Týdenní horoskopy lásky od 24.04.2017 do 01.05.2017

Beran: 

Jde o týden, kdy přehodnotíte roli, kterou ve vašem životě miláček hraje. Pochopíte, že je s ním zábava, ale zároveň vám dokáže, že se o něj můžete taky opřít. Rodinné problémy, které vzniknou, řešíte rukou společnou a nerozdílnou tak, aby se o nich nejen mluvilo, ale aby se konečně jednou provždy spláchly a přestaly vám otravovat život. Nebojte se, zvládnete to!


Býk: 

Vy i váš miláček patříte k lidem, kteří dobré skutky činí jako na běžícím pásu - a hlavně vůbec nepřemýšlíte, zda si je ten, komu je prokazujete, zaslouží. Teď však hrozí, že svůj přístup změníte. Připadá vám, že člověk, který si k vám přišel pro radu, se kolem vašeho miláčka točí podstatně víc, než je zdrávo. Nebojte se obvinění z toho, že vidíte něco, co není, a dejte mu jasně najevo svou nelibost!Blíženci: 

Počítejte s tím, že se váš vztah poměrně dramaticky mění. Naštěstí můžete být spokojení, protože veškeré změny jsou k lepšímu. Miláček je rád, že jste ho naučili komunikovat a směle s vámi mluví i o tom, o čem se ještě nedávno bavit vůbec nechtěl. Když vy na oplátku dokážete zmírnit tlak, který na něj vyvíjíte, a nebudete všechno lámat přes koleno, bude to skvělý týden.


Rak: 

Novoluní v Býku se postará o akci, kterou absolvujete spolu s přáteli, a na níž si uvědomíte, že jste to se svým miláčkem vlastně vyhráli. Stačí, abyste srovnali přístup, který má k vám, s postojem partnerů svých kamarádů, a zjistíte, že vy dva vlastně žijete ve stálých líbánkách. Na rozdíl od ostatních se nehádáte a jen s údivem pozorujete ty, co se v klidu domluvit nedokážou.


Lev: 

Partnera ze záletů nepodezírejte, protože vaše podezření je neoprávněné. Zjistíte to ve chvíli, kdy se kolem něj na čarodějnicích začne někdo motat. Miláček ho nejdříve zdvořile vyslechne, ale když zjistí, co se vlastně děje, odpálkuje ho rychle a podle vás skoro až bezohledně. To, co jste viděli, si nechte pro sebe. Jakékoliv rozebírání by bylo pro vás oba nepříjemné.


Panna: 

To, že se v něčem nevyznáte, ještě neznamená, že se za to musíte stydět. Pokud máte pocit, že vaše nevědomosti jsou opravdu do nebes volající, požádejte miláčka, aby vám to vysvětlil. Ke svému údivu zjistíte, že informace, které vám předal, jsou pro vás opravdu užitečné. Tím, že jste se ho zeptali, navíc stoupne jeho sebevědomí, což se pozitivně odrazí i na vašem vztahu.


Váhy: 

Konečně se máte šanci dozvědět tajemství, které se týká předešlého partnera vašeho miláčka. Stačí, abyste ťukli, a on se rozpovídá tak, že budete jen koukat. To, co se dozvíte, má však na váš vztah velice pozitivní dopad. Pochopíte, že žárlivost, kterou jste až dosud vůči tomuto člověku cítili, je naprosto neopodstatněná, protože vás žádným způsobem neohrožuje.


Štír: 

Přívětivá atmosféra, která ve vašem vztahu nyní vládne, k vám přitahuje spoustu kamarádů, kteří by jinak nevěděli, jak pohoda vůbec vypadá. Váš miláček má obvykle lidi kolem sebe rád, a ani ho nenapadne, že by se mohl zlobit. Teď však má pocit, že vás v podstatě cizí lidé připravují o drahocenný čas, který byste měli věnovat jeden druhému, a trochu se mračí.


Střelec: 

Se svou láskou trávíte daleko více času než obvykle. Pokud se navíc budete trochu snažit, objevíte společného koníčka, jemuž můžete podřídit svou letní dovolenou. Překvapená bude zejména mladší generace, která nahlas usoudí, že jste skvělí. V pátek, kdy se Venuše vrací do vašeho sektoru romantických lásek, si připravte vyznání lásky. Vašemu miláčkovi udělá moc dobře!


Kozoroh: 

V době, kdy je Slunce v Býku, nedostatkem lásky opravdu netrpíte. Problém je v tom, že vám může připadat, že jí máte časem až moc. Kromě partnera, který si vás hlídá na každém kroku tak, až je vám to skoro nepříjemné, se bůhví odkud vynoří několik ctitelů. Ostatní by je možná uvítali, ale vám lezou na nervy, protože vás připravují o klid, který potřebujete ze všeho nejvíc.


Vodnář: 

Svého miláčka najednou uvidíte v naprosto jiném světle. Dosud jste si mohli myslet, že pro vás partner nemá pochopení, ale teď zjišťujete, že je všechno jinak. V situaci, kterou sami psychicky nezvládnete, protože budete stát proti několika opravdu naštvaným lidem, se za vás postaví způsobem, který vám dodá sílu a jistotu, že bojujete na správné straně za správnou věc.


Ryby: 

Než začnete miláčkovi vytýkat, že vás nemá dostatečně rád, kousněte se do jazyka! Váš partner patří k lidem, kteří o lásce moc mluvit neumí, ale zase si můžete být jistí, že pro vás a pro to, abyste se cítili dobře, udělá naprosto všechno. S lidmi, kteří vás o své lásce ujišťovali, ale na skutky byli skoupí, už zkušenosti máte. Teď je jen potřeba, abyste zjistili, jak příjemný může být pravý opak.