Týdenní partnerské horoskopy od 03.04.2017 do 10.04.2017

Beran - Beran: 

Pokud máte pocit, že ve vzduchu lítá průšvih, berte sův instinkt vážně. Týká se to zejména neděle, která je pro vlivem kvadratury mezi Sluncem a Plutem, a kdy se budou dít překvapivé věci.


Beran - Býk: 

Konečně se dožijete chvíle, kdy můžete pomáhat vy jemu. Trapas přijde ve chvíli, kdy vám za to bude strkat peníze, a kdy nepochopí, že vy opravdu nic nechcete.Beran - Blíženci: 

Jako člověk, který má ve všem jasné, je totálně nesnesitelný. Pokud bude v takové náladě, vymyslete si jakoukoliv záminku a utíkejte co nejrychleji co nejdál!


Beran - Rak: 

Záležitost, která se měla táhnout ještě hodně dlouho, pokročila mílovými kroky kupředu. Rak si myslí, že je to vaše zásluha, a vy byste mu to neměli vymlouvat.


Beran - Lev: 

Nabídku na koupi nemovitosti odmítne a dobře dělá. Zprvu s ním souhlasit nebudete, ale když zjistíte veškerá podrobnosti, sami usoudíte, že to bylo rozumné rozhodnutí.


Beran - Panna: 

Projevuje se netypicky a vás to s ním konečně začíná bavit. Zjišťujete, že i vaše Panna má smysl pro humor a stále častěji si potvrzujete, že váš vztah vůbec není marný.


Beran - Váhy: 

Jeho práci za něj dělat nemůžete, ale můžete mu značně ulehčit normální život. Počítejte s tím, že Váha bude unavenější, než obvykle, a přizpůsobte tomu alespoň na chvíli život.


Beran - Štír: 

Za kvalitu vašeho vztahu je odpovědný stejně jako vy. Uvědomte si to zejména ve středu a ve čtvrtek, kdy se na vás pokusí hodit vinu za něco, za co opravdu nemůžete.


Beran - Střelec: 

Jako partner je naprosto skvělý. Kdyby byl ještě trochu odpovědnější a víc se zamýšlel nad budoucností, byl by opravdu dokonalý, ale to už snad v reálu není ani možné...


Beran - Kozoroh: 

Než se s ním rozhodnete něco mít, přemýšlejte nad následky! Váš partner rozhodně nepatří k lidem, kteří přistoupí na nějaké pletky a žádné důsledky z toho vyvozovat nebudou...


Beran - Vodnář: 

Když budete dostatečně tlačit, nakonec vám ustoupí. Měli byste si to však rozmyslet, protože důsledkem bude zkažená nálada a hodně zamračená atmosféra...


Beran - Ryby: 

Hlavně neomlouvejte jeho nerozumné chování! Ve chvíli, kdy zjistí, že se nezlobíte, ztratí veškerý zdravý rozum, a udělá něco ještě riskantnějšího...


Býk - Beran: 

Šance, které u něj máte, rostou rychlostí vpravdě raketovou. Je jen potřeba, abyste mu jasně dali najevo, že váš zájem o něj nepominul, ale stále trvá.


Býk - Býk: 

Na jeho hovory o tom, jak něco nejde, začínáte být alergičtí. Navíc je vám jasné, že tak mluví jen proto, aby vás přiměl k aktivitě a vy se do díla pustili místo něj!


Býk - Blíženci: 

Když vám v jeho společnosti není dobře, vezměte to v úvahu. Rozum vám sice říká, že je pro vás jako partner ideální, ale srdce je viditelně jiného názoru...


Býk - Rak: 

Raci vás baví stále víc. Problém je v tom, že ten jeden, kterého máte doma, vám v kontaktu s těmi ostatními velice účinně a energicky brání...


Býk - Lev: 

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat, abyste měli úspěch. Dosud jste mu oponovali slušně, ale teď přemýšlíte, zda nemáte vzít do ruky něco těžkého a jen tak to po něm hodit.


Býk - Panna: 

Váš vztah překvapuje všechny včetně vás dvou. V tomto týdnu však musíte opět zkonstatovat, že jste lepšího partnera než svou Pannu najít nemohli...


Býk - Váhy: 

Když přijde s tím, že by si přes víkend rád udělal pořádek v počítači, musíte zasáhnout! Při víkendových aspektech by bylo celkem jisté, že smaže přesně to, co měl zachovat.


Býk - Štír: 

Obvykle má ve všem jasno, ale ve vztahu k vám je neobvykle plachý. Nepřemýšlejte, proč to tak je, a buďte rádi, že se k vám chová naprosto jinak než ke všem ostatním.


Býk - Střelec: 

Když zjistíte, že o vás roznáší neopodstatněné klepy, netvařte se, jako by se nic nedělo. Překonejte nechuť k hádkám, zatněte zuby a jděte požádat o vysvětlení!


Býk - Kozoroh: 

Kolega z tohoto znamení nějak nefunguje. Prokažte empatii a běžte mu svou pomoc nabídnout tak, aby pochopil, že jste člověk, který má pomoci opravdu dokáže.


Býk - Vodnář: 

Přiznejte si, že ho vnímáte jako okouzlujícího člověka! Od tohoto zjištění už je jen krok k vyznání lásky, které vy velkolepým stylem provedete a které on s nadšením přijme.


Býk - Ryby: 

To, že vyplníte veškerá jeho přání, vám úspěch nezaručí. V tomto týdnu uděláte naopak daleko lépe, když se budete řídit pouze svou vlastní hlavou!


Blíženci - Beran: 

Když se chce hádat, klidně může. Měli byste mu však dát najevo, že vy na jeho triky neskočíte a vyprovokovat k hádce se v žádném případě nedáte.


Blíženci - Býk: 

I před průšvihy, které musíte řešit, se dokáže usmívat. Je to vaše zásluha, protože právě vy jste mu dokázali, že jsou chvíle, kdy mu zlý kukuč jedině tak zkomplikuje život.


Blíženci - Blíženci: 

Pokud je váš miláček nemocný, chovejte se k němu laskavě. Můžete mít sice dojem, že to s prožíváním svého neduhu přehání, ale nahlas mu to raději neříkejte...


Blíženci - Rak: 

Veškeré návštěvy, které k vám v tomto týdnu přijdou, vám ho upřímně závidí. Váš Rak vytváří domácí atmosféru a oni budí dojem, že by se k vám nejradši nastěhovali...


Blíženci - Lev: 

Obdiv, který k němu cítíte, mu nedávejte moc najevo. Když se k němu budete chovat jako k někomu, s nímž je vám jednoduše fajn, bude to pro váš další vztah daleko příznivější.


Blíženci - Panna: 

I mezi dvěma tak realisticky myslícími lidmi může přeskočit jiskra. Počítejte s tím o víkendu, kdy je Luna v jeho znamení a kdy i Panna dokáže své city projevit tak, aby se jí dalo věřit.


Blíženci - Váhy: 

Do vašeho soukromí mu opravdu nic není. Řekněte mu to, co považujete za vhodné, a ohledně ostatního dejte jasně najevo, že se s ním o tom bavit nebudete.


Blíženci - Štír: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, čas nevyléčí. Smiřte se s tím, že jde o témata, která nevyřešíte, a sami sobě slibte, že je nebudete zbytečně otevírat.


Blíženci - Střelec: 

Láskou se opravdu nedá zdůvodňovat všechno. Když Střelec udělá kopanec s tím, že mu to máte odpustit, protože se přece máte rádi, budete se mít co držet...


Blíženci - Kozoroh: 

To, co provádí, se bez přehánění dá označit jako hazard. Navíc vám vysvětluje, že se nemáte děsit, protože vás se to přece netýká - a nechápe, že se v tomto bodu dost zásadně plete.


Blíženci - Vodnář: 

Když se dozvíte, že prodává část rodinného jmění, zbytečně se nevyptávejte. Nejpozději ve čtvrtek vám zavolá a všechno vám dopodrobna vysvětlí a zdůvodní.


Blíženci - Ryby: 

Může se na vás sice dívat očima, které nemohou lhát, ale skutečnost je daleko složitější. Když vám rozum radí, abyste všechna jeho tvrzení brali s rezervou, měli byste mu věřit.


Rak - Beran: 

Už tak je dost vytížený - a ještě usoudí, že by si mohl nějakou práci přibrat. Seberte veškerou energii, kterou disponujete, a podobné úvahy mu přísně zakažte!


Rak - Býk: 

Hlavně mu nevysvětlujte, jak se musí přemoci a překonat svou lenost! Je to spolehlivá cesta, jak ho naštvat a tím doma vytvořit dusno, bez nějž byste se klidně obešli.


Rak - Blíženci: 

Váš vztah překračuje další hranice. V duchu zkonstatujete, že tak blízko jste si žádného člověka ještě nepustili - a trochu pozdě začnete přemýšlet, co s tím.


Rak - Rak: 

Nějak nemáte motivaci k novým začátkům. Dobře víte, že byste měli přemýšlet o tom, co bude v létě, na podzim a za rok, ale k akci se donutit nedokážete.


Rak - Lev: 

O překvapení opravdu není nouze. Naštěstí máte partnera, který vám pomůže prvotní šok vydýchat a který se spolu s vámi rozhoduje, co se bude dít dál.


Rak - Panna: 

Veškeré společenské akce dopadnou jinak, než jste čekali. Oba budete tak otrávení, že využijete první příležitosti a co nejrychleji vypadnete.


Rak - Váhy: 

Neustále vám dodává sebedůvěru. Navíc zjistíte, že to svá slova nehází jenom do vzduchu, ale že to, že jste v jeho životě ti nejlepší, myslí naprosto vážně.


Rak - Štír: 

Jeho úvahy o tom, že byste mohli vést dvojí život, vás mohou jedině rozesmát. Když si spočítáte čas, který s ním trávíte, není vám jasné, kam byste svůj druhý život vůbec dali...


Rak - Střelec: 

Žádný náznak toho, že by mezi vámi něco nemuselo klapat, není. O to víc vás překvapí výtky, které vám adresuje, a jimiž vás obviňuje, že za vším špatným, co se v jeho životě stalo, jste právě vy.


Rak - Kozoroh: 

Když začne mluvit o plastikách, na které by rád vyrazil, nepropadejte panice. Když zjistí, kolik by to stálo a že by to bolelo, upře svou pozornost jiným směrem.


Rak - Vodnář: 

S Vodnářem si pořádně užijete! Začne vás provokovat, a vůbec mu nedojde, že chvíle, kdy se Rak naštve, patří k těm nejnáročnějším v životě každého páru.


Rak - Ryby: 

Neustále chcete mít v životě jasno. V jeho případě si však dejte pozor, abyste to nepřehnali! Kromě toho, co vás potěší, se můžete dozvědět i informace, které vás nenadchnou...


Lev - Beran: 

Lásku k člověku z tohoto znamení nezvládnete. Můžete si sice namlouvat, že máte všechno pod kontrolou, ale už na konci týdne vám bude jasné, že je to zásadní omyl.


Lev - Býk: 

Když se kvůli němu rozhodnete lhát, bude to pro vás životní lekce. Zjistíte, že jsou věci, které ani kvůli němu, nezvládnete - a bude to velice cenné zjištění...


Lev - Blíženci: 

Jde o týden, kdy se sice snaží, ale přesto toho spoustu nezvládne. Naštěstí má vedle sebe vás, a vy už se postaráte, aby bylo hotovo všechno, co hotovo být má...


Lev - Rak: 

To, že o něj nechcete přijít, je celkem logické. Musíte si však vybírat prostředky, jimiž ho budete přesvědčovat. Přílišný tlak je v jeho případě kontraproduktivní.


Lev - Lev: 

Když budete míchat práci a soukromí, bude to průšvih. Miláček vám nikdy neuvěří, že kolega je opravdu jen kolega, a vystřihne vám žárlivou scénu jako z argentinské telenovely.


Lev - Panna: 

Všechny potíže nevyřešíte, ale část byste zvládnout mohli. Zeptejte se Panny, co by dělala na vašem místě, a pak její rady přizpůsobte svým aktuálním potřebám.


Lev - Váhy: 

Když řekne, že s vámi končí, neberte to vážně. Potřebuje, abyste mu jeho rozhodnutí vymlouvali a ujišťovali ho, že s nikým jiným mu nebude tak dobře jako s vámi...


Lev - Štír: 

Jeho hru hrát opravdu nemusíte. On se vás k tomu může pokusit přemluvit, ale vy ho máte plné právo odmítnout a vysvětlit mu, že se budete řídit vlastní hlavou.


Lev - Střelec: 

K jeho minulosti se nevracejte. Když vám slíbil, že za vším, co bylo, udělal tlustou čáru, myslel to vážně a vy byste mu to měli věřit.


Lev - Kozoroh: 

Jako milenec nějak nefunguje. Když říká, že chce být buď vaším stabilním partnerem, nebo raději ničím, myslí to vážně a vy byste to měli vzít v úvahu.


Lev - Vodnář: 

Jeho životní cesty jsou daleko komplikovanější, než si vůbec dovedete představit. Naštěstí má po boku vás, a vy už mu poradíte, kterou z nich si má vybrat, aby zbytečně nebloudil.


Lev - Ryby: 

Pokud jste si mysleli, že ho znáte, je to omyl. V tomto týdnu vám Ryba předvede naprosto nečekané povahové rysy a vy budete marně přemýšlet, jaká reakce je ta správná...


Panna - Beran: 

Krásně si zavzpomínáte na začátky vašeho vztahu. Když pak usoudíte, že si v létě vyrazíte tam, kde vám bylo kdysi tak dobře, bude to vynikající rozhodnutí, jehož litovat nebudete!


Panna - Býk: 

Když přijde s dárkem, projevte nadšení. Je to potřeba, protože tím nic nesleduje, a dává vám to jenom proto, aby vám udělal radost.


Panna - Blíženci: 

Když začne vzpomínat na bývalé lásky, zachovejte chladnou hlavu. Bývalí partneři ovlivňovali jeho minulost, ale budoucnost patří jenom, pouze a výhradně vám!


Panna - Rak: 

Stane se spousta věcí, které by se stát neměly. Naštěstí dokážete celou záležitost zastavit doslova krok před propastí, a odtud se vrátit ke svému čekajícímu Rakovi.


Panna - Lev: 

V práci se mu sice líbí, ale je mu jasné, že tam nemá kam růst. Když se rozhodne, že odejde někam, kde bude muset víc pohnout mozkem, měli byste ho podporovat.


Panna - Panna: 

Potřebuje nové brýle nebo něco jiného podobného. Dohlédněte, aby na sobě nešetřil, a vybral si výrobek, který bude slušivý a zároveň i kvalitní.


Panna - Váhy: 

Neustále se vás vyptává na něco, po čem mu podle vás nic není. Na rozumné upozornění nereaguje, takže vám nezbude, než přitvrdit a další otázky mu zarazit v hrdle.


Panna - Štír: 

Pokud vám řekne, že si chce jenom užívat, musíte ho upozornit, že vy na nic takového nepřistoupíte. Bude překvapený, protože zatím nepoznal nikoho, kdo by ho dokázal odmítnout...


Panna - Střelec: 

Na naznačování nedejte. Vysvětlete mu, že buď s vámi bude mluvit jasně a jednoznačně, nebo ať je raději zticha a místo všech náznaků raději mlčí.


Panna - Kozoroh: 

Když se situace vyvine k hádce, měli byste se do toho pořádně opřít. Pokud Kozoroh usoudí, že se ve vašem sporu stal vítězem, rovnoprávné postavení si už nezískáte...


Panna - Vodnář: 

Když se vám někam nechce, pošlete tam místo sebe Vodnáře. Problematickou záležitost vyřídí s úsměvem na líci a ještě jako bonus získá něco, co vám vůbec nenabídli.


Panna - Ryby: 

Než se rozhodnete pro nějakou zásadní změnu, nechte proběhnout víkend. Je docela možné, že v sobotu přijdou jeho příbuzní s nápadem, který vaše starosti vyřeší jednou provždy.


Váhy - Beran: 

O jeho lásku jste sice přišli, ale opravdu to není prohra. Když uvidíte, jak zachází se svým aktuálním partnerem, budete moc rádi, že jste souboj o jeho srdce nevyhráli.


Váhy - Býk: 

V pondělí se Venuše vrací do Ryb a váš Býk se mění k nepoznání. Znovu poznáte romantiku, kterou vám v poslední době odpíral, a bude vám spolu velice fajn...


Váhy - Blíženci: 

Ve čtvrtek ho nepoznáte. Podlehne vlivu stacionárního Saturna ve svém partnerském sektoru a začne nahlas mluvit o stabilním životě, jemuž se až dosud důsledně vyhýbal.


Váhy - Rak: 

Na jeho slovo se můžete spolehnout. Když vám Rak něco slíbí, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně a vy na tom můžete bez obav stavět celý svůj další život.


Váhy - Lev: 

I když se snaží vystupovat jako oběť nepřejících okolností, vy mu naletět nesmíte. Jde o záležitost, ve které byste měli jít až na dřeň, zjistit pravdu a reagovat až potom.


Váhy - Panna: 

V sobotu večer se těšte na scénu, kterou vyprovokuje kvadratura mezi Venuší a Saturnem. Panna udělá kravál z naprosto nicotného důvodu a vy nebudete vědět, jak zareagovat.


Váhy - Váhy: 

Jsou věci, které se zatím měnit nedají. Uvědomte si to dřív, než se pustíte do akce, která sice vypadá rozumně a podloženě, ale kterou si momentálně nemůžete dovolit.


Váhy - Štír: 

Opět budete rádi za jeho povahu. Když ho někde odmítnou, nedá na to, ale najde si cestičku, která mu sice zabere víc času, ale přesto ho dovede ke kýženému cíli.


Váhy - Střelec: 

Kontaktům s lidmi z vyšších sfér se nevyhýbejte. Nejsou zdaleka tak protivní, jak se vám oběma až dosud zdálo. Navíc pro vás mohou udělat spoustu dobrého.


Váhy - Kozoroh: 

Neustále má pocit, že by vám měl vysvětlit všechno, co se týká jeho minulosti. Vy mu sice vysvětlujete, že o to nijak zvlášť nestojíte, ale moc to nezabírá.


Váhy - Vodnář: 

Neustále vám tvrdí, že se za své city k vám nestydí. Tomu, že mu vysvětlujete, že vy k němu nic necítíte, nevěnuje pozornost, protože to považuje za nepodstatné.


Váhy - Ryby: 

Ve chvíli, kdy začne provokovat, nereagujte. Jakmile zjistí, že se jeho snaha míjí účinkem, zbrzdí a sám od sebe se konečně začne chovat rozumně.


Štír - Beran: 

Některé záležitosti probíhají pomaleji, než byste si představovali. Máte dokonce pocit, že je to tak trochu vina vašeho miláčka, ale nahlas to pro jistotu neříkáte.


Štír - Býk: 

Vaše vztahy nejsou moc dobré. Čím víc se budete jeden druhému vyhýbat, tím víc je mezi vámi klidu a tím objektivněji můžete skutečnou podstatu vašeho vztahu odhalit.


Štír - Blíženci: 

Jeho představa o životě narazí na realitu. Skoro mu to přejete, ale naštěstí máte dost rozumu, takže se hlasitých poznámek na toto téma zdržíte.


Štír - Rak: 

Hlavně mu nic nevyhazujte. Víte, že váš Rak na maličkostech ze své minulosti velice lpí a na člověka, který by ho o ně připravil, by byl skutečně naštvaný.


Štír - Lev: 

Bylo by dobře, kdybyste se dokázali vrátit do začátků vaší známosti. Popřemýšlejte, co vás spolu spojili, a snažte se tyto city a emoce oživit.


Štír - Panna: 

Váš vztah je opravdu dlouhodobý. Svým miláčkem jste si jistí, ale přesto byste se měli překonat a alespoň občas ho nebrat jen jako domácí příslušenství.


Štír - Váhy: 

Než pro něj něco uděláte, zamyslete se nad právním aspektem celé věci. Kamarádi být můžete, ale uvědomte si, že křivé svědectví u soudu je nepochybně trestné.


Štír - Štír: 

Když přijde s tím, že byste měli mít oddělené účty, dost vás to překvapí. Ještě víc budete překvapení ve chvíli, kdy zjistíte, že se už rozhodl, a váš souhlas je tak pouze formální.


Štír - Střelec: 

S jeho částí rodiny se stýkáte podstatně méně, než je rozumné. Zkuste se domluvit a uspořádat rodinné setkání, na kterém byste rozklížené vztahy znovu navázali!


Štír - Kozoroh: 

Pokud je nervózní, má k tomu důvod. Až o víkendu vám vysvětlí, co se u něj v práci dělo, a vy pochopíte, že měl strach nejen o svou budoucnost, ale i o existenci.


Štír - Vodnář: 

Když přijde s tím, že byste měli malovat, vyslovte souhlas. Vodnář vám to ulehčí, protože všechno zařídí sám a od vás nic jiného než fyzickou pomoc neočekává.


Štír - Ryby: 

Jakékoliv změny vašeho vztahu nepřipadají v úvahu. Vy sice na to, co se s vámi děje, nadáváte, ale ve skutečnosti se vám nic zásadního měnit nechce...


Střelec - Beran: 

Finanční problémy svého zaměstnavatele nemusí řešit, ale měl by na ně reagovat. Pokud se před ním někdo zmíní o zajímavější práci, měl by o tom uvažovat.


Střelec - Býk: 

Kvůli minimálnímu zisku je ochoten riskovat něco, na čem dlouho pracoval. Prokažte, že i vy máte zdravý rozum, a v podobném jednání mu zabraňte!


Střelec - Blíženci: 

Občas přemýšlíte, zda je opravdu tak naivní, nebo se tak jen tváří. V každém případě ho musíte hlídat, aby vám v životě nenatropil větší zmatek, než je tam dosud...


Střelec - Rak: 

I když se to nezdá, blíží se jeho narozeniny mílovými kroky. Zvláště při kulatém výročí je nejvyšší čas, abyste začali sondovat a nenápadně se vyptávat, co by si přál.


Střelec - Lev: 

Váš partnerský život nabývá na stabilitě. Dosud jste o svatbě nepřemýšleli ani nemluvili, ale v tomto týdnu se všechno od základů změní!


Střelec - Panna: 

Chvíle, kdy se rozhodne, že vám něco vysvětlí, je náročná na vaše sebeovládání. Panna vás totiž poučuje o něčem, čemu rozumíte podstatně lépe než ona!


Střelec - Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení vycházíte skvěle, ale s kolegou je to podstatně horší. Ve všem, co se týká práce, na vás nezvladatelně žárlí, a vy mu nedokážete vysvětlit, že se vás bojí zbytečně...


Střelec - Štír: 

Hlavně na něj nezvyšujte hlas! Váš miláček je na podobné jednání opravdu alergický a mohl by reagovat způsobem, který by atmosféru mezi vámi na dlouho zkazil.


Střelec - Střelec: 

Oba máte šanci na nový začátek. Navíc můžete využít čtvrtečního stacionárního Saturna, který vám dá dost síly k ráznému řezu, jímž se navždycky oddělíte od minulosti.


Střelec - Kozoroh: 

Překvapivě mění své životní hodnoty. O tom, na čem dosud stavěl, nahlas pochybuje, a všem vysvětlí, že začíná znova a tak, aby byl jeho život podstatně lepší než ten dosavadní.


Střelec - Vodnář: 

Debaty, které s takovou chutí zapřádá, se vám ani trochu nezamlouvají. Opravdu nevidíte důvod, proč rozebírat cizí krize, když máte svých vlastních tak akorát...


Střelec - Ryby: 

Ve chvíli, kdy se Venuše vrátí do jeho znamení, nastane problém. Váš miláček chce romantické projevy lásky, a nechápe, že vy k tomu nejste právě disponovaní.


Kozoroh - Beran: 

Ke schůzkám s jeho přáteli vás nikdo nenutí a taky nedonutí. Když budete volné chvíle trávit každý se svými kamarády, bude doma větší klid a nerušená pohoda.


Kozoroh - Býk: 

I vy dva můžete občas pocítit únavu. Když se to stane, nesnažte se své síly bičovat až na hranici možného, ale zvolněte tempo a místo další námahy spíše odpočívejte.


Kozoroh - Blíženci: 

O tom, že je váš miláček neřízená střela, dávno víte a moc vás to nepřekvapí. V tomto týdnu však jeho jednání vzbudí energii neřízené střely i ve vás, což je tak trochu zázrak...


Kozoroh - Rak: 

Když se potřebujete seznámit, klidně vyzkoušejte internetovou seznamku. Pokud v ní narazíte na Raka, můžete si oddechnout, protože veškeré vaše hledání je u konce!


Kozoroh - Lev: 

Hlavně mu nedělejte naschvály! Pokud byste se pro něco takového rozhodli, počítejte s tím, že vám to oplatí způsobem, který překoná všechno, co vám dosud kdy provedl.


Kozoroh - Panna: 

Když na některé domácí platby, které jste dosud hradili, nemáte, klidně mu to řekněte. Panna okamžitě vymyslí systém, který vám pomůže z náročné situace co nejlépe vybřednout.


Kozoroh - Váhy: 

Nový pokus o vyřešení starého problému opět nevyjde. Asi by bylo rozumné, kdybyste svůj způsob řešení vzdali a konečně začali jednat podle toho, co navrhuje váš miláček.


Kozoroh - Štír: 

Když usoudí, že je nejvyšší čas, abyste ve svém vztahu experimentovali, přímo se ho zeptejte, jak si to představuje. Následně zjistíte, že žádnou představu nemá a že vás chtěl jenom poškádlit.


Kozoroh - Střelec: 

Překážky překonává způsobem, který ve vás budí bledou závist. Máte ho sice pořád rádi, ale přesto si říkáte, že by si alespoň občas nějakou tu překážku v cestě zasloužil.


Kozoroh - Kozoroh: 

Venuše se vrací do vašeho komunikačního sektoru a vy se cítíte skvěle. Najednou si uvědomíte, že i vy dva v sobě umíte probudit romantiku a s nadšením se do toho pustíte...


Kozoroh - Vodnář: 

Práci si domů nenoste, protože to není k ničemu! Váš miláček si vymyslí tak skvělý večerní program, že na veškeré své původní úmysly zapomenete a vrhnete se do zábavy.


Kozoroh - Ryby: 

Opravdu nepotřebujete, aby vám někdo partnery dohazoval. Když se však dozvíte, že by vás kamarád moc rád seznámil s jednou nezadanou Rybou, měli byste udělat výjimku!


Vodnář - Beran: 

Pokud se s ním seznámíte, měli byste si na něj kontakt vzít, ale taky si ho dobře schovat. Už na konci týdne pochopíte, že byste se měli seznámit víc a začnete ho hledat.


Vodnář - Býk: 

V jeho případě jde všechno skvěle. Když před vámi prostře své plány, které má na nejbližší budoucnost, můžete vzít jed na to, že mu do poslední čárky taky vyjdou...


Vodnář - Blíženci: 

Jeho poznámkami se nenechte vyvést z rovnováhy. Při své inteligenci velice rychle přijdete na to, že vás jimi chce vyprovokovat a pak se vaším rozčilením bavit.


Vodnář - Rak: 

Opět budete rádi, že má nějakou rezervu. Za velmi slušné peníze totiž koupí něco, co bylo jeho dlouhodobým snem, ale co si dosud neměl šanci pořídit.


Vodnář - Lev: 

O víkendu přijde s tím, že spolu půjdete na testovací jízdu nějakého zajímavého auta. Bude v tom problém, protože pro pořízení tohoto vozidla zaplane nejen on, ale i vy!


Vodnář - Panna: 

Když s vámi nemluví, nedělejte z toho zbytečně tragédii. O víkendu se rozpovídá a vy zjistíte, že jeho nezvyklá mlčenlivost měla důvod, který i vy pochopíte.


Vodnář - Váhy: 

Neustále má pocit, že byste mu měli vyjít vstříc - a nechápe, že vy máte pocit, že jste pro kvalitu svého vztahu udělali už dost, a máte za to, že teď je řada zase na něm.


Vodnář - Štír: 

Když se vám neozve, zvedněte telefon sami. Předejdete tak situaci, kdy vám začne vysvětlovat, že jemu na vašem vztahu záleží, zatímco vám je jeho kvalita naprosto lhostejná.


Vodnář - Střelec: 

Můžete se s ním sice hádat, ale nevyhrajete. Uvědomte si, že na straně vašeho miláčka stojí stacionární Saturn, který z něj dělá bytost silnou a v podstatě neporazitelnou.


Vodnář - Kozoroh: 

Na kolegu z tohoto znamení si dejte pozor! Pokud se rozhodl, že udělá kariéru, vyleze o patro výš třeba i po vašich zádech a jeho svědomí ani nepípne.


Vodnář - Vodnář: 

Chce od vás radu, ale hned taky vysvětlí, že se jí nikdy řídit nebude. Budete ztrácet čas přemýšlením, nebo mu rovnou řeknete, že vás jeho průšvihy nezajímají?


Vodnář - Ryby: 

To, že vás láká, si přiznáváte bez problémů. V tomto týdnu však pochopíte, že je ve skutečnosti daleko komplikovanější, než jste si mysleli, a dojde vám, že váš vztah bude mít do ráje daleko.


Ryby - Beran: 

Nad vaším vztahem visí spousta otazníků. Kromě problémů, které musí řešit každý pár, se musíte zabývat i těmi, které si miláček táhne z minulosti a které opravdu nejsou jednoduché.


Ryby - Býk: 

Hlavně mu nevyčítejte, že vidí všechno černě! Když ho vyslechnete, zjistíte, že si v probíhajících procesech uvědomuje zádrhele, které vás ani nenapadly.


Ryby - Blíženci: 

Život po jeho boku je opravdu výzva. Zatím jste však pořád ještě neztratili optimismus a nepřestali se smát - a to vašemu vztahu věští to nejlepší.


Ryby - Rak: 

Když vás podezírá, nezbude, než abyste si s ním promluvili. Využijte k tomu hned pondělí, kdy mu bez problémů dokážete, že se mýlí, a ještě ho přimějete, aby se vám omluvil.


Ryby - Lev: 

V práci se nemá čeho bát. Jeho chápavý nadřízený sám uzná, že termíny, které mu dal, jsou vražedné, a posune je tak, aby se Lev nemusel zbytečně stresovat.


Ryby - Panna: 

Na školení se mu sice nechce, ale přesto by tam měl jet. Nejde o přednášky, které mu nic nového nedají, ale o navázání neformálních kontaktů, které se mu budou moc hodit.


Ryby - Váhy: 

Když vám řekne, že něco musíte, spolehlivě vás tím naštve. Přesto byste se však měli ovládnout! Své nápady sice nepodává tou nejlepší formou, ale jejich podstata je vynikající!


Ryby - Štír: 

K dětem z tohoto znamení přistupujte opatrně. O své pravdě vás dokážou přesvědčit tak, že uvěříte i tomu, co nemá s realitou ani s pravdou vůbec nic společného.


Ryby - Střelec: 

Bezrizikové investice patří do světa pohádek. Pokud Střelec přijde s tím, že vyděláte balík a nic vás při tom neohrožuje, neváhejte a hodně ostře ho pošlete do háje.


Ryby - Kozoroh: 

Hlavně ho nepodezírejte ze záletů! Kozorohovi se sice může někdo líbit, ale o tom, že by jeho okouzlení jakkoliv překročilo meze naprosté počestnosti, nemůže být řeč.


Ryby - Vodnář: 

Nezačínejte nový vztah dřív, než vyřešíte ten starý. Svět je daleko menší, než si myslíte, a znají se i lidé, do kterých byste to v životě neřekli.


Ryby - Ryby: 

O víkendu se soustřeďte na vytváření jarní výzdoby svého bydlení. Práce vám půjde skvěle od ruky, a to, co dokážete, bude naprosto skvělé!