Týdenní partnerské horoskopy od 08.05.2017 do 15.05.2017

Beran - Beran: 

Chcete pomoc? Požádejte svého Berana. Obvykle má sice pusu plnou řečí, ale tentokrát se poznámek zdrží a jen se zeptá, co a kdy potřebujete.


Beran - Býk: 

Peníze navíc, které mu v práci nabízejí, mu rozhodně nedávají zadarmo. Oba byste si to měli uvědomit dřív, než se uvážete k něčemu, co vás připraví o veškerý volný čas.Beran - Blíženci: 

Každá chvíle, kterou můžete trávit spolu, si zaslouží oslavu. V poslední době jste na sebe měli opravdu málo času a teď cítíte, jak vám společné chvíle s partnerem chybí.


Beran - Rak: 

Když přijde s tím, že byste měli prodat jeho rodinné sídlo, zeptejte se, zda to myslí vážně. Vy byste ho sice prodali okamžitě, ale on k němu přece jen má jiný vztah.


Beran - Lev: 

Pondělí je pro vás oba skvělé. Vy si užíváte jeho společnosti, a on vám s chutí dokazuje, že jeho společnost je to nejlepší, co vás mohlo potkat.


Beran - Panna: 

Veškeré soudy a jiná podobná jednání dopadnou skvěle. Panna by vás tam však neměla doprovázet, protože hrozí, že to bude prožívat daleko hůře, než vy.


Beran - Váhy: 

Aktivitu z jeho strany čekat nemůžete. Váha nechá všechno na vás, a ještě vám vysvětlí, že je to vlastně dobře, protože by sama jenom všechno zkazila.


Beran - Štír: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, ho raději moc neprovokujte. Štír momentálně disponuje úplňkovou silou a bez problémů by si s vámi poradil.


Beran - Střelec: 

Zatím jste jeho netaktní poznámky přecházeli s tím, že je prostě takový, ale dál to už nejde. Využijte soboty, kdy na to budete mít čas, a jasně mu vysvětlete, co vám vadí.


Beran - Kozoroh: 

Vysoká hra, kterou vymyslel, mu vyjde naprosto dokonale. Přiznejte se, že jste mu nevěřili, a k dokonalému výsledku vyslovte upřímné blahopřání!


Beran - Vodnář: 

Pokud vás chce mít pod kontrolou, je to jeho věc. Vy byste mu však měli vysvětlit, že se vám to nelíbí, a že uděláte všechno pro to, aby se mu to nepodařilo.


Beran - Ryby: 

Na víkendové nákupy v zahraničí se vykašlete. Přivezli byste sice spoustu věcí, ale zároveň byste zjistili, že většinu z nich vlastně ani nepotřebujete.


Býk - Beran: 

Jeho předchozí partner je na vás opravdu naštvaný. Zatímco on stále tvrdil, že se vaším Beranem vyjít nedá, vy dokazujete, že to jde a že je to dokonce i pohoda.


Býk - Býk: 

Středeční úplněk ve vašem partnerském sektoru vám dá značnou šanci k prohloubení vašeho vztahu. Nebojte se nahlas vyjádřit to, co cítíte, a po partnerovi chtějte totéž!


Býk - Blíženci: 

Odmítnutí v jeho případě nehrozí. Blíženec se vám dokonce vrhne kolem krku tak nadšeně, že budete uvažovat, zda jste něco neudělali špatně.


Býk - Rak: 

V jeho případě moc nevyžadujte. Pokud své požadavky přestřelíte, Rak se propadne do pochybností a začne přemýšlet, zda je pro vás opravdu tím správným partnerem.


Býk - Lev: 

Když usoudí, že na vás přehodí vinu za něco, co zavinil on, máte se proč naštvat. Jasně mu řekněte, že takové manipulace nesnášíte, a že to bylo naposled!


Býk - Panna: 

Hlavně před ním nic netajte! Panna je rozeným detektivem a shodou naprosto nepravděpodobných náhod přijde přesně na to, co by vědět nemusela.


Býk - Váhy: 

Všechno nové mu jde od ruky naprosto skvěle. Pokud nechcete ztrácet čas tím, že budete objevovat už objevené, nezbude, než abyste se překonali a šli k němu pro rozumy.


Býk - Štír: 

Ve středu si konečně pořádně promluvíte. V jeho znamení probíhá úplněk a Štír se s vámi nezvykle ochotně podělí o své další životní plány.


Býk - Střelec: 

Ale no tak! Jeho smysl pro humor už dávno znáte, a opět mu naletíte. V takovém případě se však nerozčilujte, ale pokuste se smát stejně upřímně, jak se směje on.


Býk - Kozoroh: 

Na vás si nepřijde. Může se o to sice pokusit, ale ve chvíli, kdy zjistí, že dokážete být ještě tvrdohlavější, než on, zařadí bez velkých řečí zpátečku.


Býk - Vodnář: 

Neděli si nechte pro sebe. Trvat na tom musíte zejména vy. Luna je v Kozorohu a pomůže vám ho přimět i k tomu, co dosud odmítal jako totální nesmysl.


Býk - Ryby: 

Jsou věci, kterých se nemá cenu bát. On své rodiče sice líčí jako tyrany, kteří mu nedovolí snít, ale vy se svým realistickým přístupem k životu je vyhodnotíte jako docela milé lidi.


Blíženci - Beran: 

Hovory ohledně dovolené jsou nepříjemné, ale nutné. Když vám Beran sdělí, že ta letošní bude trochu jiná, než jste si vysnili, líbit se vám to nemusí, ale souhlasit s tím musíte...


Blíženci - Býk: 

Hlavně ho nepodezírejte z toho, co ho ani nenapadne. Týká se to zejména čtvrtka, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Neptunem, a kdy vidíte nepřítele na každém rohu.


Blíženci - Blíženci: 

Čtvrtek a pátek vám dají zabrat. Mnohokrát jste si slibovali, že se navzájem nebudete zbytečně provokovat, protože to k ničemu není, a opět se vám to nepodaří...


Blíženci - Rak: 

Když nerozumíte něčemu, co vám navrhuje, nelitujte času a vytáhněte z něj veškeré podrobnosti. Kdyby bylo potřeba, nebojte se ani porady s právníkem!


Blíženci - Lev: 

Když začne mluvit o realitě, měli byste zpozornět. Navíc používá argumenty, které ho nikdy dříve nenapadly, a vy marně přemýšlíte, kdo za jeho názorovou proměnou stojí.


Blíženci - Panna: 

Jeho sveřepost vás dříve bavila, ale teď vás začíná rozčilovat. Naštěstí se s ním dokážete domluvit a přimět ho, aby svůj postoj k životu alespoň trochu zmírnil.


Blíženci - Váhy: 

Naprostou náhodou zjistíte, že předstírá, že je něco, co v žádném případě není. Vy jste se poučili - a teď přemýšlíte, zda byste před ním neměli varovat i ostatní.


Blíženci - Štír: 

Na ty, kteří vám říkají, že váš vztah je riskantní, se můžete vykašlat. Vám vyhovuje a napětí, které mezi vámi je, vnímáte jako skvělé dobrodružství, které jste si vždycky přáli prožít.


Blíženci - Střelec: 

Jeho lichotky vám připadají až přehnané. Za normálních okolností byste si je možná i užívali, ale teď přemýšlíte, co jimi sleduje a čeho chce vlastně dosáhnout.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho spory s příbuznými za něj neřešíte, protože vám to nedovolí. Pokud vám na vašem vztahu záleží, zapomeňte na to, že byste se s nimi sešli za jeho zády a dohodli se bez něj.


Blíženci - Vodnář: 

Bývalý partner z tohoto znamení vám vysvětluje, že by se rád vrátil. Zariskujete, nebo si řeknete, že vám jednou zlomené srdce stačilo a podruhé to riskovat nebudete?


Blíženci - Ryby: 

Když mu položíte přímou otázku, nebude na to mít odpověď. Berte to jako varovný signál a na odpovědi trvejte i ve chvíli, kdy vám nic vysvětlovat chtít nebude.


Rak - Beran: 

Najít toho pravého nebo tu pravou není jednoduché. Když však v pondělí na nějakém setkání, na které jste původně nechtěli vůbec jít, narazíte do Berana, zjistíte, že už hledat nemusíte.


Rak - Býk: 

Nabídka na novou práci je lákavá... ale. Býk se bojí, že budete vydělávat víc, než on, a vy mu marně vysvětlujete, že se to sice může stát, ale že to na vašem vztahu nic nezmění.


Rak - Blíženci: 

V práci musí velice složitě řešit to, co by on sám zvládl levou zadní. Když se vám domů vrátí naštvaný, chovejte se tak, aby ho vztek co nejrychleji přešel!


Rak - Rak: 

Když vám někdo nabídne kariérní postup, měli byste po tom sáhnout. Šance, kterou vám velkoryse poskytuje úplněk ve Štíru, se bude opakovat až v dalším roce!


Rak - Lev: 

Nočním klubům se v jeho společnosti vyhýbejte. Jakmile tam vstoupíte, začne se kolem něj motat spousta lidí, kteří ho zaujmou tak, že na vás úplně zapomene.


Rak - Panna: 

Když se dá Panna do flirtování, budete jen koukat. Pokud jste si až dosud mysleli, že s ní žádná velká zábava není, protože se bavit prostě neumí, musíte rychle změnit názor.


Rak - Váhy: 

Nápady, které máte, jsou opravdu vynikající. Měli byste se však zachovat diplomaticky a situaci nastrojit tak, abyste Váhu přesvědčili, že na to vlastně přišla ona...


Rak - Štír: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, si spolu užívejte volna. Váš miláček se vám bude věnovat tak, že dokonce zapomene i na práci, kterou si naplánoval.


Rak - Střelec: 

Měli byste si ho držet od těla. Všem vysvětluje, že jste partneři - a pokud ho včas a dostatečně energicky nezarazíte, riskujete, že to nakonec tak opravdu dopadne.


Rak - Kozoroh: 

Na všechny má času dost, ale na vás mu nějak chybí. Vyberte si, zda se budete hádat, nebo zda si na tento týden zařídíte svůj vlastní program, k němuž ho nebudete potřebovat.


Rak - Vodnář: 

Máte ho rádi a chtěli byste pro něj to nejlepší. Přesto by nebylo dobré, abyste mu hned při první návštěvě začali vysvětlovat, jak přestavíte nábytek, až se tam nastěhujete.


Rak - Ryby: 

Když přijdete na způsob, jak si ulehčit práci, jemu to neříkejte. Ryba by vás sice přesvědčovala, že nikomu nic neprozradí, ale skutečnost by byla naprosto jiná.


Lev - Beran: 

Citovou jistotu vám neposkytne. O své lásce vás sice bude ohnivě ujišťovat (zejména ve středu, kdy jste oba pod vlivem konjunkce Merkura s Uranem), ale tím jeho angažovanost taky skončí.


Lev - Býk: 

když přijde s tím, že byste potřebovali nový zámek a pořádné bezpečnostní dveře, měli byste souhlasit. Ze zkušeností víte, že by po odmítnutí následovaly hádky, po kterých by si Býk stejně prosadil svou.


Lev - Blíženci: 

Udělejte si čas a alespoň jednou během týdne si spolu zajděte někam sednout. Je jedno, zda budete mluvit nebo mlčet, protože hlavní je to, že budete spolu.


Lev - Rak: 

Když přijde s tím, že nechce hypotéku, měli byste si s ním promluvit. Je docela možné, že potřebuje, abyste ho ujistili, že mu neutečete a budete ji spolu s ním splácet.


Lev - Lev: 

Dejte hovor se svým daňovým poradcem! Když vám říká, že má nápad, kterým byste ročně mohli ušetřit docela slušnou částku, alespoň vyslechněte, o co se vlastně jedná.


Lev - Panna: 

Děti z tohoto znamení nechápete. Zatímco vy jim nabízíte, že jim zaplatíte zábavu, ony vás požádají o proplacení nějakého kurzu, který má sloužit k jejich dalšímu sebezdokonalení.


Lev - Váhy: 

Konečně se dozvíte něco, co před vámi dosud úspěšně tajil. Naštěstí pochopíte, jak nerad by byl, kdyby zjistil, že to víte, a rozhodnete se, že budete raději mlčet.


Lev - Štír: 

Když se před vámi začne předvádět, bude vás to docela bavit. On si trochu naivně myslí, že si vás takovým jednáním získá, a nechápe, že jste se pro něj rozhodli už dávno.


Lev - Střelec: 

Než mu něco slíbíte, dobře si spočítejte, zda na to budete mít dost času. Pokud usoudíte, že ne, řekněte mu to rovnou a poproste ho, ať si na tuto práci najde někoho jiného.


Lev - Kozoroh: 

Zcela zbytečnou práci, kterou musel dělat, dosud svému zaměstnavateli toleroval, ale teď je už jeho trpělivost u konce. Když mluví o tom, že dá výpověď, moc mu to nerozmlouvejte!


Lev - Vodnář: 

Jeho příbuzní vás berou vážně. Pokud jim chcete rozmluvit něco, co vám připadá jako zbytečně riskantní akce, jděte za nimi spolu a předložte jim své argumenty.


Lev - Ryby: 

Nejdříve má na všechno dost času, pak chce, aby všechno probíhalo co nejrychleji. Naštěstí to zvládnete tak, aby se ani jeden z vás nemusel zbytečně stresovat.


Panna - Beran: 

Situace, která mezi vámi vznikne, připomíná skoro až drama. Naštěstí dokážete rozhovor vést tak, aby Beran sám pochopil, že mu kompromis ve vašich očích neuškodí.


Panna - Býk: 

K penězům nebo k majetku se snadno a bez práce vyjít nedá. Vy i váš Býk máte v tomto ohledu jasno, ale dětem a mladším příbuzným to musíte teprve vysvětlit.


Panna - Blíženci: 

Jeho partnera znáte velmi zběžně. O to víc vás překvapí ve čtvrtek, kdy vám zavolá a vysvětlí, že by se s vámi rád sešel, protože potřebuje něco důležitého probrat.


Panna - Rak: 

Z toho, co je pro něj velkou hodnotou, si legraci nedělejte. Vy sice víte, že tím nic zlého nemyslíte, ale Rak vnímá jakékoliv vtipkování na toto téma velmi nelibě.


Panna - Lev: 

Když přijde s tím, že by se rád naučil pořádně fotografovat, vyjádřete nadšení! Váš miláček konečně bude mít nějakého koníčka, kterému se bude věnovat a který mu vylepší náladu.


Panna - Panna: 

Opět budete rádi, že máte v papírech pořádek. Když vám někdo řekne, že nemáte něco v termínu zaplaceného, jen vytáhnete příslušný papír a dokážete mu, že se zásadně mýlí.


Panna - Váhy: 

Než podepíše, že něco převzal, měl by si to pořádně prohlédnout a eventuelně to hned reklamovat. Když se mu do toho nebude chtít, bude mít časem spoustu práce s reklamacemi.


Panna - Štír: 

Když řekne, že mu na první pohled byla jasné, že patříte k sobě, můžete si být jisti, že to tak opravdu je. Kdyby nebylo, nikdy by nic takového nahlas neřekl.


Panna - Střelec: 

Jde o týden, kdy se může bez obav pustit do slovních soubojů. Argumenty, které použije, jsou sice překvapivé, ale druhá strana rychle pochopí, že je musí vzít vážně.


Panna - Kozoroh: 

Když mu můžete pomoci, hned to udělejte. Dejte si však pozor, aby vaše chování ani stínem nenaznačovalo, že to děláte s nějakým zištným záměrem.


Panna - Vodnář: 

Pondělí, kdy je Luna v jeho sektoru romantiky, si skvěle užijete. Jste moc rádi, že máte volno, protože si toho máte hodně co povídat, a v normálním pracovním dni by vám chyběl čas.


Panna - Ryby: 

Když vás rozčiluje, klidně mu to řekněte. Podívá se na vás velice udiveně a hned vám začne vysvětlovat, že kdyby věděl, že to vnímáte tak zle, byl by se zachoval jinak.


Váhy - Beran: 

S tím, že vás miluje, se nechlubte. Dokud to víte jen vy dva, nemusíte řešit ani jedovaté poznámky, ani závistivé pohledy, které by vám zbytečně kazily dobrou náladu.


Váhy - Býk: 

Nepříjemné starosti vyřešíte, příjemné zůstávají. V tomto týdnu se můžete pohádat leda tak o barvu povlečení, které vy chcete namodralé, zatímco Býk trvá na zlatavých odstínech.


Váhy - Blíženci: 

Se svým zklamáním se mu nesvěřujte. Při hovoru by se sice tvářil chápavě, ale záhy byste zjistili, že si z vás za vašimi zády dělá legraci.


Váhy - Rak: 

Snažte se vcítit do jeho kůže, a uvědomte si, že o spoustě věcí z ostychu nemluví. Jenom tak zjistíte, že bere jako životní zkoušku něco, co vy zvládáte levou zadní.


Váhy - Lev: 

Se zvědavostí to raději nepřehánějte. Mohli byste se dozvědět, že váš vztah nestojí na lásce na první pohled, ale že vás sbalil ze zcela jiných důvodů.


Váhy - Panna: 

Když si s vámi chce promluvit šéf z tohoto znamení, moc pozitivního od toho nečekejte. Možná vám trochu přidá, ale omluví to tak, že vám skoro bude líto, že to nemůžete odmítnout.


Váhy - Váhy: 

Nepříjemnosti, které mezi vámi byly, se konečně vyřeší. Oba rychle pochopíte, že je zbytečné, abyste svůj vztah zbytečně ohrožovali. Druhý takový byste hned tak nenašli!


Váhy - Štír: 

Když vám hned v pondělí začne vysvětlovat, kolik by chtěl mít dětí, nepropadejte panice. Když zjistí, kolik takové miminko stojí, rád jejich počet sníží na přiměřenější hodnoty.


Váhy - Střelec: 

Zjistíte, že vás přece jen poslouchá. Pokud ho v pondělí ráno o něco požádáte, nic sice neřekne, ale pustí se do toho tak, že nejpozději odpoledne bude hotovo.


Váhy - Kozoroh: 

Měli byste ho naučit pít kávu. Když mu vysvětlíte, že u šálku kávy spolu v pohodě poberete leccos, co je jindy důvodem k hádkám a sporům, mohl by se na to chytit.


Váhy - Vodnář: 

Velmi pozitivní je pátek, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Marsem a Jupiterem. Když se na něčem domluvíte, není síla, která by vás od vašeho nápadu odradila.


Váhy - Ryby: 

Na děti z tohoto znamení netlačte. Vy si sice můžete myslet, že by je důraznější pobídnutí motivovalo, ale záhy byste zjistili, že to je nebezpečný omyl.


Štír - Beran: 

Překvapení, které mu chystáte, tak moc nedopadne. Naštěstí máte chápavého partnera, který ví, že jsou chvíle, kdy se ani ten nejlepší úmysl nepodaří.


Štír - Býk: 

Neustále vás přesvědčuje o něčem, o čem vy už dávno přesvědčení jste. Jeho argumenty se však příjemně poslouchají, a proto ho necháte mluvit tak dlouho, jak chce.


Štír - Blíženci: 

Naštěstí nepatří k lidem, kteří si často stěžují. Kdyby patřil, byl by z toho leda trapas, protože by si stěžoval na něco, za co může ve všech směrech sám.


Štír - Rak: 

Neustále chce, abyste se mu podřizovali. Dosud jste proti tomu nic neměli a plnili každé jeho přání, ale teď přemýšlíte, zda byste neměli v projevech vstřícnosti ubrat...


Štír - Lev: 

Pokud vám začne líčit děsivé perspektivy vašeho zdravotního stavu, můžete na něj klidně i zařvat. Potom mu už jemnějším hlasem vysvětlíte, že má být zticha, protože stresů máte i bez něj dost.


Štír - Panna: 

Patří k lidem, kteří opravdu umí z mála udělat mnoho. Pochopíte to v neděli, kdy nebude na návštěvy připravený, ale přesto hosty přivítá tak, že se budou cítit jako u knížecí tabule.


Štír - Váhy: 

Jeho agrese je jemná a nenápadná, ale o to hrozivější. Pokud si nedáte v pondělí pozor, v neděli zjistíte, že jste se během týdne proměnili ve vykonavatele jeho vůle.


Štír - Štír: 

Opět se potvrdí, že osud umí být i spravedlivý. Dojde vám to ve chvíli, kdy se naprosto nečekaně splní něco, co jste považovali za nemožné do té míry, že jste si o tom zakázali i snít.


Štír - Střelec: 

Na pomoc od úřadů nebo od státu byste se spoléhat neměli. Něco vám sice dají, ale vy si záhy uvědomíte, že tudy cesta k vyřešení vašich problémů nevede.


Štír - Kozoroh: 

Se svou psychikou by si hrát neměl. Když si sám neuvědomuje, že především potřebuje dostatek spánku a relaxace vůbec, měli byste mu to připomenout vy!


Štír - Vodnář: 

Napětí, které mezi vámi je, je cítit skoro hmatatelně. Pokud nechcete celou záležitosti řešit o víkendu před celou širokou rodinou, měli byste se spolu ve středu sejít a promluvit si o tom sami.


Štír - Ryby: 

Středeční úplněk ve Štíru ho vyloženě srovná. Pokud jste ho až dosud považovali za člověka, který nedokáže odlišit důležité od nedůležitého, budete muset svůj názor změnit.


Střelec - Beran: 

O jeho sebevědomí se nebojte. Zatímco ostatní lidé z vašeho okolí by ho potřebovali dodat, patří váš Beran k těm, kteří by ho naopak mohli mít o trochu méně.


Střelec - Býk: 

Konečně se dostáváte do stavu, kdy zažijete totální shodu. Jednorázově je to příjemné, ale ve skrytu duše si říkáte, že jako stálý stav by to byla ukrutná nuda.


Střelec - Blíženci: 

Je potřeba, abyste zapnuli veškerou společnou fantazii. Budete ji potřebovat pro vymýšlení programu na dětský den, který vás miláček dostal v práci na starosti.


Střelec - Rak: 

Opět se ukáže, že moudřejší než váš Rak v praktickém životě nikdo není. Když poslechnete jeho radu, bude to sice trochu práce, ale výsledek bude excelentní!


Střelec - Lev: 

Když se před vámi bude chtít předvádět, nesmějte se nahlas. Úmysl je sice skvělý, ale zasáhne vyšší moc a z toho, co zamýšlel, vznikne docela dobrý trapas.


Střelec - Panna: 

Když vás požádá o názor, dostane vás do obtížné situace. Můžete mu sice upřímně sdělit svůj názor, ale nesmíte se divit, že se pak na vás naštve a vytkne vám necitelnost.


Střelec - Váhy: 

Nevytýkejte mu, že v lidech zásadně vidí to nejhorší, zatímco to lepší vidět odmítá. V tomto týdnu se ukáže, že měl daleko lepší instinkt než vy...


Střelec - Štír: 

Hlavně mu nic neodpouštějte! Ve chvíli, kdy to uděláte, usoudí, že má nárok na nějaká privilegia a vaši velkorysost vezme jako novou normu.


Střelec - Střelec: 

Některé záležitosti se zastaví v místě. Moc vás to sice netěší, ale musíte se ovládat a do situace zbytečně nezasahovat - pokud ovšem nechcete, aby se všechno obrátilo proti vám.


Střelec - Kozoroh: 

Než s ním začnete mluvit, měli byste mít při ruce seznam toho, co s ním potřebujete projednat. Když to neuděláte, riskujete situaci, kdy se na nepodstatném zaseknete tak, že na to podstatné už nedojde.


Střelec - Vodnář: 

Když se dozvíte, čím prochází vaši kamarádi, usoudíte, že si vlastně nemáte na co stěžovat, protože život vás dvou je ve srovnání s tím pravý ráj...


Střelec - Ryby: 

Když se o něčem nechce bavit, nenuťte ho. Když vydržíte do neděle, otevře téma sám a rovnou se taky zeptá, co byste na jeho místě dělali vy.


Kozoroh - Beran: 

Intuice, která vám oběma obvykle chybí, pracuje v tomto týdnu zdvojenou silou. Můžete se na ni oba spoléhat, protože si můžete být jistí, že vás nezklame.


Kozoroh - Býk: 

Jsou lidé, k nimž musíte přistupovat jednotně a rázně. Když zjistí, že mezi vás klín nevrazí, sami popřemýšlí a pak se o něco takového přestanou pokoušet.


Kozoroh - Blíženci: 

Hlavně ve čtvrtek s ním moc řeč nebude. Každé vaše slovo bude vnímat jako maskovanou provokaci, a vy mu budete marně vysvětlovat, že nic takového v úmyslu nemáte.


Kozoroh - Rak: 

Ve středu, kdy se v jeho sektoru romantiky odehrává úplněk, ho nepoznáváte. Rak odhodí všechny povinnosti a bude se k vám chovat jako v dobách, kdy jste spolu začínali.


Kozoroh - Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli žít zdravěji, budete mít pocit, že jste se přeslechli. Vy jste už něco takového navrhovali několikrát, zatímco on vám tvrdil, že to není potřeba.


Kozoroh - Panna: 

S koupí nemovitosti byste si měli pospíšit. Když mu úplněk v jeho komunikačním sektoru pošle informace o nějakém zajímavém objektu, jeďte se tam alespoň podívat!


Kozoroh - Váhy: 

Patří k lidem, které musíte ve svém životě udržet třeba i mírným násilím. Váha umí z mála udělat mnoho a ušetřit i tam, kde byste vy žádný zbytečný obnos nenašli.


Kozoroh - Štír: 

Hlavně se mu nebojte upřímně říct, co si opravdu myslíte! Může to sice vnímat trochu úkorně, ale kdybyste mu to neřekli, bude jeho reakce daleko horší.


Kozoroh - Střelec: 

Když vám začne vysvětlovat, že za jeho potížemi jste vy, požádejte ho, ať vám konkrétně vysvětlí, kde jste udělali chybu. Jeho výraz bude k nezaplacení...


Kozoroh - Kozoroh: 

Velké věci vyřešíte ruky mávnutím, ale na maličkostech se můžete zaseknout. Pozor si dejte zejména ve středu, kdy si máte tendenci pohádat kvůli něčemu, co si to vůbec nezaslouží.


Kozoroh - Vodnář: 

Jeho příbuzné byste měli pohostit tak, aby nevěřícně koukali. Zbavíte se tak nálepky lidí, kteří umí vydělávat, ale zároveň šetří tak, že ze svých peněz v podstatě nic nemají.


Kozoroh - Ryby: 

Katastrofické zprávy, s nimiž přijde, vážně neberte. Na první poslech sice vypadají dost hrozně, ale nejpozději na druhý zjistíte, že to není zdaleka tak divoké.


Vodnář - Beran: 

O vaše názory projeví zájem kamarád jeho bývalého partnera. Zkuste překonat pochopitelnou nechuť a radu mu dát. Může z toho být velice zajímavá a dlouhodobá spolupráce.


Vodnář - Býk: 

Kameny mu padají ze srdce tak hlasitě, že je to skoro slyšet. Jde o měsíc, kdy každý den řeší nějaký problém tak, aby ho zvládnul a on se pak nevrátil.


Vodnář - Blíženci: 

Úvahy o tom, zda zůstat nebo odejít, nejsou v jeho případě na místě. Kvůli vám se rozhodl, že odejde - a teď jenom řeší, kdy učiní ten první krok.


Vodnář - Rak: 

Hlavně s ním nežertujte o svém zdraví a o dalších věcech, které považuje Rak za důležité. Když by zjistil, že si z něj děláte legraci, byl by to docela slušný kravál.


Vodnář - Lev: 

Pozorujte, jak si umí užívat života, a snažte se řídit jeho příkladem. Týká se to zejména víkendu, kdy byste se oba měli snažit o co nejintenzivnější odpočinek.


Vodnář - Panna: 

Jeho láska k vám se projevuje mimo jiné tím, že vás chce chránit před vším, co považuje za nebezpečné. Pokuste se mu vysvětlit, že vy to tak nevnímáte!


Vodnář - Váhy: 

Do jeho života nezasahujte. Učinili byste to sice v tom nejlepším úmyslu, ale on by přesto usoudil, že mu do jeho promyšleného systému vnášíte zbytečný chaos.


Vodnář - Štír: 

Vzhledem k úplňku, který se ve středu večer odehrává v jeho znamení, si zaslouží vlídné zacházení. Omezte nároky, které na něj máte, a jeho povinnosti vykonávejte sami!


Vodnář - Střelec: 

Život s ním je daleko jednodušší, než jste si mysleli. Z toho, co je nedůležité, si dělá legraci, a to, co je důležité, ho naštěstí ani v nejmenším nerozhodí.


Vodnář - Kozoroh: 

Pokud o jeho srdce usiluje ještě někdo, nenechte se odradit. Kozoroh to sice nahlas nikdy nepřizná, ale šance u něj máte jenom a pouze vy!


Vodnář - Vodnář: 

Jako partner je naprosto skvělý. Když přijdete s problémem, který opravdu nemá řešení, nekomentuje ani nevyčítá, ale nalije sobě i vám skleničku něčeho dobrého.


Vodnář - Ryby: 

Opravdu ho milujete. Pochopíte to ve chvíli, kdy zjistíte, že mu tolerujete něco, za co všichni jeho předchůdci letěli z vašeho života rychle a navždy.


Ryby - Beran: 

Hlavně si od něj nenechte diktovat, co si máte myslet. On se o to sice může pokusit, ale vy musíte zareagovat tak, aby ho to podruhé už nenapadlo.


Ryby - Býk: 

Své názory si zásadně nechává pro sebe. Pokud se vám z něj podaří vydolovat, co si opravdu myslí, je jasné, že váš vztah je na té nejlepší cestě.


Ryby - Blíženci: 

Ve čtvrtek to vypadá na konflikt. Naštěstí oba rychle usoudíte, že vlastně o nic nejde, a začnete komunikovat tak, aby k další hádce už nedošlo.


Ryby - Rak: 

Když přijde s tím, že se šetřit musí, měli byste souhlasit. Pokud dáte v tomto směru svému Rakovi volnou ruku, prožijete letos dovolenou jako v ráji!


Ryby - Lev: 

Na ošklivé pohledy, které po vás hází, nereagujte. Když něco chce, má mít dost odvahy, aby to řekl přímo, nebo má mlčet a nezahušťovat zbytečně atmosféru.


Ryby - Panna: 

Jde o týden, kdy funguje naprosto skvěle. Nic neřeší, konflikty neprovokuje, a navíc několikrát nahlas řekne, že je mu ve vaší společnosti přece jenom nejlépe.


Ryby - Váhy: 

V práci by neměl provokovat. O změně místa může sice přemýšlet, ale bylo by lepší, kdyby ho řešil s klidnou hlavou, a ne proto, že dostal výpověď a musí si rychle něco sehnat.


Ryby - Štír: 

Svolejte rodinu a naplánujte odpoledne, kdy se budete jenom fotografovat. Bude to skvělá zábava a navíc i základ pro vaši zamýšlenou rodinnou kroniku.


Ryby - Střelec: 

Volného dne využijte k vyzkoušení nového počítače, mobilu či jiného podobného stroje. Když si nejdříve důkladně prostudujete návod, úspěch vás nemine.


Ryby - Kozoroh: 

Čtyřdenní pracovní týden by se vám docela líbil. Konečně prožíváte týden, kdy nemusíte plnit jenom povinnosti, ale kdy máte dost času i sami na sebe.


Ryby - Vodnář: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Saturnem, byste ho měli poslouchat. To, co vám řekne, není sice moc příjemné, ale je to stoprocentně pravdivé...


Ryby - Ryby: 

Jeho humor si vás získá. Rozumně usoudíte, že člověk, který se v situaci, v jaké je, umí zasmát, patří k těm, kteří vám život nezkomplikují, ale naopak ulehčí.