Pokud by je dokázal uskutečnit, mohli byste být na to, že ho znáte, velice pyšní, ale vám je jasné, že to bohužel nedokáže.


Váhy - Rak: 

Neustále vysvětluje, jak by bylo dobré, kdybyste dodržovali tradiční rozdělení rolí v rodině. Když mu ale ukážete, jak by to v reálu vypadalo, sám uzná, že by se mu to zase tak moc nelíbilo.


Váhy - Lev: 

Jeho zájem nemusí být vždycky příjemný. Zpočátku na jeho otázky odpovídáte rádi a dokonce s chutí, ale velice rychle vám začne připadat, že se zajímá především o to, po čem mu nic není.


Váhy - Panna: 

Děti z tohoto znamení vás vyloženě dostanou. Když vám předestřou své plány, budete mít co dělat, abyste nedávali své opodstatněné dojetí najevo až moc zřetelně.


Váhy - Váhy: 

O tom, že se v polovině týdne věci zlomí a vaše finance se vylepší, není pochyb. Potíž však je v tom, do čeho tyto peníze navíc investovat, protože na tom se domluvit nedokáže.


Váhy - Štír: 

Neustále se chlubí svými úspěchy u opačného pohlaví, ale vy mu nemáte proč závidět. Když se začnete o věc zajímat víc, překvapeně zjistíte, že to zase tak divoké není.


Váhy - Střelec: 

Než mu něco slíbíte, měli byste si to pořádně rozmyslet a vyptat se na podrobnosti. Situace totiž není zdaleka tak jednoznačná, jasná a pozitivní, jak se vám snaží namluvit.


Váhy - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy se naučí hrát nějakou novou videohru, ztratí veškerý smysl pro povinnost a rodinný život. Hlavně ho od ní nezkoušejte odhánět, protože na to slyšet nebude.


Váhy - Vodnář: 

V oboru, kterému se profesně věnujete, je opravdu silná konkurence. Naštěstí oba patříte k lidem, kteří se nevzdávají, a určitě přijdete na něco, co vám před konkurencí přinese alespoň nějakou výhodu.


Váhy - Ryby: 

Patří k lidem, kterým můžete bez obav ustoupit. Velice dobře si váš velkorysý přístup zapamatuje, takže si můžete být jistí, že příště ustoupí zase on vám.


Štír - Beran: 

Když říká, že se jeho štěstí odvíjí od vaší spokojenosti, má pravdu. Doufá, že ve vás konečně našel někoho, koho miluje natolik, že mu ze života udělá ráj...


Štír - Býk: 

Když jste s ním, soustředit se nedokážete. Máte sice ten nejlepší úmysl, ale pokaždé, když se na něj podíváte, začnete přemýšlet nad tím, co budete dělat, až spolu budete sami.


Štír - Blíženci: 

Pozor by si měl dávat na zdánlivé maličkosti. Zejména v úterý o sobě a svých dalších záměrech může prozradit daleko víc, než je zdrávo.


Štír - Rak: 

Když se mu něco nepodaří, nechte to bez komentáře. Váš Rak je velice chytrý a z tohoto nezdaru si poučení na zbytek života vezme i bez vašich poznámek.


Štír - Lev: 

Když říká, že by měl něco dělat s váhou, má pravdu. Problém je v tom, že přesně ve chvíli, kdy by měl začít, dostanete pozvání na nějakou akci, která jeho rozhodnutí pro dietu zase oddálí.


Štír - Panna: 

Neustále vám slibuje, že se o vás postará. Potíž je v tom, že vy máte svých vlastních sil dost, a ani vás nenapadne, že byste měli další průběh svého života nechat na něm.


Štír - Váhy: 

Když přijdete na to, co udělal, právem se naštvete. Váha se vám sice snaží vysvětlit, že její jednání vedly ty nejlepší úmysly, ale vy tomu nějak nedokážete věřit.


Štír - Štír: 

Občas máte pocit, že by si vaši přátelé bez vás vůbec nedokázali poradit se životem. V tomto týdnu jim budete radit nejen v záležitostech teoretický, ale i budete s nimi řešit i ryze praktické životní problémy.


Štír - Střelec: 

Díky vašemu miláčkovi se uskuteční všechno, co potřebujete. Na rozdíl od vás se totiž ani v krizi nevzdává, a přinutí vás, abyste bojovali i tehdy, když se to jeví jako ztracené!


Štír - Kozoroh: 

Jeho tvrdohlavost vás nesmí rozhodit. Naštěstí se mu to nepodaří! V kritické chvíli se totiž ukáže, že on je sice tvrdohlavý, ale vy dokážete být ještě horší.


Štír - Vodnář: 

Když zjistíte, že si od kamarádů půjčuje s tím, že vy to za něj v případě potřeby zatáhnete, udělejte kravál. Vodnář to bere jako vtip a vůbec nechápe, co vám na tom vadí.


Štír - Ryby: 

Jeho představy o vašem dalším společném životě přesně odpovídají tomu, co jste si vždycky přáli. Nepřemýšlejte, čím jste si takové štěstí zasloužili, a buďte rádi, že ho konečně máte!


Střelec - Beran: 

Opravdu není důvod, abyste mu odpouštěli to, co on považuje za maličkosti. Jsou to sice drobnosti, ale jejich důsledky mohou obrátit život vás obou naruby!


Střelec - Býk: 

Máte na něj podstatně méně času, než byste chtěli. Naštěstí to cítí stejně - a stejně jako vy se stará, abyste z hodin, kdy můžete být spolu, nepromarnili ani minutu.


Střelec - Blíženci: 

Hlavně neříkejte, že jste na budování vztahu s Blížencem definitivně rezignovali. V pondělí si to sice můžete upřímně myslet, ale už ve čtvrtek bude všechno naprosto jinak.


Střelec - Rak: 

Od spolužáka z tohoto znamení dejte pro jistotu ruce pryč. Momentálně je ve značném průšvihu, a pokud si nedáte pozor, mohl by do něj stáhnout i vás.


Střelec - Lev: 

Hlavně si nehrajte na statečné! Když se o svého miláčka, jeho věrnost a tím i existenci vašeho vztahu bojíte, nestyďte se a klidně mu to řekněte. Nebojte se, pochopí to!


Střelec - Panna: 

Opravdu není důvod, abyste se s ním hádali. Svého miláčka jste si kromě jiného vybrali proto, že je rozumný - a pokud si s ním rozumně promluvíte, bude i rozumně reagovat.


Střelec - Váhy: 

Když o vás jeví zájem, měli byste se zamyslet. Je docela možné, že ho projevuje i proto, aby věděl, co děláte, dostal vás pod dohled, a měl jistotu, že se mu někde nezaběhnete.


Střelec - Štír: 

Ve chvíli, kdy vám začne radit, jak máte hospodařit, se musíte ozvat. Kdybyste ho poslechli, měli byste o dost víc peněz, ale taky byste se připravili o veškerou radost ze života.


Střelec - Střelec: 

Když se na něčem domluvíte, musíte se pak vzít za ruce a jít to oznámit buď rodičům, nebo dětem. Velké nadšení sice nepřijde, ale s tím jste přece už dopředu počítali.


Střelec - Kozoroh: 

Než začnete plánovat zářivou společnou budoucnost, měli byste se především zajímat, zda se to vůbec dá uskutečnit. Je totiž docela možné, že Kozoroh před vámi v tomto směru něco zásadního skrývá!


Střelec - Vodnář: 

Hlavně se naučte mluvit nahlas o svých podmínkách i přáních. Vyhnete se tak situaci, kdy vám Vodnář bude vysvětlovat, že jste se o něčem domluvili, a vy o tom nebudete mít ani tušení.


Střelec - Ryby: 

Hlavně se nestyďte mluvit! Ve chvíli, kdy se projevíte jako sebejistý extrovert, se vám Ryba vrhne kolem krku a nahlas vám vysvětlí, že se vás už nepustí.


Kozoroh - Beran: 

Úvahy o novém telefonu nebo počítači pronáší tak dlouho, že už na to zareagovat musíte. Zeptejte se ho, jaký model by si představoval, a podle toho pak taky reagujte.


Kozoroh - Býk: 

S kamarády z tohoto znamení je to těžké. Zatímco vy hodláte o víkendu sportovat, oni se baví jen o mase, které dají na gril, a omáčkách, které k němu umíchají.


Kozoroh - Blíženci: 

Neustále mluví o svém charakteru a o tom, jak by nikdy nikoho nedokázal podvést. Musíte se sice tvářit, jako byste mu věřili, ale pro jistotu ho nenápadně kontrolujte...


Kozoroh - Rak: 

Užijte si chvíle, kdy nad ním budete mít zase jednou navrch. V projevech se ale mírněte! Jednu jedovatou poznámku vydýchá s úsměvem, ale tu druhou by vám odpustit nemusel.


Kozoroh - Lev: 

Jeho vyprávění o tom, co všechno na léto potřebuje, vás z míry nevyvede. Dobře víte, že své požadavky časem srovná tak, aby byly alespoň v základních obrysech splnitelné.


Kozoroh - Panna: 

Nabídka, kterou mu dají v práci, je pro něj vyloženě lichotivá. Vy si sice uvědomujete, že její uskutečnění bude velice náročné, ale máte rozum a zatím mu to nahlas neříkáte.


Kozoroh - Váhy: 

Jeho noví kamarádi se vám ani trochu nelíbí. Máte pocit, že si ho vybrali proto, aby ho vytáhli z průšvihu, a své Váze marně vysvětlujete, že by jim neměla tak věřit.


Kozoroh - Štír: 

Seznámíte se s ním za okolností, které byste jindy považovali za téměř nemožné. Naštěstí jste nasbírali životní zkušenosti, a víte, že se nikdy nemá říkat nikdy...


Kozoroh - Střelec: 

To, co vidíte na papíře, se může od skutečnosti dost zásadně lišit. Vysvětlit to musíte Střelci, který přinese pohádkový dovolenkový katalog a který vás přesvědčuje, že to tam tak opravdu vypadá.


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlavně nesmíte naletět na to, že je něco jenom ryzí formalita. Když to přijde, zjistíte, že jde o velice náročnou záležitost, na jejíž řešení musíte mít všech pět pohromadě.


Kozoroh - Vodnář: 

Když vám začne lichotit, moc dobře se to poslouchá. Nejpozději v úterý však pochopíte, co se za jeho jednáním skrývá, a uděláte všechno pro to, abyste se od něj osvobodili.


Kozoroh - Ryby: 

Radost mu uděláte naprostou maličkostí. V jeho případě stačí, když mu z práce jako milou malou pozornost donesete třeba mikrovláknovou utěrku na brýle s nějakým romantickým vzorem...


Vodnář - Beran: 

Neustále vám opakuje, že jste v jeho životě nepostradatelní. Prozatím vám to lichotilo, ale teď se začínáte bát, že je to až příliš velký závazek.


Vodnář - Býk: 

V jeho společnosti se vyhýbejte barům a podobným místům. Riskujete situaci, kdy Býk chytí slinu a bude vás s sebou tahat i tam, kde jste nikdy nechtěli být.


Vodnář - Blíženci: 

Měli byste přemýšlet, zda ho neučiníte svým vzorem. Napadne vás to ve chvíli, kdy zjistíte, že v práci i doma jede sice na plné nasazení, ale přesto si vždycky najde čas na své koníčky.


Vodnář - Rak: 

Nejvyšší čas, abyste prolomili domácí stereotypy! Začít můžete třeba tím, že Rakovi dopřejete čas na jeho soukromí a sami se místo něj alespoň občas ujmete domácích povinností.


Vodnář - Lev: 

Najednou o něm začínáte uvažovat úplně jinak. Dosud jste jeho společnost vnímali jen jako příjemné rozptýlení, ale teď začínáte uvažovat, že by hlubší vztah taky nebyl špatný.


Vodnář - Panna: 

Zatímco vy máte energie na rozdávání, váš miláček má pocit, že se mu nic nedaří. Pokuste se mu jeho břímě nadlehčit, ale chovejte se tak, aby si toho pokud možno nevšiml...


Vodnář - Váhy: 

O tom, co máte v životě v plánu, se s ním raději nebavte. Patří k lidem, kteří dovedou být opravdu závistiví a kteří by vám mohli vaše plány zkazit jen z pouhé zlomyslnosti.


Vodnář - Štír: 

Když přijde s tím, že byste si na vylepšení bydlení měli najít profesionálního designéra, klidně mu to odsouhlaste. Když zjistí, kolik jeho služby stojí, nápad ho rychle přejde!


Vodnář - Střelec: 

Nabídka na prodej nemovitosti, která přijde, vás překvapí. Ještě více vás však překvapí Střelec, který bude ohledně ní mít pár opravdu zajímavých postřehů.


Vodnář - Kozoroh: 

V jeho případě počítejte se spoustou alternativ. To, co vám Kozoroh říká, zní sice velice pravděpodobně, ale může to být jenom část skládačky, jejíž další díly nevidíte.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně nevěřte lidem, kteří mu dělají obrovskou reklamu! Až dosud jste si na lidi dělali názor výhradně sami - a ani v jeho případě byste výjimku dělat neměli!


Vodnář - Ryby: 

Když pochopíte, že na vás chce vydělat, zatím nic neříkejte. Když budete situaci monitorovat déle, zjistíte, že on vydělá a ani vy neproděláte.


Ryby - Beran: 

Hádejte se jen kvůli tomu, co je aktuální, a co za to opravdu stojí. Když si témata vašich hádek proberete s chladnou hlavou, s údivem zjistíte, že jich zase tak moc není.


Ryby - Býk: 

Hlavně mu nevěřte všechno, co se vám snaží namluvit. Ve chvíli, kdy začne mluvit s až příliš velkým zápalem a přehnaně u toho gestikulovat, měli byste být zvlášť na pozoru.


Ryby - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno jedovatou odpověď. Naštěstí si to neberete osobně, protože víte, že stejně jako k vám se chová i ke všem ostatním.


Ryby - Rak: 

Má pocit, že byste na něj měli mít čas pokaždé, kdy se ozve. Zatím jste dokázali předstírat, že vám jeho neustálé prosby o komunikaci nevadí, ale už vás to přestává bavit.


Ryby - Lev: 

Všechno, co se v jeho rodině děje, berte s té lepší stránky. Když se jeho rodina hádá, je to nepříjemné, ale zase nemají dost energie, aby ho popuzovali proti vám, což je docela milé...


Ryby - Panna: 

Jeho nálady neřešte. Kdybyste si dokázali sáhnout do svědomí, zjistili byste, že ani vy se k němu nechováte vždycky tak, jak byste jako správní partneři měli.


Ryby - Váhy: 

Papírově ho sice máte, ale přesto máte pocit, že jste na všechno sami. Budete to zvládat i dál, nebo se rozhodnete, že tomu učiníte rázný konec a půjdete hledat štěstí jinam?


Ryby - Štír: 

Když vyřešíte jeden problém, okamžitě se projeví další. Naštěstí můžete pár z nich přehodit na svého Štíra. Ten chápe, jak vám je, a ze všech sil se vám snaží pomáhat.


Ryby - Střelec: 

Jeho osudová životní láska se opět objevila. Zapomeňte na své slušné vychování a obvyklé empatické jednání, a vylifrujte ji z vašeho života tak rychle, jak to jen půjde!


Ryby - Kozoroh: 

S jeho příbuznými sice komunikujte korektně, ale nic jim vysvětlovat nemusíte. Kozoroh svůj díl informací dostal - a nikomu jinému po tom nic není.


Ryby - Vodnář: 

Hlavně si dávejte pozor, abyste z roztržitosti nepoškodili něco, co dlouhodobě a s velkým nasazením sbírá. Byly by z toho zbytečné nepříjemnosti, bez nichž se lehce obejdete.


Ryby - Ryby: 

Druhá polovina týdne bude opravdu náročná. Čím méně ji budete trávit spolu, tím méně bude mezi vámi třecích ploch, a tím větší bude šance, že se nedělního večera dožijete bez úrazu a ve zdraví.