Týdenní horoskopy lásky od 29.08.2016 do 05.09.2016

Beran: 

Nové šance v lásce přijdou hned v úterý. Venuše se dostává do vašeho partnerského sektoru a vy si uvědomujete, že vztahová pohoda je především ve vašich rukou. Najednou pochopíte, že je zbytečné, abyste svého životního souputníka cpali někam, kam se mu ani omylem nechce, a rozhodnete se, že ho konečně začnete respektovat a dovolíte mu, aby si svůj život řídil sám.


Býk: 

Chcete v lásce uspět tak, jak jste si vždycky představovali? Není nic jednoduššího, ale musíte se začít chovat trochu jinak, než dosud. Stačí, když hned v pondělí dopoledne využijete jisté tajemnosti a nebudete dávat svůj zájem najevo tak přímočaře, jak jste ho projevovali dosud. Když vsadíte na lehký nezávazný úsměv a stejně odlehčenou konverzaci, máte vítězství jisté!Blíženci: 

Dobré vztahy mezi vámi a vaším ex jsou ty tam. Než však začnete přemýšlet a hledat vinu za tento neutěšený stav v sobě (jak konečně míváte ve zvyku), měli byste přemýšlet, zda vám hvězdy konečně nedávají šanci, kdy se od něj konečně můžete odpoutat a žít ne tak, abyste uspokojovali jeho touhu po dokonalém partnerovi, ale tak, jak jste vždycky sami chtěli.


Rak: 

Ve chvíli, kdy se Venuše v úterý ráno přesune do Vah, musíte ve všem, co se citů týče, jednat odpovědněji a prozíravěji, než míváte ve zvyku. Pokud to neuděláte, hrozí, že poskytnete až příliš pozornosti rodině, zatímco na partnera vám bude chybět kapacita. Lehké to sice nebude, ale když se vám podaří pozornost vyvážit, budete v budoucnu daleko spokojenější.


Lev: 

Období, které prožíváte, se vyznačuj citovým klidem až laxností. Když se kolem vás někdo začne motat, nenecháte se strhnout, ale začnete uvažovat, co byste z nového vztahu měli. Pokud usoudíte, že kromě slibů nic (což je při aktuálních konstelacích vysoce pravděpodobné), usoudíte, že nebudete ohrožovat svou pohodu a dotyčného odmítnete.


Panna: 

Zatmění, které ve vašem znamení ve čtvrtek probíhá, vás nutí k opatrnosti. Pokud nechcete velice rychle litovat, sami sobě slibte, že nebudete měnit nic, co funguje. Nebude to vůbec obtížné! Stačí, když svého partnera porovnáte s těmi, které mají doma vaši kamarádi. Pak trochu cynicky zkonstatujete, že si nemáte na co stěžovat, protože jste mohli dopadnout hůř.


Váhy: 

Úterní vstup Venuše do vašeho znamení sice v lásce neslibuje žádné zásadní proměny, ale proto ještě nemusíte být smutní. Místo výbuchů vášní, které stejně moc rádi nemáte, vám do života konečně vnese vytouženou pohodu a klid. Navíc se s partnerem dokážete dát dohromady životní rozhodnutí, na které vám dosud chyběla odvaha.


Štír: 

Pokud jste sami, není to sice nic veselého, ale přesto přemýšlejte, než svůj stav změníte. Uvědomte si, že Venuše se v úterý přesouvá do vašeho sektoru tajemství, takže můžete čekat lásku, kterou z nejrůznějších důvodů nelze prezentovat na veřejnosti. V prvních dnech byste tento stav brali jako romantiku, ale můžete si být jistí, že by vás to velice rychle začalo štvát.


Střelec: 

V lásce si dejte pozor hned v pondělí dopoledne. Na obloze se Merkur setkává s Venuší a vy máte sklon říct partnerovi přesně to, co by mělo ve vašem vlastním zájmu zůstat vaším tajemstvím. Na jídlo, které vám servírovala vaše bývalá láska, můžete sice vzpomínat skoro jako na manu nebeskou, ale přesto byste měli mít dostatek taktu a neříkat to nahlas.


Kozoroh: 

Počítejte s týdnem, který znamená konec melancholických nálad. Je pravděpodobné, že se seznámíte s novým člověkem, s nímž vás budou spojovat společné zájmy a stejná duchovní orientace. Konečně se přesvědčíte, že jsou vztahy, které začínají tím, že si povídáte o filosofii, a končí tím, že oba současně zkonstatujete, že si život bez toho druhého neumíte představit.


Vodnář: 

Dovolená je za vámi, ale to ještě neznamená, že vás čekají nudné dny, kdy se na nic jiného než na práci a na povinnosti myslet nedá. Příjemný bude v tomto směru zejména víkend, kdy je Luna ve Vahách a kdy si s miláčkem rozumíte skoro beze slova. Pakliže však potřebujete probrat důležité věci, udělejte to v sobotu kolem půl druhé, kdy je jisté, že se domluvíte.


Ryby: 

Vaše vnímavost vám zase jednou prokáže cennou službu. Ve chvíli, kdy zjistíte, že partner skoro nemluví, se přestaňte ptát a začněte pozorovat. Velice rychle pochopíte, co se stalo, takže když mu pak nabídnete pomoc, bude účinná a fundovaná. Miláček navíc bude mít dojem, že jste jasnovidní, protože on vám přece nic neřekl, a jeho úcta k vám ještě stoupne...