Týdenní partnerské horoskopy od 01.05.2017 do 08.05.2017

Beran - Beran: 

To, co si o vás dvou kdo myslí, vás zajímat nemusí. Váš vztah může okolí vnímat jako atypický, ale vám po všech stránkách vyhovuje, což je to hlavní.


Beran - Býk: 

Mění se vám před očima. Najednou má dost času na zábavu, které se dřív nevěnoval, zatímco práci, jež byla ještě ne tak dávno centrem jeho života, se věnuje vyloženě okrajově.Beran - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy usoudíte, že potřebujete povzbudit, oslovte Blížence. Momentálně patří k těm šťastným, kteří dokážou na všem najít něco pozitivního.


Beran - Rak: 

První máj nechte zcela v jeho režii. Pojedná ho tak romanticky, že vás to dojme a vy konečně pochopíte, proč bez projevování svých citů nemůže být.


Beran - Lev: 

Přiznejte si, že jste bez něj jako bez ruky! Naštěstí jde o týden, kdy spolu budete podstatně častěji, než jste zvyklí, a kdy si jeden druhého jak náleží užijete.


Beran - Panna: 

Jeho sebedůvěra vás dostane. Vy byste o sobě na jeho místě pochybovali, ale on dává každým svým slovem i gestem najevo, že se rozhodl zařadit mezi vítěze.


Beran - Váhy: 

Opravdu nemusí mít ve všem pravdu! Uvědomíte si to ve chvíli, kdy vám vnucuje něco, co je v přímém rozporu se všemi vašimi dosavadními životními zkušenostmi.


Beran - Štír: 

Vaše starosti naprosto nechápe. Navíc je vůbec nebere vážně. Podle něj se tváříte spokojeněji, než byste se v dané situaci tvářit měli - a to vám neodpustí.


Beran - Střelec: 

Boje prohrává ne proto, že by dostatečně nebojoval, ale proto, že nedovede pružně reagovat na aktuální situaci. Když mu pomůžete, aby se hnul z místa, bude všechno rázem vypadat jinak.


Beran - Kozoroh: 

Když nevíte, nebojte se ho přímo zeptat. Riskujete sice nepříliš příjemnou odpověď, ale kdybyste otázku ještě odkládali, bylo by to pro vás daleko horší.


Beran - Vodnář: 

K vašemu údivu pracuje tak, že nemá na nic včetně vás čas. Možná by bylo lepší, kdybyste si jak na Prvního máje tak na další prodloužený víkend zařídili svůj vlastní program a jeho nechali v klidu.


Beran - Ryby: 

Na všechno, co se kolem vás děje, reaguje nervózně a popuzeně. Na začátku týdne mu to dokážete tolerovat, ale o víkendu se nezdržíte a pravděpodobně vybuchnete.


Býk - Beran: 

Na Prvního máje si vyrazte někam do přírody. Pochod a z něj vyplývající tělesná únava vás oba zklidní a udělají vám po všech stránkách dobře.


Býk - Býk: 

Pořád nevíte, jestli mu jde jen o zábavu, nebo jestli s vámi chce vytvářet vztah. Když vydržíte a počkáte do čtvrtka, oba zjistíte, že to, co mezi vámi je, je důležitější, než jste si zprvu mysleli.


Býk - Blíženci: 

Jeho odklon od všeho, co ho učili doma, je naprosto logický. Váš Blíženec se poprvé v životě cítí svobodný a chce vyzkoušet všechno, k čemu zatím neměl příležitost.


Býk - Rak: 

Ať řeknete cokoliv, bude mít tisíce námitek. V takové situaci nezbude, než abyste mu nic nevysvětlovali a bez ohledu na cokoliv si dělali svoje.


Býk - Lev: 

Neustále se vás na něco vyptává. Zatím vás to nenapadlo, ale teď je vám jasné, že vás považuje za autoritu ve všech oblastech lidské činnosti, a že se tím, co mu řeknete, hodlá taky řídit.


Býk - Panna: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, vás pěkně zapřáhne. Nadávat nemůžete, protože už letmý pohled vás ujistí, že se tuží stejně intenzivně jako vy...


Býk - Váhy: 

Za to, co se nepodařilo, opravdu nemůže! Je jasné, že zejména o víkendu máte sklon všechno svést za něj a sebe tím vyvinit, ale správná cesta to opravdu není.


Býk - Štír: 

Fungujete rukou společnou a nerozdílnou. Pokud mají děti nějaký průšvih ve škole, Štír se sám a dobrovolně rozhodne, že tam půjde s vámi a vyslechne si i svůj díl.


Býk - Střelec: 

Pozor si musí dávat na zdánlivé maličkosti. Týká se to zejména sociálních sítí, kam by alespoň v tomto týdnu neměl věšet žádné informace o svém a tedy i vašem soukromí.


Býk - Kozoroh: 

Zatím se vám vás vztah daří úspěšně tajit. Prozrazení se bát nemusíte, ale přesto si říkáte, že je na čase, abyste s tím, co mezi vámi je, vylezli na veřejnost.


Býk - Vodnář: 

Nemá vás vůbec jisté! Možná by neškodilo, abyste mu trochu srazili hřebínek a vysvětlili, že by vám to sice bylo líto, ale kdyby to jinak nešlo, je i rozchod řešení.


Býk - Ryby: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho sektoru romantiky, se máte na co těšit. Kromě obligátního polibku pod stromem vás čeká ještě jedno romantické překvapení.


Blíženci - Beran: 

Když mu chcete něco důležitého sdělit, řekněte mu to osobně. Mohli byste mu to sice vzkázat po kamarádech nebo po facebooku, ale tím byste ho jenom naštvali.


Blíženci - Býk: 

Jeho smysl pro humor vás dostane. Dosud jste si mohli myslet, že ho totálně postrádá, ale v tomto týdnu se přesvědčíte, že jste se v jeho hodnocení spletli.


Blíženci - Blíženci: 

Krize v jeho vztahu je a je opravdu značná. Přesto byste měli odolat a neprojevovat se jako člověk, který ho přijme a hned mu taky daruje druhý a lepší domov.


Blíženci - Rak: 

O tom, že spolu randíte, se všeobecně ví. Naštěstí tento fakt překryje spousta dalších souběžných skandálků, takže se pomluv bát nemusíte.


Blíženci - Lev: 

Hlavně ho nikam nepouštějte! Týká se to zejména středy, kdy je Luna v jeho znamení, a kdy se je schopen naštvat na každého, kdo mu třeba jen na chvíli vstoupí do cesty.


Blíženci - Panna: 

Pokud máte pocit, že ho něco pojí s vaším nejlepším kamarádem, nepropadejte panice. Opravdu se spolu scházejí, ale vy zjistíte, že důvody jejich schůzek jsou naprosto nevinné.


Blíženci - Váhy: 

Když vám sdělí, že na vás nemá čas, nohu za krk si kvůli tomu rozhodně nedáte. Dokonce dokážete předstírat, že jste rádi, čímž ho vyvedete z konceptu úplně.


Blíženci - Štír: 

Na farmářské trhy ani na jiné podobné akce ho s sebou raději neberte. Mohli byste se dozvědět, že je to jen zbytečné utrácení - a to by vás opravdu naštvalo.


Blíženci - Střelec: 

On sice tvrdí, že jsou to zbytečně vyhozené peníze, ale vy byste měli navigaci přesto koupit. Budete ji potřebovat už o víkendu, kdy se s její pomocí vyhnete zbytečnému bloudění.


Blíženci - Kozoroh: 

V pondělí si z něj legraci nedělejte. Vy byste si sice moc rádi dali pár veršů navíc, ale když se Kozoroh rozhodne, že se půjdete líbat pod strom, měli byste jít.


Blíženci - Vodnář: 

O jeho lásce nepochybujte. Je sice pravda, že ji občas dává najevo hodně nekonvenčním způsobem, ale vy si musíte přiznat, že jakýkoliv jiný způsob vás nudí...


Blíženci - Ryby: 

Když zjistíte, že vás chce seznámit se svým ex-, zpozorněte. Když se zeptá, zda byste toho ubohého osamělého chudáka nemohli vzít s sebou na víkend, bez zábran si poklepejte na čelo.


Rak - Beran: 

Ve chvíli, kdy vás intuice začne přemlouvat, abyste mu zavolali, měli byste to bez váhání udělat. Jen tak zjistíte, že vás hodně potřebuje a vysílá k vám mimosmyslové signály.


Rak - Býk: 

V poslední době si z vás dělá svého učitele. V tomto týdnu se navíc dozvíte, že o vás mluví jako o největším daru, který mu život dal, a jehož vůbec není hoden.


Rak - Blíženci: 

Padnete si kolem krku. Obvykle takové bouřlivé projevy citů na veřejnosti moc rádi nemáte, ale pro Blížence je to přirozené a vy se mu podvolíte.


Rak - Rak: 

V pondělí myslete taky trochu na sebe! Luna je sice ve vašem znamení, ale to neznamená, že se svorně postavíte k plotně a budete vyvářet pro celou rodinu a všechny kamarády!


Rak - Lev: 

Jeho výchovu vezmou do ruky vaše společné děti. Nahlas mu řeknou to, co vám sice už dlouhou dobu hýbe žlučí, ale to jste mu zatím neměli odvahu říct.


Rak - Panna: 

Jeho vztah k vám se zásadně mění. Pokud v něm nechcete mít dalšího rodiče, který na vás dohlíží a pořád vás vychovává, musíte se ozvat opravdu rázně!


Rak - Váhy: 

Neustále vám vysvětluje, že děláte chyby, které pak on musí napravovat. Když se ho však přímo zeptáte, co hrozného jste zase provedli, nějak ztratí řeč...


Rak - Štír: 

Když se rozhodne, že něco udělá, vy mu to nerozmluvíte. Můžete si však být jistí, že všechno dopadne dobře, takže se bát nemusíte.


Rak - Střelec: 

Technika zklamává, Střelec se vašim potížím trochu zlomyslně pochechtává. Nezbude, než abyste si našli člověka, který tomu rozumí, a překvapenému Střelci sdělili, že ho už nebudete potřebovat.


Rak - Kozoroh: 

Dosud jste mu ustupovali bez boje, ale teď je vám jasné, že se situace musí změnit. Využijte pondělní Luny ve svém znamení a konečně mu nahlas řekněte, co vám vlastně vadí.


Rak - Vodnář: 

Když přijde s kytkou nebo s jiným dárkem, nekazte náladu tím, že ho hned začnete podezírat ze všeho nejhoršího. Navíc by to bylo zbytečné, protože vaše podezření by se stejně nepotvrdila.


Rak - Ryby: 

První máj lze vám dvěma jenom upřímně závidět! Oba spojenými silami vytvoříte tak romantickou atmosféru, že by vám ji i sám Karel Hynek Mácha upřímně záviděl...


Lev - Beran: 

Hlavně mu nedávejte nic zadarmo. Váš Beránek se cítí jako velký hráč, pro něhož normální pravidla neplatí - a je zbytečné, abyste ho v tom podporovali.


Lev - Býk: 

Přesvědčíte se, že se s ním dá docela dobře žít. Je jenom potřeba, abyste mu nemluvili do života a nechali ho volně dýchat, ale to pro vás po předchozích životních zkušenostech nebude problém...


Lev - Blíženci: 

Nové povinnosti zvládá bez problémů. Naštěstí má dost rozumu a svou výkonností se nechlubí. Dobře ví, že šéf by zareagoval tím, že by mu další práci přidal.


Lev - Rak: 

Když vám vysvětlí, že je zbytečné, abyste se hroutili dopředu, sami uznáte, že má pravdu. Vezmete se do hrsti a začnete fungovat tak, abyste ulehčili život sobě i jemu.


Lev - Lev: 

Na služebních cestách opravdu neshání dobrodružství. Když budou jeho kolegové na něco takového ve vaší přítomnosti narážet, jde opravdu jen o dost nejapný vtip.


Lev - Panna: 

Jeho neustálé hovory o tom, co byste měli ještě udělat, vás vyloženě štvou. Moc by však pomohlo, kdybyste v úterý naskočili na jeho vlnu a o nutné práci zase začali mluvit vy.


Lev - Váhy: 

Veškeré rodinné oslavy se snažte pořídit za co nejpříznivější částku. Naštěstí máte vedle sebe nápaditou Váhu, která z mála dovede udělat opravdu mnoho!


Lev - Štír: 

Pokud má potíže alergického typu, na samoléčbu se spoléhat nesmí. Jemu se sice k lékaři chtít nemusí, ale vy byste měli mít rozum a dostat ho tam třeba i jemným násilím.


Lev - Střelec: 

Má na vás daleko víc času, než míval dřív. Nepřemýšlejte, proč to dělá, ale buďte moc rádi, že si konečně začal vaší společnosti vážit tak, jak si zasluhujete.


Lev - Kozoroh: 

Všechno se děje pod tlakem. Naštěstí oba patříte k lidem, kteří se hned tak něčím z míry vyvést nenechají a pořád si zachovávají chladnou hlavu.


Lev - Vodnář: 

Patří k lidem, kteří se nebojí nikoho a ničeho. Když přijde s tím, že se na poslední chvíli rozhodl, že bude v podzimních volbách kandidovat, vy se s tím musíte smířit.


Lev - Ryby: 

Nejde o to, abyste mu dávali za všech okolností přednost, ale o to, abyste byli oba spokojení. Když se bude chovat stejně, změní se váš život rázem v ráj...


Panna - Beran: 

Věřit mu můžete, ale přehánět byste to neměli. Když si to, co vám říká, nenápadně ověříte, bude to z hlediska další perspektivy vašeho vztahu velice rozumné.


Panna - Býk: 

Některé věci mu jdou až neskutečně snadno. Nenadávejte, že vy tyto dary nemáte, ale buďte rádi, že spoustu věcí udělá za vás, a vám zbude více času pro sebe.


Panna - Blíženci: 

Nedělejte si z něj hromosvod! Když se vám něco nepovede, je to jenom a pouze vaše vina. Ve chvíli, kdy ze svých nezdarů začínáte vinit jeho, vstupuje do vašeho vztahu skutečný průšvih.


Panna - Rak: 

V jeho případě poslouchejte výhradně to, co vám říká vaše srdce. Pokud budete poslouchat rozum, můžete zabloudit, ale srdce vás spolehlivě povede tím správným směrem.


Panna - Lev: 

Oba jste v lepší kondici, než se původně zdálo. Pochopíte to hned v pondělí, kdy si s přáteli vyrazíte, a kdy s údivem zjistíte, že toho zvládnete podstatně víc, než vaši kamarádi.


Panna - Panna: 

Kdyby se mu náhodou při práci na zahradě něco stalo, musíte ho vyhnat k doktorovi. Jemu se sice chtít nebude, ale vy na jeho odmítání nesmíte dát!


Panna - Váhy: 

K tomu, co vám řekne, se postavte čelem. Bude to daleko lepší, než kdybyste jako dosud uhýbali a tvářili se, že se nic neděje a všechno je v nejlepším pořádku.


Panna - Štír: 

Konečně se zase cítí dobře. V jeho práci se všechno urovnalo, a on přestal mít pocit, že nechodí do práce, ale do zápasnického ringu.


Panna - Střelec: 

Vy jste na jeho pusu zvyklí, ale ostatním může dělat kontakt s ním problémy. Když vznikne nějaký problém, zasáhněte a vysvětlete, že je sice hubatý, ale nekouše...


Panna - Kozoroh: 

Váš vztah patří k těm opravdu náročným. Oba byste chtěli, aby váš partner byl po všech stránkách geniální, a oba se nedokážete smířit s realitou, která tak zářivá zdaleka není.


Panna - Vodnář: 

Jeho hodnoty jsou někde naprosto jinde, než ty vaše. Uvědomte si to včas a dejte vašemu vztahu mantinely dřív, než vás to bude bolet ještě víc, než to bolí teď.


Panna - Ryby: 

Hlavně si nemyslete, že vám vždycky uhne. Dokud vás balil, mohlo to tak fungovat, ale teď jste spolu a jeden vůči druhému se po všech stránkách vymezujete.


Váhy - Beran: 

Hlavně se s ním nehádejte! Bylo by to nepříjemné, dlouhodobé, a žádný pozitivní efekt pro vás a váš vztah by to stejně nepřineslo.


Váhy - Býk: 

Když přijde s tím, že udělal chybu a že je mu to líto, chovejte se velkoryse. Mohli byste ho v tom sice pořádně vykoupat, ale to vás není v žádném případě důstojné.


Váhy - Blíženci: 

Nesmírně pozitivní bude středa. Oba jste pod příznivým vlivem stacionárního Merkura a oba si v klidu dokážete vyříkat i to, co vám jindy dělalo jenom problémy.


Váhy - Rak: 

Jde o výjimečně klidný týden. Rak bude dokonce v práci spokojený a k vašemu překvapení přestane vyhrožovat, že dá výpověď.


Váhy - Lev: 

Pokud se ho rozhodnete sbalit, bude to dost těžké. Kdybyste se zaměřili na někoho snadněji získatelného, měli byste lepšího partnera a vaše důstojnost by zbytečně neutrpěla.


Váhy - Panna: 

Oba potřebujete chvíli samoty. Bude to pro vás prospěšné, protože se potom k sobě budete vracet ne z povinnosti, ale proto, že opravdu chcete.


Váhy - Váhy: 

Hlavně nepřemýšlejte nad tím, co je mezi vámi špatně. Když se budete soustředit na pozitivní stránky vašeho vztahu, bude to daleko příznivější.


Váhy - Štír: 

Jeho upřímnost je občas až zničující. Když vám řekne, že na vás nemá náladu, je to sice upřímné, ale vy byste byli daleko spokojenější, kdyby tak moc upřímný zase nebyl.


Váhy - Střelec: 

Peníze, které dostanete navíc, mu raději ani neukazujte. Kupte si za ně něco, po čem opravdu toužíte. Jemu se se svým nákupem pro jistotu nesvěřujte.


Váhy - Kozoroh: 

Na kolegu z tohoto znamení pozor! Pokud se rozhodne, že se pochlubí cizím peřím, s chutí sáhne po vaší práci a bez nejmenšího začervenání ji představí jako výplod vlastní mysli.


Váhy - Vodnář: 

Složenky vám pěkně zahýbou kontem. Když ale Vodnáři navrhnete týden kuchyně podle receptů jeho babičky, vůbec ho nenapadne, že vlastně šetříte...


Váhy - Ryby: 

Důležité je přesně to, co vám aktuálně připadá spíše nepodstatné. Dejte na svou Rybu, která má skvělý odhad situace, a která vám pomůže sestavit žebříček hodnot ve správném pořadí.


Štír - Beran: 

Jeho bývalé lásky mu dělají skvělou reklamu! Je vám jasné, že člověka, který by za to nestál, by s takovým nadšením po takových letech přece nepomlouvaly!


Štír - Býk: 

Vytvoření souladu vám nedá moc práce. Najednou je vám jasné, že když o kousek ustoupíte, nic vám to neudělá, protože Býk vám láskyplně a okamžitě vyjde vstříc.


Štír - Blíženci: 

Máte spolu společného daleko víc, než si vůbec dokážete představit. Je jen potřeba, abyste to pořádně maskovali, protože jinak byste svého Blížence mohli vyděsit.


Štír - Rak: 

Když začne snít o tom, že si pořídí motorku, pro jistotu mu to nerozmlouvejte. Jde o okamžitý nápad, který ho přejde rychleji, než si vůbec umíte představit.


Štír - Lev: 

Opět vám vyrazí dech! To, co dává v tomto týdnu na stůl, není sice objektivně nic moc, ale dokáže to podat tak, že to všichni vnímají jako královskou lahůdku.


Štír - Panna: 

To, že mu něco nevyjde, je sice nepříjemné, ale v žádném případě to není tragédie. Na jeho příkladu je jasně vidět, že to, co nevyšlo, jen uvolnilo cestu něčemu daleko lepšímu.


Štír - Váhy: 

Z toho, že vám jeho rodiče nepřejí, nedělejte drama. Nejpozději o víkendu pochopí, že jen díky vám se jejich nepříliš prozíravé dítě vyhne dalším zbytečným životním průšvihům.


Štír - Štír: 

V jeho případě se řiďte výhradně, pouze a jenom intuicí. Pouhý rozum totiž není schopný postihnout kvalitu životních plánů, které ho v tomto týdnu ohledně vaší další společné budoucnosti napadnou.


Štír - Střelec: 

Vyhýbejte se nákupům na internetu! To, co na obrázku vypadá jako ztělesnění vašich nejodvážnějších snů, bude v reálu mít naprosto odlišné vzezření i kvalitu.


Štír - Kozoroh: 

Pravidla fungují, ale když učiníte výjimku, bude to ještě lepší. Situace se mění a vy na ni musíte po společné dohodě reagovat tak, abyste z ní pro sebe vytěžili co nejvíce.


Štír - Vodnář: 

Ustupujete mu i ve chvílích, kdy mu svou poddajností zbytečně škodíte. Čím víc dokážete v tomto týdnu trvat na svém, tím to bude pro vás oba lepší.


Štír - Ryby: 

Když říká, že něco nejde, většinou se vymlouvá. Kdybyste se dokázali překonat a šli kvůli tomu třeba i do konfliktu, neztratili byste sami před sebou zbytečně tvář...


Střelec - Beran: 

Když mluví, nechte ho vypovídat. Během jeho dlouhé a nepříliš souvislé řeči si připravíte argumenty, kterými mu vysvětlíte, že by bylo lepší, kdyby změnil názor.


Střelec - Býk: 

Když vám vysvětluje, že vám nic nedá, nenechte se odradit. Ve chvíli, kdy navrhnete, aby váš spor rozhodl soud, rychle pochopí, že bude lepší, když se s vámi domluví.


Střelec - Blíženci: 

První máj proběhne bez větších emocí, ale víkend si v tomto směru užijete moc krásně. Pokud jste dosud o smyslu vašeho vztahu pochybovali, teď pochopíte, že patříte k sobě!


Střelec - Rak: 

Máte spolu spoustu společného. V tomto týdnu přijdete na další společný koníček, který vás spojuje a který vám poskytuje nepřeberná témata k dlouhým a zajímavým rozhovorům.


Střelec - Lev: 

O tom, že je mezi vámi láska, nepochybujete. Navíc s jistou pýchou zjišťujete, že se vámi Lev mezi svými přáteli chlubí a považuje vás za svou největší životní výhru.


Střelec - Panna: 

Velké hovory vzniknou kolem auta. Panna vás přesvědčujte, že byste si měli pořídit vlastní vůz, zatímco vy k tomu nevidíte důvod, protože se vám líbí, že vás miláček vozí.


Střelec - Váhy: 

Vaše životní tempo se dost zásadně liší. To, že se v obou prodloužených víkendech domluvíte na společném programu, můžete v tomto směru brát jako malý zázrak.


Střelec - Štír: 

S tím, že byste si s jeho příbuzenstvem padli na první pohled do oka, počítat nemůžete. Když zjistíte, co o vás všechno slyšeli, ani se moc nedivíte, že jsou opatrní...


Střelec - Střelec: 

Ve středu probírejte všechno důležité! Oba jste pod pozitivním vlivem stacionárního Merkura a oba máte nápady, které stojí za důkladné propracování.


Střelec - Kozoroh: 

Než se s ním začnete domlouvat na společném životě, přemýšlejte. Pokud si myslíte, že vás pak Kozoroh začne konečně brát vážně, je to zásadní omyl.


Střelec - Vodnář: 

Nenechte se vyvést z míry! Nápady, s nimiž Vodnář přijde, jsou zdánlivě šokující, ale velice rychle zjistíte, že je to jen test, kterým chce prozkoumat vaše reakce.


Střelec - Ryby: 

Oběma vám spadne kámen ze srdce. Z hodnověrných pramenů se dozvíte, že došlo k přesunu rodinného majetku a vy tedy dostanete svůj spravedlivý díl.


Kozoroh - Beran: 

S aktivitou sobě vlastní se plete do toho, po čem mu nic není. Pokuste se mu to rozmluvit a poukázat na rizika, ale předem se smiřte s tím, že asi neuspějete.


Kozoroh - Býk: 

V kritické chvíli vám padne kolem krku. Na každého jiného byste se zlobili, ale když se podíváte na svého Býka, pochopíte, že zase jednou přišla chvíle, kdy se nezmůžete na slovo.


Kozoroh - Blíženci: 

Stará se především o věci, po kterých mu vůbec nic není. Vy se však nezlobíte, protože chápete, že vám přinese domů novinky, které byste vy sami v životě nezjistili.


Kozoroh - Rak: 

Zajímavé bude zejména pondělí. Luna je v Raku a vy se musíte hodně snažit, aby váš romanticky naladěný miláček uznal tento svátek lásky za zdařilý!


Kozoroh - Lev: 

Pohádat se můžete i kvůli takové banalitě, jako je televizní seriál. Pokud se váš Lev u takového vrcholu umělecké tvorby rozloží, nechte ho být a nijak to nekomentujte.


Kozoroh - Panna: 

S partnerem z tohoto znamení si užijete! Usoudí, že se vlastně vůbec nevěnujete péči o své zdraví a začne vám vysvětlovat, jak to vlastně máte dělat.


Kozoroh - Váhy: 

Ohledně jeho charakteru vás intuice vede víc než dobře. Pokud vám říká, že se na něj můžete spolehnout, měli byste si poslechnout a už dál nepochybovat.


Kozoroh - Štír: 

Práce, kterou si vysní, se stává celkem reálnou možností. Váš Štír se sice bude muset naučit spoustu nových věcí, ale to ho spíše motivuje, než aby ho to odrazovalo.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho rozhodnutí mu nevymlouvejte. Při stacionárním Merkuru v Beranu by to byla zbytečná ztráta času, protože byste ho v jeho rozhodnutí jenom utvrzovali.


Kozoroh - Kozoroh: 

Oba prokážete značnou velkorysost. Člověku, který je v opravdu náročné situaci vyjdete vstříc, a navíc mu přispějete nejen radou, ale kontakty a skutky.


Kozoroh - Vodnář: 

Jeho vzdálení příbuzní se objeví ve chvíli, kdy je vůbec nepotřebujete. Za to, že se překonáte a budete se tvářit pokud možno pozitivně, vám Vodnář bude neobyčejně vděčný.


Kozoroh - Ryby: 

Měli byste si spolu promluvit o alkoholu. Vy ani on sice nijak moc nepijete, ale o jeho příbuzných se to říct nedá. Pokuste se jim vysvětlit, že si tím jen všestranně škodí!


Vodnář - Beran: 

Rozumné jednání od něj nečekejte. Problém je však v tom, že ani vy nejste v této disciplíně moc silní, což znamená, že nebezpečí špatného rozhodnutí je víc než reálné.


Vodnář - Býk: 

Jako osudový partner se předvádí na výbornou. O víkendu dokonce usoudíte, že jste se s ním měli dát dohromady už dávno, protože pak byste měli lehčí život.


Vodnář - Blíženci: 

Pokud vás zve do kavárny, klidně jděte. Opravdu se mu jedná jen o to, aby si s vámi popovídal a probral s vámi něco, co je důležité pro vás i pro něj.


Vodnář - Rak: 

Když přijde s tím, že byste si mohli pořídit hospodu, odporujte všemi silami. Jeho by to možná bavilo a naplňovalo, ale vás by tento způsob života zaručeně zničil.


Vodnář - Lev: 

Jeho bývalý partner se vám znovu začal cpát do života. Lev je na něj moc slušný, takže nezbude, než abyste se věci ujali vy, a dotyčnému vysvětlili, že to prostě nejde.


Vodnář - Panna: 

O jeho společnost má zájem kromě vás i spousta dalších lidí. To, že dává za každé situace přednost vám, můžete vzít jako přitažlivost, která je čím dál silnější.


Vodnář - Váhy: 

Ambice má, ale to opravdu nestačí. Kdybyste se však domluvili, že si budete v cestě za kariérou vzájemně krýt záda a sdílet spolu novinky, mělo by to velice pozitivní efekt.


Vodnář - Štír: 

Pokud mu chcete udělat skutečnou radost, pozvěte ho na Prvního máje na procházku libovolným zámeckým parkem. Vás to nic stát nebude, a jeho to potěší.


Vodnář - Střelec: 

Jeho ostré lokty vás opravdu rozčilují. Sami víte, že jsou chvíle, kdy je přehnaná ohleduplnost škodlivá, ale to, co dělá on, považujete za opravdu přehnané.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně v práci by si měl hlídat osobní věci. Je docela možné, že některá z návštěv bude mít nenechavé ruce, kterými popadne všechno, co se jí líbí, a co podle jejího názoru špatně leží.


Vodnář - Vodnář: 

První máj nějak neprožíváte. Nejdůležitější je fakt, že se konečně můžete pořádně vyspat a na to, co ukazují hodiny, se můžete oba srdečně vykašlat.


Vodnář - Ryby: 

Veškeré změny, které jste během dvou prodloužených víkendů chtěli doma provést, se posouvají. Vám to nevadí, ale když vidíte, jak je z toho vykolejená, je vám jí skoro až líto...


Ryby - Beran: 

Celá pracovní část týdne je riskantní. Váš miláček se nejdříve v práci pohádá, následně se vrátí domů a veškeré své frustrace si bude chtít odreagovat na vás.


Ryby - Býk: 

Oba potřebujete dlouhé procházky. Potíž je v Býkovi, který o tom sice dokáže skvěle mluvit, ale jehož ven vytáhnete pouze s použitím nepříliš jemného násilí.


Ryby - Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás vyloženě rozhodí. Na jiného byste se ve chvíli, kdy si začne dělat legraci z něčeho, co vám je svaté, rozzlobili, ale s Blížencem se budete smát.


Ryby - Rak: 

Patří k lidem, kterým si nemá cenu stěžovat. Jen co řeknete, že máte problémy, a začnete je popisovat, se dozvíte, že to přeháníte, protože on má přece potíže daleko větší!


Ryby - Lev: 

Když přijde s tím, že byste se mohli vykoupat v přírodě, neříkejte, že je na to ještě brzy. Tekoucí voda vás nabije energií, kterou oba moc potřebujete.


Ryby - Panna: 

Pokud jste nezadaní, moc se kolem sebe neohlížejte. Vaší nenápadné snahy o získání partnera si všimne Panna, která zatne dráp a už k vám nikoho jiného nepustí.


Ryby - Váhy: 

Za to, že vás kolega z tohoto znamení upřímně štve, se omlouvat nemusíte. Nejdříve vyzobal zajímavou práci, o kterou jste stáli vy, a pak se vás úlisně zeptal, zda vám to nevadí.


Ryby - Štír: 

To, že jste dlouhodobý vztah, nehraje na Prvního máje roli. Lásku si dáváte najevo způsobem, který by činil čest i lidem, kteří partnerský vztah prožívají v květu mládí a poprvé...


Ryby - Střelec: 

Hlavně si od něj nenechte radit! Střelec vás bude nutit k riziku, které vám nic neříká, a ještě se bude divit, že mu za jeho pokyny do života nejste dostatečně vděční.


Ryby - Kozoroh: 

Na poslední chvíli zachraňujete něco, na co jste měli opravdu dost času. Svému Kozorohovi si však raději nestěžujte, protože vám za vaši prokrastinaci ještě vynadá...


Ryby - Vodnář: 

Zná vás, ale přesto od vás čeká logické myšlení, nezatížené city. Když se ale zachováte tak, jak vám vaše povaha velí, bude rád, protože jste rozhodli i za něj.


Ryby - Ryby: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si užívejte. Práce počká, ale pokud propasete tuto příležitost ke sblížení, budete na další podobnou čekat hodně dlouho.