Týdenní partnerské horoskopy od 09.01.2017 do 16.01.2017

Beran - Beran: 

Hlavně klid! Když se budete s miláčkem navzájem popohánět k výkonům, na které ani jeden nemáte, nic neuděláte a ani atmosféru to nijak zásadně nevylepší.


Beran - Býk: 

Když si začne stěžovat na život, měli byste ho vyslechnout a přímo se ho zeptat, s čím mu můžete pomoci. Vaší reakcí bude tak překvapený, že se nezmůže na slovo!Beran - Blíženci: 

K vašemu překvapení odvolá akci, kterou jste měli už dlouho naplánovanou. Když vám pak řekne, proč to udělal, pochopíte, že je to sice nemilé, ale nic jiného se dělat nedalo.


Beran - Rak: 

Jeho kamarádi jsou velice užiteční. Vždycky, když je na vás Rak naštvaný, mu vysvětlí, že jinde je to horší, takže sám Rak pochopí, že se na vás vlastně nemá proč zlobit.


Beran - Lev: 

To, co se před vámi rýsuje, je naprosto skvělé. Lev se do vás zamiloval tak, jak to podle svých vlastních slov ještě nikdy nedokázal - a vy se v jeho přítomnosti skoro až vznášíte.


Beran - Panna: 

Když přijde s tím, že byste si měli věnovat víc času, má pravdu. Panna opravdu nelibě nese stav, kdy si nějakou chvíli vyšetříte na každého, ale na ni vám pak energie nezbývá.


Beran - Váhy: 

Partnerské spory proběhnou naprosto hladce. Týká se to hlavně začátku týdne, kdy je Luna v komunikativních Blížencích, a kdy se místo dalšího zlobení začnete oba současně smát.


Beran - Štír: 

Jde o člověka, který má vždycky ve všem jasno. Vy se však svého názoru držíte, čímž si získáváte daleko víc úcty než ti, kteří se mu bez boje podřídí.


Beran - Střelec: 

Veškeré návrhy na neklasické podnikání odmítněte i v případě, kdy kvůli tomu bude Střelec smutný. Kdybyste jeho návrh přijali, byli byste zanedlouho smutní zase vy...


Beran - Kozoroh: 

Jeho nový zájem vás zaujme taky. Pokud jste hledali něco, co by vám vyplnilo dlouhé zimní večery a co by vás oba bavilo, můžete přestat, protože jste to už našli.


Beran - Vodnář: 

V rámci kompromisů se dohodnete i na svém dalším bydlení. Oba si však musíte uvědomit, že jde o rozhodnutí, které je pro vás oba hodně závažné, a které se nedá změnit!


Beran - Ryby: 

Když pro vás něco udělá, je to silně dvojsečné. Na jedné straně se sice projeví velkoryse, ale na straně druhé za to od vás bude vyžadovat něco, co mu dát nechcete a ani nemůžete.


Býk - Beran: 

Vaše soužití je dost náročné. Problém je v tom, že Beran touží po sportu a nejrůznějších fyzických aktivitách, zatímco vy byste byli nejspokojenější v klidu a doma.


Býk - Býk: 

V rámci pracovních povinností musíte počítat s větší pracovní odpovědností. Naštěstí máte oba doma člověka, kterému se můžete svěřit a požádat ho o názor a třeba i o pomoc.


Býk - Blíženci: 

Lidé, kteří se vynoří z jeho minulosti, váš vztah ani v nejmenším neohrožují. Přijměte je laskavě a hlavně ani slovem nedávejte najevo obavy, které z nich máte!


Býk - Rak: 

Opět se přesvědčíte, že patří k labužníkům. Pokud se v okolí otevře nový podnik lepší kategorie, počítejte s tím, že tam o víkendu skončíte na obědě nebo na večeři.


Býk - Lev: 

Když se vám omluví, měli byste to brát vážně. Zároveň byste si měli uvědomit, že Lva podobný výrok stál spoustu sebepřemáhání a zbytečně to nerozmazávat.


Býk - Panna: 

I kdybyste v rámci nějakého večírku nebo jiné akce trochu partnersky ulétli, Panna se to dozvědět nesmí! Kdyby se to dozvěděla, byl by to signál k rozchodu, a vy byste s tím nic nenadělali.


Býk - Váhy: 

Hlavně si nemyslete, že musíte dohlížet na všechno, co dělá, a vylepšovat to, co se mu nepovede. Kdybyste ho nechali svému osudu, ulehčíte si život!


Býk - Štír: 

S jeho zdravím je tak trochu problém. Neustále si stěžuje na nejrůznější nepříjemnosti, ale o tom, že by šel k lékaři, nechce slyšet, ani když ho usilovně přemlouváte.


Býk - Střelec: 

Nedovolte, aby vám sebral kontrolu nad rodinnými finančními toky. Pár dnů byste si sice žili jako v ráji, ale potom by byl váš život opravdu krušný a neradostný.


Býk - Kozoroh: 

Patří k lidem, kterých byste se neměli vzdávat ani pod tlakem. Když vám někdo začne vysvětlovat, že by Kozorohovi bylo po jeho boku méně, je to manipulace, které nesmíte podlehnout.


Býk - Vodnář: 

Jeho skutečná povaha se projeví v pátek nebo v sobotu. Budete příjemně překvapení, protože z toho vyjde podstatně lépe, než jste se vůbec odvážili předpokládat.


Býk - Ryby: 

O napjaté chvíle se vám postarají jeho sourozenci. Chtějí, abyste ji půjčili ze svých rezerv, a když Ryby z pochopitelných důvodů odmítne, usoudí, že za to můžete vy.


Blíženci - Beran: 

Představa eurovíkendu není tak zcela mimo, jak se vám zdá. Když se domluvíte na městě, které chcete navštívit, letadlo a ubytování vám už problémy dělat nebude.


Blíženci - Býk: 

Připadá vám, že ho zajímá všechno jiné jenom vy ne. Přesto musíte odolat a nevymýšlet si události, které by sice jeho zájem určitě upoutaly, ale které nemají s pravdou nic společného.


Blíženci - Blíženci: 

Když zjistíte, že nemůže spát, zbytečně se nevyptávejte, ale pozorujte. Pokud dokážete uplatnit své kombinační schopnosti, přijdete na to, co se děje, aniž by vám k tomu řekl byť jen jediné slovo...


Blíženci - Rak: 

V jeho rodině dojde k zajímavým změnám. Rak vám však vysvětluje, že nejde o nic, do čeho byste se měli plést, a vy usoudíte, že je to vlastně velice rozumný nápad.


Blíženci - Lev: 

Jeho nálady se mění tak rychle, že se v nich nestačíte orientovat. Proti vám se sice neobrátily, ale nepříjemné je vám už to, jak se chová k ostatním lidem.


Blíženci - Panna: 

Za každou cenu chce být samostatnější a dává vám to najevo. Uvědomte si, že na něco takového má nárok a rozhodněte se, že jeho přání raději bez otálení vyhovíte.


Blíženci - Váhy: 

Narazíte na důsledek zkušeností, které má se svými bývalými partnery. Pokuste se mu vysvětlit, že od vás se podobného jednání nedočká, ale moc velký úspěch od své řeči nečekejte.


Blíženci - Štír: 

Překvapí vás nadšením, které projeví pro nějaké umění, o něž náhodou zakopnete. Pokud se jenom trochu zamlouvá i vám, a pokud na ně máte, neváhejte a co nejrychleji to kupte!


Blíženci - Střelec: 

Jde o týden, kdy by si měl dopřát oddech. Kdybyste ho navíc donutili k víkendu, kdy se bude hodně hýbat a na počítač zapomene, uděláte pro něj opravdu hodně.


Blíženci - Kozoroh: 

V úterý, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem, ho raději hlídejte. Když vybuchne, nezůstávejte stranou, ale snažte se ho umlčet dřív, než řekne něco, co ho bude mrzet.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud ho čekají nějaké zkoušky, testy nebo pokud odevzdává práci, na které mu záleží, není se čeho bát. Hlavně začátek týdne je pro podobné aktivity více než příznivý!


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s tím, že by chtěl zimní zahradu, nevysvětlujte, že je to nesmysl. Když zapnete hlavu, určitě vymyslíte způsob, jak jeho přání vyhovět a tím zásadně vylepšit domácí atmosféru.


Rak - Beran: 

Neustále po vás chce něco, na co nemáte ani náladu ani energii. Budete dále doufat, že ho to přejde a on své požadavky utlumí, nebo mu nahlas vysvětlíte, že se těší marně?


Rak - Býk: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že jste ve vztahu s něčím nespokojení a že byste to chtěli změnit. Bral by to jako útok na svou osobu, a nikdy by nepochopil, že jste to tak nemysleli.


Rak - Blíženci: 

Neustále má pocit, že může k penězům přijít i jinak, než prací. Když zjistíte, že se za tímto účelem přihlásil do televizní reality show, budete mít co dělat, abyste to vydýchali.


Rak - Rak: 

Sny, které vám o něm zdají, jsou opravdu zásadní. Ukazují vám váš vztah z naprosto jiného úhlu, než pod jakým jste ho vnímali dosud, a nutí vás k přemýšlení.


Rak - Lev: 

Jeho nápady ohledně nákupů po internetu se vám moc nezamlouvají. I když vám všichni vysvětlují, že dneska se to jinak nedělá, máte pocit, že je zbytečné riziko.


Rak - Panna: 

To, co máte v úmyslu, vám sice rozmlouvá, ale nic rozumného vám místo toho nenavrhne. Počkejte s rozhodnutím do čtvrtka, a když s ničím novým nepřijde, jednejte podle původního scénáře.


Rak - Váhy: 

To, co mezi vámi je, nikomu nevysvětlíte. Neměli byste se o to ani pokoušet, protože by to byla jenom zbytečná ztráta energie a času.


Rak - Štír: 

Patří k lidem, kteří jsou pro vás vyloženě inspirativní. Když vám sdělí, že podle jeho názoru něco nezvládnete, zapomenete na všechno a přesvědčujete ho, že se mýlí.


Rak - Střelec: 

Přiznejte si, že mu trochu závidíte. Naštěstí se v neděli stane něco, co vás přesvědčí, že on má sice štěstí, ale vy jste na tom v tom, co je v životě podstatné, daleko lépe.


Rak - Kozoroh: 

Na debaty ohledně toho, co si oblékáte, jste naštěstí už zvyklí. Kdybyste nebyli, bylo by jeho neustálé kritizování toho, co máte na sobě, už opravdu nesnesitelné.


Rak - Vodnář: 

Když vás pozve na dvě deci, dělá to opravdu jen proto, aby si s vámi popovídal. Čím méně od toho budete čekat, tím zábavnější společně strávené chvíle budou.


Rak - Ryby: 

Vnímáte ho sice jako toho pravého, ale to ještě neznamená, že mu musíte přizpůsobit celý svůj život. Čím více samostatnosti si zachováte, tím bude váš další život lepší!


Lev - Beran: 

Dluhy, které vůči němu máte, jsou sice nehmotné, ale o to tíživější. Pokuste se dát situaci do pořádku dříve, než vám definitivně přeroste přes hlavu!


Lev - Býk: 

Když přijde s tím, že byste spolu mohli třeba hrát divadlo, je v tom problém. On sice s tímto nápadem přišel, ale nakonec budete vy po všech stránkách ten lepší.


Lev - Blíženci: 

Dárek, který vám přinese, byste měli ocenit. Hlavně se ho neptejte, proč vám ho dává, když nemáte ani svátek, ani narozeniny, a tedy k tomu nemá žádný důvod.


Lev - Rak: 

Když jste v průšvihu, je nenahraditelný. V klidu vás vyslechne, vymyslí, co by se dalo dělat, a ještě vám slíbí, že vás bude za všech okolností podporovat.


Lev - Lev: 

Překvapuje vás svou důsledností. Dosud svá novoroční předsevzetí porušil už v prvním lednovém týdnu. Teď probíhá druhý a vy pořád nemáte pocit, že by se vzdával.


Lev - Panna: 

Využijte každé šance, kdy můžete být spolu. Kdyby se vám podařilo vyjet někam, kde jste spolu ještě nebyli, a tam si kromě praktických záležitostí užít i vzájemné blízkosti, bude to skvělé.


Lev - Váhy: 

Opravdu chcete nést kůži na trh za lidi, kteří si vaši oddanost nezaslouží? Pokud ne, chovejte se tak trochu sobecky, držte se svého a na ostatní se dívejte leda z povzdálí.


Lev - Štír: 

Jako partner vám vyloženě sedne. Občas je na vás sice trochu hubatý, ale toho se nebojíte, protože mu dokážete odpovědět stejně a možná ještě trochu ostřeji.


Lev - Střelec: 

Nechápe, že s ním nechcete trávit víkend ne proto, že by se vám nelíbil, ale proto, že se vám zdá, že na vás moc pospíchá. Navrhněte sobotní návštěvu kina a sledujte, co na to řekne.


Lev - Kozoroh: 

Neustále má pocit, že byste měli pomáhat jeho příbuzným a nic za to nechtít. Pokud opravdu netoužíte po nedobytných půjčkách a zbytečných hádkách, jeho nápady ostře odmítněte!


Lev - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek Merkur přesune do Kozoroha, ho nepoznáváte. Na první pohled je jasné, že o něčem hluboce přemýšlí, ale nechce vám prozradit, co to vlastně je.


Lev - Ryby: 

Ve čtvrtek odpoledne se těšte na jeho zásadní proměnu. Je pod vlivem konjunkce mezi Venuší a Neptunem a svou lásku vám dává najevo způsobem, který vás opravdu překvapuje.


Panna - Beran: 

Váš vztah je vyloženým hazardem. Beran vás přesvědčuje, že potřebuje jen vaši lásku k tomu, aby se změnil, a vy mu to vzdor svému zdravému rozumu moc rádi věříte.


Panna - Býk: 

Soulad mezi vámi nic nenaruší. Je vám dobře, všechno probíhá v klidu, a vy jenom doufáte, že pohoda mezi vámi vydrží i v následujících týdnech a měsících.


Panna - Blíženci: 

Raději do něj zbytečně nerýpejte! Pokud to uděláte, nebude mlčet, ale ozve se tak, že vám nezbude, než se rozplakat a ještě se mu za to, co jste mu řekli, omluvit.


Panna - Rak: 

Když šéf z tohoto znamení přijde s nějako prací navíc, musíte mu vyhovět. Dokáže se totiž zatvářit tak, že si to, že byste ho dokázali odmítnout, nedokážete představit.


Panna - Lev: 

O vašich schopnostech mluví tak, že z toho vycházíte jako mistr světa. Nepřemýšlejte, co tím sleduje, a užívejte si chvály, které jste od něj v poslední době moc nezískali.


Panna - Panna: 

Oba patříte k lidem, kteří si umí poradit v každé situaci. V tomto týdnu jste ještě výkonnější, protože se nejedná o vás, ale o kamarády, kterým pomáháte z průšvihů vpravdě životních.


Panna - Váhy: 

Při hodnocení toho, co k němu cítíte, se nechte vést intuicí. Když ho začnete chladně analyzovat, vezmete v úvahu jeho majetek, a nebudete poslouchat, co mu řídí srdce.


Panna - Štír: 

Ve čtvrtek odpoledne, kdy je pod vlivem konjunkce Venuše s Neptunem, se nenechte vyvést jeho jednáním z míry. Když počkáte do rána, vrátí se všechno do obvyklých kolejí.


Panna - Střelec: 

Anonymní dopisy nebo maily, které se ho týkají, se pokuste mazat bez přečtení. Vaše zvědavost sice utrpí, ale vy si zachováte duševní pohodu a myšlenkový klid, což je důležitější.


Panna - Kozoroh: 

Když vám tvrdí, že jeho poslední rozhodnutí nic nezmění, nenechte se zmást. Zeptejte se, proč to tedy vlastně dělá, a potom si vychutnejte rozpaky, které nedokáže skrýt.


Panna - Vodnář: 

Některé jeho představy vám sice lichotí, ale zároveň jsou naprosto nereálné. Má pocit, že máte k dispozici neomezené finanční zdroje, a nechápe, že to tak není.


Panna - Ryby: 

Naprosto ho nepoznáváte. Pokud jste až dosud měli pocit, že na sobě nechá dříví štípat, musíte teď přiznat, že není zdaleka tak poddajný, jak se vám až dosud zdálo.


Váhy - Beran: 

To, že se ho zeptáte, nic nevyřeší. Beran se rozhodl, že vám nebude dělat zbytečné starosti, a místo upřímné odpovědi vám říká jenom to, o čem usoudí, že byste to chtěli slyšet.


Váhy - Býk: 

Kamarád z tohoto znamení se stará, abyste se nenudili! Neustále vám předvádí jeden svůj nový objev za druhým a nechápe, že jsou všichni v podstatě stejní.


Váhy - Blíženci: 

Marně mu vysvětlujete, že riskuje zbrkle, ale hlavně zbytečně. Pokud máte dojem, že dělá všechno pro to, aby si pořádně nabil nos, není to dojem, ale fakt.


Váhy - Rak: 

Občas máte pocit, že se plnou parou žene do průšvihu. Týká se to zejména úterního odpoledne, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem, a kdy emoce opět vyhrávají nad rozumem.


Váhy - Lev: 

Nějak mu nerozumíte. Váš Lev vás sice večer i ráno ujišťuje, že mezi vámi nikdo třetí není, ale vy máte přesto pocit, že se mezi vás dva opět někdo vtírá.


Váhy - Panna: 

Když řekne, že je potřeba, abyste dali dohromady veškeré dokumenty, které se doma různě povalují, musíte s ním souhlasit. Když se do práce pustíte v neděli ráno, máte odpoledne hotovo!


Váhy - Váhy: 

Vypadá to na domácí rekonstrukci, které se nevyhnete. Pokud musíte udělat novou elektriku, počítejte s tím, že za ni zaplatíte penězi, které jste měli původně určené na něco daleko příjemnějšího.


Váhy - Štír: 

Jeho náladám opravdu nerozumíte. Zatím jste je brali jako něco, co k němu patří a co řešit nechcete, ale teď je vám jasné, že to budete muset důrazně řešit.


Váhy - Střelec: 

Máte ho sice docela rádi, ale to vás sklonům ke konfliktům nezbavuje. Naštěstí Střelec sám uzná, že hlavní vina je na něm a na jeho jedovatých vtípcích, které si mohl odpustit.


Váhy - Kozoroh: 

I když je atmosféra mezi vámi na začátku týdne dost napjatá, všechno se záhy srovná. Na konci týdne se dokonce vrátí pohoda do té míry, že se dokážete i společně zasmát.


Váhy - Vodnář: 

Pokud je to váš idol, není čas na otálení. Když ho nepozvete na společenskou akci hned v pondělí dopoledne vy, udělá to někdo, koho ze sedla už nevyhodíte.


Váhy - Ryby: 

Jeho jednání se vám líbit nemusí, ale nahlas to raději nekomentujte. Když na to, že zbytečně riskuje, přijde sám, bude to pro něj i pro vás daleko cennější.


Štír - Beran: 

Mezi vámi je všechno úplně jinak, než bylo dříve. Je to sice všestranně pozitivní, ale přesto si musíte zvykat na nové rozložení sil a nové partnerské relace.


Štír - Býk: 

Potíže může mít se zásilkovými obchody všeho druhu. Naštěstí se celé záležitosti chopíte vy a svému naštvanému Býkovi zachráníte jak peníze, tak nervy, které má už na pochodu.


Štír - Blíženci: 

Překvapí vás praktickým řešením problému, s nímž jste si nevěděli rady. Žádné peníze za to chtít nebude, ale dobrou večeři odmítnout nedokáže.


Štír - Rak: 

I jinak skvělý a vyrovnaný partner může mít své nálady. Naštěstí ho už znáte, víte, že to nemá dlouhého trvání, a nenecháte si tím zkazit náladu.


Štír - Lev: 

Hlavně se kvůli němu nenechte svést z cesty. Na tom, čeho jste dosáhli, vám opravdu záleží, a rozhodně to nehodláte měnit na příslib jeho lásky na věčné časy.


Štír - Panna: 

Velice vás překvapí! Chválí vás kvůli něčemu, co považujete za naprosto přirozené, a nechápe, že nevíte, zda si z vás svými slovy nakonec nedělá legraci.


Štír - Váhy: 

I když jste mu žádné dárky kupovat nechtěli, všechno bude jinak. Uvidíte něco, o čem víte, že se mu to bude líbit, a sáhnete do peněz, které jste měli odložené na něco praktického.


Štír - Štír: 

Diskuse, které s ním vedete, jsou celkem k ničemu. Vy se sice můžete snažit, ale váš miláček je stejné povahy jako vy. O tom, že by ustoupil, nemůže být řeč.


Štír - Střelec: 

Když vám začne mluvit do života, berte to jako atmosférickou poruchu. Ta se vám sice nelíbí, ale nic s ní nenaděláte. Když ho necháte mluvit a sami si pojedete po své linii, bude to nejlepší.


Štír - Kozoroh: 

Jeho informace mohou být sice obsáhlé, ale objektivní nebudou. Pokud se chcete v tom, co se děje, správně orientovat, musíte si najít jiný a spolehlivější zdroj.


Štír - Vodnář: 

Dárky, které mu posílá jeho obchodní partner, jsou sice příjemné, ale taky zavazující. Měli byste ho na to upozornit dřív, než zapadne do problémů, z nichž se už nevyhrabe.


Štír - Ryby: 

Jde o člověka, s nímž vycházíte naprosto bez problémů. Potíž vznikne ve chvíli, kdy vás začne pálit dobré bydlo a kdy usoudíte, že by nějaká hádka váš společný život zpestřila.


Střelec - Beran: 

Váš vztah je naprosto skvostný. Spolu dokonce dokážete najít něco, čemu se můžete upřímně zasmát, i v situaci, kdy všichni vaši kamarádi propadají pesimismu až beznaději.


Střelec - Býk: 

Šéf z tohoto znamení je naprosto neprůstřelný. Můžete ho sice upozorňovat na negativní důsledky jeho pracovních rozhodnutí, ale ani po vaší řeči se nic nezmění.


Střelec - Blíženci: 

Neustále se stará, abyste se nenudili. Obvykle jste měli s partnery problémy proto, že na vás byli příliš málo akční, ale teď si říkáte, že by váš Blíženec mohl na aktivitě i trochu ubrat.


Střelec - Rak: 

To, co mezi vámi bylo, dávno vyvanulo, a vy k sobě konečně dokážete přistupovat s rozumem. Právě proto byste měli brát vážně to, co vám říká, a o jeho slovech přemýšlet.


Střelec - Lev: 

Začátek nového života je komplikovaný. Moc rádi byste ho už odstartovali, ale zároveň si uvědomujete, že vás to bude stát víc sil, než jste si mysleli.


Střelec - Panna: 

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, počítejte s rozpory. Panna má pocit, že nic neděláte, zatímco vy máte dojem, že vám upírá právo na zasloužený odpočinek.


Střelec - Váhy: 

Do jeho rodinných sporů se nepleťte. Jejich rodinná soudržnost nakonec zafunguje tak, že se za vašimi zády domluví a na vás pak všechny své neshody svedou.


Střelec - Štír: 

Plány, které jste měli, musíte přizpůsobit tomu, že máte doma Štíra. Naštěstí jde o jednorázovou akci, po které už žádné další požadavky následovat nebudou.


Střelec - Střelec: 

Když se v jeho chování nevyznáte, zapátrejte v jeho rodině. Když zjistíte, jak to u nich vypadalo, pochopíte, proč se váš partner občas chová tak, že mu nerozumíte.


Střelec - Kozoroh: 

Raději ho moc nechvalte. Po každém vašem uznalém slovu mu sebevědomí stoupá do výše, která vylučuje jakékoliv jeho další rozumné jednání.


Střelec - Vodnář: 

Jeho smířlivost je překvapivá. Najednou vám nabízí pomocnou ruku, a nechápe, že jde o nabídku, se kterou přišel pozdě a která vás nyní už ani trochu nezajímá.


Střelec - Ryby: 

Domluvy, které vymyslíte, dopadnou naprosto jinak. Nevíte, zda je Ryba porušuje z roztržitosti nebo ze zlomyslnosti, ale faktem zůstává, že je nedodržuje.


Kozoroh - Beran: 

Když nevíte, co ve vztahu k němu dělat, nedělejte nic. Nečinnosti se bát nemusíte, protože Beran dlouho nevydrží a osloví vás jako první!


Kozoroh - Býk: 

Opravdu nevíte, co s ním dělat. Zatímco vy byste moc rádi měli klid a věděli, jak to s vámi vypadá, Býk se neustále rozmýšlí, a vy máte dokonce dojem, že mu to dělá radost.


Kozoroh - Blíženci: 

Když se vám něco nepovede, raději mu to neříkejte. Váš miláček má opravdu hubu jako meč, a výroky, jimiž by vaše pochybení komentoval, by vám přišly skoro až líto.


Kozoroh - Rak: 

Víte spoustu věcí, o kterých váš miláček nemá ani tušení. Budete se s ním o své poznatky dělit, nebo si je alespoň ještě chvíli necháte raději pro sebe?


Kozoroh - Lev: 

Potíže s klíči, které v tomto týdnu máte, se řeší jen obtížně. Nakonec se domluvíte, že vyměníte zámky, což bude sice drahé, ale jinak to nepůjde.


Kozoroh - Panna: 

Soulad mezi vámi nic nenaruší. Když si navíc prohlédnete dárek, který vám dává k narozeninám, zjišťujete, že jste konečně narazili na člověka, který hned pochopil, po čem ve skutečnosti toužíte.


Kozoroh - Váhy: 

Ukáže se jako člověk, který má zdravý rozum. Občas se sice projevuje jako někdo, kdo za svou krásu rozhazuje víc, než je zdrávo, ale to mu rádi a s chutí odpustíte...


Kozoroh - Štír: 

On vás o něco požádá, vy mu nevyhovíte. Nic mu nevysvětlujte, protože byste se tím jen zaplétali do vysvětlování, které by vám stejně nic dobrého nepřineslo.


Kozoroh - Střelec: 

Čekejte spor a vzájemné vyjasňování stanovisek. To, co je pro vás důležité, je pro něj nepodstatné, takže se můžete těšit na dlouhé diskuse, které vás připravují o čas, ale z nichž nic zajímavého nebude.


Kozoroh - Kozoroh: 

V úterý se k sobě chovejte jako cizí. Když se i doma budete k miláčkovi chovat jako k dobrému kolegovi, vyhnete se hádce a doma si zachováte klidnou a pokojnou atmosféru.


Kozoroh - Vodnář: 

Je sice pochopitelné, že mu nechcete kazit radost, ale přesto byste mu měli svůj názor sdělit. Vyhnete se tak situaci, kdy vám vyčte, že jste měli mít rozum vy, když ho už neměl on.


Kozoroh - Ryby: 

Týden probíhá skvěle, víkend ještě lépe. Dokonce se přemluvíte k akci, což znamená, že budete po dlouhé době trávit volný čas jinak než doma a mlčky.


Vodnář - Beran: 

Váš miláček se přizná, že se něčeho bojí, a vy to můžete brát jako složení partnerské maturity. Beran o svých pochybnostech rád nemluví, a s někým, komu nevěří, už vůbec ne.


Vodnář - Býk: 

Když sháníte byt, pomůže vám jak radou, tak skutkem. Pokud budete koncem týdne podepisovat smlouvu, nezapomeňte mu zdůraznit, že je to z valné části jeho zásluha.


Vodnář - Blíženci: 

Jako rivala se ho nemáte proč bát. Kolem vašeho miláčka se sice točí, ale on přesně ví, co v životě chce, a uvědomuje si, že Blíženec to v žádném případě není.


Vodnář - Rak: 

Můžete se těšit na další etapu vašeho společného života. Čekají vás nové zkušenosti, které do vašeho společného života vnesou přesně to, co tam dosud chybělo.


Vodnář - Lev: 

Hodně často máte co dělat, abyste se při pohledu na něj nesmáli nahlas. Lev, který se tvářil jako člověk, který všechno zvládá, vás prosí o radu s tím, že se bez ní neobejde.


Vodnář - Panna: 

Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek Merkur dostane do Kozoroha, se zásadně změní. Najednou se přestane ostýchat a konečně vám vysvětlí, co ho vedlo k tomu, aby se do vás zamiloval.


Vodnář - Váhy: 

Jeho životními zkušenostmi se řídit nemusíte, ale přesto byste je měli vyslechnout. Bude to lepší, než kdybyste tápali a dělali chyby, které on má už dávno za sebou.


Vodnář - Štír: 

To, že jste si od začátku nesedli, je jenom i vám jasné. Teď vás však život posunul a vy jste pochopili, že se musíte na společné taktice domluvit dřív, než bude pozdě.


Vodnář - Střelec: 

Nabídka výhodného zaměstnání, které vám dává, si vyžaduje zkoušku časem. V tomto týdnu je Střelec pod vlivem konjunkce Venuše s Neptunem a vy uděláte dobře, když své rozhodnutí odložíte.


Vodnář - Kozoroh: 

S jeho známými je to těžké. Mají pocit, že byste je měli zásobovat dobrými nápady stejně, jako zásobujete svého Kozoroha, a nechápou, že se vám do toho nechce.


Vodnář - Vodnář: 

Veškeré charitativní akce, do kterých se pustíte, dopadnou skvěle. Důsledkem bude nabídka na trvalejší spolupráci, která se bude zamlouvat vám i miláčkovi.


Vodnář - Ryby: 

Nadřízený z tohoto znamení se chová naprosto jinak, než obvykle. Na konci týdne si s vámi dokonce začne povídat, což vás překvapí a vykolejí zároveň.


Ryby - Beran: 

Rande sice proběhne, ale tím to taky skončí. Budete se s ním moc dobře bavit, ale zároveň je vám jasné, že přesto o nic zásadně výjimečného nejde.


Ryby - Býk: 

Klidně mu řekněte, že vás svými řečmi jenom zdržuje. Proud informací, o které se s vámi dělí, tím sice nezastavíte, ale alespoň ho trochu zmírníte.


Ryby - Blíženci: 

Na šéfa z tohoto znamení musí být přísnost. Když vám pracovní podklady přes veškeré vaše upozorňování nedává, kryjte se tím, že mu napíšete mail!


Ryby - Rak: 

Zájem, který o něj máte, byste měli maskovat alespoň předstíraným nezájmem. Rak trochu nejistoty potřebuje a vy byste mu ji měli poskytnout...


Ryby - Lev: 

Ve čtvrtek by si měl dávat pozor na pusu. Pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Jupiterem může prohodit něco, co on myslí jako vtip, ale co druhá strana vnímá naprosto jinak.


Ryby - Panna: 

Ve čtvrtek, kdy jste oba pod vlivem konjunkce mezi Venuší a Neptunem, se snažte projevy své lásky alespoň trochu mírnit. Pokud to přeženete, bude si miláček myslet, že si z něj děláte legraci...


Ryby - Váhy: 

Konečně si může splnit své zásadní životní přání. Když zjistíte, že s vámi nemá nic společného, opravdu to není důvod, abyste se urazili a nemluvili.


Ryby - Štír: 

Ve čtvrtek se vaše komunikace konečně otočí tak, že budete spokojení. Štír podlehne vlivu úplňku z Raka a sám od sebe se začne bavit o rodině, kterou spolu budete mít.


Ryby - Střelec: 

To, že vám chce pomáhat, vás dost překvapuje. Až dosud jste měli pocit, že se vám spíše jenom plete pod rukama, a že všech sil se snaží, aby vám život zkomplikoval.


Ryby - Kozoroh: 

Je potřeba, abyste se neustále tvářili zaměstnaně. Když Kozoroh uvidí, že kmitáte podle jeho představ, bude rád, že vás konečně vychoval a ani se nezeptá, co vlastně děláte.


Ryby - Vodnář: 

O jeho záležitosti se nestarejte. Kdyby náhodou nedopadly, mohl by vám v návalu vzteku vysvětlit, že to je stejně jen vaše vina, protože on měl přece všechno promyšlené.


Ryby - Ryby: 

Ve středu, kdy jste pod vlivem Marse s Plutem, se můžete domluvit na dalších životních plánech. Závěry, k nimž dospějete, budou rozumné a při oboustranné snaze i uskutečnitelné.