Týdenní partnerské horoskopy od 05.09.2016 do 12.09.2016

Beran - Beran: 

Hlavně nezačněte poplakávat! Je docela možné, že přijde s nápadem, který on sám vnímá jako velkorysý, ale který vy berete jako hloupý vtip až do doby, kdy pochopíte, že to myslí vážně.


Beran - Býk: 

Když přijde s tím, že by mohl jet pracovně do ciziny, napočítejte nejdříve v duchu do deseti. Kdybyste mu rovnou řekli, že to znamená, že je mezi vámi konec, nikdy by vám to neodpustil.Beran - Blíženci: 

Počítejte s tím, že je momentálně pod tlakem. Týká se to zejména víkendu, kdy byste neměli to, co na vás vykřičí, brát zbytečně vážně a dokonce se kvůli tomu stresovat.


Beran - Rak: 

V jeho společnosti vám klesne čelist. Nejdříve považujete to, co vám o sobě povídá, za výmysl a produkt jeho příliš bujné fantazie - a pak zjistíte, že je to pravda.


Beran - Lev: 

Na šéfa z tohoto znamení se dejte pozor, protože se chová nepředvídatelně. Najednou změní názor a začne trvat na tom, co dosud sám považoval za naprostou pitomost.


Beran - Panna: 

Ve chvíli, kdy o smysluplnosti vašeho vztahu začnete pochybovat, se vážně zamyslete. Opravdu chcete plýtvat časem na člověka, s nímž si vlastně nemáte co říct?


Beran - Váhy: 

To, že se chcete hádat, je přirozené, ale nejdříve si musíte vytvořit odpovídající prostředí. Nebavte svými hádkami širé okolí a s výměnou názorů se uchylte do soukromí.


Beran - Štír: 

Jeho výbuchy vás vyloženě baví. Dejte si ale pozor, abyste své pobavení nedávali moc najevo, protože by z toho mohla být zbytečně destruktivní hádka...


Beran - Střelec: 

Najednou chce zásadní změny v tom, na čem jste se už dávno dohodli a s čím zatím souhlasil. Měli byste si uvědomit, že ustoupit sice můžete, ale znamená to, že budete ustupovat už pořád.


Beran - Kozoroh: 

Jeho bývalý partner se neustále snaží mezi vás dva vecpat. Vypadá to, že ho Kozoroh sám odehnat nedokáže, a proto nezbude, než abyste se toho ujali vy!


Beran - Vodnář: 

Mluvte s ním důrazně a tak, aby pochopil, že nežertujete. Patrně sice udělá přesně to, s čím nesouhlasíte, ale alespoň se nemůže vymlouvat, že to nevěděl.


Beran - Ryby: 

Občas se v něm nevyznáte, ale to vůbec nevadí. Ve své Rybě máte konečně partnera dostatečně milého, abyste mu rozuměli, a dostatečně tajemného na to, abyste ho nade vše milovali...


Býk - Beran: 

Zdvořilost vám v ničem nebrání. Pokud mu chcete říct, co si o něm doopravdy myslíte, dokážete to tak, aby se on červenal a vám ani hradní ceremoniář nemohl nic vytknout...


Býk - Býk: 

Počítejte s tím, že se každý den rozbije minimálně jedna věc. Nevyčítejte si to, protože za to nemůžete, a buďte rádi, že se rozbíjí hrnky a ne váš vztah.


Býk - Blíženci: 

Neustále přemýšlí o změnách, které by do vašeho života rád zavedl. Když mu vysvětlíte následky, které by takové změny vyvolaly, Blíženec zmlkne a vy budete mít klid.


Býk - Rak: 

Jeho aktivity jsou vám oběma prospěšné. Když přijde s tím, že byste měli začít jíst víc zeleniny, souhlaste, protože vám oběma to udělá moc dobře.


Býk - Lev: 

Patří k lidem, kteří dokážou zázraky. Když mu na něčem opravdu záleží, dokáže k podpoře přemluvit nejen vás, ale i lidi, kteří jsou daleko tvrdohlavější než vy...


Býk - Panna: 

S nadřízeným z tohoto znamení nediskutujte. V duchu by sice uznal, že máte pravdu, ale žádná moc na světě by ho nepřiměla, aby to zkonstatoval nahlas.


Býk - Váhy: 

V jeho společnosti si na nic nehrajte. Týká se to hlavně víkendu, kdy je pod vlivem kvadratury Venuše s Plutem, a kdy ve vás bez problémů odhalí i to, co ani sám vědět nechtěl....


Býk - Štír: 

Významné pohledy nic nevyřeší. Pokud chcete, aby si váš Štír všiml vaší rozladěnosti a zajímal se o její důvod, musíte mluvit nahlas a navíc naprosto jednoznačně.


Býk - Střelec: 

Když vám říká, že se časy mění a vy tomu musíte přizpůsobit své názory, má pravdu. Zásadní změny po vás nevyžaduje, ale alespoň kosmetickou úpravu by to chtělo!


Býk - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy usoudíte, že pro něj budete navždy ten druhý, začněte přemýšlet. Opravdu chcete celý další život žít s tím, že jen nahrazujete někoho, kdo Kozoroha nechtěl?


Býk - Vodnář: 

Pokud někam jedete, musíte hlídat zavazadla. Vodnář šice podobným věcem moc pozornosti nevěnuje, ale vy musíte dohlédnout, aby se překonal a hlídal si alespoň svůj kufr.


Býk - Ryby: 

Nabídka na ještě jednu dovolenou se neodmítá. Spočítejte peníze, které můžete utratit, a pokud to alespoň trochu jde, vyrazte za poznáním i dobrodružstvím!


Blíženci - Beran: 

Neustále vám vyčítá, že mluvíte víc, než je zdrávo. Můžete mu oponovat s tím, že vy musíte mluvit, aby doma nebylo ticho, protože on v poslední době nepromluví vůbec.


Blíženci - Býk: 

Uvědomte si, že s Býkem se flirtovat nedá! Ve chvíli, kdy se o něco takového pokusíte, se na vás podívá tak, že vám každá další věta doslova zamrzne v hrdle.


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně na konci týdne se pro nic zásadního nerozhodujte. Veškerá rozhodnutí by probíhala pod silným planetárním tlakem a nic rozumného by z nich nevzešlo.


Blíženci - Rak: 

Pokud jste se pohádali, on jako první nikdy nepřijde. Když chcete udržet komunikaci, nezbude, než abyste zaťali zuby a začali s ním mluvit tak, jako by se nic nestalo.


Blíženci - Lev: 

Jako partner je naprosto vynikající. Ať se děje cokoliv, bude stát na vaší straně a ujišťovat vás, že svět může být sice zlý, ale pokud vy dva budete spolu, zvládnete naprosto všechno!


Blíženci - Panna: 

V práci ho to baví a doma je k nezastavení. Potíž je v tom, že stejné pracovní tempo vnucuje i vám a vůbec nechápe, že vy byste si rádi alespoň občas trochu odpočinuli.


Blíženci - Váhy: 

Na jeho orientační smysl se nespoléhejte. V přírodě byste zabloudili a v mezilidských vztazích byste během týdne napáchali víc chyb než za celý dosavadní život dohromady...


Blíženci - Štír: 

Naštěstí nad ním umíte mávnout rukou. Z toho, co řekne, nic nevyvozujete, a v případě jeho špatné nálady se obrníte trpělivostí a počkáte, až se zase začne chovat normálně.


Blíženci - Střelec: 

Přiznejte si, že mluví jako kniha! Kdybyste se jeho radami dokázali řídit, proběhl by týden skvěle a vy byste na konci mohli být zcela spokojení s tím, čeho jste dosáhli.


Blíženci - Kozoroh: 

Partner je v pohodě, ale s jeho rodinou může být potíž. Naštěstí rychle pochopí, co se děje, a hned jim dá najevo, že s vaší pomocí už počítat nemohou, protože vy máte svých starostí dost.


Blíženci - Vodnář: 

V práci se konečně cítí spokojeně. V důsledku toho je v pozitivní náladě i po zbytek dne, takže si můžete zase jednou vychutnávat dny, kdy se domů vyloženě těšíte.


Blíženci - Ryby: 

Když něco rozbije, veškeré zbytečné řeči si odpusťte. Vaše Ryba je sice neobratná, ale není zlomyslná, takže vám váš památeční šálek opravdu nerozbila schválně.


Rak - Beran: 

Když se mu něco nepovede, pokusí se to hodit na vás. Hádat se s ním nemusíte, ale měli byste mu dát najevo, že jste si jeho triku všimli a že vás to dost naštvalo.


Rak - Býk: 

Mluví málo, ale neobyčejně trefně. Vyjadřovat se bude zejména k vaší společné budoucnosti. Tu má promyšlenou a vy se musíte smířit s tím, že s jeho názory nehnete.


Rak - Blíženci: 

Počítejte s tím, že některá rozhodnutí musíte odložit. Mohli byste je sice tlačit násilím, ale protože nemáte pohromadě všechny podklady, asi byste si tím spíše ublížili.


Rak - Rak: 

Skoro máte pocit, že by bylo nejlepší, kdybyste se rozpůlili. Obojí rodiče chtějí, abyste k nim přijeli na víkend, a vy nevíte, jak to udělat, abyste oběma vyhověli.


Rak - Lev: 

V jeho případě platí, že si člověk zvykne i na šibenici. V práci, ve které byl dosud nespokojený, se začne cítit lépe a dokonce přijde s tím, že má pozitiva, která zatím nezaregistroval.


Rak - Panna: 

Když vám začne mluvit do života, měli byste ho zarazit. Panna sice ví, že jste svéprávní a za sebe odpovědní, ale nezaškodí, když jí to občas nahlas připomenete.


Rak - Váhy: 

Váš vztah se konečně stabilizuje. Bláznivá zamilovanost vás sice přešla, ale zase si vychutnáváte domácí pohodu a klid, který momentálně absolutně nic neruší.


Rak - Štír: 

Z malé chyby může být v budoucnu značná ztráta. Vysvětlete to svému Štírovi tak, aby pochopil, že ve chvíli, kdy to udělá, přijde kromě jiného i o vaši lásku.


Rak - Střelec: 

Ve chvíli, kdy pochopíte, že na vás chce vydělávat, se stáhněte. Bez něj vám sice může být smutno, ale kdybyste s ním zůstali, bylo by vám časem daleko hůře....


Rak - Kozoroh: 

Neustále stupňuje požadavky, které na vás má. Asi byste mu měli vysvětlit, že pro něj jste sice schopní udělat hodně, ale všechny jeho povinnosti plnit nehodláte.


Rak - Vodnář: 

Nechte ho, ať rozhoduje sám za sebe. Týká se to hlavně víkendu, kdy Jupiter bude ve Vahách, a kdy Vodnář usoudí, že toho zvládne daleko víc, než zvládnul dosud.


Rak - Ryby: 

Je potřeba, abyste se přizpůsobili aktuálním podmínkám. Vy to zvládnete, ale než to vysvětlíte své Rybě, bude to dost dlouho trvat, a ještě budete mít pocit, že se vám to moc nepovedlo.


Lev - Beran: 

Neustále ho přemlouváte k něčemu, do čeho se mu nechce. Pokud se vám to však nepodaří do pátku, můžete nad celou akcí udělat kříž, protože se vám to už nepovede.


Lev - Býk: 

Když zapomene na to, co slíbil, je to nepříjemné, ale není to tragédie. Kdybyste vsadili na klidu a pokusili se to nechat bez komentáře, bylo by to vynikající.


Lev - Blíženci: 

Musí dělat i to, do čeho se mu nechce. V takovém případě by se však měl tvářit, jako by mu to vůbec nevadilo, a pro jistotu to nijak nekomentovat.


Lev - Rak: 

Jeho povaha vás nutí k přemýšlení. Občas máte totiž pocit, že si vyloženě libuje ve chvíli, kdy se mu nedaří a kdy může zapnout veškeré své síly a bojovat s osudem.


Lev - Lev: 

Jde o týden, kdy se vám skvěle daří. Pokud můžete, dejte do pátku své finance dohromady tak, abyste si o víkendu konečně mohli oddechnout a těšit se, že máte konečně klid.


Lev - Panna: 

Na kolegu z tohoto znamení si čas udělat prostě musíte. To, co vám řekne, vám poskytne spoustu námětů k přemýšlení a navíc to bude mít velký vliv na vaši budoucnost.


Lev - Váhy: 

Všechno probíhá podstatně rychleji, než byste si představovali. Naštěstí se v situaci rychle zorientujete a získáte z ní to nejlepší, co se vůbec získat dá.


Lev - Štír: 

Patří k lidem, kteří mají dojem, že by se podle nich měl točit celý svět. Vy se však točit odmítáte, což je taktika, kterou spolehlivě získáte zájem, o který ostatní jen marně usilují.


Lev - Střelec: 

Vaše city se rozvinou rychlostí téměř nadzvukovou. Stačí, když počkáte do víkendu, kdy bude Jupiter už ve Vahách, a bez boje se podvolíte jeho požadavkům.


Lev - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že máte ještě chvíli počkat, v žádném případě to nedělejte. Obvykle se sice jeho zdrženlivost vyplatí, ale tentokrát byste mohli promarněných příležitostí upřímně litovat.


Lev - Vodnář: 

Podzim sice už klepe na dveře, ale grilovací sezóna pořád ještě trvá. Pozvěte si na neděli kamarády a s létem se rozlučte způsobem opravdu velkolepým!


Lev - Ryby: 

Když přijde s tím, že začne chodit na jógu, měli byste ho podporovat. Jde o cvičení, které vaši Rybu po psychické stránce srovná a vám vrátí domů pohodu a klid.


Panna - Beran: 

Přesvědčíte se, že to je skvělý člověk. V kritické situaci se zachová tak, abyste na něj mohli být pyšní a abyste si mohli být jistí, že jste si vybrali opravdu dobře.


Panna - Býk: 

Náročný bude zejména pátek. Ve vzduchu visí spory, které propukají kvůli naprostým maličkostem, a jimž se musíte spojenými silami bránit.


Panna - Blíženci: 

Hlavně mu vysvětlujte, že na vás nemá utrácet. Když přidáte, že nejlepším dárkem, který vám může dát, je pár hodin jeho volného času, budete z toho mít radost oba.


Panna - Rak: 

Dobře víte, co potřebuje váš Rak, ale stejně tak byste měli dbát, aby i on věděl, co potřebujete vy. Pokud mu to dokážete vysvětlit, bude se váš další život vyvíjet víc než skvěle.


Panna - Lev: 

Když se chce kreativně projevovat, měli byste ho nechat. Pro vás i pro váš vztah je to podstatně lepší, než zábavy, které provozoval, než jste se dali dohromady.


Panna - Panna: 

Za to, co pro něj děláte, nečekejte odměnu. Váš miláček se domnívá, že má na podobné nasazení z vaší strany nárok, a vy mu budete jen těžko vysvětlovat, že se dost zásadně mýlí.


Panna - Váhy: 

Něžnou lež od něj nečekejte. Je sice pravda, že jste vždycky chtěli partnera, který vám lhát nebude, ale občas byste malou lež přece jen uvítali.


Panna - Štír: 

Když nestojíte o brutálně přímou odpověď, raději se ho na nic neptejte. Štír má pocit, že jakékoliv zjemňování skutečnosti je pod jeho úroveň a dělat to nebude.


Panna - Střelec: 

Na dovolené jste se sice energeticky dobili, ale teď máte pocit, že už melete z posledního a že byste si dovolenou zasloužili znovu. Nechcete si naplánovat alespoň prodloužený víkend?


Panna - Kozoroh: 

Do práce, kterou jste slíbili, se pusťte co nejrychleji. Kozoroh vám sice nic připomínat nebude, ale čím dřív bude práce hotova, tím výš stoupne mínění, které o vás má.


Panna - Vodnář: 

Pokusí se z vás vytáhnout informace, které mu nechcete dát. Budete se tvářit, jako byste mu nerozuměli, nebo mu přímo řeknete, že z vás nic nedostane?


Panna - Ryby: 

Může vám být líto, že se podíval tam, kam se vy nemáte šanci vypravit. Když vám však začne vyprávět, jaké to tam skutečně bylo, dojde vám, že opravdu nemáte čeho litovat.


Váhy - Beran: 

Je vám dobře, ale čas ukáže, že vám spolu může být ještě lépe. Když si o víkendu vyšetříte pár hodin, kdy můžete být spolu sami, poznáte, jak chutná ráj.


Váhy - Býk: 

Jeho nápady nebrzděte. Buďte rádi, že se po týdnech plných letargie konečně probral a dal najevo, že ho kromě něj samého zajímáte i vy. ...


Váhy - Blíženci: 

Konečně vyřešíte záležitosti, spojené s nemovitostmi. Blíženec sice bude hudrovat, že to mohlo dopadnout lépe, ale vy budete s výsledkem naprosto spokojení.


Váhy - Rak: 

Názor na nově poznaného Raka si udělejte sami. Ve chvíli, kdy převezmete názor, který vám vnutí někdo jiný, se ochuzujete o dobrodružství, jímž poznávání tohoto tvora nepochybně je.


Váhy - Lev: 

Občas můžete mít pocit, že přešlapujete na místě. Když však vydržíte do konce týdne, získají události rychlost, která vám podobné myšlenky nadobro vyžene z hlavy.


Váhy - Panna: 

Když říká, že máte vsadit na své talenty, měli byste ho poslechnout. On samotný svých talentů nevyužil, a teď má strach, že byste mohli stejně dopadnout i vy.


Váhy - Váhy: 

Sám a nahlas uzná, že ho momentálně držíte nad vodou. Vy sice máte dojem, že neděláte nic, co by si zasluhovalo nějakých velkých pochval, ale máte rozum a nahlas to neříkáte...


Váhy - Štír: 

Podívejte se pravdě do očí a přiznejte si, že s ním nemáte šanci pohnout. Pak pouvažujte, zda ho chcete i s jeho vadami, nebo zda se rozhodnete, že začnete jinde a s někým jiným.


Váhy - Střelec: 

Příběhy, které vám vypráví, patří k těm, co rovnou mrazí krev v žilách. Pravý šok však přijde až ve chvíli, kdy zjistíte, že si je nevymýšlel, ale všechny na vlastní kůži prožil.


Váhy - Kozoroh: 

V práci ho čeká nová nabídka. To, že rozhodnutí odloží s tím, že nejdříve musí zjistit, co na to říkáte vy, berte jako zasloužené uznání, které vám tím vyjádřil.


Váhy - Vodnář: 

Těšte se na páteční odpoledne, kdy vám začíná nový život. Jupiter se dostává do vašeho znamení a vy oba se můžete těšit na příliv inspirace, která vaše životy posune k lepšímu.


Váhy - Ryby: 

Dávejte si pozor na maličkosti! Hádky, které kvůli nim vzniknou, mohou sice vypadat nicotně, ale časem se mohou vyvinout v opravdu velký průšvih.


Štír - Beran: 

O tom, že na vás myslí, víte. O tom, že s vámi počítá do budoucnosti, se přesvědčíte ve chvíli, kdy vám začne posílat recepty oblíbených jídel s tím, že se už těší, jak je budete spolu vařit.


Štír - Býk: 

Rozpory, které mezi vámi byly, se najednou začnou řešit. Když se oba nebudete hodně snažit, aby se to nedařilo, bude nejpozději koncem týdne všechno v pořádku.


Štír - Blíženci: 

Hlídejte ho zejména při práci. Obvykle jeho vrozená zručnost vítězí, ale tentokrát by si mohli ublížit tak, že byste s ním nakonec skončili na pohotovosti.


Štír - Rak: 

Pořád má dojem, že ho nechápete tak, jak by si zasloužil. Vy mu marně vysvětlujete, že nejdřív s vámi musí mluvit, protože jeho myšlenky číst neumíte.


Štír - Lev: 

Ve vašem případě můžete klidně vsadit na velkou lásku. V některých maličkostech se sice lišíte, ale v základních záležitostech spolu ladíte naprosto dokonale.


Štír - Panna: 

Jeho příbuzní se bez vás obejít nedokážou. Pokud máte pocit, že vám volají víc a hlavně častěji, než je zdrávo, upozorněte na to partnera tak, aby mu bylo jasné, že vám to vadí.


Štír - Váhy: 

Máte před sebou hodně náročný týden. Naštěstí si můžete úkoly rozdělit tak, abyste všechno stihli a ještě si užili alespoň část krásného a společného víkendu.


Štír - Štír: 

Do vašeho života se cpe člověk, který tam opravdu nemá co dělat. Řekněte mu to jasně dřív, než usoudí, že na vás má nějaké právo a než se k vám podle toho začne chovat.


Štír - Střelec: 

Může se splést v něčem opravdu zásadním. I přes jeho projevy nelibosti se snažte zasáhnout dřív, než se rozhodne jít směrem, který ani jemu ani vám nic dobrého nepřinese.


Štír - Kozoroh: 

Nebojte se ho zeptat, a to ani v případě, kdy je vám jasné, že ho vaše otázky popudí. Když to uděláte, konečně pochopí, že patříte k lidem, s nimiž si pohrávat nemůže.


Štír - Vodnář: 

Na rozdíl od něj plánujete a děláte dobře. Vodnářská improvizace se uplatní až koncem týdne a to ještě v záležitostech, které s normálním životem nemají moc společného.


Štír - Ryby: 

O víkendu ho raději neprovokujte. Ryba vás sice miluje, ale když usoudí, že váš tlak přesahuje rozumné meze, začne se bránit tak, že budete jenom koukat.


Střelec - Beran: 

O jeho kvalitách se nepochybuje. Vy sami to nikdy neděláte, a pokud se k podobnému přístupu rozhodnou vaši přátelé a známí, měli byste je rychle srovnat.


Střelec - Býk: 

V rodině panuje celkem přívětivá atmosféra. Vyzkoušet to můžete o víkendu, kdy je Luna v Kozorohu a kdy si s příbuznými užijete neobyčejně krásné odpoledne.


Střelec - Blíženci: 

Hlavně si nenechte namluvit, že u něj nemáte šanci. Když ho oslovíte jako první, s údivem zjistíte, že to vypadá, jako by na podnět z vaší strany skoro čekal...


Střelec - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení to lehké není a nebude. Neustále vám vysvětluje, že byste měli pozornost věnovat především rodině, a ani ho nenapadne, že vy o nic takového nestojíte.


Střelec - Lev: 

V práci na něj padne velice odpovědný úkol. Udělejte si čas, abyste si s ním o tom popovídali a dali mu najevo, že mu držíte palce a že se mu budete snažit co nejvíce pomáhat.


Střelec - Panna: 

Ať se děje cokoliv, ani jeden z vás nemůže a nesmí být pasivní. Když příležitosti, které v tomto týdnu přijdou, nevyužijete, budete toho hodně dlouho a intenzivně litovat.


Střelec - Váhy: 

V jisté náročné záležitosti na sebe vezme víc, než je zdrávo. Můžete mu to sice rozmlouvat, ale hned po první větě vám bude jasné, že se vám to nepodaří.


Střelec - Štír: 

Zkušenosti, které v tomto týdnu získá, nejsou sice příjemné, ale jsou velice užitečné. V pravý čas si potvrdí, že se v jeho společnosti pohybují lidé, jimž se věřit prostě nedá...


Střelec - Střelec: 

Jedovaté poznámky, které padnou na jeho adresu, nenechte bez odpovědi. Váš partner to bude vnímat jako důkaz vaší lásky a na hodně dlouho si to zapamatuje.


Střelec - Kozoroh: 

Neustále má pocit, že na něj myslíte méně, než byste měli. Když mu alespoň občas během dne pošlete zamilovanou zprávičku, situace i on se naštěstí uklidní.


Střelec - Vodnář: 

Nemáte na něj dost trpělivosti. Když stále odmítá akceptovat cokoliv, co mu navrhujete, mávnete rukou a rozumně ho necháte svému osudu s tím, že vy mu už pomáhat nebudete.


Střelec - Ryby: 

Ve vlastním zájmu neberte vážně to, co vám říká. Týká se to hlavně víkendu, kdy je vaše Ryba pod silným planetárním tlakem a kdy se hádá kvůli naprostým maličkostem.


Kozoroh - Beran: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se kvůli němu rozčilovat. Nad tím, co dělá, ale nemůžete mávnout rukou, protože se to bezprostředně týká i vás.


Kozoroh - Býk: 

Ve chvíli, kdy si o víkendu začne dělat pořádek v papírech, se mu vyhýbejte obloukem. Pokud v nich něco nenajde, můžete vzít jed na to, že za to podle něj můžete právě vy.


Kozoroh - Blíženci: 

Neustále mluví o tom, že by chtěl karavan nebo něco podobného. Vám to sice nic neříká, ale už začínáte přemýšlet, že ho pro něj vypůjčíte, aby si vyzkoušel, co všechno to obnáší.


Kozoroh - Rak: 

Občas vám připadá, že zbytečně riskuje hlavně tam, kde by měl ve vlastním zájmu být zticha. Upozorněte ho, že tím komplikuje život nejen sobě, ale i vám!


Kozoroh - Lev: 

Když se rozhodne pro novou životní dráhu, nerozmlouvejte mu to. Berte to jako vytouženou šanci na vylepšení vašeho společného života.


Kozoroh - Panna: 

Podaří se vám ho získat ve chvíli, kdy jste to už chtěli vzdát. Užijte si spolu krásného víkendu, kdy vám s láskou dá všechno, co jste až dosud považovali pouze za své sny.


Kozoroh - Váhy: 

Jde o týden, kdy se nezastavíte. Během týdne se musíte přizpůsobit požadavkům, které na vás klade začínající školní rok, a o víkendu zase musíte absolvovat řadu oslav!


Kozoroh - Štír: 

Patří k lidem, s nimiž si musíte nastavit jasná pravidla. Vám je dodržování dohod vlastní, ale na svého miláčka se v tomto ohledu moc spoléhat nemůžete.


Kozoroh - Střelec: 

O tom, co pro vás všechno udělá, mluví dlouho a květnatě. Problém nastane ve chvíli, kdy ho na konci týdne požádáte o reálnou aktivitu, do které se mu moc nechce.


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlavně po něm nechtějte víc, než je to, co vám dává dobrovolně. I tak je toho tolik, že můžete být naprosto spokojení a těšit se, že konečně máte partnera, jemuž na vás záleží.


Kozoroh - Vodnář: 

V práci se konečně cítí spokojeně. V důsledku toho je v pozitivní náladě i po zbytek dne, takže si můžete zase jednou vychutnávat dny, kdy se domů vyloženě těšíte.


Kozoroh - Ryby: 

Když něco rozbije, veškeré zbytečné řeči si odpusťte. Vaše Ryba je sice neobratná, ale není zlomyslná, takže vám váš památeční šálek opravdu nerozbila schválně.


Vodnář - Beran: 

Sport se o víkendu může stát zdrojem sporů. Potíž bude v tom, že vy bez problémů zvládnete jakýkoliv fyzický výkon, zatímco váš Beran na tom zdaleka tak dobře nebude.


Vodnář - Býk: 

V jeho případě se moc neangažujte. Až ve chvíli, kdy byste to udělali, byste zjistili, že situace je zcela jiná, než skutečnost, kterou vám Býk představil.


Vodnář - Blíženci: 

O víkendu ho nepoznáváte. Do všeho se vrhá s obrovským nasazením, a opravdu se snaží, aby situaci otočil tak, abyste mohli být oba spokojení.


Vodnář - Rak: 

Nastane chvíle, kdy vás opravdu šokuje. Dosud jste ho mohli považovat za romantika, který neví, co je život, ale teď musíte přiznat, že se v něm vyzná podstatně lépe než vy.


Vodnář - Lev: 

Pokud se peněz týče, měli byste být opatrní. Lev totiž šetření neuznává, a navíc má pocit, že veškeré peníze, které jste dosud nashromáždili, patří i jemu.


Vodnář - Panna: 

Ve chvíli, kdy si z vás začne dělat legraci způsobem, který se vám nezamlouvá, se nahlas ozvěte. Jen tak se dozvíte, že si Panna dopad svých slov vůbec neuvědomila.


Vodnář - Váhy: 

S tím, že dostane rozum, pro jistotu nepočítejte. Neustále bude pokračovat v nastoupeném trendu a ani ho nenapadne, že tím sobě i vám jenom zbytečně komplikuje život.


Vodnář - Štír: 

Podzim se sice mílovými kroky blíží, ale to pro vás nic neznamená. Oba se staráte, aby ve vašich srdcích panovalo jaro, a aby lásky, které začínají, opravdu stály za to.


Vodnář - Střelec: 

Pokud jste se pohádali, měli byste s tím co nejdříve něco udělat. Jupiter, který v pátek vstupuje do Vah, vám dává šance, které plně využijete jen v případě, že se dokážete domluvit.


Vodnář - Kozoroh: 

Na lásku není nikdy pozdě. Pokud vám ji někdo vymlouvá s tím, že je to zbytečné riziko, jde patrně o člověka, který vám závidí a dělá všechno pro to, aby vás připravil o štěstí.


Vodnář - Vodnář: 

V jeho případě opravdu platí, že spěchat se má pomalu. Nejdříve mu svůj zájem nenápadně naznačte a až ve chvíli, kdy si budete jistí, že uspějete, běžte přímo na věc.


Vodnář - Ryby: 

Příroda na vás působí velice blahodárně. Po víkendové procházce budete oba spokojení, srovnaní a připravení na všechno to krásné, s čím na vás život čeká.


Ryby - Beran: 

Hlavně se jím nepokoušejte manipulovat. Momentálně byste tím možná i něco získali, ale v dlouhodobém horizontu by to znamenalo spíše prohru.


Ryby - Býk: 

Všechno mu musíte vysvětlovat naprosto jednoznačně a přesně. Trochu vás to sice zdrží, ale zase nevznikne situace, kdy by došlo ke zbytečnému nedorozumění.


Ryby - Blíženci: 

Je to střelec! Nejdříve vás vyprovokuje k opravdu nemoudrým výrokům, a pak vám láskyplně vysvětlí, že se nemáte ukvapovat, ale máte se nejdříve poradit s ním.


Ryby - Rak: 

V případě vás dvou opravdu platí, že zázraky se pořád dějí. Platí to hlavně v úterý a ve středu, kdy je vám jasné, že to, co se s vámi děje, se přirozenými cestami vysvětlit nedá.


Ryby - Lev: 

Hlavně mu neříkejte, že na vás zbytečně utrácí. Váš miláček vám chce život co nejvíce zpříjemnit a vy byste mu v tom ve svém vlastním zájmu neměli bránit.


Ryby - Panna: 

Hlavně se ho nesnažte přesvědčit o něčem, čemu sami moc nevěříte. Panna by váš pokus rychle odhalila a to, co by vám řekla, byste si věru za rámeček nedali.


Ryby - Váhy: 

Jeho pesimistický přístup k životu vás už vyloženě štve. To, že se v jeho společnosti už nebavíte a začínáte se mu vyhýbat, je z vaší strany tou nejlogičtější reakcí.


Ryby - Štír: 

Jde o týden, kdy budete rádi, když se každý den půlhodinku uvidíte. Pro váš vztah je to však velice přínosné, protože si konečně uvědomíte, že se máte pořád rádi.


Ryby - Střelec: 

Se štěstím v lásce je to v jeho případě těžké. Střelec si uvědomuje, že se sice může snažit, ale pokud ho vy nechcete, přes veškerou snahu s tím nic nenadělá.


Ryby - Kozoroh: 

To, že v lásce oba začínáte druhé kolo, nic neznamená. Podejte mu své srdce upřímně a na dlani, a můžete si být jistí, že on zareaguje naprosto stejně.


Ryby - Vodnář: 

Minulé zkušenosti si nepřipouštějte. To, že jste kdysi dávno narazili na Vodnáře, který vám jen zkomplikoval život, ještě neznamená, že to tak dopadne i tentokrát.


Ryby - Ryby: 

Tiše žasnete nad energií, se kterou sobě a tím i vám komplikuje život. Naštěstí se v soboru situace zlomí a všechno se obrátí směrem, který se vám daleko víc zamlouvá.