Týdenní partnerské horoskopy od 02.10.2017 do 09.10.2017

Beran - Beran: 

Rodinné záležitosti mají zelenou. Hlavně o víkendu byste se jim měli věnovat naplno. Chtít se vám sice nemusí, ale jakmile pochopíte, že se jedná o peníze, váš přístup se změní.


Beran - Býk: 

Hlavně si od něj nenechte mluvit do života. Když to vyjde, stáhne veškeré vaše úspěchy na sebe - a když to nevyjde, dá od všeho ruce pryč a vysvětlí vám, že je to přece vaše věc.Beran - Blíženci: 

Váš vztah naráží na drobná úskalí. Zatím je překonáváte a oba s překvapením zjišťujete, že to váš vztah neovlivní negativně, ale že jej to spíše upevní.


Beran - Rak: 

Když vám řekne, že váš pomůže, hlavně se ho nevyptávejte, proč to dělá. Rak se vůči vám chce chovat velkoryse a vy byste mu k tomu měli dát zelenou.


Beran - Lev: 

Na to, že byste spolu mohli mít pouze nezávazné pletky, zapomeňte. Lev by je zvládl s úsměvem na líci, ale vy na něco takového nemáte dostatečně pevné nervy.


Beran - Panna: 

Jeho strach sice nechápete, ale snažíte se mu porozumět. Kdybyste mu dokázali vysvětlit, že se bojí naprosto zbytečně, udělali byste pro něj víc, než si umíte představit.


Beran - Váhy: 

Je vámi jako posedlý. Vám jeho oddanost sice lichotí, ale na druhé straně máte pocit, že vás jeho intenzivní city svazují daleko víc, než se vám líbí a zamlouvá.


Beran - Štír: 

Své emoce zvládáte podstatně lépe, než jste zvyklí. Navíc jste zjistili, že se dokážete ovládat natolik, že nereagujete na Štírovy jedovaté poznámky a bez ohledu na ně si dál jdete po svém.


Beran - Střelec: 

Když přijde s tím, že o víkendu pojedete na hory, měli byste se na to pořádně vybavit. Střelec sice považuje vaše přípravy za přehnané, ale nakonec bude rád, že jste na něj nedali.


Beran - Kozoroh: 

Zásadně změní své plány, což chápete. Není vám ale jasné, proč se rozhodl, všechno potřebné od základů změnil a až potom o tom informoval vás...


Beran - Vodnář: 

Když k vám začne motivačně promlouvat, pošlete ho do háje. Řeči o tom, jak se máte vzchopit a optimisticky se dívat do blízké i vzdálenější budoucnosti, opravdu nepotřebujete.


Beran - Ryby: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, se připravte na časté změny jeho nálad. Naštěstí máte tolik práce, že se jimi nehodláte zabývat ani je nějak řešit.


Býk - Beran: 

Dětem z tohoto znamení jejich životní plány nerozmlouvejte. Může vám sice připadat, že odmítají vidět to, co je vám jasné, ale na to musí přijit ony samy.


Býk - Býk: 

Víkend s Lunou ve vašem znamení bude stát za to. Oba se rozhodnete, že zapomenete na povinnosti a budete se věnovat svým koníčkům - a oba usoudíte, že to byl opravdu vynikající nápad.


Býk - Blíženci: 

Když se do něčeho pustí, chová se nezvykle velkoryse. Naštěstí se s ním dokážete domluvit a přesvědčit ho, aby ke slovu alespoň v kritických chvílích pustil i zdravý rozum.


Býk - Rak: 

Když se rozhodnete, že mu pomůžete, bude s tím trochu problém. Rak to bere jako projev vašeho vlastnického pudu, který k němu máte, a nechápe, že je to trochu jinak.


Býk - Lev: 

Mnoho věcí záleží na tom, co bude chtít váš Lev. Kdybyste ho však dokázali přesvědčit, aby se s vámi postavil do jednoho šiku a bojoval spolu s vámi, byli byste neporazitelní!


Býk - Panna: 

Vaše komunikace se zásadně vylepší. Panna pochopí, že je potřeba, aby se s vámi podělila o své myšlenky, a vám dojde, že je musíte vyjadřovat jednoznačně a nahlas.


Býk - Váhy: 

Když se jeho rodina rozhodne, že vám finančně přispěje, je to od nich nesmírně velkorysé gesto. Navíc se nemusíte bát, že za to budou něco chtít, protože nic takového v úmyslu nemají.


Býk - Štír: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že jeho problémy neberete dostatečně vážně. Vy sice můžete mít pocit, že s nimi Štír zbytečně nadělá, ale on to vědět nesmí...


Býk - Střelec: 

Když už se budete hádat, dejte pozor, aby u toho nebyly děti. Vy se pohádáte a smíříte, ale vaše ratolesti by o tom, co byste si v emocích řekli, přemýšlely hodně dlouho.


Býk - Kozoroh: 

Přistupujte k němu objektivně. Když si uvědomíte jeho kvality, ale nebudete zavírat oči ani před jeho nedostatky, bude to pro váš vztah velmi přínosné.


Býk - Vodnář: 

Když začne mluvit o tom, jak moc vás potřebuje, zpozorněte. Vypadá to, že jde o způsob, kterým chce získat něco, co jste mu dosud odmítali poskytnout.


Býk - Ryby: 

To, že se vám nedaří, ho opravdu mrzí. Jeho pomoc sice nevyužijete, ale už to, že vám ji velkoryse nabídne, vás potěší a ujistí o přátelství, které k vám cítí.


Blíženci - Beran: 

To, co vám říká, byste měli poslouchat. Váš miláček se sice vyjadřuje hodně ostře a možná u toho i dost křičí, ale vy byste přesto měli nad jeho slovy přemýšlet.


Blíženci - Býk: 

Když ho uvidíte, jak se hrabe ve svých památečních předmětech, choďte kolem něj po špičkách. Býk se propadne do vzpomínek na bývalé lásky, a jakékoliv vyrušení ponese silně nelibě.


Blíženci - Blíženci: 

Opět se ukáže, že na kolegu z tohoto znamení není spolehnutí. Budete v sobě pochopitelný vztek brzdit, nebo mu na rovinu řeknete, že se vám to nelíbí?


Blíženci - Rak: 

Když přijde s tím, že konečně našel byt, který se vám zamlouvá, berte to jako fakt. Rak se rozhodl a vy můžete leda tak najít datum, kdy se budete stěhovat.


Blíženci - Lev: 

Jeho rodiče vás nijak neosloví, ale jeho prarodiče vás vyloženě okouzlí. Dokonce Lvovi řeknete, že jeden z důvodů, proč jste s ním, jsou hlavně jeho dědečci a babičky.


Blíženci - Panna: 

Naděje na výhru je poměrně vysoká. Je ale potřeba, abyste ve skrytu před svou nyní přehnaně šetrnou Pannou koupili plný počet sloupců a připravili si na další sázkové nabídky.


Blíženci - Váhy: 

Pozor si dávejte na finančního poradce, kterého vám doporučí kamarádi. Je docela možné, že jim pomohl, ale vy byste se měli dlouho rozmýšlet, než mu své peníze svěříte.


Blíženci - Štír: 

Když se sami domluvit nedokážete, požádejte o pomoc negociátora. Bude to pro vás sice nezvyklé, ale když ho necháte do svých záležitostí zasáhnout, vyděláte na tom oba.


Blíženci - Střelec: 

Koukáte na něj jako Alenka v říši divů. Naprosto nechápete, že po zemi může chodit člověk, s nímž jste si tak blízcí a s nímž si rozumíte i beze slov.


Blíženci - Kozoroh: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že by měl být akčnější, protože by to pro něj bylo lepší. Mohli byste se dozvědět, že ho pořád jenom cpete někam, kam se jemu ani trochu nechce...


Blíženci - Vodnář: 

K lidem, kteří jsou pevnou součástí vašeho života, vám Vodnář přivede své kamarády. Domluvte se na velké společné akci, kde byste se navzájem všichni poznali a našli společnou řeč!


Blíženci - Ryby: 

Utrácí hodně, ale jeho výdaje opravdu nejsou zbytečné. Když si jeho nákupy projedete, přiznáte, že vložil peníze jen do toho, bez čeho byste se v dalším životě neobešli.


Rak - Beran: 

Má na vás podstatně méně času, než by se mu líbilo. Vám se to ale moc zamlouvá. Poprvé prožíváte chvíle, kdy čas, který trávíte spolu, věnuje opravdu jenom vám...


Rak - Býk: 

Představa jednoduchého společného života nabírá konkrétní obrysy. Oba chcete dům, zahrádku a několik domácích zvířat - a oba to taky získáte.


Rak - Blíženci: 

Když začne mluvit o tom, že má krizi, měli byste se od něj co nejrychleji separovat. Pokud to neuděláte, záhy zjistíte, že vy ho živíte a on se jenom veze...


Rak - Rak: 

Pozor si dávejte hlavně v neděli. Celý den stoupá energie konjunkce Slunce s Merkurem, a vy oba budete už v podvečer chytat na pověstné první našlápnutí.


Rak - Lev: 

Se šéfem z tohoto znamení je řeč opravdu těžká. Když se ho ptáte na úkoly, dozvíte se, že nic neví, a koncem týdne vám sdělí, že máte problém, protože nic neděláte...


Rak - Panna: 

Hlavně nedovolte, aby vás k něčemu tlačil. Pokud se vám jeho argumenty nebudou zamlouvat, klidně ho na to upozorněte a vyžádejte si jejich upřesnění.


Rak - Váhy: 

Udělá na vás moc dobrý dojem. Ještě intenzivnější dobrý dojem udělá na vaše rodiče, kteří z něj budou nadšení tak, jak z žádné vaší známosti dosud nadšení nebyli.


Rak - Štír: 

Nejdříve vás naštve, ale pak mu to bude viditelně líto tak, že se vám dokonce začne omlouvat. Nemávejte velkoryse rukou, protože on to potřebuje říct a vy to potřebujete slyšet...


Rak - Střelec: 

Jsou věci, o kterých ho nepřesvědčíte. O tom, co je mezi nebem a zemí, se bavte spíše s kamarádem stejné krevní skupiny. Tam je jistota, že vás bude brát vážně.


Rak - Kozoroh: 

Odrostlejší děti z tohoto znamení vám dělají problémy. Kdybyste však byli objektivní, přiznáte, že děti jsou naprosto normální a problémy z toho, co vám řeknou, děláte vy sami.


Rak - Vodnář: 

Jakmile přijde s tím, že něco nutně potřebuje, měli byste zbystřit. Při jeho povaze je celkem jisté, že půjde o záležitosti dražší, než si můžete dovolit.


Rak - Ryby: 

Když začnete mluvit o blížících se Vánocích, moc se mu to nezamlouvá. Začne mluvit o tom, že budete zase o rok starší, a nechápe, že vy to na rozdíl od něj ani trochu neprožíváte.


Lev - Beran: 

Pohled do zákulisí jeho rodiny vám vyrazí dech. Najednou je vám všechno jasné, a vy jen přemýšlíte, jak vycouvat co nejrychleji, a utéct co nejdále.


Lev - Býk: 

Když vybere kulturu, měli byste na ni spolu s ním taky vyrazit. Obvykle máte vkus dost rozdílný, ale tentokrát objevil něco, co skvěle sedne vám oběma.


Lev - Blíženci: 

Neustále se vás vyptává na něco, o čem se s ním vy bavit nechcete. Asi nezbude, než abyste mu to řekli přímo a tak, aby pochopil, že mu odpovídat opravdu nehodláte.


Lev - Rak: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že si život bez něj nedokážete představit. Zbytečně byste se tak v jeho očích dostali do role člověka, který se nedokáže sám o sebe postarat.


Lev - Lev: 

Když se někdo rozhodne, že váš harmonický vztah naruší, můžete se leda tak zasmát. Pár lidí se už o to snažilo a nikdo z nich zatím uspět nedokázal.


Lev - Panna: 

Když se propadne do chmurných nálad, čeká vás těžký úkol. Musíte ho z nich vytáhnout a přitom to narafičit tak, aby to vypadalo, že si s nimi dokázal poradit sám.


Lev - Váhy: 

Když si s ním umluvíte rande, těšte se na zážitky opravdu nezvyklé. Váha se rozhodla, že na chvíle s ním strávené nikdy nezapomenete, a vy musíte přiznat, že se jí to podařilo.


Lev - Štír: 

Představa vyrovnaného partnerského života není tak nereálná. Štír už hodně ubral na intenzitě svých projevů, a vy se dokonce dočkáte chvíle, kdy vám řekne, že pravdu máte vy a ne on...


Lev - Střelec: 

Hlavně nenaleťte na jeho řeči o tom, jak byste si měli vycházet vstříc. V praxi by to dopadlo tak, že vy byste vycházeli, zatímco on by zůstával stát na místě.


Lev - Kozoroh: 

To, že vám vysvětluje, že máte ke všemu přistupovat s nadhledem, pro něj evidentně neplatí. Momentálně váš Kozoroh všechno zbytečně prožívá a do svých splínů strhává i vás.


Lev - Vodnář: 

Víkend s Lunou v Býku bude hodně náročný. Kdybyste si však dokázali dupnout a uvědomit si, že jste na světě pro sebe a ne proto, abyste plnili něčí představy, bylo by to daleko lepší.


Lev - Ryby: 

Když je v průšvihu, rodiče mu neporadí. Může za nimi sice zajít, ale po pohovoru s nimi bude ještě daleko zmatenější, než byl dosud.


Panna - Beran: 

Doba, kdy je Slunce ve Vahách, je pro něj opravdu náročná. Snažte se zvládnout zejména čtvrtek, kdy je v jeho znamení úplněk a kdy může jednat velice nepředvídaně.


Panna - Býk: 

Hlavně nedejte na jeho řeči o tom, že ho klepy nezajímají. Navenek se sice tváří naprosto lhostejně, ale ve skutečnosti všechno bedlivě pozoruje a dává si to do těch správných souvislostí.


Panna - Blíženci: 

V práci, na které mu záleží, bude mít značné úspěchy. Nadělá kolem toho sice spoustu řečí, ale vy ho chápete a vůbec se na něj kvůli tomu nezlobíte.


Panna - Rak: 

Neustále vám vypravuje, jak se těší na něco, co teprve přijde. Vy sice ohledně toho, že to vůbec nastane, tak optimističtí nejste, ale máte rozum a zbytečně se nehádáte.


Panna - Lev: 

Zkuste ještě jednou zaklepat na jeho srdce. Hodíte se k sobě naprosto skvěle, takže by byla chyba, kdybyste usilování o jeho lásku právě v rozhodující chvíli vzdali.


Panna - Panna: 

Navazujete nové a dokonalé mezilidské vztahy. Uvidíte, že na konci týdne budete mít oba minimálně o jednoho kamaráda víc, než jste měli dosud.


Panna - Váhy: 

Všechno, co je důležité, řešte pomocí toho, čemu se říká zdravý selský rozum. Váha jím sice příliš neoplývá, ale vy jí naštěstí máte dvojnásobnou dávku.


Panna - Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby vás srovnával se svými předešlými láskami. Ve chvíli, kdy se o to pokusí, ho musíte zarazit tak ostře, aby ho to podruhé už nenapadlo.


Panna - Střelec: 

Najednou má pocit, že by měl vydělávat víc, než doposud. Když o tom začne mluvit před rodiči, získáte vy nálepku člověka, který není s ničím spokojený a pořád by ho jenom honil.


Panna - Kozoroh: 

Náročné to s ním bude zejména ve čtvrtek. Na jedné straně vám bude vysvětlovat, jak vás miluje, ale na druhé bude neustále zesilovat požadavky, které na vás má.


Panna - Vodnář: 

Pokud potřebuje peníze, budete první, na koho se obrátí. V rámci svých možností mu pomozte, ale zároveň trvejte na tom, že na všechno budete mít náležitý papír.


Panna - Ryby: 

Bude na vás reagovat s něhou, na kterou nejste zvyklí. Budete tím skoro dojatí, protože je vám jasné, že tak intenzivní lásku vám ještě nikdo neprojevoval.


Váhy - Beran: 

Na zvládání problémů jste skvělá dvojka. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste ve čtvrtek, kdy jste oba pod vlivem úplňku jeden druhému neřekli víc, než je zdrávo.


Váhy - Býk: 

Tím, že jste se o prázdninách náhodou potkali, to začalo, ale neskončilo. To, co jste dosud vnímali jako letní a časně podzimní flirt, se najednou mění v plnohodnotný vztah.


Váhy - Blíženci: 

Jde o člověka, který má vždycky ve všem jasno. Když ho donutíte, aby nad svými názory začal přemýšlet a trochu je zrevidoval, opravdu mu tím pomůžete.


Váhy - Rak: 

Hlavně mu neříkejte, že jsou věci, které by si neměl brát osobně. Ty, o které se momentálně jedná, patří k těm, které se jinak než osobně brát prostě nedají.


Váhy - Lev: 

Přiznejte si, že vás přitahuje od prvního pohledu. Hlavně mu to dejte najevo tak, aby pochopil, že netrpělivě čekáte na chvíli, kdy svůj zájem o vás projeví i on.


Váhy - Panna: 

Mezigenerační vztahy jsou podstatně lepší, než byly dříve. Obojí rodiče pochopili, že jste dospělí a odpovědní lidé, a konečně se k vám začali podle toho chovat.


Váhy - Váhy: 

Hlavně se netrapte tím, co vyvádí jeho předešlý partner. Pokud se hodlá ztrapňovat a chovat tak, aby o tom mluvili všichni vaši společní známí, je to jen jeho věc.


Váhy - Štír: 

V záležitostech, které se týkají vašeho bydlení, projevujte aktivitu. Zejména o víkendu můžete přijít na bydlení, které se vám bude líbit a které je dokonce i cenově přiměřené.


Váhy - Střelec: 

O tom, že byste si s ním něco začali, raději ani nemyslete. Střelec mlčet neumí, takže by se o tom, že mezi vámi něco bylo, dozvěděl rychle každý, kdo by nebyl líný poslouchat.


Váhy - Kozoroh: 

Jeho dnem bude úterý. Využije maximálně pozitivního vlivu trigonu mezi Venuší a Plutem, a konečně protrhne smůlu, která mu otravovala několik posledních týdnů.


Váhy - Vodnář: 

Když se chová nelogicky, je to jenom proto, že vám chce imponovat. Mohli byste ho sice upozornit, že méně by v tomto případě znamenalo víc, ale moc velký efekt by to stejně nemělo.


Váhy - Ryby: 

Jeho nálada se během týdne zásadně vylepší. O víkendu vám navíc sám od sebe navrhne společnou akci, po které se na sebe budete dívat naprosto jinýma očima.


Štír - Beran: 

Vaše životní cesty se opět spojí. Nový vztah vznikne sice na naprosto jiném základě, než ten starý, ale vy dva máte konečně šanci vykročit novým směrem a novou cestou.


Štír - Býk: 

Pokud si myslí, že vám dokáže rozmluvit vaše aktuální nápady, záhy zjistí, že má smůlu. Někomu jinému byste možná ustoupili, ale v jeho případě to v úvahu nepřipadá.


Štír - Blíženci: 

Boj o jeho srdce jste kdysi projeli na celé čáře. Když se však dozvíte, jak se mu s ním žije člověku, který vás vystřídal, je vám jasné, že jste to v podstatě vyhráli.


Štír - Rak: 

Miláček z tohoto znamení o vás neustále jenom pečuje. Obvykle vám to dělá dobře, ale tentokrát máte pocit, že vaším společným dětem poskytuje více svobody než vám.


Štír - Lev: 

Je vám jasné, že se s ním nedomluvíte. Hlavně nepřemýšlejte o tom, že byste k němu vyslali společného kamaráda, aby vás přemluvil. Rychle by pochopil, co se děje, a skutečně by se naštval.


Štír - Panna: 

V úterý, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Plutem, se k vám chová jako partner snů. Kdybyste si dokázali naplánovat večer ve dvou, je jisté, že si ho krásně užijete!


Štír - Váhy: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem úplňku ve svém partnerském sektoru, potřebuje především hodně lásky. Když mu ji dokážete poskytnout, odpustí vám i to, co jste ještě neudělali.


Štír - Štír: 

Oba se musíte semknout a společně postavit lidem, kteří se vám rozhodli mluvit do života. Můžou vám sice vyčítat, že si dostatečně nevážíte jejich zkušeností, ale to vám může být jedno.


Štír - Střelec: 

Od partnera se vám dostane nečekané podpory. Bude to o to pikantnější, protože jde o záležitost, v níž s vámi nesouhlasí - ale přesto vás bude hájit.


Štír - Kozoroh: 

O tom, že váš miláček sbírá uznání opačného pohlaví na každém kroku, víte své. Tentokrát se však dost naštvete, protože máte dojem, že to jeho ctitelé už trochu přehánějí.


Štír - Vodnář: 

Když se vám začne svěřovat, bude vás to sice zdržovat, ale přesto to bude užitečné. Uvědomíte si, že problémy, které musí řešit, jsou v jistém ohledu horší než ty vaše...


Štír - Ryby: 

Od úterního podvečera do středeční noci, kdy je v jeho znamení Luna ho raději moc neprovokujte. Normálně vám to sice toleruje, ale tentokrát by vám to jen tak neprošlo.


Střelec - Beran: 

Když říká, že něco umí, neznamená to, že to umí opravdu dobře. Pokud potřebujete někoho opravdu dobrého, na něj a na to, co o svých vědomostech říká, se raději nespoléhejte.


Střelec - Býk: 

Víkend, kdy je Luna v jeho znamení, bude podstatně méně akční, než by se vám zamlouvalo. Máte si ale šanci odpočinout a dohnat spánkový dluh, což vůbec není málo.


Střelec - Blíženci: 

Na tom, co se dozvíte od jeho rodičů, raději nestavte. Vašeho Blížence vám budou líčit jako anděla, který měl ve všem důležitém dosud jenom nezaslouženou smůlu.


Střelec - Rak: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem úplňku, se moc nedomluvíte. Rak má pocit, že se vám a rodině obětoval, a vy mu marně vysvětlujete, že jste dělali jen to, co chtěl a o co stál.


Střelec - Lev: 

Jeho názory vás z míry nevyvedou. Dobře víte, že je hlásá jen proto, aby jimi své okolí šokoval - ale neuvědomuje si, že vy ho znáte a že na vás by musel použít podstatně silnější kalibr!


Střelec - Panna: 

Když začne mluvit o tom, jak vás kdysi miloval a jak je mu líto, že mu to nevyšlo, zbystřete! Je docela možné, že ho odněkud vyhazují a on by rád našel alespoň dočasné útočiště.


Střelec - Váhy: 

Občas máte pocit, že vás vůbec nevnímá. Týká se to zejména čtvrtka, kdy je pod vlivem úplňku a kdy se chová tak, jako by vaši přítomnost ve svém životě vůbec neregistroval.


Střelec - Štír: 

Když o něčem nechce mluvit, raději ho k tomu nenuťte. Když počkáte do čtvrtka, řekne vám nejen to, co jste vědět chtěli, ale přidá i spoustu informací, o něž vůbec nestojíte.


Střelec - Střelec: 

Po vašem vztahu nikomu nic není. Kolem vás se sice pohybuje spousta lidí, kteří vám v tomto směru pokládají více či méně vlezlé dotazy, ale ty si snad dokážete srovnat...


Střelec - Kozoroh: 

S dětmi z tohoto znamení si popovídejte o svých mladistvých nerozvážnostech. Začnou se na vás dívat vlídněji a pochopí, že jejich vlastní chyby jsou jen neoddělitelnou součástí vývoje.


Střelec - Vodnář: 

Když vás kolega z tohoto znamení začne úkolovat, zbytečně se nerozčilujte. Když se na něj beze slov podíváte a budete pokračovat v tom, co právě děláte, zabere to daleko spolehlivěji.


Střelec - Ryby: 

Jeho rady ohledně toho, jak byste se měli změnit, raději nekomentujte. Kdybyste je totiž komentovali, v první řadě byste se zeptali, proč podobné moudrosti nevyužije pro svůj vlastní život...


Kozoroh - Beran: 

Pro oba jde o dost náročný týden. Měli byste si uvědomit, že oba chodíte z práce unavení tak, že vám na vytváření domova moc energie nezbývá - a taky pochopit, že s tím nic nenaděláte.


Kozoroh - Býk: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že se nemá cpát do ničeho, čemu moc nerozumí. Býk by usoudil, že z vás mluví žárlivost, a vy byste mu nedokázali vysvětlit, že se v tomto ohledu zásadně plete.


Kozoroh - Blíženci: 

Ctitel, který se kolem něj motá, vás naštěstí nikterak neohrožuje. Blíženec si velice dobře uvědomuje, že by s ním zbytečně riskoval a ohrožoval váš vyvážený vztah.


Kozoroh - Rak: 

Když vyhlásí, že si o víkendu budete užívat, nemáte se čeho děsit. To, že si užíváte, poznáte podle toho, že k nedělní kávě neupeče jeden koláč, ale rovnou dva...


Kozoroh - Lev: 

Představa spokojeného života ve dvou je kupodivu realizovatelná. Lev už dávno zanechal svých maximalistických požadavků na partnera a touží především po klidu...


Kozoroh - Panna: 

Hlavně na začátku týdne jste oba nebývale ve formě. Občas se dokonce můžete sejít doma a jeden druhému se chlubit svými značnými úspěchy.


Kozoroh - Váhy: 

Jsou věci, s nimiž si neporadíte. To, co se děje ve čtvrtek, byste měli zkonzultovat s rozumným kamarádem, kterému můžete oba bez obav věřit.


Kozoroh - Štír: 

Zjistíte, že na šéfa z tohoto znamení se dá zvyknout. S údivem zjistíte, že si jeden druhého můžete vážit a vycházet spolu korektně a bez problémů.


Kozoroh - Střelec: 

Patří k lidem, které byste si měli trochu hlídat. Nejde o to, že byste měli strach, že vám někde zahne, ale o to, že by se mohl pustit do něčeho, co by se mu posléze vymklo z rukou.


Kozoroh - Kozoroh: 

Jeho představa spokojeného partnerského života narazí na realitu. Oba máte totiž pocit, že lidé, co se milují, žádné problémy mít nemohou - a teď s údivem zjišťujete, že je to jinak.


Kozoroh - Vodnář: 

Z novinek, s nimiž přijde, jste trochu v šoku. Naštěstí se dokážete ovládnout a alespoň v prvních momentech se chovat tak, abyste vyvstalý zmatek ještě nezintenzívnili.


Kozoroh - Ryby: 

To, že vám byl na první pohled nesympatický, nehraje roli. Když se s ním budete v tomto týdnu bavit trochu víc, s údivem zjistíte, že je vám s ním vlastně docela dobře.


Vodnář - Beran: 

Když si do vás chce někdo rýpnout, má smůlu. Beran se na vaši stranu postaví a vás podpoří způsobem, který v tom druhém vyvolá děs a ve vás nezadržitelnou vlnu lásky.


Vodnář - Býk: 

Než dává z ruky nějaký text, měl by si ho ještě jednou pořádně přečíst. Není vyloučeno, že se k němu připletlo něco, o čem adresát hlavního elaborátu opravdu vědět nemusí.


Vodnář - Blíženci: 

O tom, že v něm máte spřízněnou duši, víte už dávno. V tomto týdnu však zkonstatujete, že jste v něm zároveň našli i velice blízkého člověka, s nímž je vám neskutečně dobře.


Vodnář - Rak: 

Některé věci si od něj nechte vysvětlit. Musíte vědět, zda je to, co se o něm povídá, založeno na pravdě, nebo zda je to jen kompletní výmysl lidí, kteří ho nemají rádi.


Vodnář - Lev: 

Z toho, co zpočátku vypadalo jako banální letní flirt, se vyvíjí něco daleko zajímavějšího. Zatím moc netlačte na pilu, ale přiznejte si, že se na další vývoj situace vyloženě těšíte.


Vodnář - Panna: 

Jsou věci, které byste si měli připustit. Pokud si myslíte, že Pannu její vášnivá touha po dokonale uklizeném bytě a uspořádaném životě někdy opustí, přiznejte si, že je to omyl.


Vodnář - Váhy: 

Za jeho zdravotní potíže může kolísavý tlak. Pokud si dokáže najít lékaře, který ho vezme vážně a půjde po této stopě, rychle se najde něco, co mu život ulehčí.


Vodnář - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení je život vskutku nelehký. Neustále si vymýšlí důvody, proč by vás měl hlídat, a nechápe, že něco takového opravdu nemá zapotřebí.


Vodnář - Střelec: 

Díky jeho hubatosti se často dostáváte do problémů. Zatím jste je řešili lehce a elegantně, ale teď začínáte přemýšlet, zda by bez nich život náhodou nebyl lehčí.


Vodnář - Kozoroh: 

Než se pro něj rozhodnete, bude to chvíli trvat. Když mu ale řeknete, že byste s ním rádi vytvořili vztah, může si být jistý, že vám to vydrží hodně, ale opravdu hodně dlouho.


Vodnář - Vodnář: 

Oba patříte k lidem, kteří toho teď mají až nad hlavu. Ale i v době, kdy je Slunce ve Vahách, byste si měli čas rozvrhnout tak, aby vám zbylo pár hodin jen pro sebe.


Vodnář - Ryby: 

Názor, který na něj máte, měnit nehodláte. Všichni kamarádi vám sice mohou vysvětlovat, že se v jeho hodnocení pletete, ale vy víte, že jste se nespletli.


Ryby - Beran: 

Opravdu nechápete, co po vás vlastně chce. Možná by bylo lepší, kdybyste zatím nic nedělali a počkali, až se proměnlivé názory vašeho Berana alespoň na chvíli ustálí.


Ryby - Býk: 

Jsou věci, které probíhají rychleji, než jste zvyklí. Naštěstí jste se s miláčkem dopředu domluvili, jak reagovat, takže vás to z míry nevyvede.


Ryby - Blíženci: 

Některé záležitosti nejsou komplikované, ale váš miláček je svou aktivitou zkomplikuje. Kdybyste ho dokázali včas a dostatečně energicky zastavit, prokázali byste tím vašemu vztahu velkou službu.


Ryby - Rak: 

Občas máte dojem, že jedná naprosto bez přemýšlení. V tomto týdnu vás však mile překvapí, protože z jeho jednání pochopíte, že o svém jednání konečně začal uvažovat.


Ryby - Lev: 

Jeho první návštěva u vašich blízkých probíhá naprosto skvěle. Všichni jsou jím nadšeni, Lev se hřeje v projevech jeho přízně a vy jste rádi, že jsou všichni spokojení.


Ryby - Panna: 

Když vám Panna začne radit, jak máte hospodařit, bude to pro vás dost náročné. Neustále přemýšlíte, zda se ho nemáte zeptat, proč se svými radami, které by ho konečně vytáhly z problémů, neřídí raději sám.


Ryby - Váhy: 

Jeho náraz na mezilidské vztahy nedopadne dobře. Váha nechápe, proč někdo porušuje své sliby, a vy nevíte, jak jí vysvětlit, že se takové věci občas stávají...


Ryby - Štír: 

Život s ním je stále zajímavější. Občas se dokonce přistihnete ve chvíli, kdy budete skoro litovat, že jste se neseznámili dřív, protože byste toho spolu prožili ještě daleko více.


Ryby - Střelec: 

To, že se něco nepovede, vás dobré nálady rozhodně nezbaví. Už ve čtvrtek vymyslíte něco, co veškeré průšvihy eliminuje a co vám znovu vrátí důvěru ve vlastní síly.


Ryby - Kozoroh: 

Na rozdíl do lidí, kteří stereotypy nesnášejí, si je vy nemůžete vynachválit. Vnímáte je jako garanci bezpečného a trvaného vztahu, který je přesně tím, co potřebujete.


Ryby - Vodnář: 

Hlavně mu nevysvětlujte, co nechcete. Vy můžete názor velice rychle změnit, zatímco miláček by na tom, co jste si teď slíbili, trval i dál.


Ryby - Ryby: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, vsaďte na sebevědomí. Potřebovat ho budete zejména v práci, kde musíte zabrzdit ty, co si myslí, že stačí, aby vám poručili, a vy poslechnete.