Týdenní horoskopy lásky od 24.10.2016 do 31.10.2016

Beran: 

O drobné problémy by se mohl postarat váš partner. Nechápe, že někoho můžete políbit na tvář a přitom s ním naprosto nic nemít. Když se mu to rozhodnete vysvětlovat, měli byste si na to udělat dostatek času. Ze zprvu normálního hovoru se vyvine regulérní křížový výslech, kterému vás miláček podrobí. Naštěstí veškerá podezření rozptýlíte a domů vrátíte mír.


Býk: 

Miláček začne vysvětlovat, že byste si měli najít novou práci, protože v té nynější podle jeho názoru dostatečně nevyděláváte. Než se urazíte, naštvete nebo dokonce rozpláčete, zapněte hlavu. Když mu vysvětlíte, že sice vyděláte méně, než byste vydělali jinde, ale zase máte nepeněžní bonusy, které vám nižší mzdu vynahradí, rychle pochopí, že máte pravdu a ještě se vám omluví.Blíženci: 

Pozor si dávejte zejména ve středu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem. Pod jejím vlivem máte tendenci vyhodnotit jako perspektivního partnera člověka, který vám do života ve skutečnosti vnese zmatky a problémy, bez nichž byste se docela dobře obešli. Pokud chcete mít i nadále klid a pokoj, v partnerském životě nechte všechno tak, jak to je!


Rak: 

To, co prožíváte, není v žádném případě sen, ale jenom ta nejkrásnější realita. Pokud přijde partner s tím, že byste spolu mohli mít dítě, neberte to jako manipulaci ani jako způsob, jak vás udržet u domácího krbu, ale jako jeho opravdu vroucí přání. Pokud se rozhodnete využít Jupitera, který ve středu tvoří sextil s Venuší, můžete jet už na příští dovolenou ve třech!


Lev: 

Pokud usoudíte, že se ve čtvrtek večer doma schyluje k rozhovoru na nějaké důležité téma, udělejte všechno, co se dá, abyste ho alespoň o pár dní odsunuli. Kdybyste o zásadních věcech začali mluvit ve dni, kdy se Slunce ve Štíru dostává do konjunkce s Merkurem, řeč by se záhy změnila v hádku. Ta by nejenže nic nevyřešila, ale ještě by i zkomplikovala vztah, který mezi vámi nyní je.


Panna: 

Venuše vstupuje do Štíra a vy se můžete těšit na partnera, který s vámi bude zase normálně mluvit. Dosud se každý váš rozhovor spíše dříve než později stočil k finančním záležitostem, což vás pochopitelně rozčilovalo. Prodloužený víkend, jímž tento týden vrcholí, a který proběhne v naprosté pohodě, berte jako odměnu za trpělivost, s níž jste k partnerovi v minulých týdnech přistupovali.


Váhy: 

Práce je hodně a času málo, což znamená, že musíte ke starostem o každodenní záležitosti přitáhnout i svého miláčka. Nedělejte kolem toho zbytečné drama, a hlavně se nebojte, že si s tím neporadí! Leccos sice může dopadnout trochu jinak, než byste si představovali, ale můžete si být jistí, že se na konci týdne podíváte na svého miláčka zcela jinýma očima a navíc s úctou...


Štír: 

Prodloužený víkend berte jako zásadní šanci pro vylepšení svého erotického života. V pátek a v sobotu je Luna ve Vahách, a vy můžete s její pomocí vnést do vztahu dosud silně deficitní romantiku. V neděli, kdy je Luna ve vašem znamení, se zase mění čas, takže si můžete o celou hodinu déle užívat láskyplných hrátek s partnerem, který neodmítne žádné vaše přání.


Střelec: 

To, že jste aktuálně sami, vadí spíše lidem z vašeho okolí než vám samotným. Ti, co vás mají rádi, by vám s chutí dopřáli stejnou lásku, jakou prožívají sami. Ti, kteří vás rádi nemají, se zase bojí, že svým kouzlem omámíte jejich protějšky a ti se pak na ně vykašlou a vrhnou se vám do náruče. A ani jedni nechápou, že vám je momentálně moc dobře a měnit to nehodláte.


Kozoroh: 

Když za vámi přijde kamarád s tím, že by vám moc rád sdělil něco, co se týká vašeho životního souputníka, hlavně se nezačněte děsit. Když ho vyslechnete, dojde vám, že se váš trochu naivní přítel stal jen nástrojem člověka, který vás chce s partnerem rozhádat. Dotyčného vyslechněte a natvrdo mu řekněte, že do svého soukromí jeho ani nikoho jiného vpustit nehodláte.


Vodnář: 

Svému vztahu můžete zásadně pomoci způsobem, který pro vás není ani trochu náročný. Stačí, když si se svou polovičkou sednete k televizi nebo k počítači a spolu s ním shlédnete film podle jeho výběru. Zní to sice podivně, ale romantický film, který vybrala partnerka, nebo válečné drama, které chce vidět partner, se vám bude líbit daleko víc, než byste předpokládali.


Ryby: 

Jde o týden, kdy byste měli místo emocí povolat do služby spíše zdravý rozum. Potřebovat ho budete zejména ve středu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, a kdy máte tendence miláčka obviňovat z něčeho, co ho ani nenapadlo. Kdybyste se rovnou nehádali a dovolili mu, aby vám důvody svého jednání nejdříve vysvětlil, bylo by to podstatně lepší.