Týdenní horoskopy lásky od 30.01.2017 do 06.02.2017

Beran: 

Se vším důležitým, co se vašich vztahů týká, počkejte až na víkend. Venuše se přesouvá do vašeho znamení a přidává se k vašemu vládci Marsu. Pokud dáte city najevo, bez odezvy nezůstanou. Kdybyste měli navíc dost rozumu a netlačili zbytečně na pilu, konečně se dočkáte chvíle, kdy o lásku nemusíte žebrat, ale kdy vám ji váš vyvolený nabízí rád a dobrovolně.


Býk: 

Zajímavé bude zejména pondělí a úterý, kdy je Luna v Rybách a kdy jste vůči celému světu naladění pozitivně. Vaše příznivé rozpoložení z vás přímo svítí, takže není divu, že se ho váš miláček pokusí využít. Počítejte s tím, že se nejpozději v úterý večer přišourá a svěří se vás s něčím, co by vás jindy spolehlivě naštvalo. Tentokrát je však všechno jinak a vy nad tím jen mávnete rukou.Blíženci: 

Přiznejte si, že by bez vašeho i když občas trochu zlobivého miláčka byl váš život podstatně chudší - a taky mu to řekněte. Navíc jde o týden, kdy se opět přesvědčíte, že spolu nefungujete jen jako dlouhodobí a skvělí partneři, ale jako milenci, kteří se starají, aby vám spolu bylo co nejlépe. Pokračujte v nastoupené cestě a vychutnávejte si upřímnou závist celého okolí!


Rak: 

Pokud čekáte, až se váš miláček rozhodne a promluví s vámi rozumné slovo ohledně vaší společné budoucnosti, je čas, abyste pochopili, že čekáte sice trpělivě, ale marně. Kdybyste náhodou chtěli či potřebovali tuto dosud patovou situaci rozhýbat, nezbude, než abyste věci vzali do svých vlastních rukou. Využijte pondělí a úterý, kdy je Luna v Rybách a své požadavky předložte tak, aby se odmítnout nedaly!


Lev: 

To, že se vám někdo obloukem vyhýbá a při náhodném setkání vás hned ve druhé větě upozorní, že by si s vámi moc rád povídal, ale bohužel nemá čas, neznamená, že by vás rád neměl, ale naopak, že vás rád má. Uvědomte si, že dotyčný žije ve stálém svazku, který nechce za žádných okolností nabourat - a dělá pro to všechno, co je v jeho silách.


Panna: 

O lásce, citech, emocích a podobných věcech, v nichž si moc nevěříte, si můžete povídat jen v pracovní části týdne, kdy využijete energie Venuše ve svém partnerském sektoru. Když hovor odložíte na víkend, kdy Venuše bude v bojovném Beranu, máte se na co těšit! Vaše slova vyvolají odezvu, kterou jste nečekali, a vy budete mít plné ruce práce s tím, abyste všechno uvedli do původního stavu.


Váhy: 

Zima se pomalu obrací k jaru a vaše vztahy se pomalu vyrovnávají. Navíc vám ku pomoci přispěje vaše vládkyně Venuše, která se v pátek odpoledne přesouvá do vašeho partnerského sektoru. Dá vám novou chuť do života a touhu ovlivnit své vztahy tak, abyste zase jednou neměli pocit, že se jimi necháte vláčet, ale měli jistotu, že je dirigujete tak, jak chcete vy.


Štír: 

Lhát se nemá, ale pravda se taky pokaždé říkat nemusí. Když miláček začne vyzvídat ohledně záležitostí, které se týkají vaší minulosti a po kterých mu opravdu nic není, máte plné právo, abyste celou záležitost zahráli do autu. Bude to lepší, než kdybyste se mu upřímně vyzpovídali a pak museli čelit žárlivým výbuchům, které by byly podstatně horší než ty vaše.


Střelec: 

Nezdá se vám, že je už nejvyšší čas, abyste se vyrovnali s citovými problémy, které jste řešili koncem minulého roku, a místo toho začali aktivně pracovat na lepší budoucnosti? Pokud vás kamarádi zvou na víkendovou akci, kde byste se podle jejich názoru měli šanci seznámit, neříkejte, že vy už štěstí mít nebudete, ale slibte, že tam alespoň na chvíli nakouknete.


Kozoroh: 

Zásadním dnem bude čtvrtek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, a kdy na sebe můžete prozradit podstatně víc, než je vaším zvykem. Když partnerovi vysvětlíte, že jste s ním rádi a že ho milujete i přesto, že byl pro vás druhou volbou v případě, kdy vás někdo, o koho jste opravdu stáli, odmítnul, nebude vůbec nadšený a vy se mu ani nemůžete


Vodnář: 

Dávejte si pozor na to, jak se miláček tváří! Pokud usoudíte, že jeho chování nasvědčuje tomu, že před vámi něco skrývá, nemusíte moc pátrat, abyste pochopili, co se děje. Je vám jasné, že vám partner chystá narozeninovou oslavu! Vy byste byli sice nejspokojenější, kdybyste o víkendu mohli být doma, ale znáte svého miláčka natolik, abyste věděli, že mu to stejně nemá smysl rozmlouvat.


Ryby: 

Zatímco ostatní touží po stabilním vztahu, vy si nic takového nepřejete. Kdyby bylo na vás, byli byste nejspokojenější ve volném partnerském vztahu, kdy jste spolu jenom tehdy, kdy chcete, a kdy nevidíte důvod, abyste plánovali budoucnost, kterou chcete mít otevřenou. Navíc máte štěstí, protože jste konečně narazili na člověka, který si svůj další život představuje stejně.