Týdenní partnerské horoskopy od 10.10.2016 do 17.10.2016

Beran - Beran: 

Když vás začne provokovat, musíte odolat. Za chvíli sám zjistí, že vás k nerozumnému výroku, který by ho opravňoval k dalším útokům, přes veškerou snahu nedonutí.


Beran - Býk: 

Zaplatí za vás něco, s čím jste nepočítali. Zachovejte se adekvátně a díky, které vyjádříte slovy, podpořte ještě jedním malým dárečkem, který dokáže, že na něj myslíte.Beran - Blíženci: 

Občas máte dojem, že mluví až moc. Navíc hrozí, že na vás o víkendu rodičům prozradí něco, co jste jim vy chtěli sdělit až někdy později a hlavně slavnostněji.


Beran - Rak: 

Opravdu není důvod, abyste mu padali kolem krku. Udělá sice něco navíc, ale kdybyste si provedl inventuru, zjistil by, že vy toho bez řečí děláte daleko více.


Beran - Lev: 

Do diskusí, ke kterým vás vybízí, se nepouštějte. Dopadlo by to nepříznivě, protože vy byste mu nakonec řekli pravdu, on by se urazil a skandál by byl na světě.


Beran - Panna: 

Jako člověk, který má rád ve všem jasno, se vás přímo zeptá, jak si představujete váš další vztah. Řeknete mu, že zatím sami nevíte, nebo budete koktat něco neurčitého?


Beran - Váhy: 

Jeho životní postřehy berte vážně. Podává je sice jako vtip, ale ve skutečnosti vám jimi sděluje něco, na co byste vy sami hned tak nepřišli.


Beran - Štír: 

Jeho kuchařskou vášeň byste měli podporovat! Když jednou týdně vypadne na kurz vaření, budete mít chvíli pro sebe a doma konečně zasloužený klid.


Beran - Střelec: 

Občas vám připadá, že jste se v životě zbytečně minuli. V tomto týdnu ho však uvidíte v akci a zjistíte, že není čeho litovat, protože život s ním by byl jeden velký horor...


Beran - Kozoroh: 

V jeho společnosti potřebujete především sebevědomí. Kozoroh vám dává najevo, že byste před ním měli mít respekt, a vy se zase snažíte, aby pochopil, že se ho bát nebudete.


Beran - Vodnář: 

Rodinným akcím se vyhýbá, ale to se musí změnit. Jinak riskuje, že příbuzenstvo upeče za jeho zády něco, co mu bude vyloženě k neprospěchu.


Beran - Ryby: 

Počítejte s tím, že pobývání v jeho společnosti je pro vás daleko náročnější. Váš miláček slídí za každým vaším slovem a chce vysvětlovat i to, co jste vy nijak nemysleli.


Býk - Beran: 

Jeho sourozenci vám opravdu zkomplikují život. Vy pak můžete přemýšlet, zda to dělají ze zlé vůle, z hlouposti nebo tím jen projevují svůj svérázný smysl pro humor.


Býk - Býk: 

Hlavně nikde neříkejte, že mu neodpustíte. V tomto týdnu se stane něco, po čem nezbude, než abyste mu odpustili, udělali tlustou čáru a začali znovu od nuly.


Býk - Blíženci: 

To, čím procházíte, není krize, ale jen trochu protivnější období. Naštěstí se už o víkendu mraky roztrhnou a vy budete jasně vědět, kudy jít dále.


Býk - Rak: 

Nenechte si namluvit, že ho jen citově vydíráte! To, že po něm chcete, aby dodržoval pravidla, na kterých jste se domluvili, a která dobrovolně přijal, má do vydírání daleko.


Býk - Lev: 

Jsou věci, které si má právo rozhodnout podle své hlavy. Vy ho ale máte právo upozornit na úskalí, která ve svém nadšení nestihl zaregistrovat.


Býk - Panna: 

Občas vám oběma připadá, že vaše okolí je totálně mimo realitu. Vám je to celkem jedno, protože se tím spíše bavíte, ale vaše Panna z toho má zbytečné stresy a divoké sny...


Býk - Váhy: 

Hlavně nečekejte, že se kvůli vám změní. Pevné vůle máte sice na rozdávání, ale na to, abyste ho změnili podle svých představ, vám stačit nebude.


Býk - Štír: 

Pochválí vás, polichotí a dokonce za to vůbec nic nechce. Nepřemýšlejte, co ho k tak podivnému jednání vede, a buďte rádi, že se konečně začal chovat podle vašich představ.


Býk - Střelec: 

Do jeho společnosti se necpěte. Příznivě se tím odlišíte od lidí, kteří se kolem něj motají, a zajistíte si tím jeho zájem na podstatně delší dobu, než je obvyklé.


Býk - Kozoroh: 

Nad jeho minulostí mávněte rukou. Potíže, které měl se svými minulými partnery, vás nečekají, protože vy prostě nedovolíte, aby něco takového vůbec vzniklo.


Býk - Vodnář: 

Jeho reakce opravdu nejsou hysterické! Měli byste si uvědomit, že jeho jednání diktuje jen to, že o vás má strach - což je něco, co si ani jedna z vašich předchozích lásek nepřipouštěla.


Býk - Ryby: 

Neustále vám překládá něco dobrého. Vypadá to, že se Ryba rozhodla, že vás uloví, a tímto způsobem vám dává najevo, že se s ní nebudete mít špatně.


Blíženci - Beran: 

Životních změn se nemáte proč bát. Ty, které vás nyní čekají, jsou sice opravdu zásadní, ale pokud je budete zvládat spolu, skončí to velkolepým vítězstvím.


Blíženci - Býk: 

Vaše nápady narazí na jeho pragmatický přístup k životu. Pokud uvažujete o dalším soužití, uvědomte si, že jinou než touto vyšlapanou cestou jít nedokáže...


Blíženci - Blíženci: 

Využijte úterý, kdy jste oba pod pozitivním vlivem konjunkce Merkura s Jupiterem a popovídejte si o budoucnosti. Stihnete svatbu ještě letos, nebo ji necháte napřesrok?


Blíženci - Rak: 

Týden je neobyčejně příznivý pro všechny nové začátky. K tomu, aby vyzkoušel něco nového, dnes donutíte i svého Raka, což se dá hodnotit jako malý zázrak.


Blíženci - Lev: 

Jeho lichotky se velice dobře poslouchají. Pravý šok však nastane ve chvíli, kdy pochopíte, že vám jen pustě nelichotí, ale že to, co říká, myslí naprosto vážně.


Blíženci - Panna: 

Když vám začne vysvětlovat, že jste pro něj až příliš dobří, zavětřete konkurenci. Je vysoce pravděpodobné, že se vyskytl někdo, kdo vás chce vystrnadit z jeho srdce i života!


Blíženci - Váhy: 

Než se mu začnete s něčím svěřovat, přemýšlejte. Když si vzpomenete na jedovatosti, s nimiž komentoval to, s čím se mu před vámi svěřili jiní, dojde vám, že něco takového riskovat nebudete.


Blíženci - Štír: 

Na to, že je šetrný, jste si zvykli a dokonce to dokážete i ocenit. Potíž je v tom, že v poslední době začal šetřit výhradně na vás, a to se vám ani trochu nezamlouvá.


Blíženci - Střelec: 

Jsou věci, které vás i po vašich životních zkušenostech dokážou překvapit. Naštěstí vás i partnera překvapují pozitivně a do života vám přinášejí jenom to dobré.


Blíženci - Kozoroh: 

Když říká, že je do vás blázen, zbystřete sluch. Kozoroh takovými slovy obvykle neplýtvá, a to, že vám je říká, by vás měli přesvědčit, že to s vámi myslí vážně.


Blíženci - Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, že se v životě zásadně mýlíte. Neztrácejte čas tím, že ho budete přesvědčovat, že máte ve své nynější i další životní cestě jasno!


Blíženci - Ryby: 

Konečně se vám ho podaří získat. Potíž je v tom, že hned ve chvíli, kdy ho konečně budete mít, vás přestane bavit a vy začnete přemýšlet, jak se ho co nejrychleji zbavit.


Rak - Beran: 

Do hospodaření si od něj mluvit nedejte. Mohli byste ho sice upozornit, že vy jste na rozdíl od něj ještě nikdy nestáli před bankrotem, ale to by k ničemu nebylo.


Rak - Býk: 

Asi byste se měli vzbouřit! Býk má dojem, že byste se o něj měli starat a neustále mu vařit něco dobrého, a nechápete, že na to momentálně nemáte chuť ani kapacitu.


Rak - Blíženci: 

Nedělní úplněk vám přinese nečekané překvapení. Blíženec přestane mluvit o tom, že jste partneři a milenci a začne se k vám chovat jako ke svému nejlepšímu kamarádovi.


Rak - Rak: 

Najděte si něco, na co byste se oba mohli upřímně těšit! Naplánujte si to na středu nebo na čtvrtek, kdy je Luna v Rybách a kdy si umíte všechny dary života pořádně vychutnat.


Rak - Lev: 

Pozor by si měl dávat zejména na alkohol. Obvykle se na jeho pracovišti kontroly s dýcháním neprovádějí, ale všechno je jednou poprvé...


Rak - Panna: 

Jeho argumenty musíte vzít v úvahu. Líbit se vám sice nemusí, ale pokud je chcete vyvrátit, musíte to mít podložené tak, aby vám oponovat nemohl, i kdyby moc chtěl.


Rak - Váhy: 

Čekají vás další výdaje, s nimiž jste nepočítali. Tím, že sáhnete do svých rezerv, Váhu nejdříve překvapíte a pak ujistíte, že si ve vás vybrala nejlépe, jak jenom mohla.


Rak - Štír: 

Neustále vám vysvětluje, že vás nepotřebuje, protože má na každém prstu deset těch, co by ho chtěli. Prodýcháte to nebo mu dáte zelenou k výběru nového partnera?


Rak - Střelec: 

V tom, co se ho týká, musíte polevit. Střelec opravdu nepatří k perfekcionistům, a tím, že po něm budete podobný přístup vyžadovat, jen vytvoříte dusno, které mezi vámi dosud nebylo.


Rak - Kozoroh: 

Neustále mluví o tom, jak byste měli být tolerantní, ale sám touto vlastností nějak nehýří. Sdělte mu to tak, aby se neurazil, ale zároveň tak, aby pochopil, že nežertujete.


Rak - Vodnář: 

Ulehčete si práci všemi způsoby, které vás napadnou, ale jemu o tom neříkejte. Bez jeho jedovatých komentářů se bez problémů obejdete.


Rak - Ryby: 

Moc se v něm nevyznáte. Rozčiluje vás to do té míry, že už začínáte uvažovat, zda byste neměli vyhledat jeho bývalé lásky a nezeptat se na to, o čem s vámi sám mluvit nechce.


Lev - Beran: 

Sáhnete po tom, co jste už dávno chtěli. Měli byste si však dát pozor, abyste se po úspěchu místo oslavy nepohádali o to, čí je to vlastně zásluha.


Lev - Býk: 

Patří k těm, kteří mají ve všem vždycky jasno. Pokud chcete, aby si vás i dál vážil, nedávejte před ním najevo své pochybnosti - a to ani v případě, kdy jsou oprávněné.


Lev - Blíženci: 

Konečně je v pohodě. Staré problémy se vyřešily, nové se zatím neobjevily a vy si spolu konečně můžete vychutnávat to, co jste v létě nestihli.


Lev - Rak: 

Pozor si dejte na jeho příbuzné. Navenek sice dávají najevo samé pozitivní city, ale ve skutečnosti registrují všechno, co děláte, a přemýšlí, zda jste pro Raka dost dobří.


Lev - Lev: 

Nezdá se vám, že na sebe máte přehnané požadavky? Kdybyste si uvědomili, že na světě není proto, aby kromě svých komplexů řešil ještě i ty vaše, bylo by to daleko jednodušší.


Lev - Panna: 

Hlavně se neurazte. To, co vám řekl, se sice neposlouchá příjemně a není to ani příliš pozitivní, ale rozhodně by to pro vás měl být důvod k důkladnému zamyšlení.


Lev - Váhy: 

Hlavně nelitujte toho, co jste mu neřekli. Čím intenzivněji budete v tomto týdnu mlčet, tím méně prostoru dáte hádkám a sporům, které by stejně nic nevyřešily.


Lev - Štír: 

Tvařte se před ním jako člověk, který je pro lásku schopen obětovat naprosto všechno. Tak divoké to sice není, ale on to zatím vědět nemusí...


Lev - Střelec: 

V tom, co vám vypráví o své minulosti, je spousta nesrovnalostí. Nahlas nic neříkejte, ale každý takový rozpor si ve svém vlastním zájmu poznamenejte tak, abyste ho nezapomněli.


Lev - Kozoroh: 

Najednou by pro vás udělal i to, co dosud tvrdošíjně odmítal. Potíž je v tom, že přišel pozdě, protože vy jste si už zvykli a o nic takového nestojíte...


Lev - Vodnář: 

Měl by si dávat pozor na nachlazení. Obvykle tvrdí, že je horkokrevný a zima mu v žádném případě nevadí, ale v tomto týdnu funguje jeho tělo jinak než obvykle.


Lev - Ryby: 

V úterý, kdy je pod vlivem sextilu mezi Marsem a Neptunem, vám dá lásku najevo způsobem, který vám vyrazí dech. Odpovězte mu stejně, ať ví, že se nenamáhá nadarmo!


Panna - Beran: 

Lehké zdravotní potíže, které má, vám podává tak, aby vám ho bylo náležitě líto. Můžete si vybrat, zda jeho skrytému požadavku vyhovíte nebo zda se budete chovat tak, jak si zaslouží.


Panna - Býk: 

Je vidět, že jste jeho velkým vzorem. Vy se v takové roli sice moc pohodlně necítíte, ale zároveň je vám jasné, že je to něco, s čím nic nenaděláte.


Panna - Blíženci: 

Kromě práce, kterou dělat musí, má spoustu toho, co ho jenom zajímá. Využijte příležitosti, kdy můžete zjistit, o čem a jak přemýšlí, a nabídněte se mu jako pomocná ruka.


Panna - Rak: 

Patří k lidem, s nimiž se vám krásně mluví i mlčí. Pokud od takového zjištění přejdete k úvahám o společném životě, je to jenom přirozené...


Panna - Lev: 

Zatímco vy byste moc rádi alespoň o víkendech cestovali, on by rád seděl doma. Budete spolu s ním doma naštvaní, nebo se domluvíte s kamarády a vyrazíte bez něj?


Panna - Panna: 

Využijte úterý, kdy se ve vašem sektoru financí vlastních setkává Merkur s Jupiterem, a podejte si žádost o finanční příspěvek. Vypadá to sice jako zázrak, ale pravděpodobně to vyjde!


Panna - Váhy: 

Jeho životní start byl sice značně lehčí, než ten váš, ale závidět mu to nemusíte. Zjistíte, že díky svým obtížnějším začátkům umíte na rozdíl od něj zápasit se životem.


Panna - Štír: 

S jeho projevy vášní je to trochu komplikovanější. Vášně vám dává najevo proto, aby vás ujistil, že není žádný studený čumák, a nechápe, že vy podobné ujišťování nepotřebujete.


Panna - Střelec: 

Neustále vás žene někam, kam se vám ani trochu nechce. Nepřemýšlejte, jak se jeho tlaku zbavit, ale pouvažujte, zda by přece jen nestálo za to, kdybyste tímto směrem vyrazili...


Panna - Kozoroh: 

Důležitý hovor, který s ním už dlouho máte v plánu, se dál už odkládat nedá. Využijte středy nebo čtvrtka, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru a kdy se dokážete domluvit.


Panna - Vodnář: 

Když se začne rozčilovat, nepropadejte panice. Po několika cíleně položených dotazech zjistíte, že se vlastně nezlobí na vás, ale že příčina je naprosto jiná a hlavně je mimo váš vztah.


Panna - Ryby: 

Opravdu není důvod, abyste omlouvali všechno, co dělá. Když se zachová tak, že to je do nebe volající nerozum, měli byste mu to říct dřív, než mu za to vynadá někdo jiný.


Váhy - Beran: 

Spolu zvládnete i to, o čem jste vůbec neuvažovali. Následně si otevřete láhev něčeho dobrého a přiťukněte si na vztah, jakých je opravdu málo.


Váhy - Býk: 

Když se mu něco nepovede, musíte mu dodávat sebedůvěru a sílu. Bude vám sice tvrdit, že vaše povzbuzování nepotřebuje, ale ve skutečnosti každé vaše slovo vyloženě hltá.


Váhy - Blíženci: 

Jeho povídavost je pro vás zdrojem cenných informací, které se navíc dozvídáte velice zábavným způsobem. Nebýt vašeho Blížence, žijete v informačním vakuu a navíc se ani nezasmějete!


Váhy - Rak: 

Výhodné koupě nejsou zdaleka tak výhodné, jak se vám snaží namluvit. Když všechno spočítáte, usoudíte, že efekt vynaložené práci neodpovídal.


Váhy - Lev: 

Poslouchejte, jak mluví o tom, co se mu povedlo, a berte to jako inspiraci. Pochybností už bylo dost, teď je čas, abyste projevili náležité sebevědomí!


Váhy - Panna: 

Patříte k těm nemnohým, kteří spolu mohou bez problémů žít i pracovat. Občas se sice můžete pohádat, kdo bude šéfovat, ale časem si i to sedne.


Váhy - Váhy: 

Času, který věnujete přemýšlení o svém vztahu a jeho dalších perspektivách, nelitujte. Vyhnete se tím budoucím stresům, což je k nezaplacení...


Váhy - Štír: 

Jeho představa ideálního vztahu se s tou vaší ani kouskem nekryje. Budete hledat styčné body, nebo mávnete rukou s tím, že nebudete zbytečně ztrácet čas?


Váhy - Střelec: 

Obavy, které o vás má, dává najevo způsobem, který vám připadá přehnaný. Ještě nedávno jste po pečující lásce toužili, ale teď máte dojem, že je to péče skoro až příliš.


Váhy - Kozoroh: 

Hádat se budete kvůli něčemu, co za to opravdu nestojí. Slunce ve vašem znamení vám naštěstí dává velkorysost a pomůže vám zmírnit atmosféru tak, aby doma bylo příjemně.


Váhy - Vodnář: 

Dbejte, aby měl pořád zapnutý telefon. V práci se nic nestane, ale v jeho rodině se může přihodit něco, co si vyžádá nejen jeho pozornost, ale i jeho fyzickou přítomnost.


Váhy - Ryby: 

Jeho společnost je vám velice příjemný. Týká se to zejména středy a čtvrtka, kdy je Luna v Rybách a kdy máte pocit, že je to jediný člověk, který vám rozumí.


Štír - Beran: 

Když se vám něco nepovede, klidně mu to přiznejte. Beran je totiž člověk, který chuť porážky už nejednou poznal a vysmívat se vám rozhodně nebude.


Štír - Býk: 

Když vás někdo požádá o jeho telefonní číslo, raději mu ho nedávejte. Může sice říkat, že ho potřebuje jen kvůli pracovním záležitostem, ale realita nemusí být zdaleka tak nevinná.


Štír - Blíženci: 

Boj o jeho srdce nevzdávejte! Na začátku týdne to sice tak nevypadá, ale pokud budete dostatečně vytrvalí, můžete už o víkendu slavit vítězství.


Štír - Rak: 

O tom, že byste mu mohli být nevěrní, raději neuvažujte. Ve vašem případě je od úvah k činům, které by vám nic dobrého nepřinesly, opravdu jen pověstný krůček.


Štír - Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli doplnit vybavení své domácnosti, vůbec nechápete, co se děje. Až dosud jste si mysleli, že podobné věci jsou na okraji jeho zájmu.


Štír - Panna: 

To, že jste ukončili váš vztah, ještě neznamená, že ho už nikdy neuvidíte. Žít s ním už nemusíte, ale záležitosti, které se týkají vašeho dosud nabytého majetku, probrat musíte.


Štír - Váhy: 

Sny se vám plní rychleji, než si dokážete představit. Když si na konci týdne uděláte sumář toho, co se vám opravdu povedlo, dostanete opravdu impozantní seznam!


Štír - Štír: 

V práci se to konečně obrátí k lepšímu. Oba dostanete buď přidáno nebo odměnu, díky které si můžete pořídit zimní dovolenou, kterou jste si dosud dopřát nemohli.


Štír - Střelec: 

S jeho koníčkem je to těžké. Na jedné straně jste rádi, že má něco, co ho baví a naplňuje, ale na druhé máte pocit, že by za to opravdu nemusel utrácet všechno, co má.


Štír - Kozoroh: 

S první láskou se sice uvidíte, ale nic z toho nebude. Vy se dotyčnému vyhnete obloukem a budete moc rádi, že k osobnímu setkání opětovně nedojde.


Štír - Vodnář: 

V začínajícím vztahu nenechte nic náhodě. Čím více času s vámi váš nový objev bude trávit, tím víc si na vás zvykne a tím se bude ve vaší společnosti cítit příjemněji.


Štír - Ryby: 

Svou lásku dává sice najevo způsobem, který vám může připadat až přehnaný. Sáhněte do jeho minulosti, kde se skrývá událost, která vám poskytne vysvětlení.


Střelec - Beran: 

Legraci si z něj dělat můžete, ale všechno by mělo být jen v přiměřené míře. Pokud svého miláčka v pondělí naštvete, protáhne se bouřlivá atmosféra až do víkendu.


Střelec - Býk: 

Chemie mezi vámi funguje bezvadně. Stačí, když se na sebe jenom podíváte a hned je vám jasné, že váš večerní program se bude odehrávat v ložnici.


Střelec - Blíženci: 

City, které máte ke kolegovi z tohoto znamení, se snažte ovládnout a potlačit. Na jeho přízeň stojí frontu už spousta ostatních a vy byste byli jenom další v řadě...


Střelec - Rak: 

Než si ho vezmete domů, promažte si mail. Rak sice tvrdí, že je mu cizí soukromí nade vše, ale když přijde příležitost, pokušení odolat nedokáže.


Střelec - Lev: 

Má docela dobré nápady. Navíc pochopí, co potřebujete ke spokojenosti, a dává všemi možným způsoby najevo, že vám to hodlá štědrou rukou poskytnout.


Střelec - Panna: 

S kamarádem z tohoto znamení to není jednoduché. Chce vás ne proto, že by vás tak miloval, ale proto, že je zvědavý a do své kolekce milenců chce přidat i vás.


Střelec - Váhy: 

Držte mu palce! Rozhodl se, že se navždy rozloučí s kouřením nebo s jinou závislostí, a vy ho musíte ujišťovat, že věříte, že se mu to opravdu podaří.


Střelec - Štír: 

Skvělý den bude mít v úterý, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Marsem a Neptunem. V práci zvládne všechno na výbornou a ani vy nepřijdete zkrátka.


Střelec - Střelec: 

I když se vám projevy jeho energie zamlouvají, musíte je trochu mírnit. Když si nedáte pozor, budete mít o víkendu byt plný zvířat, kterým hodlá poskytnout nový domov.


Střelec - Kozoroh: 

Opravdu nejste neomylní. Pokud před vámi Kozoroh hájí nějakou myšlenku, neoponujte mu, ale nejdříve si ověřte, zda náhodou nemá ve všem pravdu.


Střelec - Vodnář: 

Pokud s ním jdete do společnosti, připravte se na překvapení. Váš miláček na sebe strhne pozornost a vy zjistíte, že mezi lidmi je naprosto jiný než doma...


Střelec - Ryby: 

Využijte pátku, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Saturnem. Dohody, ke kterým s miláčkem po společné domluvě dospějete, budou platit navždy!


Kozoroh - Beran: 

Musíte přemýšlet, jak ho alespoň trochu zabrzdit. Pokud to nezvládnete vy, ujmou se toho jiní a jednoduché to rozhodně mít nebude.


Kozoroh - Býk: 

Jeho sourozenci se opět jednou projeví. Sami sice neudělají nic, ale to jim nebrání, aby ostře nekritizovali všechno, co jste v dané věci podnikli vy.


Kozoroh - Blíženci: 

Dovolte mu, aby vás rozesmál! Jenom tak zjistíte, že svět, na který se díváte s humorem, je podstatně lepší než ten váš, kde pro smích a zábavu skoro není místo.


Kozoroh - Rak: 

Najednou ví, co ve vás měl a co ztratil. Nechte ho, ať se vypovídá, ale zároveň mu dejte najevo, že o tom, že byste svá poslední rozhodnutí změnili, nemůže být řeč.


Kozoroh - Lev: 

O trapasech, které se mu ve společnosti podařily, se nebavte. Své klopýtnutí nese vyloženě fatálně a trápí se tím víc, než si vůbec dokážete představit.


Kozoroh - Panna: 

O vašich penězích má skoro lepší přehled než vy sami. Sami nevíte, jak to dělá, ale přesně ví, jak na tom jste a co si aktuálně můžete dovolit.


Kozoroh - Váhy: 

Vaše sebevědomí roste. Je to zásluhou jak vašeho nasazení, tak vašeho miláčka, který vás přesvědčuje, že jste tím nejlepším, co mu život dal.


Kozoroh - Štír: 

Jeho projevy lásky jsou na vás moc ohnivé. Sami máte rádi decentnější přístup a s tím, že na vás při každé příležitosti sahá, se nějak nedokážete smířit.


Kozoroh - Střelec: 

Měl by si dávat pozor na kosti a klouby. Pokud vyráží na kolo, trvejte na tom, aby si ochrannou přilbu nejenom vzal, ale taky ji během jízdy důsledně nosil.


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlavně na sobě nešetřete! Když spolu v pátek vyrazíte kupovat zimní boty, nevybírejte podle ceny, ale podle kvality a podle toho, jak vám sedí na noze.


Kozoroh - Vodnář: 

Nedělní úplněk v Beranu ho nabije energií. Pokud si myslíte, že neděli strávíte doma, v pohodě a pokud možno bez pohybu, záhy zjistíte, že to byl zásadní omyl.


Kozoroh - Ryby: 

Věnujte pozornost nejen tomu, co vám říká, ale hlavně tomu, o čem mlčí. To, o čem se nechce bavit, je totiž pro váš vztah a jeho budoucnost daleko podstatnější...


Vodnář - Beran: 

Naprostou náhodou přijdete na hříchy, které se před vámi neuměle snažil skrýt. Naštěstí se nejedná o nic zásadního, takže nad tím můžete v klidu mávnout rukou.


Vodnář - Býk: 

Když říká, že se k vám chce přestěhovat, berte to vážně. Měli byste si však uvědomit, že ho k tomu nenutí žádná velká láska, ale spíše potíže, které v nynějším bydlišti má.


Vodnář - Blíženci: 

O tom, že by požádal o dotace, může vážně uvažovat. Měl by si však uvědomit, že podobná žádost je loterie, které se sice může účastnit, ale v níž úspěch není zdaleka jistý.


Vodnář - Rak: 

Pokud má pocit, že máte čas a energii na to, abyste poletovali a vyřizovali jeho záležitosti, musíte mu vysvětlit, že se plete. Jednorázově mu pomoci můžete, ale na pravidelnou výpomoc by měl zapomenout.


Vodnář - Lev: 

Váš vztah má pořád značné rezervy. Pokuste se do něj vnést inovace dřív, než jeden z vás usoudí, že se z toho, že jste spolu, stala jedna velká nuda.


Vodnář - Panna: 

Neustále se vás vyptává na věci, po kterých mu podle vás nic není. Urazíte se, nebo to budete brát jako intenzivní zájem, který o vás má?


Vodnář - Váhy: 

Hlavně nic neuspěchejte! Váš miláček vám dá všechno, po čem toužíte, ale potřebujete mít jistotu, že je to jen a pouze jeho vlastní rozhodnutí.


Vodnář - Štír: 

To, co o něm slyšíte, jsou většinou pomluvy. Pokud dokážete oddělit to, co je pravda, od toho, co je jen výmysl, jste opravdu skvělí a zasloužíte si potlesk.


Vodnář - Střelec: 

Neustále tvrdí, že jeho stres neohrožuje. Potíž je v tom, že veškeré své negativní pocity přenáší na vás, a pak se diví, že nejste tak úplně v rozmaru.


Vodnář - Kozoroh: 

Týden je plný překvapení. Naprostou náhodou můžete narazit na něco, co vypadá jako váš vysněný vánoční dárek. Vsaďte na sebeovládání a nic mu neříkejte!


Vodnář - Vodnář: 

To, že si ostře vyměníte názory, váš vztah nijak neohrozí. Hádka, která proběhne, bude sice bouřlivá, ale zase mezi vámi nadlouho vyčistí vzduch.


Vodnář - Ryby: 

Když se začne hádat s policií, udělejte všechno pro to, abyste ho zklidnili. Ušetříte si tím peníze, nervy a možná i zbytečné lítání po soudech a nejrůznějších komisích.


Ryby - Beran: 

V jeho práci se dějí neskutečné věci! V nadřízených panuje takový zmatek, že ani sám neví, kdo mu vlastně šéfuje a ke komu by si měl chodit pro rozkazy.


Ryby - Býk: 

Probírejte s ním i to, o čem s ním nikdo jiný mluvit nechce. Nebude to tak úplně jednoduché, ale kdybyste teď nepromluvili, nikdy byste si to neodpustili.


Ryby - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vám občas leze na nervy. Připadá vám, že si dělá legraci právě z toho, co by měl brát vážně a o čem by měl soustavně a důkladně přemýšlet.


Ryby - Rak: 

To, že se vám neustále plete pod nohy, není náhoda, ale důsledek jeho vytrvalé snahy. Opravdu mu nechcete dát šanci, o kterou evidentně hodně stojí?


Ryby - Lev: 

Potřebuje konkrétní pomoc. Vy mu ji sice poskytnout nedokážete, ale můžete ho seznámit s lidmi, kteří by se jeho záležitosti mohli ujmout a dotáhnout ji do vítězného konce.


Ryby - Panna: 

Když přijde s tím, že ještě odsune termín pro něco, co měl mít už dávno hotovo, seberte veškerou sílu vůle a snažte se mu to rozmluvit. Jeho jednání k ničemu dobrému nepovede!


Ryby - Váhy: 

Ještě jednou se musíte vrátit k něčemu, co se vám vůbec nelíbí. Nechcete využít týdne, který je příznivý pro vašeho miláčka, a požádat ho, aby to vyřídil za vás?


Ryby - Štír: 

Jeho příbuzní vás kupodivu podpoří. Štír se bude sice smát, ale ve skutečnosti ho soulad mezi vámi a jeho částí rodiny trochu vyvede z míry.


Ryby - Střelec: 

Když se tváří, že nechápe, nenechte se vyvést z míry. Střelec totiž doufá, že vybuchnete, a on potom bude moci říct, že s člověkem, který na něj křičí, se bavit nebude.


Ryby - Kozoroh: 

V práci panují zmatky. Nadřízení se tam střídají rychlým tempem a váš pořádkumilovný partner vůbec neví, kdo mu má dávat příkazy a komu je vlastně odpovědný.


Ryby - Vodnář: 

Hlavně nebilancujte! Momentálně vám situace připadá daleko horší, než ve skutečnosti je, a vy byste se mohli rozhodnout, že odpískáte něco, co si to ještě nezaslouží.


Ryby - Ryby: 

Jeho životní zkušenosti vám mohou hodně pomoci. Nechte ho, aby vám povídal o tom, co dosud prožil, a snažte se z toho pro sebe vyvodit patřičné poučení.