Týdenní partnerské horoskopy od 09.10.2017 do 16.10.2017

Beran - Beran: 

Když se mu něco nepovede, nechte to bez komentáře. Mohli byste kolem toho sice mluvit, ale sami si velice dobře uvědomujete, že by to bylo jen vypouštění páry, protože se už nic změnit nedá.


Beran - Býk: 

Pokud se o něj bojíte, hlavně mu to nedávejte moc najevo. Jeho sebevědomí je už tak na hranicích snesitelnosti, a po tomto zjištění by stouplo ještě víc.Beran - Blíženci: 

Vážně ho neberte zejména ve středu. Je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Saturnem, takže by se s vámi začal hádat daleko dřív, než jste u něj zvyklí.


Beran - Rak: 

O své životní zkušenosti se s ním nedělte. To, co na vás skvěle funguje, by v jeho případě nezabralo a jeho aktuální potíže by se po použití vašeho receptu ještě prohloubily.


Beran - Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli nějak vylepšit své bydlení, nereagujte. Zatím to vypadá tak, že by všechno jen rozhrabal, a realizaci spolu s dokončením nechal na vás.


Beran - Panna: 

Hlavně nedovolte, aby vás zbytečně děsil. Je sice jasné, že má katastrofickou povahu, ale vy momentálně řeči o tom, že všechno je zlé a bude ještě horší, opravdu nepotřebujete.


Beran - Váhy: 

Když se začne motat do vašich záležitostí, bude to průšvih. To, že to dělá vlastně z lásky, vám navíc bude vysvětlovat tak přesvědčivě, že mu ani nedokážete vynadat.


Beran - Štír: 

Když se v úterý do jeho znamení dostane Jupiter, začne se chovat nezvykle velkoryse. Dokonce se můžete zeptat, zda něco nepotřebujete, a navrhnout vám, že vám na to přispěje...


Beran - Střelec: 

To, že se vašim kamarádům líbí, jste věděli už dávno, a žádnou vědu jste kolem toho nedělali. Teď si ale uvědomujete, že si obdiv vyloženě užívá - a moc dobře vám to nedělá.


Beran - Kozoroh: 

Naprosto nechápe, že jsou věci, které on vymyslí, a které se vám nelíbí. Když mu to budete vysvětlovat, musíte mluvit stručně a volit argumenty, které je schopen akceptovat.


Beran - Vodnář: 

Počítejte s tím, že s vámi bude chtít mluvit hlavně ve chvíli, kdy se vám to ani trochu nehodí. Navíc ho nesmíte odmítnout, protože by se příště už nerozpovídal.


Beran - Ryby: 

Pocit, že jdete každý jinudy, může sice sílit, ale pro váš vztah to nic neznamená. Důležité je to, že máte oba před očima cíl, který se shoduje.


Býk - Beran: 

Neustále vám dává najevo, jak moc je vytížený. Máte o tom sice své pochybnosti, ale zase ho znáte natolik, že víte, že je zbytečné, abyste se s ním o tom hádali.


Býk - Býk: 

O vašem týdenním rozvrhu má lepší přehled, než vy sami. Když mu řeknete, že o víkendu nemáte na nic čas, protože máte spoustu práce, hbitě vám ukáže, že času máte naopak dost.


Býk - Blíženci: 

Jako partner se rýsuje naprosto skvěle. Je sice pravda, že je proti těm, které jste dosud měli, opravdu hodně svobodomyslný, ale zase si můžete být jistí, že se s ním nebudete nudit.


Býk - Rak: 

Když něčemu nerozumíte, klidně se ho zeptejte. Jedovaté komentáře ohledně vaší inteligence nepadnou, a ještě vám všechno rád, s chutí a hlavně podrobně vysvětlí.


Býk - Lev: 

Domácí opravy budou náročnější, než jste čekali. Bude lepší, když se domluvíte, že zůstanete doma a budete na lidi, kteří je pro vás vykonávají, oba soustředěně dohlížet.


Býk - Panna: 

Když se rozhodne, že nebude respektovat dohody, které jste spolu učinili, měli byste nad tím vážně přemýšlet. O spolehlivosti sice rád mluví, ale je vidět, že ji moc vážně nebere.


Býk - Váhy: 

Když říká, že neví, co by si bez vás počal, odpusťte si veškeré jedovaté poznámky. On své slova myslí vážně a vy byste na ně měli taky tak reagovat.


Býk - Štír: 

S dětmi z tohoto znamení to opravdu není jednoduché. Do Štíra se v úterý dostane Merkur, a váš miláček nebude vědět, co chtít, a jak vás přesvědčit, že to opravdu potřebuje.


Býk - Střelec: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, sami nevyřešíte. Možná byste měli dokonce přemýšlet, zda byste si neměli dát pauzu a přemýšlet, zda by vám jako dvěma singlům nebylo lépe.


Býk - Kozoroh: 

Veškerou korespondenci, kterou spolu vedete, si pečlivě archivujte. Využijete ji ve chvíli, kdy vám začne vyčítat, že jste neudělali něco, co měl podle dohody udělat on.


Býk - Vodnář: 

Když se vám pokusí vnutit svůj systém hodnot, bude to průšvih. Vy v tomto směru sice učiníte pár prvních kroků, ale rychle pochopíte, že to je něco, co akceptovat nemůžete a nechcete.


Býk - Ryby: 

Máte pocit, že se vám spolu žije opravdu dobře. Ryba je navíc v pohodě a dokonce se stará, abyste se na světě po jejím boku cítili dobře i vy.


Blíženci - Beran: 

Než se mu začnete svěřovat, přemýšlejte. Když si uvědomíte, jak často vás Beran bavil historkami o lidech, kteří mu věřili a kteří mu na sebe leccos prozradili, dojde vám, že to dělat nemáte.


Blíženci - Býk: 

Když o sobě začne mluvit jako o expertovi, na kterého nikdo nemá, hlavně se nezačněte smát. Dobře víte, že skutečnost je naprosto jiná, a budete mít co dělat, abyste mu to nevpálili nahlas.


Blíženci - Blíženci: 

V pondělí se oba snažte stihnout všechno, co je pro vás důležité, a co se dá. V úterý odpoledne se Jupiter dostává do Štíra a vy budete mít na dalších dvanáct let utrum.


Blíženci - Rak: 

Přesně ví, co byste měli dělat, a nechápe, že vy máte v tomto ohledu naprosto odlišný názor. Neustupujte mu! Když to uděláte, riskujete, že budete muset uhýbat už pořád.


Blíženci - Lev: 

Hlavně na začátku týdne si oba dejte pozor na lidi, kteří se kolem vás motají. Mohou se sice tvářit jako přátelé, ale jejich skutečné úmysly s tím korelovat nemusí.


Blíženci - Panna: 

Udělejte mu radost tím, že mu sami od sebe koupíte nějakou kosmetiku, na kterou je vaší Panně líto peněz. Bude tak dojatý, že se mu skoro až slzy v očích zalesknou.


Blíženci - Váhy: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se hádat ve chvíli, kdy je jednodušší, když se spolu rozumně domluvíte. Váze to budete muset chvíli vysvětlovat, ale nakonec to pochopí taky.


Blíženci - Štír: 

Nechcete se vrátit k tradici černých hodinek? Kdybyste to udělali, konečně se dočkáte chvíle, kdy s vámi váš Štír konečně začne mluvit otevřeně a bez vytáček.


Blíženci - Střelec: 

Na jedovatosti, které si vůči vám dovolí, musíte reagovat stejně jedovatě. Pro Střelce to bude překvapení a šok, ale nakonec to vaši pozici v jeho očích jen posílí.


Blíženci - Kozoroh: 

Na řešení složitých situací je to ten nejlepší člověk, kterého můžete vedle sebe mít. Všechno dovede uchopit tak, abyste věděli, že průšvih sice je, ale že zároveň je i cesta, která vede ven...


Blíženci - Vodnář: 

Když se v úterý dostane Jupiter do Štíra, chová se naprosto nepochopitelně. Najednou navrhne, že byste spolu měli být častěji a hlavně déle, než jste spolu byli dosud.


Blíženci - Ryby: 

Nové pracovní nabídky vám vyrazí řeč. Ještě větší překvapení ve vás však vzbudí vaše Ryba, která usoudí, že byste je neměli brát, protože toho máte už tak víc než dost.


Rak - Beran: 

Představa, že se spolu dokážete bez problémů domluvit, narazí na realitu. Váš miláček se najednou rozhodne jinak a vás nechá, ať se s tím vyrovnáte, jak umíte a dokážete.


Rak - Býk: 

O tom, že si na vás udělá čas, nepochybujte. Býk sice mnoho řečí nenadělá, a zbytečných už vůbec ne, ale pro lidi, kteří ho opravdu zajímají a k nimž patříte, udělá i to, co by se zdálo nemožné.


Rak - Blíženci: 

Pokud se týká zásadnějších domácích prací, měli byste si na ně najmout odborníka. Blíženec vám sice může tvrdit, že to zvládne sám, ale vy byste mu věřit raději neměli.


Rak - Rak: 

Když začne uvažovat o tom, jak zvládnete letošní Dušičky, zjistíte, že je to opravdu problém. Musíte si udělat důkladný plán, který vám zajistí, že projedete všechna místa, kde máte pochované předky.


Rak - Lev: 

Počítejte s tím, že si na vás vzpomene až ve chvíli, kdy ho všichni ostatní zklamou. Necháte to bez komentáře, nebo ho trochu jedovatě upozorníte, že jste si toho všimli?


Rak - Panna: 

Některé věci zvládne pomaleji, než by bylo vhodné. Kdybyste se mu místo komentářů postavili po bok a pomohli mu, měli byste brzy hotovo a ještě dost času, který byste mohli věnovat sami sobě.


Rak - Váhy: 

V pondělí mu popřejte plnou volnost. Potřebuje využít posledního celého dne, kdy se v jeho znamení nachází Jupiter, a kdy kromě práce může spoléhat i na štěstí.


Rak - Štír: 

Jeden z jeho kamarádů vás vyloženě rozčiluje, protože po vás viditelně jede. Štírovi to však raději neříkejte, protože by z toho udělal zbytečné drama, které by stejně nic nevyřešilo.


Rak - Střelec: 

Moc dobře vám dělají veškeré společné akce. Kdybyste využili víkendové Luny ve Lvu, a svému Střelci dovolili, aby vás někam pozval, krásně byste si to oba užili.


Rak - Kozoroh: 

V jeho případě se o pozitivní vztahy nesnažte. Když je na vás protivný, neberte to jako něco, co časem vyvane, ale jako celkem reálnou představu toho, jak by váš další vztah vypadal.


Rak - Vodnář: 

Z očí do očí toho spolu moc nenamluvíte. Váš miláček sice tvrdí, že po něčem takovém opravdu touží, ale když mu je nabídnete, žádný zájem neprojeví, a co nejrychleji vycouvá.


Rak - Ryby: 

Lásku za přátelství nevyměníte, ale lásku přátelstvím obohatíte. V každém případě to bude týden, kdy si uvědomíte, že jste spolu tak spojení, že se už odpojit nedokážete.


Lev - Beran: 

Hlavně se nechovejte tak, aby se mohl cítit jako odstrčený člověk, na kterého nikdo nemá ani náladu, ani čas. I když to obvykle nevyžaduje, uděláte moc dobře, když ho o své lásce ujistíte.


Lev - Býk: 

Jako partner se předvede v nepříliš dobrém světle. Vinu za své potíže hodí na vás a ani ho nenapadne, aby přemýšlel, zda si za ně náhodou nemůže sám.


Lev - Blíženci: 

Spolupráci s bývalým milencem z tohoto znamení si rozmyslete. Nahlas sice říká, že všechno pominulo a on už se na vás nezlobí, ale skutečnost by ukázala, že je to jinak.


Lev - Rak: 

Hádat se s vámi nebude, ale to neznamená, že ho vaše neshody nepoznamenají. V momentě, kdy ho uvidíte někde v ústraní, kde zápasí se slzami, vám ho bude opravdu líto.


Lev - Lev: 

Ve chvíli, kdy ho budete potřebovat, bude při ruce. Jeho pomoc využijte, protože to bez ní nezvládnete, ale taky mu za ni nezapomeňte náležitě poděkovat.


Lev - Panna: 

Nezdá se vám, že si oba zbytečně přiděláváte práci? Kdybyste se vy vzdali svých nároků a Panna trochu omezila svou pečlivost, žili byste si daleko lépe.


Lev - Váhy: 

Váš vztah je náročný. Navíc se se potýkáte s přemírou pracovních úkolů, po nichž oba chodíte domů unavení tak, že na nějaké laškování nemáte ani pomyšlení. Nebojte se, víkend všechno napraví!


Lev - Štír: 

Hlavně si nemyslete, že váš vztah vylepší dítě. Problémy, které mezi vámi jsou, mají hluboké základy a na jejich řešení tento nepříliš spolehlivý prostředek nestačí.


Lev - Střelec: 

Pokud máte pocit, že občas konflikty přímo vyhledává, jste na správné cestě. Když se jím nenecháte vyprovokovat, bude naštvaný, protože má pocit, že jste lepší než on.


Lev - Kozoroh: 

To, že nemá práci, váš štve a rozčiluje daleko víc, než jeho. Nezdá se vám, že je čas, abyste praštili do stolu a jasně mu řekli, že to tak dál pokračovat nesmí a nebude?


Lev - Vodnář: 

Zdravotní nepříjemnosti, které ho potkají, musí opravdu vyležet. Můžete kolem toho sice diskutovat, ale vy se už postaráte, aby řeč skončila tím, že zaleze do postele a bude se potit.


Lev - Ryby: 

Konečně s ním začíná být rozumná řeč. Jeho pracovní problémy se začínají řešit, a vy se můžete těšit na klid a pohodu, která u vás doma konečně zavládne.


Panna - Beran: 

To, co se v jeho životě děje, je sice nepříjemné, ale je to jen náhoda. Opravdu není důvod, abyste vymýšleli konspirační teorie a hledali někoho, kdo za to může.


Panna - Býk: 

Jsou věci, které mu odpustit nedokážete. Můžete se o to sice snažit, ale rychle vám dojde, že je to věc, kterou zatím přes veškerou snahu nejste schopni zvládnout.


Panna - Blíženci: 

Pokud o víkendu někam jedete, nechte veškerou režii v rukou svého miláčka. Ušetříte si nervy a jemu dodáte sebevědomí, k němuž se pořád nějak nedokáže dopracovat.


Panna - Rak: 

Opravdu nevíte, zda to, co vám říká, myslí vážně nebo tak mluví jen proto, aby vás uchlácholil. V každém případě se těšte na týden, kdy spolu budete mluvit podstatně víc, než obvykle.


Panna - Lev: 

Když přijde s tím, že byste si měli na víkend někam vyrazit, berte to jako podanou ruku. Když navíc přijde s tím, že to zatáhne sám, můžete se začít těšit.


Panna - Panna: 

S partnerem ze stejného znamení je docela rozumná řeč. Oba dokážete využít Jupitera ve svém komunikačním sektoru a konečně si promluvit i o svých snech.


Panna - Váhy: 

Hlavně nezůstávejte doma. Když Váha tvrdí, že vám každovečerní procházka udělá moc dobře, má pravdu - a vy byste jí sami měli nabídnout doprovod.


Panna - Štír: 

Když se vám dítě z tohoto znamení zamiluje, bude to stát za to. Na rozdíl od svého obvyklého ostychu se svým novým objevem chlubí tak, že vám ho ještě v tomto týdnu přivede domů.


Panna - Střelec: 

Pozor by si měl dávat zejména na záda. Kdyby se navíc dokázal přimět k návštěvě rehabilitace a pravidelně cvičit cviky, které mu tam ukážou, jeho stav by se rychle zlepšil.


Panna - Kozoroh: 

Když chcete něco vyhodit, musíte to udělat tak, aby to váš Kozoroh nezaregistroval. Řeči, které by kolem toho měl, by vás nejdříve rozčilily a pak naštvaly.


Panna - Vodnář: 

Jsou lidé, jimž byste půjčovat nikdy neměli. Když vám nevrátili malé částky, je naivní, kdybyste si mysleli, že při větších půjčkách svůj postoj změní.


Panna - Ryby: 

Když se na vás rozčilí, svět se nezboří. V tomto týdnu je to jednodušší, protože se sice rychle naštve, ale naštvání ho rychle přejde a dobrá nálada se mu vrátí.


Váhy - Beran: 

Jde o týden, kdy si oba musíte rozmyslet každé slovo. Platí to jak v práci, tak doma, kde budete vy i váš miláček reagovat daleko citlivěji, než jste byli dosud zvyklí.


Váhy - Býk: 

Lásku si najdete ve chvíli, kdy jste ji nečekali, a na místě, které vás překvapí ještě víc. Naštěstí se dokážete nad všechny nedostatky povznést a věnovat se jen svému partnerovi.


Váhy - Blíženci: 

Je to opravdu hvězda. Vy na něj naštěstí nežárlíte, ale z jeho společnosti se upřímně těšíte, a jste rádi, že ho máte a že jste se konečně našli.


Váhy - Rak: 

To, že mu přijdou větší peníze, berte jako jeho věc. Dech vám vyrazí až tím, že za vámi přijde, a sám se zeptá, co byste s nimi podle vašeho názoru měli dělat.


Váhy - Lev: 

Jsou věci, kterým se nevyhnete a ani se jim vyhýbat nechcete. Když se však rozhodnete, že do toho půjdete, nerozmýšlejte se a běžte do toho ihned a naplno!


Váhy - Panna: 

To, že něco nechce, není ještě důvod, abyste mu ustupovali. Když se domluvíte, že on si nechá svoje a vy mu to do toho nebudete mluvit, bude to optimální.


Váhy - Váhy: 

Když o něj máte strach, klidně mu to řekněte. Bude překvapený, protože ho nikdy nenapadlo, že byste se o něj mohli opravdu a upřímně bát.


Váhy - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení to opravdu není snadné. Dosud jste si říkali, že jste na to připravení, ale teprve teď si uvědomujete, jak velkou tíhu jste si tím na sebe vzali.


Váhy - Střelec: 

Tím, že s ním budete mluvit na rovinu, si ušetříte spoustu času, energie i nervů. Následně zjistíte, že to byla přesně ta strategie, která byla potřebná proto, aby se váš Střelec konečně probral.


Váhy - Kozoroh: 

V životě se může přihodit leccos. Váš Kozoroh má naštěstí dostatečný potenciál, díky němuž se mu podaří ze všech problémů, které tento týden přinese, rychle a bez následků vybřednout.


Váhy - Vodnář: 

Než vyrazí někam na úřad, měl by tam zavolat a ujistit se, že člověk, s nímž chcete jednat, tam vůbec je. Měli byste mu to připomenout dřív, než se tam vypraví a zjistí, že tam šel nadarmo.


Váhy - Ryby: 

Budete o něj bojovat, nebo ho necháte jít? V každém případě byste si měli uvědomit, že to, že se o něj alespoň nepokusíte, vás bude štvát ještě hodně dlouho.


Štír - Beran: 

Opravdu se nedokážete přinutit, abyste pracovali tak, jak je potřeba. Když vám Beran říká, že je to tím, že jste unavení, a že byste si měli odpočinout, měli byste se nad tím alespoň zamyslet.


Štír - Býk: 

Život po jeho boku je kupodivu klidný. Vy jasně víte, že je vám s ním dobře. Býk zase ví, že nemusí žárlit, protože vy na žádný zálet nemyslíte.


Štír - Blíženci: 

Když od vás chce radu do života, musíte hodně přemýšlet. Blíženec sice nahlas říká, že chce slyšet pravdu a jen pravdu, ale ve skutečnosti ji bude velice energicky odmítat.


Štír - Rak: 

Když se v úterý Jupiter přesune do vašeho znamení, bude to mezi vámi opravdu krásné. Najednou pochopíte, že jste si opravdu souzení, a začnete přemýšlet, co s tím uděláte.


Štír - Lev: 

Když se s ním zapletete, bude problém. Lev nikdy nedovolí, abyste ho opustili, a bude se vás držet i ve chvíli, kdy mu bude jasné, že si vzájemně jen ubližujete. Opravdu to chcete riskovat?


Štír - Panna: 

Potíže s ním budou ve středu. Je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Saturnem, a je se schopný zranit tak, že s ním budete muset vyrazit na nejbližší pohotovost.


Štír - Váhy: 

Je potřeba, abyste ho přesvědčili, že má zapomenout na svou minulost. Je čas, aby za tím, co bylo, udělal tlustou čáru, a začal pracovat na tom, co bude.


Štír - Štír: 

Je potřeba, abyste se vy dva domluvili s někým, kdo vám byl až dosud protivný. Teď však máte společný cíl, jemuž byste měli podřídit veškeré své další plánované aktivity.


Štír - Střelec: 

Zapomínáte i na to, co byste si měli ještě dlouho držet v paměti. V jeho případě opravdu platí, že lišky mohou změnit srst, ale zvyky nikoliv.


Štír - Kozoroh: 

Ohledně zdraví společného kamaráda získáte velice dobré zprávy. Před Kozorohem však svou radost nedávejte najevo. Ještě by si myslel, že spolu něco máte!


Štír - Vodnář: 

Nad tím, co vám miláček říká, byste se měli zamyslet. Pokud s ním chcete pokračovat dál, jde o záležitost, kterou byste spolu měli probrat jako prioritu.


Štír - Ryby: 

Váš vztah přechází do další fáze. Neznamená to, že do sebe nejste už dál zamilovaní, ale to, že spolu konečně začínáte řešit i záležitosti, které se týkají praktického života.


Střelec - Beran: 

Opravdu ho neupozorníte na chybu, kterou podle vašeho názoru dělá? Je sice krásné, že ctíte jeho svobodu a dopřejete mu samostatné rozhodování, ale nic se nemá přehánět...


Střelec - Býk: 

Hlavně si nemyslete, že musí mít za všech okolností pravdu. Býk si to sice myslí, ale vy musíte mít dost rozumu, abyste mu dokázali vysvětlit, že se plete.


Střelec - Blíženci: 

Jeho představa o dalším průběhu vašeho vztahu narazí na realitu. Když si spočítáte všechny náklady, které by to s sebou neslo, oba pochopíte, že na to bohužel nemáte...


Střelec - Rak: 

Když už se chcete hádat, nechte důvod na Rakovi. Pak s údivem zjistíte, že ho už dlouho trápí něco, co vám připadá naprosto nepodstatné a nad čím jste vy dosud nikdy nepřemýšleli.


Střelec - Lev: 

Ve vašem životě se objevit, a zatím to nevypadá, že by své místo po vašem boku hodlal opustit. Smíříte se s tím, nebo mu jasně dáte najevo, že vy to vidíte jinak?


Střelec - Panna: 

Pro partnera jste ochotni udělat i to, co by každý jiný považoval za nemožné. Když Panna i potom své požadavky bude nadále zvyšovat, musíte ji upozornit, že riskuje stav, kdy nedostane vůbec nic.


Střelec - Váhy: 

Kontroly, které proběhnou v jeho práci, dopadnou maximálně skvěle. Přesto bude vaše Váha chodit z práce totálně rozhozená a bude z vaší strany vyžadovat všemožnou péči.


Střelec - Štír: 

Když mu chcete něco říct, neváhejte a všechno jasně pojmenujte. Bude to daleko lepší, než kdybyste zvyšovali nervozitu tím, že budete mluvit nejasně a neurčitě.


Střelec - Střelec: 

V práci byste se oba měli připravit na vyjednávání ohledně výše platu. Na tvář nasaďte úsměv, tvařte se vstřícně, ale přesto trvejte na svých původních požadavcích.


Střelec - Kozoroh: 

To, že se svou práci snaží dělat nejlépe, jak umí, ještě neznamená, že to někdo ocení. Je pravděpodobné, že narazí na své protivníky a bude se muset všemu prostředky bránit.


Střelec - Vodnář: 

Potřebuje čas na to, aby se smířil s nevyhnutelným. Pokud mu můžete v tomto nelehkém období nějak pomoci, na nic nečekejte a hned na tom začněte pracovat!


Střelec - Ryby: 

Čas ztrácí na maličkosti, které by klidně mohly počkat. Když ho na to upozorníte, bude velice překvapený, a přizná, že ho něco takového ani nenapadlo...


Kozoroh - Beran: 

Jsou věci, které už dál odkládat nesmíte. To, že vám miláček připadá tak trochu jako mimoň, který vůbec netuší, co je v životě opravdu důležité, je dalším důvodem k rozumnému rozhovoru.


Kozoroh - Býk: 

Zkouška, která vás čeká, se sice neznámkuje, ale o to větší vliv bude na váš další život mít. Oba k ní musíte přistupovat zodpovědně, protože jinak neuspějete...


Kozoroh - Blíženci: 

Nechte ho mluvit a hlavně mu nevyčítejte, že mluví moc. Přítomnost člověka, který ze všeho nedělá drama, vám do života vnese osvěžení a samé pozitivní emoce.


Kozoroh - Rak: 

Když se mu něco nepovede, nechte to bez komentáře. Kdyby se ale opravdu hodně trápil, měli byste se překonat a vysvětlit mu, že je to sice nemilé, ale život na tom nezávisí.


Kozoroh - Lev: 

Hlavně by neměl čekat, že se všechno vyřeší bez něj. Když neprojeví aktivitu a nepřidá svou energii, žádný velký úspěch čekat nemůže - a klidný spánek už vůbec ne.


Kozoroh - Panna: 

Jeho příbuzní vás vynášejí doslova do nebe. Marně přemýšlíte, zda jsou opravdu tak dobří, nebo zda jsou jenom rádi, že konečně našli někoho, kdo se jejich problémové Panny ujme.


Kozoroh - Váhy: 

Neodmlouvejte mu! I když se děje něco, na co máte naprosto odlišný názor, než on, měli byste ti to v rámci zachování rodinného míru a pohody nechat pro sebe.


Kozoroh - Štír: 

Na jeho potíže s krevním tlakem nestačí ani síla vůle, ani alternativní medicína. Nezbude, než abyste ho uchopili co nejpevněji a vyrazili ke svému praktickému lékaři.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále mluví o motivacích, a nechápe, že vy nic takového nepotřebujete. Žebříček základních životních hodnot máte už dávno srovnaný, a o tom, že byste ho měnili, nemůže být řeč.


Kozoroh - Kozoroh: 

Jeho vkus se střetne s tím, co se zamlouvá a líbí vám. Můžete sice hledat kompromis, ale nakonec usoudíte, že bude lepší, když se každý budete držet svého.


Kozoroh - Vodnář: 

Když vám Vodnář ze starší generace něco doporučí, nediskutujte a udělejte to! Zaprvé má naprostou pravdu a zadruhé hrozí nebezpečí z prodlení.


Kozoroh - Ryby: 

Jeho aktivita vám vyrazí dech. V nestřežené chvíli si dokonce povzdechnete, a zazávidíte těm, kterým se na rozdíl od vás věnuje i ve chvíli, kdy vám říká, že nemá na nic čas.


Vodnář - Beran: 

Jeho představa o tom, jak oba svorně zapomenete na minulost a padnete si do náruče, se ukáže jako trochu naivní. Oba se o to sice upřímně snažíte, ale oběma se vám to nějak nedaří.


Vodnář - Býk: 

Než abyste se stresovali tím, že nezavolá, překonejte se a zavolejte mu sami. Dáte mu sice najevo, že vám na něm záleží, ale zase si ušetříte nemalé nervy.


Vodnář - Blíženci: 

Moc dobře by vám udělala práce, u které se může sedět a povídat. Kdyby náhodou někdo z vašich známých potřeboval drát peří, bylo by to pro upevnění vašeho vztahu to pravé!


Vodnář - Rak: 

Hlavně ho zbytečně neprovokujte! Rak vás má moc rád, ale když míra jeho trpělivosti překypí, dokáže vámi taky zamést tak, že se budete jen mlčky divit a nahlas omlouvat.


Vodnář - Lev: 

V náhledu na jednoho člověka se sejít nedokážete, i kdybyste opravdu moc chtěli. Pak bude lepší, když se s ním budete scházet sami a tak, aby s ním váš miláček vůbec nemusel přijít do styku.


Vodnář - Panna: 

Úterní vstup Jupitera do Štíra vás dost rozhodí. Naštěstí máte vedle sebe Pannu, která bez problémů najde něco pozitivního i v tom, v čem vy sami nic dobrého nevidíte.


Vodnář - Váhy: 

S vaším miláčkem to opravdu není jednoduché. Naštěstí se můžete těšit na sobotu, kdy se Venuše přesune do jeho znamení, a kdy se mezi vás vrátí porozumění i láska.


Vodnář - Štír: 

Nezdá se vám, že ho omlouváte i ve chvíli, kdy by po něm každý jiný něco hodil? Pokud si přiznáte, že ano, sami sebe se zeptejte, proč to vlastně děláte...


Vodnář - Střelec: 

Jeho nápady atakují hranici vaší trpělivosti. Když přežijete tento týden bez velké hádky, která bude gradovat směrem k rozchodu nebo rozvodu, můžete si gratulovat.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně nepřemýšlejte, jak mu vysvětlit něco, o čem vy sami nejste tak úplně přesvědčení. Kozoroh by na vaše rozpaky přišel a neopomněl by vám je připomenout.


Vodnář - Vodnář: 

To, co klepe, není ani stáří, ani zima. Je to láska, která na vás přes léto nějak zapomněla, a teď se rozhodla, že si zasloužíte, aby vám zpříjemnila život.


Vodnář - Ryby: 

Představa, že se domluvíte bez problémů, je kupodivu průchozí. Je jasné, že Ryba po vztahovém poklidu touží stejně intenzivně jako vy...


Ryby - Beran: 

Hlavně mu nedávejte za každou cenu najevo svou lásku. Když ho v tomto směru dokážete nechat alespoň trochu na pochybách, bude to pro vás oba daleko prospěšnější.


Ryby - Býk: 

V některých zásadních záležitostech se tak trochu míjíte. Když pak Býk přijde s tím, že byste je měli řešit po poradě a spolu, chápete, proč to chce, ale nechápete, jak to budete dělat.


Ryby - Blíženci: 

Opravdu není důvod, abyste mu brali iluze o jeho kamarádech. Bude daleko lepší, když mu dovolíte, aby na jejich chyby přišel sám, a sám se taky rozhodl, jak na to bude reagovat.


Ryby - Rak: 

Neustále se snaží, aby se dostal na vrchol nějaké hierarchie. Vám ale připadá, že jde o věc, která za něco takového opravdu nestojí a která ho jenom zbytečně vyčerpává.


Ryby - Lev: 

Hlavně hlídejte rodiče, kteří se v tomto znamení narodili! Jejich velkorysost během života roste, a vy jim marně vysvětlujete, že by na svůj majetek měli být opatrnější, než byli dosud.


Ryby - Panna: 

Když se nedomluvíte, není to chyba ani jednoho z vás. Kdybyste si ale dali další šanci v neděli večer, kdy se Luna dostane do Panny, mohli byste své chyby rychle a účinně napravit.


Ryby - Váhy: 

Hádat se můžete kvůli domácím zvířatům. Zatímco Váha má pocit, že je potřeba, abyste je vychovávali v systému a řádu, vy máte v tomto ohledu zcela jiný názor...


Ryby - Štír: 

Není důvod, abyste se rozhodovali pod tlakem. Štír se vás k tomu sice může snažit přinutit, ale vy byste mu měli dokázat vysvětlit, že bude lepší, když počkáte do příštího týdne.


Ryby - Střelec: 

Hlavně nepátrejte po jeho minulosti. Když se s tím, co ho utvářelo do dnešní podoby, budete seznamovat pomalu a po kapkách, bude to daleko bezpečnější.


Ryby - Kozoroh: 

Veškeré úřední žádosti by měl podávat ve středu a ve čtvrtek. Šance, že to dopadne podstatně lépe, než jste oba čekali, je neobyčejně vysoká!


Ryby - Vodnář: 

Představa, že se domluvíte s jeho sourozenci, se ukáže jako totálně neprůchozí. Dokonce i váš přátelsky naladěný Vodnář uzná, že vy jste udělali dost a teď je řada na nich.


Ryby - Ryby: 

Než o něj projevíte zájem, měli byste chvíli zpovzdálí pozorovat cvrkot. Když mu dáte dost času, je pravděpodobné, že se odhodlá a jako první projeví zájem on o vás.