Týdenní horoskopy lásky od 24.07.2017 do 31.07.2017

Beran: 

Proč chcete citové záležitosti hnát kupředu rychle v době, které přeje lví noblesa? Pokud jste si dosud mysleli, že člověk, kterého jste získali na první schůzce, je ten pravý, rychle zjistíte, že jste se mýlili. Když si ale dáte na čas a počkáte na neděli, které vévodí vášnivý sextil mezi Venuší a Uranem, pochopíte, že jsou věci, které si trpělivost nejen vyžadují, ale které za ni i stojí.


Býk: 

Pokud chcete s miláčkem probrat něco důležitého, a nutně potřebujete, aby vás nejenom poslouchal, ale i vnímal, počkejte s tím na středu. Planeta komunikace Merkur vstupuje do Panny, a vy se konečně dočkáte chvíle, kdy vás bude miláček brát vážně. Navíc dokonce pochopí, že na schválnosti a jedovatosti není čas. Vaše cíle jsou společné, a oba jich chcete dosáhnout co nejrychleji.Blíženci: 

V pondělí jednejte s miláčkem jako s máslem! Venuše ve vašem znamení je v opozici se Saturnem, a váš miláček v náladě, kdy neopomene jedovatě komentovat všechno, co uděláte jinak, než by se mu zamlouvalo. Pokud vydržíte odolávat do večera a nedáte najevo nelibost, zasloužíte metál! Největší překvapení však nastane v úterý, kdy se hned po probuzení začne projevovat jako partner snů, s nímž je radost žít...


Rak: 

Užívejte si zaslouženého klidu a pohody. Pokud jste na dovolené, buďte rádi, že se o vás starají, a nic neřešte. Pokud jste doma a miláček přijde s tím, že byste se o víkendu měli vypravit k jeho rodičům nebo příbuzným, kde je potřeba uhasit nějaký požár, ozvěte se nahlas a důrazně. To, že si podobnými akcemi nehodláte kazit léto, mu ani nemusíte vysvětlovat, protože to pochopí sám.


Lev: 

Ve vašem případě platí, že Konec dobrý, všechno dobré. Hlavně se nenechte dostat do stavu, kdy byste si od začátku týdne s miláčkem vyjasňovali stanoviska a vzpomínali na všechno zlé, co jste si kdy udělali. Pokud dospějete k závěru, že mezi vámi sice byly neshody, ale teď je všechno v nejlepším pořádku a vy si rozumíte daleko víc, než v době, kdy jste spolu začínali, bude to lepší.


Panna: 

Merkur vstupuje do vašeho znamení a vy máte pocit, že je najednou na světě spousta důležitějších věcí, než láska. Pokud si však zachováte alespoň zbytek zdravého rozumu, pochopíte, že díky svému nasazení, nepochybné inteligenci a v neposlední řadě planetární podpoře můžete získat téměř všechno, ale když vám bude chybět láska, moc radosti z toho mít nebudete.


Váhy: 

V pondělí, kdy jste pod vlivem trigonu, který tvoří Merkur s Uranem, se těšte na nečekanou nabídku, která ze strany vašeho miláčka padne. Dosud se váš životní souputník tvářil jako člověk, který žádnou citovou stabilitu nepotřebuje, ale najednou bude všechno jinak. Když řekne, že by chtěl společné soužití nebo rovnou svatbu, nemusíte překvapení předstírat, protože překvapení opravdu budete.


Štír: 

Maličkosti, které vám miláček přinese z práce, nebo přiveze z cest, mají opravdu sloužit jenom a pouze jako důkaz lásky, kterou k vám nepochybně cítí. Za dáreček poděkujte a náležitě ho pochvalte. Hlavně se ho neptejte, co zase provedl, že si to u vás tak žehlí. Urazil by se krutě a nadlouho - a vy byste navíc museli přiznat, že se urazil naprosto právem.


Střelec: 

Pokud jste dosud ještě pro svou lásku nepsali verše, je nejvyšší čas, abyste s tím začali. Otálet nesmíte! Když to nestihnete v pondělí a v úterý, kdy je Merkur ve Lvu, musíte si dát na další rok pauzu. Když však využijete pondělního trigonu mezi Merkurem a Uranem, vystřihnete báseň, která o upřímnosti vašich citů přesvědčí i člověka, jenž ničemu takovému zásadně nevěří.


Kozoroh: 

Nabídka na nový vztah je pro vás výzva! Dosud jste si léto představovali jako krásné období, kdy se nebudete na nikoho vázat a budete si jenom bezstarostně užívat. Teď si však uvědomujete, že byste tím mohli propást šanci u člověka, který je ve všech směrech výjimečný, a jehož si nechcete za žádnou cenu nechat utéct. Oželte nezávazné léto a rozjeďte lásku svého života!


Vodnář: 

Opět budete moc rádi, že vedle sebe máte právě svého miláčka. Jakmile se vám do cesty postaví nějaká překážka, okamžitě ho napadne, co udělat, aby ji zvládl rychle, efektivně a hlavně jednou provždy. Zajímavé to bude zvláště ve čtvrtek. Ve vašem partnerském sektoru se potkává Slunce s Marsem, a vy máte pocit, že je kvůli vám schopen dělat i zázraky.


Ryby: 

Merkura, který se ve středu časně ráno dostává do vašeho znamení, využijte k přemlouvání. Pokud potřebujete, aby vás miláček o víkendu někam doprovodil, neváhejte a začněte mu vysvětlovat, jak moc ho tam potřebujete. Nejdříve bude trochu oponovat, ale pokud budete ve frontálním útoku pokračovat, nakonec se vzdá a slavnostně vám slíbí, že s vámi opravdu půjde.