Týdenní partnerské horoskopy od 01.08.2016 do 08.08.2016

Beran - Beran: 

Oba byste měli využít každé šance ke slevám. Musíte ale především přesvědčit svého hrdého partnera, který vám bude tvrdit, že nic takového nepotřebujete a bez darů se obejdete.


Beran - Býk: 

V úterý večer, kdy ve Lvu probíhá novoluní, ho raději neprovokujte. Pod vlivem hvězdných konstelací by vám mohl říct něco, co byste mu ani vy odpustit nedokázali.Beran - Blíženci: 

Když si začne stěžovat, zarazte ho hned po první větě. Pokud mu dovolíte, aby se rozpovídal, riskujete, že on bude mluvit a vy se ke slovu ani na chvíli nedostanete.


Beran - Rak: 

Ať jedete kamkoliv, nezapomeňte na fotoaparát nebo alespoň tablet. To, co se stane, zaznamenejte a dejte na sociální sítě, kde svými záběry vzbudíte pravdou senzaci.


Beran - Lev: 

Neustále přemýšlí, jak sobě i vám ulehčit život. Vy máte sice pocit, že kdyby místo toho pracoval, mohl mít všechno už dávno hotovo, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.


Beran - Panna: 

To, že je podstatně mladší, ve vašem případě roli nehraje. Když se nad ním zamyslíte, musíte přiznat, že se většinou chová zraleji a odpovědněji než vy...


Beran - Váhy: 

Když přijde s nějakým katastrofickým scénářem, který se týká budoucnosti lidstva a který objevil na netu, hned ho zarazte. Podobné informace opravdu nepotřebujete!


Beran - Štír: 

Váš vztah se nachází v bodu obratu. Pokud se spolu v tomto týdnu dokážete domluvit na maličkostech i na velkých věcech, pravděpodobně spolu vydržíte napořád...


Beran - Střelec: 

Ve chvíli, kdy se Mars v úterý dostane do jeho znamení, zrychlí tempo tak, že budete mít co dělat, abyste mu stačili, a dokonce si občas řeknete, zda to se svou aktivitou nepřehání...


Beran - Kozoroh: 

V pátek večer se Venuše dostává do Panny a vy musíte aktivovat svou trpělivost. Kozoroh se začne prezentovat jako váš ideální partner a vy mu marně vysvětlujete, že to tak nevidíte.


Beran - Vodnář: 

Jde o klidný týden, kdy jste oba v pohodě. O trochu vzruchu se sice postarají vaše ratolesti, ale naštěstí nejde o nic, co byste spojenými silami nedokázali zvládnout.


Beran - Ryby: 

Překvapí vás svou touhou po nějaké dražší elektronice. Vy sice máte dojem, že by se bez ní klidně obešel, ale máte rozum, takže mu sami a dobrovolně vyberete značku i produkt.


Býk - Beran: 

Pozor by si měl dávat na šperky. Týká se to zvláště ciziny, kde má sklon nakoupit něco, co se nesmí vyvážet a potom se na letišti klepat a propadat panice.


Býk - Býk: 

Některé věci jste propásli tak, že se to už nedá napravit. Teď s tím už nic nenaděláte, ale můžete si oba slavnostně slíbit, že příště už to tak daleko dojít nenecháte.


Býk - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří vám dokážou lhát přímo do očí. V takové chvíli je potřeba, abyste se nenechali vyprovokovat k výbuchu, ale to, že lže, mu dokázali tak, aby se z toho nevykroutil.


Býk - Rak: 

Z tlaku, který na vás vyvíjí, si nic nedělejte. Už v pondělí zjistí, že na vás nemá, a konečně se začne chovat tak, abyste spolu mohli mluvit a dojít k rozumnému závěru.


Býk - Lev: 

Jeho oslava narozenin proběhne skvěle. Navíc se za ni utratí daleko méně, než jste čekali, což pro vás bude v tomto týdnu další vysoce pozitivní zjištění.


Býk - Panna: 

Na to, že mu to sluší, byste měli být pyšní. Váš partner navíc dává každým svým gestem najevo, že nikdo jiný nepřipadá v úvahu, protože má přece vás...


Býk - Váhy: 

Váš vztah se točí v kruhu. Oba byste ho moc chtěli přetnout a jít znovu dopředu, ale nevíte, jak na to. Nechcete překonat nechuť k oficiálním radám a obrátit se na odborníka?


Býk - Štír: 

Jeho nerozhodnost je skoro stejně silná jako ta vaše. Pokud chcete, aby se něco dělo, potřebujete vnější impuls, který vás nakopne a nasměruje na žádoucí cestu.


Býk - Střelec: 

Na přátele trpělivost máte, ale na vašeho miláčka vám chybí. Když řekne, že se mu takové jednání nelíbí, neurážejte se, ale popřemýšlejte, zda nemá náhodou pravdu.


Býk - Kozoroh: 

S tím, co se vám nepovede, se mu nesvěřujte. Do očí by vám sice nic neřekl, ale záhy byste zjistili, že se vaším nezdarem baví spolu s lidmi, kteří vám nic dobrého nepřejí.


Býk - Vodnář: 

To, že se vám natrvalo vrátí do života, se vám nějak nezamlouvá. Prvotní okouzlení zmizelo a vám se skoro stýská po dnech, kdy byl daleko a kdy jste o něm mohli v klidu snít.


Býk - Ryby: 

Na jeho úhybné manévry nesmíte naletět. Když zjistíte, že se přímé odpovědi na položenou otázku vyhýbá a převádí řeč na jiné téma, zavětřete a vyžadujte jasné slovo.


Blíženci - Beran: 

Nabídku na nové vztahy hodně zvažte. Svého Berana máte ochočeného a zvládnutého, ale s jeho nástupcem by celý výchovný proces začínal od nuly znovu!


Blíženci - Býk: 

V pondělí s ním raději nediskutujte. Mars je v jeho partnerském sektoru a on by usoudil, že si k němu po všech stránkách dovolujete víc, než je vám ochoten tolerovat.


Blíženci - Blíženci: 

Neustále čekáte, až se situace zlomí a jeho blízcí vás konečně začnou akceptovat. Nemáte občas pocit, že zbytečně ztrácíte energii na něco, co přijít může, ale taky nemusí?


Blíženci - Rak: 

To, že mu ustoupíte, váš vztah nijak negativně nepoznamená. Rak vaše gesto ocení a dokonce dá najevo, že si to zapamatuje a příště ustoupí zase on.


Blíženci - Lev: 

Jako partner je podstatně složitější, než jste si až dosud mysleli. Vypadá to, že se nad každým jeho slovem budete muset zamýšlet podstatně víc, než jste se zamýšleli dosud.


Blíženci - Panna: 

Když říká, že opravdu nemusíte mít všechno, co se vám líbí, má pravdu. Šetrnost je sice v době, kdy je Slunce ve Lvu, nepříjemná, ale rozhodně by vám velice prospěla.


Blíženci - Váhy: 

Konečně si můžete oddechnout. Váš bývalý partner z tohoto znamení si konečně k sobě najde druhou polovičku a vy si přestanete myslet, že jste mu jenom zkomplikovali život.


Blíženci - Štír: 

Šance na nový vztah je poměrně vysoká. Když se mu budete intenzivně motat pod nohama, určitě si vás všimne - a od všimnutí je v jeho případě k zamilovanosti jenom krůček.


Blíženci - Střelec: 

Podporu od něj nečekejte. Když je potřeba, aby něco udělal, velice obšírně vám vysvětlí, že to nejde, ale ani ho nenapadne, že by vám mohl sám aktivně pomoci.


Blíženci - Kozoroh: 

Můžete mu pořád dokola vysvětlovat, že ho nechcete, ale je to málo platné. Nezbude, než abyste se projevili nahlas a důrazně. Riskujete tím sice scénu, ale nic jiného vám nepomůže.


Blíženci - Vodnář: 

Vztah, který spolu navazujete, je založený spíše na rozumu, ale to se záhy změní. Ještě koncem týdne na něm najdete něco, co se vám líbí a co vás k němu vyloženě přitáhne.


Blíženci - Ryby: 

Hlavně mu nic nevysvětlujte! Ve chvíli, kdy se o to pokusíte, se Ryba aktivuje a začne vás přesvědčovat, že se mýlíte a pravdu má ve všem jenom a pouze ona.


Rak - Beran: 

Když začne mluvit o tom, že odejde z práce, rozmlouvat mu to nemůžete. Můžete mu však nastínit problémy, do kterých tím rodinu zatáhne, a zeptat se ho, jak je hodláte řešit.


Rak - Býk: 

Pokud si má vybírat mezi láskou vaší a láskou svých dětí, vybere si děti. Není to sice ani trochu příjemné, ale vy jste v podstatě rádi, že se tak zachoval.


Rak - Blíženci: 

O jeho rodinných potížích víte podstatně víc než jeho partner. Nebylo by lepší, kdybyste mu vysvětlili, že jde o věc, kterou by měl v první řadě probírat doma a až potom s vámi?


Rak - Rak: 

Na schůzku, kterou máte domluvenou, se můžete sice těšit, ale patrně k ní nedojde. Nemůžete se však zlobit, protože jeho chyba to v žádném případě není...


Rak - Lev: 

Neustále přemýšlí, co má dělat, aby se vám stále víc líbil. Nechtěli byste mu naznačit, že by bylo nejlepší, kdyby nedělal nic a nechal všemu volný průběh?


Rak - Panna: 

Hlavně se nenechte rozhodit jeho mizernou náladou. To, že se naprosto bezdůvodně naštvaný on, ještě neznamená, že ho musíte v jeho propadu nálad následovat i vy.


Rak - Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení na sebe narazíte až o víkendu. Kdybyste si však naplánovali víkend, kdy budete každý sám, podaří se vám podobné nebezpečí naprosto eliminovat!


Rak - Štír: 

Když vám začne vysvětlovat, že jste moc nároční, můžete se leda tak zasmát. Když srovnáte své nároky s těmi jeho, usoudíte, že se máte pořád ještě zásadní rezervy.


Rak - Střelec: 

Během jednoho týdne hodlá vyřešit všechno, co mu dosud komplikovalo život. Vy si sice můžete myslet, že se to stihnout prostě nedá, ale máte rozum a nahlas mu to neříkáte.


Rak - Kozoroh: 

Dohlédněte, aby bez zbytečných průtahů zaplatil všechno, co musí. Bude to pro něj sice překvapení, protože obvykle v tomto směru honí on vás, ale nakonec udělá, co je potřeba.


Rak - Vodnář: 

Neustále přemýšlí o něčem, s čím se vám nechce svěřovat. To, o co se jedná, se dozvíte od někoho třetího, který se už nemůže dívat na to, jak se trápíte.


Rak - Ryby: 

Nastal čas, abyste zvolnili tempo. Naštěstí máte vedle sebe Rybu, která po něčem podobném touží už dávno, a která vaše návrhy přivítá s nelíčeným nadšením.


Lev - Beran: 

Pokud jste dosud nezažili moment, kdy se všechno obrací naruby, máte nyní šanci. Oba jste však v podstatě rádi, protože osud rozhodl za vás a vy se už dál trápit nemusíte.


Lev - Býk: 

Každé rozhodnutí, které uděláte, váš vztah neobyčejně posílí. Opět se přesvědčíte, že každý zvlášť stojíte celkem za houby, ale jako tým jste naprosto neporazitelní.


Lev - Blíženci: 

To, že byste ho nejraději kousli, je naprosto přirozené. Zatímco vy se snažíte všechno připravit tak, abyste s minimem práce dosáhli maximálních výsledků, Blíženec vaše záměry vyloženě zhatí.


Lev - Rak: 

I když máte pocit, že to se svými projevy citů trochu přehání, máte rozum a nahlas mu to neříkáte. Uvědomujete si, že city jsou jeho bohatstvím a taky tím, kvůli čemu ho máte tak rádi.


Lev - Lev: 

Lásku musíte stihnout do pátečního poledne. Ve chvíli, kdy se pak Venuše dostane do Panny, začnete o svých citech přemýšlet, čímž se všechno zbytečně zkomplikuje.


Lev - Panna: 

Když přijdete s tím, že potřebujete koupit něco nového, úspěch nečekejte. Váš miláček vám vysvětlí, že místo nového koupí náhradní díl, což vyjde podstatně levněji...


Lev - Váhy: 

Když vám říká, že jste až příliš individualističtí a na něj se neohlížíte, má skoro pravdu. Vy mu však musíte vysvětlit, že vás to sice může mrzet, ale svou povahu nezměníte.


Lev - Štír: 

O nabídkách na koupi šperků a jiných drahých věcí mu neříkejte, ale rovnou je kupte. Ve chvíli, kdy ho přejde prvotní vztek, sám uzná, že jste nakoupili opravdu dobře.


Lev - Střelec: 

Nežárlete na něj, protože to stejně nemá cenu. Když váš miláček zjistí, co se s vámi děje, z ryzí zlomyslnosti se začne chovat tak, abyste mohli žárlit ještě intenzivněji!


Lev - Kozoroh: 

To, že váš vztah nevyšel, opravdu není problém. Když se nad celou věcí zamyslíte, dojde vám, že problém by naopak nastal, kdyby vztah vyšel a vy to spolu začali myslet vážně.


Lev - Vodnář: 

Máte pocit, že se opět vracíte do podstatně mladších let. Nadšení, které se vás zmocní při pohledu na Vodnáře, vás vrací do dob, na které jste už dávno zapomněli.


Lev - Ryby: 

Když vám začne vysvětlovat, že na problémy je nejlepším lékem práce, berte to vážně. Jemu se tento recept osvědčil a stejně by se osvědčil i vám...


Panna - Beran: 

Nezdá se vám, že mu ustupujete přesně ve chvíli, kdy byste měli naopak soustředěně trvat na svém? Uvědomte si to dřív, než napácháte zcela zbytečné chyby...


Panna - Býk: 

Jeho systematičnost vás ubíjí. Býk vymyslel jediný možný způsob, jakým spolu budete žít, a naprosto nechápe, že vy byste chtěli alespoň občas prožít něco nového a překvapivého.


Panna - Blíženci: 

Kupodivu ho zajímají věci, které se týkají majetku. Na jedné straně jste rádi, že konečně pochopil, že pořádek v účtech je důležitý, na druhou přemýšlíte, co se stalo, že se tak změnil.


Panna - Rak: 

Konečně jste pochopili, co dělat, aby si vás všímal. Když si vás ale všímat začne, pochopíte, že není zdaleka tak přitažlivý, jak se vám zdálo v dobách, kdy jste ho ještě pořádně neznali.


Panna - Lev: 

Jako singl by bez problémů našel někoho, kdo pro něj udělá všechno, co si je Lev vymyslí - a proto vám naprosto není jasné, proč si vybral vás, s nimiž to zdaleka tak jednoduché nebude.


Panna - Panna: 

Neustále se míjíte. Navíc se můžete těšit na víkend, který bude plný zavařování a jiných podobných prací, což znamená, že si zase nepromluvíte...


Panna - Váhy: 

Rodinné návštěvy dopadnou skvěle. Příbuzní přijedou ve vynikající náladě, a protože nebudou vytahovat žádná sporná témata, bude celý víkend naprosto bez vady.


Panna - Štír: 

Z jeho žárlivosti si nic nedělejte. Velice rychle zjistíte, že žárlí jenom proto, aby vás přesvědčil o síle své lásky, protože to jinak vyjádřit prostě nedokáže.


Panna - Střelec: 

Hlavně neříkejte, že vám na něm nezáleží. Určitě by se našel někdo, kdo by mu to donesl, a vy byste strávili pár nepříjemných chvil tím, že byste mu vysvětlovali, že jste to tak nemysleli.


Panna - Kozoroh: 

Jeho ambice vás nutí k přemýšlení. Na jedné straně jste na něj pyšní, ale na druhou je vám jasné, že pokud jeho plány vyjdou, budete spolu ještě méně, než jste teď.


Panna - Vodnář: 

Jde o týden, který v klidu zvládnete. V úterý večer může sice trochu zabouřit, ale nikoho ani nenapadne, aby z toho vyvozoval nějaké dlouhodobé závěry.


Panna - Ryby: 

Na dovolené ho musíte krotit. Děláte to sice neradi, ale kdybyste to nedělali, dopadne to tak, že všechny peníze utratí během prvních dvou dnů a ve zbytku bude omezovat vás i sebe.


Váhy - Beran: 

To, co se o vztahu vás dvou dozvíte, vám vyloženě vyrazí dech. Naštěstí máte doma partnera s pochopením, s nímž se tomu můžete docela upřímně zasmát.


Váhy - Býk: 

Neustále chce, abyste se mu omluvili za něco, co vy jako vinu vůbec necítíte. Vysvětlete mu to jednou provždy tak, aby pochopil, že s vámi nehne, a konečně se s tím i smířil.


Váhy - Blíženci: 

Jeho kamarádi vám oběma svorně pijí krev. Týká se to hlavně víkendu, kdy se k vám poměrně bezohledně nasáčkují a ani je nenapadne, že je nevidíte zrovna rádi.


Váhy - Rak: 

Jeho řeči o tom, jak byste měli svůj vztah vylepšit, vás už upřímně rozčilují. V tomto týdnu to ještě zvládnete, ale v duchu už dumáte, kdy to už nevydržíte a vybuchnete.


Váhy - Lev: 

Pokud jedete o víkendu na dovolenou, měl by se v práci připravit na řešení nejrůznějších havárií. Nakonec to sice zvládne, ale sám přizná, že to bylo skoro až na hraně.


Váhy - Panna: 

Kdyby se zamiloval do druhého člověka, nějak byste se překousli. Vaše Panna se však zamilovala do domu nebo jiné nemovitosti, a vám je jasné, že je to láska na celý další život.


Váhy - Váhy: 

Vaším dnem je pondělí. Při trigonu mezi Venuší a Uranem konečně získáte odvahu, abyste nahlas řekli to, co oba už dávno víte, ale ještě jste si to veřejně nepřiznali.


Váhy - Štír: 

Jeho poznámky neberte na lehkou váhu. Ve chvíli, kdy usoudí, že jeho potřeby dostatečně nevnímáte, změní své chování směrem, který se vám ani trochu nezamlouvá.


Váhy - Střelec: 

Ve chvíli, kdy se k něčemu rozhodne, s ním už nepohnete. Naštěstí máte hned na začátku týdne dostatečný manévrovací prostor, kdy mu můžete vysvětlit, co chcete zase vy.


Váhy - Kozoroh: 

Jeho vkus se dost zásadně mění. Vy jste však naprosto spokojení, protože jeho návrhy na vylepšení vašeho společného bydlení konečně ladí s tím, co se zamlouvá vám.


Váhy - Vodnář: 

O tom, že byste si kromě něj našli i někoho jiného, vůbec neuvažujete. Spousta lidí má sice za to, že se tak dobrovolně připravujete o zábavu a vzrušení, ale vy se přemluvit nenecháte.


Váhy - Ryby: 

To, že něco starého odejde, není sice příjemné, ale zase to uvolní místo pro něco nového. Vy to chápete rychle a potíže vám to nedělá, ale než to pochopí Ryba, bude to ještě chvíli trvat.


Štír - Beran: 

Zasekne se a vůbec neuvažuje o tom, že by se mohl pohnout dál. Zatím s ním máte trpělivost, ale je vám jasné, že doba vaší trpělivosti pomalu dobíhá do konce.


Štír - Býk: 

Hádat se s ním můžete, ale měli byste dbát na to, aby u toho nebyly děti. To, na co vy velice rychle zapomenete, by pro ně mohlo být zásadním traumatickým zážitkem.


Štír - Blíženci: 

Počítejte s tím, že bude jednat zkratovitě. Týká se to hlavně druhé poloviny týdne, kdy toho chce spoustu stihnout, a nechápe, že i jeho den má jen dvacetčtyři hodin.


Štír - Rak: 

Dospívající členové rodiny ho vyloženě rozhodí. Vám jejích spory sice připadají nepodstatné, ale máte rozum a bez váhání se postavíte po bok svého partnera.


Štír - Lev: 

I když se o to vůbec nesnaží, musíte přiznat, že ho vnímáte jako autoritu. Dejte si jen pozor, abyste si od něj zbytečně nenechali schvalovat i to, co můžete klidně rozhodnout sami.


Štír - Panna: 

Když přijde s tím, že by chtěl rozvíjet svůj umělecký talent, zdržte se poznámek. Tím, že mu to umožníte, mu uděláte větší radost, než si vůbec umíte představit.


Štír - Váhy: 

Neustále zkouší nové a dlužno říct, že i velice chutné recepty. Pokud však zatoužíte po něčem, co vařívala maminka nebo babička, budete si to muset uvařit sami...


Štír - Štír: 

Momentálně jste ve stavu, kdy máte energie podstatně méně, než byste potřebovali a chtěli. Pokud to jde, omezte práci a bez zbytečných výčitek svědomí se věnujte odpočinku.


Štír - Střelec: 

Když přijde s tím, že by si rád dopřál víkend s kamarády, zatvařte se, jako by vám to vadilo. Ve skutečnosti jeho nápad vítáte, ale to váš Střelec vědět nemusí.


Štír - Kozoroh: 

Neřešené problémy se vracejí se zdvojenou silou. Kozorohovi to musíte stále dokola opakovat zejména o víkendu, kdy má sklon všechny nepříjemnosti zametat pod koberec.


Štír - Vodnář: 

Týmového ducha z něj nedostanete. Váš Vodnář se aktuálně cítí jako šéf, který všemu rozumí, a vy mu budete jen obtížně vysvětlovat, že jsou i věci, o kterých nemá ani páru.


Štír - Ryby: 

Dohlédněte, aby dodržovat termíny a hlavně včas platil všechno, co je potřeba. Možná by bylo lepší, kdybyste se s ním rovnou domluvili, že platby budete mít na starosti vy.


Střelec - Beran: 

Pokud si s ním začnete románek, nebude mít dlouhého trvání. Kdybyste se však rozhodli, že se pokusíte o vážný a odpovědný vztah, byla by perspektiva daleko lepší.


Střelec - Býk: 

O harmonii můžete sice snít, ale to je asi tak všechno. Jde o týden, v němž si budete názory vyměňovat bouřlivě i ve chvíli, kdy se ani jednomu z vás hádat nechce.


Střelec - Blíženci: 

Jeho kamarádky mají na váš vztah velice pozitivní vliv. Pokud proti vám něco má, lehce mu vysvětlí, že všude je něco a vy jako partner nejste ještě zdaleka to nejhorší...


Střelec - Rak: 

Než vleze do moře, dohlédněte, aby si důsledně bral koupací boty. Ježek, na kterého by šlápl, by vám nejen zkazil zbytek dovolené, ale taky by vám vyluxoval peněženku.


Střelec - Lev: 

Návrhy na schůzku klidně přijímejte. Můžete si být jistí, že je Lev pronáší jenom z čiré zdvořilosti a že k realizaci nakonec stejně nedojde, takže s ním nezhřešíte.


Střelec - Panna: 

Když usoudíte, že se vám chce začít svěřovat, zarazte ho hned po první větě. On sice mohl udělat něco, s čím se nemůže srovnat, ale opravdu není důvod, abyste to věděli i vy.


Střelec - Váhy: 

Než mu začnete povídat, že to s péčí o své i vaše zdraví zbytečně přehání, pro jistotu se kousněte do jazyka. Za to, co pro vás v tomto ohledu dělá, byste mu měli být spíše vděční!


Střelec - Štír: 

S údivem zjistíte, že se vám před očima a pod rukama mění. Když je potřeba, dokáže se dokonce ovládnout tak, že na nikoho nekřičí a své argumenty předkládá velice rozumně.


Střelec - Střelec: 

Novinky, které přinese z práce, se vám sice nelíbí, ale nic s nimi nenaděláte. Na to, aby se zatvářil hrdě a dal výpověď, není opravdu vhodná doba.


Střelec - Kozoroh: 

Vaše výdaje jsou sice vysoké, ale vám to nijak zásadně nevadí. Oba víte, že jste každou vydanou korunu investovali smysluplně a svědomí vás nehryže.


Střelec - Vodnář: 

Když na dovolené usoudí, že si koupí něco na sebe, nerozmlouvejte mu to. Můžete mít sice dojem, že si ke svým desíti tričkům kupuje přesně stejné jedenácté, ale toto zjištění si nechte pro sebe...


Střelec - Ryby: 

Nepotřebujete ho na erotiku ani na sex, ale na to, aby vám dal pocit lidské blízkosti. Pokud se tohoto úkolu dobře zhostí, můžete začít uvažovat, že si ho necháte natrvalo.


Kozoroh - Beran: 

Funguje jako váš skvělý stín. Na rozdíl od vás totiž neví, co je opatrnost, ani netuší, co je to strach. Nahlas říká to, co si vy nedovolíte ani pomyslet a ještě se u toho královsky baví...


Kozoroh - Býk: 

S jeho rodinou si starosti nedělejte. Když Býk nahlas řekne, že se o ni už staral dost, a teď opravdu nevidí důvod, proč tím ztrácet energii a čas, je to rozumné rozhodnutí, jemuž byste měli zatleskat.


Kozoroh - Blíženci: 

Jeho pracovní vášeň vás vyloženě rozčiluje. Zatímco vy byste si rádi povídali o vás dvou a vaší společné budoucnosti, on se baví jen o tom, co dělal, dělá nebo dělat bude...


Kozoroh - Rak: 

Hlavně nečekejte, že ho změníte. Uvědomte si, že jste si ho kdysi pro jeho citlivost, vnímavost a chuť pomáhat vybrali, a buďte rádi, že je takový, jaký je.


Kozoroh - Lev: 

Uvědomte si, že na vás žárlí! Má totiž pocit, že vás berou všichni vaši společní známí vážně, zatímco pro to, co říká nebo dělá on, mají v nejlepším případě shovívavý úsměv.


Kozoroh - Panna: 

Jeho stížnosti na to, jak se cítí, nepodceňujte. Když trochu zmírníte pracovní tempo a vyčleníte více času pro odpočinek, bude to příznivé jak pro vás, tak pro něj.


Kozoroh - Váhy: 

Na úmluvy, na kterých jste se dohodli, raději nespoléhejte. Vaše Váha usoudí, že jí vlastně nevyhovují, a bude je chtít buď od základů změnit nebo definitivně zrušit.


Kozoroh - Štír: 

Žádnou užitečnou myšlenku od něj nečekejte. V době, kdy je Slunce ve Lvu, bere všechno, co mu říkáte, jako vměšování, na které nikdo nemá nárok.


Kozoroh - Střelec: 

Kdybyste se chtěli dát do podnikání, na nic nečekejte. Využijte úterý a středy, kdy je na jeho straně Venuše i s Marsem a kdy se mu bude dařit ve všem, do čeho se pustí.


Kozoroh - Kozoroh: 

Konečně pochopí, že své požadavky zbytečně nepřeháníte. Když tentokrát přijdete s požadavkem na nové bydlení nebo na zvětšení toho nynějšího, neodmítne vás, ale začne uvažovat, jak to udělat.


Kozoroh - Vodnář: 

To, co vám připadá složité, je ve skutečnosti daleko jednodušší, než se na první pohled zdálo. Je jen potřeba, abyste se na to, co se děje, podívali z jiného úhlu než dosud...


Kozoroh - Ryby: 

Po návratu z dovolené zjistí, že se vrátil do zcela jiné práce, než byla ta, ze které odjížděl. Bude spokojený, protože její nová podoba je daleko lepší než ta minulá.


Vodnář - Beran: 

Nezdá se vám, že zbytečně řešíte něco, co by zaprvé mohlo počkat a na co zadruhé nemáte až tak velký vliv? Pokud usoudíte, že ano, zapomeňte na všechno a věnujte se především odpočinku.


Vodnář - Býk: 

Na jeho sliby raději moc nespoléhejte. Nejde o to, že by vám rád nevyhověl, ale o to, že ve chvíli, kdy přijde někdo, kdo je mu bližší, na vás velice rychle zapomene.


Vodnář - Blíženci: 

Optimismus mu nevezmete. Můžete mu sice vysvětlovat, že se na svět dívá zbytečně laskavě, ale jeho názor ani svými moudrými výroky nezměníte.


Vodnář - Rak: 

Když si k vám přijde postěžovat, nedělejte si z něj legraci. Vám jeho potíže mohou sice připadat až malicherné, ale pro něj jsou momentálně středobodem jeho života.


Vodnář - Lev: 

Ve chvíli, kdy vám začne dávat najevo, že má váš život ve svých rukou, vsaďte na sebeovládání. Pokud vydržíte do víkendu, určitě najdete způsob, jak ho poslat tam, kam patří.


Vodnář - Panna: 

ukažte mu, že život může být daleko pestřejší, než si dosud dovedl představit. Pokud mu letní radosti, které dosud neznal, neukážete vy, neudělá to nikdo.


Vodnář - Váhy: 

To, že jednou ujel, je sice nemilé, ale vy mu to opravdu nemusíte stále připomínat. Kdybyste se rozhodli, že za minulostí uděláte tlustou čáru, bylo by to nejlepší.


Vodnář - Štír: 

Nějak se navzájem nepoznáváte. Oba se chováte jinak než obvykle a oba si nějak nemůže zvyknout na atmosféru, v níž nepřevládá napětí a dusno, ale vstřícnost a klid.


Vodnář - Střelec: 

Nápady, s nimiž přijde, vás doslova posadí na zadek. Když vám začne vysvětlovat, že by moc rád maloval grafitti, nebudete vědět, zda si z vás dělá legraci nebo zda to myslí vážně.


Vodnář - Kozoroh: 

Na dovolené se dožijete velice příjemných překvapení. Zatímco v normálním životě taháte na parket vy jeho, teď se karta obrátí a jako skvělý a neúnavný tanečník se začne projevovat váš Kozoroh.


Vodnář - Vodnář: 

Neustále mluvíte o tom, že je potřeba něco udělat. Pokud nevyužijete úterý, kdy byste mohli s úspěchem začít, celá akce skončí, protože se od řečí ke skutkům posunout nedokážete.


Vodnář - Ryby: 

I když je léto, měl by si dávat pozor na nachlazení. Zabránit byste mu měli zejména v sezení v průvanu, které se může na jeho zdravotním stavu podepsat velice negativně.


Ryby - Beran: 

Na jeho orientační smysl se nespoléhejte! Pokud s ním někam jedete, nedejte na jeho ujišťování, že cestu dobře zná, a pro jistotu se vybavte navigací, mapou, nebo nejlépe obojím.


Ryby - Býk: 

Na romantiku, která mezi vámi byla, raději nevzpomínejte. Pokud to uděláte, začnete přemýšlet, kdy se váš kdysi romantický Býk změnil v nynějšího nesnesitelného pragmatika, a jen si zkazíte náladu.


Ryby - Blíženci: 

Když vás přesvědčuje, že to se svými požadavky přeháníte, nenechte se zviklat. Vaše požadavky jsou naprosto oprávněné a on by se s tím měl co nejrychleji smířit.


Ryby - Rak: 

Stačí pár dní, kdy jste bez sebe, a vy zjišťujete, jak moc vám chybí. Kdybyste si však toto zjištění nenechávali jen pro sebe, ale podělili se s ním, bylo by to vynikající.


Ryby - Lev: 

Ve financích ho držte na uzdě. Momentálně má pocit, že si můžete dovolit všechno, na co máte chuť, a vůbec nebere v úvahu, že po srpnu následuje září a jeho zvýšené výdaje.


Ryby - Panna: 

Když vám sdělí, že se k vašim dětem v tomto týdnu přidají i nějaké další z příbuzenstva, nepropadejte panice. Klidně mu řekněte, že se o péči o ně podělíte, a pak si vychutnejte jeho reakci.


Ryby - Váhy: 

Vaše smysly pro humor na sebe narazí. Zatímco vy se něčím dobře bavíte, Váha má pocit, že jde o humor poněkud infantilní a dívá se na vás trochu nechápavě.


Ryby - Štír: 

Když vám pomůže nebo za vás něco udělá, musíte na to správně zareagovat. Kdybyste se ho zeptali, kolik za to chce, urazili byste ho hodně a hlavně nadlouho.


Ryby - Střelec: 

Zvlášť náročný bude páteční večer. Oba se budete potýkat s vlivem Venuše, která vstupuje do Panny, a oba budete mít dojem, že za všechny vaše potíže může ten druhý...


Ryby - Kozoroh: 

V jeho práci konečně nastane klid. Kozoroh má sice víc úkolů, než měl dosud, ale protože kolem něj panuje systém, který mu vyhovuje, ani na to nijak zvlášť nenadává.


Ryby - Vodnář: 

Jeho bývalé partnery neřešte, protože je to jenom ztráta času. Uvědomte si, že vy jste zůstali jako poslední, což znamená, že vyhráli a že vás už nikdo neohrožuje.


Ryby - Ryby: 

V úterý večer doma pro jistotu nic nedělejte. Mars se dostal do Střelce, což znamená, že máte tendenci dělat i to, co opravdu neumíte, a při čem se můžete leda tak poranit.