Týdenní partnerské horoskopy od 02.01.2017 do 09.01.2017

Beran - Beran: 

S tolerancí to nepřehánějte! Váš miláček sice nahlas říká, že tolerantního partnera chce a potřebuje, ale skutečnost je podstatně košatější, než si umíte představit.


Beran - Býk: 

Na to, co vám o něm povídají kamarádi, moc nedejte. Kdybyste šli více do hloubky, zjistíte, že mu tím jenom chtějí připravit o vaši lásku a tím mu zkazit život.Beran - Blíženci: 

V úterý, kdy Venuše vstupuje do Ryb, ho raději moc neprovokujte. Mohli byste se dozvědět, že jste jeho životní prohra, a to by vás opravdu zabolelo...


Beran - Rak: 

Počítejte s víkendem, kdy se nezastavíte. Rak má pocit, že je doma po svátcích všechno v chaosu, a ze všech sil se snaží vaši domácnost uvést do původního ladu.


Beran - Lev: 

Když se ve středu vrátí Merkur do Střelce, musíte si s ním promluvit. Atmosféra bude sice výbušná, ale vy dva se domluvíte naprosto bez problémů a navíc i rychle.


Beran - Panna: 

Pokoj vám nedá ani tehdy, kdy byste ho opravdu potřebovali. Panna se rozhodla, že obrátí váš život k lepšímu, a to, zda se vám to líbí nebo nelíbí, je jí celkem jedno.


Beran - Váhy: 

O víkendu si dopřejte alespoň jednu návštěvu bazénu. Zrelaxujete se, protáhnete se a navíc se potěšíte, protože zjistíte, že na vás vánoční hodování nezanechalo žádné podstatné škody.


Beran - Štír: 

Nahlas sice tvrdí, že je totálně samostatný, ale opak je pravdou. Kdybyste ho v tomto týdnu neobjednali k zubaři vy, on sám by se tam nikdy nevypravil.


Beran - Střelec: 

Jde o týden, kdy ho doma neudržíte. Do jeho znamení se ve středu vrací Merkur, a váš miláček se rozhodne, že se ještě jednou pokusí o tom, co mu koncem minulého roku nevyšlo.


Beran - Kozoroh: 

Jeho činorodost je opravdu záviděníhodná. Kozoroh se rozhodl, že vyzkouší recepty, která přes svátky uvařit nezvládl, a teď vám servíruje jednu lahůdku za druhou.


Beran - Vodnář: 

Občas máte pocit, že má až nezaslouženě mnoho štěstí. Na rozdíl od vás dostane všechno ještě dřív, než se vůbec rozhodne, že by o něco takového vůbec projevil zájem.


Beran - Ryby: 

O tom, že se váš vztah vyvíjí, nepochybujete. Přesto vás zarazí intenzita citů, kterou vám pod vlivem Venuše ve svém znamení začne Ryba projevovat, a na kterou vůbec nejste zvyklí...


Býk - Beran: 

Hlavně si nenamlouvejte, že život s ním bude jednoduchý. Doteď to tak možná vypadalo, ale už ve středu zjistíte, že Beran je opravdu tvrdý oříšek, který vám dá ještě hodně práce.


Býk - Býk: 

Soulad, ve kterém proběhne celý tento týden, vám lze jenom závidět. Spojenými silami dokonce dokážete zvládnout stěhování rodičů nebo jinou podobnou akci!


Býk - Blíženci: 

Udělejte si na něj čas i v případě, kdy vám objektivně chybí. To, co s vámi partner chce probrat, je pro vás možná nedůležité, ale pro něj je to základ jeho spokojenosti.


Býk - Rak: 

Neustále má dojem, že na něj svět moc tlačí. Vy máte naštěstí rozum a moudře mlčíte. Kdybyste nemlčeli, asi byste zkonstatovali, že k tomu asi má rozumný důvod.


Býk - Lev: 

Veškeré pochůzky po bankách vám mu zaberou spoustu času, ale jejich efekt bude mizivý. Kdybyste však vyrazili spolu s ním a ptali se sami, všechno by se rázem hnulo kupředu!


Býk - Panna: 

Jakákoliv fyzická práce mu udělá moc dobře. Když se požene do odklízení sněhu s tím, že si můžete přispat, protože on to zvládne sám, rozhodně mu to nevymlouvejte.


Býk - Váhy: 

Zodpovědnost do něj aktuálně nedostanete. Můžete ho ale přimět, aby přemýšlel nad dopadem toho, co udělal, a sám pochopil, že to bez omluvy nepůjde.


Býk - Štír: 

Neustále stáčí řeč na to, že jste sami, a ptá se vás, jestli vám to nevadí. Potíž je v tom, že vám to sice vadí, ale jeho si jako svého partnera představit nedovedete a ani nechcete.


Býk - Střelec: 

Bylo by dobré, abyste trochu okázale nosili všechno oblečení, které vám dal k Vánocům. Kdybyste ho šli vyměnit, byl by nejdříve naštvaný a potom nepředstíraně smutný.


Býk - Kozoroh: 

I když jste si slibovali, že s ním nechcete mít nic společného, nakonec zase vyměknete. O víkendu mu zavoláte gratulaci k narozeninám a budete až překvapení vřelostí, s níž za to zareaguje.


Býk - Vodnář: 

Občas vám připadá, že vás nejdříve vyprovokuje a potom se diví, proč se zlobíte. Pokuste se ovládnout a jenom tiše pozorovat, jak se pomalu začíná dusit ve vlastní šťávě.


Býk - Ryby: 

V případě vás dvou opravdu platí, že stará láska nerezaví. Na začátku týdne budete sice křičet, že svou Rybu nechcete už nikdy v životě vidět, ale o víkendu mu do náruče doslova vletíte.


Blíženci - Beran: 

Ve vztahu se držte spíše zpátky. Kdybyste na sebe teď, v době, kdy jste zamilovaní, prozradili víc, než je zdrávo, velice rychle byste toho litovali.


Blíženci - Býk: 

Zatímco problémy svého Býka řešíte ruky mávnutím, s těmi svými máte potíže. Kdybyste mu však všechno vysvětlili, mohly by se role prohodit, on by vám pomohl a vy byste opět volně dýchali.


Blíženci - Blíženci: 

Mluví do všeho, především však do toho, čemu ani trochu nerozumí. Budete následovat jeho příkladu, nebo ho necháte, aby si povídal, a sami si budete v klidu dělat své?


Blíženci - Rak: 

Na všechno máte značně odlišné názory. Zatímco vy chcete mít všechno myšlenkově zdůvodněné, Rak se řídí výhradně city, a ještě se diví, že jste tím překvapení.


Blíženci - Lev: 

Jsou věci, které můžete bez výčitek svědomí nechat na něm. Když mu začnete radit, buď se naštve nebo usoudí, že mu moc mluvíte do života.


Blíženci - Panna: 

Počítejte s víkendem, kdy doma sedět nebudete. Na večírek se vám sice ani trochu nechce, ale když tam dorazíte, budete moc rádi, že jste se nechali přesvědčit a taky tam šli.


Blíženci - Váhy: 

Odmítá jakoukoliv péči, kterou mu chcete projevit. Vůbec totiž nechápe, že se o něj staráte z lásky, a podezírá vás, že za to budete dříve nebo později chtít nějakou odměnu.


Blíženci - Štír: 

Pokud s ním máte nevyřízené účty, nechte to prozatím tak. Když situaci necháte ještě chvíli uležet, vaši pozice se posílí, a vy se svým Štírem budete komunikovat jako rovnoprávný partner.


Blíženci - Střelec: 

Ve chvíli, kdy se Venuše v úterý dostane do Ryb, nastává problém. Oba si máte sklon vyčítat to, co jste pro sebe vzájemně udělali, a ani vás nenapadne, že to toho druhého může zraňovat.


Blíženci - Kozoroh: 

S přípravou oslavy jeho narozenin to nepřehánějte. Není to ani potřeba, protože po svátcích má každý jídla dost a k vám si jde především popovídat.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho nová známost vám vyrazí dech. Na jedné straně jste překvapení, že si někoho našel tak rychle, na druhé se vám uleví, protože se o něj stará někdo jiný a vy můžete zvolnit.


Blíženci - Ryby: 

Venuše ve svém znamení může využít k všestrannému vylepšení svého zevnějšku. Pokud dostal k Vánocům nějaké poukazy na kosmetiku nebo ke kadeřníkovi, může je využít.


Rak - Beran: 

Je pro vás opravdu sexy. Je to možná tím, že se na míle liší od všech vašich předchozích známostí a navíc si pro sebe zachovává svá tajemství, což mu přidává na zajímavosti.


Rak - Býk: 

Hádat se můžete, ale nakonec se všechno vyřeší. Těšit se můžete na víkend, kdy jste pod vlivem konjunkce Slunce s Plutem, a kdy se konečně dokážete domluvit.


Rak - Blíženci: 

Dejte si pozor, aby se zbytečně nehádal. Když se dostane do sporu se sousedy, budete si s tím vy pak dělat spoustu starostí, zatímco jemu to bude evidentně jedno.


Rak - Rak: 

Hlavně o víkendu na vás čeká značná fyzická práce. Ke svému údivu ji zvládnete na výbornou a navíc v čase, který je zhruba poloviční než ten, s kterým jste původně počítali.


Rak - Lev: 

S intenzitou balení to nepřehánějte. Vyšlete signál, o jehož pravé podstatě nebude pochyb, a pak dovolte Lvovi, aby se pustil do akce a hbitě si vás ulovil.


Rak - Panna: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Ve chvíli, kdy se s jeho názory neshodnete, o vás začne přemýšlet, a následně si vás třeba začne konečně i vážit.


Rak - Váhy: 

Když mu rozbijete jeho oblíbený hrneček, hned se mu omluvte. Vy to totiž můžete považovat za obyčejnou drobnou nepříjemnost, zatímco on bude mít pocit, že se proti němu postavil celý svět.


Rak - Štír: 

Patří k těm šťastným, kteří dělají to, co je opravdu baví. Překonejte obavy ze ztrapnění a přímo se ho zeptejte, jak to udělat, abyste na tom byli časem stejně jako on.


Rak - Střelec: 

Snažíte se splnit každé jeho přání a to i v případě, kdy to pro vás znamená určité nepohodlí. Nechcete trochu ubrat na snaze a poslat míč na jeho stranu hřiště?


Rak - Kozoroh: 

Veškeré jeho pracovní záležitosti dopadají skvěle. Občas si dokonce říkáte, že své pracovní úspěchy může vnímat jako další dárek, který mu nebe dává k narozeninám.


Rak - Vodnář: 

Je vám spolu vyloženě dobře. Vodnář vás učí, abyste se znovu smáli, a vy po jeho boku znovu nacházíte skoro až ztracenou radost ze života.


Rak - Ryby: 

Veškerá zásadní rozhodnutí mu oznamujte tak, aby pochopil, že o tom diskutovat nebudete. Ustupovali jste mu už dost dlouho a je nejvyšší čas, abyste změnili postoj.


Lev - Beran: 

Jeho bývalé lásky zvládnete s noblesou. Nebude to vůbec těžké, protože stačí jen jeden pohled, abyste zjistili, že s vámi pochodil rozhodně lépe, než by pochodil s nimi.


Lev - Býk: 

Když si své záměry necháte pro sebe, riskujete. Ve vašem okolí se určitě najde někdo, kdo je tak trochu potměšilý a půjde vašemu Býkovi vyslepičit to, co by vůbec neměl vědět.


Lev - Blíženci: 

O tom, že byste ve vztahu k němu přestřelili, nemůže být řeč. Čím důrazněji mu budete své názory sdělovat, tím větší úctu si v jeho očích získáte!


Lev - Rak: 

Skvělé je zejména úterý, kdy je odpoledne pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Venuší. O lásce mluví velice krásně a vy zjišťujete, že jste konečně našli člověka, jemuž můžete věřit.


Lev - Lev: 

Koukejte, abyste u něj nic nezapomněli! Pokud by se vám to povedlo, bral by to jako neobratný pokus o další schůzku a vůbec by nepochopil, že jste to opravdu neměli v úmyslu.


Lev - Panna: 

Jste v pohodě a s údivem zjišťujete, že vaše Panna je taky jako vyměněná. Lásku vám navíc dává najevo způsobem, o kterém jste dosud jen snili a vůbec nedoufali, že se to někdy může splnit.


Lev - Váhy: 

Nic nového se o něm nedozvíte. Váha vám na sebe prozradila skoro všechno, co se dalo, a to, co neřekla, vám nesdělila jen proto, že si na to v dané chvíli nevzpomněla.


Lev - Štír: 

Lidí, kteří vám ho rozmlouvají, je čím dál víc. Až dosud jste na jejich poznámky nebrali zřetel, ale teď začínáte uvažovat, zda na tom, co vám říkají, přece jen něco není.


Lev - Střelec: 

Vaše spory neřešte ve chvíli, kdy jste na něj naštvaní. Mohli byste ho obvinit z něčeho, co ho dosud ani nenapadlo, a co by ho jen inspirovalo k dalšímu nestandardnímu jednání.


Lev - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří dokážou myslet logicky a kteří si umí dát spoustu věcí dohromady. Nesmíte se tedy divit, když zjistíte, že toho o vašich budoucích plánech ví skoro víc než vy sami.


Lev - Vodnář: 

Jeho rozvoj mu upřímně závidíte, což je přirozené. Navenek se však musíte tvářit, jako byste mu jeho úspěchy upřímně přáli, což pro vás bude dost obtížné.


Lev - Ryby: 

Když ho potřebujete přesvědčit, aby něco podepsal, v žádném případě to nenechávejte na poslední chvíli. Zatím to tak sice nevypadá, ale než ho přemluvíte, dá vám to dost práce.


Panna - Beran: 

Pro svá rozhodnutí opravdu nemusí mít logický důvod. Když vám řekne, že něco udělal jen proto, že se mu chtělo, budete sice nasupení, ale musíte to vzít na vědomí.


Panna - Býk: 

Neustále s vámi dohání to, co jste dosud nestihli. Když vás v tomto týdnu vytáhne na romantickou procházku, zakončenou u svařeného vína, berte to jako stíhání toho, na co v adventu nebyl čas.


Panna - Blíženci: 

V práci ho opravdu potěší. Sliby ohledně zvýšeného platu se změnily v realitu, a vy si vychutnáváte stav, kdy se vám alespoň po finanční stránce dýchá podstatně lehčeji.


Panna - Rak: 

Hlavně si nenechte vnutit názor, který na něj má někdo jiný. Nejdříve se s ním seznamte osobně a až potom přemýšlejte, jakou roli by ve vašem životě mohl eventuelně hrát.


Panna - Lev: 

Jeho láska k vám je opravdu příkladná. Navíc zafunguje Venuše, která je od úterý ve vašem partnerském sektoru, což znamená, že váš vztah bude ještě silnější.


Panna - Panna: 

Ničeho nepříjemného se bát nemusíte. Ve vašem sektoru romantiky se v sobotu navíc setkává Slunce s Plutem, což vám přinese zážitky vpravdě neskutečné.


Panna - Váhy: 

Jeho roztomilost vás nesmí zmást. Ve chvíli, kdy získá to, co od vás chce, změní taktiku a bez výčitek svědomí vás nechá svému osudu.


Panna - Štír: 

Na úřady by měl jít s tím, že se tam jde domluvit. Bylo by dobré, abyste tam přes jeho nelibost vyrazili spolu s ním a postarali se, aby všechno proběhlo v pořádku.


Panna - Střelec: 

To, co víte o jeho minulosti, si raději nechejte pro sebe. Spoustu lidí byste tím sice pobavili, ale Střelec, jehož tajemství by se odhalila, by vám to nikdy neodpustil.


Panna - Kozoroh: 

Se šéfem z tohoto znamení si rozumíte naprosto skvěle. Můžete se sice dozvědět, že mu jen podlézáte, ale to berte jako pochopitelnou závist méně schopných, než jste vy.


Panna - Vodnář: 

Pokuste se ho přímět, aby konečně začal důsledně a soustředěně pracovat na své kariéře. Když začne ve středu, můžete už o víkendu zaznamenat první potěšující výsledky.


Panna - Ryby: 

O tom, že by s vámi mohl hrát fér, můžete jenom snít. Zatím ohýbá všechno tak, jak mu to vyhovuje nejvíc, a upřímně se baví tím, jak vy na to nevěřícně zíráte.


Váhy - Beran: 

Měl by zapomenout na prosazování svých vlastních názorů a přizpůsobit se požadavkům většiny. Při stávajících aspektech je možnost, že se prosadí, téměř nulová.


Váhy - Býk: 

Měl by pozorněji vnímat všechno, co se kolem něj mluví. Náhodně zaslechnutá věta mu dá jasnou odpověď na to, co jemu i vám dosud bylo jen záhadou.


Váhy - Blíženci: 

I když o tom občas pochybujete, je to jeden z mála lidí, kteří se k vám chovají upřímně. Pokud si ho dokážete udržet jako spojence, litovat nikdy nebudete.


Váhy - Rak: 

Když vám dává peníze, berte. Rak tím chce jen vyjádřit svou vděčnost za vaše jednání, které mu ušetřilo podstatně víc, než je to, co vám za to dává...


Váhy - Lev: 

Hlavně se nenechte ovlivnit tím, co vám o sobě povídá. Lev se dokáže tvářit jako ten, jemuž všichni ostatní jen ubližují, a ani ho nenapadne, že ani on sám není na tomto stavu bez viny.


Váhy - Panna: 

Je potřeba, abyste se ve vztahu chovali aktivněji. Pokud Panna usoudí, že ho už nemáte dostatečně rádi, můžete ji sebevíc přesvědčovat, že se mýlí, ale stejně se vám to nepodaří.


Váhy - Váhy: 

Zachovejte si zdravý rozum a chladnou hlavu! Když se na něj naštvete, opravdu to není důvod, abyste si vzali auto a zvýšenou hladinu adrenalinu řešili ostrou jízdou mezi nic netušícími lidmi.


Váhy - Štír: 

Změnil se k nepoznání. Momentálně chce, aby se všechno řešilo rychlostí téměř nadzvukovou, a vůbec nechápe, že jsou věci, jejichž vývoj potřebuje svůj čas.


Váhy - Střelec: 

Myslí to s vámi opravdu vážně. Pochopíte to ve chvíli, kdy se vám přizná, že i on prožívá chvíle, kdy pochybuje naprosto o všem včetně sebe!


Váhy - Kozoroh: 

Jeho bývalé lásce ležíte v žaludku. Do očí se k vám sice chová jako váš nejlepší kamarád, ale ve skutečnosti by byl moc rád, kdybyste co nejrychleji zmizeli a už se neobjevili.


Váhy - Vodnář: 

Je opravdu chytrý. Když mu začnete povídat o něčem, co vás opravdu překvapilo, napadne ho skutečný důvod toho, co se stalo, ještě dřív, než vy vypovíte poslední větu.


Váhy - Ryby: 

Jsou věci, které byste měli mít mimo domov. Ryba má totiž šmejdivou, a ve chvíli, kdy narazí na vaše soukromé papíry, po kterých jí opravdu nic není, neodolá a pořádně se jimi prohrabe.


Štír - Beran: 

Musíte přiznat, že na vás působí jako vyloženě charismatický jedinec. Zároveň je vám jasné, že spolu nikdy být nemůžete, protože byste se snad i pozabíjeli...


Štír - Býk: 

O víkendu se o vás stará tak, jak jste to už dlouho nezažili. Naštěstí má jeho proměna přirozené vysvětlení. Hned po dobrém obědě přijde s nadstandardním požadavkem!


Štír - Blíženci: 

Jeho požívavost někam zmizela. Pokud ho chcete rozmluvit, dá vám to spoustu práce, a stejně budete mít pořád pocit, že s vámi sice mluví, ale ve skutečnosti myslí na něco jiného.


Štír - Rak: 

Váš vztah připomíná jízdu na horské dráze. Naštěstí si teď oba užíváte období, kdy vozíky jedou nahoru, a jste rádi, že to můžete prožívat spolu.


Štír - Lev: 

Už dlouho víte, že patří k lidem, kterým opravdu záleží na tom, co si o nich ti ostatní myslí. Vezměte to na vědomí a jednejte tak, aby si o něm mohli myslet opravdu jen to nejlepší!


Štír - Panna: 

V úterý, kdy se Venuše dostává do jeho partnerského sektoru, se k vám chová nezvykle pečovatelsky. Užijte si to, protože po pár týdnech po takové vlídnosti nebude ani památky...


Štír - Váhy: 

Partner z tohoto znamení je samé překvapení. Když přijde s tím, že pojedete do Tibetu, kde se vzájemně poznáte lépe, než doma, přikývněte a počkejte, jak na to zareaguje.


Štír - Štír: 

Konečně vám poodhalí to, co před vámi dosud skrýval. Berte to tak, že vám konečně začal věřit, a snažte se, aby svého rozhodnutí teď ani jindy nemusel litovat.


Štír - Střelec: 

Pocity, s nimiž se při pohledu na něj potýkáte, jsou značně rozporuplné. Na jedné straně si říkáte, že je skvělý, na druhé si uvědomujete, že byste s ním dlouho nevydrželi.


Štír - Kozoroh: 

Spoustu času musíte obětovat na záležitosti, které vám nic dobrého nepřinášejí. O to více si však potom vychutnáte každou minutu, kdy můžete být spolu a kdy máte klid.


Štír - Vodnář: 

Po přívalu energie, který projevoval na přelomu roku, není ani památky. Vodnář funguje ve vašich rukou jako tvárný materiál, který bez zbytečných prodlev plní každé vaše přání.


Štír - Ryby: 

Ve chvíli, kdy se v úterý ráno dostane do jeho znamení Venuše, se váš vztah změní v ráj. Oba se snažíte, aby byl každý den co nejkrásnější, a taky se vám to daří.


Střelec - Beran: 

Pokud se proti vám snaží poštvat vaše dosavadní kamarády, pravděpodobně se mu to nepodaří. Bude překvapený, protože si myslel, že to bude rychlá a snadná záležitost.


Střelec - Býk: 

Neváhejte a opět s ním začněte normálně mluvit. Chvíle, kdy jste spolu probírali jen ty nejnutnější věci, na něm nechaly pozitivní stopy, a on je moc rád, že se všechno vrátilo do normálu.


Střelec - Blíženci: 

Povídat si s ním sice můžete, ale dopadne to zcela jinak, než jste čekali. Blíženec má od středy Merkura ve svém partnerském sektoru, takže se nebude mluvit o něm, ale o vás.


Střelec - Rak: 

Ví o vás víc, než byste vůbec považovali za možné. Marně přemýšlíte, zda si veškeré podrobnosti zjistil sám, nebo zda zapojil všechny své kamarády, příbuzné a známé.


Střelec - Lev: 

Nějak není ve své kůži. Pokud chcete, aby byl v pohodě, měli byste ho vytáhnout na nějaký ples nebo alespoň firemní večírek, jemuž se jindy s chutí vyhnete.


Střelec - Panna: 

To, že se k vám v poslední době chová chladněji, než obvykle, se vám jen zdá. Ve skutečnosti má spoustu starostí, s nimiž vás ale nechce obtěžovat.


Střelec - Váhy: 

Překvapí vás inteligencí, s níž se zorientuje ve vašich spletitých rodinných vztazích. Na nic se neptá, ale pak vás překvapí postřehy, které vám svou přesností vyrazí dech.


Střelec - Štír: 

O tom, zda je pro vás tím pravým, zatím neuvažujte, protože je na to ještě brzy. Užívejte si vzájemného poznávání a definitivní rozhodnutí ještě o nějaký čas odložte.


Střelec - Střelec: 

Nároky, které na vás má, v poslední době silně stoupají. Občas dokonce přemýšlíte, zda by vám nebylo lépe samotným než s člověkem, který vám jenom vyčítá chyby.


Střelec - Kozoroh: 

O bývalé lásce z tohoto znamení slyšíte podstatně víc, než je vám milé. Každý vám říká, že je v kritické situaci, kdy byste ho měli podpořit, a vy nechápete, že nechápe, proč byste to měli dělat.


Střelec - Vodnář: 

Signály nadcházejících změn vás vyloženě potěší. Konečně máte šanci, abyste svého životního druha a vlastně i sami sebe ujistili, že vaše námaha nebyla marná.


Střelec - Ryby: 

Ať uděláte cokoliv, vždycky se najde někdo, kdo půjde vašeho miláčka varovat a vysvětlovat mu, že příliš riskujete. Naštěstí je to člověk, který vám věří, a který se podobným výrokům bude jen smát.


Kozoroh - Beran: 

O tom, zda si vás zaslouží nebo nezaslouží, přemýšlet nemůžete. Pokud do vztahu vnesete vzájemné hodnocení toho, co jeden pro druhého dělá, půjde láska rychle do háje.


Kozoroh - Býk: 

Neustále vám vysvětluje, jak je vám vděčný za všechno, co pro něj děláte. Vy pak marně přemýšlíte, co měl kolem sebe dosud za lidi, kteří pro něj takovou maličkost nebyli schopni udělat...


Kozoroh - Blíženci: 

Od středy s ním nebude rozumná řeč. Naštěstí se nenecháte vyprovokovat. To, že jeho výroky neberete vážně a považujete je za důsledek negativních planetárních vlivů, mu však raději neříkejte...


Kozoroh - Rak: 

V kritické chvíli se bez obav obraťte na jeho rodiče. Vztah k rodině mají stejně silný jako váš Rak a pomohou vám rychle a hlavně bez zbytečných řečí.


Kozoroh - Lev: 

Svou lásku vám dává najevo způsobem, který se vám ani trochu nelíbí. Máte totiž pocit, že se projevuje spíše na vnější efekt, zatímco jeho srdce zůstává naprosto chladné.


Kozoroh - Panna: 

Když vám radí, jak máte jet nebo parkovat, vystupte z auta a domů jděte třeba pěšky. Pokud mu to tentokrát projde, usoudí, že má na podobný způsob komunikace právo, a vy s tím už nic nenaděláte.


Kozoroh - Váhy: 

I když vás změny, které s ním v poslední době proběhly, velice zajímají, přímo se ho zeptejte. Pokud ho budete pozorovat, dospějete k rozumnému závěru vlastními silami.


Kozoroh - Štír: 

To, že se neshodnete, je sice nepříjemné, ale žádná velká tragédie to není. Když to budete brát jako něco, co se stává, všechno se srovná a vy na to záhy zapomenete.


Kozoroh - Střelec: 

To, že za vámi přijde jeho kamarád, který vám začne vysvětlovat, jak bez vás schne, vás nesmí rozhodit. Vy jste se už rozhodli a do vašeho rozhodnutí vám nikdo jiný mluvit nesmí.


Kozoroh - Kozoroh: 

Oba jste ve stavu, kdy máte sklon vyletět i kvůli něčemu, co za to nestojí. Týká se to hlavně víkendu, kdy jste oba pod vlivem konjunkce Slunce s Plutem, a kdy máte do rozumného myšlení daleko.


Kozoroh - Vodnář: 

Některé jeho nápady jsou hodně riskantní. Přesto - nebo právě proto - uděláte dobře, když je nebudete bagatelizovat, ale když ho sami nenápadně povedete tak, aby sám pochopil, že tak jednat nemá.


Kozoroh - Ryby: 

Když nese větší peníze v hotovosti, měli byste jít s ním. Nejde o to, že by je někde ztratil, ale o to, aby je za vašeho dohledu v pořádku předal na místo určení.


Vodnář - Beran: 

Hlavně se před ním nechlubte tím, co máte, nebo mít budete. Beran vás sice ujišťuje, že to na jeho city k vám nemá žádný vliv, ale pravý opak je pravdou...


Vodnář - Býk: 

Hlavně ho neopomeňte pochválit za jeho hospodárnost! Kdybyste ještě neopomněli zdůraznit, že se celý týden těšíte na víkend a na to, co vám navaří, bude to mezi vámi naprosto skvělé.


Vodnář - Blíženci: 

Pokud se chcete sejít, vyberte k tomu zajímavé místo. Blíženec potřebuje zaměstnat svou těkavou mysl, a každého, kdo to dokáže, bude považovat za boha.


Vodnář - Rak: 

Až teď si uvědomíte, jakou hodnotu pro vás má jeho láska. Ve skrytu duše budete možná i přemýšlet, čím jste si vlastně podobnou sílu citů zasloužili...


Vodnář - Lev: 

Když se naštvete na jeho část rodiny, snažte se, aby to na vás nebylo znát. I když to zní podivně, Lev by se tím zbytečně trápil a byl by opravdu nepředstíraně smutný.


Vodnář - Panna: 

Neustále mluví o tom, že byste si měli pořídit nové auto. Vy máte sice dojem, že to vůbec není potřeba, ale po zkušenostech, které s ním máte, mu tento nákup odkýváte.


Vodnář - Váhy: 

Po důvodu vašeho rozchodu nikomu nic není. Řekněte, že jste se rozešli, a ohledně případných podrobností zachovejte svorně důstojné mlčení.


Vodnář - Štír: 

Děti z tohoto znamení vás neobyčejně překvapí. Až dosud jste měli pocit, že mají s projevy soucitu potíže, ale teď s údivem zjišťujete, že se projevují velice altruisticky.


Vodnář - Střelec: 

Veškeré věci, v nichž si nerozumíte, proberte hned a do posledního detailu. Čím déle je necháte nevyřešené, tím lepší vztah mezi vámi bude.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně ho nežádejte o názor ani o radu. Když začne vaši situaci rozebírat, vyjdete z toho jako člověk, který je v situaci velmi zlé a bude v situaci ještě horší.


Vodnář - Vodnář: 

Rodinné záležitosti probíhají skvěle. Merkur se ve středu ještě jednou vrátí do Střelce, a vy si se svými blízkými konečně dokážete promluvit tak, aby nedorozumění nepřibývala, ale naopak se řešila.


Vodnář - Ryby: 

Do vaší lásky jste v poslední době investovali víc, než je zdrávo. Přesto byste si měli uvědomit, že Ryba patří k lidem, jejichž lásku si ani dolarový milionář koupit nedokáže.


Ryby - Beran: 

Jeho ambice vám dost zkomplikují život. Máte pocit, že hodlá utrácet za něco, co je sice samo o sobě krásné, ale co ke svému životu vlastně vůbec nepotřebujete.


Ryby - Býk: 

Neustále chce, abyste ho ujišťovali, že ho nikdy neopustíte. Naštěstí víte, co ho k podobným úvahám vede, a moc rádi ho ujišťujete, že vy ho nezklamete.


Ryby - Blíženci: 

Neustále se snaží, abyste obdivovali jeho vědomosti. Problém je v tom, že je předvádí zejména ve chvílích, kdy takové chování není v žádném případě vhodné.


Ryby - Rak: 

To, že vám leze na nervy, je celkem přirozené. Rak má neustále pocit, že vás čekají jenom to špatné, a vůbec nechápe, že by se alespoň občas mohl radovat ze života.


Ryby - Lev: 

Když vám řekne, že vám nezavolá, můžete vzít jed na to, že to opravdu neudělá. Pokud s ním chcete udržovat kontakt, musíte se překonat a telefon zvednout jako první.


Ryby - Panna: 

Zní to sice paradoxně, ale konečně si začíná užívat života. Dojídá zbytky cukroví, pouští si pohádky a na rozdíl od svátků, kdy byl v tenzi, je naprosto v pohodě.


Ryby - Váhy: 

Navazování kontaktů vám problém nečiní. S Váhou si od první minuty, kdy se potkáte, budete rozumět tak, že vám bude připadat, jako byste se znali dlouhé roky.


Ryby - Štír: 

Když budete jen trochu chtít, uděláte z něj romantika. Je jenom potřeba, abyste využili Venuše ze svého znamení, dali mu své city najevo, a trvali na tom, aby se i on otevřel vám.


Ryby - Střelec: 

Se společnými penězi může být problém. Váš miláček má pocit, že jimi může volně disponovat, a nějak nechápe, že se vám tento jeho přístup ani trochu nezamlouvá.


Ryby - Kozoroh: 

Pokud spolu o víkendu vyrazíte na večírek nebo na ples, budete velice spokojení. Luna bude v Býku a postará se, aby celá akce proběhla na náležité úrovni tak, abyste byli oba spokojení...


Ryby - Vodnář: 

To, co dělá, se vám sice nezamlouvá, ale přesto ho chápete. Kdybyste si s ním o tom promluvili v pondělí či v úterý, kdy je Merkur ještě v Kozorohu, mohli byste mu to ještě rozmluvit.


Ryby - Ryby: 

Když tvrdí, že se mu nechce vyrazit na služební cestu, má pravdu. Naštěstí se bojí zbytečně, protože se všechno nakonec vyřídí tak, aby nikam nemusel a mohl být s vámi doma.