Týdenní partnerské horoskopy od 05.12.2016 do 12.12.2016

Beran - Beran: 

To, že spolu randíte, ještě nic neznamená. Oba svůj vztah zatím berete jako příjemné zaplnění volného času, ale o tom, jakou bude mít budoucnost, ještě neuvažujete.


Beran - Býk: 

Vaše vztahy postupují rychleji, než jste čekali. Býk má sice pocit, že to ženete až příliš parou, ale vy mu už vysvětlíte, že to v dnešní době jinak prostě nejde.Beran - Blíženci: 

Jeho upovídanost působí na váš vztah vyloženě pozitivně. Uvědomíte si, že se s ním smějete daleko častěji, než jste se smáli dřív, a budete moc rádi, že ho máte.


Beran - Rak: 

Když vám zavolá, nepředstírejte, že jste to neslyšeli, nebo jste neměli čas na hovor. Rak má intuici vyvinutou a odhalí přesně to, co by podle vás vědět vůbec neměl.


Beran - Lev: 

Patří k lidem, s nimiž se i nedorozumění řeší skvěle. Občas si dokonce říkáte, že byste se měli hádat jen proto, abyste se pak dočkali jeho velkorysého odpuštění.


Beran - Panna: 

V úterý a ve středu, kdy má Lunu v partnerském sektoru, ho skoro nepoznáváte. Váš miláček se o vás stará tak, až máte pocit, že jste se alespoň na chvíli vrátili do dětství.


Beran - Váhy: 

Chmurná nálada nehrozí, na zamračené čelo nenarazíte! Váš miláček bude celý týden až neskutečně komunikativní a vy se v jeho společnosti budete cítit jako v ráji.


Beran - Štír: 

Když mu říkáte, že práce počká, slyšet na to nebude. Kdybyste pro něj však vymysleli jinou a hlavně nápaditou aktivitu, zapomněl by na práci a věnoval se něčemu užitečnějšímu.


Beran - Střelec: 

S jeho dětmi se stanou vaši skvělí kamarádi. Občas se dokonce dočkáte až žárlivé poznámky, která vám však náladu ani v nejmenším nezkazí.


Beran - Kozoroh: 

Když rozbíjí vaše představy, není to proto, že vás nemá rád, ale proto, že vás chce uchránit před opravdu bolestivým zklamáním. Teď se vám to sice nelíbí, ale časem mu budete vděční.


Beran - Vodnář: 

Patří k těm, kteří si umí poradit v téměř každé situaci. Pokud ho přimějete, aby se vám postavil po bok, stane se z vás dvojka, které se pokloní nejdříve blízké okolí a pak celý svět.


Beran - Ryby: 

Jeho plány mu nerozmlouvejte. V dlouhodobějším horizontu se mohou ukázat jako skvělé a on by vám pak právem vyčítal, že jste jeho a tím i sebe připravili o štěstí.


Býk - Beran: 

Za jeho kamarády se nebijte. Nejdříve přijdou s tím, že si bez vás se svými aktuálními problémy neporadí - a pak začnou všem vysvětlovat, že jste jim jenom překáželi.


Býk - Býk: 

Je potřeba, abyste si konečně vyříkali všechno, co se Vánoc týká. Jen tak zjistíte, že máte v podstatě názory, které nemusí být stejné, ale jsou si přesto velice podobné.


Býk - Blíženci: 

Dost nešetrně se dotkne něčeho, na co byste vy nejraději zapomněli. Netvařte se uraženě, ale jasně mu řekněte, kde udělal chybu a co se vám na jeho jednání nelíbí.


Býk - Rak: 

Jeho pozitivní nálada se vám vyloženě zamlouvá. Občas uděláte něco, co jste nedělali od doby, kdy jste spolu teprve chodili, a po takovém zážitku se budete cítit ještě lépe!


Býk - Lev: 

Jeho lpění na tom, co je pro život naprosto nepodstatné, překonává i vás! Pokud nestojíte o skandál, jeho rodinných památek se pro jistotu nedotýkejte ani pohledem!


Býk - Panna: 

Pozor si dávejte při řízení. Nejde o to, že byste dělali chyby, ale o to, že by se Panna s nimi hádala tak, že by původně docela vstřícně naložené strážce zákona spolehlivě naštvala!


Býk - Váhy: 

V jeho společnosti máte občas pocit, že prožíváte něco, co jste už kdysi zažili. Je to pro vás překvapivé, protože až dosud jste měli dojem, že se vám něco podobného stát nemůže.


Býk - Štír: 

I když se snažíte se všemi vyjít pokud možno dobře, musíte přiznat, že se Štírem se momentálně vyjít nedá. Naštěstí s ním trávíte poměrně málo času, což možnost konfliktů silně omezí.


Býk - Střelec: 

Hlavně si udělejte jasno v tom, co od sebe vlastně chcete. Zatím si váš budoucí vztah představujete každý jinak - a to by mohlo vést k nepříjemnostem.


Býk - Kozoroh: 

Mile vás překvapí ve chvíli, kdy zjistíte, že je vůči vám a vaším potřebám daleko vnímavější, než jste si mysleli. Dokažte mu, že své city a emoce investoval správně!


Býk - Vodnář: 

O tom, že je váš vztah složitý a chvílemi nepřehledný, víte už dávno. Teď jste se však přesvědčili, že vám dává sílu přesně tam, kde vám ji všechny předchozí vztahy braly.


Býk - Ryby: 

Neustále improvizuje - a to i ve chvíli, kdy by bylo potřeba sednout a přemýšlet. Pokud ho donutíte, aby svůj přístup změnil, jste skvělí a zasloužíte si medaili!


Blíženci - Beran: 

Když zjistíte, že se vás jeho příbuzní pokusili nějakým způsobem vydírat, nedělejte nic. Stačí, když se svěříte svému Beranovi a všechno necháte v jeho rukou...


Blíženci - Býk: 

Ať děláte cokoliv, bude mít Býk pocit, že je to málo. Budete se dál snažit, abyste se mu za cenu vlastního vyčerpání zalíbili, nebo se preventivně na všechno vykašlete?


Blíženci - Blíženci: 

Oba sbíráte nové životní zkušenosti a oba si z nich berete poučení. O víkendu navíc zkonstatujete, že stačilo, abyste byli dřív pozornější a mohli jste si tyto lekce ušetřit.


Blíženci - Rak: 

Když říká, že jeho poslední úlet byl ryze platonický a vlastně v něm o nic nešlo, opravdu nelže. Je jen otázkou, jak se i takovýto úlet podepíše na vašem vztahu...


Blíženci - Lev: 

Nezdá se vám, že mu ustupujete často, zbytečně a hlavně netakticky? Kdybyste se překonali a alespoň jednou ho přesvědčili, aby vám za váš ústupek taky něco poskytnul, bylo by vaše postavení rázem silnější.


Blíženci - Panna: 

Neustále vám vysvětluje, co děláte špatně. Až dosud jste na to nereagovali, ale teď je vám jasné, že přišel čas, kdy se musíte ozvat nahlas a hlavně důrazně.


Blíženci - Váhy: 

Všechno, co je doma potřeba udělat, se zvládne bez vás. Hlavně neříkejte, že vaše Váha neumí šetřit, protože si na to pozvala hodinového manžela! Buďte rádi, že se to obešlo bez vás!


Blíženci - Štír: 

Má neustálé problémy s lidmi. Využijte úterní a středeční Luny v Rybách, a pokuste se mu vysvětlit, že stačí, aby se jen trochu mírnil ve výrazech a ubral na ironii - a rázem bude po problémech.


Blíženci - Střelec: 

Když se vám na první pohled zalíbí, jednoduše ho oslovte. Na to, abyste se ostýchali a čekali, až se rozhoupe, vám chybí čas i nálada.


Blíženci - Kozoroh: 

Na to, že je tvrdohlavý, jste si už zvykli. Teď však musíte zkonstatovat, že dělá i to, o čem ví, že se vám to zamlouvat nebude, a vy nějak nevíte, jak na to reagovat.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho vztahy nejsou zdaleka tak osudově nešťastné, jak se vám snaží namluvit. Když jen trochu popřemýšlíte, hned vám dojde, co za jejich nezdarem vězí.


Blíženci - Ryby: 

Hlavně mu nemluvte do jeho emocí! Pokud chce po večerech péct cukroví a krásně smutnit u romantického seriálu nebo pro vás sentimentální hudby, měli byste mu to dopřát.


Rak - Beran: 

Čím víc vám něco rozmlouvá, tím tvrdohlavěji trváte na svém. Obvykle vám tato taktika vychází, ale tentokrát by se lehce mohlo stát, že byste odpískali něco, co má vysokou hodnotu.


Rak - Býk: 

Navzájem a velmi vášnivě se přesvědčujete o své pravdě. Nezdá se vám, že tím jen zbytečně ztrácíte čas, kterého teď před svátky nemá ani jeden z vás nazbyt?


Rak - Blíženci: 

Když odmítá vysvětlovat, neptejte se. Pro každý případ však učiňte kroky, které vám umožní váš vztah uvolnit a které vás i eventuelně připraví na rozchod.


Rak - Rak: 

Jeho smysl pro humor si nějak neužijete. Váš partner velmi dobře ví, kde máte citlivé místo, a celkem bez skrupulí se do něj při každé jen trochu vhodné příležitosti trefí.


Rak - Lev: 

Kromě všeho ostatního se musíte vyvarovat zbytečného stresu. Pokud přijdete domů naštvaní, Lev vzápětí chytí vaši vlnu a bude ještě protivnější, než obvykle bývá.


Rak - Panna: 

Když usoudíte, že vám dělá jenom naschvály, klidně mu to řekněte. Bude překvapený, protože měl až dosud dojem, že se chová tak, abyste jeho taktiku neodhalili.


Rak - Váhy: 

Hlavně mu nenaleťte! Jsou věci, o kterých sice ví daleko méně, ale umí se tvářit tak, že mu věříte na slovo a ani vás nenapadne, abyste o jeho slovech pochybovali.


Rak - Štír: 

S nelibostí konstatujete, že kolegové na něj mají větší vliv než vy. Necháte to tak, nebo se o něj rozhodnete bojovat, a hned taky v tomto směru učiníte první kroky?


Rak - Střelec: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy vás zklamal. V tomto týdnu se však nejednou zachová tak, že ti bez problémů uvědomíte, že je to přece jen ten nejlepší člověk na světě.


Rak - Kozoroh: 

Když vám říká, že byste měli víc pracovat na své fyzické kondici, má pravdu. Kdybyste se alespoň obden vypravili na dvoukilometrovou procházku, opravdu byste si prospěli.


Rak - Vodnář: 

Patří k lidem, s nimiž se nemá cenu hádat. Vy mu předestíráte jeden svůj argument za druhým, on přikyvuje a potvrzuje, že máte pravdu - a nakonec si stejně všechno udělá podle sebe.


Rak - Ryby: 

Rodinné oslavy proběhnou kupodivu dobře. Před Vánoci má každý napilno, takže se nikdo nezdrží tak dlouho, aby vyvolal hádku nebo nějaký zbytečný spor.


Lev - Beran: 

Když říká, že s něčím nemá problém, můžete vzít jed na to, že je to tak trochu jinak. Nedejte na to, co mluví, a ptejte se ho tak dlouho, až zjistíte, co se skutečně děje.


Lev - Býk: 

Neustále mluví o tom, co všechno musíte do svátků stihnout. Měli byste k tomu sice spoustu připomínek, ale máte rozum a proto je omezíte na naprosté minimum.


Lev - Blíženci: 

Byl by nejspokojenější, kdybyste na něj stále dohlíželi. Když mu vysvětlíte, že na to nemáte ani čas a vlastně ani chuť, dozvíte se, že ho už nemáte ani trochu rádi...


Lev - Rak: 

Strach, který měl o zdraví, konečně zmizí. Všechny testy vyjdou tak, jak mají, a vy oba se do budoucnosti díváte spokojeně a s nadějí.


Lev - Lev: 

To, co je důležité, se nedá uspěchat. Vy dva to víte a ani náhodou o tom nepochybujete, ale lidem z vašeho okolí musíte vysvětlovat, že dobře víte, co děláte.


Lev - Panna: 

Dozvíte se, že vám závidí, a nevíte, proč. Panna vám sice vysvětluje, že vy dostáváte zadarmo to, co si ona musí tvrdě vydřít, ale vy tomu nějak nedokážete uvěřit.


Lev - Váhy: 

Když mu kupujete nějaký dárek, nezapomeňte pečlivě schovat účet a záruční list. Do vkusu své Váhy se sice snažíte trefit, ale přesto není jisté, že se vám to podaří.


Lev - Štír: 

Pokud máte vztahy ryze soukromé, klidně se spolehněte na to, co vám říká srdce. Pokud je to však partner pracovní nebo obchodní, všechno si pořádně promyslete!


Lev - Střelec: 

Když se mu něco nepovede, budete mu ze všech sil pomáhat. Na své velkorysosti neproděláte! Střelec se ze svých nepříjemností záhy vymotá a pak začne pomáhat on vám.


Lev - Kozoroh: 

Po sérii nedorozumění konečně přichází klid. Vy dokážete dát Kozorohovi lásku a on si stav, kdy ho někdo bezpodmínečně miluje, s chutí užívá.


Lev - Vodnář: 

Přiznejte si, že oba máte ohledně vaší společné budoucnosti dost nereálné představy. Pokud byste to dokázali vysvětlit i svému Vodnáři, měli byste na vašem dalším pozitivním životě velkou zásluhu!


Lev - Ryby: 

Reakce na lásku, kterou vám dost zvláštním způsobem nabídne, je poměrně rozpačitá. Na jedné straně víte, že by vám s ním bylo dobře, ale na druhé je vám jasné, že vás k němu nic nepřitahuje.


Panna - Beran: 

Když se dozvíte, že byste měli kolegu z tohoto znamení více respektovat, pořádně se naštvete. Zatím k tomu nevidíte důvod, a o tom, že by se v dohledné době něco změnilo, silně pochybujete.


Panna - Býk: 

Chování kamaráda z tohoto znamení vás překvapí. Až dosud jste měli pocit, že chápe, o co vám jde, ale v poslední době o tom začínáte pochybovat.


Panna - Blíženci: 

Hlavně ho nepodezírejte z nevěry! Pokud není večer doma, je daleko pravděpodobnější, že si chodí někam přivydělávat, aby vám mohl koupit co nejhezčí vánoční dárek.


Panna - Rak: 

V jeho případě opravdu není všem dnům konec. Musíte však vydržet do Vánoc, kdy se Slunce dostane do jeho partnerského sektoru a kdy se i jemu začne stýskat po lásce.


Panna - Lev: 

Jde o zajímavý týden. Lev vám přinese každý den domů nejméně jednu velmi příznivou zprávu, a vy ho za to budete muset neustále chválit a chválit.


Panna - Panna: 

Hlavně si nevymýšlejte! Když ho přichytíte ve chvíli, kdy bude zamyšlený, nemusíte ho rovnou podezírat, že myslí na někoho, koho má raději než vás.


Panna - Váhy: 

Přiznejte si, že vám občas chybí trpělivost! V tomto týdnu se to týká zejména pátku a soboty, kdy je Luna v Beranu a kdy se vaše Váha má sklon pustit do opravdu nemoudrého rizika.


Panna - Štír: 

Je jen na vás, zda se domluvíte. Vy byste si však předem měli stanovit hranice, které jsou pro vás nepřekročitelné a které ani kvůli němu nenarušíte.


Panna - Střelec: 

Vaše city jsou silnější, než vy. Mnohokrát jste si slibovali, že mu už nikdy neodpustíte, ale když vás teď pozve na oslavu svých narozenin, stejně tam půjdete.


Panna - Kozoroh: 

Jeho tajemství by vám měla být vyloženě u paty. Když se vám s nimi svěří, začne vás rychle podezírat, že čekáte na první příležitost, abyste je mohli roznést mezi známé.


Panna - Vodnář: 

S jeho kamarády se o důležitých věcech nemluví. Ve chvíli, kdy začnete, si z vás začnou dělat legraci tak, že budete mít chuť vzít něco hodně těžkého a hodit jim to na hlavu.


Panna - Ryby: 

Hlavně mu nekupujte dárek podle svých představ! Když mu koupíte kuchyňský robot nebo jiného podobného pomocníka, pozitivní reakce se nedočkáte!


Váhy - Beran: 

Budete bojovat spolu, nebo proti sobě? V každém případě se připravte na týden, který vás po všech stránkách prověří víc, než si vůbec dokážete představit.


Váhy - Býk: 

Má pocit, že jste na světě jen pro něj. Obvykle proti tomuto jeho přístupu nic nemáte, ale teď si říkáte, že by mu trochu větší porce samostatnosti vůbec neuškodila.


Váhy - Blíženci: 

Do života vám vnáší samá překvapení! Večer je nejspokojenější, když může sedět s vámi doma a ze všech sil se podílet na pečení vánočního cukroví.


Váhy - Rak: 

Když se před ním snažíte něco tajit, je to zbytečná práce. Váš Rak má intuici vyvinutou až neskutečně, a přijde zejména na to, na co by zrovna přijít nemusel.


Váhy - Lev: 

Smiřte se s tím, že na služební cestu prostě musí. Když ho uvidíte, jak nerad se vypravuje z domova, budete ho litovat nejdříve v duchu a později dokonce i nahlas.


Váhy - Panna: 

Oba musíte odložit nesmělost! Doma ji nepotřebujete, a venku, kde se momentálně musíte bít o co nejvyšší postavení, vám vyloženě škodí!


Váhy - Váhy: 

Hlavně nevzpomínejte na to, co bylo! S vaší bývalou láskou nemá sice téměř nic společného, ale taky nesdílí její chyby - a to vás přece musí potěšit!


Váhy - Štír: 

Neustále se kolem vás motá, ale tím to taky končí. Pokud ho chcete přemluvit k nějaké společné aktivitě, nezbude, než abyste ho oslovili jako první!


Váhy - Střelec: 

Těšíte se na velký romantický comeback svého vztahu? Uvědomte si, že Saturn bude ještě celý další rok v jeho znamení a vy za své city k němu budete platit víc, než je zdrávo.


Váhy - Kozoroh: 

Neustále mluví o tom, jak stárne a jak se mu to nelíbí. Dosud jste byli sice trpěliví a jeho nálady mu láskyplně rozmlouvali, ale teď přemýšlíte, jak dlouho to ještě vydržíte.


Váhy - Vodnář: 

Ráno se ho pro jistotu na nic nevyptávejte. Váš miláček trpí už tím, že vůbec musí vstát, a rozumnou myšlenku, kterou po něm vyžadujete, nevyprodukuje, i kdyby opravdu moc chtěl.


Váhy - Ryby: 

Tím, čemu se říká prokrastinace, vás vyloženě štve. Ani vy sice nepatříte ke vzorům pracovitosti, ale teď je vám naprosto jasné, že jsou věci, které se dál už odkládat nedají.


Štír - Beran: 

Pokud se hádáte, je to vlastně štěstí, protože z toho ani jeden z vás nedělá zbytečné drama. Může sice zařvat pár hrnků nebo talířů, ale Beran už stejně dávno pošilhával po nových...


Štír - Býk: 

Dávejte si pozor na své reakce. Až dosud vám Býk vaše výbuchy toleroval, ale teď by na ně mohl zareagovat tak, že byste se v rohu báli pro změnu zase vy.


Štír - Blíženci: 

Když přijde s tím, že chce jít ještě do Vánoc do nějakého kurzu, nezbude, než abyste mu to odkývali. Řeči o tom, že mu zase šlapete po štěstí, přece poslouchat nemusíte!


Štír - Rak: 

To, že je konfliktní, jste věděli už dávno. Tentokrát se však jeho negativní vlastnosti obrátí proti vám, a to se vám ani trochu nezamlouvá.


Štír - Lev: 

Jeho expartner vám vyloženě zasahuje do vztahu. Občas máte dokonce pocit, že na něj váš Lev dá ještě víc než na vás, což vás plným právem rozčiluje a štve.


Štír - Panna: 

Zájem, který o vás má, projevuje až moc decentně. Těšte se na situaci, kdy budou všichni kolem vědět, že vás miluje a moc chce, a pochybovat o tom budete jenom vy.


Štír - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste si k Vánocům mohli dát letní dovolenou, berte to jako skvělý nápad. Cena bude přiměřená a vy se nebudete muset trápit vymýšlením vhodného prezentu!


Štír - Štír: 

Když mu v rámci práce přijde, že je něco nespravedlivé, klidně to řekněte nahlas. Spojí se vás víc a rychle a bez problémů dosáhnete toho, co byste vy sami nikdy nezískali.


Štír - Střelec: 

Šíře jeho známostí vás už dlouho překvapuje. Ještě víc vás však překvapí tento týden, kdy zjistí, že kontakty jsou mu málo platné a on bude muset respektovat zákony.


Štír - Kozoroh: 

Jsou věci, ve kterých byste riskovat neměli. Pokud se rozhodnete, že otestujete jeho věrnost nebo lásku, upřímně se naštve a možná se s vámi i rozejde.


Štír - Vodnář: 

Sezení, které si domluvíte, bude vynikající, ale bohužel krátké. Vytáhněte diáře a hned si najděte termín v prvním týdnu nového roku, kdy se sejdete a dopovíte si to, co jste teď nestihli.


Štír - Ryby: 

Vaše hodnocení lidí se zásadně liší. Zatímco on se má tendenci před každým div ne sklánět, vy pro jistotu neuznáváte ani ty, kteří by si to opravdu zasloužili.


Střelec - Beran: 

Vaše láska je snad ještě intenzivnější, než byla. Vaše okolí k tomu má sice občas jedovaté poznámky, ale ve skutečnosti vám to, co prožíváte, upřímně závidí.


Střelec - Býk: 

S novou láskou je to trochu problém. Dobře víte, že byste ji potřebovali a třeba si ji i zasloužili, ale na svého Býka zatím přes veškerou snahu zapomenout nedokážete.


Střelec - Blíženci: 

Od experimentů ve vztazích se raději nepouštějte. To, čemu se říká otevřené soužití, může sice někomu vyhovovat, ale vy ani vás partner k těmto lidem naštěstí nepatříte.


Střelec - Rak: 

Jeho prosby berte vážně. Může je sice přednést s úsměvem, ale pokud jste jen trochu vnímaví, je vám jasné, že to, o co vás žádá, je pro něj opravdu hodně důležité.


Střelec - Lev: 

S kolegou z tohoto znamení se raději nehádejte. Oba máte energie na rozdávání, takže hádka by rychle nabyla na obrátkách, které by váš vztah zásadně poznamenaly.


Střelec - Panna: 

Všechno, co se týká adventní výzdoby, nechte na něm. Upřímně musíte přiznat, že Panna má pro tyto věci větší cit a výsledek její práce bude lepší, než kdybyste to dělali vy.


Střelec - Váhy: 

Zjistíte, že se musíte spoléhat jen sami na sebe. Berte to jako cennou životní lekci, která vás ujistí, že máte podstatně více sil, než jste si dosud mysleli!


Střelec - Štír: 

Neustále mluví o tom, jak se musí zaměřit na prevenci a péči o zdraví. Jakmile mu však navrhnete, že sebe i jeho objednáte k praktickému lékaři na prevenci, nějak se mu do toho nechce.


Střelec - Střelec: 

Váš vztah je dlouhodobý tak, až máte pocit, že je to až příliš. Oběma se vám zdá, že byste si měli jeden od druhého odpočinout a pak se rozhodnout, co bude dál.


Střelec - Kozoroh: 

Jeho poznámky vás už opravdu rozčilují. Vy sice uznáváte, že je opravdu dobrý, ale to ještě neznamená, že musí komentovat všechno, co děláte a co dělat zamýšlíte.


Střelec - Vodnář: 

Na veškeré návrhy na změny reaguje vyloženě negativně. Pokuste se využít pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, a přimějte ho, aby nad vašimi návrhy alespoň přemýšlel!


Střelec - Ryby: 

To, že se ho přímo zeptáte, stejně k ničemu není. Ryba momentálně funguje jako mistr světa v mlžení a přes veškerou snahu se od ní nic nedozvíte.


Kozoroh - Beran: 

Když se vám svěří s tím, že ho to v jeho nynější práci nebaví, dostane vás to hodně těžké situace. Je vám to jasné, je vám ho líto, ale zároveň víte, že se bez jeho peněz neobejdete.


Kozoroh - Býk: 

Hlavně od něj nevyžadujte něco, čeho není schopen. Pokud souhlasí, že s vámi půjde na večírek, buďte rádi a nesnažte se z něj za každou cenu dělat baviče celé společnosti!


Kozoroh - Blíženci: 

Neustále se snaží, abyste si byli blíž. Uvědomte si, že to je jeho představa vztahu a že ho nikdy nedonutíte, aby se o vás nezajímal a nechtěl vědět, co se s vámi děje a jak žijete.


Kozoroh - Rak: 

To, že mu splníte nějaké přání, nic neznamená. Hned ve chvíli, kdy si na to zvykne, začne vymýšlet něco nového, a ještě hůře dosažitelného, než bylo to první.


Kozoroh - Lev: 

Žijete spolu dlouho a je to čím dál krásnější. Lev vás konečně začal tolerovat a dokonce i vy jste pochopili, že má nárok na své názory, a že ty vaše sdílet nemusí.


Kozoroh - Panna: 

Když se vám někam nechce, klidně mu to řekněte. Bude to lepší, než kdybyste s ním šli, ale celou dobu se tvářili nevlídně a zkazili tak večer jemu i sobě.


Kozoroh - Váhy: 

Zvlášť přínosný bude pátek, kdy je pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Jupiterem. Jeho výkony přesahují naprosto všechno, co si dovedete představit, a vy jste na něj neskutečně pyšní.


Kozoroh - Štír: 

Neustále vám radí, co máte dělat. Do hádky se vám sice nechce, ale pokud si své teritorium neuhájíte, začne vám brzo mluvit do všech oblastí vašeho života.


Kozoroh - Střelec: 

Ve středu, kdy je pod vlivem sextilu mezi Marsem a Uranem, se ho raději na nic nevyptávejte. Kdyby vám začal vyprávět, v čem všem riskoval, šel by vám mráz po zádech.


Kozoroh - Kozoroh: 

Neustále o něm přemýšlíte, ale tím jen ztrácíte čas. Smiřte se konečně s tím, že šlo o neopětovanou lásku, a najděte si někoho, kdo bude za city, které mu dáte, upřímně vděčný.


Kozoroh - Vodnář: 

Jde o týden, který v případě vás dvou lásce moc nepřeje. Uvědomte si, že toho oba máte tolik, že už pusu na dobrou noc berete jako výkon, který je na hranici vašich spojených sil.


Kozoroh - Ryby: 

Když s něčím nesouhlasí, měli byste to s ním důkladně probrat. Nakonec pochopíte, že má pravdu, a začnete jeho názor hájit se stejným ohněm a energií jako je hájí on.


Vodnář - Beran: 

Recept na život s ním bohužel nedostanete. Naštěstí umíte zapnout instinkty, které vám poradí, jak s ním jednat tak, abyste při tom neublížili ani jemu, ani sobě.


Vodnář - Býk: 

Partner z tohoto znamení je pro život daleko příjemnější, než jste si dosud mysleli. V tomto týdnu vám poskytne oporu tam, kde vás dosud každý jiný zklamal.


Vodnář - Blíženci: 

Pokud mu není tak úplně dobře, legraci si z něj nedělejte. Bude lepší, když mu uvaříte čaj a budete o něj alespoň chvíli pečovat tak, jak si jeho stav zaslouží.


Vodnář - Rak: 

Když nemá peníze, vy mu je nedáte. Můžete mu však navrhnout, že by pro vás mohl pracovat, udělat něco, na co vám chybí čas nebo síly, a peníze si tak vydělat.


Vodnář - Lev: 

Pokud máte strach, že vás opustí, hlavně mu to neříkejte. Jeho už tak dost velké sebevědomí by ještě stouplo a život s ním by byl ještě náročnější, než dosud.


Vodnář - Panna: 

Když něco neustojí a vybuchne, tvařte se, jako byste si ničeho ani nevšimli. Když na to upozorníte, vybuchne podruhé a spolehlivě zkazí náladu i vám.


Vodnář - Váhy: 

Počítejte s tím, že se před vámi bude předvádět. Dostane vás do těžké situace, protože ho musíte odmítnout tak, aby pochopil, že to myslíte vážně, ale zase tak, aby se zbytečně neurazil.


Vodnář - Štír: 

Když začnete tlačit na pilu, bude to problém. Štírovi se sice po všech stránkách zamlouváte, ale když začne mít pocit, že ho do něčeho ženete, rychle se stáhne.


Vodnář - Střelec: 

Hlavně neriskujte! Střelec má sice pusu plnou tolerance, ale když zjistí, že se někým za jeho zády flirtujete, bude jeho reakce opravdu prudká.


Vodnář - Kozoroh: 

Všechno nové odmítá a to i v případě, kdy by to jemu i vám značně vylepšilo život. Namazejte si pusu a mluvte do něj tak dlouho, až ho přesvědčíte, že se dál bránit nesmí!


Vodnář - Vodnář: 

Neustále mluví o tom, jak to bude krásné, až budete oba v důchodu. Vy se do této životní etapy sice moc netěšíte, ale taky mu nechcete kazit radost.


Vodnář - Ryby: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, ho vyveďte někam, kde to máte oba rádi. Domácí práce sice budou stát, ale na váš vztah to bude mít vysoce pozitivní vliv!


Ryby - Beran: 

Spolu s postupujícím týdnem letí jeho aktivita vzhůru. O víkendu ho však musíte hlídat, protože má sklon deset věci rozdělat a žádnou nedokončit.


Ryby - Býk: 

Najednou se ukáže, že je všechno jinak. Nahlas sice nic neříkáte, ale ve skrytu duše jste pyšní, že se vám od začátku nezdál a že jste tomu, co vám říká, nějak nedokázali věřit.


Ryby - Blíženci: 

Ke sporům nedojde. Vy v tomto týdnu jednáte tak kategoricky, aby i Blíženec pochopil, že s vámi nejsou žerty, a choval se tak, jak chcete a potřebujete vy.


Ryby - Rak: 

Může se sice chovat nerozumně, ale vy mu to nerozmluvíte. Můžete mu sice říct, že se vám jeho jednání nelíbí, ale moc velký dopad od svého vyjádření nečekejte.


Ryby - Lev: 

Opravdu nevíte, co máte dělat. Týká se to zejména středy, kdy Lev přijde s pro vás velmi riskantním nápadem, a zároveň dá najevo, že o jeho změně názorů nemůže být řeč.


Ryby - Panna: 

Všechno důležité s ním proberte do středečního večera. Pak se Venuše dostane do jeho sektoru práce, a on se místo lásky začne bavit jen o tom, co je potřeba udělat.


Ryby - Váhy: 

V práci má problémy, které jsou tak značné, že s vámi o nich dokonce i mluví. Můžete mít sice správný dojem, že si za všechno může sám, ale pro klid v domě mu to raději neříkejte.


Ryby - Štír: 

Oba byste si měli dopřát co nejvíce fyzického pohybu. Předejdete tím psychickému natlakování a následnému výbuchu, který by věci nevyřešil, ale ještě víc zkomplikoval.


Ryby - Střelec: 

Střetu s jeho dospívajícími nebo dospělými dětmi se raději vyhýbejte. Mohli byste mít stokrát pravdu, ale přesto riskujete, že se Střelec nakonec postaví na jejich stranu.


Ryby - Kozoroh: 

Když se rozhodne, že vás bude přehlížet, nereagujte. Když se situace jen trochu srovná, zjistí, že mu chybíte podstatně víc, než si předtím dokázal představit.


Ryby - Vodnář: 

Potřebujete začít znovu a jinak. Naštěstí máte vedle sebe Vodnáře, který jako jediný podobné potřeby chápe a dokonce vás v nich umí i podporovat.


Ryby - Ryby: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, si bez výčitek svědomí užívejte. To, co neuděláte, klidně odložte na víkend, kdy je Luna v Býku a kdy všechno doženete.