Týdenní horoskopy lásky od 28.11.2016 do 05.12.2016

Beran: 

Krásný týden, kdy si vrchovatě užíváte společnosti lidí, které máte rádi. Navíc se můžete těšit na nového ctitele! Jeho projevy sice vážně neberete, ale přesto přiznáváte, že vám jeho zbožňování dělá dobře a po všech stránkách posiluje vaše sebevědomí. Když si dokážete dát pozor, aby vám všechno nepřerostlo přes hlavu, čekají vás zážitky opravdu šťavnaté.


Býk: 

To, že se vaše bývalá láska ozve, není nijak překvapivé, protože to čas od času dělá od doby, kdy jste se rozešli. Tentokrát však bude chtít, abyste se sešli. K vašemu údivu netouží po znovunavázání vašeho vztahu, ale chce se s vámi poradit ohledně klopotné situace, v němž se ocitla. Naštěstí se vám rychle podaří zapnout vlastní důvtip a pro situaci téměř patovou vymyslet řešení.Blíženci: 

Krize může přijít ve čtvrtek, kdy jste pod sporným vlivem kvadratury mezi Sluncem a Neptunem. Na jedné straně toužíte od základů změnit svůj život, na druhé si uvědomujete, že i v tomto případě musíte počítat s partnerem, který se vás vzdát nehodlá. Naštěstí se o víkendu situace změní a vy pochopíte, že sny jsou sice krásné, ale vy musíte vsadit na realitu.


Rak: 

Úterní kvadratura mezi Venuší a Uranem vás dostává do náročné situace. Pokud ji chcete zvládnout bez zbytečné újmy, je potřeba, abyste si zachovali chladnou hlavu. Když vás miláček štve, měli byste si uvědomit, že to nedělá schválně a chovat se k němu se stejnou tolerancí, kterou vyžadujete vy od něj. Bude to namáhavé, ale už o víkendu si potvrdíte, že jste jednali správně.


Lev: 

Novoluní, které v úterý probíhá ve vašem sektoru romantických lásek, vám dává nové šance u člověka, o něhož jste se zatím snažili marně. S rozhodujícím pozváním však počkejte až na neděli, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, a kdy budete své přání ohledně dalšího setkání umět podat tak, aby vás nedokázal odmítnout ani ten, který to měl původně v úmyslu.


Panna: 

V pátek večer, kdy Merkur následuje Lunu v Kozorohu, se připravte na důležitý partnerský rozhovor. Váš miláček se vám svěří s plány ohledně své budoucnosti, a bude chtít, abyste ho při jejich realizaci podpořili. To, co zamýšlí, se vám sice velice zamlouvá - ale přesto uděláte dobře, když si vyžádáte čas na rozmyšlenou s tím, že ráno je moudřejší večera.


Váhy: 

Když jste na svého miláčka naštvaní, nepředstírejte, že se nic neděje, a netvařte se za každou cenu optimisticky. Zejména od čtvrtka do soboty, kdy je Luna v Kozorohu, vsaďte na upřímné a otevřené jednání. Miláček bude překvapený, protože není zvyklý, že dáváte své emoce tak najevo, ale to vám může být jedno. Kdybyste se hryzali uvnitř, škodili byste si daleko více.


Štír: 

Hovory s miláčkem neodkládejte ani v případě, že se vám do něj ani trochu nechce. Kdybyste se překonali a věnovali mu hned pondělní podvečer, kdy je Luna ve vašem znamení, všechno by dopadlo dobře. Vy byste se ke svému miláčkovi chovali empaticky, a on by konečně pochopil, že na řízení vašeho společného života máte stejné právo jako on.


Střelec: 

Úterní novoluní ve vašem znamení má sice pozitivní vliv, ale vy byste ho přesto neměli přeceňovat. Pokud se rozhodnete, že s jeho pomocí samostatně dohodnete něco, o čem váš miláček dosud nechtěl ani slyšet, ale jeho postavíte před hotovou věc, čeká vás zklamání. Partner se nepředstíraně naštve, a vy budete mít spoustu práce, protože musíte všechno vrátit do původního stavu.


Kozoroh: 

Jde o týden, kdy i tak rozvážnému člověku, jakým nepochybně jste, hrozí v lásce uspěchaná rozhodnutí. Pokud nechcete až do konce ledna zápasit s jejich důsledky, hlídejte se zejména v úterý večer, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem. Láska na první pohled je sice nezapomenutelná, ale ta, kterou byste v této době potkali, by vám do života nic dobrého nepřinesla.


Vodnář: 

Láska? Spíše ne, ale úvaha, že jste už dlouho sami a konečně byste si měli vybrat náležitého partnera, ano. Při rozhodování vám pomůže Saturn, který v sobotu tvoří sextil s Marsem ve vašem znamení, a který vám do cesty přistrčí vhodného člověka, jenž se vám zalíbí na první pohled. Pokud sobě i jemu dopřejete dostatek času, dojde i na lásku.


Ryby: 

Posledních pár dnů neklidu vydržíte - a můžete se těšit na pátek, kdy se Merkur dostává do Kozoroha a kdy ve vaší domácí komunikaci konečně zavládne pohoda. S velkými vyznáními lásky však zatím nepočítejte. S partnerem se bavíte spíše jako dva kamarádi, ale vy jste po období, kdy jste na sebe jenom vrčeli, i za tento nepatrný pozitivní posun vděční.